Meksika

Kaina - 1999 € + aviabilietas

INFORMACIJA APIE PAŽINTINĘ KELIONĘ Į MEKSIKĄ

Kelionės kaina: 1999 eurų + aviabilietas

Kelionės trukmė: 9 dienos

Garantuotos kelionių datos:

2024 03 15

Grupės su rusakalbiu gidu. Nepakartojama kelionė į Meksiką, kuri leis prisiliesti ne tik prie Meksikos istorijos, bet ir kvapą gniaužiančios gamtos. Kelionės metu aplankysite 10 UNESCO paveldo objektų, ispanų kolonizacijos paliestus miestus ir pamatysite vieną iš gražiausių Šiaurės Amerikos gamtos stebuklų – Sumidero kanjoną.


Detali informacija, ką veiksime kiekvieną dieną visos kelionės į Meksiką metu:

1 diena. Atvykimas į Meksiką – Meksikos sostinę.

Pasitikimas oro uoste ir pervežimas į viešbutį (su rusakalbiu gidu).

2 diena. Meksiko miestas.

Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Meksiko miestą, kurios metu aplankysite istorinį miesto centrą – Sokalo aikštę ir šalia jos esantį pagrindinį actekų ritualų centrą – Major šventyklos griuvėsius. Negana to, aplankysite įspūdingo grožio katalikų katedrą, kuri yra didžiausia visoje šalyje bei Nacionalinius (Prezidento) rūmus, kurie garsėja meksikiečių monumentaliosios sienų tapybos pradininko – Diego Riveros freskomis. Kelionę tęsite viename turtingiausių Lotynų Amerikos muziejų – Nacionaliniame antropologijos muziejuje, kurio kolekciją sudaro įvairiuose Meksikos regionuose rasti archeologiniai ir etnografiniai artefaktai, atspindintys unikalią šalies materialiosios kultūros įvairovę. Dienos pabaigoje laukia išvyka į Teotihuakano kompleksą, kuris yra žinomas dėl jame esančių Saulės ir Mėnulio piramidžių, Mirusiųjų kelio bei Plunksnuotosios Gyvatės šventyklos, kurią puošia gyvačių galvų ornamentai.

Nakvynė 4* viešbutyje Meksike.

*Kelionės organizatorius pasilieka teisę atšaukti apsilankymą Nacionaliniuose rūmuose dėl švenčių centrinėje Sokolos aikštėje bei oficialių vizitų arba kitų aplinkybių, galinčių turėti įtakos rūmų uždarymui.

3 diena. Puebla – Oachaka

Pusryčiai. Išvykstate į Pueblą – „Angelų miestą“, vieną iš UNESCO paveldo objektų. Kelionės metu turėsite galimybę pasigrožėti vis dar aktyviais Popokatepetlio ir Istaksiuatlės ugnikalniais. Atvykus jus pasitiks Puebla miestas, garsus savo kolonijinio periodo architektūra, vietine virtuve, talavera keramika, rankų darbo gaminiais, bažnyčiomis ir koplyčiomis. Kelionė tęsite Oachakoje – dar viename UNESCO paveldo objekte. Taip pat turėsite galimybę sudalyvauti vakare vyksiančioje apžvalginėje ekskursijoje po miestą, kuriuo labai didžiuojasi patys meksikiečiai.

Nakvynė 4* viešbutyje Oachakoje.

4 diena. Oachaka – Monte Albanas – Tule

Pusryčiai. Kelionė į Monte Albaną – UNESCO paveldo objektą, senosios Zapotekų civilizacijos centrą, kuris yra viena iš įspūdingiausių archeologinių vietovių visoje Meksikoje. Jame turėsite galimybę apžiūrėti ne tik senosios Zapotekų civilizacijos palikimą, bet ir panoraminius Oachakos slėnio vaizdus. Susipažinus su Monte Albanu, keliausite į Tehuantepeką, o pakeliui sustosite pasigrožėti Tule – medžiu, kurio skersmuo yra pats didžiausias visame pasaulyje.

Nakvynė 3* viešbutyje Tuantepeke arba 4* viešbutyje Salina Kruze.

5 diena. Sumidero kanjonas, San Kristobal de las Kasas

Pusryčiai. Kelionė per Siera Madrė kalnus į Sumidero kanjoną, kuris yra žinomas ne tik dėl kvapą gniaužiančių vaizdų, bet ir įspūdingo aukščio uolų (kai kurios siekia net 1000 m.!). Jame jūsų lauks kelionė laivu, o nusišypsojus sėkmei, galėsite pamatyti Sumidero kanjone gyvenančius krokodilus ar beždžiones. Toliau kelionę tęsite San Kristobal de las Kase – XVI a. pradž. ispanų kolonialistų įkurtame mieste, kuris yra pirmasis tokio tipo miestas visame žemyne.

Nakvynė 4* viešbutyje San Kristobal de las Kase.

6 diena. San Chuan Chamula, Misol – Ha ir Palenkė

Pusryčiai. Kelionė į San Chuan Chamula kaimelį. Aplankysite bažnyčią, kurioje indėnai atlieka ritualus, skirtus katalikų šventiesiems. Ritualo metu bažnyčią nušviečia įspūdingas kiekis žvakių, o ore sklandančią tylą pakeičia tikinčiųjų, besimeldžiančių majų cocilių kalba, balsai. Nusileidę nuo šaltų Siera Lakandona viršukalnių, kelionę tęsite Misol – Ha krioklio link, kur galėsite ir išsimaudyti. Paskutinis kelionės taškas – Palenkė, kurioje turėsite galimybę pasigrožėti vakariniais miesto vaizdais.

Nakvynė 4* viešbutyje Palenkėje.

* Misol – Ha krioklio prieinamumas priklauso nuo metų laikų, todėl kelionių organizatorius pasilieka teisę apsilankymą Misol – Ha krioklyje pakeisti kitų gamtos objektų lankymu.

7 diena. Palenkė ir Kampečė

Pusryčiai. Ekskursija po Palenkę, kuri yra didžiausias senovės majų ritualų centras. Kelionę tęsite vaizdingoje Kampečėje – mieste, kuris yra įtrauktas į UNESCO paveldo objektų sąrašą. Norint apžvelgti nuostabią architektūrą ir susipažinti su Kampeče iš arčiau, rekomenduojama miestą apžiūrėti turistiniu traukinuku (už papildomą mokestį).

Nakvynė 4* viešbutyje Kampečėje arba pakeliui į Ušmalį.

8 diena. Kampečė – Ušmalis – Merida

Pusryčiai. Kelionė į žavingąjį UNESCO paveldo objektą – Ušmalį. Tai yra vienas iš gražiausių senovės majų miestų, kuriame vis dar išlikusi puuk stiliaus architektūra. Kelionė tęsiama Jukatano valstijos
didžiausiame mieste – Meridoje. Čia turistus žavi Nepriklausomybės aikštė ir Paseo de Montejo – plati alėja, kurią puošia prabangūs europietiškojo stiliaus namai pastatyti XIX a. pab – XXa. pradž.

Nakvynė 4* viešbutyje Meridoje.

*Sausį, Vasarį ir Kovą išvyką į Ušmalį keičia išvyka į Celestuno gamtinį rezervatą. Kelionės metu, plaukiant mažomis valtimis, turėsite galimybę pasimėgauti ramybe ir pasigrožėti rožiniais flamingais, pamatyti kaip jie gyvena iš arti, savo natūraliose buveinėse.

9 diena. Merida – Čičen Ica – Senotas – Kankunas

Pusryčiai. Ekskursija po Meridos miestą, kurios metu aplankysite gražiąsias kolonijinio stiliaus bažnyčias, katedrą ir aikštes. Kelionę tęsite Čičen Icos archeologinėje vietovėje, kuri garsėja joje esančia senovės majų dievybės – Kukulkano piramide. Ši piramidė yra ne tik įtraukta į UNESCO paveldo objektų sąrašą, bet ir yra vienas iš 7 naujųjų pasaulio stebuklų. Toliau vyksite pasigrožėti Senotu – reto grožio požeminiu ežeru, kuris susiformavo karstiniuose urvuose atsiradusiose smegduobėse. Nepraleiskite galimybės nusimaudyti! Kelionę užbaigsite Kankune, kuris yra įtrauktas į geriausių pasaulio kurortų dešimtuką. Kurortas tęsiasi 25 km. ir žavi savo balto smėlio paplūdimiais bei skaidriu Karibų jūros vandeniu.

Kelionė į Meksiką, egzotinės kelionės

Kelionės į Meksiką blogą rasite čia >>


Kelionės į Meksiką programos kainą įskaičiuota:

 • Pasitikimas oro uoste atvykus;
 • Pervežimai pagal programą;
 • Pusryčiai programos metu;
 • 4* viešbučiai, atitinkantys 4* viešbučių reikalavimus ir patogumus (išskyrus 3* viešbutį Tuantepeke);
 • Rusakalbis licenzijuotas gidas (turintis Nacionalinio antropologijos ir istorijos instituto licenziją).
 • Vanduo autobuse;
 • Wi-Fi transporto priemonėse (tik Sprinter minivenuose ir mažesniuose automobiliuose).
  Informuojame, kad ryšio kokybė priklauso nuo teritorijos.

Į programos kainą neįskaičiuota:

 • Apgyvendinimas viešbutyje pasibaigus ekskursijai (t. y. viešbutis poilsiui skaičiuojamas atskirai);
 • Pervežimas po papildomo poilsio Kankune;
 • Lėktuvo bilietai – Vilnius – Meksikas; Kankunas – Vilnius (su persėdėmu);
 • Kelionės medicininių išlaidų draudimas (KRD);
 • Arbatpinigiai gidui ir vairuotojui;
 • Asmeninės išlaidos.

Svarbi informacija apie kelionę į Meksiką

 • Kelionės organizatorius esant būtinybei gali keisti programą, siekiant išsaugoti programos ir serviso kokybę.
 • Galutinė kaina gali keistis dėl aviabilietų kainų pokyčio, kuro mokesčių ir/ar valiutos kurso pokyčių;
 • Skrydžiai į Meksikądažniausiai vykdomi TURKISH AIRLINES oro linijomis;
 • Į ne ES šalis būtina vežtis pasą (asmens tapatybės kortelė NETINKA), galiojantį NE TRUMPIAU kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos;
 • Kelionių organizatorius NEATSAKO už pasienio ir migracijos tarnybų pareigūnų veiksmus;
 • kelionių organizatorius pasilieka teisę kelionės metu keisti programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui, dėl vizų pratęsimo, naujų lėktuvo bilietų, skiepų ir kt.
  Domina ši kelionė?
  Susisiekite su Santitravels egzotinių kelionių vadybininku:
  Santaras Bagužis
  el. paštu: info@santitravels.com
  telefonu: +37066699998
  arba užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su jumis susisieksime

Santaras