Kodėl mes

Su mumis keliauti paprasta, nes:

esame patyrę egzotinių kelionių organizatoriai – rinkoje jau virš 16 metų;

  • dirbame tik su atrinktais ir laiko patikrintais užsienio partneriais;
  • jums siūlome tik pačių išbandytus kelionių maršrutus;
  • kiekvienam išvykusiam klientui esame pasiekiami 24h. per parą;
  • jūsų patogumui teikiame papildomas paslaugas prie pagrindinio kelionės paketo t.y padarome iškvietimus, vizas, užsakome KRD (kelionių rizikos) draudimus, avia bilietus, registruojame skrydžius, rezervuojame vietas.

egzotines keliones

Esu „Santi Travels“ įkūrėjas. Skersai ir išilgai išmaišiau tolimiausias pasaulio šalis, kurių skaičius jau perkopė 100. Galiu Jums parodyti vietas, kur visa šiuolaikinė butaforija praranda prasmę, o spengiantį gatvių triukšmą užglaisto endeminės gamtos garsai… Aš parduodu bilietus į kitus pasaulius, kitas planetas ir kitą laiką.

egzotines keliones

Pasaulyje yra daugybė žmonių, kuriems niekas nepadeda nubusti, teigė Antuano de Sent Egziuperi. Noriu Jus pažadinti ir supažindinti su nepakartojama Pietryčių Azijos gamta, Indijos vandenyno skalaujamomis Šri Lanka ir Maldyvais. Mielieji, juk tiek visko aplinkui… Aš kitaip gyventi jau nebenoriu, o Jūs, ar norite būti pažadinti?

Vertinu galimybę Jums suorganizuoti atostogas arabiškuose kraštuose. Jungtiniai Arabų Emyratai, Egiptas, Turkija, Marokas, Omanas, Jordanija, Tunisas – ne kartą lankytos šalys. O jei aplankėte dar ne visas Ispanijos ar Graikijos salas, taip pat padėsiu, nes įspūdžių kupinų atostogų paslaptis yra įsiklausymas į Jūsų norus.

egzotines keliones

Kviečiu Jus pasinerti į stebuklingą, spalvingą ir įkvepiantį poilsinių bei pažintinių kelionių pasaulį. Net jei Jūs dar tik ruošiatės pirmam kartui ar jau esate patyręs keliautojas, galite būti tikras, kad į Jūsų kelionės pasiūlymą sudėsiu visą savo dėmesį, atsakomybę už Jūsų atostogas, bei teisingą kainą. Mielai padėsiu Jums suplanuoti kelionę ne tik Europoje, bet ir egzotiškuose kraštuose. Visus rūpesčius, susijusius su kelionės užsakymu ir įgyvendinimu palikite man. Juk “Tūkstančio mylių kelionė prasideda pirmuoju žingsniu.” Lao Tzu 

egzotines keliones, santitravels

Turizmo srityje dirbu jau daug metų. Tikiu, kad įvairių šalių, kultūrų pažinimas į kasdienybę atneša naujų spalvų, polėkio ir jėgų.

Jos – geriausia investicija į save.

Bendraudama apgalvoju viską , kad klientai galėtų mėgautis kelione. Geriausio rezultato pasiekiame tada, kai klientai bendrauja atvirai ir atskleidžia savo norus. Juk tik taip galime juos įgyvendinti šimtu procentų. Smagu, kai pasiūlyta kelionė viršija visus lūkesčius.

egzotines keliones

Jei esi kūrybingas, aktyvus ir nestokojantis entuziazmo dirbti tai kas Tau patinka – laukiame Tavo skambučio arba elektroninio laiško.

Susisiek telefonu +370 620 47347 arba el. paštu info@santitravels.com