Seišeliai

Kaina - nuo 960 € + aviabilietas

INFORMACIJA APIE KELIONĘ Į SEIŠELIUS

Siūlome Jums poilsinę kelionę į laukinius Seišelius. Poilsiausite pagrindinėje ir didžiausioje saloje, kurioje gyvena maždaug 80 tūkstančių žmonių. Jus sužavės endeminė flora ir fauna, siauri serpantinų keliai, gaivus oras ir švelnus baltutėlis smėlis vandenyno pakrantėse. Apsistosite Beau Vallon pakrantėje – gėrėsitės nuostabiu paplūdimiu su vaizdu į Silueto salą, maudysitės šiltame bei skaidriame vandenyje, lengvai galėsite įsigyti nardymo ar kitų vandens pramogų turus, vietiniame turgelyje įsigyti iškeptos šviežutėlės žuvies ar paskanauti ką tik nuskinto kokoso pieno.

Į Seišelius galite keliauti bet kada, nes ištisus metus yra palankus klimatas poilsiauti. Kritulių sulaukiama nuo spalio iki balandžio, bet ir tuomet oro temperatūra būna ~ +27° šilumos. Pasirinkite mus ir mes Jums suplanuosime tobulą kelionę į Seišelius.

7 naktys 4* viešbutyje –960 eurų viešbutis + aviabilietas asmeniui keliaujant dviese


Informacija, ką galite veikti ir pamatyti Seišeliuose per 10 kelionės dienų:

1 diena. skrydis Vilnius/Ryga/Varšuva – Mahės sala

Skrydis iš Vilniaus, Rygos arba Varšuvos į Seišelius su vienu arba dviem persėdimais.

2-8 diena. Mahės sala.

Sveiki, atvykę į Seišelius! Jūs poilsiausite pagrindinėje ir didžiausioje saloje, kurioje yra įsikūrusi šalies sostinė Viktorija. Sala, kurioje gyvena maždaug 80 tūkstančių žmonių, Jus sužavės savo endemine flora ir fauna, siaurais serpentinų keliais, gaiviu oru ir švelniu baltutėliu smėliu vandenyno pakrantėse. Įsiregistruosite į viešbutį Beau Vallon pakrantėje – čia gerėsitės nuostabiu paplūdimiu su vaizdu į Silueto salą, maudysitės šiltame bei skaidriame vandenyje, lengvai galėsite įsigyti nardymo ar kitų vandens pramogų turus, nusipirkti šviežios žuvies ar paskanauti ką tik nuskinto kokoso pieno vietiniame turgelyje.

KĄ PAMATYTI SEIŠELIUOSE?

Daugiausia poilsiautojų Seišeliuose renkasi pamatyti keturias pagrindines šalies salas: Mahę, Praslin ir La Digą bei Siluetą. Į šias salas galima nuvykti keltais. Labai populiaru pasidaryti dienos kelionę iš Mahės į Praslin ir La Digue salas, nes jos viena šalia kitos.

MAHĖS SALA

 • Eden island. Dirbtinai sukurta sala, prijungta tiltu su Viktorijos miestu. Joje yra keletas viešbučių ir restoranų, prekybos centras, labiau orientuotas į turistus, jachtų prieplauka bei privačios vilos.
 • Mont Fleuri botanikos sodas, kuriame pamatysite Coco de Mer palmes, įvairias egzotines gėles bei medžius. Taip pat jame galite pamatyti didžiuosius sausumos vėžlius, specialiame kiemelyje.
 • Viktorijos miestas. Tai šalies sostinė. Mieste gausu žemaūgių, kolonijinės architektūros pastatų, yra nemažai kavinių bei suvenyrų parduotuvių, nedidelis senamiestis, keletas muziejų. Iš Viktorijos autobusų stoties galima nebrangiai ir patogiai nukakti į bet kurį salos kraštą. Mieste yra uostas, nuo kurio plaukia keltai į artimiausias salas.
 • Morne Seychellois nacionalinis parkas. Didelis, net penktadalį salos ploto užimantis parkas yra nepaprastai žalias ir gaivus, jame kiekvienas pasijunta lyg tikrose džiunglėse. Čia yra ir aukščiausia salos viršūnė – 905m. Yra apžvalgos aikštelė, nuo kurios atsiveria puikus vaizdas į Viktoriją, Eden bei kitas artimiausias salas.
 • St. Anne national park. Tai nacionalinis jūros parkas, nutolęs nuo Mahės vos keletą mylių. Beau Vallon paplūdimyje galima įsigyti paviršinio nardymo turą į šią vietą.

kelione i seiselius

PRASLIN SALA

Praslin sala yra antra pagal dydį Seišeliuse. Į ją lengva nukakti keltu iš Mahės salos ( kelionės trukmė ~ 2val.) . Joje gyvena apie 7 tūkstančius žmonių. Praslin sala nėra tokia kalnuota kaip Mahė, tačiau žavi savo žaluma ir balto smėlio paplūdimiais. Tik šioje saloje gyvena retosios juodosios papūgos.

 • Baie Ste Anne kaimelis, kartais yra vadinamas salos sostine, nes atplaukus į Praslin salą pirmiausia apsilankoma būtent čia;
 • Cote d’Or – tai pagrindinis salos turizmo centras, kuriame rasite nuostabius paplūdimius, daugybę viešbučių, restoranų ir suvenyrų parduotuvių;
 • Vallee de Mai draustinis – tai viena svarbiausių Seišelių salų brangenybių. Šis draustinis yra 18 hektarų ploto, jame galima rasti visas šešias Seišeliuose augančias endemines palmių rūšis. Draustinis yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo saugomų gamtos objektų sąrašą.

LA DIGUE SALA

Ši sala pasižymi nefrito žalumos vandeniu, įspūdingo grožio paplūdimiais, žaliuojančiomis kalvomis ir tankiomis džiunglėmis. La Digue vakarinė pakrantė stebina turistus per daugybę metų nugludintomis ledynų suformuotomis uolomis. Saloje pavyko išvengti turizmo plėtros, todėl iki šiol joje tėra viena gyvenvietė – La Passe. Čia yra gyvų žuvų turgus, kuriame žvejai parduoda ką tik sugautas žuvis, daili gatvelė su vietinėmis parduotuvėlėmis ir kavinėmis, keletas viešbučių.. Saloje gyvenimo tempas yra lėtas ir ramus, todėl La Digue sala idealiai tinka norintiems ramaus poilsio. Praktiškai visą salą galima apvažiuoti išsinuomotu dviračiu per vieną dieną – tam yra įrengtos patogios gatvelės..

 • L’Union estate. Tai privatus ūkis, į kurį įleidžiami visi už nedidelį mokestį ( ~ 100 rupijų ). Jame yra vanilės ir palmių plantacijos, senosios fermos pastatas, didžiųjų sausumos vėžlių aptvaras, įėjimas į Anse Source d’Argent paplūdimį.
 • Anse Source d’Argent paplūdimys. Jis laikomas vienu iš gražiausių pasaulio paplūdimių. Krištolinis vanduo, baltutėlio smėlio pakrantė ir įspūdingos granito uolos privers aikčioti net viską mačiusį keliautoją.

9 – 10 diena. Skrydis namo

Kelionės pabaiga. Skrydis iš Mahės į Vilnių, Rygą arba Varšuvą.


Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • apgyvendinimas pasirinkto lygio viešbutyje;
 • programoje nurodytas maitinimas: pusryčiai.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • tarptautinių skrydžių bilietai;
 • turai bei pramogos;
 • medicininių išlaidų draudimas užsienyje;
 • asmeninės išlaidos;
 • arbatpinigiai.

SVARBI INFORMACIJA

 • Skrydžiai vykdomi įvairiomis oro linijomis su persėdimu;
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, kad galėtume pateikti geresnes viešbučių ir skrydžių bilietų kainas.
 • Į ne ES šalis būtina vežtis pasą (asmens tapatybės kortelė NETINKA), galiojantį NE TRUMPIAU kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos;
 • Kelionių Organizatorius NEATSAKO už pasienio ir migracijos tarnybų pareigūnų veiksmus.
  Domina ši kelionė?
  Susisiekite su Santitravels egzotinių kelionių vadybininku:
  Santaras Bagužis
  el. paštu: info@santitravels.com
  telefonu: +37066699998
  arba užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su jumis susisieksime

Santaras