Pietų Korėja

Kaina - 2899 € + aviabilietas

INFORMACIJA APIE KELIONĘ Į PIETŲ KORĖJĄ

Kelionės data:

2024 m. Spalio 12 d. – Spalio 24 d. (liko 11 vietų)

Kelionės trukmė: 13 dienų

Kelionės kaina:  2899 eurų + aviabilietas

Renkamos grupės iki 16 asmenų su kelionės vadovu iš Lietuvos bei anglakalbiu arba rusakalbiu vietiniu gidu. Kelionė į Pietų Korėją, unikalią šalį, kurioje susipažinsite su tūkstančius metu gyvuojančia istorija, kultūra, dideliais ir mažais miestais, kaimeliais. Pamatysite architektūros šedevrus, gamtos stebuklus, kurie buvo pripažinti ir įtraukti į UNESCO kultūros objektų paveldo sąrašą. Pietų Korėja tai šalis galinti pasiūlyti kažką naujo visiems kelionių gerbėjams. Ji nustebins, sužavės ir privers aiktelėti net ir daug ką mačiusius. Nepamirškite lagamine pasilikti vietos – nes tikrai norėsite daug ką parsivežti!


Detali informacija, ką veiksite kiekvienos dienos metu kelionėje į Pietų Korėją:

1 diena. TARPTAUTINIAI SKRYDŽIAI

2 diena. ATVYKIMAS Į PIETŲ KORĖJOS SOSTINĘ SEULĄ

Pasitikimas oro uoste ir pervežimas į viešbutį (su anglakalbiu arba rusakalbiu gidu).

3 diena. EKSKURSIJA PO SEULĄ

Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Seulą – vieną didžiausių miestų pasaulyje. Turo metu aplankysite garsiuosius Gjongboko rūmus, kurie neretai vadinami gražiausiais rūmais Pietų Korėjoje. Patekus į rūmų teritorija nustebins ne tik didelė erdvė, unikali architektūra, bet ir ramybė, kontrastuojanti su už teritorijos esančiais moderniais pastatais. Turėsite galimybę išvysti ir karališkosios gvardijos pasikeitimo ceremoniją, grojant tradicinei muzikai, kuri išliko nuo pat 1469 m.. Stebint šią ceremoniją, mintimis nusikelsite į praeitį, kai Korėjos karaliai vaikščiojo tais pačiais Gjongboko rūmų takeliais kaip ir Jūs, o, galbūt, ir patys pasijusite tarsi karaliai. Ekskursiją tęsite Insadong rajone, kuriame išvysite nedideles parduotuvėles pardavinėjančias įvairius tradicinius dirbinius, maistą ar suvenyrus. Todėl tai bus puiki proga ne tik pasimėgauti žavingomis Insadong rajono gatvelėmis, nusipirkti lauktuvių, bet ir pasimėgauti gatvėje parduodamu maistu. Aplankę Insadong rajoną, kelionę tęsite Korėjos kultūros centre „K-Style Hub”, kur iš arčiau prisiliesite prie Pietų Korėjos popkultūros, pasidarysite greitus streso bei odos būklės testus ir susipažinsite su tradicine korėjietiška virtuve. Pasinaudokite proga ir nepamirškite apsirengti tradicinių korėjietiškų rūbų – hanbokų bei pasidarykite daug nuotraukų. Dienos pabaigoje aplankysite visiems K-dramų (ir ne tik) gerbėjams puikiai pažįstamą vietą – žymųjį N Seulo bokštą, kuris yra įsikūręs ant Namsano kalno. Pasiekus kalno viršūnę, atsiveria įspūdinga Seulo panorama, o už papildomą mokestį, galėsite pakilti ir į patį bokštą, iš kurio atsiveria dar įspūdingesni vaizdai.

Nakvynė 3* viešbutyje.

4 diena. NAMSANGOLIO HANOKŲ KAIMAS

Pusryčiai. Dieną pradėsite Namsano tradiciniame kaimelyje, kuris yra įsikūręs šiaurinėje Namsano kalno pusėje. Džiosono dinastijos laikais, vasaros sezono metu, tai buvo populiari atostogų vieta, kuri dėl nepaprasto grožio aplinkos dažnai buvo vadinama dievų buveine. Kaimelyje galėsite pamatyti tradicinės korėjiečių architektūros pavyzdžius – hanokus (tradicinius korėjietiškus namus), pavėsinę, tradicinį sodą, sceną skirtą pasirodymams ir aikštę, kurioje 15 metrų gylyje užkasta laiko kapsulė. Joje yra sudėti 600 daiktų, geriausiai reprezentuojančių Seulą ir laukiančių kada vėl išvys dienos šviesą. Popiet pajudėsite buvusio konfucianizmo centro – Andongo link. Kelionė truks 3 valandas, todėl turėsite galimybę grožėtis nuostabiais Pietų Korėjos vaizdais.

Nakvynė 3* viešbutyje.

5 diena. ANDONGO TRADICINIS KAIMAS – DOSANSOVUONO KONFUCIJAUS AKADEMIJA – KJONGDŽU

Pusryčiai. Aplankysite Andongo Hahoe tradicinį kaimą, kuris yra laikomas pačiu korėjietiškiausiu miesteliu visoje Pietų Korėjoje. O ką reiškia pavadinimas? Išvertus iš korėjiečių kalbos, Andong Hahoe reiškia „kai apgaubtas vandens“. Tokį vardą miestelis g avo dėl visai netoli tekančios Nakdongo upės, kurios vaga tarsi apglėbia visą miestelį. Andongo Hahoe ypatingas tuo, jog tai yra vienas iš paskutiniųjų miestų išsaugojusių klanų struktūrą. Miestelis priklausė Ryu klanui, todėl čia galite matyti tiek aristokratų gyvenamuosius namus dengtus čerpėmis, tiek kuklesnius šiaudinius tarnų namus, tiek konfucianistines mokyklas, išsaugotas iki pat šių dienų. Toliau aplankysite Dosansovuono konfucijaus akademiją, kuri yra įtraukta į UNESCO kultūrinių objektų paveldo sąrašą. Akademija dažnai dalinama į dvi dalis: Dosansodangą ir Dosanovuoną. Dosansodango kompleksas susideda iš gyvenamųjų patalpų bei klasių, kuriose gyveno ir konfucianizmo paslapčių mokė vienas žinomiausių Pietų Korėjos konfucianizmo mokytojų – Togye Yi Hwan. Priešingai nei Dosansodangas, Dosansovuonas buvo pastatytas mirus Toegye Yi Hwang. Jį pastatė jo pasekėjai, norėdami pagerbti Togye Yi Hwang nuopelnus. Tai dar vienas kompleksas kurį sudaro klasė, gyvenamosios patalpos bei išskirtinis lotosų tvenkinys. Dienos pabaigoje keliausite Kjongdžu miesto link.

Nakvynė 3* viešbutyje

6 diena. BULGUKSA ŠVENTYKLA – SOKGURAM GROTTO – KJONGDŽU NACIONALINIS MUZIEJUS – ČIOMSONGDĖ OBSERVATORIJA – DONGUNGO RŪMAI – VUOLDŽI EŽERAS

Pusryčiai. Dieną pradėsite Bulguksa šventykloje – UNESCO paveldo objekte, viename iš svarbiausių budistinių simbolių Pietų Korėjoje, kuris yra vertinamas kaip Pietų Korėjos budizmo aukso amžiaus šedevras. Ši šventykla buvo pastatyta 528 m. pr. Kr., Šilos karalystės gyvavimo laikotarpiu, siekiant nuraminti dvasias ir visiems atnešti taiką ir gerovę. Tačiau siaučiant Imdžin karui (1592-1598), medinės šventyklos konstrukcijos visiškai sudegė, išliko tik akmeninės struktūros, menančios ilgą ir sudėtingą šventyklos istoriją. Šiuo metu, šventykla yra pilnai rekonstruota naudojant buvusios šventyklos modelį. Toliau aplankysite netoli Bulguksa šventyklos esančią Sokguram Grotto – akmeninę (granitinę) šventyklą, kuri taip pat yra įtraukta į UNESCO kultūros objektų paveldo sąrašą. Popiet keliausite į Kjongdžu nacionalinį muziejų, kuriame susipažinsite su ne tik turtinga, bet ir labai komplikuota Šilos karalystės kultūra bei istorija. Aplankysite Čiomsongdė observatoriją, kuri yra pati seniausia visoje Azijoje. Dienos pabaigoje aplankysite Dongungo rūmus kartu su Vuoldži ežeru, kurie buvo pastatyti Šilos karalystės princui. Tačiau atliko jie ir kiek svarbesnę funkciją. Tai buvo ne tik pokylių salė, bet ir vieta svarbiems lankytojams, svarbiems nacionaliniams įvykiams. Žlugus Šilos karalystei, rūmai buvo visiškai pamiršti, o ežeras pradėtas vadintas Anapdži. Tai tęsėsi iki XX a. 9 deš., kai buvo rasti molinės keramikos fragmentai su raidėmis reiškiančiomis „Vuoldži“ (ežeras, kuriame atsispindi mėnulis). Po šio atradimo, rūmai vėl atgavo statusą, o ežeras atgavo savo vardą – Vuoldži.

Nakvynė 3* viešbutyje.

Egzotinės kelionės, kelionė į korėją, kelionė į pietų korėją, pietų korėja

7 diena. HEINSA ŠVENTYKLA – BUSANAS – TRADICINIAI TURGŪS

Pusryčiai. Aplankysite UNESCO paveldo kultūros objektą, vieną iš 3 didžiausių šventyklų Pietų Korėjoje – Heinsa šventyklą. Čia išvysite Tripitaka Koreana (budistų šventuosius raštus) bei kitus Pietų Korėjos budizmui svarbius lobius. Įdomu tai, jog prasidėjus Korėjos karui, šventykloje įsikūrė Šiaurės Korėjos partizanai. Buvo įsakyta šventyklą susprogdinti, siekiant išvaryti šiauriečius, tačiau bombonešių pilotai atsisakė tai daryti ir taip išsaugojo vieną iš svarbiausių kultūrinių paveldų. Kelionę tęsite antrajame pagal dydi mieste – Busane. Jame aplankysite žymųjį Gukdžė turgų, kuriame gausu įvairių dirbinių, virtuvės rakandų bei Džagalči žuvų turgų, kuriame galėsite paragauti šviežių jūros gėrybių. Turėsite laisvo laiko, tad galėsite pasimėgauti uostamiesčio kvapais ir skoniais bei apsipirkti. Dienos pabaigoje galite pailsėti arba pasigrožėti naktiniais Busano vaizdais.

Nakvynė 3* viešbutyje

8 diena. TEDŽIONGDĖ PARKAS – HEDONG JONGUNGSA ŠVENTYKLA

Pusryčiai. Ekskursija po Busano miestą. Pirmiausia aplankysite Tedžiongdė parką, kuris yra žinomas dėl akmenimis nusėtų paplūdimių. Jame išvysite kalvas, skardžius, pamatysite pušynus ir kitus medžius, kurių yra apie 200 rūšių. Įdomu tai, jog vietos pavadinimas kyla iš Šilos Karaliaus Taejong kuris ypač mėgo medžioti dabartinėje Tedžiongdė vietoje. Kelionę tęsite Hedong Jongungsa šventykloje pastatytoje ant šiaurės rytų pakrantės. Tai yra šventykloms neįprasta vieta, kadangi jos dažniausiai statomos aukštai kalnuose, tačiau vaizdai, kuriuos išvysite Hedong Jongungsa šventykloje paliks neišdildomą įspūdį.

Nakvynė 3* viešbutyje

Egzotinės kelionės, kelionė į korėją, kelionė į pietų korėją, pietų korėja

9 diena. DŽEDŽIU SALA – SONGSAN ILČIULBONG VIRŠUKALNĖ – MANDARINŲ PLANTACIJA

Pusryčiai. Ekskursija po Džedžiu salą. Pirmiausia aplankysite Songsan Ilčiulbong viršukalnę, kuri susiformavo išsiveržus po jūra esančiam ugnikalniui prieš 100000 metų. Ši viršukalnė ypatinga joje esančiu 600 m skersmens ir 90 m aukščio krateriu, kurį supa 99 aštrūs akmenys, todėl vaizdas primena karūną. Songsan Ilčiulbong viršukalnėje ypač rekomenduojama stebėti saulėtekį, nes atsiveria nuostabūs vaizdai. Kita stotelė – mandarinų plantacija. Džedžiu sala garsėja savo citrusiniais vaisiais, kurie senovėje būdavo laikomi karališkais vaisiais. Ypač populiarūs mandarinai, kurių galima rasti 120 rūšių auginamų būtent Džedžiu saloje. Tačiau net ir neprasidėjus mandarinų sezonui, žavi baltųjų citrusų pavasariniai žiedai arba geltonųjų citrusų žiedai – rudenį, papuošdami Sogvipo miestą.

Nakvynė 3* viešbutyje

10 diena. HALIM PARKAS – OSULLOC MUZIEJUS – ČIONDŽEJON KRIOKLYS

Pusryčiai. Dieną pradėsite neįprastoje vietoje – Halim parke. Halim parkas yra viena iš populiariausių turistinių vietų Džedžiu saloje užimanti beveik 100000 kvadratinių metrų plotą. Ypatingas šis parkas tuo, jog nesvarbu koks sezonas, visada bus galima pasidžiaugti jo grožybėmis: palmių keliu, Džedžiu akmenimis, bonsai sodu, vandens sodu, subtropiniu botaniniu sodu ir kt.. Pačios žinomiausios Halim parko vietos – Hjopdžegul ir Sangjongul urvai, kurie yra žinomi kaip vieninteliai pasaulyje dvidimensiniai urvai. Parku gali pasimėgauti ir dideli ir maži, nes jame yra tradicinis kaimas, atrakcionų parkas bei kitos lauke esančios veiklos. Kita kelionės stotelė – Osulloc muziejus, įsikūręs priešais Sogvano arbatos plantacijas. Tai yra erdvė, dedikuota ne tik žaliai arbatai, bet ir korėjietiškos arbatos kultūrai. Dieną užbaigsite prie Čiondžejon krioklių, kurie yra žinomi dievų tvenkinio vardu. Krioklį sudaro trys dalys: Rytuose yra urvas, kuriame nuo jo lubų varva vanduo sukuriant pirmąjį krioklį. Vanduo renkasi į bendrą baseiną ir tada krenta dar kelis kartus, sukuriant antrąjį ir trečiajį krioklius. Kelionę baigia ištekėdami į jūra. Dėl unikalių sąlygų, aplink krioklius galima sutikti daug įvairios ir retos augmenijos, tad nepamirškite pasidairyti! Čiondžejon slėnyje lankytojai gali pamatyti ir Sonimgjo tiltą (arkos formos tiltas, kuriame yra išskaptuotos 7 nimfos), kuris jungia Čiondžejon krioklius ir Džungmun turistinį kompleksą.

Nakvynė 3* viešbutyje

11 diena. DŽUSANGDŽIOLI SKARDIS – SEULAS

Pusryčiai. Aplankysite Džusangdžioli skardį, kuris yra žinomas dėl akmenų, idealiai sustatytų vienas ant kito. Šis skardis susiformavo išsiveržus Halasanui ir lavai nubėgus į Džungmuno jūrą. 20 m. siekiantis skardis yra populiari vieta stebėti potvynius ir atoslūgius. Esant potvyniui, bangos atsirenkia į skardį ir apgaubia akmenines kolonas, sukurdamos kvapą gniaužiantį vaizdą. Dienos pabaigoje skrydis į Seulą.

Nakvynė 3* viešbutyje

Egzotinės kelionės, kelionė į korėją, kelionė į pietų korėją, pietų korėja

12 diena. IŠVYKIMAS IŠ SEULO

Pusryčiai. Pervežimas į oro uostą. Skrydis namo.

13 diena. KELIONĖS PABAIGA


Kelionės į Pietų Korėją kainą įskaičiuota:

 • 3* viešbučiai;
 • Maitinimas pagal programą;
 • Anglakalbis/rusakalbis gidas (pasirinktinai);
 • Pervežimo paslaugos visos kelionės metu;
 • Įėjimo į lankytinas vietas bilietai;
 • Du vietiniai skrydžiai Pietų Korėjoje;
 • Profesionalus kelionės vadovas iš Lietuvos.

Kelionės į Pietų Korėją kainą neįskaičiuota:

 • Tarptautiniai skrydžiai;
 • Kelionės draudimas;
 • Nepaminėtas maitinimas;
 • K – Eta viza;
 • Asmeninės išlaidos.

Svarbi informacija apie kelionę į Pietų Korėją:

• Galutinė kaina gali keistis dėl aviabilietų kainų pokyčio, kuro mokesčių ir/ar valiutos kurso pokyčių;
• Restoranai ir kavinės Pietų Korėjoje arbatpinigų nepriima;
• Rekomenduojame gerti vandenį iš buteliukų;
• Kelionės organizatorius pasilieka teisę optimizuoti kelionės į Pietų Korėją maršrutą;
• Į ne ES šalis būtina vežtis pasą (asmens tapatybės kortelė NETINKA), galiojantį NE TRUMPIAU kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos;
• Kelionių organizatorius NEATSAKO už pasienio ir migracijos tarnybų pareigūnų veiksmus;
• Kelionių organizatorius pasilieka teisę kelionės metu keisti programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui dėl vizų pratęsimo, naujo lėktuvo bilietų, skiepų ir kt.

  Domina ši kelionė?
  Susisiekite su Santitravels egzotinių kelionių vadybininku:
  Santaras Bagužis
  el. paštu: info@santitravels.com
  telefonu: +37066699998
  arba užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su jumis susisieksime

Santaras