fbpx

Pietų Korėja

Kaina - 2970 € + aviabilietas

INFORMACIJA APIE KELIONĘ Į PIETŲ KORĖJĄ

Kelionės data:

2024 m. Spalio 20 d. – Lapkričio 04 d.

Kelionės trukmė: 16 dienų;

Kelionės kaina:  2970 eurų + aviabilietas

Mes jums siūlome magiškąją kelionę į Pietų Korėją. Jos metu pamatysite modernius, niekada nemiegančius miestus, kur aplankysite naktinius restoranus ir paragausite rytietiškos virtuvės patiekalų. Pamatysite puikiai išvystytą miestų infrastruktūrą, kuri esant dideliam žmonių kiekiui bei transporto srautams veikia nepriekaištingai. Išvysite daugelį metų saugomas ir puoselėjimas šventyklas, kuriose pajusite šimtametės kultūros didingumą. Jus sužavės gražiausios šalies sala Jaju – unikali savitu gyvenimo ritmu, kur pasidžiaugsite ne tik gamta, bet ir pažinsite vietinius gyventojus bei jų gyvenimo būdą.


Detali informacija, ką veiksite kiekvienos dienos metu:

1 diena. TARPTAUTINIAI SKRYDŽIAI

2 diena. SEULAS

Atvyksite į Seulą. Po registracijos viešbutyje, keliausite papietauti mieste. Nors sostinėje netrūksta užsienietiškos virtuvės restoranų, stipriai rekomenduojame paragauti korėjietiškos virtuvės. Papietavę keliausite pamatyti miesto rotušės. Šis pastatas gali pasigirti didžiausia žaliąja siena pasaulyje, dar kitaip vadinama vertikaliaisiais sodais.

Nakvynė viešbutyje.

3 diena. SEULAS – CHANGDEOKGUNG RŪMAI – SEULO BOKŠTAS

Šiandien pamatysite karališkuosius Changdeokgung rūmus su slaptuoju sodu. Po to nuvažiuosite pasidairyti Insa dong rajone, kuriame gausu meno galerijų, amatininkų parduotuvių ir arbatos krautuvėlių. Vakarop užkilsite į Seulo simboliu tapusio N bokšto apžvalgos aikštelę, nuo kurios atsivers miesto panorama. 

Nakvynė viešbutyje.

4 diena. SORAKSANO NACIONALINIS PARKAS

Šiandien paliksite šurmuliuojantį Seulą ir nuvyksite į 1970 m. įkurtą Soraksano nacionalinį parką. Čia turėsite nevarginantį, poros valandų žygį specialia pėsčiųjų trasa, kurio metu išvysite nuostabius gamtos vaizdus.

Nakvynė viešbutyje.

5 diena. DANYANGAS

Ryte autobusu keliausite į Daniyangą (~ 4,5 val.). Turėsite dar vieną progą pasigrožėti pavasariška Pietų Korėjos gamta. Laisvas laikas poilsiui.

Nakvynė viešbutyje.

6 diena. DANYANGAS – ANDONGAS

Šiandien lauks turininga diena. Apsilankysite prieš 450 milijonų metų susidariusiuose Gosu urvuose, kur lankytojams paruošta net 1,7 kilometro ilgio trasa. Taip pat nuvyksite pamatyti puošnią Guinsa šventyklą. Čia ne tik susipažinsite su korėjietišku budismu, bet ir paragausite tradicinio vegetariško maisto. Daugelyje pagrindinių Pietų Korėjos budistų šventyklų yra įprasta vaišinti visus svečius, nepaisant jų rasės ar religijos skirtumų. Po dienos turo traukiniu vyksite į Andongą.

Nakvynė viešbutyje.

7 diena. ANDONGAS

Šiandien susipažinsite su Andongu. Jis vadinamas muziejumi po atviru dangumi – tai senosios Pietų Korėjos kultūros ir tradicijų centras. Viename kaimelyje pamatysite kaukių festivalį.

Nakvynė viešbutyje.

kelione i pietu koreja

8 diena. GJONGDZU – BULGUKSOS ŠVENTYKLA – SEOKGURAMO GROTA

Vos 1,5 valandos traukiniu iš Andongo ir pasieksite buvusią senosios Šilos karalystės sostinę Gjondzu. Čia pamatysite UNESCO paveldo objektą Bulguksos šventyklą, bei Seokguramo grotą – iš granito luitų pastatytą šventyklą, kurios viduje saugoma didžiulė Budos skulptūra.

Nakvynė tradiciniame viešbutyje hanoke.

kelione i pietu koreja

9 diena. GJONGDZU – BUSANAS

Po vienos valandos kelionės autobusu, pasieksite Busaną. Po registracijos viešbutyje, turėsite nevarginantį apžvalginį turą mieste, kurio metu aplankysite žuvų turgų, miesto paplūdimį ir parką.

Nakvynė viešbutyje.

10 diena. GAMČEONAS – GEUMGANGO PARKAS – SEOKBULSA ŠVENTYKLA

Po pusryčių Jūsų lauks apsilankymas Gamčeono miestelyje, kurį įkūrė Korėjos karo pabėgėliai. Ši vietovė Jus nustebins savo žemaūgiais, pastelinėmis spalvomis nudažytais namukais, dailiai sustatytais ant kalvų šlaitų ir siauromis gatvelėmis, kuriomis lipant, atsivers puikus vaizdas į tolimoje esančią pakrantę ar miestelio stogus. Šiandien taip pat turėsite įstabią kelionę lyno keltuvu (įskaičiuota į kainą) virš Busano miesto į Geumgango parką. Trasos ilgis – 1260 m. Ją įveikę pasieksite Geumjaongo kalno viršūnę, kur apsilankysite Seokbulsos šventykloje, išpuoštoje uolose išskaptuotais vaizdiniais ir figūromis.

Nakvynė viešbutyje.

11 diena. JEJU SALA

Šiandien turėsite skrydį į Jeju salą. Tai vulkaninės kilmės sala, vadinama korėjiečių Havajais. Čia jūs pasimėgausite gamta, grynu oru ir nuostabiais paplūdimiais. Pamatysite įžymųjį krioklį, kurio vanduo nuteka tiesiai į jūrą!

12 diena. NARDYTOJOS HENIJOS – SEONGSANO UGNIKALNIS

Šiandien būsite supažindinti su gyvuoju Pietų Korėjos paveldu – nardytojomis henijomis (Haenyeo). Dauguma henijų – suaugusios moterys arba net senolės, nes vyrauja nuomonė, kad geriausiai nardo ir vertingiausias jūros gėrybes gali atrasti tik sukaupus pakankamai išminties ir ištvermės. O ištvermės tikrai reikia – vanduo dažniausiai yra šaltutėlis, o moterys nenaudoja jokios specialios nardymo įrangos, nerdamos net į 10 metrų gylį! Taip pat jūsų lauks smagus kopimas į maždaug 5000 metų amžiaus Seongsano ugnikalnį (Yra kopimo mokestis). 182 m aukščio ugnikalnio kraterio forma primena apvalios pilies tvirtovės griuvėsius. Nuo ugnikalnio viršaus atsivers puikus, saulėlydyje paskendęs, vaizdas į salą.

Nakvynė viešbutyje.

13 diena. DIENOS ŽYGIS Į HALASANO UGNIKALNĮ

Šiandien Jūsų lauks visos dienos žygis į Halasano ugnikalnį. Po truputį lipdami į viršų, pasieksite net 1950 m. aukštį. Kopimas truks apie 8 valandas su pietų ir atokvėpio pertraukėlėmis. Tai pati aukščiausia viršūnė Pietų Korėjoje, tad praleisti šį žygį nevalia! 

Nakvynė viešbutyje.

14 diena. SEULAS

Šiandien lauks skrydis atgal į Seulą. Po registracijos viešbutyje, keliausite į populiarų rajoną Itaewon, kur gausu įvairiausių parduotuvių, restoranų ir barų. Taip pat pamatysite memorialą, skirta Korėjos karo aukoms atminti. Vakare atsipalaiduosite didžiausiame Pietų Korėjos spa komplekse Dragon Hill Spa (įėjimas neįskaičiuotas).

Nakvynė viešbutyje.

15 diena. LAISVA DIENA MIESTE

Šiandien turėsite laisvą dieną šalies sostinėje. Ji skirta Jūsų poilsiui arba suvenyrų apsipirkimui prieš kitos dienos kelionę atgal į Lietuvą. Kam būtų įdomu, galima už papildomą mokestį nukeliauti į Korėjos demilitarizuotą zoną, t.y. žemės plotą, žymintį ribą tarp Šiaurės ir Pietų Korėjos. Šioje zonoje yra įkurta Jungtinė saugumo sritis. Ji ilgą laiką buvo vienintelė jungtis tarp Šiaurės ir Pietų Korėjos. Šiuo metu tai yra pastatų kompleksas, kurio konferencijų salėse vyko visos lygi šiol buvę tarpvalstybinės derybos. 

Nakvynė viešbutyje.

16 diena. SKRYDIS ATGAL Į LIETUVĄ

Tarptautinis skrydis atgal į Lietuvą.


Į turo kainą įskaičiuota:

 • du vietiniai skrydžiai Korėjoje;
 • profesionalaus rusakalbio/anglakalbio kelionių vadovo paslaugos;
 • pusryčiai viešbučiuose (beveik visuose);
 • transportas turo metu (vietinis transportas: autobusai, keltai, traukiniai);
 • apgyvendinimas dviviečiuose kambariuose 3* viešbučiuose arba svečių namuose.

Į turo kainą neįskaičiuota:

 • tarptautiniai skrydžiai;
 • kelionės draudimas;
 • nepaminėtas maitinimas;
 • asmeninės išlaidos;
 • įėjimo į lankytinas vietas bilietai (apie 180 Eur).

Svarbi informacija apie kelionę:

 • Galutinė kaina gali keistis dėl aviabilietų kainų pokyčio, kuro mokesčių ir/ar valiutos kurso pokyčių;
 • Kelionės organizatorius pasilieka teisę optimizuoti maršrutą likus mėnesiui iki kelionės pradžios;
 • Kelionės metu šalyje keliaujama viešuoju transportu.
 • Į ne ES šalis būtina vežtis pasą (asmens tapatybės kortelė NETINKA), galiojantį NE TRUMPIAU kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos;
 • Kelionių organizatorius NEATSAKO už pasienio ir migracijos tarnybų pareigūnų veiksmus;
 • Kelionių organizatorius pasilieka teisę kelionės metu keisti programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui, dėl vizų pratęsimo, naujų lėktuvo bilietų, skiepų ir kt.
  Domina ši kelionė?
  Susisiekite su Santitravels egzotinių kelionių vadybininku:
  Santaras Bagužis
  el. paštu: info@santitravels.com
  telefonu: +37066699998
  arba užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su jumis susisieksime

Santaras