Pietų Afrikos Respublika

Kaina - šiuo laikotarpiu tikslinama

INFORMACIJA APIE KELIONĘ Į PIETŲ AFRIKOS RESPUBLIKĄ

Žemiau pateiktomis datomis renkamos grupės iki 12 asmenų:

2024 lapkritis

Kelionės trukmė: 20 dienų

Kelionės kaina: šiuo laikotarpiu tikslinama

Išsiilgusiems egzotikos, išskirtinumo, naujų gamtovaizdžių, faunos bei floros įvairovės, siūloma kelionė į Pietų Afrikos Respubliką, kuri čia pabuvojusių keliautojų yra vertinama kaip kontrastinga ir
įvairiapusė civilizuota valstybė. Jūsų kelionė prasidės nuo 7 dienų pažintinio turo. Vėliau planuojamas 7 dienų poilsis rytinėje Pietų Afrikos dalyje – Durbane. Po to bus tęsiamas pažintinis turas po likusią šalies dalį.

Šalis yra Afrikos pietuose, tarp Indijos ir Atlanto vandenynų. Pietų Afrikos Respublika išties labai egzotiška ir turistus žavi nacionaliniais parkais, laukiniais gyvūnais, vaizdingais paplūdimiais, safariais, tradiciniu etnografiniu gyvenimu.

Kodėl gi neprisilietus prie šios egzotikos iš arčiau? Siūloma 20 dienų kelionės programa yra orientuota į įvairių lūkesčių turinčius keliautojus. Kviečiama būti ir smalsiais, atvirais, ieškant naujų potyrių, ir nepamiršti puikios nuotaikos, įsijausti, suprasti, išmėginti, įkvėpti, paragauti. Kelionės gidas padės kuo arčiau susipažinti su šalimi, kuo įdomiau perteikti jos savitumą, išskirtinumą. Žadama naujų ekstremalių potyrių, adrenalino safario mėgėjams. Todėl juokaujama, kad grįžtant namo vien įspūdžiams reikės papildomo bagažo.


Detaliau, ką veiksime ir kur keliausime kiekvieną kelionės dieną:

1 diena. Vilnius – Johanesburgas

Johanesburgo arba Tampo oro uoste Jus pasitiks mūsų atstovai ir būsite pervežti į viešbutį poilsiui. Pakeliui į viešbutį mūsų partneriai papasakos Jums apie laukiamus nuotykius Pietų Afrikos Respublikoje Jūsų viešnagės metu. Johanesburgas yra didžiausias ir daugiausiai gyventojų turintis miestas Pietų Afrikos Respublikoje. Jis garsėja dėl didelio masto aukso ir deimantų prekybos. 19 val. susitiksite su mūsų partneriais viešbučio registratūroje aptarti kelionės programos bei turėsite galimybę susitikti su kitais keliautojais.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

2 diena. Johanesburgas – Mpumalanga

Po pusryčių Jūsų lauks kelionė trumpam pažintiniam turui po Pretoriją, t. y. Pietų Afrikos Respublikos sostinę. Toliau tęsite kelionę į Mpumalangos provinciją, vadinamą „Rojaus šalimi“. Žmones į šį regioną traukia nuostabūs peizažai, fauna ir flora, daugybė žavių genčių legendų. Toliau tęsite kelių šimtų pėdų kelionę į vešlų subtropini regioną, keliausite per istorinius miestus Dullstroom ir Lydenburgą. Po važiavimo per garsiąją kalnų perėją „Long Tom Pass“, keliausite per Sabie miestelį ir vėlyvą popietę atvyksite į Hazyview miestą nakvynei.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

3 diena. Mpumalanga

Pradėsite rytą nuo ankstyvų pusryčių. Jūsų laukia kelionė įspūdingu „Panoramos keliu“, iš kurio atsiveria nuostabių gamtovaizdžių vaizdai, įskaitant 26 km ilgio Blyde upės kanjoną, kuriame pagal legendą gyvena trys Rondaveliai, „Bourke’s Luck Potholes“ (upės kanjonė, kur daugelį metų besisukantys vandens sūkuriai tarp akmenų suformavo skyles). Taip pat išvysite istorinį „Dievo langą“ – jis taip vadinamas dėl kvapą gniaužiančių vaizdų, atsiveriančių pažvelgus žemyn. Vėlyvą popietę grįšime į Hazyview miestą, kur likusią dienos dalį bus galima mėgautis poilsiu.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

4 diena. Mpumalanga

Ši diena prasideda nuo ankstyvo ryto, kai po kavos ar arbatos ir supakuotų pusryčių kelionei, Jūsų lauks jaudinantis safario pasivažinėjimas. Turėsite galimybę įamžinti pasakiškus vaizdus Krugerio nacionaliniame parke. Šis parkas yra vienas iš didžiausių visame pasaulyje, kuriame daug nuostabios laukinės gamtos. Čia siūloma ieškoti „didžiojo penketo“: raganosių, buivolų, liūtų, dramblių ir leopardų, taip pat gausių paukščių rūšių. Likusi dienos dalis bus skirta poilsiui viešbutyje. Pagal pasirinkimą vėlyvą popietę dar galima vykti į safario pasivažinėjimą (savo sąskaita).

Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Mpumalanga – Esvatinis (Svazilandas)

Šį rytą keliausime į Eswatinį (Svazilandą) – nepriklausomą Karalystę, esančią Pietų Afrikos ribose, garsėjančią nuostabiais gamtovaizdžiais, amatais ir spalvingąja vietine kultūra. Šios kelionės metu turėsite galimybę susipažinti su Esvatinio gyventojais ir jų tradicijomis. Toliau tęsime kelionę per sostinę Mbabane, kol pasieksime gražų Ezulwinio slėnį Eswatinį.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

6 diena. Esvatinis (Svazilandas) – Zululandas

Po pusryčių toliau tęsite kelionę į pietus per Esvatinį. Laukia kelionė į Zululandą, nauji įspūdžiai ir įsimintini vaizdai pravažiuojant pro tradicines apvalios formos trobeles. Atvykę į viešbutį likusią dienos dalį galėsite skirti poilsiui, o visai šalia namelių turėsite galimybę aplankyti gepardų reabilitacijos centrą. Taip pat yra galimybė pasimėgauti popietiniu safario pasivažinėjimu po dykumas (savo sąskaita) su angliškai kalbančiu vadovu Hluhluwe-Umfolozi rezervate. Pastarajame yra didžiulė faunos ir floros įvairovė, jis ypač garsėja dėl saugomų juodai baltų raganosių. Nakvynei pasiliksite Hluhluwe-Umfolozi regione.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti). 

7 diena. Zululandas – Durbanas

Šį rytą po pusryčių prisijungsite prie kruizo Sent Lusijos ežere – ši pramoga suteikia vieną iš geriausių galimybių pamatyti hipopotatus ar krokodilus iš labai arti. Toliau tęsite kelionę į Durbanos miestą – šį kelionė veda pro tradicinius „Zulu Kraals“ (tradicines apskritimo formos architektūros sodybas), eukalipto plantacijas ir cukranendrių laukus. Atvyksime ankstyvą popietę ir likusias dvi dienas galėsite mėgautis poilsiu prie Indijos vandenyno paplūdimių.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

8/9/10/11 dienos. Poilsis Durbane su pusryčiais ir vakariene

Poilsis kurorte. Apgyvendinimas pagal Jūsų pageidavimus 3* / 4* / 5* viešbučiuose.

Durbanas – trečiasis pagal dydį miestas Pietų Afrikos Respublikoje, esantis Indijos vandenyno pakrantėje. Čia gyvena daug indų.

Vietovės ir objektai, kuriuos verta aplankyti:

 • Šiaurinis paplūdimys („Golden Mile beach“). Šiame triukšmingame paplūdimyje daug viešbučių, pramogų kompleksų, parduotuvių ir restoranų. Auksiniai paplūdimiai yra tikras magnetas vandens sporto entuziastams.
 • Durbano botanikos sodai. Tai vieni iš seniausių išlikusių sodų Afrikoje. Lankytojai gali pasivaikščioti ir apžiūrėti egzotinius subtropinius augalus, įskaitant didingus medžius, kurių dalis yra daugiau nei šimto metų senumo.
 • „Ushaka“ pramogų parkas – tai jūrų pasaulis, vienas iš pagrindinių Durbano „Auksinės mylios“ objektų.
 • „Moses Mabhida“ stadionas. Šis stadionas yra pasaulinės klasės sporto ir renginių vieta tarp Durbano „Auksinių mylių“. Stadionas surengė aštuonias 2010 m. FIFA pasaulio taurės žaidynes. Iš jos 360 laipsnių kampu iš stadiono arkos viršaus atsiveria įspūdingas Durbano vaizdas.
 • „Sri Sri Radha Radhanath“ šventykla. Tai yra didžiausia Harė Krišnos šventykla Afrikoje. Ji yra apsupta gražaus lotoso formos sodo. Lankytojus žavi įspūdingi aukso spalvos kupolai, paauksuotos statulos, marmurinės plytelės, lubų freskos, kt.

kelione i pietu afrikos respublika

11/12 diena. Durbanas – Umhlanga 

Pratęsti poilsio būsite pervežti į Umhlangos sritį Durbanę. Umhlanga – tai yra naujas dinamiškas Durbano rajonas, kuriame rasite daugybę restoranų, kavinių ir parduotuvių. Turėsite galimybę pailsėti prieš likusią kelionės dalį į Knysnos miestą. Pagal pasirinkimą taip pat galima užsisakyti ekskursiją (savo sąskaita), kurioje Jus supažindins su miestelio istorija ir kultūra. 

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

13 diena. Durbanad (Umhlanga) – Knysna

Po pusryčių Jūsų laukia ankstyvas skrydis į Port Elizabetą. Atvykę išsiruošime apžiūrėti nuostabaus grožio vietinių gyventojų ypač vertinamo Tsitsikamos miško. Taip pat aplankysime įspūdingai gražų Tsitsikamos nacionalinį parką ir „Storms River Mouth“. Čia lauks įspūdingos pakrantės ir dažnai audringa jūra. Atvyksime į viešbutį Knysnoje. Šis miestas žavi natūralumu, vešliais miškais, ramiais ežerais, auksiniais paplūdimiais. 

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

14 diena. Knysna

Po pusryčių galėsime mėgautis kruizu po lagūną į Featherbed gamtos rezervatą (jei oro sąlygos bus palankios). Bus galima keliauti į „Western Head“ viršūnę, norint pasigrožėti panoraminiais miesto ir lagūnų vaizdais. Pietausite po milžiniškais „milkwood“ medžiais. Grįšite į viešbutį ir turėsite visą popietę laisvalaikiui.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

15 diena. Knysna – Oudtshornas

Po pusryčių keliausite per Outeniqua perėją į Oudtshorną, žinomą kaip „stručių sostinę“, garsėjančią stručių pramone. Aplankysite stručių fermą, papietausite. Vėliau vyks kelionė į įspūdingus „Kango urvus“. Šie urvai vadinami pasaulio stebuklu ir žavi tuo, kad 20 metų senumo urvų sistemą sudaro daugybė paslėptų kalkakmenio uolienų sluoksnių. Sugrįšite į viešbutį vėlyvą popietę, kur bus galima pailsėti.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

kelione i pietu afrikos respublika

16 diena. Oudtshornas – Franschooek

Ankstyvą rytą pagal pasirinkimą bus galimybė (savo sąskaita) pasimėgauti pasivažinėjimu po „Meerkat Safari“, kur galima pamatyti neįtikėtinus laukinius gyvūnus, pasimėgauti rytine saule. Po šios jaudinančios patirties grįšite atgal į viešbutį pusryčiams. Po pusryčių bus tęsiama kelionė per „Mažąjį Karoo“ į Barrydalę, kur turėsite galimybę aplankyti vietinę ūkio mokyklą, galėsite pabendrauti su vaikais ir mokytojais, praleisti su jais laiką klasėje, sužinoti daugiau apie vietos ūkininkus. Toliau tęsite kelionę į Montagų miestą – vaizdingą ir istorinį kurortą. Tęsite kelionę į Franschoeką nakvynei.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

17 diena. Franschooek – Keiptaunas

Po pusryčių aplankysite Franschoek kaimą, susipažinsite su žavinga Prancūzijos hugenotų ir Hugeneno memorialinio muziejaus istorija. Prieš kelionę į Keiptauno miestą turėsite galimybę pasimėgauti vyno degustacija.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

18 diena. Keiptaunas

Po pusryčių turėsite visos dienos kelionę po Kyšulio pusiasalį (Cape Peninsula), siūlantį įspūdingiausius pasaulio pakrančių vaizdus. Važiuosite per Sea Point, pajūrio kaimelį Hout Bay – čia galima savo sąskaita mėgautis ruonių sala), bus vykstama iki Cape Point, kur, manoma, susitinka Atlanto vandenynas ir Indijos vandenynai. Grįšime į Keiptauną per Simona miestelį, kur aplankysite pingvinų koloniją Boulders paplūdimyje, taip pat ir žvejų kaimelį Hoek bei Muizenbergą.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

19 diena. Keiptaunas (be gido)

Šiandien turėsite visą dieną savo laisvalaikiui. Keiptauno miestas yra labai didelis ir pramogų pasirinkimas begalinis – galėsite mėgautis saulės spinduliais paplūdimyje, apsipirkinėti, ar prisijungti prie vietinių siūlomų ekskursijų (savo sąskaita).

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

kelione i pietu afrikos respublika

20 diena. Keiptaunas – Vilnius

Po pusryčių vyks išsiregistravimas iš viešbučio. Bus galima palikti bagažus viešbutyje. Iki skrydžio turėsite laisvo laiko paskutinės minutės apsipirkimams ar ekskursijomis (savo sąskaita). Būsite nuvežti į oro uostą skrydžiui namo.


Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Pervežimai (iš/į oro uostus);
 • Maitinimas pagal programą (19 pusryčių, 2 pietūs ir 5 vakarienės);
 • Įėjimo mokesčiai;
 • Gido paslaugos viso turo metu.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • tarptautinis skrydis;
 • vidinis skrydis (~ 50 Eur)
 • arbatpinigiai gidams ir vairuotojams;
 • asmeninės išlaidos;
 • draudimas (KRD).

Svarbi informacija apie kelionę

 • Į ne ES šalis būtina vežtis pasą (asmens tapatybės kortelė NETINKA), galiojantį NE TRUMPIAU kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos.
 • Galutinė kaina gali keistis dėl aviabilietų kainų pokyčio, kuro mokesčių ir/ar valiutos kurso pokyčių.
 • Nesusirinkus minimaliam keliautojų skaičiui (12 asm.), kelionės kaina perskaičiuojama, nesutikus, grąžinami sumokėti pinigai arba keičiama į kitą kelionę.
 • Kelionės organizatorius pasilieka teisę optimizuoti maršrutą likus mėnesiui iki kelionės pradžios.
 • Kelionių organizatorius NEATSAKO už pasienio ir migracijos tarnybų pareigūnų veiksmus.
 • Kelionės organizatorius pasilieka teisę kelionės metu keisti programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui, dėl vizų pratęsimo, naujų lėktuvo bilietų, skiepų ir kt.).
  Domina ši kelionė?
  Susisiekite su Santitravels egzotinių kelionių vadybininku:
  Santaras Bagužis
  el. paštu: info@santitravels.com
  telefonu: +37066699998
  arba užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su jumis susisieksime

Santaras