Vietnamas (šiaurė, centras ir pietūs)

Kaina - 1790€ + aviabilietas

INFORMACIJA APIE KELIONĘ Į VIETNAMĄ

Pažintinė kelionė į Vietnamą su keliomis poilsio dienomis organizuojama grupėms iki 15 asmenų. Pateikiame Jums mūsų planuojamų kelionių datas kuriomis yra renkamos grupės. Jei Jums netinka konkreti data maloniai prašome kreiptis ir mes prisiderinsime prie Jusu.

Visos kelionės metu Jumis rūpinsis mūsų vietiniai, licencijuoti, didelę darbo patirtį turintys rusakalbiai/anglakalbiai gidai. Niekas geriau nepažįsta šalies, nei žmonės kurie gimė ir užaugo Vietname.

Programa optimaliai priderinama pagal kiekvieną skrydžio datą, atvykimo ir išvykimo laikus.

Kelionės datos:

2024 11 27 – 12 12 (liko 10 vietų, aviabilieto kaina 890€)
2024 12 06 – 12 21 (vietų nebėra)

2025 01 18 – 02 02 (liko 9 vietos, aviabilieto kaina 890€)
2025 02 19– 03 06 (liko 6 vietos, aviabilieto kaina 899€)
2025 03 07 – 03 22 (liko 12 vietų, aviabilieto kaina 790€)

Kelionės programa parengta maksimaliam šalies pažinimui. Visos kelionės metu mūsų atstovai – vietiniai gidai keliauja kartu ir supažindina su šalimi.Aplankote: Hanojų – Sapą – Halong Bejų – Ninh Binh – Hue – Hojaną – Bana kalnas ir Aukso  tiltas,  Lin Yung šventykla – Mekongo Deltą  – Phan Thiet (Muine). Poilsis – Ho Chi  Minhe. 

KELIONĖS PROGRAMA

1 diena. Skrydis Vilnius – Tarpinis oro uostas 

2 diena. Atvykimas į Hanojų, turas po Hanojų (gidas)
Atvykstate į Hanojų. Po bagažo atsiėmimo Jus pasitiks gidas su lentele ir užrašu “Santi Travels”. Pervežimas į viešbutį. Įsiregistravimas viešbutyje. Šiandieną Jūs turėsite progą plačiau susipažinti su Vietnamo sostine kuri yra garsi amžių senumo architektūra ir turtinga kultūra, kuriai didelę įtaką padarė Kinijos bei Prancūzijos šalys. Į chaotiškai subalansuotą širdies ritmą, Jus, nenoromis įtrauks motorolerių užtvindytos gatvės, smilkalų rūkas senovinėse budistų šventyklose ir pagodos, apgaubtos senovės legendomis. Ekskursiją pradėsite nuo Ho Chi Minh mauzoliejaus (pagal darbo laiką). Ho Chi Minh mauzoliejaus lankymas vietnamiečių yra labai vertinamas kaip garbė, pateisinanti daugelio piliečių sunkią kelionę. Ho Chi Minh vertinamas kaip vizionieriškas lyderis, suvaidinęs pagrindinį vaidmenį formuojant Vietnamo istorijos eigą. Savo nepalaužiama dvasia ir nepajudinamu ryžtu jis išliko kaip gerbiama figūra, vedanti Vietnamo žmones į nepriklausomybę ir apsisprendimą. Pamatysite One Pillar pagodą (vieno “stulpo “pagodą) kurios ištakos siekia miesto įkūrimą. Ši unikali pagoda yra žinoma dėl savo išskirtinės architektūros, kurios vienas stulpas kyla iš tvenkinio. Pagoda turi didelę kultūrinę ir istorinę reikšmę, nes buvo pastatyta XI amžiuje ir atlaikė laiko išbandymą. Aplankysite ypač išskiriamą Tran Quoc pagodą. Hanojaus širdyje įsikūrusi pagoda yra viena seniausių. Būdama daugiau nei 1500 metų pagoda primena daugybę dvasingumo, istorijos ir architektūros vertybių. Po pietų aplankysite ir visą eilę kitų įžymių vietų: Literatūros šventyklą (Van Mieu- Quoc Tu Giam) – įkurtą imperatoriaus Ly Thanh Tong ir skirtą Konfucijui. Čia buvo pirmasis Vietnamo universitetas kuriame išsaugoti Vietnamo architektūros, geriausių mokslininkų ir literatūros pasiekimai. 11 amžiuje pastatyti sodai ir gerai išlikusi architektūra siūlo žvilgtelti į Vietnamo praeitį.. Pasivažinėsite dviračiu po Senojo Kvartalo gatves, kurios buvo pavadintos konkrečių prekių, kažkada siūlytų šiose vietose, vardais. Stabtelsite prie Hoan Kiem ežero (sugrąžinto kardo ežeras) sužinoti įdomią legendą apie vėžlį saugojantį kardą ežero dugne. Užsuksite į šalia esančią Ngoc Son šventyklą. Tai šventa vieta, kur žmonės ateina melstis už sėkmę ir sielos ramybę.  Programos naujiena – „Traukinių gatvė“. Šimto metų senumo traukinių bėgiai nutiesti per pačią Hanojaus senamiesčio širdį. Tai ypatinga vieta, kuri traukia keliautojus. Gatvė yra tokia siaura, kad visi gyventojai turi pasirūpinti savo, savo augintinių, transporto priemonių ir daiktų saugumu kiekvieną kartą, kai pravažiuoja traukinys, o tuo pat metu, jų kasdienis gyvenimas abiejose kelio pusėse vyksta normaliai. Vakare Jūsų lauks išskirtinis vandens lėlių teatras – tai mūsų dovana Jums. Apgyvendinimas: 3* viešbutyje, Hanojuje.

3 diena.  Hanojus – Sapa /Lао Chai – Таvаn kaimelis (pusryčiai/gidas)
Pusryčiai viešbutyje. Po jų 08:00 h. susitiksite su gidu ir išvažiuosite į Sapą – paslaptingų kultūrų pasaulį (~4 – 4.5 h. kelio) Sapa – tai miestas rūke. Miestelis įsikūręs 1600 metrų aukštyje virš jūros lygio, Hoang Lien Son kalnyne. Oras čia labai drėgnas, o matomumas vos 20 – 30 metrų, nes toliau viską gaubia tirštas rūkas. Tai daugelio mažų genčių gimtoji vieta, todėl moterų nacionaliniai apdarai atrodo be galo įspūdingai. Po pietų turėsite galimybę susipažinti su Lao Chai – Tavan kaimeliu. Kelias iki jo driekiasi įspūdingų Muong Хоа smaragdinių ryžių terasų pakraščiu, kas einant leidžia stebėti vietinių Dzai (Dzay) gyvenimo tėkmę. Nakvyne Sapoje. Viešbutis: Sunny Mountain/ Deluxe Garden View 3*.

4 diena.  Sаpа Sidabrinis Thak Bak krioklys, Meilės krioklys Cat Cat & Ta Phin kaimeliai, Hamrong kalnas (pusryčiai/gidas)
Po pusryčių 08:00h., su gidu, vyksite į Hoang Lien nacionalinį parką pamatyti Meilės krioklio. Taip pat Sidabrinio krioklio Thak Bak. Nuo Thak Bak krioklio praėjėjus kelis kilomentrus atsidursite prie Tram Ton (2000 m.) perėjos, kurios pavadinimas, dar nuo senovės laikų, reiškia “vartai į dangų”. Tai pati aukščiausia perėja Vietname todėl laikoma viena iš pagrindinių vietų Sapoje iš kur galite pamatyti visus svaiginančius kalnų kelius, taip pat visus žalius Sapos atspalvius. Pailsėjus ir užkandus kopsime į Hamrong kalną. Čia auga apie šeši tūkstančiai gėlių rūšių. Taip pat puikus orchidėjų sodas ir vienos iš kalnų turtų – retos gydomosios žolelės. Vietiniai nuo senų senovės renka jas gydomųjų tepalų ir vaistinių trauktinių gamybai. Keliaujame susipažinti į “Cat Cat” kaimelį – juodųjų Hmong žmonių gentį, kur turėsite galimybę stebėti vietinių gyvenimą ir ypatumus. Jie atrodo įspūdingai – rengiasi kaip ir jų protėviai rengėsi prieš du šimtus metų. Jei jiems skauda galvą – jie eina pas vietinį šamaną kuris prie kaktos jiems deda įkaitintas iki raudonumo monetas. Randas visam gyvenimui – jiems smulkmena. Kas dar Hmongams yra grožio kultas sužinosite vietoje. Viešbutis: Sunny Moutain 3*/ Deluxe Garden view.

5 diena.  Sаpа – Hаnojus (gidas). Pasikėlimas į Fansipano kalną (pagal pageidavimą) (pusryčiai/gidas)
Pusryčiai viešbutyje. Šiandieną reikia atsisveikinti su Sapa, kur kraštovaizdžiai svaigino, o apsilankymas spalvingų ir draugiškų tautinių mažumų namuose pabudino ir manau privertė perdėlioti prioritetus. Jei turėsite noro ir jei nebus rūko – galėsite pakilti į Fansipan’o kalną. Būdamas 3,143 m. aukščio jis dar vadinamas Indokinijos stogu. Tai viena iš nedaugelio ekologinių turistinių vietų Vietname. Anksčiau pasikelti į kalną užtrukdavo porą dienų, reikėdavo vietinio gido palydos. Dabar keltuvas leidžia turistams pasiekti kalno viršūnę per 15 minučių. (Pakilimas kaina ~30 USD/ asmeniui). Išvykstate atgal į Hanojų. Viešbutis: Delano Hotel 3*/ Deluxe.

6 diena.  Hanojus – Halongo įlanka (gidas) (~180 km.) (pusryčiai, pietūs ir vakarienė/gidas)
Šį rytą (~6.00 h.) savarankiškai, atsikėlus kiek anksčiau ir nuvykus prie Hoan Kiem ežero – galima pamatyti įspūdingą reginį: (sklaidantis peršviečiamam rūkui virš legendomis apipinto ežero ir grojant lengvam džiazui) – T’ai Chi mankštą praktikuojančios grupelės senjorų, o ant suolelių (lyg jie ten sedėtų šimtą metų) šachmatais žaidžiantys senoliai. Tai vaizdas, kuris lyg paveikslėlis įsirėžia į atmintį ir lieka kaip suvenyras apie Hanojų. Po pusryčių 8:00 h. išvykstate iš Hanojaus. ~3 – 3,5 h. automobiliu vyksite į Halongo prieplauką. Iš ten prasidės 2 dienų kelionė į vieną iš pasaulio gamtos stebuklų ir UNESCO paveldo saugomų vietų su daugiau nei 3000 įspūdingų kalkakmenio salų kylančių iš skaidrios, smaragdinės jūros. Halong Bay – Vietnamo vizitinė kortelė.
Įsiregistravimas laive. Sutikimo gėrimas ir gėlės. Laisvas laikas – galėsite atsipalaiduoti mėgaudamiesi besikeičiančiais vaizdais ilsėdamiesi ant gultų denyje. Pietūs laive. Po jų aplankysite Hang Dou Guo ir Tien Kung grotas, prancūzams žinoma kaip Grotte des Merveilles (stebuklų urvas) tai didelis urvas, kuris susideda iš trijų salių. Dar ne taip seniai atrasta Tian Kung (Dangus rūmai) grota yra laikoma vienu iš gražiausių Halong Bay, ji yra pietvakarinėje įlankos dalyje. Grotos viduje galite išgirsti vėjo dainavimą uoloms – garsą panašų į būgno mušimą. Sustosite Titovo – garsaus Rusijos kosmonauto vardu pavadintame paplūdimyje maudynėms. Pasikelsite į kalno viršūnę pasigrožėti Halongo įlankos panorama. Nakvynė laive: V’Spirite Cruise 3*/ Deluxe Cabin.

7 diena.  Halongo įlanka – Ninh Binh (pusryčiai ir petūs/gidas)
Laive diena prasideda anksti – atsikėlę, anksčiau nei įprastai, galite pasigrožėti kaip kyla saulė ir kartu su visais praktikuoti Tai Chi mankštą terasoje. Pusryčiai. Laivas plaukia atgal į uostą, bet ekskursija tęsiasi. Halong verčiasi “kur drakonas nusileido į jūrą.” Legenda byloja, kad Halong Bay salas sukūrė raudonas drakonas kuris gyveno aukštai kalnuose. Kai jis nusileido ant kranto, jo uodega trenkėsi į uolas ir suskaldė jas į slėnius ir daubas, kurios jam panirus į jūrą prisipildė vandens ir liko tik keli matomi žemės lopinėliai. Išsiregistravimas iš kajučių vyksta apie 09:45 h. (tam, kad jas spėtų sutvarkyti sekantiems klientams). Grįžtate į Halongo uostą ir išlipsite iš laivo apie 12:00 h. Čia Jūsų lauks automobilis ir keturių valandų kelionė į Ninh Binh provinciją (buvusi Vietnamo sostinė) naktis Ninh Binh. Viešbutis: Vissai Ninh Binh 3*/ Deluxe.

8 diena.  Ninh Binh (Там Кок – Бич Донг) – Hanojus – Hujė (pusryčiai, pietūs/gidas)
08:00 po pusryčių, vyksite į senovės miestą Hoa Lu: tai pirmoji  valstybės  sostinė (oficialus Vietnamo  pavadinimas nuo  968 iki 1054 metų) vėliau sostinė buvo  perkelta į Hanojų. Там Cоc – Бич Донг, dar kitaip vadinama “Halong Bay sausumoje” yra  įsikūrę Ninh Binh provincijoje, (Ninh Binh randasi šiaurinėje Vietnamo dalyje, tarp Red River ir Ma upių, apie 90 km. į pietus nuo Hanojaus. Plotas – 1389 km²)  saugoma UNESCO. Там Cоc iš vietnamiečių kalbos  verčiasi – „Trys olos“. Ekskursija trunka apie 3 valandas ir apima: plaukimą valtimis ramia Ngo Dong upe  greta įspūdingo grožio uolų, aplankant natūraliai suformuotas skirtingo dydžio olas: Ilgiausia (127 m) ir žemiausia – ne daugiau kaip pusantro metro – Ka ola.  Antroji – Zhua ola – 70 m, ilgio, o trečioji mažiausia  Kyoy – jos ilgis yra 40m. Apie 3 km. nuo Там Cоc Jūs pamatysite senovinę pagodą  Bich Dong. Tai trijų pakopų šventykla, į kurios viršūnę veda stačių akmenų užkopimas, tačiau tikrai verta užlipti ir pamatyti  vaizdus iš viršaus. Prieš Jus atsivers  fantastiškas vaizdas į ryžių laukus, uolų  viršūnes kyšančias tarp jų, o vanduo sukurs smaragdinio veidrodžio efektą. Grįžimas atgal į Hanojų. Pervežimas į oro uostą (be gido)s krydžiui į Hujė. Atskrendate į Hujė miestą. (Vietnamo centrinė dalis) po bagažo pasiėmimo susitiksite su rusakalbiu gidu, kuris lauks išeinant iš oro uosto su užrašu “Santi Travels”. Jus perveš į viešbutį: ЕMM HUE 3*/Superior.

9 diena.  Hujė – Hojanas (pusryčiai/gidas)
08:00 Po pusryčių išvyksite į Hujė miestą. Senovinės imperijos miestą, paskutinės feodalinės dinastijos sostinę. Miestą kurį dar 1993 m. UNESCO paskelbė Pasaulio paveldo objektu. Įsikūręs Huong (Aromatinės) upės šiauriniame krante, Hujė yra turtingas savo istorija, išsaugotų daugybę pagodų, šventyklų, rūmų ir ypač didingų citadelių. Kaip rašė vienas keliautojas: „tai miestas su daugybe skirtingų emocijų, bet vienas dalykas niekada nesikeičia – tyla“. Turėtumėte pajusti žymų skirtumą tarp Vietnamo šiaurės ir centrinės dalies. Turo metu pirmiausia aplankysite – Hue citadelę. Ši vieta praeityje tarnavo kaip karališkoji rezidencija. Svarbi Hujė citadelės dalis – Ngo Mon vartai. Tai didžiulė U formos konstrukcija kuri yra pagrindinis įėjimas į senąjį miestą. Kita stotelė – Imperatoriškasis antikvariato muziejus, esantis už rūmų sienų. Tai privaloma apsilankymo vieta, kurios lankytojas, keliaujantis “Hue”, neturėtų praleisti. Tai antikvarinių daiktų galerija, kurioje yra šimtai retų antikvarinių daiktų iš Ngujeno dinastijos: tokie kaip užsakytas porcelianas, naudojamas kasdieniniams karališkiems patiekalams ir vakarėliams, sidabro dirbiniai, bronzos artefaktai, Phap Lam emalija, mediniai baldai. Tai daugiau nei muziejus, jis padeda lankytojams įsivaizduoti, koks karališkas gyvenimas buvo Ngujueno dinastijos laikais. Kiek vėliau – seniausia pagoda “Thien Mu”. Įsikūrusi ant Cha Khe kalvos, kairiajame Aromatinės upės krante, toje vietoje kur stovi Uždraustasis Purpurinis Miestas. Pagodos statyba buvo pradėta 1601 m. imperatoriaus Nguyen Hoan valdymo laikotarpiu. Vardas Thien Mu reiškia “dangaus fėja”. Pasak legendos, labai seniai mieste apsigyveno fėja vardu MU. Hue gyventojams ji pranešė, kad jų miestas pradės klestėti nuo tada, kai imperatorius pastatys pagodą. Sužinojęs apie tai, Nguyen Hoang įsakė iš karto pradėti statyti šventyklą. Vėlesnių valdovų įsakymu Thien Mu pagoda buvo rekonstruota, keletą kartų keista, tačiau liko stovėti savo vietoje. Iki šiol, Tien Mu teritorija užima gana įspūdingą plotą, kuris papildytas keliais statiniais, gražiu parku su suoliukais ir sodu su bonsai medžiais. Netoliese nuo šventyklos veikia nedidelis turgus, o krantinėje buvo atstatyta prieplauka turistiniams laiveliams priplaukti. Centrinėje šventyklos vietoje pamatysite Phuoc Dien bokštą – tai, vienas iš pagrindinių Hue simbolių – 21 metro aukščio statinys susidedantis iš septynių aštuoniakampių pakopų, iš kurių kiekvienas simbolizuoja Budos reinkarnaciją. Už bokšto matysite automobilį, kuriuo į Saigoną 1963 m. nuvyko Thien Mu pagodos būdistų vienuolis ir atliko susideginimo aktą protesto prieš pro-amerikietišką politiką pietų Vietnamo vardan. Kelionę atgal paįvairins plaukimas Aromatine upe tradicine vietnamietiška valtimi “Thuan rong” (drakono valtis). Ekskursiją pratęsite lankydami imperatorių Chai Dinh ir Ming Mang kapavietes. Tai ne ką mažiau įspūdinga vieta, kuria turite aplankyti. Po visko važiuosite į Hojaną. Nakvynė viešbutyje: SILK Village Hoi An Hotel 4*/ROH.

10 diena.  Hojanas – Bana kalnas (kilsite keltuvu) – Aukso tiltas – Yng Ling šventykla – Ho Chi Minh (pusryčiai/gidas)
Po ankstyvų pusryčių 07: 30 h. Susitiksite su gidu ir išeisite pasivaikščiojimui po senovinį Hojano miestą. Tai išskirtinai gerai išlikęs XV-XIX amžiaus Pietryčių Azijos prekybos uosto (vienas didžiausių to amžiaus Pietų Kinijos jūros uostamiesčių – vėliau laivybos verslas persikėlė į Da Nang) pavyzdys. Jo senamiesčio architektūra puikiai atspindi Vietnamo ir kitų šalių kultūros unikalią įtaką paveldui. Čia apstu prancūzų stiliaus kolonijinių pastatų, autentiškų japoniškų namų, budistų šventyklų, meno galerijų, antikvarinių parduotuvėlių , daugybės apvijų takų ir kinų stiliaus parduotuvių…. Dėl siaurų vandens kanalų, kurie kerta dalį miesto, Hojanas dar vadinamas “Vietnamo Venecija”. O šviečiantys gintariniai geltona spalva nudažyti nameliai skleidžia nuostabiai šiltą atmosferą ir yra miesto vizitinė kortelė. Atrodo, kad 21-ojo amžiaus eismo ir taršos prakeikimas beveik visiškai nepalietė šios vietos. Čia pagrindinė transporto priemonė – dviračiai. Jums jų žinoma neprireiks, nes Hojano senamiestis yra pakankamai mažas, kad apeiti jį pėsčiomis, tačiau eismas yra beveik toks pat sunkus kaip ir didesniuose miestuose 🙂 Ypatingi Hojano brangakmeniai kuriuos pamatysite tai :Fudziano Kinijos visuomenės posėdžių salę. Japonų tiltą (XVIII a.) – gražus istorinis Japoniškos architektūros pavyzdys. Teigiama, kad jis buvo sukurtas japonų, kurie tada gyveno Hoi An, kaip būdas pasiekti Japonų kvartalą per upę. Than Ky namą – pastatytas etninės vietnamiečių šeimos ir buvo saugotas net septynių kartų. Japonijos ir Kinijos įtaka namo architektūrą padarė išskirtinia, o interjerą – vertą sisižavėjimo. Čia pilna gražių smulkių detalių, medinių stulpų papuoštų kiniškais eilėraščiais su daugybę simbolinių paukščių, baldai. Medinis balkonas dekoruotas vynuogių lapais ir t.t. Šilko dirbtuvėles – tiems kas nori suprasti Vietnamietišką kultūrą ir tradicijas. Pamatysite tikrą šilko apdorojimo procesą ir kaip gimsta produkcija.. Vėliau automobiliu vyksite pamatyti Bana kalno. Tai vienas iš gražiausių kalnų Da Nange lyginant su Marmuro ar Son Tra kalnais. 35 kilometrus į pietvakarius nuo Da Nango nutolęs, 1470 metrų virš jūros lygio iškilęs Bana kalnas kitaip dar vadinamas “žemę palikęs dangus”. Ne veltui XX a. pradžioje Prancūzijos kolonistai čia įkūrė kurortinį miestelį. Tai tapo tobula vieta jų poilsiui ir gydymui, tačiau po 1945 metų revoliucijos prieš kolonijinę valdžią buvo gerokai apleistas. Šioje vietovėje dar galima išvysti Prancūzijos kaimų ir sodų tikslių kopijų. Čia visada geras oras. Temperatūra svyruoja nuo 17 iki 20 °C. Įdomus faktas: kiekvieną dieną Bana išgyvena visus keturis sezonus: ryte – pavasarį, po pietų – vasarą, vėlyvą popietę – rudenį ir, galiausiai, vėlai vakare – žiemą. Debesys čia pakyla tik iki kalno vidurio, o viršuje visada giedra. Todėl galite ištisai grožėtis kalnais, upėmis, dangumi ir jūros vaizdais. Pajusti tarsi vaikščiotumėte ant debesų galėsite eidami sensacija tapusiu aukso tiltu (architekų mintis – didžiulės Dievo rankos laiko ištrauktą iš žemės aukso giją) Tiltas yra apie 1000 metrų virš jūros lygio ir suprojektuotas taip , kad galėtumėte einant nenutrūkstamai stebėti didingą kraštovaizdį apačioje. Vėliau aplankysite Linh Ungo šventyklą. Tai viena iš didžiausių miesto šventyklų kurioje matysite 67 m. aukščio ir 35 m. skersmens, atitinkančią 30 aukštų pastatą – Budos statulą. Vyksite į Danangą skrydžiui į Ho Chi Minh. Atvykus pasiimsite bagažą ir išeinant iš orouosto Jus pasitiks rusakalbis gidas su užrašu “Santi Travels”. Jus perveš į viešbutį: Ha Hien Signature 3*/ Deluxe.

11 diena.  Ho Chi Minh- Меkongo Delta – Мuine (pusryčiai/gidas)
Susitikimas su gidu viešbutyje 07:00 h. Išvyksite į Mitxo. Pakeliui užvažiuosite į gyvačių fermą Dong Tam. (Gyvačių fermos lankymą galima pakeisti ekskursija į Vinh Chang – pačios seniausios pagodos Mekongo Deltoje lankymą) Atvykus į uostą, persėsite į valtis ir prasidės kelionė po nepakartojamų vaizdų karalystę. Plauksite siauru upeliu į Phung (Finikso) salą, pakeliui sustosite papietauti (kas norės, savo sąskaita). Vėliau kruizas bus tęsiamas ramiais Ben Che upeliais. Plaukiant matysite Mekongo upės pakrantėje įsikūrusių vietinių žmonių gyvenimą: galbūt pasitaikys galimybė išvysti vietinius rankomis gaudant žuvį. Pabandykite natūralaus medaus ir medaus vyno, mėgausitės atogrąžų vaisiais bei tradicine muzika. Bus pademonstruotas vienos šeimos pajamų šaltinis – kokosų perdirbimas – čia galime įsigyti ir išragauti rankų darbo kokosų saldainių, kokoso miltų, kokoso aliejaus. (Šeimos galva mikliomis rankomis nuskelia sunokusio kokoso viršūnę ir visus ragina paragauti šviežių kokoso sulčių.) Laiveliui prisišvartavus, galėsite pasivaikščioti po vietinių gyventojų kaimelį, mėgautis niekur neskubančiu gyvenimu, nulinkusiomis palmėmis, ryžių ir prieskonių plantacijomis. Vėliau grįšite į motorizuotą valtį ir būsite parplukdyti į uostą. Po ekskursijos Jus perveš į Phan Thiet (Binh Thuan provinciją įsikūrusią į rytus nuo Ho Chi Minh  miesto) paplūdimį prie Pietų Kinijos jūros. Kitaip vadinamą Muine (be gido). (Važiavimas mašina ~ 4 – 4,5 val.). Įsiregistravimas viešbutyje poilsiui. 

kelionė į Kambodža, egzotinės kelionės, kelionės į Vietnamą ir Kambodžą

12-13 diena. Mui Ne (Phan Thiet’as) kurortas (pusryčiai)
Laisvas laikas. Mui Ne – aktyvaus poilsio mėgėjų rojus. Čia vidutinė metinė temperatūra 28 °C. Saulė šviečia beveik ištisus metus. Mui Ne (Phan Thietas) turi du pagrindinius sezonus: Sausas sezonas (nuo lapkričio iki balandžio) ir drėgnas sezonas (nuo gegužės iki spalio). Nuo lapkričio iki balandžio yra geriausias laikas jėgos aitvarams, užsiimti burlenčių sportu. Papietauti ir pavakarieniauti galėsite, bet kur aplinkui viešbutį. Binh Thuan provincijos patiekalai yra labai švieži ir skanūs. Jų virtuvė garsėja gausa jūros dumblių: jūros produktų ,žuvų, kalmarų, krevečių, šukučių, jūros agurkų. Binh Thuan taip pat žinomas dėl žuvies padažų (Nuoc mam Phan Thiet), džiovintų jūros gėrybių su prieskoniais, taip pat skaniais vaisiais. Ypač drakono vaisius – laikomas vietos karaliumi. Jei nenorėsite lepintis saule pajūryje – galėsite aplankyti: Rožines ir Baltasias kopas (apie 10 km. nuo viešbučio), raudonojo smėlio mini kanjoną.

14 diena.  Мuine – Ho Chi Minh – skrydis namo (pusryčiai)
Išsiregistravimas iš viešbučio . Jus pasitiks vairuotojas ir perveš į Ho Chi Minh oro uostą (be gido), išvykimui namo. 

15 diena. Vilnius


Kelionės į Vietnamą kainą įskaičiuota:

 • Vietnamo viza;
 • Turai su rusakalbiais / anglakalbiais gidais;
 • Viešbučiai pagal programą 3 – 4*;
 • Skrydžiai: Hanojus – Hue ir Danangas – Ho Chi Minh;
 • Maitinimas pagal programą;
 • Transferiai: automobiliai su kondicionieriais;
 • Laivas/valtys;
 • Vanduo ir drėgnos servetėlės kelionės metu (2 but./asm. dienai);
 • Įėjimo mokesčiai.

Kelionės į Vietnamą kainą neįskaičiuota:

 • Tarptautinio skrydžio aviabilietas;
 • Gėrimai ir maistas nenurodyt. programoje;
 • Asmeninės išlaidos;
 • Arbatpinigiai gidams ir vairuotojams;
 • Draudimas (KRD).

Informacija, patarimai ir pasiūlymai vykstant į Vietnamą. Skaityti čia >>

Kuo Vietnamas toks ypatingas? Skaityti čia >>


Svarbi informacija apie kelionę

 • Skrydžiai dažniausiai vykdomi TURKISH AIRLINES oro linijomis;
 • Nesusirinkus minimaliam keliautojų skaičiaus (12 asm.), kelionės kaina perskaičiuojama, nesutikus, grąžinami sumokėti pinigai arba keičiama į kitą kelionę;
 • Į ne ES šalis būtina vežtis pasą (asmens tapatybės kortelė NETINKA), galiojantį NE TRUMPIAU kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos;
 • Kelionių Organizatorius NEATSAKO už pasienio ir migracijos tarnybų pareigūnų veiksmus;
 • Rekomenduojama Vietname turėti medicininių išlaidų draudimą. Užsisakyti papildomai galima mūsų ofise;
 • Vietname nėra privalomų skiepų, tačiau rekomenduojame pasiskiepyti nuo Difterijos, Stabligės, Poliomelito ir Vidurių Šiltinės;
 • Kelionių organizatorius pasilieka teisę kelionės metu keisti programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui, dėl vizų pratęsimo, naujų lėktuvo bilietų, skiepų ir kt.

KELIAVUSIŲ Į VIETNAMĄ ATSILIEPIMAI:

Daiva
2024-01-02

Laba diena,
Noriu padėkoti už nuostabiausią gyvenimo kelionę. Daug keliaujame ir dažniausiai keliaujame su draugais.
Šįkart aplankėme Vietnamą, kuris maloniai nustebino. Pradedant nepakartojamais gamtos vaizdais, puikia infrastruktūra, prižiūrimais laukais, žmonių darbštumu ir sąžiningumu ir galiausiai aukšta aptarnavimo kokybe. Tiek daug dėmesio turistui ir tikrai ne priekabiaujant, o stengiantis perskaityti jo mintis, neteko patirti. Pabaigoje visi patvirtino, kad tai buvo geriausia kelionė. Net pralenkė tokią egzotinę šalį, kaip Indiją (liko antra :)).  Ačiū, Santitravels komandai ir jos partneriams Vietname.

Mantas
2020-02-13

Sveiki,

Baigiam aklimatizuotis prie Lietuviško laiko. Norim padėkoti už gerai organizuotą kelionę. Mūsų šeimai labai patiko ir viršijo visus lūkesčius. Vienas nepatogumas dėl pristatomos lovytės. Apskritai – viskas gerai, viskas puikiai ir visus nepatogumus kompensavo geri įspūdžiai. Dar kartą ačiū ir laukiam gerų pasiūlymų kelionėms.
.
Daiva B.
2020-02-12
.
Viskas puiku, po truputėlį grįžtu į realybę ir pratinuosi prie lietuviškos žiemos. Kelionė nuostabi, maistas pilnas įvairiausių skonių, viešbučiai parinkti labai gerose vietose, nebuvome vakarais atskirti nuo gyvenimo, dar teko pamatyti Hanojų po Naujųjų metų sutikimo, kai niekas niekur neskuba. Gal tai ir turėjo įtakos mūsų pirmam gidui, ekskursijos pradžioje, bet visas Vietnamo istorijos neišsakytas spragas kompensavo trečioji gidė. Labai džiugu jog pasirinkome vidurio Vietnamą, žibintų miestą, neišdildantys įspūdžiai ne vien Auksinio tilto didybe, Budos skuptūra, bet ir niekur negirdėtu įspūdingu miesteliu kalnuose, švenčiantį gėlių festivalį. Ir aišku kelionės pabaigoje pietų Vietnamas, mes pasirinkome aplankyti gyvačių fermą, čia mums labai pasisekė su gide, nuoširdžiais pasakojimais įtraukusia į Vietnamo žmonių gyvenimo istoriją. Aišku būtų galima aprašyti kiekvieną įspūdinga dieną, bet geriau visą pamatyti pačiam. Aš tikrai labai patenkinta kiekviena skirtinga diena, jei nebūtume sušalę, išprausti Sapoje, nebūtume galėje palyginti Muine saulės dovanojamą šilumą, spalvotų kopų grožio. Nuoširdžiai dėkoju už papildytą kelionių įspūdžių bagažą.
.
O dėl Sa Pos tai tikrai įspūdingas miestelis, jis tikrai rūkų, rūke, jei nebūtume į jį važiavę nebūtume matę gražiųjų ryžių terasų. Iš ten mes gi važiavome į mažųjų genčių miestelį,Laukai ar kaip vadinasi, kur ragavome šokoladu kvepiančią po lašelį varvinamą kavą, apžiūrėjome vietinio kaimuko gyvenimą, kur niekur kitur nepamatysi tokių spalvotų apdarų ir neprisiliesi prie tikrųjų išlikusių genčių gyvenimo, kur ore sklando kepamų kukurūzų kvapas. Pačioje Sa Poje, vakare mes savarankiškai lankėme vietinį turgelį, kur prekeiviai šildosi tiesiog susikūrę lauželius, net spalvotuosius sijonukus įsigijome. Ryte žingsniavome į parką kur vyko vietinių dainų ir šokių pasirodymas, su malonumu dalyvavome ten surengtoje šokių pamokėlėje :)pėščiomis kilome į pačią viršūnę, ten įspūdingos stūksančios uolos, žiedus kraunančios sakuros, magnolijos. Dėl rūko iš viršaus miestelio nematėme, bet vien žinojimas, kad ten vyksta gyvenimas džiugina. Aišku Sa Poje šalta, rūkas, lietus, gal žmonės sugretina su Lietuva, jog panašiai turime čia, bet pamatyti šį miestelį verta, Vietnamas nuostabiausias kai išlandžioji visas paslėptas jo kerteles.

Juratė
2020-02-05

Labas rytas. Vis ruošiaus jums parašyti ir padėkoti. Ačiū. Kelionė patenkino lūkesčius. Man viskas patiko. Linkiu jums sėkmės.

Jolanta K.
2020-01-30

Ačiū, Agne, viskas buvo puiku. Labai puikiai organizuota, puikūs viešbučiai, maistas, oras,žmonės…. Puikūs grupiokai:) Ačiū labai, labai:)

Lina
2020-01-27

Laba diena,ačiū už puikią kelionę,tik gal mažą pastebėjimą del kelionės i Sapą ,gal būt ten ir labai žavinga,bet ne šiuo metų laiku,kai dėl rūko matai tik baltą sieną prieš save ir dėl tokio vaizdo važiuoti 6 val kelio į vieną pusę gaila prarastos dienos. Rūkas beviltiškai viską paslepia, o kai gidas pasakoja kokie čia nuostabūs vaizdai tai tik dar labiau suerzina. Šiaip viskas labai puikiai organizuota ir viešbučiai geri, ir autobusai patogūs AČIŪ

Gražina G
2020-01-20

Sveiki, viskas gerai Vyksta adaptacija del laiko skirtumo. Jei ten per pora dienu pripratau, tai cia vis veluoju. Bet tai mano asmenines problemos. Kelione organizuota puikiai, labai geri gidai. Bet Azija nesusirgau ir negaleciau paaiskinti kodel. Aciu Jums uz rupesti

Jolanta
2020-01-12

Kol įspūdžiai dar neišblėso, norėjau pasidžiaugti apie kelionę po Kambodžą ir Vietnamą. Kelionė buvo puiki ir lūkesčiai pasiteisino. Maršrutas parinktas kruopščiai, įtrauktos visos įdomiausios vietos, viešbučiai puikūs. Jei jums patinka Azijos gamta ir kultūra, nuoširdūs žmonės, puikus klimatas, skanus maistas ir didžiulė vaisių įvairovė, tai ši kelionė kaip tik jums. Vietnamo šiaurėje turėjome nepaprastai nuoširdų vietinį gidą Ton, kuris mums daug pasakojo apie šalį ir jos žmonės, jų papročius ir kultūrą, dainavo nacionalines dainas. Per savaitę mes taip susidraugavome, kad išsiskirdami braukėme atsisveikinimo ašaras. Kelionės laikas irgi labai pasisekė, lietaus visai nebuvo. Kai Lietuvoje saulės beveik nematyti, mes Vietname džiaugėmės saule ir lepinomės maudynėmis Pietų Kinijos jūroje, vanduo buvo 29 laipsniai šilumos.

Daug tenka keliauti ir naudotis įvairių kelionių agentūrų paslaugomis. Bet tokio nuoširdaus ir rūpestingo bendravimo kurį patyriau bendraudama su Agne dar neturėjau.  Mūsų turizmo gigantai turėtų pasimokyti iš Santi Travels kaip reikia bendrauti su klientais.

Linkiu Santi travels sėkmės sudarant naujus kelionių maršrutus, o mums keliautojams laiko ir finansinių galimybių, pasineriant į užburtus kelionių labirintus.

Nomeda
2019-12-11

Norėčiau padėkoti už kelionę į Vietnamą. Kelionė buvo nuostabi, iki šiol dar prisimenu tuos nuostabius gamtos vaizdus, įspūdingus statinius, nerealaus skonio vaisius ir draugiškus Vietnamo žmones. Kelionės programa buvo puikai suplanuota-susipažinome su Vietnamu nuo šiaurės iki pietų, gidai puikūs, viešbučiai irgi. Atskirai norisi padėkoti Agnei, kurios rūpestį jautėme visos kelionės metu. Be to, Agnė mūsų pageidavimu „paailgino“ mūsų kelionę ir mes turėjome dar keletą nuostabių poilsio dienų kurorte, kuris nebuvo įtrauktas į kelionės programą. Viskas buvo tobulai sustyguota ir sutvarkyta. Apibendrinus-kelionė nuostabi, organizatorių rūpestis begalinis, Vietnamas-nuostabi šalis. Linkiu visiems kada nors aplankyti šią šalį. Aišku, su Santi Travels.

Skaidrė
2019-11-30

Kelionė labai patiko. Viskas suorganizuota puikiai. Šalis paliko daug įspūdžių- gamta, maistas, masažai. Labai patiko gidė.

Jurgita Sapokiene
2019-11-24
.
Visa kelionė šauniai suplanuota.Kiekviena diena pilna naujų patirčių,pamatėme labai daug. Ačiū Santi Travels Agnei.  
.
Aleksej ir Rūta 
2019-11-25
.
Esame labai patenkinti kelione : puikiai parinktas maršrutas, gerai suplanuotas laikas, geri viešbučiai. Labiausiai sužavėjo nuostabi gamta, egzotinių vaisių gausybė, malonūs šalies žmonės. Vietiniai gidai geri. Ačiū už puikią kelionę. Linkime sėkmės šiame darbe. 
.
Sandra
2019-02-20
.
Laba diena. Noriu padėkoti už kelionę į Vietnamą (02-11- 02-23). Pradžioje- už malonų bendravimą, lankstumą, atsižvelgimą į kliento norus, dokumentų parengimą, jų pateikimą. Nuvykus nebuvo jokių nesusipratimų, viskas suorganizuota ir pateikta laiku. Viešbučiai nenuvylė, transportas pateiktas laiku ir saugus. Gidai nuoširdūs ir geranoriški. Ypač patiko pietineje dalyje gidas –  viską pateikia su humoru ir pasakoja iš asmeninės patirties, net atskleidė savo asmeninio gyvenimo detales. Visa tai kelionę darė įspūdinga, nepakartojama, nepamirštama…. Ačiū, Agne, už ją.
.
P. Alfonsas 
2019-02-13
.
Sveiki.P Agne.aciu uz superine kelione visur pabuvojom apvaikciojom savo kojom.viskas sekesi puikiai sudeliota kelione nuastabei .vietnamas superinis .aciu.
.
Dalia
2019-02-12
.
Labai AČIŪ už puikią kelionę į Vietnamą. Egzotika rūke, švelnus Halong Bay brizas, išraiškingos nors ir tuščios ryžių terasos, nepakartojamas Tam Coc kraštovaizdis, ir, žinoma, prabangus pasilepinimas Mui Ne saulėje – visa tai nepakartojamos šiltų žiemos atostogų akimirkos. Mes žinojom, kad keliauti bus smagu, tačiau realybė pranoko lūkesčius! Ačiū Jums ir visai Santitravels komandai! 
.
P. A. Klaipėda
2019-03-04
.
Sveiki. P Agne. aciu uz superine kelione visur pabuvojom apvaikciojom savo kojom. viskas sekesi puikiai sudeliota kelione nuostabiai. vietnamas superinis. aciu.
.
Reda
2018-01-30
.
Norėčiau padėkoti už kelionę į Vietnamą. Kelionė tikrai patiko. Nepaisant, kad Vietnamas kažkuo artimas Tailandui, Šri Lankai, kuriose esame lankėsi, ši šalis savita ir įdomi! Ačiū už tokią turiningą programą – jaučiamės susipažinę su Vietnamu: viskas idealiai suplanuota, labai geri viešbučiai, maitinimas, daug visko pamatyta ir išgirsta. Šiaurėje ryškų įspūdį padarė Halongo įlanka, pietuose Saigonas ir be galo šilta jūra Mui Ne. Didelis ačiū nuostabiai„Santi Travels“ kelionių organizatorei Agnei. Labai maloni, atsižvelgianti į pageidavimus ir besirūpinanti savo keliautojais visos kelionės metu.Visiems rekomenduoju keliauti kartu su „Santi Travels“. Dar kartą ačiū Jums Agne. Sėkmės darbuose ir tikiuosi dar ne kartą su Jumis keliauti 🙂
.
Paulina ir Mantas
2018-10-29
.
Trumpai papasakosiu apie kelionės į Vietnamą įspūdžius. Labai mėgstu keliauti, o dar labiau planuoti keliones. Esame aplankę ne vieną kraštą su draugais ir tik su antra puse, ir kiekvieną detalę mėgstu išanalizuoti pati. Santi travels paslaugomis pasinaudojau pirmą kartą. Tiesa sakant taip buvo pirmas kartas pasinaudojus kelionių agentūros paslaugomis. Prisižadėjom draugams važiuoti kartu ir prisijungėm prie jų planuojamos kelionės.
Su vyru buvom gan skeptiški iš pradžių, bet rezultate visai nepasigailėjom.
Kiekviena diena buvo suplanuota nuo ankstaus ryto iki vakaro, taip kaip man patinka. Puikūs viešbučiai, puikus aptarnavimas,gražūs prisiminimai ir nerealūs užfiksuoti kadrai. O kokie pojūčiai. Apart to, kad motina gamta galėjo viena diena kai plaukėm Mekongo delta nepagailėti saulės mums, galima sakyti nebuvo nei vienos klaidos. Pamačiau viską kas buvo žadėta, nebuvo jokių problemų nuo pat pradžių tvarkantis vizas iki pat paskutinės dienos pervežimo į oro uostą. Beje privalau išskirti vieną gidą. Deja jį turėjom tik vieną dieną, prieš pat persikeliant lėktuvu į kitą Vietnamo vietą. Pirmomis dienomis turėjom mielą juokingą panelę, kuriai gal šiek tiek trūksta patirties, ir jei atsitiko šeimoj nelaimė, dėl to jos darbą perėmė kolega. Gidas per vieną dieną TiEK DAUG PAPASAKOJO, tiek įdomių dalykų, net kai kur nesusijusių su lankoma vieta. Išnaudojo KIEKVIENĄ laisvą minutę mums. Net restorane sustojus pavalgyt labai taktiškai ir neįkyriai padėjo užsisakyt patiekalus, nes kai kur sunkiai šneka angliškai vietnamiečiai, ir labai taktiškai pasišalino ir leido mums ramiai pavalgyt. Ne veltui sakė, kad jis kompanijos geriausias. Žmogaus tikrai įdomu klausyt, net turbūt pasakojant Tau nelabai interesuotą istoriją būsi suintriguotas.Perskridus i Saigoną (Ho chi Minh ) gidas buvo nerealus vyriokas, prisiminsiu turbūt visą gyvenimą jo juoką, bajerius ir anglišką akcentą: RELAX skambėjo kaip RELAAA, X kažkur dingavo ir ant galo pridėdavo be galo įsimintiną skardu kvatojimąsi. Miegodamas pabusi, liudėdamas pradžiugsi Reziume, jei norit pakeliaut visai nesukdami galvos, tik sumokėdami pinigus ir laukdami atostogų, tai ši kelionių agentūra puikus pasirinkimas. Beje ir iki kelionės atstovės Agnės komunikabilumas sužavėjo. Puikiai atlieka savo darbą 
Ir Vietnamą tiesiog būtina nuvažiuoti, jei tik galimybės leidžia, PIRMYN !
.
Simona
2018-04-12
.
Prieš kelias dienas šešių žmonių grupė grįžome iš kelionės po Vietnamą. Turas vyko sklandžiai, anglakalbis gidas Dong geras,tik reikėjo truputį laiko priprasti prie jo tarimo:) Labai patiko kruizas po Halongo įlanką, o taip pat Sapa, kur praleidome dvi su puse dienos. Mėgstantiems pasivaikščioti ten išties yra gražių ir įdomių vietų. Kas truputį erzino,tai gan ikyrios vietinės prekiautojos.
Poilsis Bamboo Village viešbutyje buvo nuostabus.Ačiū Agnei uz puikią kelionę!
.

Kazimieras
2018-04-03
.
Kelione ir poilsis buvo labai geri, aciu Jums uz gera organizacija. Sekmes Jums tolesneje veikloje.
.

Jolanta
2017-12-04
.
Laba diena,
Kaip žadėjau, siunčiu trumpus atsiliepimus apie mūsų kelionę. Pirmiausia apie kelionės laiką: laikas lapkričio mėnesį buvo idealus. Nestipriai lijo tik vieną dieną. todėl sąlygose tiek ekskursijoms, tiek poilsiui buvo puikios. Kelionės maršrutai: Kambodžoje užimtumas pirmą dieną (šventyklos) buvo pakankamas, o antrą dieną dar galima papildomai įdėti kokį objektą, nes lieka daug laisvo laiko. Tada tenka papildomai pačiam sukti galvą kur praleisti tą laiką.

Vietname vienintelis minusas buvo viena pilna diena autubusiuke, nes atstumai tarp objektų dideli ir realiai tą dieną nieko nepamatai. Nereikalingas trečias kaimas, į kurį nusibelsti daug laiko, nes kelias labai blogas, o nuvažiavus mažai ką pamatom.

Transportas pervežimams buvo patogus, vairuotojai paslaugūs.
Tai visi minusai. Visa kita buvo puiku.Viešbučiai parinkti labai patogiose vietose. Viešbučiai geri, švarūs. Tai tiek

Ačiū dar kartą Agnei, su kuria, organizuojant kelionę, buvo labai paprasta ir malonu bendrauti.
.

Jūratė ir Jonas
2018-11-13
.
Viskas prasidėjo taip… Ilgai ieškojus, kur praleisti atostogas netikėtai kompiuterio ekrane pasirodė skelbimas su nuoroda „Kelionė į Vietnamą“. Parašėme į kelias agentūras siūlančias šią kelionę ir tik Santi Travels su Agne priešaky dėka mes išsiruošėme į šia kelionę. Agnės nuoširdus bendravimas užbūrė mus ir mes pasakėme Vietnamui TAIP. Po ištarto žodžio TAIP praėjo ilgi 3 laukimo mėnesiai. Prieš pat kelionę prasidėjo panika, nes orų prognozės rodė, kad bus šilta bet taip pat, kad visą kelionės laiką lis. Bet nelijo, na negaliu sakyti, kad nelijo, lijo tik porą kartų, kai vykome iš vienos vietos į kitą, todėl Vietnamas mus pasitiko su fantastiškai šiltu oru, kas dieną šviečiančia saule.

Išlipus iš lėktuvo ir nuvykus į Hanojų mus pasitiko nenusakomas kiekis motorolerių, kurie važiuoja kas kaip nori. Eismo taisyklių ten nėra, tik garsinis signalas, kuris pirmomis dienomis gąsdino, o po to įpratome prie jo. Pripratome ir prie to, kad norint pereiti gatvę reikia tiesiog žengti į ja, nes niekas tavęs nepraleis. Pirmas rytas Sapoje, kai pusryčiauji viešbučio terasoje ir matai prieš akis kalnus ir ryžių terasas pakerėjo ir toliau buvo tik gražiau. Vingiuoti takeliai kalnais, vietiniai apsirėdę tautiniais drabužiais, bėgiojantys po kelią vaikai, daugybę krioklių, iki kurių tenka kopti stačiais laiptais arba brautis pro vietines džiungles. Vaizdas kai esi kalno viršūnėje ir matai į kalnus atsirėmusius debesis, tai buvo tai ko mes norėjome, gražios gamtos ir ramybės. Aplankius šiaurę leidomės į pietus ir atsidūrėme Halong Bay įlankoje. 2 dienų kruizas buvo nuostabus. Geri kavą ir gėriesi tūkstančiais iškylančių kalvų iš vandens. Vakaras denyje grojant ramiai muzikai ir stebint aplinkui nakvynei prisišvartavusius laivus. Halong Bay paliko didelį įspūdį, neįmanoma nusakyti to vaizdo, reikia pamatyti, norėtųsi sugrįžti ten vėl… 

Įpusėjus kelionei nuskridome į pietus, kur pasitiko maloni +30 °C šiluma. Apžiūrėjome Saigoną (Hồ Chí Minh), Paplaukiojome Mekongo delta, paskanavome rankų darbo kokosinių saldainių, kokosinės degtinės. Viskas buvo nuostabu, o po to leidomės į ilgą kelionę į Mui Ne, kur praleidome 5 dienas poilsiaudami, šokinėdami per bangas, mėgaudamiesi saulės šiluma, šviežiais vaisiais, skaniu maistu.Kelionės metu turėjome 2 fainus gidus. Šiaurinis gidas, kuris mus lydėjo šiaurinėje dalyje nuoširdumo įsikūnijimas, tačiau jo atsakymas apie į klausimą „Kam pirmumas įvažiuoti į žiedinę sankryžą?“ visus prajuokino, nes kaip žmogus vairuojantis motorolerį, jis nežino automobilių eismo taisyklių. O Pietinėje dalyje pasitikęs pietinis gidas buvo tiesiog plepus, sužinojome apie Vietnamiečių kasdienį gyvenimą, kultūrą. Įsivaizduojate, jie perka savo vaikams gyvates kaip naminius žaisliukusVisa kelionė buvo tikrai gerai suorganizuota, gyvenome miestų centruose, todėl vakarais buvo galima pasivaikščioti po miestą, susirasti kur pavalgyti ar papramogauti.. Visi radome tai ko norime. Mes patys net kelis kartus pasinaudojome jų siūlomais masažaisKeliais sakinais nupasakoti kelionę Vietname sunku, reikia patiems nuvykti ir pamatyti. O kai kas nors paklausia ar verta vykti į Vietnamą, vienareikšmiškai atsakau TAIP. Visur verta nuvykti ir patirti bei pamatyti naujų dalykų, nes pasaulis didelis ir neištirtas.

Tariam AČIŪ Santi Travels už kelionės organizavimą, tikimės su jumis keliauti ir toliau.

  Domina ši kelionė?
  Susisiekite su Santitravels egzotinių kelionių vadybininke:
  Agnė Bagužienė
  el. paštu: agne@santitravels.com
  telefonu: +370 620 47347
  egzotines keliones
  arba užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su jumis susisieksime

egzotines keliones
Agnė