Madagaskaras (populiariausias)

Kaina - 1699 € + aviabilietas

INFORMACIJA APIE PAŽINTINĘ KELIONĘ Į MADAGASKARĄ

Madagaskaras keri savo gyvūnijos ir augmenijos pasauliu. Galbūt, kažkada galvojote, kad norėtumėte pažiūrėti kaip atrodo vieni įspūdingiausių medžių visame pasaulyje – baobabai? O, galbūt, jūs domina lemūrai ar įvairių rūšių ropliai? O, galbūt, visada svajojote apie unikalią kelionę, kurios metu puikiai praleistumėte laiką gamtos apsuptyje? Siūlome Jums kelionę, po kurios grįšite kupini ne tik gražių nuotraukų, bet ir nuostabių įspūdžių. Grupę lydės patyręs kelionių vadovas iš Lietuvos!

Kelionės į Madagaskarą datos:

2024 m. spalio 7 d. – spalio 20 d.

Kelionės trukmė: 14 dienų

Kelionės kaina: 1699 eurai + aviabilietai

Mažos grupės iki 12 asmenų (liko 9 vietos)


Detaliau, ką veiksime ir kur keliausime kiekvieną kelionės į Madagaskarą dieną:

1 diena. TARPTAUTINIAI SKRYDŽIAI

2 diena. ANTANANARYVAS

Atvykimas į Madagaskaro sostinės – Antananaryvo oro uostą, iš kurio būsite pervežti į viešbutį. Antananaryvas – miestas kuris dažniausiai tampa tik trumpa stotele turistams. Galbūt, dėl to, jog jis visiškai neprimena tropinio miesto. Čia nėra paplūdimių, palmių alėjų ar kitų atostogas primenančių dalykų. Tačiau Antananaryvui to ir nereikia, nes jis yra tikras lobis istorijos, architektūros, kultūros mėgėjams. Todėl esant galimybei, tuo įsitikinsite ir patys aplankydami Antananaryvo menininkų turgų, kuriame yra puoselėjama šio unikalaus miesto dvasia.

Nakvynė viešbutyje

Pažintinė kelionė į Madagaskarą, egzotinės kelionės, madagaskaras

3 diena. ANTANANARYVAS – AMPEFY

Pusryčiai. Dieną pradėsite keliaudami Ampefy link. Pakeliui sustosite lemūrų rezervate, kuriame gyvena ne tik laisvėje gimę ir augę, tačiau ir iš brakonierių atimti lemūrai. Rezervate lemūrams yra teikiama įvairiapusė pagalba, kuri leistų jiems grįžti į laukinę gamtą ir gyventi pilnavertį gyvenimą. Tačiau parkas neapsiriboja tik lemūrais. Jame galėsite pamatyti chameleonus, vėžlius, iguanas ir kitus driežus. Jus džiugins ir gausi augmenija: pušynai, bambukų giraitės, augalai unikalūs Madagaskarui.  

Ampefy – nedidelis miestelis ypatingas savo vulkaniniu kraštovaizdžiu. Nors pačiame miestelyje veiklos mažai, tačiau būtent gamta yra jo vizitinė kortelė. Pasiekus Ampefy, aplankysite tradicinius kaimus, apsuptus dirbamųjų laukų, kur pamatysite puikiai išsilaikiusius vietinių namus. Sustosite prie Lily krioklio, kuris yra Ampefy pažiba. Legenda byloja, kad netoli gyveno ūkininkas ir turėjo dukrą vardu Lily, kuri pradingo žaisdama netoli upės. Vietiniai tikėjo, jog ją pasiėmė protėvių dvasios. Todėl mergaitės atminimui ne tik krioklys, bet ir upė buvo pavadinta Lily vardu. Nors krioklys nėra pats didžiausias ar aukščiausias, tačiau grožiu neatsilieka nuo kitų žinomų krioklių. Būtent čia ir sulauksite saulėlydžio, kuris pavers aplinką magiška.

Nakvynė viešbutyje

4 diena. AMPEFY – ANCIRABĖ

Pusryčiai. Rytas prasidės lengvu žygiu po Ampefy. Tai bus puiki proga dar geriau pažinti kaimelio apylinkes ir atrasti tai, ko, galbūt, nespėjote pamatyti pirmą dieną. Žygio metu susipažinsite su vietiniais gyventojais bei aplankysite vieno iš menininkų dirbtuves. Toliau keliausite į Ilot de la vierge – nedidelę salą viduryje Itasy ežero. Saloje yra platforma nuo kurios atsiveria ne tik įspūdingi vaizdai į kalvas ir gėlių pievas, bet ji turi ir religinę reikšmę – čia stovi šv. Marijos statula, kurią mėgsta lankyti tikintieji. Negana to, platforma žymi ir tai, jog sala yra geografinis Madagaskaro centras. 

Pasigrožėję apylinkėmis sustosite prie vienintelių Madagaskare esančių geizerių. Priešingai nei įprasti geizeriai, jie nėra karšti, o atvirkščiai – šalti, nes aplink nėra nei vieno aktyvaus ugnikalnio kuris sušildytų vandenį. Tačiau kaip be jokios aktyvių ugnikalnių veiklos atsirado šie geizeriai? Būtent tai sužinosite žygio metu. 

Aplankę Ampefy miestelio apylinkes papietausite ir keliausite Ancirabės link, lydimi nuostabaus kraštovaizdžio.

Nakvynė viešbutyje

5 diena. ANCIRABĖ – MIANDRIVAZO – MASEKAMPY

Pusryčiai. Diena skirta ilgai kelionei vieno šilčiausių miesto Madagaskare – Miandrivazo link. Tai tipinis malagasių (Madagaskaro vietinių gyventojų) miestas, kuriame gausu tabako ir medvilnės plantacijų. Taip pat jis žinomas kaip tarpinė stotelė laivams, plaukiantiems Ciribihina upe. Čia prasidės ir jūsų kelionė upe. Tačiau plauksite ne laivais, o kanojomis (irkluoja vietiniai malagasiai). Tai žymiai ekologiškesnis ir tylesnis būdas keliauti. Negana to, didesnė galimybė pamatyti įvairius gyvūnus, kuriuos dažniausiai atbaido motoro garsai. 

Nakvynė palapinėje

6-7 diena. CIRIBIHINA UPĖ

Pusryčiai. Tęsite kelionę ant vandens. Keliaudami žymiąją Ciribihina upe apžiūrėsite apylinkes, kuriose auga tabako ir kukurūzų plantacijos. Užsuksite ir į pakeliui esantį šaltinį. Abi dienas Jūsų lauks pietūs. Madagaskaras yra žinomas kaip sala, turinti vieną įvairiausių florų ir faunų žemėje. Todėl diena neprailgs, nes bus daug dalykų kuriuos galėsite pamatyti. Artėjant 7 dienos vakarui pasimėgausite saulėlydžiu susipažindami su Madagaskaro kultūra. Išvysite vietinių kurtą animacija, išgirsite sakalava tipo muziką, pagal kurią galėsite pašokti.

Nakvynė palapinėje (plaukiant upe įskaičiuoti pusryčiai, pietūs ir vakarienė)

Pažintinė kelionė į Madagaskarą, egzotinės kelionės, madagaskaras

 

8 diena. TSARAOTANA – BELO SUR TSIRIBIHINA – BEKOPAKA

Pusryčiai. Jūsų lauks paskutinė diena Ciribihina upe. Plauksite iki Belo Sur Tsiribihina, kur susitiksite su vairuotoju. Palikę kanojas keliausite į Bekopaką pravažiuodami Ciribihina ir Manambolo upes. 

Nakvynė viešbutyje

9 diena. TSINGY NACIONALINIS PARKAS – BEKOPAKA

Pusryčiai. Keliausite į vieną svarbiausių vietų visame Madagaskare, UNESCO paveldo objektą – Tsingy nacionalinį parką. Tačiau , prieš tai sustosite prie Manambolo upės, kur vietinėmis kanojomis plauksite apžiūrėti natūraliai susiformavusius urvus, kuriuose gausu stalagmitų ir stalaktitų. Apžiūrėję Manambolo upės gamtos grožybes tęsite kelionę į Tsingy nacionalinį parką, kuris garsėja savo karstiniu kraštovaizdžiu. Įvairių dydžių aštrios uolos, suformuotos vandens prieš 200 milijonų metų, primena akmeninį mišką. Išvertus iš Malagasių kalbos Tsingy reiškia „vaikščioti ant pirštų galiukų“, o tai galima interpretuoti kaip „vaikščiojimas kažko baiminantis”. Būtent toks jausmas ir apima vaikštant po Tsingy teritoriją, kuri ne tik didelė, bet ir pilna paslapčių. 

Nakvynė viešbutyje

10 diena. BEKOPAKA – BELO-SUR TSIRIBIHINA – KIRINDY

Pusryčiai. Ilga kelionė atgal į Belo-Sur-Tsiribihina. Persikelsite per upę keltu, o pakeliui aplankysite ne tik vieną didžiausių ir seniausių pasaulio medžių – baobabų alėją, bet ir šventąjį baobabą. Vietiniai tiki, jog protėvių dvasios apsigyvena medžiuose ir saugo visus nuo nelaimių. Būtent šis baobabas yra viena pagrindinių garbinimo vietų, todėl tai ne tik svarbi vieta vietinių kultūrai, bet ir jų religijai. Vakarop pasieksite Kirindy mišką, kur susipažinsite su šiek tiek kitokia Madagaskaro gamta. Sutemus aplinka tampa žymiai tylesnė, ramesnė, mistiška. Gyvūnai, kurie matomi dieną ilsisi, o pabunda tie, kuriuos pamatyti dieną yra žymiai sunkiau. Todėl dieną užbaigsite naktiniu pasivaikščiojimu. Žygio metu ieškosite naktinių gyvūnų: malagasių didžiųjų šokinėjančių žiurkių (primenančių triušius), pelinių lemūrų.

Nakvynė viešbutyje

11 diena. KIRINDY – MORONDAVA

Pusryčiai. Keliausite į Kirindy mišką, kuriame jus pasitiks gausi flora ir fauna. Čia galėsite sutikti lemūrus, fosas, gekonus, chameleonus bei išvysti baobabus, spygliuotasias palmes ir kitus Madagaskarui būdingus gyvūnus ir augalus. Atsisveikinsite su Kirindy mišku ir vyksite į Morondavą. Tai miestas prie jūros, kuris tampa stotele tiems, kurie vyksta iš Kirindy miško ir kitų populiarių netoliese esančių vietovių. Atvykę į Morondavą pasivaikščiosite po įspūdingą baobabų alėja, kurioje medžiai siekia net 800 metų amžių. Negana to, turėsite nedidelę ekskursiją po patį miestą, kurios metu užsuksite ir į turgų, kur galėsite pasižvalgyti į vietinių pardavinėjamas prekes.

Nakvynė viešbutyje

Pažintinė kelionė į Madagaskarą, egzotinės kelionės, madagaskaras

12 diena. MORONDAVA – ANCIRABĖ

Pusryčiai. Ankstyvas išvykimas į Ancirabę, kur Jūsų lauks vakarinė instaliacija. Nors kelionė truks gana ilgą laiką, tačiau važiuodami turėsite galimybę pasimėgauti Madagaskaro įvairiapuse gamta ir nuostabiais kraštovaizdžiais.

Nakvynė viešbutyje

13 diena. ANCIRABĖ – ANTANANARYVAS

Pusryčiai. Jūsų lauks išvykimas į Antananaryvą skrydžiui namo. Priklausomai nuo skrydžio laiko, bus galimybė aplankyti vietinių menininkų dirbtuves ir Antsena Sabotsy turgų.

14 diena. KELIONĖS į MADAGASKARĄ PABAIGA


Daugiau apie Madagaskarą skaitykite čia


Kelionės į Madagaskarą kainą įskaičiuota: 

 • 9 nakvynės 3* viešbučiuose su pusryčiais;
 • 2 nakvynės palapinėse;
 • Pusryčiai, pietūs ir vakarienė kruizo Ciribihina upe metu;
 • Pietūs Tsingy parke;
 • Kelionių vadovo iš Lietuvos paslaugos;
 • Transportas visos kelionės metu;
 • Anglakalbio gido paslaugos;
 • Lankytinų vietų mokesčiai;
 • Vietiniai parkų gidai;
 • Keltas Belo Sur Tsiribihina – Manambolo.

Kelionės į Madagaskarą kaina neįskaičiuota:

 • Tarptautiniai skrydžiai;
 • Maitinimas nepaminėtas programoje;
 • Gėrimai;
 • Papildomo poilsio dienos;
 • Arbatpinigiai gidams ir vairuotojams;
 • Vizų tvarkymo mokestis;
 • Internetas; 
 • Asmeninės išlaidos;
 • Kelionių rizikos draudimas.

Svarbi informacija apie kelionę į Madagaskarą:

 • Kelionės į Madagaskarą galutinė kaina gali keistis dėl aviabilietų kainų pokyčio, kuro mokesčių ir/ar valiutos kurso pokyčių;
 • Nesusirinkus minimaliam keliautojų skaičiui (12 asm.), kelionės kaina perskaičiuojama, nesutikus, grąžinami sumokėti pinigai arba keičiama į kitą kelionę;
 • Kelionės organizatorius pasilieka teisę optimizuoti maršrutą likus mėnesiui iki kelionės pradžios;
 • Į ne ES šalis būtina vežtis pasą (asmens tapatybės kortelė NETINKA), galiojantį NE TRUMPIAU kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos;
 • Kelionių Organizatorius NEATSAKO už pasienio ir migracijos tarnybų pareigūnų veiksmus;
 • Kelionių organizatorius pasilieka teisę kelionės metu keisti programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui, dėl vizų pratęsimo, naujų lėktuvo bilietų, skiepų ir kt.
  Domina ši kelionė?
  Susisiekite su Santitravels egzotinių kelionių vadybininku:
  Santaras Bagužis
  el. paštu: info@santitravels.com
  telefonu: +37066699998
  arba užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su jumis susisieksime

Santaras