Filipinai

Kaina - 1999 € + aviabilietas

INFORMACIJA APIE PAŽINTINĘ KELIONĘ Į FILIPINUS

Šalis turinti neišsemiamą kultūros lobyną, smaragdinius vandenis, vaizdingus kalnus – taip daugelis apibūdina Filipinus. Todėl norintiems išvysti visą tai savo akimis, siūlome kelionę, kuri tiks ne tik tiems, kurie nori susipažinti su šalimi, tačiau ir tiems, kurie nori bent poros dienų atsikvėpti. Grupę lydės patyręs kelionių vadovas iš Lietuvos!

Kelionės datos: 

2025 m. Vasario 10 d. – Vasario 24 d.

Kelionės trukmė: 15 dienų

Kelionės kaina: 1 999€ + aviabilietai (1 110€)

Grupės dydis: 15 asmenų

kelione i filipinus


Detali informacija ką veiksite visos kelionės į Filipinus metu

1 diena. TARPTAUTINIAI SKRYDŽIAI

2 diena. MANILA

Atvykimas į Manilą, kur Jus pasitiks vietinis gidas ir būsite pervežti į viešbutį.

Nakvynė viešbutyje

3 diena. PAMPANGA – BAGIJAS

Pusryčiai. Iš Manilos, šiauriniu greitkeliu, keliausite į San Fernando miestą esantį Pampangoje. Pirma stotelė – San Bartolome bažnyčia, kuri dar žinoma San Guillermo (nugrimzdusios bažnyčios) vardu. 1981 m., per Pinatubo ugnikalnio išsiveržimą, dalis bažnyčios buvo palaidota po storu lavos sluoksniu. Nors ir labai lėtai, tačiau bažnyčia buvo dalinai atstatyta ir šiuo metu viršutinėje bažnyčios dalyje vyksta pamaldos, religinės šventės. Bažnyčia atrodo labai neįprastai, todėl yra tikrai verta keliautojų dėmesio.

Pampanga yra žinoma kaip kalėdinė Filipinų sostinė dėl kiekvienais metais vykstančio žibintų festivalio. Turėsite galimybę apsilankyti kalėdinių žibintų gamybos dirbtuvėse ir iš arčiau pažiūrėsite kaip yra surenkami ypač margi ir dideli žibintai. Susipažinus su žibintų gamybos paslaptimis, Jūsų lauks pietūs ir kelionė į Bagiją. 

Nakvynė viešbutyje

4 diena. BAGIJAS – ATOK GĖLIŲ ŪKIS

Pusryčiai. Jūsų lauks ekskursija po Bagiją. Aplankysite Bagijo Katedrą, kuri išsiskiria unikaliomis varpinėmis, gražiais vitražais ir rozetėmis. Negana to, užsuksite ir į vietinį turgų, kur galėsite apžiūrėti vietines daržoves ir vaisius, drabužius, namų apyvokos daiktus, ir žinoma – suvenyrus.  

Pasivaikščioję po Bagiją keliausite į Atok gėlių ūkį esantį Bengete. Pasigrožėsite amą atimančių kalnų kraštovaizdžiu, žydinčių gėlių gausa ir pasimėgausite nuostabiais kvapais. Šiame gėlių ūkyje esančios gėlės dažnai naudojamos ir vestuvėms ar kitoms šventėms (ypač žiedlapiai). Gražiose vietose skanesnis ir maistas, todėl čia Jūsų lauks ir pietūs. 

Pasistiprinę tęsite kelionę Data kalno link, pravažiuodami daržovių terasas, vietinių kaimelius ir aukščiausios kokybės piešinį primenančius vaizdus. 

Nakvynė viešbutyje

5 diena. SAGADA – BONTOKAS

Pusryčiai. Jūsų lauks kelionė į Sagadą. Šiame kalnų kaimelyje (esančiame 1500 m aukštyje virš jūros lygio) visiškai atsiribosite nuo civilizacijos: kalnai, urvai, kriokliai ir vietinės gentys yra tik keletas kerinčios Sagados elementų. Niekur kitur Azijoje, nesusidursite su tokiomis įdomiomis čiabuvių laidojimo tradicijomis: žmonės, kurie būdavo laikomi nuodėmingais, amžino poilsio atguldavo ne po žeme, o pakabinti ant kalno šono arba palikti urvuose. Būtent juose turėsite galimybę apsilankyti ir patys. 

Susipažinę su Sagada papietausite ir keliausite į netoliese esantį Bontoką, kuris yra viena iš pagrindinių prekybos vietų šiaurinėje Filipinų dalyje. Lydimi turgaviečių ir vietinių šurmulio galėsite išvysti tradicinėmis tatuiruotėmis pasidabinusius čiabuvius, kurių tradicijos nepasidavė ypač greitai laiko tėkmei. 

Aplankysite Bontoko muziejų, kuriame iš arčiau susipažinsite su vietinėmis gentimis, jų kultūra. Išvysite autentiškus artefaktus ir nuotraukas, kurios leis pažvelgti į vietinių genčių gyvenimą.

Nakvynė viešbutyje

6 diena. DATA KALNAS – MANILA

Iš Data kalno išvyksite į Manilą. Nors kelionė ir užtruks, tačiau galėsite pasigrožėti nuolat besikeičiančiais Filipinų vaizdais. Atvykę į Manilą turėsite laiko poilsiui, o vakare Jūsų lauks skani vakarienė ir šou programa viename geriausių Filipinų paveldo restoranų. 

Nakvynė viešbutyje

7 diena. MANILA – SEBU

Pusryčiai. Pervežimas į Manilos oro uostą kelionei į Sebu. Atvykę būsite pervežti į viešbutį poilsiui.

Nakvynė viešbutyje  

8 diena. ŠOKOLADO KALVOS – LOBOC UPĖS KRUIZAS

Pusryčiai. Jūsų lauks kelionė keltu į Boholą. Atvykę aplankysite paminklą skirtą Filipinų ir Ispanijos taikos sutarčiai. Būtent šioje vietoje, pagal senąsias Filipinų tradicijas, buvo atliktas kraujo ritualas, sutvirtinantis dviejų šalių draugystę. Tačiau tai taika ne tik tarp dviejų šalių, bet ir dviejų rasių, todėl šis paminklas turi stiprią simbolinę reikšmę. 

Sekanti stotelė – Baclayon bažnyčia, kuri yra viena seniausių Filipinuose bei joje esantis muziejus, kuriame laikomos senosios mantijos, biblijos ir kiti religiniai artefaktai. 

Vienas svarbiausių dienos akcentų – Šokolado kalvos. Kalvos yra padengtos žole, kuri keičiantis drėgmės lygiui šalyje (kovą gegužę) paruduoja, ir primena tikrą šokoladą. Tačiau net ir žalios kalvos yra vertos dėmesio, nes galėsite apžiūrėti ne tik jas, bet ir eisite per dirbtinai sukurtą raudonmedžio mišką, kuriame galėsite išvysti pačias mažiausias beždžiones pasaulyje – tarsier. 

Pavaikštinėję po šokolado kalvas, kelionę žeme iškeisite į kelionę vandeniu, nes Jūsų lauks kruizas po Loboc upę ir skanūs pietūs denyje. 

Artėjant dienos pabaigai keltu keliausite atgal į Sebu kurortą. 

Nakvynė viešbutyje

9 diena. SEBU – PALAVANAS

Pusryčiai. Pervežimas į Sebu oro uostą skrydžiui į Puerto Princesa. Atvykę būsite pervežti į viešbutį poilsiui. 

Nakvynė viešbutyje

10 diena. POŽEMINĖS UPĖS KRUIZAS – EL NIDO

Pusryčiai. Puerto Princesa požeminės upės nacionalinis parkas yra Šv. Pauliaus kalnų grandinėje, šiaurinėje salos pakrantėje. Jis yra laikomas vienu iš septynių gamtos stebuklų ir yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. 

Nedideliu laiveliu persikelsite į Palavano požeminės upės urvų sistemą (vieną ilgiausių ir įdomiausių visame pasaulyje) ir pamatysite žmogaus veiklos nesugadintų uolienų darinių grožį: nuo stalagmitų iki stalaktitų. Įspūdingos kelionės metu jus lydės ir tūkstančiai kregždžių bei šikšnosparnių, kurie gyvena tuneliuose. Todėl kelionė ypač patiks gamtos ir gyvūnijos mėgėjams. 

Pasibaigus kelionei požemine upe, netoliese bus patiekiami pietūs. Po jų važiuosite į El Nido.

Nakvynė viešbutyje

11 diena. DIDŽIOJI LAGŪNA

Pusryčiai. Ši diena skirta susipažinti su didžiąja lagūna. El Nido yra žinomas dėl vaizdingų balto smėlio paplūdimių, ypač skaidraus smaragdinio vandens, aukštų kalkakmenio uolų bei karstinių darinių. Todėl, maudytis bei nardyti šioje vietoje – būtina! Tai galėsite padaryti Shimizu saloje, kurioje yra palankios sąlygos išvysti tropinių žuvų būrelius, o gana seklus vanduo neatrodys toks bauginantis. 

Aplankysite ir slaptąją lagūną, į kurią galima patekti tik per nedidelį urvą. Tai populiari ekskursijų vieta, kurioje yra ir garsusis balto smėlio „Septynių leitenantų“ paplūdimys. Čia taip pat galėsite pasimėgauti turkio spalvos vandeniu ir palmių šešėliais. Čia jūsų lauks ir pietūs. Vakarėjant grįšite atgal į viešbutį.

Nakvynė viešbutyje

12 diena. EL NIDO

Pusryčiai. Visa diena skirta poilsiui.

Nakvynė viešbutyje

13 diena. EL NIDO – MANILA

Pusryčiai. Pervežimas į oro uostą skrydžiui į Manilą. Atvykę būsite pervežti į viešbutį poilsiui. 

Nakvynė viešbutyje

14 diena. MANILA – VILNIUS

Pusryčiai. Aplankysite Makati – finansų rajoną Maniloje, kur pažvelgsite į senosios ir naujosios Manilos skirtumus. Aplankysite istorinį Rizal parką, kuriame galėsite išvysti gražius sodus, meno kūrinius, meno parodas, o jei liks laiko – San Agustin bažnyčią – pačią seniausią bažnyčią Filipinuose. Pervežimas į Manilos oro uostą kelionei namo.

15 diena. KELIONĖS PABAIGA


Kelionės į Filipinus kainą įskaičiuota:

 • Nakvynės 3-4* viešbučiuose;
 • 12 pusryčių, 5 pietūs, 1 vakarienė;
 • Kelionių vadovo iš Lietuvos paslaugos;
 • Įėjimai į lankytinas vietas;
 • Transportas visos kelionės metu su kondicionieriumi;
 • Vietinio gido paslaugos;
 • Vanduo turo metu.

Kelionės į Filipinus kainą neįskaičiuota:

 • Tarptautiniai skrydžiai;
 • Vietiniai skrydžiai (~380 EUR);
 • Programoje nepaminėtas maitinimas;
 • Arbatpinigiai gidams ir vairuotojams;
 • Asmeninės išlaidos;
 • Kelionių rizikos draudimas.

Svarbi informacija apie kelionę į Filipinus:

 • Galutinė kaina gali keistis dėl aviabilietų kainų pokyčio, kuro mokesčių ir/ar valiutos kurso pokyčių;
 • Nesusirinkus minimaliam keliautojų skaičiui (15 asm.), kelionės kaina perskaičiuojama, nesutikus, grąžinami sumokėti pinigai arba keičiama į kitą kelionę;
 • Kelionės organizatorius pasilieka teisę optimizuoti kelionės į Filipinus maršrutą likus mėnesiui iki kelionės pradžios;
 • Į ne ES šalis būtina vežtis pasą (asmens tapatybės kortelė NETINKA), galiojantį NE TRUMPIAU kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos;
 • Kelionių Organizatorius NEATSAKO už pasienio ir migracijos tarnybų pareigūnų veiksmus;
 • Kelionių organizatorius pasilieka teisę kelionės metu keisti programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui, dėl vizų pratęsimo, naujų lėktuvo bilietų, skiepų ir kt.
  Domina ši kelionė?
  Susisiekite su Santitravels egzotinių kelionių vadybininku:
  Santaras Bagužis
  el. paštu: info@santitravels.com
  telefonu: +37066699998
  arba užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su jumis susisieksime

Santaras