Malaizija

Kaina - 1830 € + aviabilietas

INFORMACIJA APIE KELIONĖ Į MALAIZIJĄ

Šioje kelionėje Jūs pamatysite modernųjį Singapūrą, kontrastingąją Malaką, kur kartu darniai gyvena skirtingų kultūrų ir religijų išpažinėjai, prabangiąją šalies sostinę Kvalą Lumpūrą su puošniais karališkaisiais rūmais. Taip pat pasimėgausite gamtos grožiu Kamerono aukštumose ir pailsėsite egzotiškame Langkawi kurorte.

Pasirinkite mus ir mes Jums suplanuosime tobulą kelionę į Malaiziją pagal Jūsų poreikius ir galimybes ištisus metus.

14 dienų kelionės kaina asmeniui, keliaujant dviese 1 830 eurų + aviabilietai


Detali informacija, ką veiksite kiekvieną dieną visos kelionės metu:

1 diena. SKRYDŽIAI LIETUVA – SINGAPŪRAS.

Singapūro oro uoste Jus pasitiks atstovas ir nuveš į viešbutį.

Nakvynė viešbutyje.

Maitinimas: nėra.

2 diena. SINGAPŪRAS – LAISVA DIENA MIESTE

Pusryčiai. Turėsite laisvą dieną mieste. Puikiai išvystyta viešojo transporto infrastruktūra leis Jums lengvai keliauti po miestą ir pamatyti žaviausius objektus.

Nakvynė viešbutyje.

Maitinimas: pusryčiai

kelione i malaizija

Esant norui, galima užsisakyti 4val. apžvalginį turą mieste su anglakalbiu arba rusakalbiu gidu už papildomą mokestį.

3 diena. SINGAPŪRAS – MALAKA

Pusryčiai. Viešbutyje Jus pasitiks atstovas ir vyksite į Malaką Malaizijoje. Atvykus turėsite gardžius pietus, o po jų – turas mieste. Pradėsite nuo XVI amžiuje pastatytos šv. Pauliaus bažnyčios. Ši bažnyčia laikoma seniausia Malaizijoje ir Pietryčių Azijoje. Taip pat išvysite ir Kristaus bažnyčią – seniausią, vis dar veikiančią protestantų bažnyčią. Pasivaikščiosite kinų kvartale, kur pamatysite gražiai apkalbamą harmonijos gatvę, kurioje taikiai sugyvena skirtingų religijų maldų namai. Pamatykite seniausią hinduistų šventyklą Malaizijoje, taip pat kinietiškais motyvais papuoštą mečetę ir kinų šventyklą, skirta daoizmui, budizmui ir konfucianizmui. Pakeliui galėsite įsigyti ir paragauti įvairaus gatvės maisto, kurio pasiūla tikrai didžiulė! Po spalvingo turo vyksite į viešbutį užsiregistruoti ir pailsėti prieš kitos dienos įspūdžius.

Nakvynė viešbutyje.

Maitinimas: pusryčiai, pietūs.

4 diena. MALAKA – KVALA LUMPŪRAS

Pusryčiai. Šiandien keliausite į Malaizijos sostinę Kvala Lumpūrą. Atvykus turėsite pusės dienos turą mieste. Sustosime vietoje, iš kurios puikiai matosi ištaigingi Karališkieji rūmai, vadinami Istana Negara, priklausantys Malaizijos karaliui. Jus sužavės net 22 auksu išpuošti rūmų kupolai. Taip pat apsilankysite Merdeka aikštėje, prie kurios stovi įspūdingas sultono Abdulo Samado pastatas, kuriame yra įsikūrusi aukščiausia šalies valdžia. Taip pat sustosite apžiūrėti monumentą, skirtą abiejų Pasaulinių karų aukoms atminti. Taip pat pamatysite dailų botanikos sodą ir senąją traukinių stotį. Dienos turą baigsite apsilankymu batikos gaminių galerijoje ir dailioje šokolado parduotuvėje.

Nakvynė viešbutyje.

Maitinimas: pusryčiai, pietūs.

kelione i malaizija

5 diena. KVALA LUMPŪRAS – LAISVA DIENA MIESTE

Pusryčiai. Turėsite laisvą dieną savarankiškai pasižvalgyti mieste.

Siūlome nuvykti pasigrožėti Malaizijos simboliu tapusiais Petronos bokštais. Juos jungiantis tiltas vis dar yra aukščiausias pasaulyje!

Nakvynė viešbutyje.

Maitinimas: pusryčiai.

6 diena. KVALA LUMPŪRAS – KAMERONO AUKŠTUMOS

Pusryčiai. Pirmiausia vyksite į Batu Cave. Čia daugybę turistų ir vietinių gyventojų pritraukia milžiniška auksinė lordo Murugano skulptūra ir nuostabus panoraminis vaizdas į Kvala Lumpūrą, užlipus daugybę laiptelių į viršų ant uolos. Toliau tęsite kelionę. Sustosite prie Lata Iskandar krioklio, gamtos apsuptyje. Netoliese bus nedidelių suvenyrų ir maisto krautuvėlių. Taip pat apsilankysite Boh arbatos plantacijoje. Būtent Kamerono aukštumose išauginamas didžiausias kiekis arbatos visoje Malaizijoje. Tai puiki vieta daugiau sužinoti apie arbatos auginimą ir visą tolimesnį jos paruošimo procesą. Čia galėsite pasimėgauti nuostabios arbatos puodeliu. Vėliau papietausite ir tęsite kelionę braškių laukuose, kur, jei norėsite, galėsite įsigyti pačių prisiskintų braškių neaprėpiamuose laukuose. Taip pat apsilankysite bičių fermoje, kur galėsite įsigyti gardžiausio medaus, kokio dar neragavote. Taip pat nuvyksite į Kea Farm kaimelį – agrokultūros centrą Kamerono aukštumose. Savaitgaliais pagrindinėje gatvėje veikia daržovių turgus, pritraukiantis daug vietinių pirkėjų ir svečių iš kitų šalių. Tęsite dienos turą apsilankydami levandų soduose, vienoje iš labiausiai keliautojus traukiančių vietų Kamerono aukštumose. Pasigrožėsite nuostabiu vaizdu į Hokkaido ir Mona levandų laukus.

Nakvynė viešbutyje.

Maitinimas: pusryčiai, pietūs.

kelione i malaizija

7 diena. KAMERONO AUKŠTUMOS – LAISVA DIENA

Pusryčiai. Turėsite laisvą dieną pailsėti ir savarankiškai pasimėgauti nuostabia Kamerono aukštumų gamta.

Nakvynė viešbutyje.

Maitinimas: pusryčiai.

kelione i malaizija

8 diena. KAMERONO AUKŠTUMOS – IPOH MIESTAS

Pusryčiai. Išvyksite į Ipoh miestą. Atvykus papietausite, o po to Jūsų lauks pusės dienos turas mieste. Pradėsite nuo apsilankymo senamiestyje, kur senoviniai namai virtę šiuolaikinių įmonių biurais. Apsilankysite traukinių stotyje, kuri buvo pastatyta ir pirmą kartą atidaryta 1935 metais, kada tapo antrąja betonine traukinių stotimi mieste. Taip pat pasivaikščiosite mažojoje Indijoje – indų kvartale, kur Jus užburs tradicinės virtuvės kvapai. Čia gausu ne tik kavinių ir parduotuvėlių, bet ir dažnai vyksta kultūriniai ir komerciniai renginiai indų tautybės gyventojams. Taip pat pamatysite Kelės pilį, kurią savo žmonai pastatė plantatorius iš Škotijos. Žavėsitės visiškai nebūdinga Malaizijai pastato architektūra.

Po dienos turo išvyksite į Penango salą, kur nakvosite viešbutyje.

Maitinimas: pusryčiai, pietūs.

9 diena. PENANGO SALA – DŽORDŽTAUNAS

Pusryčiai. Jūsų lauks visos dienos turas Penango saloje. Pirmiausia apsilankysite Wat Chayamangkalaram šventykloje Džordžtaune. Joje pamatysite miegančios būdos skulptūrą. Šalia šventyklos yra įsikūręs nedidelis tailandiečių kaimelis. Po to keliausite pamatyti pirmosios budistų šventyklos Penango saloje, pastatytos net 1850 metais! Tai birmiečių budistų šventykla Dhammikarama. Joje pamatysite gražius piešinius, kuriuose vaizduojami įvairūs fragmentai iš Budos gyvenimo. Vėliau keliausite į Penango botanikos sodą, kuriame įšvysite ne tik dailiai prižiūrėtus augalus, bet ir nuostabų krioklį. Daugelis vietinių gyventojų čia atvyksta, pavargę nuo miesto dulkių ir triukšmo. Papietausite, o po valgio toliau tęsite dienos turą. Keliausite į Penango kalvą. Atvykus, į viršūnę užkilsite specialiu traukinuku. Viršuje prieš akis atsivers nuostabi panorama į Penango salą. Vėliau apsilankysite Ayer Itam turguje, kur galėsite patyrinėti gyventojų kasdienybę iš arčiau ar įsigyti suvenyrų. Po apsižvalgimo turguje, keliausite pamatyti Kek Lok Si šventyklą, kuri puikuojasi net 36,5 metrų aukščio gailestingumo dievo Guanyin bronzine skulptūra. Netoli šios šventyklos pamatysite Bon Po Thar pagodą. Jos pagrindas pastatytas kinišku stiliumi, centrinė dalis – tailandietišku, o viršutinė dalis – birmiečių. Paskutinė dienos turo stotelė – stiklo muziejus Džordžtaune. Čia susipažinsite su įvairiais stiklo gaminimo būdais, galėsite įsigyti suvenyrų.

Nakvynė viešbutyje.

Maitinimas: pusryčiai, pietūs.

10 diena. PENANGAS – LANGKAWI

Pusryčiai. Pirmoje dienos pusėje turėsite kelionę lėktuvėliu į Langkawi. Atvykus turėsite pervežimą į 4* viešbutį. 

11 diena. LANGKAWI

Pusryčiai. Poilsis kurorte.

12 diena. LANGKAWI – POILSIS

Pusryčiai. Poilsis kurorte.

kelione i malaizija

 

13 diena. LANGKAWI – PENANGAS

Pusryčiai. Su lėktuvėliu turėsite kelionę atgal į Penangą. Atvykus turėsite pervežimą į viešbutį. 

14 diena. SKRYDŽIAI PENANGAS – LIETUVA

Pusryčiai. Pervežimas į Penango oro uostą skrydžiui atgal į Lietuvą.


Į kainą įskaičiuota:

 • apgyvendinimas 4* viešbučiuose;
 • transportas turo metu, pervežimai;
 • įėjimo mokesčiai į programoje paminėtus objektus;
 • anglakalbis gidas;
 • anglakalbis vairuotojas;
 • programoje nurodytas maitinimas.

Į kainą neįskaičiuota:

 • maitinimas, nepaminėtas programoje;
 • tarptautinių skrydžių bilietai;
 • asmeninės išlaidos;
 • medicininių išlaidų draudimas;
 • arbatpinigiai;
 • papildomos pramogos ar turai, nepaminėti programoje.

SVARBI INFORMACIJA

 • Skrydžiai vykdomi įvairiomis oro linijomis su persėdimu;
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, kad galėtume pateikti geresnes viešbučių ir skrydžių bilietų kainas.
 • Į ne ES šalis būtina vežtis pasą (asmens tapatybės kortelė NETINKA), galiojantį NE TRUMPIAU kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos;
 • Kelionių Organizatorius NEATSAKO už pasienio ir migracijos tarnybų pareigūnų veiksmus.
  Domina ši kelionė?
  Susisiekite su Santitravels egzotinių kelionių vadybininku:
  Santaras Bagužis
  el. paštu: info@santitravels.com
  telefonu: +37066699998
  arba užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su jumis susisieksime

Santaras