Madagaskaras

Kaina - 1580 €

TRUMPA INFORMACIJA APIE KELIONĘ Į MADAGASKARĄ

Kelionės datos:

2019 09 05 – 09 21

Su profesionaliu kelionių vadovu iš Lietuvos.  Grupės dydis iki 12 asmenų.

Kelionės kaina:

1580 € + aviabilietas (nuo 700 €) + vietinis skrydis (apie 230 €)
(nuo 10 asmenų grupei)

Galimi individualūs (pagal atskirą užklausimą) užsakymai su jau patikrintais patikimais vietiniais rusakalbiais arba anglakalbiais gidais. Programa derinama pagal laiką ir galimybes.


Faktai apie Madagaskarą:

 • 90% Madagaskaro floros ir faunos nerandama niekur kitur pasaulyje;
 • lemūrai yra šventi gyvūnai ir gentyse jie tapatinami su žmonėmis;
 • pirmieji gyventojai Madagaskare buvo iš Azijos;
 • XVIII a. ir XIX a. Madagaskaras buvo piratų sostinė Indijos vandenyne.

Detaliau apie Madagaskarą skaitykite ČIA


Kelionės programa

1 diena.  Vilnius –  Tarpinis oro uostas

2 diena.  Antananarivas – Miandrivazo

Atvykstate į Antananaryvą. Oro uoste Jus pasitiks mūsų draugai – malagasiai, o po susitikimo su jais keliausite į Miandrivazo miestą. Kelionės metu išvysite atogrąžų miškus, kalnus, Ambotalampy miestelį (aliuminių puodų sostinę) bei terminių versmių kurortą Antsirabe, pasižymintį brangakmenių gavyba ir prekyba. Tai unikali Madagaskaro vieta – spalvota, truputį chaotiška ir varginga, tačiau savo atmosfera sužavinti bet kokį keliautoją.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti)

3 diena.  Miandrivazo – Masekampy

Po pusryčių Jūsų lauks kelionė upe su tradiciniu malagasių laivu į atokų Masekampy miestelį. Praplauksite Sakalava genties, Menabe regiono kaimelius – tai istorinės buvusios Madagaskaro karalystės vietovės, kurių kraštovaizdį atspindi tabako ir mangų plantacijos. Po pietų priplauksite prie vienos iš gražiausių vietų Madagaskare – Bemaraha tarpeklio, kurio uolas supa atogrąžų miškas. Jei pasiseks, išvysite vietos karalius – sifaka ir fulvu lemūrus. Vėliau sustosite prie natūralių vandens šaltinių, šalia įspūdingo Anosin’ Ampela krioklio, kurį juosia uolų masyvai ir smaragdo spalvos vanduo (norintys galės pasimaudyti). Vakarėjant pasieksite Masekampy miestelį.

Nakvynė stovyklavietėje ant švaraus smėlio kranto, klausantis ramaus upės čiurlenimo ir Madagaskaro laukinės gamtos garsų (pusryčiai, pietūs ir vakarienė įskaičiuoti).

4 diena.  Masekampy – Begidro 

Papusryčiavę tęsite kelionę upe iki spalvingo Begidro kaimelio – Jus lydės ryškios gamtos spalvos ir garsai. Begidro miestelis pasižymi giliomis tabako auginimo tradicijomis, todėl čia išvysite didžiules šio augalo plantacijas ir jose trumpam apsilankysite. Pasiekus naująją stovyklavietę, Jūsų lauks tradiciniai Kilalaky šokiai, kurie yra neatsiejama malagasių kultūros dalis (prastą šokėją vietiniai laiko blogu žmogumi). Nakvynę praleisite civilizacijos nepaliestoje stovyklavietėje po atviru dangumi!

Naktis stovykloje, kur nėra jokių lempų, triukšmo ir taršos, tik dangus pilnas žvaigždžių ir Jūs (pusryčiai, pietūs ir vakarienė įskaičiuoti).

5 diena.  Begidro – Belo Sur Tsiribihina – Bekopaka

Po pusryčių tęsite kelionę vaizdinga laukinės gamtos proskyna iki Belo Sur Tsiribihina miestelio. Po atsisveikinimo pietų laive būsite pervežti į Bekopaka provinciją – tai vartai į Tsingy Bemaraha nacionalinį parką. Šis parkas įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą ir yra vienas didžiausių parkų visame Madagaskare – jame praleisite dvi dienas.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

6 diena.  Tsingy Bemaraha nacionalinis parkas

Iškart po pusryčių pajudėsite link Manambolo tarpeklio ir Mažųjų Tsingy uolų – tai neįtikėtinų formų, dantytosios kalkakmenių uolos. Tokio kraštovaizdžio, endeminės floros ir faunos, niekur kitur neišvysite! Šiose vietose gyveno pirmieji Madagaskaro žmonės, vietinių vadinami „Vazimba“, kuriems uolos tapo namais, o urvai – apeigų vietomis. Jų gyvenimą liudijančių pėdsakų vis dar galima rasti urvuose. Vėliau turėsite progą paplaukioti vietinėmis pirogomis ir pasigrožėti Madagaskaro gamtos šedevrais. Nakvynė viešbutyje.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

7 diena.  Tsingy Bemaraha nacionalinis parkas

Papusryčiavę tęsite turą po Tsingy Bemaraha nacionalinį parką. Šiandien praleisite pusdienį tyrinėdami Didžiųjų Tsingy uolų tarpeklius, uolas, urvus ir kanjonus. Turėsite unikalią progą tapti vienais iš nedaugelio Lietuvos keliautojų, kurie išvys unikalias paukščių ir lemūrų rūšis! Taip pat kopsite į aukščiausią Tsingy viršūnę, iš kurios atsiveria pritrenkianti panorama!

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

8 diena.  Bekopaka – Belo Sur Tsiribihina – Baobabų alėja – Morondova

Po pusryčių išvyksite link Belo Sur Tsiribihina kaimelio. Iš ten keltu pasieksite įžymiąją baobabų alėją – tai vienas iš Madagaskaro simbolių. Šie medžiai primena iš dangaus styrančias šaknis! Madagaskare yra net 7 skirtingos rūšys baobabų, o kai kurių amžius siekia virš 1000 m. Šioje vietoje, baobabai aukščiausi pasaulyje, o saulėlydis alėjoje atrodo tiesiog pasakiškai! Vakare išvyksite į Morondovą.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

9-10-11-12 diena. Morondova arba Belo Sur Mer  

4 dienų poilsis Morondovos kurorte arba Belo Sur Mer pakrantėje, esančioje Mozambiko sąsiauryje.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

13 diena.  Morondova – Antananaryvas – Andasibe – Pereyras Marozevo rezervatas

Po pusryčių išskrisite į Madagaskaro sostinę – Antananaryvą. Lėktuvui nusileidus, vyksite link Andasibės miestelio, esančio į pietus nuo sostinės. Tai egzotiška vieta, apsupta žaliuojančių miškų ir šalia tekančios upės. Vieninteliai pastatai iš betono Andasibėje yra paštas, traukinių ir autobusų stotys, bei keletas bažnyčių. Kelias iki Andasibės veda stulbinančiais atogrąžų miškais. Taip pat aplankysite privatų Pereyras Marozevo rezervatą, kuriame išvysite pačių įvairiausių rūšių chameleonus, o vėliau pasieksite ir atogrąžų miškus. Ištroškusiems nuotykių, rekomenduojame vykti į naktinį turą, kurio metu pasileisite į endeminių gyvūnų paieškas (pavyzdžiui, naktinio lemūro, naktinių chameleonų ir t.t.).

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

14 diena.  Andasibe – Vakona nacionalis parkas-rezervatas

Po pusryčių lankysitės Analamazaotra nacionaliniame parke, kuriame išvysite pačias įvairiausias lemūrų rūšis. Tarp jų – didžiausių lemūrų rūšis„Indri Indri” (jų ūgis gali siekti 1,6 m); šių lemūrų būriai keliauja medžių viršūnėmis. Vaikštinėdami po parką ieškosite ir kitų lemūrų rūšių (pilkųjų bambukinių lemūrų, ar rudųjų raudonpilvių lemūrų). Šis parkas žavi marga flora ir fauna, todėl čia pamatysite ir mėlynąsias gegutes, medžių gyvates, Parsono chameleonus, bei begalę kitų gyvūnų. Vėliau keliausite į Vakona rezervatą, kuriame galėsite iš arčiau pažvelgti į fosų ir krokodilų gyvenimą. Po apsilankymo rezervate kanajomis plauksite į Cata lemūrų salą.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

15 diena.  Andasibe – Antananaryvas

Papusryčiavę vyksite į Antananaryvą. Jūsų lauks apžvalginis turas po Madagaskaro sostinę – aplankysite Nepriklausomybės aveniu, sustosite Artisano turguje (kuriame turėsite puikią progą įsigyti suvenyrų), o saulėlydį sutiksite kalvotame Antananaryvo priemiestyje. Jame galėsite pasigrožėti miesto panorama, o gidas Jums papasakos įdomių istorijų apie Manjakamiadano rūmus.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

16 -17 diena. Skrydis namo


Grupės dydis – iki 12 žmonių!

Į kelionės kainą įskaičiuota: 

 • 12 nakvynių 2-3 žvaigždučių viešbučiuose su pusryčiais kelionės metu;
 • 2 nakvynės palapinėse, stovyklavietėse;
 • 14 pusryčių, 3 pietūs ir 2 vakarienės;
 • vietiniai gidai ir bagažo gabentojai;
 • įėjimo mokesčiai visuose parkuose ir rezervatuose;
 • vietiniai gidai parkuose ir rezervatuose;
 • visureigiai ir autobusai turų metu;
 • kuro mokesčiai;
 • vairuotojas;
 • kelionės vadovas iš Lietuvos;
 • visi oro uosto ir viešbučių pervežimai;
 • kelionė laivu į Miandrivazo – Belo sur Tsiribihina;
 • rusakalbis arba anglakalbis gidas;
 • visi programoje nurodyti turai.

Neįskaičiuota:

 • tarptautinio skrydžio bilietas (apie 700 – 1200 Eur/asm.);
 • vietinis skrydis Morondova – Antananarivas (apie 220 Eur/asm.);
 • priemoka už maitininimą, nenurodytą programoje;
 • mokesčiai už programoje nenurodytus lankomus objektus, leidimus ir gido paslaugas laisvalaikiu;
 • draudimas;
 • arbatpinigiai gidams ir vairuotojams;
 • galimi papildomi vietinių oro uostų mokesčiai;
 • vizų tvarkymo/antspaudo mokestis;
 • asmeninės išlaidos;
 • kitos paslaugos, nenurodytos programoje.

SVARBI INFORMACIJA

 • Galutinė kaina gali keistis dėl aviabilietų kainų pokyčio, kuro mokesčių ir/ar valiutos kurso pokyčių;
 • Nesusirinkus minimaliam keliautojų skaičiui (10 asm.), kelionės kaina perskaičiuojama, nesutikus, grąžinami sumokėti pinigai arba keičiama į kitą kelionę;
 • Kelionės organizatorius pasilieka teisę optimizuoti maršrutą likus mėnesiui iki kelionės pradžios;
 • Į ne ES šalis būtina vežtis pasą (asmens tapatybės kortelė NETINKA), galiojantį NETRUMPIAU kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos;
 • Kelionių Organizatorius NEATSAKO už pasienio ir migracijos tarnybų pareigūnų veiksmus;
 • Kelionių organizatorius pasilieka teisę kelionės metu keisti programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui, dėl vizų pratęsimo, naujų lėktuvo bilietų, skiepų ir kt.

ATSILIEPIMAI:

.
Rasa Vaičiūnienė
2017-09-28
.
teko keliauti ne viena syki… tikrai nuosirdziai ir atsakingai dirba….kelione i Madagaskara buvo nepakartojama…. ACIU 
  Domina ši kelionė?
  Susisiekite su Santitravels egzotinių kelionių vadybininku:
  Dovydas Liorencas
  telefonu: +370 639 93499
  egzotines keliones
  arba užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su jumis susisieksime

egzotines keliones
Dovydas