Madagaskaras

Kaina - 1580 € + aviabilietas

TRUMPA INFORMACIJA APIE KELIONĘ

Su profesionaliu kelionių vadovu iš Lietuvos.  Grupės dydis iki 12 asmenų.

Kelionės datos:

2019 05 06 – 05 22
2019 09 05 – 09 21

Kelionės kaina:

1580 € + aviabilietas (nuo 700 €) + vietinis skrydis (~ 230 €)
(nuo 10 asmenų grupei)

Galimi individualūs (pagal atskirą užklausimą) užsakymai su jau patikrintais patikimais vietiniais rusakalbiais arba anglakalbiais gidais. Programa derinama pagal laiką ir galimybes.


Faktai apie Madagaskarą:

 • 90% Madagaskaro floros ir faunos nerandama niekur kitur pasaulyje;
 • Lemūrai yra šventi gyvūnai ir gentyse jie tapatinami su žmonėmis;
 • Pirmieji gyventojai Madagaskare buvo iš… Azijos;
 • 18 a. ir 19 a. Madagaskaras buvo Piratų sostinė Indijos vandenyne;
 • Maistas Madagaskare yra labai įvairus, įtakotas įvairiausių pasaulio dalių imigrantų.

Kelionės programa

1 diena.  Vilnius –  Europos miestas – Antanarivas

Išskrendame iš Vilniaus tarptautinio oro uosto.

2 diena.  Antananarivas – Miandrivazo

Atvystame į Antananarivą, kur mus pasitinka mielieji mūsų draugai malagasiai. Išvykstame į Miandrivazo. Pakeliui grožimės tik Madagaskarui būdinga aukštumų gamta. Ambotalampy – aliuminių puodų sostinė. Antsirabe – įžymus brangiųjų mineralų gamyba ir prekyba, taip pat, puikiai žinomas kaip terminių versmių kurortas, įkurtas Prancūzų kolonistų, skirtas pabėgti nuo triukšmo ir žmonių sostinės gyventojams. Dabar tai – unikalus Madagaskaro miestas – spalvotas, truputi chaotiškas, šiek tiek netvarkingas ir vargingas – tačiau unikalus savo atmosfera.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti)

3 diena.  Miandrivazo – Masekampy

Ryte išvykstame link upės transporto-tradicinio malagasiško laivo (panašus į plokščiadugnes baržas ). Upe plaukiame iki unikalaus mažo miestelio Masekampy. Praplauksime Sakalava genties Menabe kaimelius, istorinės buvusios Madagaskaro karalystes vietoves. Šiose vietose kaimelių kraštovaizdis keisis su tabako, mango, agrokultūrų plantacijomis ir apleistomis pievomis. Po pietų, priplauksime prie gražiausio šios dienos vietos – Bemaraha tarpeklio su stačiomis uolomis ir tankiais miškais. Ypatingos rūšys lemūrų (Sifaka ir fulvus) gyvena šiose vietose ir jei pasiseks, – juos pamatysime. Sustojame prie natūralių gamtos kūrinių- nuostabių šaltinių su Anosin’ Ampela kriokliu. Vanduo-kaip žaliasis smaragdas… Aplinka-kalkinių uolų masyvai. Galimos maudynės. Pavakare atplaukiame į Masekampy, įsikuriame palapinėse.

Naktis palapinėse, idealiai švariame smėlio krante, klausantis ramaus upės čiurlenimo ir Madagaskaro laukinės gamtos garsų (pusryčiai, pietūs ir vakarienė įskaičiuoti).

4 diena.  Masekampy – Begidro 

Nuo pat ryto, keliaujame žemyn upe, gerėdamiesi gamtos spalvomis ir garsais. Pasiekiame vietiniu koloritu spinduliuojantį kaimelį Begidro. Ši vieta žinoma kaip tabako auginimo plantacijų kraštas. Trumpas vizitas. Sugrįžus į naujosios stovyklavietės vietą- tradiciniai Kilalaky šokiai (tipiniai Zebu augintojų šokiai). Šie šokiai – labai svarbūs Malagasių kultūroje. Blogai šokantis yra vadinamas blogu žmogumi. 

Naktis stovykloje, kur nėra jokių lempų, triukšmo ir taršos, tik dangus pilnas žvaigždžių ir Jūs (pusryčiai, pietūs ir vakarienė įskaičiuoti).

5 diena.  Begidro – Belo Sur Tsiribihina – Bekopaka

Keliaujame toliau žemyn upe, praplaukdami nuostabius, besikeičiančius kraštovaizdžius. Baigiame kelionę laivu atvykę į Belo Sur Tsiribihina. Atsisveikinimo pietūs laive ir auto transportu išvažiuojame į Bekopaką. Tai durys į Tsingy Bemaraha nac.parką – į UNESCO paveldo sąrašą įtrauktas vienas didžiausių ir turbūt įspūdingiausias parkas Madagaskare, kuriam nepagailėsime visų dviejų dienų! 

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

6 diena.  Tsingy Bemaraha nacionalinis parkas

Anksti ryte startuojame link Manambolo tarpeklio. Mažieji TSINGY – neįtikėtinų dantytų formų, karstinės viršūnės. Stebuklai prasideda! Tokių formų kraštovaizdžių, endeminės floros ir  faunos niekur kitur pasaulyje nerasite. Šiose vietose gyveno pirmieji Madagaskaros žmonės vadinami Vazimba, kuriems šios uolos tapo namais, o urvai – jų apeigų vietomis. Liekanų ir įrodymų iš jų gyvenimo, vis dar galima rasti urvuose. Plaukiame vietinėmis pirogomis.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

7 diena.  Tsingy Bemaraha nacionalinis parkas

Tęsiame pažintį po Tsingy Bemaraha nacionalinį parką. Ši kartą – Didieji TSINGY  Bemarahe. Praleidžiame pusdienį vaikščiodami ir tyrinėdami didžiusius Tsingy. Būsime vieni iš tų retų lietuvių, kurie ieškos ir suras unikalius paukščius ir lemūrus, tyrinėsime uolas, urvus, pamatysime kanjonus apaugusius miškais ir dar daugiau. Užlipsime į aukščiausią Tsingy viršūnę iš kur atsivers didingi vaizdai! Pavakare grįšime į viešbutį!

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

8 diena.  Bekopaka – Belo Sur Tsiribihina – Baobabų alėja

Anksti ryte išvykstame link Belo sur Tsiribihina. Iš ten keltu pasiekiame įžymiąją baobabų alėją – vieną Madagaskaro simbolių. Išsišakoję ir atrodantys kaip styrančios šaknys iš dangaus. Baobabų yra priskaičiuojama virš 7 rūšių. Daugeliui jau virš 1000 metų. Šioje vietoje, baobabai aukščiausi pasaulyje, o  saulėlydis alėjoje vertas milijono! Vakare vykstame į Morandovą.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

9-10-11-12 diena. Morondova arba Belo Sur Mer  

Relax poilsis Morondova paplūdimyje arba Belo sur Mer… Nepakartojamas laukinis paplūdimys, Mozambiko sąsiauryje.

Nakvynė viešbutyje Mozambiko sąsiauryje (pusryčiai įskaičiuoti).

13 diena.  Morondova – Antananarivo – Andasibe

Anksti ryte išskrendame į sostinę Antananarivo. Atskridus, – vykstame link Andasibe. Tai žavinga vieta apsupta žaliuojančių miškų ir šalia tekančios upės. Vieninteliai pastatai iš betono šiame miestelyje yra paštas, traukinių ir autobusų stotis, ir keletas bažnyčių. Pasiekiame lietingų miškų regioną „rainforest“. Rekomenduojamas vakarinis-naktinis vizitas „nocturnal“, ieškant naktinių endeminių gyvūnų (pavyzdžiui, naktinio lemūro, naktinių chameleonų ir kt.).

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

14 diena.  Andasibe – Vakonas nacionalis parkas – rezervuatas

Su vietiniais gidais lankome nacionalinį parką Analamazaotra, kur natūralioje aplinkoje gyvena daug rūšių lemūrų.Tarp jų – didžiausias lemūras Indri Indri, kurie keliauja grupėmis tarp medžių viršūnių. Vaikščiodami po parką, pasirinkę vieną maršrutą, ieškosime ir daugiau lemūrų rūšių (pvz. pilkieji bambukiniai lemūrai ar ruduosius su raudona papilve lemūrus). Taip pat, pamatome daugybę kitos, tik čia gyvenančios, žinduolių faunos ir paukščių, kaip žavingą ryškia mėlyną gegutę, endeminę medžių gyvatę arba Parsono chameleoną. Žavimės ir flora. Po to mūsų laukia kelionė maršrutu Andasibe-Vakonas parkas-rezervuatas. Plaukiame kanojomis į Cata lemūrų salą. Pamatysme plėšrūnus fosas ir krokodilus, Ibis gražuolius.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

15 diena.  Andasibe – Antananarivas

Vykstame į Antananarivą. Sustojame Artisano turguje. Suvenyrai. Apžvalginis turas po Taną. Nepriklausomybės aveniu. Saulėlydis sostinės kalvotame priemestyje, grožintis miesto panorama ir klausantis unikalių istorijų apie Manjakamiadaną.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

16 -17 diena. Skrydis namo


Grupės dydis – iki 12 žmonių!

Į kelionės kainą įskaičiuota: 

 • 10 nakvynių 2-3 žvaigždučių viešbutyje su pusryčiais kelionės metu;
 • 4 nakvynės palapinėse stovyklavietėse;
 • 14 pusryčių, 3 pietūs ir 2 vakarienės;
 • Vietiniai gidai ir bagažo gabentojai;
 • Įėjimo mokesčiai visuose parkuose ir rezervatuose;
 • Vietiniai gidai parkuose ir rezervatuose;
 • Visureigiai ir autobusiukai/autobusai turų metu;
 • Kuro mokesčiai;
 • Vairuotojas;
 • Visi oro uosto ir viešbučio pervežimai;
 • Kelionė laivu į Miandrivazo – Belo Sur Tsiribihina;
 • Rusakalbis vietinis gidas (pagal pageidavimą – galimas Anglakalbis gidas);
 • Visi turai paminėti programoje.

Neįskaičiuota:

 • Tarptautiniai aviabilietai (apie 700 – 1200 Eur/asm.). Dažniausiai skraidinama su Turkish Airlines arba Air France oro linijomis;
 • Vietinis skrydis (apie 220 Eur/asm.) Morondova – Antananarivas su vietinėmis Madagascar Air oro linijomis.
 • Priemoka už specialius pageidavimus dėl maisto;
 • Programoje nepaminėtų lankomų objektų mokesčiai, leidimai ir gido paslaugos laisvalaikiu;
 • Draudimas, arbatpinigiai ir asmeninės išlaidos;
 • Galima vietinių oro uostų papildoma rinkliava;
 • Vizų tvarkymo mokestis, vizos antspaudo mokestis;
 • Asmeninės išlaidos, pavyzdžiui, baro, telefono, skalbimo sąskaitos ir t.t.
 • Visos kitos paslaugos nenurodytos programoje;

SVARBI INFORMACIJA

 • Galutinė kaina gali keistis dėl aviabilietų kainų pokyčio, kuro mokesčių ir/ar valiutos kurso pokyčių;
 • Nesusirinkus minimaliam keliautojų skaičiaus (10 asm.), kelionės kaina perskaičiuojama, nesutikus, grąžinami sumokėti pinigai arba keičiama į kitą kelionę;
 • Kelionės organizatorius pasilieka teisę optimizuoti maršrutą likus mėnesiui iki kelionės pradžios;
 • Skrydžiai dažniausiai vykdomi TURKISH AIRLINES arba UKRAINE INTERNATIONAL AIRLINES oro linijomis;
 • Į ne ES šalis būtina vežtis pasą (asmens tapatybės kortelė NETINKA), galiojantį NETRUMPIAU kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos;
 • Kelionių Organizatorius NEATSAKO už pasienio ir migracijos tarnybų pareigūnų veiksmus.
  Domina ši kelionė?
  Susisiekite su Santitravels egzotinių kelionių vadybininku:
  Santaras Bagužis
  el. paštu: info@santitravels.com
  telefonu: +37065273161
  arba užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su jumis susisieksime