Madagaskaras (aktyviems keliautojams)

Kaina - 2290 € + aviabilietai

INFORMACIJA APIE KELIONĘ Į MADAGASKARĄ

Žemiau pateiktomis datomis renkamos grupės iki 10 asmenų:

2024 rugpjūčio 17 d. – rugsėjo 6 d. 

Kelionės trukmė: 21 diena

Kelionės kaina: 2 290 Eur + aviabilietai

Unikali pažintis su Afrika – Madagaskaras

Šios kelionės metu keliausime pro įstabiausias Madagaskaro vietas – kalnus, slėnius, spalvingus miestelius ir atogrąžų miškus. Iš arčiau susipažinsime su Zafimaniry genties tradicijomis, nakvosime kalnuose įsikūrusiuose stovyklavietėse, bei aplankysime didžiausius šalies nacionalinius parkus, kuriuose mus lydės lemūrai, chameleonai ir gigantiški baobai. Poilsiausime jaukiuose nameliuose ant Indijos vandenyno kranto.

Susirinkus 10 asmenų grupei, kelionė į Madagaskarą vyks su profesionaliu vadovu iš Lietuvos:

 • kuris sužiūrės, kad visa kelionės programa įvyktų taip, kaip buvo suplanuota;
 • visada išspręs netikėtai iškilusius nesklandumus, jei tokie atsirastų;
 • esant poreikiui atliks vertėjo paslaugas;
 • siekiant užtikrinti sklandžią kelionės eigą, glaudžiai dirbs kartu su vietiniais gidais ir vairuotojais.

Detaliau, ką veiksime ir kur keliausime kiekvieną kelionės dieną:

1-2 diena.

Skrydis į Madagaskaro sostinę Antananaryvą. Oro uoste Jus pasitiks mūsų draugai – malagasiai. Po susitikimo Jūsų lauks trumpas apžvalginis turas po sostinę su mūsų vietiniu gidu.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

3 diena. Antananarivas – Andasibe – Pereyras rezervatas

Po pusryčių keliausite į Andasibės miestelį, esantį į pietus nuo sostinės. Tai egzotiška vieta, apsupta žaliuojančių miškų ir šalia tekančios upės. Vieninteliai pastatai iš betono Andasibėje yra paštas, traukinių ir autobusų stotys, bei keletas bažnyčių. Pakeliui aplankysite privatų Pereyras Marozevo rezervatą, kuriame išvysite pačių įvairiausių rūšių chameleonus, o vėliau pasieksite ir atogrąžų miškus. Ištroškusiems nuotykių, rekomenduojame vykti į naktinį turą, kurio metu pasileisite į endeminių gyvūnų paieškas (pavyzdžiui, naktinio lemūro, naktinių chameleonų ir t.t.).

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

4 diena. Analamazaotra – Vakona nacionalinis parkas – Cata sala

Po pusryčių lankysitės Analamazaotra nacionaliniame parke, kuriame išvysite pačias įvairiausias lemūrų rūšis. Tarp jų – didžiausių lemūrų rušis„Indri Indri” (jų ūgis gali siekti 1,6 m); šių lemūrų būriai keliauja medžių viršūnėmis. Vaikštinėdami po parką ieškosite ir kitų lemūrų rūšių (pilkųjų bambukinių lemūrų, ar rudųjų raudonpilvių lemūrų). Šis parkas žavi marga flora ir fauna, todėl čia pamatysite ir mėlynąsias gegutes, gyvates, chameleonus, bei begalę kitų gyvūnų. Vėliau keliausite į Vakona rezervatą, kuriame galėsite iš arčiau pažvelgti į fosų ir krokodilų gyvenimą. Po apsilankymo rezervate kanojomis plauksite į Cata lemūrų salą.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

5 diena. Andasibe – Antsirabe

Papusryčiavę vyksite į Antsirabę. Šis miestas turi du veidus – Antsirabė pasižymi brangakmenių gavyba ir yra populiarus terminių versmių kurortas. Tai unikali Madagaskaro vieta – spalvota, truputį chaotiška ir varginga, tačiau savo atmosfera sužavinti bet kokį keliautoją. Jūsų laukia trumpas turas po miestą, kurį supa plačios palmių alėjos, bei įspūdinga kolonijinė architektūra. Taip pat pasivažinėsite vietinėmis „Pousse Pousse“ rikšomis (panašios naudojamos ir Azijoje), išvysite brangakmenių turgų ir buivolų (zebu) ragų dirbtuves.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

6 diena. Antsirabe – Ambositra

Po pusryčių aplankysite legendomis apipintus Tritriva ir Andraikiba vulkaninius ežerus ir išvyksite į Ambositrą. Žalumos nestokojantis kalnų miestelis pulsuoja menu – tai medžio inkrustacijų ir skulptūrų sostinė. Neaplankyti vietinių menininkų dirbtuvių būtų tikra nuodėmė. Šiame miestelyje meno dirbiniai yra gerokai pigesni nei Antananarive, todėl turėsite puikią progą jų įsigyti.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

7 diena. Ambositra – Antoetra – Sakaivo

Papusryčiavę vyksite į Antoetrą miestelį. Nuo čia prasidės žygis į atokius Zafimaniry genties kaimelius, esančius kalnų slėniuose. Pirma stotelė – Sakaivo kaimelis, įsikūręs aplink vaizdingas ryžių terasas, magiškus krioklius ir dangų siekiančias granitines uolas. Vakare susitiksite su vietiniais gyventojais ir turėsite progą susipažinti su jų gyvenimo ypatumais, kultūra, bei maistu (jei pasiseks, susitiksite su genties vadu-šventiku).

Nakvynė Zafimaniry genties nameliuose (UNESCO saugomas paveldas) (pusryčiai, pietūs ir vakarienė įskaičiuoti).

8 diena. Sakaivo – Antoetra – Fianarantsoa

Po pusryčių Jūsų lauks beveik 4-5 valandų žygis per kvapą gniaužiantį Antoetra slėnį. Po pietų keliausite į Fianarantsoa miestą, kuriame norintys galės paragauti krokodilo mėsos, pagardintos šikšnosparnių sparnų odele ir baobabų uogiene.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

9 diena. Fianarantsoa – Ambalavao – Anja

Po pusryčių išvyksite į Ambalavao miestelį. Šio miestelio ritmą atspindi tradicines skrybėles dėvinčios moterys, kolonijinė architektūra ir gatvėje gaminamo valgio kvapai. Ambalavao pasižymi tuo, kad namų sąlygomis čia gaminamas ypatingas popierius – „Antaimoro“, skirtas atvirutėms, vokams bei įvairiems suvenyrams. Po apsilankymo vietinėse „Antaimoro“ dirbtuvėse, keliausite į privatų lemūrų parką – „Anja“. Didžiausias šio rezervato turtas – lemūrai su baltos ir juodos spalvos „žiedais“ ant uodegos.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

10 diena. Ambalavao – Namoly – Andriampotsy

Po pusryčių Jūsų lauks 6 valandų žygis per Namoly slėnį į Andriamposty stovyklavietę, esančią D’Andrigita nacionaliniame parke. Šis parkas yra tikras rojus mėgstantiems kopti kalnais. Pasiekę granitinių kalnų masyvą, sustosite papietauti prie stulbinančiai atrodančių krioklių. Papietavę lipsite į 2000 m aukštį – iš šios aikštelės atsiveria nuostabi panorama, o šalia driekiasi spalvingų orchidėjų laukas!

Nakvynę praleisite neapsakomai vaizdingoje stovyklavietėje (pusryčiai, pietūs, vakarienė įskaičiuoti).

11 diena. Andriampotsy – Pic Boby kalnas

Papusryčiavę kopsite į „Pic Boby“ kalną (2658 m); tai truks apie 6 valandas (pirmyn ir atgal į stovyklavietę). Pasigrožėjus nuo kalno viršūnės atsiveriančia panorama ir sugrįžus į stovyklavietę, Jūsų lauks piknikas, dainos ir šokiai su vietiniais gyventojais, bei vietinės ryžių samanės degustavimas, labai primenančios grapos skonį.
Nakvynė stovyklavietėje (pusryčiai, pietūs ir vakarienė įskaičiuoti).

12 diena. Pic Boby – Ambalamanandray slėnis

Pasistiprinę pusryčiais, toliau žygiuosite per neapsakomo grožio Ambalamanandray slėnį, kupiną keistų geologinių formacijų, primenančių Marso kanjonus („Extra-terreste“ perėja). Įsikursite ir praleisite nakvynę stovyklavietėje prie upės, kurioje galėsite pasimaudyti.

Nakvynė stovyklavietėje (pusryčiai, pietūs, vakarienė įskaičiuoti).

13 diena. Iantaranomby – Tsaranoro – Ranohira

Po pusryčių Jūsų lauks žygis Tsaranoro slėnyje, o vėliau išvyksite į Ranohiros miestelį. Pakeliui į Ranohirą išvysite stepes, milžiniškus Horombe uolų masyvus ir vesternus primenantį, brangakmenių kasyklos kaimelį. Turėsite progą pamatyti kaip malagasiai skalauja upės vandenį ieškodami aukso.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai ir pietūs įskaičiuoti).

14 diena. Ranohira – Isalo – Ranohira

Po pusryčių laukia žygis po Isalo nacionalinį parką, kurio plotas užima 81 000 ha. Tai vienas populiariausių nacionalinių parkų Madagaskare, o vaizdai jame tiesiog atima žadą – žygiuosite kanjonais, vešliais atogrąžų miškais, kurių kraštovaizdį perpina ryžių laukai, kalnais tekanti upė, palmės ir bambukai. Žygio metu Jus visur lydės lemūrai ir chameleonai, kurie netoliese suka lizdus. Turėsite progą pasimaudyti natūraliuose baseinuose, papietauti ir pasigrožėti kriokliais. Vakare keliausite atgal į Ranohirą.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai ir pietūs įskaičiuoti).

15 diena. Ranohira – Tuléar

Papusryčiavę išvyksite į Tulear miestą – pietinio Madagaskaro sostinę. Pakeliui aplankysite Mahafaly genties antkapius, vietinių vadinamus „valvato“. Tai milžiniškos akmens skulptūros, papuoštos įvairiais piešiniais ir buivolų ragais. Šių antkapių gamyba trunka apie vienerius metus, o statybos pabaiga pažymima buivolų aukojimu. Vėliau, šių gyvūnų kaukolės panaudojamos kaip dekoracijos. Taip pat išvysite Madagaskaro simboliu tapusius baobabus, kurie primena iš dangaus styrančias šaknis! Madagaskare yra net 7 skirtingos rūšys baobabų, o kai kurių amžius siekia virš 1000 m., todėl be jokios abejonės aplankysite ir patį seniausią baobabą. Atvykus į Tulear laukia trumpas pažintinis turas, o vakare galėsite atsipalaiduoti „Za Za“ naktiniame klube.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

16 diena. Tuléar – Anakao

Po pusryčių plauksite motorine valtimi į nedidelį žvejų genties kaimelį – Anakao. Jiems tai yra namai, o mums – kurortas su balto smėlio paplūdimiais, turkio spalvos jūra ir smaragdine augmenija! Tai puiki vieta ištiesti kojas prie jūros, paskanauti jūros gėrybių ir susipažinti su gana atsiskyrusia vietine žvejų gentimi – Vezo.

Nakvynė nameliuose ant jūros kranto (pusryčiai įskaičiuoti).

kelione i madagaskara

17-18 diena. Anakao 

Poilsis Anakao. Galima vienos dienos ekskursija į netoliese esantį žvejų kaimelį arba į Nosy Ve salą, kurioje yra viena iš gražiausių nardymo vietų visame Madagaskare. Siūlome Jums ir pikniką, nors langustus galite pasigauti ir patys – čia jų pilna! Netoliese taip pat yra ir endeminių paukščių rezervatas. Grįžus iš salos galima suorganizuoti turą po keistųjų baobabų laukymes.

Nakvynė nameliuose ant jūros kranto (pusryčiai įskaičiuoti).

19 diena. Anakao – Tulear – Antananaryvas

Po pusryčių plauksite atgal į Tulear miestą. Būsite pervežti į oro uostą skrydžiui Tulear – Antananaryvas. Atskridus, Jūsų lauks apžvalginis turas po sostinę – aplankysite Nepriklausomybės aveniu, sustosite Artisano turguje (kuriame turėsite puikią progą įsigyti suvenyrų), o saulėlydį sutiksite kalvotame Antananaryvo priemiestyje. Jame galėsite pasigrožėti miesto panorama, o gidas Jums papasakos įdomių istorijų apie Manjakamiadano rūmus. Turėsite paskutinę galimybę atsisveikinti su magiškuoju Madagaskaru.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

20-21 diena. Skrydis namo


Grupės dydis – iki 12 žmonių!

Galimi individualūs užsakymai su jau patikrintais patikimais vietiniais rusakalbiais arba anglakalbiais gidais.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • 14 nakvynių 2-3 žvaigždučių viešbučiuose su pusryčiais;
 • 3 nakvynės stovyklavietėse;
 • 1 nakvynė vietinių genčių nameliuose;
 • pilnas maitinimas (pusryčiai, pietūs, vakarienė) stovyklose ir pas vietines gentis;
 • pervežimai iš orų uostų ir kelionės metu (visureigiais ir autobusais);
 • įėjimo mokesčiai parkuose ir rezervatuose;
 • vietiniai gidai parkuose ir rezervatuose;
 • rusakalbis arba anglakalbis gidas viso turo metu;
 • kelionės vadovas iš Lietuvos (susirinkus 10 asmenų grupei);
 • kelionė laivu į Anakao;
 • bagažo gabentojų paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • tarptautinio skrydžio bilietas (apie 700 – 1200 eur/asm.);
 • vietinis skrydis Tulear – Antananaryvas (apie 260 Eur/asm.);
 • priemoka už maitininimą, nenurodytą programoje;
 • mokesčiai už programoje nenurodytus lankomus objektus, leidimus ir gido paslaugas laisvalaikiu;
 • kelionės rizikos draudimas;
 • arbatpinigiai gidams ir vairuotojams;
 • galimi papildomi vietinių oro uostų mokesčiai;
 • vizų tvarkymo/antspaudo mokestis;
 • asmeninės išlaidos.

SVARBI INFORMACIJA

 • Galutinė kaina gali keistis dėl aviabilietų kainų pokyčio, kuro mokesčių ir/ar valiutos kurso pokyčių;
 • Nesusirinkus minimaliam keliautojų skaičiui (10 asm.), kelionės kaina perskaičiuojama, nesutikus, grąžinami sumokėti pinigai arba keičiama į kitą kelionę;
 • Kelionės organizatorius pasilieka teisę optimizuoti maršrutą likus mėnesiui iki kelionės pradžios;
 • Į ne ES šalis būtina vežtis pasą (asmens tapatybės kortelė NETINKA), galiojantį NE TRUMPIAU kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos;
 • Kelionių Organizatorius NEATSAKO už pasienio ir migracijos tarnybų pareigūnų veiksmus;
 • Kelionių organizatorius pasilieka teisę kelionės metu keisti programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui, dėl vizų pratęsimo, naujų lėktuvo bilietų, skiepų ir kt.

Daugiau apie Madagaskarą skaitykite čia


KELIAVUSIŲ Į MADAGASKARĄ ATSILIEPIMAI:

Loreta
2019-11-05

Keliavome 2019 rugpjūčio mėnesį. Noriu nuoširdžiai padėkoti Santitravels agentūros darbuotojams už puikią kelionės organizaciją ir nuoširdų rūpestį mūsų atostogomis. Esame patyrę keliautojai, bet šioje kelionėje buvo tokių nuotykių, kurie ir mums buvo pirmą kartą. Asmeniškai noriu padėkoti gerb. Agnei už greitus sprendimus savo keliautojų naudai, moralinį palaikymą, atsakingą požiūrį į klientą , esant sudėtingomis situacijomis.

Agne, jūs esate puiki profesionalė!  

Šalies gamta nuostabi, kelionės maršrutas apgalvotas ir įdomus, gerai parinkta malagasė gidė. Santitravel patikima agentūra , kurią galiu rekomenduoti visiems. Tik jūsų profesionalumo ir pastangų dėka mūsų atostogos buvo puikios! Ačiū !
.

Kęstutis
2019-09-26

Puikus vadovas iš Lietuvos – Santaras Bagužis, idealiai suderintas maršrutas, įkopimas į Pico viršūnę ir šiaip visa organizacija.

Diana
2019-09-20

Tikrai nemažai keliauju, bet pirmoje vietoje Madagaskaras, nors jau buvau prieš 5 metus.Gamta, žmones, įspūdžiai.Būtinai Madagaskaras turi būti lankytinų šalių sąraše:)

Vygintas
2019-08-29

Kelionės originalios, gerai organizuotos, kvalifikuoti gidai. Neišdildomą įspūdį paliko malagasiai ir afrikos gentys.

.
Rasa Vaičiūnienė
2017-08-14
.
teko keliauti ne viena syki… tikrai nuoširdiai ir atsakingai dirba….kelione i Madagaskara buvo nepakartojama…. ACIU 
  Domina ši kelionė?
  Susisiekite su Santitravels egzotinių kelionių vadybininku:
  Santaras Bagužis
  el. paštu: info@santitravels.com
  telefonu: +37066699998
  arba užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su jumis susisieksime

Santaras