Kosta Rika – Kuba – Panama

Kaina - 3390 €

TRUMPA INFORMACIJA APIE KELIONĘ Į KOSTĄ RIKĄ, KUBĄ IR PANAMĄ

Kelionės datos:

Galimi individualūs (pagal atskirą užklausimą) užsakymai su jau patikrintais patikimais vietiniais rusakalbiais arba anglakalbiais gidais. Programa derinama pagal laiką ir galimybes.

Kelionės kaina:

3390 € + aviabilietas (nuo 900 €)
(12 asmenų grupei)


Havana – San Chosė – Arenalis – Gvanakaste – Panama – Havana

1 diena. Havana

Pasitikimas oro uoste. Pervežimas į viešbutį, poilsis.

2 diena. Havana

Po pusryčių Jūsų laukia apžvalginis turas po Havaną. Pamatysite kolonialinę Havanos architektūrą, įtrauktą į UNESCO paveldo sąrašą. Pėstute pasivaikščiosime po istorinę miesto dalį, apžiūrėdami miesto aikštes, pastatus ir tvirtoves pasatatytus ispanų XVI-XIX a. Keliaujame į apžvalgos aikštelę La Kabania kalvos viršūnėje, prie Havanos Kristaus skulptūros. Ši Kristaus skulptūra yra net 18 m. aukščio. Iš apžvalgos aikštelės atsiveria nuostabi Havanos miesto panorama. Po apžvalginio turo grįžtame į viešbutį.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

3 diena. Havana – San Chosė – Arenalis*

Iš Kubos skrendate į Kosta Rikos sostinę San Chosė. Pasitikimas San Chosė oro uoste ir vykstame į La Paz krioklių gamtos parką – taip vadinamasis rūko (ar debesų) ir drėgnasis tropinis miškas. La Paz krioklių sodą – gamtos parke pasigrožėsite ir nuostabia gamta, kriokliais ir egzotiniais sodo gyventojais. Galėsite pamatyti jaguarus, ocelotus; pumas; baltaveides kapucinų ir vorines beždžiones, dvipirščius tinginius, tukanus, makao (macaws) papūgas, kolibrius, drugius… O kur dar vaizdingieji kriokliai – čia tikrai pasidarysite puikių nuotraukų. Pietūs. Pervežimas į Arenalio vulkano nacionalinio parko teritoriją.

Apsigyvenate pasirinktame viešbutyje.

4 diena. Arenalis

Po pusryčių plauksime laiveliu Rio Frio upe Cano Negro rezervate. „Caño Negro“ gamtos rezervatas išskirtinis savo biologine įvairove ir būtent rezervate yra įspūdingiausia, vaizdingiausia Rio Frio upės dalis. Galima pamatyti ne tik iguanų, driežų, nuo šakos ant šakos bešokinėjančių beždžionių, bet ir aligatorių, kaimanų. Taigi, lėtai plaukdami upe Jūs turėsite pačią geriausią progą stebėti šio nacionalinio parko gamtos ir gyvūnijos įvairovę. Pietūs.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

5 diena.

Po pusryčių keliaujame į Mundo Aventura parką, atidarytą maždaug 2005 m. Parko įkūrėjų pagrindinis tikslas – išsaugoti atogrąžų miškus ir aplinką, derinant ją su ekoturizmu ir atsakingu nuotykių turizmu. 500 laiptelių nusileisime prie La Fortuna krioklio. Krioklio vanduo krenta iš maždaug 70-75 m. aukščio. Turėsite galimybę išsimaudyti krištolinio skaidrumo ir ganėtinai vėsiame vandenyje. Norintiems ir mėgstantiems daugiau adrenalino, siūlomas įspūdingas nusileidimas iki krioklio lynų keliu. Po trumpo atokvėpio Jūsų laukia apsilankymas indėnų Malekų genties kaime. Šis indėnų kaimelis sukurtas Mundo Aventura parke siekiant parodyti, pasidalinti dar išsaugotais indėnų genties papročiais. Norintieji turės galimybę pajodinėti (papildomai mokama)..

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

6,8 ir 9 dienos. Ramiojo vandenyno pakrantė, poilsis

Pervežimas į pasirinktą viešbutį prie Ramiojo vandenyno (apgyvendinimas siūlomas standartiniuose kamb., viešbutyje su maitinimo sistema „viskas įskaičiuota“)

Mėgaujatės poilsiu vandenyno pakrantėje.

kelione i karibus

10 diena. Ramiojo vandenyno pakrantė – Panama

Pusryčiai. Ankstyvas pervežimas į tarptautinį San Juan oro uostą skrydžiui į Panamą. Panamoje vykstame į viešbutį Radisson Decapolis (pusryčiai įskaičiuoti).

11 diena. Panamos miestas

Pusryčiai. Apžvalginis turas po Panamos sostinę – modernų miestą, apsuptą Ramiojo vandenyno ir Panamos kanalo. Panama taip pat garsi ir dėl savo kolonialinio palikimo, tai gi, turo metu Jūs pamatysite ir senąjį miestą ir istorinį muziejų (Panama Viejo), katedrą, Nepriklausomybės, Prancūzijos, Bolivaro aikštes, Las Bovedas promenada (Paseo Las Bovedas). Šiuolaikinis Panamos miestas kartais pavadinamas „Lotynų Amerikos Dubajumi“, dangoraižiais apstatyta pakrantė ne ką atsilieka nuo didžiųjų JAV miestų, ar net kažkiek primena Majamį. Pietūs (neįskaičiuota į turo kainą) mieste. Po pietų tęsiame pažintį su Panama ir vykstame apžiūrėti Panamos kanalo. 81,6 km ilgio kanalas yra vienas iš pačių žinomiausių ir svarbiausių vandens kelių, jungiantis Ramųjį ir Atlanto vandenyną. Šis jau daugiau nei 100 metų veikiantis kanalas labai palengvino laivybos „gyvenimą“. Geriausia vieta stebėti kanalu praplaukiančius laivus yra Miraflores šliuzas – iš čia atsiveria vaizdas į pietinę kanalo pusę ir galima stebėti laivus bei kanalo darbą. 

Nakvynė viešbutyje (Radisson Decapoilis).
*Neįskaičiuota į turo kainą.

12 diena. Portobelas

Pusryčiai. Po pusryčių (9 val.) išvykstame link Panamos Karibų jūros pakrantės. Čia aplankysime Kolon miestą, įkurtą 1850 m. šiaurinėje Panamos kanalo dalyje. Tai vienas didžiausių bemuitės prekybos uostų, į kurį atplaukia ir didieji kruiziniai laivai. Vėliau vykstame link Portobelo miestelio. Pasak legendos, uostui vardą davęs pats Kristupas Kolumbas, pavadinęs pakrantės miestą „Puerto Bello“, kas reiškė – gražus uostas. Pasijausite lyg patekę į didžiojo atradėjo ir keliautojo Kristoforo Kolumbo bei Karibų jūrų piratų laikus. Gynybinės tvirtovės, su patrankų angomis atgręžtomis į įlanką, tarsi tebesaugo miestą, mat XVI-XVIII a. uostas buvo svarbus sidabrą, auksą, bei kitus ispanų užgrobtus lobius eksportuojantis uostas. Dėl šios priežasties ne kartą kentėjo nuo žiaurių piratų išpuolių ir ne kartą buvo užgrobtas. Juodojo Kristaus skulptūra – tikra Portobelo įžymybė, gaubiama mistinių legendų, sakančių, kad skulptūra turi dieviškos galios, apsaugančios ją nuo vagysčių. Dar keli istoriniai paminklai – muitinė, statyta 1640 m., bei ligoninė, pastatyta 1597 m. 2012 m. Portobelo ir San Lorenzo gynybiniai įtvirtinimai buvo įtraukti į UNESCO paveldo sąrašą. Sustosime papietauti (neįskaičiuota į turo kainą). Po pietų išplaukiame laiveliu į Grande salą. Turėsite galimybę paplaukioti Karibų jūroje, pailsėti.

Grįžtate į viešbutį (Radisson Decapolis)

13 diena. Poilsis

Pusryčiai. Pervežimas į oro uostą skrydžiui į Havaną. Atskridus į Havaną pervežimas į viešbutį ir laisvas laikas.

14 diena. Grįžimas

Pusryčiai. Pervežimas į oro uostą, skrydis į Rygą arba Vilnių (su tarpiniu persėdimu) priklausomai nuo įsigytų bilietų.


Į turo kainą įskaičiuota:

 • 3 n. 3-4* viešbutyje Havanoje su pusryčiais;
 • 3 n. 3-4* viešbutyje Ареnalio ugnikalnio regioniniame parke su pusryčiais;
 • 3 n. 3-4* viešbutyje Ramiojo vandenyno pakrantėjeu viskas įskaičiuota maitinimu;
 • 3 n. 3-4* viešbutyje Panamoje su pusryčiais;
 • apžvalginis turas Havanoje;
 • turas į La Paz Waterfall Gardens parką su pietumis;
 • turas valtimi Rio Frio upe ir pietūs;
 • turas į Arenal Mundo Aventura parką;
 • apžvalginis turas Panamos mieste;
 • turas į Portobelą ir Grande salą;
 • rusakalbis gidas viso turo metu (išskyrus poilsio dienas Kosta Rikos pakrantėje);
 • pervežimai komfortabiliu transportu.

Į kainą neįskaičiuota:

 • išvykimo mokestis, išvykstant iš Kosta Rikos ($29);
 • Kubos turistinė kortelė;
 • skrydžių bilietai – Havana-San Hosė (nuo 300 €); San Hosė – Panama (nuo 120 €) ir San Hose – Havana (nuo 380 €) ir taip pat skrydis į/iš Havanos į Europą (rekomenduojamas skrydis su “Turkish Airlines” avialinijomis su persėdimu Stambule);
 • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės ir kitų kelionės rizikų draudimai;
 • maitinimas, nenurodytas ar neįtrauktas į programą;
 • papildomos ekskursijos;
 • arbatpinigiai.

Svarbi informacija apie kelionę

 • Galutinė kaina gali keistis dėl aviabilietų kainų pokyčio, kuro mokesčių ir/ar valiutos kurso pokyčių;
 • Nesusirinkus minimaliam keliautojų skaičiui (12 asm.), kelionės kaina perskaičiuojama, nesutikus, grąžinami sumokėti pinigai arba keičiama į kitą kelionę;
 • Kelionės organizatorius pasilieka teisę optimizuoti maršrutą likus mėnesiui iki kelionės pradžios;
 • Į ne ES šalis būtina vežtis pasą (asmens tapatybės kortelė NETINKA), galiojantį NE TRUMPIAU kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos;
 • Kelionių Organizatorius NEATSAKO už pasienio ir migracijos tarnybų pareigūnų veiksmus;
 • Kelionės organizatorius pasilieka teisę kelionės metu keisti programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui, dėl vizų pratęsimo, naujų lėktuvo bilietų, skiepų ir kt.
  Domina ši kelionė?
  Susisiekite su Santitravels egzotinių kelionių vadybininku:
  Santaras Bagužis
  el. paštu: info@santitravels.com
  telefonu: +37066699998
  arba užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su jumis susisieksime

Santaras