Kolumbija

Kaina - nuo 3995 € + aviabilietas

INFORMACIJA APIE KELIONĘ Į KOLUMBIJĄ

Kolumbijos klimatas tinkamas keliauti ištisus metus.

Kelionės trukmė: 14 dienų + skrydžiai = 16 dienų

Kelionės kaina: 

6 žmonių grupė: 4 495 Eurų/asmeniui

8 žmonių grupė: 4 250 Eurų/asmeniui

10 žmonių grupė: 3 995 Eurų/asmeniui

Turite unikalią galimybę pasinerti į kalnuotų reljefų, ryškios saulės, Karibų jūros, stiprios kavos, uždegančių šokių ir paslaptingų legendų apie tolimą El Dorado žemę pasaulį. Kolumbiečiai yra linksmi ir draugiški žmonės, kurie žino, kaip atsiriboti nuo savo problemų ir pagalvoti apie jas rytoj! Kaip tik to mums trūksta!

Jei pavargote nuo pilkų debesų, tada keliaukime į vietą, kur šilumos, meilės ir laimės lygis pasiekia aukščiausią termometro padalą!


1 DIENA

Atvykimas į Bogotą. Pervežimas į  4* viešbutį. Poilsis.

2 DIENA (pusryčiai)

Ryte išvykstame susipažinti su Bogota – unikaliu miestu, kurį 1538 metais įkūrė ispanų konkistadorai Čibčos indėnų civilizacijos centre. Šiandien tai vienas iš labiausiai išsivysčiusių Lotynų Amerikos miestų. Jūs ir aš galėsime pasivaikščioti siauromis kolonijinės architektūros gatvelėmis, pasigrožėti miestu iš paukščio skrydžio, pajusti vietos dvasią ir iš arčiau pažinti vietinius bei jų kultūrą.

Mūsų diena prasidės 3152 metrų aukščio šventojo Monserrat kalno lankymu. Tai religinė ir šventa vieta daugeliui kolumbiečių ir ne tik. Piligrimai ir šiandieną kopia į kalną skelbdami savo tikėjimą , pasimelsti už artimuosius ir save.

Kiek vėliau leisimės žemyn pasivaikščiojimui po istorinį La Candelaria miesto centrą . Apžiūrėsime kolonijinius pastatus, bažnyčias ir pasivaikščiosime vaizdingomis gatvelėmis, nueisime į Bolivar aikštę, kurioje yra nuostabi katedra, taip pat pamatysime Kolumbijos Prezidentūrą ir Teisingumo rūmus. Užbaigdami pažintį su miestu, būtinai užsuksime į aukso muziejų kur galėsime ne tik pasigrožėti senųjų civilizacijų daiktais, bet ir sužinoti apie juos daug naujų istorijų bei legendų.

Po pietų važiuosite į (Zipaquira) druskos katedra – tai viena lankomiausių vietų Kolumbijoje. Zipakiros druskos katedra laikoma pirmuoju Kolumbijos stebuklu ir ne tik – šalis pasiūlė jį prijungti prie septynių šiuolaikinio pasaulio stebuklų.

Katedros sienos iš grynos druskos!

Senosios druskos kasyklos vietinių indėnų buvo sukurtos dar gerokai prieš europiečiams atvykstant į Amerikos žemę. Dabar Druskos katedra yra tikinčiųjų piligrimystės vieta.  Sekmadieniais į katedrą ateina apie 3000 parapijiečių. Pamatysime skulptūras iš druskos ir marmuro, sužinosime, kaip skirtingais laikais buvo kasama druska. Taip pat pasivaikščiosime po netoliese esantį De La Salo parką, užsuksime į nedideles suvenyrų krautuvėles, prekiaujančias tikrais Kolumbijos smaragdais, kuriais šalis taip garsėja.

Vakare su gera nuotaika ir nepamirštamais įspūdžiais grįžtame į miestą.

Nakvynė 4* viešbutyje.

3 DIENA (pusryčiai)

Anksti ryte išvykstame į nedidelį , daugybe kraštovaizdžių pasižymintį Villa de Leyva miestelį garsėjantį tuo, kad čia galima susipažinti su šimtamečiais kolonijiniais pastatais ir prisiliesti prie XVI–XVIII amžių istorijos bei sužinoti, kaip gyveno šiuolaikinių kolumbiečių protėviai. Galima drąsiai teigti, kad Villa de Leyva yra tikras Kolumbijos kultūros paveldas. Šiame mieste kuriami modernūs pastatai, visiškai atkartojantys senovinę architektūrą.

Pakeliui sustojame prie Boyaca tilto, kur vyko garsusis Bolivaro armijos ir ispanų mūšis, kurio dėka Kolumbija įgijo nepriklausomybę. Toliau aplankysime SANTO ECCE HOMO vienuolyną, kurį XVII amžiuje statė vienuoliai dominikonai. Apžiūrėsime nuostabią architektūrą ir įvairius religinio meno objektus, gražų sodą ir patalpas, kuriose gyveno pirmieji vienuoliai. Pasivaikščiosime po istorinį miestelį, aplankysime pagrindinę aikštę ir pasimėgausime gyvybingiausia ir originaliausia Villa de Leyva kultūra. Būtinai užsuksime apžiūrėti didžiausio pasaulyje molinio namo, kuriame net baldai ir virtuvės reikmenys pagaminti iš raudono molio. Ir, žinoma, aplankysime vietinę vyninę, sužinosime vynuogių auginimo paslaptis, ragausime vietinio vyno. Vakare grįštame į Bogotą.

Nakvynė 4* viešbutyje.

4 DIENA (pusryčiai)

Dienai prasidėjus važiuosime į oro uostą ir skrisime į tolimame pietiniame Kolumbijos pakraštyje įsikūrusią Leticijos gyvenvietę. Ji ribojasi su Brazilija ir Peru. Leticija neturi kelių su likusia šalies dalimi, todėl vienintelis būdas patekti  į ją yra lėktuvu iš Kolumbijos arba laivu iš Peru ir Brazilijos.

Atvykus pervežimas į viešbutį, pietūs ir pažintinė ekskursija po Leticiją ir nedidelį Brazilijos miestelį Tabatingą. Dienos pabaigai aplankysime pagrindinę miesto aikštę, kur saugiai nakvoti suskrenda tūkstančiai mažų papūgėlių, o ryte, vos išaušus, jos grįžta atgal į džiungles.

Nakvynė 4* viešbutyje.

5 DIENA (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

Ryte vyksime į nedidelį miestelį Puerto Narinjas. Tai miestas pietryčių Kolumbijoje, Amazonės pakrantėje, apie 87 km nuo Letisijos. Puerto Narinjuje vykdoma ekologinė programa, pagal kurią mieste draudžiama važinėti mašinoms ir motociklams. Vienintelė susisiekimo priemonė su Leticija – motorinės valtys.

Pakeliui aplankysime salą su laukinėmis beždžionėmis, aplankysime indėnų šeimą, pasikalbėsime su šamanu ir pamatysime dar daug įdomių dalykų. Galbūt mums pasiseks ir sutiksime rožinius delfinus.

Vakare mus išlaipins kitoje Amazonės pusėje, teritoriškai tai jau Peru, bet aišku, į dokumentus niekas nežiūrės, nes vietiniai tikrai nekreipia dėmesio į sienas… Jie patys sako, kad yra džiunglių gyventojai.

Mūsų lauks kanoja. Vykstame į tikrą gamtos pasaulį. Plauksime ir mėgausimės tyla bei paslaptinga džiunglių gamta. Pakeliui, galime pamatyti tinginių, beždžionių, įvairiausių dar neregėtų paukščių.

Kai sutems, eisime ieškoti krokodilų. Mūsų užduotis – susekti mažą krokodilą, tyliai prie jo prisiartinti ir sugauti, apžiūrėti ir galbūt net paglostyti.

Nakvynė nameliuose ant polių džiunglėse.

6 DIENA  (pusryčiai, pietūs, vakarienė )

Kitą rytą Jūsų vėl lauks nepamirštami nuotykiai laukinės gamtos pasaulyje. Pasivaikščiosite po džiungles, žiūrėsite į milžiniškus medžius ir mėgausitės vietinių miškų grožiu. Bus įdomu paklausyti vietinių gyventojų paslapčių, kaip išgyventi džiunglėse, kur gauti švaraus geriamojo vandens ir ką valgyti.

Sutemus leisitės pėsčiomis į žygį po naktines džiungles, kur tikėtina sutiksite: tarantulus, mažus gyvūnėlius, gyvates, didžiules varles, o gal net pasiseks pamatyti anakondą.  Na bent jau sužinosime visus su ja susijusius įsitikinimus ir kodėl vietiniai gyventojai šį gyvūną vis dar laiko šventuoju.  Po vakarinio pasivaikščiojimo saldus miegas nameliuose ant polių.

7 DIENA (pusryčiai)

Ryte pervežimas į oro uostą ir skrydžiui į Medeljiną. Medeljinas – miestas Kolumbijoje, prie Medeljino upės. Tai  2 pagal dydį šalies miestas po Bogotos. Atvykus,  pervežimas į viešbutį ir poilsis.

Nakvynė 4* viešbutyje.

8 DIENA (pusryčiai)

Ryte išvyksite į spalvingą Gvatapės miestelį, esantį netoli Medeljino. Pasivaikščiojimas. Nuvyksite prie milžiniško natūralaus akmens – El Penol uolos.  Pakilus 650 zigzaginių laiptelių į kalno viršūnę –  Jums atsivers nepakartojamas vaizdas.

Čia susipažinsite su Medeljino istorija. Toliau Jūsų lauks kelionė laivu gražiausiu Kolumbijos rezervuaru. Vakare pervežimas į viešbutį ir poilsis.

Nakvynė 4* viešbutyje.

9 DIENA (pusryčiai)

Šiandieną iš arčiau susipažinsite su Medeljinu, nes jis toks įdomus ir toks skirtingas…

Didelis pramoninis didmiestis, labai modernus, kartu su turtinga ir sena istorija. Nepaisant šiandieninio modernumo, Medeljinas sugebėjo išlaikyti spalvingą kolonijinę išvaizdą: akmenimis grįstas gatves, senas Ispanijos bažnyčias ir unikalias prabangias vilas.

Jūsų rytas prasidės pažintine ekskursija po miestą. Aplankysite Fernando Botero skulptūrų parką, katedrą ir Nutibaros kalvą su istorine Pueblito Paisa kaimo rekonstrukcija, nuo kurios kadaise prasidėjo Medeljino istorija… Po to pietūs, važiuosite į 13 rajoną susipažinti su Kolumbijos mafija.. Žinoma, netiesiogiai.

Keliausite funikulieriumi virš garsaus Kolumbijos narkotikų barono pastatų ir sužinosite sudėtingą 13-ojo rajono istoriją su laiminga pabaiga.

Poilsis ir nakvynė 4* viešbutyje.

10 DIENA (pusryčiai)

Pervežimas į oro uostą ir skrydžiui  ir šiandieną “šturmuosite” dar vieną Kolumbijos miestą – Kartacheną.

Tai Karibų jūros kurortinis miestas , vienas iš populiariausių šalies vietų kur istorija, bažnyčios, spalvingos miesto sienos  ir kolonijinė architektūra, tarsi gyvas, kvėpuojantis muziejus laukia keliautojų.

Ir piratams Kartachena buvo patraukli, todėl pulta ne kartą ir ne du, ko pasėkoje  tapo stipresnė,  didingesnė ir paslaptingesnė.

Apžiūrėsite gynybinėmis sienomis apsuptą istorinį centrą, aplankysite San Felipe fortą – pagrindinį miesto įtvirtinimą, aplankysite buvusį moterų La Popos vienuolyną  pasigrožėsite vaizdingais kolonijiniais dvarais bei išgirsite intriguojančia miesto istoriją.

Nakvynė 5* viešbutyje.

11 DIENA (pusryčiai)

Po įdomios ir aktyvios kelionės visada reikia pailsėti. Ryte Jus perveš į uostą išvykimui į salas esančias prie Kolumbijos krantų, maždaug 100 kilometrų nuo Kartachenos. Rosario salos – tai 28 salų rojus su dieviška gamta ir nepakartojamu povandeniniu pasauliu. Poilsis..

5* viešbutis poilsiui.

egzotine kelione i kolumbija

12 DIENA (pusryčiai)

Iki pietų ilsimės , tada pervežimas į Kartacheną. Atvykus registracija viešbutyje, o vakare pasivaikščiojimas po miestą.

Nakvynė 5* viešbutyje.

13 DIENA (pusryčiai)

Pervežimas į oro uostą ir skrydis į Bogotą. Poilsis viešbutyje.

Nakvynė 4 * viešbutyje.

14 DIENA (pusryčiai)

Pervežimas į oro uostą ir skrydis namo.


Į kainą įskaičiuota:

 • Visos ekskursijų ir vertimo paslaugos
 • Individualus transportas, vairuotojai, parkavimas ir mokami keliai
 • Pervežimai pagal programą
 • Skrydis Bogota – Leticia (ekonominė klasė, 1 lagaminas 23 kg)
 • Skrydis Leticia – Medeljinas per Bogotą (ekonominė klasė, 1 lagaminas 23 kg)
 • Skrydis Medeljinas – Kartachena (ekonominė klasė, 1 lagaminas 23 kg)
 • Skrydis Kartachena – Bogota (ekonominė klasė, 1 lagaminas 23 kg)
 • Nakvynės 4* – 5* viešbučiuose DBL/TWIN /apgyvendinimas su pusryčiais
 • 2 nakvynės džiunglėse nameliuose ant polių su pilnu maitinimu (pietūs, vakarienė, pusryčiai)
 • Funikulieriaus bilietai pirmyn ir atgal į Monserato kalną , Bilietai į Zipaquira druskos katedrą , Aukso muziejų,  Antioquia meno muziejų, El Peñon Monolith,  San Felipe de Barajas tvirtovę, La Popa vienuolyną
 • Apsilankymas Santa Exce Omo vienuolyne, Moliniame name, ekskursija į vyninę su degustacija, 13-ojo Medeljino rajono lankymas,
 • Laivo bilietai į Rosario salas ir atgal, Uosto mokestis Kartachenoje, Mokestis už viešnagę Leticia
 • Mokestis už apsilankymą Puerto Narinjo, už apsilankymą saloje su laukinėmis beždžionėmis, Įėjimas į apžvalgos aikštelę Puerto Nariño, Įėjimas į Leticia apžvalgos aikštelę
 • Vadovas džiunglėse, Kanojos ir kateris plaukimui džiunglėse.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Tarptautinis skrydis į Kolumbiją ir atgal
 • Viskas, kas nėra nurodyta kaip „įtraukta“
  Domina ši kelionė?
  Susisiekite su Santitravels egzotinių kelionių vadybininku:
  Santaras Bagužis
  el. paštu: info@santitravels.com
  telefonu: +37066699998
  arba užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su jumis susisieksime

Santaras