Klasikinė Gruzija (Sakartvelas)

Kaina - 419 € + aviabilietas

INFORMACIJA APIE KELIONĘ Į GRUZIJĄ:

Jums suplanuotos kelionės datos:

2024 m.:

Rugpjūčio 12 – 16 Tbilisis / Rugpjūčio 16 – 19 Batumis
Rugsėjo 2 – 6 Tbilisis / Rugsėjo 6 – 9 Batumis
Rugsėjo 16 – 20 Tbilisis / Rugsėjo 20 -23 Batumis
Spalio 7 – 11 Tbilisis / Spalio 11 – 14 Batumis

Kelionės kaina:

Nuo 419 eurų + aviabilietas + pasirinktinai 199 eurų Batumis.

Nuo spalio iki gegužės mėnesio renkamos iki 12 asmenų grupės, nuo gegužės iki rugsėjo renkamos grupės iki 20 asmenų. Vasaros sezonas vadinamas palankiausiu keliauti Gruzijoje.

Tinkamiausias laikas pažinti nepakartojamą Gruziją:

Kelionė į Gruzija (Sakartvelą) – tai nauji atradimai, kalnų didingumas, istoriją ir svarbius įvykius menantys objektai, žmonių paprastumas, skanus maistas ir daug daugiau, kas užburs ir
sukurs netikėtą įspūdį. Šiuo metu ypač tinkamas laikas pažinti nepakartojamą Gruziją. Kuo ypatinga ši kelionė? Ji suteikia galimybę atrasti savitai patrauklią šalį, kuri yra Kaukazo pietinėje dalyje, Europos ir Azijos žemynų sandūroje. Siūloma kelionės programa tinka pirmą kartą keliaujantiems į Sakartvelą ir tiems, kurie dar iki galo nepažino šios šalies unikalumo. Kelias dienas trunkanti kelionės programa – tai galimybė susipažinti su šalies kultūra, papročiais, tradiciniu maistu, istorija. Kiekvienas iš keliaujančiųjų liks nustebęs gruzinų svetingumu ir atrastomis vietovėmis, kurios leidžia prisiliesti prie šalies istorijos ir pajusti išskirtinę jos dvasią.

kelione i gruzija


Detaliau, ką veiksime ir kur keliausime kiekvieną kelionės dieną:

1 diena. Vilnius/Ryga – Tbilisis

Pasiekę Kutaisio oro uostą, susitiksite su mūsų vietiniu gidu ir būsite nuvežti į viešbutį Tbilisyje. Įsikūrę turėsite laisvo laiko pailsėti. Jūsų lauks vakarienė tradiciniame restorane su vietos folkloro atspindžiais.

Nakvynė viešbutyje (vakarienė įskaičiuota).

2 diena. Tbilisis

Po pusryčių Jūsų lauks pažintinis turas po Tbilisį. Pirmoji stotelė – XIII a. Metechi tvirtovė, nuo kalvos apžvelgianti gražiausias sostinės vietas. Funikulieriumi nusikelsite į senąjį Tbilisio regioną saugančią Narikala tvirtovę. Po apsilankymo IV a. šventykloje su kvapą gniaužiančia panorama, keliausite į Abonutabi kvartalą, kuriame veikė žymiosios sieros pirtys. Jų išorė primena eskimų namelius, o vidus dekoruotos keramikiniais ornamentais. Šios dienos turas būtų neįsivaizduojamas be apsilankymo pačioje miesto širdyje, kur išvysite gyvybe pulsuojančią Chardino gatvę, Sioni katedrą ir VI a. Anchischačio baziliką. Tai monumentai, atskleidžiantys autentiškąją spalvingos sostinės pusę. Vakare turėsite progą pasivaikščioti Rustavelio aveniu ir pasimėgauti vakariene tradiciniame restorane su vietos folkloro atspindžiais.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

3 diena. Tbilisis – Bobjėja – Signachis – Velistsikhe – Cinandalis – Tbilisis

Po pusryčių Jūsų lauks kelionė į Kachetijos regioną, kuris žinomas kaip vyno žemė. Šiame regione auginama daug skirtingų vynuogių rūšių. Pirmiausia aplankysite „Bodbe“ vienuolyną, kuriame palaidota – Šv. Nino (ji IV a. atnešė krikščionybę į Gruziją). Legenda teigia, kad mirus šv. Ninai vienuolyne pradėjo trykšti šaltinis, kurio vanduo yra stebuklingas. Toliau tęsite kelionę į Signachį miestą, įsikūrusį virš Alazanio slėnio, garsėjantį kaip meilės miestą. Toliau keliausite į Vardisubanio miestelis. Susipažinsite su ilgaamžėmis Kvevri vyno gaminimo tradicijomis, kurias Jums pristatys vietinis vyndarys, sudalyvausite šio tauraus gėrimo gamybos procese. Kvevri vynas fermentuojamas senoviniuose keramikos induose. Dėl šio unikalaus bruožo, Kacheti regiono miesteliai pateko į UNESCO paveldo sąrašą. Važiuosite į Cinandali, vienos iš garsiausių Gruzijos šeimų – kunigaikščių Čacčavadzių dvarą. Būsite supažindinti su čia išlikusiomis istorinėmis vyno daryklomis ir rūsiais, kuriuose nuo 1814 m. saugoma vyno kolekcija. Vakare grįšime į Tbilisį.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

4 diena. Tbilisis – Mccheta – Ananuris – Kazbegis – Tbilisis

Po pusryčių keliausite į Mcchetą – senąją Gruzijos sostinę, įkurtą Argvi ir Kura upių santakoje. Ši vieta žinoma kaip šventa vieta kiekvienam gruzinui, o miestelio kultūros paminklai įtraukti į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Vėliau važiuosime į Stepanacmindą – Gruzijos karo keliu. Šis kelias gana ilgas, bet žadama daug naujų įspūdžių, nematytų gražių vietovių, nes vaizdas pro langą pribloškiantis. Pakeliui sustosite į Ananuri miestelį, žinomą dėl bažnyčių kompleksų, esančių kairiajame Aragvi upės krante su pasakišku vaizdu į Jinvali rezervuarą. Senoji Ananuri pilis anksčiau buvo kaip prieglobstis Karo keliu vykusiems prekybininkams ir buvo gynybinis punktas nuo nelauktų svečių, padėdavo užlaikyti priešus bei įspėti vietinius dėl artėjančio pavojaus. Todėl važiuojant Karo keliu galima pamatyti likusius gynybinius bokštus bei jų liekanas. Toliau tęsite turą į mažą Kazbegio miestelį, esantį kalno apačioje. Į šį miestelį dažniausiai atvyksta kalnų mėgėjai. Esant palankiam orui galima pamatyti Kazbeko viršukalnę (5047 m.). Taip pat aplankysite Šv. Trejybės cerkvę, pastatytą XIV a., įsikūrusią ant kalvos viršūnės su vaizdu į Didžiojo Kaukazo kalnų viršūnes.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

5 diena. Kutaisis – Vilnius/Ryga

Po pusryčių būsite pervežti į Kutaisio oro uostą skrydžiui namo.

*ARBA pasirinktinai poilsis Batumyje

5 diena. Tbilisis – Batumis

Po pusryčiai. Išvykimas į Batumį. Pervežimas į viešbutį. Poilsis prie jūros.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

6-7 dienos. Batumis

Po pusryčių, laisvas laikas poilsiui prie jūros arba savarankiškai pažinčiai su miestu.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

8 diena. Batumis – Kutaisis – Vilnius

Ankstyvas pervežimas į Kutaisio oro uostą skrydžiui namo.


Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • pervežimai (iš oro uostų ir kelionės metu);
 • anglakalbio arba rusakalbio gido paslaugos;
 • 4 nakvynės 3 žvaigždučių viešbučiuose;
 • maitinimas pagal programą (3 pusryčiai, 1 vakarienė);
 • įėjimo mokesčiai lankytinose vietose (pagal programą);
 • vyno degustacija Velistsikhe;
  • vanduo (1 but./asm. Dienai).

Batumi:

 • pervežimai (iš/į oro uostą);
 • 3 nakvynės 3 žvaigždučių viešbučiuose;
 • maitinimas pagal programą (3 pusryčiai);

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • tarptautinis skrydis;
 • arbatpinigiai gidams, vairuotojams ir nešėjams;
 • gėrimai ir maitinimas, nenumatytas programoje;
 • asmeninės išlaidos;
 • draudimas (KRD).

Batumi:

 • Gido paslaugos;
 • arbatpinigiai gidams, vairuotojams ir nešikams;
 • gėrimai ir maitinimas, nenumatytas programoje.

Svarbi informacija apie kelionę

 • Galutinė kaina gali keistis dėl aviabilietų kainų pokyčio, kuro mokesčių ir/ar valiutos kurso pokyčių.
 • Nesusirinkus minimaliam keliautojų skaičiui nuo spalio iki gegužės mėnesio (12 asm.) ir nuo gegužės iki rugsėjo (20 asm.), kelionės kaina perskaičiuojama, nesutikus, grąžinami sumokėti pinigai arba keičiama į kitą kelionę.
 • Kelionės organizatorius pasilieka teisę optimizuoti maršrutą likus mėnesiui iki kelionės pradžios.
 • Į ne ES šalis būtina vežtis pasą (asmens tapatybės kortelė NETINKA), galiojantį NE TRUMPIAU kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos.
 • Kelionių organizatorius NEATSAKO už pasienio ir migracijos tarnybų pareigūnų veiksmus;
 • Kelionių organizatorius pasilieka teisę kelionės metu keisti programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui, dėl vizų pratęsimo, naujų lėktuvo bilietų, ir kt.

 

  Domina ši kelionė?
  Susisiekite su Santitravels egzotinių kelionių vadybininku:
  Santaras Bagužis
  el. paštu: info@santitravels.com
  telefonu: +37066699998
  arba užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su jumis susisieksime

Santaras