Vietnamas (šiaurė ir pietūs)

Kaina - 1490 € + aviabilietas

INFORMACIJA APIE KELIONĘ Į VIETNAMĄ

Populiariausia programa! Pažintinė kelionė į Vietnamą su 4-5 poilsio dienomis organizuojama grupėms iki 15 asmenų. Pateikiame Jums mūsų planuojamų kelionių datas kuriomis yra renkamos grupės. Jei Jums netinka konkreti data, maloniai prašome kreiptis ir mes prisiderinsime prie Jūsų.

Kelionės datos:

2024 11 13 – 11 28 (liko 12 vietų, aviabilieto kaina 996€)

2024 11 22 – 12 06 (liko 10 vietų, aviabilieto kaina 959€)

Kelionės programa parengta maksimaliam šalies pažinimui. Visos kelionės metu mūsų atstovai – vietiniai gidai keliauja kartu ir supažindina su šalimi.Detali informacija, ką veiksime kiekvieną dieną visos kelionės į Vietnamą metu:

1 diena.  Vilnius – tarpinis miestas (dažniausiai Stambulas) – Hanojus

Jei yra ilgesnis persėdimo laikas Stambule – galima nemokama ekskursija po miestą (anglų kalba).

2 diena.  Hanojus (rus. gidas)

Atvykstate į Hanojų. Pereisite muitinės patikrą. Vietnamo vizai gauti bus reikalingos 2 nuotraukos 4×6 cm., iškvietimas į Vietnamą, anketa, gali reikėti parodyti: skrydžių bilietų kopijas, turo programą. Vienkartinės vizos kaina – 25 JAV dol/asmeniui. Po bagažo atsiėmimo Jus pasitiks rusakalbis gidas su lentele ir užrašu “Santi Travels”. Pervežimas į viešbutį. Įsiregistravimas viešbutyje.
Šiandieną Jūs turėsite progą plačiau susipažinti su Vietnamo sostine kuri yra garsi amžių senumo architektūra ir turtinga kultūra, kuriai didelę įtaką padarė Kinijos bei Prancūzijos šalys.
Į chaotiškai subalansuotą širdies ritmą, Jus, nenoromis įtrauks motorolerių užtvindytos gatvės, smilkalų rūkas senovinėse budistų šventyklose ir pagodos, apgaubtos senovės legendomis.
Hanojuje Jūs aplankysite visą eilę įžymių vietų: Literatūros šventyklą – įkurtą imperatoriaus Ly Thanh Tong skirtą Konfucijui. Čia buvo pirmasis Vietnamo universitetas kuriame išsaugoti Vietnamo architektūros, geriausių mokslininkų ir literatūros pasiekimai.
Važiuosite aplink Hoan Kiem ežerą (Sugrąžinto kardo ežeras) ir išgirsite įdomią legendą apie vėžlį saugojantį kardą ežero dugne. Aplankysite Nefritinę šventyklą, kuri stovi Nefrito ežere su žymiuoju mediniu tiltu The Huc arba kylančios saulės tiltu.
Kiek vėliau pėsčiomis pasivaikščiosite senaisiais Hanojaus kvartalais (36 senovinės gatvelės ir gildijos), įskaitant „sidabrinę“ gatvę Hang Bac, senovinio namo lankymas gatvėje Ma May Nr. 87.
Aplankysite „Dong Xuan“ turgų — tai pats seniausias turgus Hanojuje, Šventojo Džozefo bažnyčią.
Vakare Jūsų lauks išskirtinis vandens lėlių teatras – tai mūsų dovana Jums. 

Apgyvendinimas: 3* viešbutyje, Hanojuje.

3 diena.  Hanojus – Sapa – Lao Chai – Ta Van kaimelis (pusryčiai/ rus.gidas)

Pusryčiai viešbutyje. Po jų 8 val. Susitiksite su gidu ir išvažiuosite link Sapos.
Sapa – tai miestas rūke. Miestelis įsikūręs 1600 metrų aukštyje virš jūros lygio, Hoang Lien Son kalnyne. Oras čia labai drėgnas, o matomumas vos 20–30 metrų, nes toliau viską gaubia tirštas rūkas. Tai daugelio mažų genčių gimtoji vieta, todėl moterų nacionaliniai apdarai atrodo be galo įspūdingai.
Po pietų turėsite galimybę susipažinti su Lao Chai – Ta Van kaimeliu. Kelias iki jo driekiasi įspūdingų Muong Хоа smaragdinių ryžių terasų pakraščiu, kas einant leidžia stebėti vietinių Dzai (Dzay) gyvenimo tėkmę.

Apgyvendinimas: 3* viešbutyje Sapoje.

4 diena.  Sapa – Cat Cat Kaimelis – Silver Waterfall Krioklys – Ham Rong Kalnas – Hanojus (pusryčiai/ rus.gidas)

Po pusryčių 9 valandą su gidu vyksite aplankyti meilės krioklio Hoang Lieno nacionaliniame parke, taip pat Sidabrinio krioklio Thac Bac . Kiek vėliau vyksite į Tram Ton perėją, iš kur galėsite mėgautis nuostabiu vaizdu į kalnus ir slėnius. Pietūs restorane. Po pietų pakilsite į Ham Rong kalną. Čia auga apie šeši tūkstančiai gėlių rūšių. Taip pat puikus orchidėjų sodas ir vienos iš kalnų turtų – retos gydomosios žolelės.
Vėliau lankysite “Cat Cat” kaimelį – juodųjų Hmong žmonių gentį, kur susipažinsite su vietinių gyvenimu ir ypatumais. Jie atrodo įspūdingai – rengiasi kaip ir jų protėviai prieš du šimtus metų. Jei jiems skauda galvą – jie eina pas vietinį šamaną kuris prie kaktos jiems deda įkaitintas iki raudonumo monetas. Randas visam gyvenimui – jiems smulkmena. Kas dar Hmongams yra grožio kultas sužinosite vietoje. Grįžtate į Hanojų. Pietūs ir vakarienė savo sąskaita.

Apgyvendinimas: 3* viešbutyje Hanojuje.

5 diena.  Hanojus – Halong Bay įlanka (pusryčiai, pietūs ir vakarienė/rus. gidas)

Jei šį rytą (~6.00 h) atsikelsite anksčiau ir nuvyksite prie Hoan Kiem ežero, galėsite pamatyti įspūdingą reginį – sklaidantis peršviečiamam rūkui virš legendomis apipinto ežero, grojant lengvam džiazui stebėsite Tai Chi mankštą praktikuojančius senjorus. Kiti ant suolelių (lyg jie ten sedėtų šimtą metų) žaidžia šachmatais. Tai vaizdas, kuris tarsi paveikslėlis įsirėžia į atmintį ir lieka savotišku suvenyru apie Hanojų.
Po pusryčių 3,5 val. automobiliu vyksite iki Halong Bay įlanką. Tai vienas iš pasaulio gamtos stebuklų ir UNESCO paveldo saugomų vietų, su daugiau nei 3000 įspūdingų kalkakmenio salų, kylančių iš skaidrios, smaragdinės jūros. Tai – Vietnamo vizitinė kortelė. Registracija laive, sutikimo gėrimas. Pietums – tik ką sugauta žuvis, plaukiant į Bai Tu Long įlanką. Pakeliui aplankysite Teapot (Arbatinio) salą, Blockhouse (Namo) salą ir Goat Head (Ožkos galvos) salą. Laivu, taip pat, praplauksite pro Cat Ba Nacionalinį parką. Aplankysite Hang Dou Guo ir Tien Kung grotas, prancūzams žinomas kaip Grotte des Merveilles (stebuklų urvas). Tai didelis urvas, susidedantis iš trijų salių. Dar ne taip seniai atrasta Tian Kung (Dangus rūmai) grota yra laikoma vienu gražiausių Halong Bay, ji yra pietvakarinėje įlankos dalyje. Grotos viduje galite išgirsti vėjo dainavimą uoloms – garsą panašų į būgno mušimą. Sustosite garsaus Rusijos kosmonauto Titovo vardu pavadintame paplūdimyje maudynėms. Pasikelsite į kalno viršūnę išvysti Halongo įlankos panoramą.
Poilsis laukiniame paplūdimyje, Saulę palydėsite laive. P.S. Žinant iš anksto – galima užsakyti plaukiojimą kajakais.

Apgyvendinimas: Majestic Cruise 3* / Oriental Sail 3* ar kitoje tokios pat kategorijos laivo kajutėje.
Nuo laivo kompanijos šiek tiek gali skirtis programa laive.

6 diena.  Halong įlanka – Ninh Binh provincija (pusryčiai ir pietūs/ rus. gidas)

Atsikėlę anksti ryte galėsite grožėtis tekančia saule ir žadą atimančia įlankos panoramos ramybe. Halong Bay išvertus iš vietnamiečių kalbos reiškia „kur drakonas nusileido į jūrą“. Legendoje pasakojama, kad įlanką sukūrė raudonasis drakonas, gyvenęs kalnuose. Kai jis skrido pro kalnus, kliudė juos uodega ir padarė slėnius, daubas, kuriuose kaip mat prisikaupė vandens. Kai drakonas įkrito į įlanką, vanduo pakilo, apsėmė kalnus ir įsiliejo į jūrą. Diena prasidės rytine Tai Či mankšta. Pusryčiai. Po pusryčių palengva ruošitės išsiregistravimui iš laivo. Kai atplauksite į uostą, Jus perveš į Ninh Binh miestą (pirmąją Vietnamo sostinę).

Apgyvendinimas: 3* viešbutyje, Ninh Binh’e.

7 diena.  Ninh Binh – Tam Coc – Bic Dong – Hanojus – Ho Chi Minh’as (pusryčiai/ rus.gidas)

Po pusryčių vyksite į senovinį miestą Hoa Lu. Šis miestas buvo pirmoji oficiali centralizuotos feodalinės valstybės Daykovet (oficialus Vietnamo pavadinimas nuo 968 m. iki 1054 m.) sostinė. Vėliau sostinė buvo perkelta į Hanojų. Hoa Lu miestas yra trijų Vietnamo karalių dinastijų (Dinh, Le ir Li) namai. Aplankę miestą, plauksite laiveliu labai vaizdingu ir nuostabiu Tam Coc nacionaliniu parku, kitaip dar vadinamu “Halong Bay sausumoje“. Tam Coc yra įsikūręs Ninh Binh provincijoje (Ninh Binh yra šiaurinėje Vietnamo dalyje, tarp Red River ir Ma upių, apie 90 km į pietus nuo Hanojaus. Plotas – 1389 km²) ir yra saugomas UNESCO. Tam Coc išvertus iš vietnamiečių kalbos reiškia – trys olos, o Bic Dong – žaliasis perlas. Tai nepaprastai vaizdingos apylinkės.
Grįžtate atgal į Hanojų, pervežimas į oro uostą skrydžiui į Ho Chi Minh miestą.
Nusileidus ir pasiėmus bagažą Jus pasitiks rusakalbis gidas su užrašu rankose „Santi Travels“, būsite pervežti į viešbutį.

Apgyvendinimas: 3* viešbutyje, Ho Chi Minh’e.

8 diena.  Ho Chi Minh – Mekongo Delta – Mui Ne (Phan Thiet) (pusryčiai/ rus.gidas)

Ryte, po pusryčių ~ 8:00 val. vykstate į Mitxo. Pakeliui užvažiuosite į gyvačių fermą Dong Tam. Atvykstate į Mitxo perkėlą, sėdate į motorizuotas valtis. Nusiteikite vaizdams, kurie retai pasitaiko šiandieniniame gyvenime, tačiau Vietnamas – pilnas jų. Plaukdami matysite vietinių žmonių gyvenimą pakrantėse. Galbūt pasitaikys galimybė išvysti vietinius, rankomis gaudančius žuvį. Aplankysite šeimą, turinčią savo plytų fabriką, pastatytą čia pat ant kranto. Taip pat, kitą šeimą, kurios pagrindinis verslas – kokosų perdirbimas. Čia galėsite įsigyti ir išragauti rankų darbo kokosų saldainių, kokoso miltų, kokoso aliejaus. Šeimos vyras mikliomis rankomis nuskelia sunokusio kokoso viršūnę ir visus ragina ragauti šviežių kokoso sulčių. Krante vaikščiosite po vietinių gyventojų kaimelį, mėgausitės neskubančiu gyvenimo ritmu, nulinkusiomis palmėmis, ryžių ir prieskonių plantacijomis. Po to sėsite į motorikšas (tuk tuk) ir mažais, palmių giraitėmis nusėtais takais važiuosite į nuošalioje vietoje – Mekongo deltos krante – įsikūrusį įdilišką vietinės šeimos restoranėlį. Pietūs vietiniame restoranėlyje.
Po egzotiškų pietų sėsite į vietnamietišką kanoją, kuria plaukiosite nuostabiais Mekongo deltos kanalais. Vėliau grįšite į motorizuotą valtį ir plauksite atgal.
Vakare Jus perveš į Mui Ne kurortą, šalia Pietų Kinijos jūros. Registracija viešbutyje poilsiui! Prasideda nerūpestingas poilsis.

Apgyvendinimas pagal užimtumą: Terracota Resort 4*, Allezboo Resort 4*, Bamboo Village 4* Deliukso ar Superrior tipo kambariuose.

Už papildomą mokestį galimi “Bungalow” tipo namukai. Teirautis asmeniškai.

9 – 13 dienos.  Mui Ne (Phan Thiet’as) kurortas (pusryčiai)

Poilsis kurorte.

Apgyvendinimas pagal užimtumą: Terracota Resort 4*, Allezboo Resort 4*, Bamboo Village 4* Deliukso ar Superrior tipo kambariuose.

14 diena.  Mui Ne (Phan Thiet’as) – Ho Ši Minas. Skrydis namo (pusryčiai)

Laisvas laikas. Mui Ne – aktyvaus poilsio mėgėjų rojus. Čia vidutinė metinė temperatūra 28 °C. Saulė šviečia beveik ištisus metus. Mui Ne (Phan Thietas) turi du pagrindinius sezonus: Sausas sezonas (nuo lapkričio iki balandžio) ir drėgnas sezonas (nuo gegužės iki spalio). Nuo lapkričio iki balandžio yra geriausias laikas jėgos aitvarams, užsiimti burlenčių sportu. Papietauti ir pavakarieniauti galėsite, bet kur aplinkui viešbutį.
Binh Thuan provincijos patiekalai yra labai švieži ir skanūs. Jų virtuvė garsėja gausa jūros dumblių: jūros produktų ,žuvų, kalmarų, krevečių, šukučių, jūros agurkų. Binh Thuan taip pat žinomas dėl žuvies padažų (Nuoc mam Phan Thiet), džiovintų jūros gėrybių su prieskoniais, taip pat skaniais vaisiais. Ypač drakono vaisius – laikomas vietos karaliumi.
Jei nenorėsite lepintis saule pajūryje – galėsite aplankyti: Rožines ir Baltasias kopas (apie 10 km. nuo viešbučio), raudonojo smėlio mini kanjoną.

15 diena. Vilnius


Kelionės į Vietnaną kainą įskaičiuota:

 • rusiškai kalbančio vietinio gido paslaugos pažintinės kelionės metu;
 • viešbučiai pagal programą;
 • visi vidinių skrydžių bilietai;
 • maitinimas pagal programą;
 • transferiai: automobiliai su kondicionieriais;
 • laivas/valtys;
 • vanduo ir drėgnos servetėlės kelionės metu (2 buteliai asm. dienai);
 • įėjimo mokesčiai.

Keliones į Vietnamą kainą neįskaičiuota:

 • tarptautinis skrydis;
 • Vietnamo viza;
 • asmeninės išlaidos;
 • arbatpinigiai gidams ir vairuotojams;
 • medicininių išlaidų draudimas (KRD).

Svarbi informacija apie kelionę į Vietnamą:

 • Galimos papildomos dienos poilsiui Mui Ne kurorte (Vietnamas)! Dėl papildomos kainos teirautis biure;
 • Nesusirinkus minimaliam keliautojų skaičiaus (12 asm.), kelionės kaina perskaičiuojama, nesutikus, grąžinami sumokėti pinigai arba keičiama į kitą kelionę;
 • Skrydžiai  dažniausiai vykdomi TURKISH AIRLINES oro linijomis;
 • Į ne ES šalis būtina vežtis pasą (asmens tapatybės kortelė NETINKA), galiojantį NE TRUMPIAU kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos;
 • Kelionių Organizatorius NEATSAKO už pasienio ir migracijos tarnybų pareigūnų veiksmus;
 • Rekomenduojama Vietname turėti medicininių išlaidų draudimą. Užsisakyti papildomai galima mūsų ofise;
 • Vietname nėra privalomų skiepų, tačiau rekomenduojame pasiskiepyti nuo Difterijos, Stabligės, Poliomelito ir Vidurių Šiltinės;
 • Kelionių organizatorius pasilieka teisę kelionės metu keisti programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui, dėl vizų pratęsimo, naujų lėktuvo bilietų, skiepų ir kt.

KELIAVUSIŲ Į VIETNAMĄ ATSILIEPIMAI:

Erika
2024-03-04

Prisėdau prie nuotraukų Vietnamo albumui maketuoti. Užplūdo toks geras jausmas ir lavina prisiminimų, sulig kiekviena nuotrauka tarsi grįžau į praeitį… Pirmoji nuotrauka-Sapa… atrodo net jaučiu per kūną bėgantį virpuliuką, kurį jaučiau tądien… Buvo visko daug- skrydis, šaltukas( kaip sakoma oro nepasirinksi, net vietiniai nesitikėjo tokio atvėsimo) ir žinoma magiškas vaizdas. Aplink aklinas rūkas, drėgmė ir vietiniai vaikučiai basomis kojalėmis, bobutės kūrenančios laužą trobos vidury ir moteraitės prekiaujančios savo rankdarbiais.

Gidas, kuris mus supažindino su šiaurės Vietnamu buvo be galo rūpestingas, malonus, draugiškas, sąžiningas ir su ugnele perteikiantis jų gyvenimą, bei papročius.Rytui išaušus rodos ir oras atšilo, akys išvydo dar nuostabiasnius vaizdus: skardžius, krioklius, augmeniją…

Vykome toliau ir atrodė jog kiekviena diena viena už kitą nuostabesnė. Traukinys lekiantis siauromis gatvelėmis, varlės, gyvatės, žiurkės čirškančios keptuvėje…. O kur dar nuostabi agentūros dovanota vakarienė restorane.

Bendrakeleivio šauksmas iš gretimos valties ,,Ei pažiūrėk! Ar matei? Jos irkluoja kojomis! ‘‘ Upė kuria plaukėme paliko neišdildomus įspūdžius, vaizdai tiesiog užburia.

Kruizas pranoko visus lūkesčius. Vaizdas pro kajutės langą tiesiog pakeri, atrodo pasiklysti kažkur tarp tų jūroje išsibarsčiusių uolų….

Štai dar vienas skrydis ir mes jau supakavę striukes į lagaminus… Išlipę iš lėktuvo susitinkame su pietiniu gidu. Pirma naktis Saigone… Miesto šurmulys, šviesų gausa, žmonių judesys ir laisvumas, visi šypsosi ir mielai pagelbsti jei iškyla klausimų.

Mekongo Delta tikrai kerinti vieta, pakeliui link jos pasivaišinome egzotiniais vaisiais ir atsigaivinome kokosu.

Po ganėtinai spartaus tempo sulaukėme poilsio laiko ir tai tarsi vyšnia ant torto…. Viešbutis pagal lokaciją puikioje vietoje, nes aplink daug vietinių kavinukių (Vietnamo virtuvė neapsakomai skani), spa salonų ir vietinių parduotuvėlių…

Noriu tarti patį didžiausią AČIŪ Santi Travels kelionių organizatorei Agnei už galimybę per trumpą laiką pažinti Vietnamą taip, kad vos prisiminus iš laimės per kūną bėgiotų skruzdėliukai, linkiu kuo didžiausios sėkmės. Jūs esate tikrieji guru šioje sferoje. Pritariu kažkada perskaitytam komentarui, kad dar daugeliui didžiųjų ryklių nepakenktų pasimokyti iš Jūsų. Aukite ir niekada nesustokite, net ir problemos, kurios kartais ištinka tai tik dar vienas įrodymas, kad tai ką darote yra tikra. AČIŪ IR SĖKMĖS!

Daiva
2024-01-02

Laba diena,
Noriu padėkoti už nuostabiausią gyvenimo kelionę. Daug keliaujame ir dažniausiai keliaujame su draugais.
Šįkart aplankėme Vietnamą, kuris maloniai nustebino. Pradedant nepakartojamais gamtos vaizdais, puikia infrastruktūra, prižiūrimais laukais, žmonių darbštumu ir sąžiningumu ir galiausiai aukšta aptarnavimo kokybe. Tiek daug dėmesio turistui ir tikrai ne priekabiaujant, o stengiantis perskaityti jo mintis, neteko patirti. Pabaigoje visi patvirtino, kad tai buvo geriausia kelionė. Net pralenkė tokią egzotinę šalį, kaip Indiją (liko antra :)).  Ačiū, Santitravels komandai ir jos partneriams Vietname.

Simona V.
2023 11 06

Aplankyta pietinė ir šiaurinė Vitenamo dalys. Didžiausią įspudį paliko šiaurinis Vietnamas ir pietinės dalies mekongo upė ir jos istorija. Apie Vitenama turbūt galima labai daug pasakyti, bet jei trumpai tai viena iš charizmatiškiausių šalių ką teko matyti. Labiausiai sužavėjo vietnamiečių kaip tautos gerumas, santūrumas, nuoširdumas. Gidai, kurie mus lydėjo kelionės metu nuostabūs ! Ačiū šiai kelionių agentūrai už puikią organizaciją, už didelę pagalbą ir visada nuoširdų ir operatyvų darbą 🤗

Rasa V.
2022 11 07

Laba diena, noriu nuoširdžiai Jums padėkoti už kelionės į Vietnamą suorganizavimą ir puikią programą. Sutikome daug nuoširdžių žmonių, pamatėm, pabendravom, pailsėjome, išgirdome, pasijuokėme, nustebome, žavėjomės! Ačiū Jums iš širdies!

Danguolė M.
2022 11 14

Dar vis sunku patikėti, kad tai buvo ne sapnas, o kelionė.
Kelionė buvo puikiai suorganizuota, net Ho Chi Minh mauzoliejus buvo keistai įdomu(nors programoje ir nebuvo). Aplankyta, pamatyta, pajausta, paragauta daug visko. Įspūdžių tiek daug, kad dar galvoje maišalynė. Reikia laiko, kad susigulėtų. Nuotraukas rodau ir netikiu, kad ten buvau.
Gidės geros. Viešbučiais labai patenkinti. Labai ačiū už rūpestį visos kelionės metu.
Kad kelionė būtų tokia gera, prisidėjo ir nuostabiai linksma kompanija.😀(su pokalbiais, pokštais, bendromis vakarienėmis, fotosesijomis)🤣 .
Jau antra mano kelionė su Santitravels komanda ir tikrai tikiu, kad ne paskutinė🤩
Sėkmės jums organizuojant keliones.

2022 11 07

Miela Agne, ačiū už nuostabią kelionę!!! Fantastiški vaizdai, šaunus gidas, linksma ir draugiška grupė😊

Renatas ir Vilma K. 
2022 11 07

Kelionė mums labai patiko. Buvo puiki kompanija, su kuria labai susibičiuliavom. Organizacija puiki, viskas punktualu ir pagal planą. Nebuvo jokių kliurkų. Gidas labai rūpinosi ir tenkino mūsų norus, o pietuose gidas papirko savo iskalba ir nuosirdumu. Vienintelis dalykas, kurį ir su grupe aptarinėjom ,tai poilsio dienų kiekis. Viešbutis ir jo aplinka nuostabi, kaip tik komfortabiliam poilsiui, tik jau atsigavę po trijų dienų norėjom intensyvesnės veiklos, kazkokios išvykos ar ekskursijos.
Ačiū dar kartą už fainą kelionę ir neatsisveikinam,o sakom iki🖐👌

Raimonda P.
2022 11 14

Pirmą kartą teko lankytis Azijoje. Azijos negali palyginti su jokia europos šalimi.Didelį įspūdį paliko plaukimas laivu Halongo įlankoje, ne mažiau įspūdingi plaukimai upėmis, Neišskirčiau nei vieno lankytino objekto,jie visi buvo įdomūs. Pietinėje Vietnamo dalyje buvome sužavėti Terracotta viešbučiu, kuriame apsistojome. Ačiū organizatoriams už tokią kelionę, tikrai rekomenduosiu jūsų bendrovę ir šią kelionę savo draugams ir pažįstamiems.

Daiva Ž.
2020-03-14

Visų pirma noriu padėkoti už  puikią kelionę. Mums labai patiko ir šiaurinė ir pietinė dalis, programa (gal tik Hanojuje į turgų neitume, geriau laisvas laikas po jų gatvytes prieš spektaklį su galimybe kažką nusipirkti), kuri tikrai leidžia susidaryti nuomonę apie šalį ir pamatyti ne tik  jos parodomąją pusę, bet ir realų, gal ir sukrečiantį gyvenimą. Sugrįžę ir besidalindami įspūdžiais dar kartelį išgyvenome patirtus įspūdžius ir negalime atsidžiaugti kelione. Kaip vaikai sakė, net nesitikėjo tiek pamatyti ir juos ši kelionė užbūrė. Kartais jau man atrodė, kad jie pavargę, bet nei syk neišgirdau, kad gal nevažiuojam į kokią ekskursiją, ar mes pavargome, net bendrakeleiviai stebėjosi, kad vaikai nei kiek neatsiliko nuo suaugusiųjų ir buvo nuoširdžiai žingeidūs..Ačiū Jums.

Dėl viruso pradžioje jauduliuko buvo ir dar tada, kai iš Lietuvos pranešė apie kažkokiame kaimelyje prie Hanojaus paskelbtą karantiną, bet pasitepę nosis arbatmedžio aliejumi dažniausiai net kaukių nesidėdavome (jos baisiai nepatogios).

Juratė
2020-02-05

Labas rytas. Vis ruošiaus jums parašyti ir padėkoti. Ačiū. Kelionė patenkino lūkesčius. Man viskas patiko. Linkiu jums sėkmės.

Jolanta K.
2020-01-30

Ačiū, Agne, viskas buvo puiku. Labai puikiai organizuota, puikūs viešbučiai, maistas, oras,žmonės…. Puikūs grupiokai:) Ačiū labai, labai:)

Lina
2020-01-27

Laba diena,ačiū už puikią kelionę,tik gal mažą pastebėjimą del kelionės i Sapą ,gal būt ten ir labai žavinga,bet ne šiuo metų laiku,kai dėl rūko matai tik baltą sieną prieš save ir dėl tokio vaizdo važiuoti 6 val kelio į vieną pusę gaila prarastos dienos. Rūkas beviltiškai viską paslepia, o kai gidas pasakoja kokie čia nuostabūs vaizdai tai tik dar labiau suerzina. Šiaip viskas labai puikiai organizuota ir viešbučiai geri, ir autobusai patogūs AČIŪ

Gražina G.
2020-01-20

Sveiki, viskas gerai Vyksta adaptacija del laiko skirtumo. Jei ten per pora dienu pripratau, tai cia vis veluoju. Bet tai mano asmenines problemos. Kelione organizuota puikiai, labai geri gidai. Bet Azija nesusirgau ir negaleciau paaiskinti kodel. Aciu Jums uz rupesti

Jolanta
2020-01-12

Kol įspūdžiai dar neišblėso, norėjau pasidžiaugti apie kelionę po Kambodžą ir Vietnamą. Kelionė buvo puiki ir lūkesčiai pasiteisino. Maršrutas parinktas kruopščiai, įtrauktos visos įdomiausios vietos, viešbučiai puikūs. Jei jums patinka Azijos gamta ir kultūra, nuoširdūs žmonės, puikus klimatas, skanus maistas ir didžiulė vaisių įvairovė, tai ši kelionė kaip tik jums. Vietnamo šiaurėje turėjome nepaprastai nuoširdų vietinį gidą Ton, kuris mums daug pasakojo apie šalį ir jos žmonės, jų papročius ir kultūrą, dainavo nacionalines dainas. Per savaitę mes taip susidraugavome, kad išsiskirdami braukėme atsisveikinimo ašaras. Kelionės laikas irgi labai pasisekė, lietaus visai nebuvo. Kai Lietuvoje saulės beveik nematyti, mes Vietname džiaugėmės saule ir lepinomės maudynėmis Pietų Kinijos jūroje, vanduo buvo 29 laipsniai šilumos.

Daug tenka keliauti ir naudotis įvairių kelionių agentūrų paslaugomis. Bet tokio nuoširdaus ir rūpestingo bendravimo kurį patyriau bendraudama su Agne dar neturėjau.  Mūsų turizmo gigantai turėtų pasimokyti iš Santi Travels kaip reikia bendrauti su klientais.

Linkiu Santi travels sėkmės sudarant naujus kelionių maršrutus, o mums keliautojams laiko ir finansinių galimybių, pasineriant į užburtus kelionių labirintus.

Nomeda
2019-12-11

Norėčiau padėkoti už kelionę į Vietnamą. Kelionė buvo nuostabi, iki šiol dar prisimenu tuos nuostabius gamtos vaizdus, įspūdingus statinius, nerealaus skonio vaisius ir draugiškus Vietnamo žmones. Kelionės programa buvo puikai suplanuota-susipažinome su Vietnamu nuo šiaurės iki pietų, gidai puikūs, viešbučiai irgi. Atskirai norisi padėkoti Agnei, kurios rūpestį jautėme visos kelionės metu. Be to, Agnė mūsų pageidavimu „paailgino“ mūsų kelionę ir mes turėjome dar keletą nuostabių poilsio dienų kurorte, kuris nebuvo įtrauktas į kelionės programą. Viskas buvo tobulai sustyguota ir sutvarkyta. Apibendrinus-kelionė nuostabi, organizatorių rūpestis begalinis, Vietnamas-nuostabi šalis. Linkiu visiems kada nors aplankyti šią šalį. Aišku, su Santi Travels.

Skaidrė
2019-11-30

Kelionė labai patiko. Viskas suorganizuota puikiai. Šalis paliko daug įspūdžių- gamta, maistas, masažai. Labai patiko gidė.

Jurgita Sapokiene
2019-11-24

Visa kelionė šauniai suplanuota.Kiekviena diena pilna naujų patirčių,pamatėme labai daug. Ačiū Santi Travels Agnei.

Aleksej ir Rūta 
2019-11-25

Esame labai patenkinti kelione : puikiai parinktas maršrutas, gerai suplanuotas laikas, geri viešbučiai. Labiausiai sužavėjo nuostabi gamta, egzotinių vaisių gausybė, malonūs šalies žmonės. Vietiniai gidai geri. Ačiū už puikią kelionę. Linkime sėkmės šiame darbe.

Sandra
2019-02-20

Laba diena. Noriu padėkoti už kelionę į Vietnamą (02-11- 02-23). Pradžioje- už malonų bendravimą, lankstumą, atsižvelgimą į kliento norus, dokumentų parengimą, jų pateikimą. Nuvykus nebuvo jokių nesusipratimų, viskas suorganizuota ir pateikta laiku. Viešbučiai nenuvylė, transportas pateiktas laiku ir saugus. Gidai nuoširdūs ir geranoriški. Ypač patiko pietineje dalyje gidas –  viską pateikia su humoru ir pasakoja iš asmeninės patirties, net atskleidė savo asmeninio gyvenimo detales. Visa tai kelionę darė įspūdinga, nepakartojama, nepamirštama…. Ačiū, Agne, už ją.

Dalia
2019-02-12

Labai AČIŪ už puikią kelionę į Vietnamą. Egzotika rūke, švelnus Halong Bay brizas, išraiškingos nors ir tuščios ryžių terasos, nepakartojamas Tam Coc kraštovaizdis, ir, žinoma, prabangus pasilepinimas Mui Ne saulėje – visa tai nepakartojamos šiltų žiemos atostogų akimirkos. Mes žinojom, kad keliauti bus smagu, tačiau realybė pranoko lūkesčius! Ačiū Jums ir visai Santitravels komandai!

Reda
2018-01-30

Norėčiau padėkoti už kelionę į Vietnamą. Kelionė tikrai patiko. Nepaisant, kad Vietnamas kažkuo artimas Tailandui, Šri Lankai, kuriose esame lankėsi, ši šalis savita ir įdomi! Ačiū už tokią turiningą programą – jaučiamės susipažinę su Vietnamu: viskas idealiai suplanuota, labai geri viešbučiai, maitinimas, daug visko pamatyta ir išgirsta. Šiaurėje ryškų įspūdį padarė Halongo įlanka, pietuose Saigonas ir be galo šilta jūra Mui Ne. Didelis ačiū nuostabiai„Santi Travels“ kelionių organizatorei Agnei. Labai maloni, atsižvelgianti į pageidavimus ir besirūpinanti savo keliautojais visos kelionės metu.Visiems rekomenduoju keliauti kartu su „Santi Travels“. Dar kartą ačiū Jums Agne. Sėkmės darbuose ir tikiuosi dar ne kartą su Jumis keliauti 🙂

Paulina ir Mantas
2018-10-29

Trumpai papasakosiu apie kelionės į Vietnamą įspūdžius. Labai mėgstu keliauti, o dar labiau planuoti keliones. Esame aplankę ne vieną kraštą su draugais ir tik su antra puse, ir kiekvieną detalę mėgstu išanalizuoti pati. Santi travels paslaugomis pasinaudojau pirmą kartą. Tiesa sakant taip buvo pirmas kartas pasinaudojus kelionių agentūros paslaugomis. Prisižadėjom draugams važiuoti kartu ir prisijungėm prie jų planuojamos kelionės.
Su vyru buvom gan skeptiški iš pradžių, bet rezultate visai nepasigailėjom.
Kiekviena diena buvo suplanuota nuo ankstaus ryto iki vakaro, taip kaip man patinka. Puikūs viešbučiai, puikus aptarnavimas,gražūs prisiminimai ir nerealūs užfiksuoti kadrai. O kokie pojūčiai. Apart to, kad motina gamta galėjo viena diena kai plaukėm Mekongo delta nepagailėti saulės mums, galima sakyti nebuvo nei vienos klaidos. Pamačiau viską kas buvo žadėta, nebuvo jokių problemų nuo pat pradžių tvarkantis vizas iki pat paskutinės dienos pervežimo į orouostą.Beje privalau išskirti vieną gidą. Deja jį turėjom tik vieną dieną, prieš pat persikeliant lėktuvu į kitą Vietnamo vietą. Pirmomis dienomis turėjom mielą juokingą panelę, kuriai gal šiek tiek trūksta patirties, ir jei atsitiko šeimoj nelaimė, dėl to jos darbą perėmė kolega. Gidas per vieną dieną TiEK DAUG PAPASAKOJO, tiek įdomių dalykų, net kai kur nesusijusių su lankoma vieta. Išnaudojo KIEKVIENĄ laisvą minutę mums. Net restorane sustojus pavalgyt labai taktiškai ir neįkyriai padėjo užsisakyt patiekalus, nes kai kur sunkiai šneka angliškai vietnamiečiai, ir labai taktiškai pasišalino ir leido mums ramiai pavalgyt. Ne veltui sakė, kad jis kompanijos geriausias. Žmogaus tikrai įdomu klausyt, net turbūt pasakojant Tau nelabai interesuotą istoriją būsi suintriguotas.Perskridus i Saigoną (Ho chi Minh ) gidas buvo nerealus vyriokas, prisiminsiu turbūt visą gyvenimą jo juoką, bajerius ir anglišką akcentą: RELAX skambėjo kaip RELAAA, X kažkur dingavo ir ant galo pridėdavo be galo įsimintiną skardu kvatojimąsi. Miegodamas pabusi, liudėdamas pradžiugsi Reziume, jei norit pakeliaut visai nesukdami galvos, tik sumokėdami pinigus ir laukdami atostogų, tai ši kelionių agentūra puikus pasirinkimas. Beje ir iki kelionės atstovės Agnės komunikabilumas sužavėjo. Puikiai atlieka savo darbą
Ir Vietnamą tiesiog būtina nuvažiuoti, jei tik galimybės leidžia, PIRMYN !

Simona
2018-04-12

Prieš kelias dienas šešių žmonių grupė grįžome iš kelionės po Vietnamą. Turas vyko sklandžiai, anglakalbis gidas Dong geras,tik reikėjo truputį laiko priprasti prie jo tarimo:) Labai patiko kruizas po Halongo įlanką, o taip pat Sapa, kur praleidome dvi su puse dienos. Mėgstantiems pasivaikščioti ten išties yra gražių ir įdomių vietų. Kas truputį erzino,tai gan ikyrios vietinės prekiautojos.
Poilsis Bamboo Village viešbutyje buvo nuostabus.Ačiū Agnei uz puikią kelionę!

Kazimieras
2018-04-03

Kelione ir poilsis buvo labai geri, aciu Jums uz gera organizacija. Sekmes Jums tolesneje veikloje.

Jolanta
2017-12-04

Laba diena,
Kaip žadėjau, siunčiu trumpus atsiliepimus apie mūsų kelionę. Pirmiausia apie kelionės laiką: laikas lapkričio mėnesį buvo idealus. Nestipriai lijo tik vieną dieną. todėl sąlygose tiek ekskursijoms, tiek poilsiui buvo puikios. Kelionės maršrutai: Kambodžoje užimtumas pirmą dieną (šventyklos) buvo pakankamas, o antrą dieną dar galima papildomai įdėti kokį objektą, nes lieka daug laisvo laiko. Tada tenka papildomai pačiam sukti galvą kur praleisti tą laiką.

Vietname vienintelis minusas buvo viena pilna diena autubusiuke, nes atstumai tarp objektų dideli ir realiai tą dieną nieko nepamatai. Nereikalingas trečias kaimas, į kurį nusibelsti daug laiko, nes kelias labai blogas, o nuvažiavus mažai ką pamatom.

Transportas pervežimams buvo patogus, vairuotojai paslaugūs.
Tai visi minusai. Visa kita buvo puiku.Viešbučiai parinkti labai patogiose vietose. Viešbučiai geri, švarūs. Tai tiek

Ačiū dar kartą Agnei, su kuria, organizuojant kelionę, buvo labai paprasta ir malonu bendrauti.

Jūratė ir Jonas
2018-11-13

Viskas prasidėjo taip… Ilgai ieškojus, kur praleisti atostogas netikėtai kompiuterio ekrane pasirodė skelbimas su nuoroda „Kelionė į Vietnamą“. Parašėme į kelias agentūras siūlančias šią kelionę ir tik Santi Travels su Agne priešaky dėka mes išsiruošėme į šia kelionę. Agnės nuoširdus bendravimas užbūrė mus ir mes pasakėme Vietnamui TAIP. Po ištarto žodžio TAIP praėjo ilgi 3 laukimo mėnesiai. Prieš pat kelionę prasidėjo panika, nes orų prognozės rodė, kad bus šilta bet taip pat, kad visą kelionės laiką lis. Bet nelijo, na negaliu sakyti, kad nelijo, lijo tik porą kartų, kai vykome iš vienos vietos į kitą, todėl Vietnamas mus pasitiko su fantastiškai šiltu oru, kas dieną šviečiančia saule.

Išlipus iš lėktuvo ir nuvykus į Hanojų mus pasitiko nenusakomas kiekis motorolerių, kurie važiuoja kas kaip nori. Eismo taisyklių ten nėra, tik garsinis signalas, kuris pirmomis dienomis gąsdino, o po to įpratome prie jo. Pripratome ir prie to, kad norint pereiti gatvę reikia tiesiog žengti į ja, nes niekas tavęs nepraleis. Pirmas rytas Sapoje, kai pusryčiauji viešbučio terasoje ir matai prieš akis kalnus ir ryžių terasas pakerėjo ir toliau buvo tik gražiau. Vingiuoti takeliai kalnais, vietiniai apsirėdę tautiniais drabužiais, bėgiojantys po kelią vaikai, daugybę krioklių, iki kurių tenka kopti stačiais laiptais arba brautis pro vietines džiungles. Vaizdas kai esi kalno viršūnėje ir matai į kalnus atsirėmusius debesis, tai buvo tai ko mes norėjome, gražios gamtos ir ramybės. Aplankius šiaurę leidomės į pietus ir atsidūrėme Halong Bay įlankoje. 2 dienų kruizas buvo nuostabus. Geri kavą ir gėriesi tūkstančiais iškylančių kalvų iš vandens. Vakaras denyje grojant ramiai muzikai ir stebint aplinkui nakvynei prisišvartavusius laivus. Halong Bay paliko didelį įspūdį, neįmanoma nusakyti to vaizdo, reikia pamatyti, norėtųsi sugrįžti ten vėl…

Įpusėjus kelionei nuskridome į pietus, kur pasitiko maloni +30 °C šiluma. Apžiūrėjome Saigoną (Hồ Chí Minh), Paplaukiojome Mekongo delta, paskanavome rankų darbo kokosinių saldainių, kokosinės degtinės. Viskas buvo nuostabu, o po to leidomės į ilgą kelionę į Mui Ne, kur praleidome 5 dienas poilsiaudami, šokinėdami per bangas, mėgaudamiesi saulės šiluma, šviežiais vaisiais, skaniu maistu.Kelionės metu turėjome 2 fainus gidus. Šiaurinis gidas, kuris mus lydėjo šiaurinėje dalyje nuoširdumo įsikūnijimas, tačiau jo atsakymas apie į klausimą „Kam pirmumas įvažiuoti į žiedinę sankryžą?“ visus prajuokino, nes kaip žmogus vairuojantis motorolerį, jis nežino automobilių eismo taisyklių. O Pietinėje dalyje pasitikęs pietinis gidas buvo tiesiog plepus, sužinojome apie Vietnamiečių kasdienį gyvenimą, kultūrą. Įsivaizduojate, jie perka savo vaikams gyvates kaip naminius žaisliukus. Visa kelionė buvo tikrai gerai suorganizuota, gyvenome miestų centruose, todėl vakarais buvo galima pasivaikščioti po miestą, susirasti kur pavalgyti ar papramogauti.. Visi radome tai ko norime. Mes patys net kelis kartus pasinaudojome jų siūlomais masažaisKeliais sakinais nupasakoti kelionę Vietname sunku, reikia patiems nuvykti ir pamatyti. O kai kas nors paklausia ar verta vykti į Vietnamą, vienareikšmiškai atsakau TAIP. Visur verta nuvykti ir patirti bei pamatyti naujų dalykų, nes pasaulis didelis ir neištirtas.

Tariam AČIŪ Santi Travels už kelionės organizavimą, tikimės su jumis keliauti ir toliau.

  Domina ši kelionė?
  Susisiekite su Santitravels egzotinių kelionių vadybininke:
  Agnė Bagužienė
  el. paštu: agne@santitravels.com
  telefonu: +370 620 47347
  egzotines keliones
  arba užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su jumis susisieksime

egzotines keliones
Agnė