Mianmaras

Kaina - 2590 € + aviabilietas

INFORMACIJA APIE KELIONĘ Į MIANMARĄ

Mianmaras – viena didžiausių Pietryčių Azijos šalis, kurią dažnai užgožia kaimynystėje esančios šalys. Tačiau, būtent dėl šios priežasties Mianmarą būtų galima įvardyti kaip desertą kelionių gurmanams. Tai šalis ypatinga savo gamta, meile budizmui ir svetingais žmonėmis, kurių šypsenos Jus lydės visos kelionės metu! Grupę lydės patyręs kelionių vadovas iš Lietuvos!

Kelionės į Mianmarą datos:

2025 m. sausio 23 d. – vasario 8 d.

Kelionės trukmė: 17 dienų

Kelionės kaina: 2590 EUR + aviabilietai (nuo 1250 EUR)

Grupės dydis: 13 asmenų


Detali informacija, ką veiksime kiekvieną dieną visos kelionės į Mianmarą metu:

1 diena. TARPTAUTINIAI SKRYDŽIAI

2 diena. JANGONAS

Atvykimas į Mianmaro sostinę – Jangoną, kur Jūsų lauks vietinis gidas ir kelionė į viešbutį nakvynei.

Nakvynė viešbutyje

3 diena. PAŽINTINIS TURAS PO JANGONĄ

Pusryčiai. Jūsų lauks nedidelis apžvalginis turas po Jangoną. Mieste gausu ne tik kolonijinių laikų architektūros, bet ir stupų ar kitų religinių simbolių. Pirmoji stotelė – Sule pagoda, kuri siekia net 2000 metų amžių! Tai ne tik religinis objektas, bet ir svarbus Mianmaro politinis, ideologinis centras, kuriame 1988 sukilimo, 2007 šafrano revoliucijos ir 2021 pavasario revoliucijos metu rinkdavosi demokratijos šalininkai.

Turą tęsite Bogyoke turguje, kuriame rasite šimtus prekystalių su keramikos dirbiniais, maisto produktais bei brangakmeniais (ypač rubinais), kurių Mianmarui tikrai netrūksta.

Šią dieną užsuksite ir į Chauk Htet Kyi šventyklą, kuri garsėja joje esančia 66 metrų Budos statula. Tačiau ji ne bet kokia… Tai vienintelė vieta visoje Azijoje, kurioje Buda vaizduojamas ne sėdintis, o gulintis, todėl daugelis turistų nori pasižiūrėti į šį neįprastą reginį.  

Artėjant dienos pabaigai apžiūrėsite Karaweik rūmus – baržą, įsikūrusią rytiniame Kandawgyi ežero krante bei Shwedagon pagodą, kurios 98 metrų kupolas, padengtas 60 tonų aukso, atims žadą.

Nakvynė viešbutyje

4 diena. JANGONAS – MANDALAJUS – AMARAPURA – AVA – MANDALAJUS

Pusryčiai. Jūsų lauks pervežimas į Jangono oro uostą iš kurio skrisite į Mandalajų, o iš jo iškart keliausite į Amarapurą – amžinąjį miestą. Joje išvysite Mahagandayon – žymųjį budistų vienuolyną, kuriame gyvena ir mokosi daugiau nei tūkstantis vienuolių bei 200 metų senumo U Bein tiltą, pastatytą kai Amarapura vis dar buvo karališkoji sostinė.

Popiet Jūsų lauks turas po dar vieną buvusią karališkąją sostinę – Avą, kurią pasieksite trumpa kelione laivu. Miestas, kuris kažkada buvo pats didžiausias visoje šalyje, dabar primena nedidelį kaimelį apsuptą ryžių laukų ir bananų plantacijų. Avoje išvysite karališkųjų pastatų griuvėsius ir šventyklas. Įsijausdami į unikalią atmosferą, vežimu traukiamu arkliais, keliausite į Nanmyint apžvalgos bokštą, kuris žinomas pasvirusio Avos bokšto vardu. Užsuksite į Maha Aungmye Bonzan vienuolyną bei Bargayar vienuolyną žinomą dėl įspūdingų medžio drožinių ir tikmedžio postų. Kelionę tęsite po Sagine kalvą, kurios viršūnė ir šlaitai dekoruoti šimtais baltų pagodų, negana to, išvysite ir vienuolynus bei daugiau nei 100 meditacijos centrų.

Nakvynė viešbutyje

5 diena. MANDALAJUS – MINGUNAS (MIN KUN) – MANDALAJUS

Pusryčiai. Pervežimas į prieplauką, kurioje Jūsų lauks 45 min. trukmės kruizas po Iravadžio upę iki pat Minguno. Tai miestas – lobis, kuris turtingas ne tik gamta ar architektūra, bet ir senovine dvasia leidžiančią iš arčiau susipažinti su Mianmaro istorija. Vienas iš išskirtinių šio miesto objektų – nebaigta statyti pagoda, kuri turėjo tapti didžiausia visoje Azijoje. Taip pat joje galite rasti didžiausią visame pasaulyje bronzinį varpą, kuris nėra pažeistas ir pilnu pajėgumu atlieka savo funkcijas.

Popiet Jūsų lauks turas po Mahamuni pagodą, kurioje rasite Budos statulą, padengtą storu auksinių lapų sluoksniu. Apie auksinius lapus ir jų gamybą sužinosite auksinių lapų dirbtuvėse. Negana to, turėsite progą aplankyti ir gobeleno dirbtuves. Kelionę tęsite Shwe Nan Daw Kyaung vienuolyne bei Kuthodaw pagodoje, kurioje yra pati didžiausia knyga visame pasaulyje. Ji sudaryta iš 729 marmurinių plokščių ant kurių išraižyti budizmo šventieji tekstai.  

Nakvynė viešbutyje

kelione i mianmara, mianmaras, kelionė į mianmarą, egzotinės kelionės

6 diena. MANDALAJUS – POPA KALNAS – BAGANAS

Pusryčiai. Keliausite į piligrimų traukos centrą – Popa kalną (ugnikalnį). Vieni sako, kad šis ugnikalnis užgeso prieš 250 000 metų, kiti – prieš 40 milijonų metų, o vietiniai sako: „Kalnas – kaip mėnulis ar saulė – niekas nežino tikslaus jų amžiaus“.

Tie, kurie turės energijos ar norės sau iššūkio, galės užlipti į pačią Popa kalno viršūnę (Jūsų lauks 777 laipteliai!). Viršūnėje yra įkurta šventovė animistinėms dvasioms, žinomoms „Nats“ vardu bei atsiveria panorama į nuostabiai žalias kalno apylinkes. Vakarop keliausite į Baganą, kuriame pasitiksite saulėlydį.

Nakvynė viešbutyje

7 diena. BAGANAS

Pusryčiai. Yra sakoma, kad niekas nepažins tikrojo Mianmaro, jei neapsilankys Bagane. Čia verda gyvenimas apsuptas vietinių tradicijų ir senosios istorijos. Tai įsitikinsite apžvalginio turo po Baganą metu, kurį pradėsite vietiniame turguje ir tęsite apsilankydami šventyklose bei pagodose. Vieni iš pagrindinių turo po Baganą akcentų – Shwezigon pagoda, kurią pastatė Karalius Anawratha ankstyvajame XIa., Ku Byauk Gyi šventyklą, kurioje pavaizduoti piešiniai vaizduojantys džataka (budistinių pasakojimų) scenas, Khay Min Ga šventykla, kuri garsėja pasakišku panoraminiu vaizdu į aplink esančius statinius ir Ananda šventykla, kurioje yra keturios milžiniškos stovinčios Budos ir nesuskaičiuojama galybė sėdinčių figūrų šventyklos nišose.

Popiet keliausite Myinkaba kaimo link, pakeliui aplankydami dirbtuves, kuriose gaminami tradiciniai lakiniai indai. Myinkaba kaime užsuksite į Manuha šventyklą, pastatyta Mon stiliumi net 1059 m.! Taip pat čia jūsų lauks ir Nanbaya šventykla – unikalus smiltainio objektas, kuris kažkada buvo karaliaus Manuha rūmai bei Myingaba Gu Byaukgiy šventykla garsėjanti senovinėmis freskomis.

Nakvynė viešbutyje

8 diena. BAGANAS – SALAY – BAGANAS

Pusryčiai. Jūsų lauks kelionė į Salay – senąjį Mianmaro religinį centrą. Atvykę į Salay apsilankysite žymiąjame Yoke Sone Kyaung vienuolyne. Čia išvysite komplikuotus raižinius ir įspūdingas skulptūras. Šią dieną turėsite galimybę pasigrožėti ne tik vienuolynu, bet ir kompaktišku Salay miestu, kuriame telpa kolonijiniai statiniai, vienuolynai ir pagodos. Grįžus į Baganą Jūsų lauks pasiplaukiojimas laivu pasitinkant saulėlydį.

Nakvynė viešbutyje

9 diena. BAGANAS – HEHO – INLE  

Pusryčiai. Keliausite į Bagano oro uostą, iš kurio skrisite į Heho. Atvykę važiuosite į Nyaung Shwe miestą ir jame esantį Shwe Yan Pyay vienuolyną. Vienuolynas pastatytas dar XIX a.. ir išsiskiria savo raudona spalva, ovalo formos langais, mozaikų ir aukso ornamentų gausa bei svarbiausia – mediniu fasadu.

Toliau keliausite Inle ežero link, kurio didžiąją dalį gyventojų sudaro Intha tautos žmonės, kurių protėviai yra kilę iš Mon (vienų pirmųjų gyventojų šalyje). Jūsų lauks laivas ir įdomus turas po ežerą. Jame išvysite kojomis irkluojančius žvejus, kaimelius ant vandens, vandens prekeivius ir plaukiojančius sodus. Sustosite Ywama kaime, kur kas 5 dienas vyksta turgus ant vandens. Šio unikalaus turo metu turėsite progą išvysti Phaung Daw Oo pagodą bei užsuksite į Inpawkhon audėjų kaimą ir Ngaphae Kyaung vienuolyną su antikinėmis Budos statulomis.

kelione i mianmara, mianmaras, kelionė į mianmarą, egzotinės kelionės

10 diena. INLE – INDEIN – NYAUNG SHWE – KALAW

Pusryčiai. Laivu keliausite į Indein kaimą esantį vakariniame Inle ežero krante. Jus pasitiks didingas Budos atvaizdas, apsuptas baltų stupų, pačioje kalvos viršūnėje bei šimtai senovinių stupų griuvėsių, išsidėsčiusių aplink kalvą, kurias jau pasiglemžė gamta. Apžvelgus apylinkes keliausite į Nyaung Shwe prieplauką, kur Jūsų lauks kelionė į Kalaw.

Nakvynė viešbutyje

11 diena. KALAW – ŽALIOSIOS KALVOS SLĖNIS – PINDAYA – KALAW

Pusryčiai. Vieta, kurią privalo aplankyti kiekvienas keliaujantis po Kalaw – dramblių stovykla. Būtent čia galėsite ne tik teoriškai, bet ir praktiškai susipažinti su drambliais. Juos pamaitinsite, nuprausite, o užsukę į „senelių prieglaudą“, kur glaudžiasi garbaus amžiaus drambliai sužinosite apie jų gyvenimą ir su kokiomis problemomis susiduria senatvėje. Atsisveikinę su drambliais papietausite ir važiuosite į Pindaya, kur aplankysite vietinio Shan (Mianmaro tradicinio meno) menininko dirbtuves, kuriose iš šilkmedžio žievės gaminamas popierius ir tradiciniai skėčiai. Artėjant dienos pabaigai keliausite į Kalaw.

Nakvynė viešbutyje

12 diena. KALAW – HEHO – JANGONAS 

Pusryčiai. Keliausite į Heho oro uostą skrydžiui į Jangoną. Atvykus būsite pervežti į viešbutį.

Nakvynė viešbutyje

13-14 diena. JANGONAS – NGWE SAUNG

Pusryčiai. Jūsų lauks kelionė į Ngwe Saung. Likęs laikas skirtas poilsiui.

Nakvynė viešbutyje

kelione i mianmara, mianmaras, egzotines keliones

15 diena. NGWE SAUNG – JANGONAS

Pusryčiai. Pervežimas iš Ngwe Saung į Jangoną.

Nakvynė viešbutyje

16 diena. JANGONAS – VILNIUS. KELIONĖS PABAIGA

Pusryčiai. Pervežimas į Jangoną skrydžiui namo.


Kelionės į Mianmarą kainą įskaičiuota:

 • Nakvynės 3* viešbučiuose;
 • Maitinimas pagal programą;
 • Gidas visos kelionės metu (išskyrus Ngapali paplūdimį);
 • Transportas visos kelionės metu;
 • Įėjimas į lankytinas vietas;
 • Vietiniai skrydžiai;
 • Kelionė arklių traukiamu vežimu;
 • Kelionės laivu;
 • Šaldantys rankšluosčiai ir mineralinis vanduo turo metu;
 • Oro uosto mokesčiai;
 • Kelionės vadovas iš Lietuvos.

Kelionės į Mianmarą kainą neįskaičiuota:

 • Tarptautiniai skrydžiai;
 • Mianmaro viza (~50 EUR);
 • Išvykimo iš Mianmaro mokestis (~10 EUR)
 • Maitinimas nenurodytas programoje;
 • Gido paslaugos Ngapali paplūdimyje;
 • Arbatpinigiai gidui ir vairuotojui;
 • Kelionės rizikos draudimas;
 • Asmeninės išlaidos.

SVARBI INFORMACIJA APIE KELIONĘ Į MIANMARĄ

 • Galutinė kaina gali keistis dėl aviabilietų kainų pokyčio, kuro mokesčių ir/ar valiutos kurso pokyčių;
 • Nesusirinkus minimaliam keliautojų skaičiaus (13 asm.), kelionės kaina perskaičiuojama, nesutikus, grąžinami sumokėti pinigai arba keičiama į kitą kelionę;
 • Kelionės organizatorius pasilieka teisę optimizuoti maršrutą likus mėnesiui iki kelionės pradžios;
 • Skrydžiai dažniausiai vykdomi TURKISH AIRLINES oro linijomis;
 • Į ne ES šalis būtina vežtis pasą (asmens tapatybės kortelė NETINKA), galiojantį NE TRUMPIAU kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos;
 • Kelionių Organizatorius NEATSAKO už pasienio ir migracijos tarnybų pareigūnų veiksmus;
 • Kelionių organizatorius pasilieka teisę kelionės metu keisti programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui, dėl vizų pratęsimo, naujų lėktuvo bilietų, skiepų ir kt.

ATSILIEPIMAI APIE KELIONĘ Į MIANMARĄ:

Renatas Augustinas
2019-10-27

Labas Erika,
kelionėje viskas buvo sklandu ir puikiai pavyko. Gidai buvo puikus taip pat. Pati programa tikrai gera, nes pamatėme tikrai daug skirtingų vietų ir tų šventyklų tikrai užteko. 🙂 Poilsinė vieta taip pat puiki. Vidiniai skrydziai vyko naujais lektuvais. Viskas aukštame lygyje, kokį jau galima toje šalyje išgauti :).
Ačiū labai! Tikiuosi bendrausime ir ateityje. 🙂

Edvinas
2019-09-26

Tai buvo musu seimos kelionė į Mianmara ,kurioje pamateme daug istorijos, nuostabius kalnus, pasakiskas Indijos vandenynas ir nuosirdzius zmones

Sigita
2018-12-02

Kelionė tikrai buvo KAŽKAS NEPAPRASTO. Kiekviena diena buvo vis kitokia ir vis kažkuo maloniai nustebindavo. Tai buvo viena iš geriausių mano kelionių. Džiaugiuosi dar iki šiol. Mianmarui duodu 100%. Erika, ačiū už Jūsų kantrybę ir už malonų bei šiltą bendravimą.

  Domina ši kelionė?
  Susisiekite su Santitravels egzotinių kelionių vadybininku:
  Santaras Bagužis
  el. paštu: info@santitravels.com
  telefonu: +37066699998
  arba užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su jumis susisieksime

Santaras