Japonija

Kaina - 2245 €

TRUMPA INFORMACIJA APIE KELIONĘ Į JAPONIJĄ

Kelionės datos:

2019 04 19 – 27 (garantuotas išvykimas)

2019 10 18 – 26 (garantuotas išvykimas)

Kelionės kaina:

2245 € + aviabilietas (nuo 800 €)


Trumpai apie kelionę

Ekskursija istoriniame Japonijos mieste Nikko – pakilimas į 5-ąją Fudžijamos vulkano apžvalginę aikštelę – arbatos ceremonija Uji mieste, kuriame auginamos geriausios arbatos rūšys – humanoido roboto Asimo šou – vyno degustacija pakeliui į Fudžijamos kalną – senovinių namukų kaimas Saiko Iyashi – tradicinių japoniškų drabužių dėvėjimo pramoga – japoniškosios virtuvės pažinimas – spalvingų kimono šou tekstilės centre Kijote – magiško Giono kvartalo pažinimas Kiote.


Tokijas (4 naktys) – Nikko – Fujijama – Kamakura – Yokohama – Kiotas (3 naktys) – Nara – Uji – Osaka

KELIONĖS PROGRAMA

1 diena. skrydis į Tokiją iš Lietuvos.

2 diena. TOKIJAS 

Pasitikimas Naritos oro uoste, pervežimas į viešbutį Tokijuje. Laisvas vakaras mieste. Rekomenduojama aplankyti Akihabaros rajoną, kuriame rasite daugybę pramogų, neįprastų lietuvių kultūrai: gatvėse vaikštinėjančios merginos, apsivilkusios tarnaičių arba pasakų veikėjų kostiumais, siūlys įsigyti valandos trukmės vakarienę kavinukėse, kuriose būsite aptarnaujami kaip šeimininkai. Taip pat, šiame rajone rasite dangoraižių, kuriuose yra gausybė MANGA komiksų knygynų, kolekcinių anime filmukų herojų figūrėlių bei elektronikos parduotuvių, netrūks ir panchinko bei didelių žaidimų automatų barų, kuriuose vietiniai japonai praleidžia ištisas valandas vakare po darbo ar mokslų. Beje, galite rasti ir ežiukų ir pelėdų kavinių, kur susimokėjus už įėjimą, galima praleisti laiką geriant kavą/arbatą bei nusifotografuoti, paglostyti gyvūnėlius. Bent vieną iš šių pramogų pamatyti ir išbandyti tiesiog privaloma, nes tai, kas mums yra visiškai keista ir neįprasta, japonų pasaulyje vaikiška kultūra yra tvirtai įsišaknijusi.

3 diena. TOKIJAS – TSUKUJI TURGUS – GINZA – KASUMIGASEKI – MEIJI JINGU – HARAJUKU – SENSOJI

Po skanių pusryčių Jūsų lauks pažintinis turas autobusu po Tokiją. Pirmiausia aplankysite Tsukuji žuvų turgų, kuriame išvysite gausybę prekybstalių, stebinančių jūros gėrybių įvairove: moliuskais, aštuonkojais, krabais, pačiu šviežiausiu tunu, ( kai kurie prekeiviai žuvies šviežumą įrodinėja demonstratyviai padėję šviežiai nupjautą milžinišką tuno galvą kuo arčiau praeivių srauto gatvelėje) taip pat, galėsite paieškoti ir įsigyti mažučių keramikinių puodelių ar lėkštučių lauktuvėms arba paragauti ką tik paruoštų sušių, o galbūt net susigundysite nusipirkti sakės skonio ledų! Po turgaus įdomybių, aplankysite Ginzą – šiuolaikišką, prabangų dangoraižių rajoną. Jei Tokijuje nebūtų daugybės rajonų ir centrų, daugelis pasakytų, kad centras yra būtent čia! Neįtikėtina, bet šiame rajone yra viena didžiausių nekilnojamo turto bei žemių kaina visame pasaulyje. Po Ginzos užsuksite pamatyti Tokijo imperatoriškuosius rūmus, kurių vartus saugo dailiai apsirengusi sargyba. Po to, nuskubėję į Tokijo savivaldybės kvartalą Kasumigaseki, užkilsite į savivaldybės pastato apžvalgos aikštelę, esančią 202 metrų aukštyje, 45 aukšte. Pro uždaros patalpos langus galėsite apžvelgti neaprėpiamą betoninį Tokijų, o jei pasiseks, ir diena bus giedra, tolumoje išvysite Fudžijamos vulkaną, nutolusį nuo Tokijaus 150km. Po to nuvažiuosite į Yojogi parką, kuriame įšvysite visiškai naujai restauruojamą Meiji Jingu šventyklą, dedikuotą imperatoriui Meiji. Visiškai netoli tankaus Yojogi parko verda Harajuku rajono gyvenimas – išvysite daugybę ryškaus vietinio jaunimo, įdomių drabužių ir aksesuarų butikų, gardžių blynelių parduotuvėlių. Taip pat, nuvyksite į Honda centrą, kuriame išvysime humanoidą robotą Asimi. Po parodos, turėsite bufeto stiliaus pietus. Po jų vyksite į Asakusos rajoną, kuriame Jus sužavės Sansoji šventykla ir prie jos esanti Nakamisedori suvenyrų gatvelė, kurioje galėsite įsigyti nebrangių suvenyrų: varpelių, skulptūrėlių, japoniškų kaukių ir vėduoklių bei kitų smulkmenų. Čia galima išbandyti pasivažinėjimą tradicine japoniška rikša (~ 20 eur.). Grįšite į viešbutį nakvynei.

4 diena. NIKKO – TOSHOGU – RINNOJI

Po pusryčių Jūsų lauks pažintinė ekskursija į Nikko. Tikėtina, jog išlipus iš autobuso, pajusite šaltuką ir tolumoje išvysite baltai švytinčias kalnų viršūnes – Nikko nuo Tokijo nutolęs maždaug 150km į šiaurę. Vėsų orą nustelbs į UNESCO paveldą įtrauktas Tosho – gu šventyklų kopleksas, skirtas garsiam Japonijos valdovui Tokugavai. Prie įėjimo Jus pasitiks milžiniški Yomeimon vartai su dviejų dievybių skulptūromis. Milžiniškų medžių apsuptyje galėsite užlipti ir iki pačio Tokugavos mauzoliejaus. Komplekse išvysite dailius, medžio raižiniais papuoštus pastatus, nepriekaištingai išlenktus stogų kraštelius, didelius akmeninius žibintus, išstatytus kiemeliuose, sužavės arklidžių papuošimas – 3 beždžionės, kurios simbolizuoja: „Nematau pikto, negirdžiu pikto, nekalbu nieko pikto“. Taip pat pamatysite budistinę šventyklą Rinnoji, kurią įkurė budistų vienuolis Shodo Shonin, norėdamas pristatyti budizmą Nikko VIII amžiuje. Dienos pabaigoje grįžtama į Tokiją. Laisvas vakaras mieste. Nakvynė viešbutyje.

5 diena. FUDŽIJAMA – SAIKO IYASHI – TOKIJAS

Po pusryčių Jūsų lauks kelionė prie garsiausio Japonijos simbolio – Fudžijamos vulkano. Užkilsite į Fudžijamos 5-ąją apžvalgos aikštelę, kuri yra lyg pusiaukėlė iki Fudžijamos viršūnės. Esant kopimo sezonui, čia būna tikras žygeivių avilys – vieni skuba įsigyti to, ką pamiršo pasiimti į žygį, kiti tiesiog pasidžiaugti gaiviu oru, treti kartu su turistiniais autobusais… Vėliau aplankysite Saiko Iyashi kaimelį, kuriame galėsite grožėtis senoviniais „Minka“ stiliaus namukais šiaudiniais stogais. Šiame kaimelyje galėsite išsinuomuoti ir pasipuošti tradiciniais japoniškais drabužiais dėl nuostabių fotografijų Fudžijamos vulkano fone. Laisvu metu galėsite pavalgyti tradicinėse japoniškose užeigose. Aplankysite akmens skulptūrų parką,o po jo, nuvyksite į vyno gaminimo regioną šalia Fudžijamos, sužinoti apie ten gaminamas populiariausias vyno rūšys, tai pat turėsite galimybę jų paragauti. Po įdomios degustacijos, grįšite į Tokiją poilsiui.

6 diena. KAMAKURA – KOTOKUIN – YOKOHOMA – KIJOTAS

Po skanių pusryčių išsiregistruosite iš viešbučio ir autobusu kartu su gidu keliausite į Kamakurą, nutolusią nuo Tokijo ~ 60 kilometrų. Tai senoji Japonijos sostinė,garsi savo šventyklomis ir Ramiojo vandenyno pakrante. Beje, čia yra Japonijos imperatoriaus vasaros rezidencijal. Kamakuroje apsilankysite Kotokuin šventykloje, kurioje pamatysite Daibutsu Budos skulptūrą, taip pat galėsite pamatyti ir jos vidų (už papildomą nedidelį mokestį). Po Kamakuros ekskursijos turėsite laiko pietums. Po to jau tęsite kelionę į Yokohomos miestą. Tai antras pagal dydį miestas Japonijoje, turintis didžiausią uostą šalyje. Pamatysite Yamashita parką – 750 metrų ilgio gatvė, besidriekianti ties vandenyno pakrante, įrengta po didžiojo Kanto emės drebėjimo 1923 metais. Iš Yokohamos traukinių stoties išbandysite Šinkanseno – greitojo traukinio kelionę į Kijotą( kelionės trukmė ~ 2,50val.). Įsiregistruosite viešbutyje. Jei nebus labai vėlyvas metas, rekomenduojame bent trumpam apsižvalgyti Kioto centre ties didžiąją upe – vakare miestas labai gyvas, galima pamatyti gatvės muzikantų ir artistų bei skaniai užkąsti ar išgerti vietinėse kavinėse.

7 diena. Po pusryčių turėsite apžvalginį turą po Kijoto miestą. Pirmiausia, nuvyksite į Fushimi Inari, kur pamatysite daugybę Torii vartų, pastatytų iki pat Inari kalno viršūnės, pagerbiant ryžių dievą Inari. Atkreipkite dėmesį į įvairiose vietose išdėstytas lapių skulptūras – manoma, jog jos yra dievo Inari pasiuntinės. Šiais laikais ši šventykla labiausiai skirta žmonėms, meldžiantiems pasisekimo ir klestėjimo savo versle. Ekskursijos metu, galėsite įsigyti suvenyrų arba gardžių užkandžių prie pat šventyklos įėjimo. Po ekskursijos grįšite į Kioto centrą ir apsilankysite tekstilės centre, kur išvysite spalvingų kimono demonstravimą ant podiumo. Taip pat, pasivaikščiosite žymiajame Giono kvartale, kuriame yra iki šių dienų išlikusių arbatos namų, kuriuose dirba menininkės geišos, dar kitaip vadinamos geiko. Galbūt Jums labai pasiseks ir gyvai išvysite gatve skubančią geišą. Laisvu laiku vakare yra galimybė apsilankyti Kioto teatre už papildomą mokestį ( ~ 35eur/asm.) arba galite pasivaikščioti populiariu „Filosofijos keliu“, kuris pavasarį būna nubarstytas rausvais sakurų žiedlapiais,o rudenį nuspalvintas raudonai nuo nkritusių medžių lapų… Nakvynė Kiote.

8 diena. UJI – NARA – OSAKA

Kelionė į Osaką. Pakeliui aplankysite Uji miestą, kuriame sudalyvausite arbatos gėrimo ceremonijoje. Parduotuvėlių gatvėje galėsite įsigyti ne tik geriausių rūšių arbatos, bet ir įvairių miltinių kepinių, saldainių, ledų ir net gi sriubos su žaliaja arbata. Vėliau apsilankysite Byodoin vienuolyne, kuris yra vaizduojamas Japonijos 10 jenų monetoje ir yra įtrauktas į UNESCO architektūros paveldo sąrašą. Keliaujant toliau link Osakos, aplankysite ir senąją Japonijos sostinę Narą. Pamatysite didžiausią medinį pastatą pasaulyje, kurios viduje saugoma 15 metrų aukščio bronzinė Budos skulptūra. Šioje šventykloje rasite įdomią nemokamą pramogą – vienos stambios pastato sijos apačioje iškirsta nedidelė anga, pro kurią nori pralįsti tiek vaikai, tiek smulkesni suaugusieji. Tikima, jog pralindusieji sulauks nušvitimo sekančiame gyvenime. Jei nepasitikite savo jėgomis, tai bent pastebėkite kitus turistus, mėginančius savo sėkmę. Beje, Naros parke Jus pasitiks laisvėje gyvenantys elniai. Jie visiškai prijaukinti ir nebaikštūs, tik kartais labai reiklūs – norės paragauti Jūsų turimo maisto! Anot senovės legendos, kai buvo pastatyta Nara, jos sergėti raitas ant balto elnio atvyko mitinis dievas, todėl lygi šių dienų elniai yra šventi gyvūnai Japonijoje – nemedžiojami ir neskriaudžiami, kas juos šiek tiek išlepino – negavę pakankamai gardumynų iš turistų, jie gali juos pastumti arba apkramsnoti drabužius!Vakarop atvyksite į Osaką. Pamatysite gyvybingiausią miesto rajoną Dotonborį, kuriame galva svaigs nuo nesuskaičiuojamos maisto restoranų pasiūlos. Rekomenduojame paragauti takoyaki spurgyčių su aštuonkojų gabaliukais, įvairaus skonio okonomiyaki blynų, o galbūt net Fugu žuvies?

9 diena.

Išsiregistravimas iš viešbučio. Būsite nuvežti į oro uostą. Jei turite laisvo laiko prieš skrydį į Lietuvą, rekomenduojame apsilankyti Osakos pilies parke.

DĖMESIO! Galimas pervežimas į Tokijo miestą papildomoms savarankiškoms dienoms Japonijos sostinėje.


Į turą įskaičiuota:

 • nakvynės viešbučiuose su pusryčiais;
 • vieni pietūs;
 • įėjimai į mokamus objektus, nurodytus programoje;
 • rusakalbio gido paslaugos;
 • transportas iš/ į oro uostą. (Jei skrydis į Lietuvą ne iš Osakos oro uosto, bet iš Tokijo, papildoma kaina už pervežimą į oro uostą ~35eur/asm.);
 • ekskursijos autobusu ir kelionė greituoju traukiniu į Kijotą.

Neįskaičiuota:

 • tarptautiniai aviabilietai;
 • išvykimo iš šalies mokestis – 1000 jenų (gali būti įtrauktas į avia bilieto kainą)
 • arbatpinigiai vairuotojams ir gidams;
 • papildomos pramogos ture, paminėtos programoje su apytiksle kaina;
 • asmeninės išlaidos;
 • maitinimas (pietūs, vakarienės).

Svarbi informacija apie kelionę

 • Galutinė kaina gali keistis dėl aviabilietų kainų pokyčio, kuro mokesčių ir/ar valiutos kurso pokyčių;
 • Kelionės organizatorius pasilieka teisę optimizuoti maršrutą likus mėnesiui iki kelionės pradžios;
 • Į ne ES šalis būtina vežtis pasą (asmens tapatybės kortelė NETINKA), galiojantį NETRUMPIAU kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos;
 • Kelionių organizatorius  NEATSAKO už pasienio ir migracijos tarnybų pareigūnų veiksmus;
 • Kelionių organizatorius pasilieka teisę kelionės metu keisti programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui, dėl vizų pratęsimo, naujų lėktuvo bilietų, skiepų ir kt.
  Domina ši kelionė?
  Susisiekite su Santitravels egzotinių kelionių vadybininke:
  Erika Nėnė
  telefonu: +370 636 13733
  egzotines keliones
  arba užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su jumis susisieksime

egzotines keliones
Erika