fbpx

Japonija

Kaina - 2245 € + aviabilietas

INFORMACIJA APIE KELIONĘ Į JAPONIJĄ

Kelionės datos:

2020 balandžio 5 – 14 d.

Kelionės trukmė: 9 dienos

Kelionės kaina: 2995 Eurų (2245 Eurų pažintinė kelionė, ir apie 750 Eurų aviabilietas)

Mes jums siūlome magiškąją rudeninę kelionę į Japoniją. Šis laikotarpis ypač tinkamas patogiam gamtos pažinimui kol kalnai nepasidengė sniegu, o gamta nusidažiusi stebuklingomis spalvomis.

Kelionės metu Jūs pamatysite moderniuosius, niekada nemiegančius miestus, kur aplankysite naktinius restoranus ir paragausite rytietiškos virtuvės patiekalus. Pamatysite puikiai išvystytą miestų infrastruktūrą, kuri esant dideliam žmonių kiekiui bei transporto srautams veikia nepriekaištingai. Išvysite daugelį metų saugomas ir puoselėjimas šventyklas, kuriose pajusite šimtametės kultūros didingumą. Jus sužavės ypatingai graži Mijadžimos sala su milžiniškais Tori vartais, šventykla bei jaukiu kaimeliu.


Detali informacija, ką veiksite kiekvienos dienos metu:

1 diena. SKRYDIS IŠ LIETUVOS Į OSAKĄ.

2 diena. HIROŠIMA.

Jus pasitiks oro uoste, iš ten turėsite kelionę traukiniu į Hirošimą. Įsiregistruosite į viešbutį. Po įsikūrimo turėsite nedidelį apžvalginį turą mieste (jei Jūsų atvykimo laikas nebus vėlyvas).

Nakvynė viešbutyje.

3 diena. MIJADŽIMOS SALA – HIROŠIMOS MEMORIALINIS PARKAS

Po pusryčių Jūsų lauks maloni išvyka į Mijadžimos salą. Turėsite neilgą kelionę iš Hirošimos traukiniu ir keltu. Išlipus iš kelto, Jus iškart gali pasitikti saloje gyvenantys, japonų labai mylimi ir lepinami elniukai, tad turėkite omenyje nesinešti rankose maisto, nes galite būti greitai pastebėti žmogiškų saldumynų mėgėjų! Saloje ypatingai malonu pasivaikščioti siaurose parduotuvėlių gatvelėse, kuriose galite įsigyti suvenyrų arba labai skanių lapelių formos pyragėlių su įvairiausiais įdarais. Nuslūgus vandeniui pakrantėje, galima prieiti arčiau prie milžiniškų Torii vartų, priešais Itsukušimos šventyklą, o peizažas už jų atrodys itin magiškai. Saloje yra ir daugiau įvairiausio dydžio ir svarbos šventyklėlių. Jos išsidėsčiusios Misen kalno šlaituose. Varginti kojų stipriai nereikės, į kalno viršūnę kilsite keltuvu, o nuo ten atsivers nuostabus vaizdas į tolį.

Vakarop sugrįšite į Hirošimą ir apsilankysite atominės bombos sprogimo aukoms atminti skirtą memorialinį parką. Jame stovi po sprogimo išlikę pramonės ir prekybos rūmų griūvėsiai, kurie šiuo metu yra laikomi taikos simboliu.

Nakvynė viešbutyje.

4 diena. NAOŠIMA SALA – CHICHU MENO MUZIEJUS – OKAJAMA

Po pusryčių, Jūs keliausite į kitą ypatingą salą – Naošimą. Apsilankysite ChiChu meno muziejuje, kurio pastato dizainą sukūrė žymusis japonų architektas Tadao Ando. Pamatysite ne tik šiuolaikinį meną, bet ir klasikinius pasaulio meistrų darbus. Vienas žaviausių – Claude Monet “Water Lily pond” kūrinys.

Taip pat smagiai pasivaikščiosite ir lauke. Saloje rasite nemažai įdomių pastatų ir skulptūrų. Populiariausia skulptūra saloje – didžiulis moliūgas, eksponuojamas pakrantėje.

Vakare keliausite į Okajamą, kur nakvosite.

5 diena. KORAKUEN SODAI – OKAJAMOS PILIS – KURASHIKI MIESTAS

Po pusryčių keliausite apžiūrėti Okajamos miestą. Jame yra įkurtas vienas iš trijų laikomų gražiausių parkų Japonijoje – Korakuen. Kadaise valdovų įsakymų įkurtas parkas, norint maloniai ir ypatingai priimti svarbius svečius, dabar yra atviras visuomenei. Šiame sode iš bet kurios jo vietos atsiveria gražus peizažas, matyti net nuostabioji Okajamos pilis! Taip pat apsilankysite gretimame mieste Kurashiki. Šiame mieste gausu vandens kanalų, kurie buvo itin svarbūs Edo periodu, naudojant ryžių paskirstymui į apylinkes. Netgi miesto pavadinimas japonų kalboje reiškia žodį sandėlis. Turėsite malonų pasiplaukiojimą valtelėmis vandens kanalais.

Nakvynė viešbutyje.

kelione i japonija

6 diena. TOKIJAS – HARAJUKU RAJONAS – SHIBUYA SANKRYŽA – APŽVALGOS AIKŠTELĖ DANGORAIŽYJE

Po pusryčių keliausite greituoju traukiniu į šalies sostinę Tokijų. Beveik 700 km kelionė truks vos 3,5 val! Kelionė traukiniu bus ypatingai maloni ir patogi. Po įsiregistravimo viešbutyje suskubsime aplankyti šarmingiausius miesto rajonus. Pamatysite Shibuya sankryžą, kur kasdien piko metu į gatvę žengia nesuskaičiuojamas kiekis žmonių. Šalia jos galite pamatyti žymiojo ištikimiausio šuns Hačiko skulptūrą.Taip pat bus įdomu apsilankyti Harajuku rajone, kuriame dažniausiai vaikštinėja spalvingai apsirengęs jaunimas. Jame rasite įvairiausių parduotuvėlių ir desertinių. Taip pat pasižvalgysite Shibuya rajone, kur gausu įvairiausių barų bei parduotuvių. Vakare miesto panorama galėsite pasimėgauti nuo vieno iš miesto dangoraižių uždarų apžvalgos aikštelių.

Nakvynė viešbutyje.

7 diena. KAMAKURA – BUDOS SKULPTŪRA – TSURUGAOKA ŠVENTYKLA – YOKOHAMA

Po skanių pusryčių keliausite į Kamakurą, nutolusią nuo Tokijo apie 60 kilometrų. Tai senoji Japonijos sostinė, garsi savo šventyklomis ir Ramiojo vandenyno pakrante. Beje, būtent šiame mieste yra Japonijos imperatoriaus vasaros rezidencija. Kamakuroje apsilankysite Kotokuin šventykloje, kurioje pamatysite Daibutsu Budos skulptūrą, taip pat galėsite pamatyti ir jos vidų (už papildomą simbolinį mokestį). Taip pat apsilankysite Tsurugaoka Hatimangu šventykloje, pastatytoje jau XI amžiuje.

Jei turėsime laiko,vykstant atgal į Tokiją, trumpam apsilankysime Yokohamos mieste. Tai antras didžiausias miestas šalyje pagal populiaciją, turintis itin svarbų uostą.

Nakvynė viešbutyje Tokijuje.

8 diena. FUJIKAWAGUCHIKO MIESTAS – IYASHI NO SATO KAIMELIS

Šiandien Jūsų lauks maloni diena Fujikawaguchiko miestelyje, esančio prie pat šalies simboliu virtusio vulkano Fudžijamos. Čia paplaukiosite Kawaguchiko ežeru ir gėrėsitės puikiu vaizdu į Fudžijamos vulkaną, miestelį ir aplink esančius miškus.Taip pat apsilankysite tradicinių senovinių namukų šiaudiniais stogais kaimelyje – muziejuje Iyashi no-sato. Pamatysite, kaip žmonės gyveno Japonijoje senaisiais laikais.

Vakare grįšite į Tokiją nakvynei.

9 diena. LAISVA DIENA TOKIJUJE

Šiandien Jūsų laukia laisva diena šalies sostinėje. Ryte rekomenduojame apsilankyti Tsukiji žuvų turguje, kuriame išvysite gausybę prekystalių, stebinančių jūros gėrybių įvairove: moliuskais, aštuonkojais, krabais, pačiu šviežiausiu tunu, ( kai kurie prekeiviai žuvies šviežumą įrodinėja demonstratyviai padėję šviežiai nupjautą milžinišką tuno galvą kuo arčiau praeivių srauto gatvelėje) taip pat, galėsite paieškoti ir įsigyti mažučių keramikinių puodelių ar lėkštučių lauktuvėms arba paragauti ką tik paruoštų sušių, o galbūt net susigundysite nusipirkti sakės skonio ledų! Svarbiausia, kad į turgų atvyktumėte bent prie 10 val. ryto, nes popiet turgus pradeda užsidarinėti. Po turgaus įdomybių galite nuvykti į Ginzą – šiuolaikišką, prabangų dangoraižių rajoną. Jei Tokijuje nebūtų daugybės rajonų ir centrų, daugelis pasakytų, kad centras yra būtent čia! Neįtikėtina, bet šiame rajone yra viena didžiausių nekilnojamo turto bei žemių kaina visame pasaulyje. Vakare rekomenduojama nuvykti į Akihabaros rajoną, kuriame rasite daugybę pramogų, neįprastų lietuvių kultūrai: gatvėse vaikštinėjančios merginos, apsivilkusios tarnaičių arba pasakų veikėjų kostiumais, siūlys įsigyti valandos trukmės vakarienę kavinukėse, kuriose būsite aptarnaujami kaip šeimininkai. Taip pat, šiame rajone rasite dangoraižių, kuriuose yra gausybė MANGA komiksų knygynų, kolekcinių anime filmukų herojų figūrėlių bei elektronikos parduotuvių, netrūks ir panchinko bei didelių žaidimų automatų barų,kuriuose vietiniai japonai praleidžia ištisas valandas vakare po darbo ar mokslų. Beje, galite rasti ir ežiukų ir pelėdų kavinių, kur susimokėjus už įėjimą, galima praleisti laiką geriant kavą/arbatą bei nusifotografuoti, paglostyti gyvūnėlius. Bent vieną iš šių pramogų pamatyti ir išbandyti tiesiog privaloma, nes tai, kas mums yra visiškai keista ir neįprasta, japonų pasaulyje vaikiška kultūra yra tvirtai įsišaknijusi.

Nakvynė viešbutyje.

10 diena. SKRYDIS ATGAL Į LIETUVĄ


Į turo kainą įskaičiuota:

 • profesionalaus rusakalbio/anglakalbio gido paslaugos;
 • transportas turo metu (keliaujama viešuoju transportu, traukiniais, keltais);
 • plaukimai keltais;
 • apgyvendinimas viešbučiuose;

Į turo kainą neįskaičiuota:

 • tarptautiniai skrydžiai;
 • kelionės draudimas;
 • nepaminėtas maitinimas;
 • asmeninės išlaidos;
 • įėjimo į lankytinas vietas bilietai (apie 130 Eur.).

Svarbi informacija apie kelionę

 • Galutinė kaina gali keistis dėl aviabilietų kainų pokyčio, kuro mokesčių ir/ar valiutos kurso pokyčių;
 • Kelionės organizatorius pasilieka teisę optimizuoti maršrutą likus mėnesiui iki kelionės pradžios;
 • Į ne ES šalis būtina vežtis pasą (asmens tapatybės kortelė NETINKA), galiojantį NE TRUMPIAU kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos;
 • Kelionių organizatorius  NEATSAKO už pasienio ir migracijos tarnybų pareigūnų veiksmus;
 • Kelionių organizatorius pasilieka teisę kelionės metu keisti programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui, dėl vizų pratęsimo, naujų lėktuvo bilietų, skiepų ir kt.
  Domina ši kelionė?
  Susisiekite su Santitravels egzotinių kelionių vadybininke:
  Erika Nėnė
  telefonu: +370 636 13733
  egzotines keliones
  arba užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su jumis susisieksime

egzotines keliones
Erika