fbpx

Gruzija (Sakartvelas)

Kaina - 1090 € + aviabilietas

INFORMACIJA APIE KELIONĘ Į GRUZIJĄ

Jums suplanuotos kelionės datos:

2024 m. rugsėjo 26 d. – spalio 06 d.

Kelionės kaina:

Nuo 1390 Eurų asmeniui (Kelionė – 1090 Eurų, aviabilietas nuo 300 Eurų), kai surenkama 12 asmenų grupė. Didesnių grupių neplanuojame dėl Jūsų patogumo keliaujant vietiniu transportu.

Tinkamiausias laikas pažinti nepakartojamą Gruziją

Asmeniškai Jums suplanuota 11 dienų egzotinė kelionė po Gruziją. Tai tas sezono metas, kai atsiskleidžia gamta, o aukštumose vyrauja palankus klimatas. Šiam metų laikui būdingas mažesnis turistų srautas, todėl 11 dienų pilnai pakaks gilesniam šalies pažinimui – prisiliesime prie gamtos, kultūros, papročių ir architektūros.

Aplankysime Kacheti vyno regioną, kuriame susipažinsite su seniausiomis Kvevri vyno gaminimo tradicijomis. Nepraleisime ir Gruzijos karališkųjų rūmų, bei kitų architektūros šedevrų.Išvysime Kaukazo kalnus, aukštutinio Svanečio regioną, kuriame įsikūręs aukščiausias miestelis Europoje – Ušguli, esantį 2200 m aukštyje.

Išvysime Martvilio kanjono kalnus, ledkalnius ir tarpeklį. Didžioji kelionės dalis bus skirta susipažinti su žymiausiais Gruzijos UNESCO paveldo objektais.

Susirinkus 12 asmenų grupei, kelionė į Gruziją vyks su profesionaliu vadovu iš Lietuvos:

 • kuris sužiūrės, kad visa kelionės programa įvyktų taip, kaip buvo suplanuota;
 • visada išspręs netikėtai iškilusius nesklandumus, jei tokie atsirastų;
 • esant poreikiui atliks vertėjo paslaugas;
 • siekiant užtikrinti sklandžią kelionės eigą, glaudžiai dirbs kartu su vietiniais gidais ir vairuotojais.

Detaliau, ką veiksime ir kur keliausime kiekvieną kelionės dieną:

1 diena. Vilnius/Ryga – Tbilisis

Pasiekę Tbilisio oro uostą, susitiksite su mūsų vietiniu gidu ir būsite pervežti į viešbutį. Įsikūrę, turėsite laisvo laiko pailsėti ir susipažinti su Gruzijos sostine.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

2 diena. Tbilisis

Po pusryčių Jūsų lauks pažintinis turas po Tbilisį. Pirmoji stotelė – XIII a. Metechi tvirtovė, nuo kalvos apžvelgianti gražiausias sostinės vietas. Funikulieriumi nusikelsite į senąjį Tbilisio regioną saugančią Narikala tvirtovę. Po apsilankymo IV a. šventykloje su kvapą gniaužiančia panorama, keliausite į Abonutabi kvartalą, kuriame veikė žymiosios sieros pirtys, kurių išorė primena eskimų namelius, o jų vidus dekoruotos keramikiniais ornamentais. Šios dienos turas būtų neįsivaizduojamas be apsilankymo pačioje miesto širdyje – išvysite gyvybe pulsuojančią Chardino gatvę, Sioni katedrą ir VI a. Anchischačio baziliką – tai monumentai, atskleidžiantys autentiškąją, spalvingos sostinės pusę. Vakare turėsite progą pasivaikščioti Rustavelio aveniu ir pasimėgauti vakariene tradiciniame restorane su vietos folkloro atspindžiais.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai ir vakarienė įskaičiuoti).

3 diena. Tbilisis – Vardisubanis – Cinandalis – Šumis – Signachis – Tbilisis

Po pusryčių Jūsų lauks turas po Kacheti – gruziškos vynodarystės ir architektūrinio paveldo regioną. Pirmoji šios dienos turo stotelė – Vardisubanio miestelis. Susipažinsite su ilgaamžėmis Kvevri vyno gaminimo tradicijomis, kurias Jums pristatys vietinis vynadarys, bei sudalyvausite šio tauraus gėrimo gamybos procese. Kvevri vynas fermentuojamas senoviniuose keramikos induose. Dėl šio unikalaus bruožo, Kacheti regiono miesteliai pateko į UNESCO paveldo sąrašą. Vėliau vyksite į Cinandalio kaimelį – apsilankysite vyno rūsiuose, degustuosite tradicinį vyną ir valgius. Cinandalyje taip pat aplankysite XIX a. Gruzijos princo A. Chavchavadzės rūmus-muziejų. Rūmus supa prašmatnus parkas ir įstabi koplyčia, kurioje susituokė princesė Nina Chavchavadzė. Sekanti stotelė – Šumio miestelis, kuriame Jūsų lauks profesionali „Khinkali“ koldūnų gaminimo pamoka. Šiek tiek pailsėję ir pasimėgavę maistu, vyksite į Signachį – meilės miestą, kurį supa unikalios architektūros gynybinės sienos. Aplankysite XVIII a. miesto tvirtovę, nuo kurios žvalgybinių bokštų atsiveria panorama į Alazanio slėnį.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai ir pietūs įskaičiuoti).

4 diena. Tbilisis – Mccheta – Kazbegis – Gudauri

Po pusryčių išvyksite į Mchetą – senovės Gruzijos sostinę, kuri ilgus amžius veikė kaip religinis šalies epicentras (UNESCO paveldas). Šiame mieste aplankysite ant kalno įsikūrusi Džvari vienuolyną (VI a.), vietinių vadinamas „Šventojo kryžiaus šventykla“, lydinti žadą atimančių peizažų. Sekančioje stotelėje aplankysite XI a. Svetitškovelio katedrą. Archeologai ir istorikai mano, kad jos teritorijoje užkasta Jėzaus mantija. Persėsime į visureigius ir kilsime į kalną. Keliausite 2400 metrų aukštyje esančia „Kryžiaus perėja“, nuo kurios atsiveriantys vaizdai nepalieka abejingų. 5047 m aukščio milžinas nustelbia šią pasakišką kalnų karalystę, įsikūrusią tarp žemės ir dangaus. Kaukazo kalnų horizontais keliausite toliau į Kazbegio miestą, pakeliui išvysite trejybės bažnyčią, kuri buvo pastatyti XIV amžiuje ir yra vienintelė kryžiaus kupolo bažnyčia Khevi provincijoje. Po to vyksite į Gudauri slidinėjimo kurortą.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai ir vakarienė įskaičiuoti).

5 diena. Gudauri – Ananuri – Upliscichė – Goris – Vardzia

Po pusryčių keliausite į Gorio miestą. Pakeliui aplankysite grandiozišką Žinvalskio vandens rezervuarą ir įstabią XVII a. Ananuri tvirtovę. Tai istorinė Gruzijos citadelė, kurią supa kerintis gamtos ir kalnų kraštovaizdis. Pasiekę Gorio miestą, aplankysite Stalino muziejų, įrengtą buvusiuose diktatoriaus namuose. Vėliau vyksite į senovės olų miestą – Upliscichę. I a. pr. Kr. įkurta gyvenvietė veikė kaip pagrindinė Gruzijos prekybos vieta, o Upliscichės olos yra vienos iš seniausių visame Kaukazo regione. Anot archeologų, Bronzos amžiaus laikotarpio olose vykdavo pagonių apeigos iki pat pirmųjų krikščionybės apraiškų Gruzijoje. Papietavę, keliausite Vardzią. Įsikursite svečių namuose, pavakarieniausite ir turėsite progos pailsėti prieš sekančios dienos turą.

Nakvynė svečių namuose (pusryčiai, pietūs ir vakarienė įskaičiuoti).

6 diena. Vardzia – Chertvisi – Boržomis – Cchaltubas

Po pusryčių Jūsų lauks pažintinis turas po XII a. Vardzijos olų šventyklą. Kalne įrengtas, trylikos aukštų kompleksas yra žymiausias Gruzijos renesanso monumentas. Karalienės Tamaros įkurta šventykla prisidėjo prie kultūrinio, religinio ir politinio Gruzijos progreso. Pakeliui į Vardzią taip pat aplankysite ir Kchertvisio tvirtovę, o vėliau keliausite į Boržomį – ko ne populiariausią Gruzijos kurortą. Apsilankysite Boržomio parke, kuriame galėsite paragauti mineralinio vandens tiesiai iš gręžinio!

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai ir vakarienė įskaičiuoti).

7 diena. Cchaltubas – Zugdidis – Mestija

Po pusryčių išvyksite į Aukštutinio Svanečio regioną – tai į UNESCO paveldo įtrauktas regionas, vietinių vadinamas „Tūkstančio bokštų karalyste“. Čia įsikūrę aukščiausi Gruzijos kalnai ir ledkalniai, o vietiniai gyventojai saugo archaiškiausias Kaukazo paslaptis ir tradicijas. Įsikursite Aukštutinio Svanečio širdyje – Mestijos miestelyje.

Nakvynė svečių namuose (pusryčiai ir vakarienė įskaičiuoti).

Egzotine kelione i Gruzija

8 diena. Mestija – Ušguli – Mestija

Po pusryčių su džipais kilsite į Ušguli. Šis kaimelis yra 2200 metrų aukštyje virš jūros lygio – tai aukščiausiai įsikūręs miestelis Europoje, įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą. Kaimelis garsėja tuo, kad yra daugybė apžvalgos bokštų, ir iš čia atsiveria vaizdas į aukščiausią Gruzijos kalną „Mt. Shkhara“ kuris yra 5070m virš jūros lygio. Pakeliui į Ušlugi aplankysite Meilės bokštą ir Lamarijos bažnyčią – įstabiausius regiono monumentus.

Nakvynė svečių namuose (pusryčiai ir vakarienė įskaičiuoti).

9 diena. Mestija – Martvili kanjonas – Cchaltubas

Po pusryčių, Jūsų laukia kelionė Didžiojo Kaukazo kalnais, nusileidimas į subtropines pakrantes, citrusinių vaisių giraites ir arbatų plantacijas. Toliau tęsite kelionę į Martvilio kanjoną. Per milijonus metų kanjone tekantis vanduo suformavo 40 m gylio klinties tarpeklį, pro kurį teka upė, o egzotiškus vaizdus įprasmina samanotos uolos ir lijanos. Pasiekę viršutinę kanjono dalį, laiveliu plauksite iki kerinčio 7 m aukščio krioklio, ramiai čiurlenančio nuo uolų.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai ir vakarienė įskaičiuoti).

10 diena. Cchaltubas – Gelati – Mocameta – Kutaisis – Bagrati – Cchaltubas

Po pusryčių keliausite į Gelati vienuolyną ir akademiją XII a. svarbiausias apšvietos centras Gruzijoje, kurį 1106 m. įkūrė karalius Davidas atspindint Gruzijos architektūrą. Sekanti stotelė – Motsametos vienolyną, kuris yra įspūdingai pastatytas ant uolos viršūnės, virš Chaltsitelos upės vingio, tačiau ši vieta yra izoliuota ir retai lankoma turistų. Motsametos vienuolynas anot legendos, buvo pastatyta princo Dovydo ir Konstantino nužudymo vietoje, po to, kai jie atsisakė priimti islamą, pralaimėjus musulmonų užkariautojams. Šventyklos salėje stovi didžiulė arka, kurioje saugomos karūnavimo apeigų relikvijos. Vėliau Jūsų lauks pažintinis turas Kutaisyje. Apsilankysite pačioje miesto širdyje, žinoma kaip legendinės žemės kraštą, bei galėsite paragauti centrinės turgavietės delikatesų. Taip pat vyksite į Bagrati katedrą. Katedra yra laikoma ypatingai svarbiu Gruzijos istorijoje architektūros ir kultūros paminklai.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai ir vakarienė įskaičiuoti).

11 diena. Kutaisis – Vilnius/Ryga

Po pusryčių būsite pervežti į Kutaisio oro uostą skrydžiui namo.


Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • 7 nakvynės 3 žvaigždučių viešbučiuose ir 3 nakvynės svečių namuose;
 • visomis kelionės dienomis apgyvendinama kambariuose su privačiais patogumais;
 • maitinimas pagal programą (10 pusryčių, 2 pietūs, 8 vakarienės);
 • pervežimai (iš oro uostų ir kelionės metu);
 • įėjimo mokesčiai lankytinose vietose (pagal programą);
 • vyno degustacija ir maisto gaminimo pamoka Šumyje;
 • anglakalbio arba rusakalbio gido paslaugos;
 • kelionės vadovas iš Lietuvos (susirinkus 12 asmenų grupei);
 • vanduo (1 but./asm. dienai).

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • tarptautinis skrydis;
 • arbatpinigiai gidams, vairuotojams ir nešikams;
 • gėrimai ir maitinimas, nenumatytas programoje;
 • asmeninės išlaidos;
 • draudimas (KRD).

Svarbi informacija apie kelionę

 • Galutinė kaina gali keistis dėl aviabilietų kainų pokyčio, kuro mokesčių ir/ar valiutos kurso pokyčių.
 • Nesusirinkus minimaliam keliautojų skaičiui (12 asm.), kelionės kaina perskaičiuojama, nesutikus, grąžinami sumokėti pinigai arba keičiama į kitą kelionę.
 • Kelionės organizatorius pasilieka teisę optimizuoti maršrutą likus mėnesiui iki kelionės pradžios.
 • Į ne ES šalis būtina vežtis pasą (asmens tapatybės kortelė NETINKA), galiojantį NE TRUMPIAU kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos.
 • Kelionių organizatorius NEATSAKO už pasienio ir migracijos tarnybų pareigūnų veiksmus;
 • Kelionių organizatorius pasilieka teisę kelionės metu keisti programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui, dėl vizų pratęsimo, naujų lėktuvo bilietų, ir kt.

KELIAVUSIŲ Į GRUZIJĄ ATSILIEPIMAI:

Gailutė Mazuch
2019-09-25

Su Santi Travels keliaujame jau daugelį metų. Kiekviena kelionė būna kruopščiai suorganizuota pradedant nuo skrydžių, parinktų viešbučių, transporto, kompetetingų gidų, lankomų objektų parinkimo. Paskutinė kelionė buvo į Gruziją. Lankomi objektai buvo parinkti profesionalei. Kelionė prasidėjo nuo Tbilisio, tai miestas su nuostabia senovine architektūra, istorija, gurmaniška virtuve. Kelionės metu degustavome netik maistą, bet ir nuostabius vynus. Gaminome chačiapuri, tai buvo neišdildomas potyris. Aplankėme nuostabią gyvenvietę kalnuose, Borjomi kurortą, Kutaisi. Gidė buvo palyginti jauna,be labai profesionali. Vairuotojas netik nuostabus vairuotojas, bet ir įdomus pašnekovas. Su mumi kartu keliavo ir Santi Travels vadovas kuris visada išspręsdavo visus mums rūpimus klausimus kurie nebuvo susiję su kelionės programa. Nuoširdžiai rekomenduoju rinktis šitą kompaniją. Prieš aštuonis metus man Santi Travels rekomendavo mūsų ilgamečiai draugai, su visu atsakingumu galiu ir jums rekuomenduoti. Tai patikimi partneriai jūsų ateities kelionėms ir norams.

Virginija
2019-09-22

Puikiai parengta kelionės į Gruziją lankytinų vietų programa, viskas suplanuota, kad kuo daugiau gautume informacijos apie lankytiną šalį. Profesionali vietinė gidė, kuri lydėjo ir rūpinosi mumis visos kelionės metu. Skanus maistas, fantastiško grožio peizažai,kalnai, bažnyčios ir vienuolynai, šilti žmonės ir jų tradicijos tiesiog pakerėjo… Tikrai verta aplankyti šią šalį.

Evelina ir Darius
2019-09-20

Puikiai suorganizuota kelionė į Gruziją, labai gera, daug žinių turinti gidė, paslaugus vairuotojas, pamatėme įvairiapusišką Gruziją, skirtingus regionus. Labai rekomenduoju. Nuoširdžiai dėkojam Santarui už kelionę.

  Domina ši kelionė?
  Susisiekite su Santitravels egzotinių kelionių vadybininku:
  Santaras Bagužis
  el. paštu: info@santitravels.com
  telefonu: +37066699998
  arba užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su jumis susisieksime

Santaras