fbpx

Filipinai (maksimalus pažinimas)

Kaina - 1980 € + aviabilietas

INFORMACIJA APIE KELIONĘ Į FILIPINUS

Kelionės data:

Į Filipinus keliaujame nuo 2024 m. sausio 1 d. iki 2024 m. birželio 30 d., kada šalyje yra sausasis sezonas ir palankus klimatas poilsiauti. Renkamos mažos grupės iki 12 asmenų.

Kelionės trukmė: 14 dienų

Kelionės kaina: 1 980 eurų + aviabilietas

Šios kelionės metu aplankysite UNESCO paveldo objektus, žyminčius svarbiausius šios šalies istorijos įvykius – nuo Ispanijos konkistadorų palikimo, iki svarbiausių religinių monumentų. Pasisvečiuosite ne tik metropoliškoje Filipinų sostinėje – Maniloje, bet ir Bohol saloje, kurioje išvysite magiškąsias Šokolado kalvas, bei vieną rečiausių primatų rūšių – filipinietiškus ilgakulnius. Žygiuosite senuoju ugnikalnių keliu Camiguin saloje, kurioje taip išvysite ir nuskendusias kapines. Susipažinsite su viduramžių architektūros paveldu Cebu mieste, lankysitės Edeno gamtos parke ir erelių beždžionėdžių centre, plauksite į Baltąją salą, susiformavusią nuo potvynių ir atoslūgių, bei visą dieną praleisite plaukiodami po mažąsias Davao salas, kuriose galėsite užsiimti paviršiniu nardymu.

Susirinkus 12 asmenų grupei, kelionė į Filipinus vyks su profesionaliu vadovu iš Lietuvos:

 • kuris sužiūrės, kad visa kelionės programa įvyktų taip, kaip buvo suplanuota;
 • visada išspręs netikėtai iškilusius nesklandumus, jei tokie atsirastų;
 • esant poreikiui atliks vertėjo paslaugas;
 • siekiant užtikrinti sklandžią kelionės eigą, glaudžiai dirbs kartu su vietiniais gidais ir vairuotojais

Detaliau, ką veiksime ir kur keliausime kiekvieną kelionės dieną:

1-2 diena. Vilnius/Ryga – Tarpinis oro uostas(-ai) – Manila

Atskrendate į Filipinų sostinę – Manilą. Oro uoste Jus pasitiks mūsų vietinis gidas ir būsite pervežti į viešbutį.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

3 diena. Manila

Po pusryčių Jūsų lauks pažintinis turas po Manilą – išvysite spalvingą naujosios ir senosios Manilos kontrastą. 600 km2 ploto metropolyje galima pamatyti visko – nuo dangoraižių ir verslo centrų, iki lūšnynų kvartalų ir chaotiškų miesto gatvių, užtvindytų džipniais. Pirma stotelė – Jose Rizalio parkas. Tai didžiulė žalumos arterija, pulsuojanti pačioje miesto širdyje – rūpesčius čia užgožia ramybė, ornamentais išmargintos pavėsinės, fontanai ir monumentai Filipinų didvyriams. Būtent dėl to šis parkas pavadintas rašytojo, bei sukilimo prieš Ispanijos kolonistus iniciatoriaus garbei. Vėliau keliausite į Intramuro kvartalą – tai miestas mieste, kuris nuo XVI a. iki pat Antrojo pasaulinio karo veikė kaip ispaniškoji Manilos dalis. Visą šį kvartalą juosia akmeninė gynybinė siena už kurios atsiveria visas kolonijinis palikimas – pritrenkančios architektūros pastatai, senoviniai bastionai, gynybinės sienos vartai ir aikštės. Intramure taip pat aplankysite ir Fort Santiago – tai pirmoji Manilos citadelė kurią įkūrė ispanų konkistadoras Miguel López de Legazpi. Šis gynybinį fortą Antrojo pasaulinio karo metais japonai pavertė karo nusikaltėlių kalėjimu. Tęsite turą iki seniausios katalikų bažnyčios Filipinuose – San Agustin (UNESCO paveldas). XVII a. šventyklos ornamentai tiesiog atima žadą – bežiūrint į 3D reljefus ne vienam lankytojui bažnyčios vidus tampa optine iliuzija. Kelionė užbaigsite finansiniame ir komerciniame Manilos epicentre – Makati. Čia išvysite urbanistišką Manilos pusę, kitaip tariant, filipinietišką Wall Street’ą. Šioje miesto dalyje įsikūrę bankai, tarptautinės korporacijos ir Filipinų akcijų birža. Dangoraižių, šurmulio ir šviesų apsuptyje išvysite Manilą kitu kampu.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

4 diena. Manila – Bohol

Po pusryčių iš viešbučio būsite pervežti į oro uostą, skrydžiui į Tagbilaran miestą Bohol saloje. Atvykę įsiregistruosite viešbutyje ir turėsite laisvo laiko poilsiui. Bohol – tai sala centriniame Filipinų salyne, išsiskirianti savo koraliniais rifais, kalnais ir retomis gyvūnų rūšimis. Šioje saloje praleisite dvi dienas, todėl turėsite puikią progą susipažinti su visais, kerinčiais Bohol ypatumais.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

5 diena. Bohol

Po pusryčių Jūsų lauks pažintis su Bohol sala. Pirmoji stotelė – Kraujo priesaikos monumentas. Priesaika krauju (filipinietiškai „Sanduguan“) yra senovės ritualas, kuris buvo plačiai naudojamas Filipinuose, įtvirtinant susitarimus ir paktus. Abi susitarimo pusės persipjaudavo savo riešus, supildavo kraują į stiklinę su vandeniu ar vynu, ir išgerdavo mikstūrą. Šis monumentas pažymi 1565 m. priesaiką tarp ispanų tyrinėtojo Miguel López de Legazpi ir Bohol vyriausiojo vado Datu Sikatuna. Susitarimas laikomas pirmąja filipiniečių ir ispanų taikos sutartimi. Vėliau aplankysite ir seniausią salos bažnyčią/muziejų – Baclayon (UNESCO paveldas). Tiek pats bažnyčios fasadas, tiek interjeras atrodo neapsakomai, o bažnyčios muziejuje galima išvysti pačių įvairiausių archajinių relikvijų. Trečia šios dienos stotelė – Šokolado kalvos. Drąsiai galima teigti, kad tai yra Filipinų vizitinė kortelė – išvysite virš 1500 kalnų, primenančių saldžius triufelius. Manoma, kad kalvas suformavo koralų išnašos, liūtys ir erozija, bet vietiniai tiki, kad tai tėra įskaudinto milžino ašaros 🙂 Sausuoju metų sezonu kalvos nusidažo ruda spalva, todėl tinkamesnio pavadinimo joms nebūtų galima sugalvoti. Nors šis vaizdas mažų mažiausia siurrealistiškas, Jūsų lauks ne ką mažiau įspūdingesnė pažintis su filipinietiškais ilgakulniais. Šie primatai randami tik Filipinuose ir Sumatroje, o jų išvaizda primena mokslinės fantastikos filmų personažus. Tai vieninteliai Žemės žinduoliai, turintys didžiausias akis, lyginant su bendromis kūno proporcijomis. Turą užbaigsite pietumis ir pasiplaukiojimu Loay ir Loboc upių pakrantėmis, iš kurių atsiveria vaizdas į smaragdines džiungles.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai ir pietūs įskaičiuoti).

6 diena. Bohol – Cebu

Papusryčiavę būsite pervežti į uostą ir keltu išplauksite į Cebu miestą. Cebu įsikūręs to paties pavadinimo saloje, kurioje gyvenimo tempas yra kur kas lėtesnis nei kitose šalies vietose. Cebu miestas tapo viena iš pirmųjų Ispanijos konkistadorų užkariautų vietų, todėl čia rasite seniausią Filipinų gatvę, universitetą ir fortą. Šiandien Jūsų lauks pažintis su spalvinga Cebu istorija, o ją pradėsite nuo trikampio San Pedro forto. Šis fortas buvo pradėtas statyti dar XVI a. ir veikė kaip pirmoji Ispanijos užkariautojų įsikūrimo vieta. Bastiono architektūra kito – medines gynybines sienas pakeitė akmens konstrukcijos pritaikytos artilerijos pabūklams, o bendras tvirtovės plotas užima net 2 km2. Vėliau vyksite prie Magelano kryžiaus – dar XVI a. Portugalijos keliautojas F. Magelanas bandė šioje saloje įvesti krikščionybę, bet kilus mūšiui tarp vietinių ir Magelano įgulos, nuožmusis Cebu vadas Lupu-Lupu nužudė keliautoją. Portugalų keliautojo garbei buvo iškeltas kryžius. Šis monumentas yra pačiame Cebu centre, netoli Santo Nino bazilikos, kurioje vietiniai gyventojai pralaukia valandų valandas, kad galėtų pasimelsti prie viduje esančių ikonų. Turą užbaigsite pravažiuodami seniausia Filipinų gatve (Colon street), vedančia iki taoistų šventyklos, nuo kurios atsiveria pritrenkianti Cebu panorama (į šventyklą reikia kopti stačiais laiptais).

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

7 diena. Cebu – Camiguin

Po pusryčių būsite pervežti į oro uostą skrydžiui į Camiguin salą. Šiandien Jūsų lauks kelionė po vieną iš egzotiškiausių vietų Filipinuose! Turą pradėsite nuo žygio Senuoju ugnikalnių keliu. Turėsite puikią progą iš arčiau susipažinti su Filipinų gamta, milžiniškais ugnikalniais ir krikščionybę vaizduojančiomis statulomis viduryje džiunglių. Sekanti stotelė – Nuskendusios kapinės. Po Mount Vulcan uginkalnio išsiveržimo, trukusio keturis metus, senosios salos kapinės atsidūrė žemiau jūros lygio ir liko amžiams įkalintos po vandeniu. Buvusioje kapinių vietoje (Boholo jūroje) iškeltas didžiulis marmurinis kryžius mirusiesiems atminti. Vėliau keliausite iki Guiob bažnyčios griuvėsių. Kaip ir Nuskendusioms kapinėms, taip ir Guiob bažnyčiai ugnikalnio išsiveržimas buvo lemiamas. Tai vienas iš nedaugelio pastatų, atlaikiusių tokio masto stichinę nelaimę. Vėliau turėsite progą atsipalaiduoti ir pasimaudyti gazuoto vandens baseine! Tai viena iš švariausių šaltųjų versmių Filipinuose, kurios skonis primena mineralinį vandenį. Camiguin sala pasižymi įspūdingais kriokliais ir versmėmis, todėl aplankysite ir Santo Nino versmes (pripildytas kalnų mineralais), bei Katibawasan krioklius tarp samanotų uolų fone. Dienos turą užbaigsite žvilgančiuose Mantigue salos paplūdimiuose, nuo kurių atsiveria vaizdas į azūrinius vandens tolius, ugnikalnių ir balto smėlio fone.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

kelione i filipinus

8 diena. Camiguin – White Island

Šiandien turėsite laisvo laiko poilsiui. Po pusryčių būsite perplukdyti į Baltąją salą (White Island) – tai potvynių ir atoslūgių suformuota balto smėlio sekluma, esanti per kilometrą nuo Camiguin pakrantės. Galėsite ištiesti kojas paplūdimyje, pasimėgauti saule ir maudynėmis.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

9 diena. Camiguin – Cagayan de Oro

Po pusryčių Jūsų lauks kelionė į Cagayan de Oro miestą, Mindanao saloje. Šiandien iš arčiau susipažinsite su filipiniečių kultūra ir istorija. Vizitą mieste pradėsite nuo miesto širdyje įsikūrusios XVII a. Šv. Augustino katedros – Cagayan de Oro tikinčiųjų epicentro. Tęsite kelionę aplankydami monumentą Sendong taifūno aukoms atminti. Toliau vyksite į Cagayan de Oro miesto muziejų, kuris įkurtas buvusiame vandens bokšte. Trijose muziejaus salėse išvysite įvairiausių istorinių miesto artefaktų. Kita stotelė – Divisoria Plaza. Tai centrinė Cagayan de Oro aikštė, pastatyta po 1900 m. įvykusio gaisro, kuris vos nesunaikino viso miesto. Po šiuo monumentu yra palaidota nemažai Filipinų revoliucijos karių. Po vizito aikštėje keliausite į Trijų kultūrų muziejų. Šiame muziejuje eksponuojami trijų pagrindinių Mindanao salos etninių grupių reliktai (sebuaniškai kalbančių krikščionių, čiabuvių ir maranao dialektu kalbančių musulmonų). Turą užbaigsite aplankydami paminklą, skirtą generolui Douglas MacArthur atminti. Šis JAV generolas prisidėjo prie filipiniečių kovos su japonais Antrojo pasaulinio karo metu, o pats monumentas atrodo įspūdingai – ant penkių žvaigždžių kabo karinė generolo kepurė.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

10 diena. Cagayan de Oro – Davao

Po pusryčių būsite pervežti į oro uostą, skrydžiui į Davao miestą, pietinėje Mindanao salos dalyje. Įsikursite viešbutyje ir turėsite laisvo laiko poilsiui.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

11 diena. Davao (Eden gamtos parkas ir erelių beždžionėdžių centras)

Po pusryčių keliausite į netoliese nuo Davao esantį Malagos regioną, kuriame išvysite vieną iš rečiausių erelių rūšių pasaulyje – erelius beždžionėdžius. Tai vieni iš stambiausių plėšriųjų paukščių – kūno ilgis gali siekti iki 102 cm, svoris – iki 8 kg, o snapo ilgis – net 8 cm. Aprašyti šių didingų gyvūnų grožį gana sudėtinga, kadangi jie primena priešistorinius paukščių protėvius. Tęsite šios dienos kelionę pro samanotomis džiunglėmis padengtą Tolomo kalnyną iki Eden gamtos parko. Tai harmoniją įkūnijantis parkas, kuriame gamtos garsai užgožia bet kokias pašalines mintis. Pailsėję ir papietavę, būsite pervežti atgal į viešbutį, bei turėsite laisvo laiko patyrinėti Davao miestelį.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai ir pietūs įskaičiuoti).

12 diena. Davao (turas po mažąsias salas)

Po pusryčių keliausite į Sta Ana Wharf prieplauką, nuo kurios prasidės pažintinis turas po Davao salas ir paplūdimius. Aplankysite Malipano, Wishing, Coral, Angel ir Reta salas, bei turėsite paskutinę progą pasimėgauti balto smėlio paplūdimiais, skaidriu vandeniu, filipinietišku svetingumu ir saule. Jūsų taip pat lauks piknikas su vietiniu gidu, o norintys be maudynių galės užsiimti ir paviršiniu nardymu (angl. snorkeling).

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

kelione i filipinus

13-14 diena. Davao – Manila – Vilnius/Ryga

Po pusryčių būsite pervežti į Davao oro uostą, skrydžiui į Manilą. Maniloje Jūsų lauks tarptautinis skrydis namo.


Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • vidiniai skrydžiai (Manila-Tagbilaran, Cebu-Camiguin, Cagayan De Oro-Davao, Davao-Manila);
 • nakvynės 4* viešbučiuose;
 • maitinimas pagal programą;
 • pervežimai (iš oro uostų ir kelionės metu);
 • įėjimo mokesčiai lankytinose vietose (pagal programą);
 • anglakalbio gido paslaugos;
 • plaukimai laivu;
 • kelionės vadovas iš Lietuvos (susirinkus 12 asmenų grupei).

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • tarptautinis skrydis;
 • arbatpinigiai gidams ir vairuotojams;
 • gėrimai ir maitinimas, nenumatytas programoje;
 • asmeninės išlaidos;
 • draudimas (KRD).

Svarbi informacija apie kelionę

 • Skrydžiams šalies viduje leidžiamas registruoto bagažo svoris – 20 kg.
 • Galutinė kaina gali keistis dėl aviabilietų kainų pokyčio, kuro mokesčių ir/ar valiutos kurso pokyčių.
 • Nesusirinkus minimaliam keliautojų skaičiui (12 asm.), kelionės kaina perskaičiuojama, nesutikus, grąžinami sumokėti pinigai arba keičiama į kitą kelionę.
 • Kelionės organizatorius pasilieka teisę optimizuoti maršrutą likus mėnesiui iki kelionės pradžios.
 • Į ne ES šalis būtina vežtis pasą (asmens tapatybės kortelė NETINKA), galiojantį NE TRUMPIAU kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos.
 • Kelionių organizatorius NEATSAKO už pasienio ir migracijos tarnybų pareigūnų veiksmus;
 • Kelionių organizatorius pasilieka teisę kelionės metu keisti programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui, dėl vizų pratęsimo, naujų lėktuvo bilietų, skiepų ir kt.
  Domina ši kelionė?
  Susisiekite su Santitravels egzotinių kelionių vadybininku:
  Santaras Bagužis
  el. paštu: info@santitravels.com
  telefonu: +37066699998
  arba užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su jumis susisieksime

Santaras