fbpx

Filipinai (centrinės salos)

Kaina - 1680 € + aviabilietas

INFORMACIJA APIE KELIONĘ Į FILIPINUS

Kelionės data:

Į Filipinus keliaujame nuo 2024 m. sausio 1 d. iki 2024 m. birželio 30 d., kada šalyje yra sausasis sezonas ir palankus klimatas poilsiauti. Renkamos mažos grupės iki 12 asmenų.

Kelionės trukmė: 12 dienų

Kelionės kaina: 1 680 eurų + aviabilietas

Šios kelionės metu aplankysite centrines Filipinų salas. Bohol saloje susipažinsite su senovės Filipinų ritualais, pasakiško grožio Šokolado kalvomis ir unikalios išvaizdos gyvūnais – filipinietiškais ilgakulniais. Plauksite į XIX a. piratų pamėgtą miestą – Dumaguete, bei susipažinsite su šio miesto istorija, amatais ir kultūra. Poilsį praleisite oazę primenančioje Siquijor saloje, mėgausitės Sumilon salos lagūnos grožiu, bei pasiplaukiosite su banginiais rykliais.

Susirinkus 12 asmenų grupei, kelionė į Filipinus vyks su profesionaliu vadovu iš Lietuvos:

 • kuris sužiūrės, kad visa kelionės programa įvyktų taip, kaip buvo suplanuota;
 • visada išspręs netikėtai iškilusius nesklandumus, jei tokie atsirastų;
 • esant poreikiui atliks vertėjo paslaugas;
 • siekiant užtikrinti sklandžią kelionės eigą, glaudžiai dirbs kartu su vietiniais gidais ir vairuotojais.

Detaliau, ką veiksime ir kur keliausime kiekvieną kelionės dieną:

1-2 diena. Vilnius/Ryga – Tarpinis oro uostas(-ai) – Manila – Tagbilaran

Pasiekus Filipinų sostinę Manilą, Jūsų lauks skrydis į Tagbilaran miestą Bohol saloje. Oro uoste Jus pasitiks mūsų vietinis gidas ir būsite pervežti į viešbutį. Bohol – tai sala centriniame  Filipinų salyne, išsiskirianti savo koraliniais rifais, kalnais ir retomis gyvūnų rūšimis. Šioje saloje praleisite dvi dienas, todėl turėsite puikią progą susipažinti su visais, kerinčiais Bohol ypatumais.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

3 diena. Bohol

Po pusryčių Jūsų lauks pažintis su Bohol sala. Pirmoji stotelė – Kraujo priesaikos monumentas. Priesaika krauju (filipinietiškai „Sanduguan“) yra senovės ritualas, kuris buvo plačiai naudojamas Filipinuose, įtvirtinant susitarimus ir paktus. Abi susitarimo pusės persipjaudavo savo riešus, supildavo kraują į stiklinę su vandeniu ar vynu, ir išgerdavo mikstūrą. Šis monumentas pažymi 1565 m. priesaiką tarp ispanų tyrinėtojo Miguel López de Legazpi ir Bohol vyriausiojo vado Datu Sikatuna. Susitarimas laikomas pirmąja filipiniečių ir ispanų taikos sutartimi. Vėliau aplankysite ir seniausią salos bažnyčią/muziejų – Baclayon (UNESCO paveldas). Tiek pats bažnyčios fasadas, tiek interjeras atrodo neapsakomai, o bažnyčios muziejuje galima išvysti pačių įvairiausių archajinių relikvijų. Trečia šios dienos stotelė – Šokolado kalvos. Drąsiai galima teigti, kad tai yra Filipinų vizitinė kortelė – išvysite virš 1500 kalnų, primenančių saldžius triufelius. Manoma, kad kalvas suformavo koralų išnašos, liūtys ir erozija, bet vietiniai tiki, kad tai tėra įskaudinto milžino ašaros 🙂 Sausuoju metų sezonu kalvos nusidažo ruda spalva, todėl tinkamesnio pavadinimo joms nebūtų galima sugalvoti. Nors šis vaizdas mažų mažiausia siurrealistinis, Jūsų lauks ne ką mažiau įspūdingesnė pažintis su filipinietiškais ilgakulniais. Šie primatai randami tik Filipinuose ir Sumatroje, o jų išvaizda primena mokslinės fantastikos filmų personažus. Tai vieninteliai Žemės žinduoliai, turintys didžiausias akis, lyginant su bendromis kūno proporcijomis. Turą užbaigsite pietumis ir pasiplaukiojimu Loay ir Loboc upių pakrantėmis, iš kurių atsiveria vaizdas į smaragdines džiungles.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai ir pietūs įskaičiuoti).

4 diena. Bohol – Dumaguete

Po ankstyvų pusryčių būsite pervežti į keltų terminalą, iš kurio plauksite į Dumaguete miestą. Iš uosto būsite pervežti į viešbutį ir turėsite laisvo laiko poilsiui. Dumaguete – tai jaunatviška energija alsuojantis kurortas, įsikūręs Mount Talinis kalno papėdėje. Šis miestas laikomas aktyvių keliautoju rojumi, kadangi pramogų spektras čia gana platus – kopimas kalnais, nardymas ir uolų tyrinėjimas, tėra tik dalis šioje saloje siūlomų užsiėmimų.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

5 diena. Dumaguete – Siquijor

Po pusryčių Jūsų lauks Dumaguete miesto turas. Šis miestas yra vienas iš pagrindinių jaunimo traukos centrų dėl mokymosi institucijų gausos, todėl savo kelionę pradėsite nuo Silliman universiteto. Tai pirmasis amerikiečių įkurtas universitetas Azijoje, pavadintas Dr. Horacijaus Silimano garbei. Silimanas 1901 m. skyrė 10 000 JAV dolerių mokyklos atidarymui, ir nors pradžioje universitetas veikė kaip pradinė mokykla berniukams, 1910 m. institucija įgijo koledžo, o 1938 m. ir universiteto statusą. Šiuo metu, universitetas susideda iš 10 koledžų, 5 mokyklų ir 3 institutų, sutalpinančių tūkstančius mokinių ir studentų 62 hektarų teritorijoje. Šios kelionės metu taip pat susipažinsite ir su vietinės keramikos dirbtuvėmis, bei išvysite kaip audžiama „piña“ – ši medžiaga gaminama iš ananaso augalo lapų. Tekstilės pramonėje pina dažnai naudojama su šilku, todėl yra populiari Filipinų elito tarpe. Vėliau aplankysite Laisvės parką (Freedom park), kuriame nublanksta visas miesto šurmulys. Šiame parke įkurtas memorialas prieš politinę neteisybę kovojusiam senatoriui Ninoy Aquino. Čia vyksta nemažai vietinės reikšmės renginių, bet eilinę dieną, dauguma miesto gyventojų mėgaujasi ramia parko atmosfera. Taip pat išvysite ir centrinį Dumaguete turgų, bei katedros varpinę, kuri laikoma vienu iš seniausių miesto pastatų – patys įsitikinsite kodėl… 🙂 XIX a. pradžioje Dumaguete sulaukdavo nuolatinių piratų išpuolių, todėl miestelėnai buvo priversti pasistatyti žvalgybos bokštą, kuris ne tik kviesdavo tikinčiuosius į mišias, bet ir įspėdavo apie besiartinantį pavojų. Po pažintinio turo papietausite restorane, esančiame ant jūros kranto, ir vyksite į Dumaguete prieplauką. Iš jos persikelsite į Siquijor salą, kurioje praleisite dvi poilsiui skirtas dienas.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai ir pietūs įskaičiuoti).

6-7 dienos. Poilsis Siquijor

Turėsite puikią progą pailsėti kerinčioje Siquijor saloje. Ši sala išsiskiria savo paplūdimiais, kolonijiniais statiniais, kriokliais, olomis ir pasakiškais miesteliais. Siquijor laikoma neatrasta ir žmogaus nepaliesta Filipinų oaze, todėl lyginant su kitais Filipinų kurortais, poilsis šioje saloje garantuos Jums visapusišką atsipalaidavimą.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

8 diena. Siquijor – Sumilon

Po pusryčių laivu išplauksite atgal į Dumaguete. Pasiekę šį miestą, būsite pervežti iki laivo, plaukiančio į Sumilon salą. Šiandien Jūsų lauks poilsis kurorte, kuriame galėsite mėgautis krištolinio vandens lagūna, balto smėlio paplūdimiais, smaragdine flora ir vandens pramogomis. Praleisite šiame kurorte tris nakvynes.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai ir vakarienė įskaičiuoti).

9 diena. Sumilon (pažintinis su bangininiais rykliais)

Papusryčiavę keliausite į netoliese esantį Oslob miestelį, iš kurio plauksite iš arčiau susipažinti su banginiais rykliais – didžiausiomis žuvimis Žemėje. Šiuos nepaprastus ir draugiškus gyvūnus galite išvysti tik atogrąžų jūrose, ir nepaisant milžiniško jų dydžio, rykliai yra nei kiek nepavojingi žmonėms, bei mielai prisileidžia narus. Žuvų ilgis gali siekti net 12 m, svoris – 22 t, todėl būtų tikra nuodėmė praleisti progą išvysti šiuos mistiškus milžinus.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai ir vakarienė įskaičiuoti).

10 diena. Poilsis Sumilon

Laisvas laikas poilsiui. Norintys aktyviau praleisti laiką saloje gali rinktis viešbučio siūlomus pramogų paketus (plaukimą kanojomis/baidarėmis, žygius, paviršinį nardymą ir pan.).

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai ir vakarienė įskaičiuoti).

kelione i filipinus

11-12 diena. Sumilon – Dumaguete/Cebu – Manila – Skrydis namo

Po pusryčių būsite perplukdyti ir pervežti į Dumaguete arba Cebu oro uostą, skrydžiui į Manilą. Maniloje Jūsų lauks tarptautinis skrydis namo.


Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • vidiniai skrydžiai (Manila-Tagbilaran, Dumaguete arba Cebu-Manila);
 • 4 nakvynės 3* viešbučiuose ir 5 nakvynės 4* viešbučiuose;
 • maitinimas pagal programą;
 • pervežimai (iš oro uostų ir kelionės metu);
 • įėjimo mokesčiai lankytinose vietose (pagal programą);
 • plaukimai laivu;
 • anglakalbio gido paslaugos;
 • kelionės vadovas iš Lietuvos (susirinkus 12 asmenų grupei).

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • tarptautinis skrydis;
 • arbatpinigiai gidams ir vairuotojams;
 • gėrimai ir maitinimas, nenumatytas programoje;
 • asmeninės išlaidos;
 • draudimas (KRD).

Svarbi informacija apie kelionę

 • Skrydžiams šalies viduje leidžiamas registruoto bagažo svoris – 20 kg.
 • Galutinė kaina gali keistis dėl aviabilietų kainų pokyčio, kuro mokesčių ir/ar valiutos kurso pokyčių.
 • Nesusirinkus minimaliam keliautojų skaičiui (12 asm.), kelionės kaina perskaičiuojama, nesutikus, grąžinami sumokėti pinigai arba keičiama į kitą kelionę.
 • Kelionės organizatorius pasilieka teisę optimizuoti maršrutą likus mėnesiui iki kelionės pradžios.
 • Į ne ES šalis būtina vežtis pasą (asmens tapatybės kortelė NETINKA), galiojantį NE TRUMPIAU kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos.
 • Kelionių organizatorius NEATSAKO už pasienio ir migracijos tarnybų pareigūnų veiksmus;
 • Kelionių organizatorius pasilieka teisę kelionės metu keisti programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui, dėl vizų pratęsimo, naujų lėktuvo bilietų, skiepų ir kt.
  Domina ši kelionė?
  Susisiekite su Santitravels egzotinių kelionių vadybininku:
  Santaras Bagužis
  el. paštu: info@santitravels.com
  telefonu: +37066699998
  arba užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su jumis susisieksime

Santaras