Etiopija

Kaina - 2 390€ + aviabilietai

Informacija apie kelionę į Etiopiją

Ar prisimenat vaikystės laikus, kai prieš miegą Jūsų tėvai atversdavo knygą ir pradėdavo pasaką „Seniai, seniai gyveno…“. Su tais žodžiais Jūs buvote perkelti į magišką pasaulį, kur pilys buvo statomos iš kristalų, vienuoliai kopė uolų serpantinais, kad pastatytų nematomus vienuolynus, dykumos buvo sukurtos iš aukso, moterys dėvėjo molines lėkštes kaip papuošalus, imperatoriai uolas vertė į nuostabias bažnyčias, laukinės ir pavojingos hienos valgė iš žmonių rankų, karalienė Šeba viliojo karalių Saliamoną, o Dievo žodžiai nuo priešų buvo paslėpti slaptose arkose. Skamba fantastiškai, tiesa? Etiopija – toks šios pasakos pavadinimas. Visos kelionės į Etiopiją metu Jus lydės patyręs kelionių vadovas iš Lietuvos!

Kelionės datos: 

2025 m. lapkričio 14 d. – lapkričio 27 d

Kelionės trukmė: 14 dienų

Grupės dydis: 12 asmenų

Kelionės į Etiopiją kaina: 2 390€ + aviabilietai (nuo 740€)


Kelionės į Etiopiją programa

1 diena. VILNIUS – ADIS ABEBA

Skrydis iš Vilniaus oro uosto į Adis Abebą – Etiopijos sostinę, kur Jus pasitiks atstovas ir būsite pervežti į viešbutį.

Nakvynė viešbutyje 

2 diena. ADIS ABEBA – GONDERAS 

Pusryčiai. Jūsų lauks skrydis į Gonderą. Tai miestas įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Kažkada tai buvo Etiopijos sostinė suklestėjusi imperatoriaus Fasilades valdymo laikotarpiu 1632 m., tačiau laikui bėgant viskas keičiasi, ne išimtis ir šis miestas. Jo saulė nusileido 1868 m., žlugus Tewodros dinastijai.

Nusileidę, važiuosite nuostabaus grožio Lasta Massif kalnų grandine, kur prasidės turas po tikrą Afrikos Kamelotą. Unikalus Gondero išdėstymas, nepasikeitęs nuo pat imperijos klestėjimo laikų, leido išsaugoti pilis, tvirtoves bei unikalias bažnyčias. Pirmoji stotelė – XVII a. karališkieji rūmai bei Debre Berhan bažnyčia, garsėjanti senovinėmis freskomis. Nors jų yra daug ir pačių įvairiausių, daugelį pritraukia “sparnuotų angelų veidų” freskos, puošiančios visas bažnyčios lubas. 

Nakvynė viešbutyje

3 diena. GONDERAS – LALIBELA

Pusryčiai. Jūsų lauks skrydis iš Gondero į Lalibelą. Atvykus būsite pervežti į viešbutį, kur galėsite pasiruošti turui. Lalibeloje aplankysite 11 iš akmens išskaptuotų monolitinių bažnyčių, kurios buvo pastatytos karaliaus Lalibela valdymo metu, ankstyvajame XIII a.. Tai gyvas įrodymas ką žmogus gali padaryti vardan tikėjimo. Daugelis keliautojų šią vietą vadina 8 – uoju pasaulio stebuklu. Ir iš tiesų, unikalūs architektūriniai objektai, atspindintys aukšto lygio meistrystę regione, kurio kraštovaizdis yra ypatingai skurdus primena stebuklą. Ne veltui iki pat šių dienų Lalibeloje renkasi tikintieji.

Nakvynė viešbutyje

4 diena. LALIBELA

Pusryčiai. Ryte turėsite įdomų žygį akmenuotu keliu, lydimi gražaus kalnų kraštovaizdžio iki pat Asheton Maryam vienuolyno, kuriame laikoma reta biblija, šventieji kryžiai ir saugomas dramatiškas vaizdas į kalnus. Turėsite pasirinkimą – keliauti pėstute arba mašina, todėl šis žygis tikrai tiks visiems. Grįžę atgal į miestą, turėsite galimybę aplankyti vieną spalvingiausių kasmetinių velykinių turgų. Vietiniai čia perka maistą šventėms: mėsą, paukštieną, kiaušinius pusryčiams ir avį ar ožką pietums. Taip pat išvysite ir vietines daržoves, vaisius, rankdarbius. Apžiūrėję prekes, popiet tęsite kelionę susipažinimui su Lalibelos bažnyčiomis. Pirmoji stotelė – Šv. Jurgio bažnyčia, kuri dažnai vadinama Lalibelos vizitine kortele. Unikalios kryžiaus formos bažnyčia traukia visus tikinčiuosius iš įvairiausių pasaulio kampelių, todėl būtina ją aplankyti.

Nakvynė viešbutyje

5 diena. LALIBELA – ADIS ABEBA 

Pusryčiai. Skrisite atgal į Adis Abebą, kur Jūsų lauks trumpas turas po miestą. Važiuosite į Entoto kalnus, kur aplankysite aukščiausią viršūnę Adis Abeboje siekiančią 3200 metrų aukštį. Nuo viršūnės atsiveria nuostabūs vaizdai į sostinę: Šv. Marijos bažnyčią ir šalia jos esantį muziejų, kuriame laikomi buvusios imperijos objektai. Pasigrožėję sostine iš viršaus, leisitės į apačioje esantį Shiro Meda – didžiausia tradicinių rūbų turgų. Etiopijos tautiniai rūbai (vadinami gabbi arba netella) yra šviesių spalvų, dažniausiai balti su išsiuvinėtomis spalvingomis detalėmis, todėl tai puikus pasirinkimas esant karštam orui. 

Aplankysite Etiopijos nacionalinį muziejų ir jame esančius 3,2 milijonų metų senumo australopiteko „lucy“ griaučius bei kitus Etiopijai svarbius istorinius monumentus. Susipažinę su istorija, susipažinsite ir su kultūra. Turą tęsite etnologijos muziejuje, kuris yra įsikūręs buvusio Etiopijos imperatoriaus – Haile Selassie rūmuose. Muziejus supažindina lankytojus su tradiciniais menais, kultūra, tradicijomis. 

Įpusėjus dienai, Jūsų lauks paskutinė stotelė – Merkato – didžiausias turgus po atviru dangumi Rytų Afrikoje, kur susipažinsite su Etiopijos žmonėmis ir kultūra iš arti.

Nakvynė viešbutyje

kelione i etiopija, kelionė į etiopiją, egzotinės kelionės, pažintinės kelionės

6 diena. ADIS ABEBA – SEMERA

Pusryčiai. Jūsų lauks skrydis į Semerą, Afar regiono sostinę. „Lonely planet“ portalas Semerą apibūdina kaip „senų statinių, naujų apartamentų blokų ir dvasios neturinčių administracinių pastatų mišinį“. Todėl joje ilgai ir neužsibūsite. Atvykus Jus pasitiks 4×4 visureigiai ir vairuotojai, kartu su patyrusių gidų komanda, virėju ir policijos palyda. 

Po trumpos kavos pertraukėlės Semeroje, keliausite į Hamedela kaimelį netoli Dallol, miesto – vaiduoklio. Vakarėjant pasitiksite saulėlydį prie Assale druskos ežero, kuriame saulėlydis atsispindės pačiomis gražiausiomis spalvomis. Nusileidus saulei  keliausite į Hamedeloje esančią stovyklą po atviru dangumi (su švariomis lovomis, čiužiniais, lovatiesėmis, vandeniu buteliukuose ir t.t.).

Nakvynė stovyklavietėje

7 diena. HAMEDELA – DALLOL – ERTEALE

Dar nepatekėjus saulei, anksti ryte, keliausite į mėnulio reljefą primenančią Dallol geoterminę vietovę, kur išvysite niekur pasaulyje nematytus gamtos stebuklus. Prieš Jūsų akis atsivers tikrų tikriausios cheminės reakcijos padariniai. Druskos, sieros ir kitų mineralų junginiai per ilgą laiką ryškia geltona spalva nudažė apylinkes, o žaliai – joje esančius ežerus bei geizerius. 

Sekanti stotelė – urvas, suformuotas iš druskos ir purvo, kuriuo keliaujant pasieksite visiškai kitą pasaulį – jau matytas Assale ežero apylinkes, tačiau iš kitos pusės. Netoli urvų papusryčiausite, o pasistiprinę tęsite kelionę beribiu druskos slėniu, kurio pabaigoje susitiksite su vietiniais druskakasiais, prieš kelionę atgal į Hamedelą. Susipažinsite su druskos kasimo technikomis, formavimu į luitus naudojant tradicinius kirvius ir transportavimu kupranugariais. Papietausite Hamedela stovyklavietėje ir šiek tiek pailsėję važiuosite aktyvaus ugnikalnio – Erteale link. Atvykę, maždaug 30 minučių eisite iki pačios kalno viršūnės, kur pamatysite ugnikalnio kalderą, o po jos, keliausite į stovyklavietę, kur miegosite po atviru dangumi ant patogių čiužinių ir švarios patalynės.

Nakvynė stovyklavietėje

kelione i etiopija, kelionė į etiopiją, egzotinės kelionės, pažintinės kelionės

8 diena. ERTEALE – AFDERA – ADIS ABEBA

Atsikėlę kartu su saule, pasimėgausite pusryčiais stebint saulėtekį ir pasiruošite įdomiai dienai. Važiuosite į Afderą – vieną iš pagrindinių druskos gamintojų ir tiekėjų visoje Etiopijoje. Čia Jūs išvysite Danakil įdubą (net 122 metrų žemiau jūros lygio!) – tektoninę depresiją atsiradusią judant tektoninėms plokštėms. Kiekvienais metais ši vieta nugrimzta apie 1 cm ir yra laikoma viena karščiausių vietų pasaulyje (vidutinė temperatūra – 35 laipsniai). 

Pilni įspūdžių papietausite mieste, su vaizdu į druskos ežerą. O geresniam virškinimui – pasivaikščiosite palei druskos ūkius, po kurių Jūsų lauks kelionė atgal į Semerą ir skrydis į Adis Abebą, kur būsite pervežti į viešbutį skaniai vakarienei.

Nakvynė viešbutyje

9 diena. ADDIS ABABA – JINKA 

Pusryčiai. Jūsų lauks ankstyvas skrydis į Jinka – turgaviečių miestą, kuriame gyvena ne mažiau nei 16 etninių Etiopijos grupių. Atvykę būsite nuvežti į viešbutį ir palikę lagaminus keliausite į Mago nacionalinį parką – Mursi (vieną iš Etiopijos etninių grupių) žemę. Sunkią kelionę atpirks vaizdai į nuostabų slėnį žvelgiant nuo Mursi kalvų.

Mursi tauta yra unikali savo gyvenimo būdu. Vyrai yra žinomi kaip puikūs kariai, o moterys žinomos dėl tradicinių molinių lėkščių lūpose, kurios yra laikomos grožio etalonu. Šios tautos žmonės sausuoju metų periodu, gyvena vakariniuose Omo upės slėnio šlaituose ir augina sorgus, kukurūzus ir daržoves. O lietingąjį sezoną vietiniai praleidžia užsiimdami gyvulininkyste Tamos stepėse. Čia jie medžioja bei užsiima žvejyba. Susipažinę su apylinkėmis ir vietiniais grįšite į miestą.

Nakvynė viešbutyje

10 diena. JINKA – TURMI – OMORATE

Pusryčiai. Keliausite iš Jinkos į Turmi, o pakeliui sustosite Hamer tautos žmonių kaimuose. Hamer – viena žinomiausių genčių pietinėje Etiopijos dalyje. Priešingai nei Mursi, jie gyvena rytinėje Omo upės slėnio dalyje ir turi kaimus Turmi bei Dimeka. Jie užsiima gyvulininkyste ir žemdirbyste. Vienas iš išskirtinių Hamer  požymių – spalvoti karoliukai, kuriuos galėsite išvysti jų plaukuose, ant juosmens ir rankų. 

Įsiregistruosite į viešbutį ir pavalgysite pietus, po kurių važiuosite į pietvakarius nuo Turmi ir aplankysite Dassanech gentį, kuri dar žinoma Geleb vardu ir gyvena į šiaurę nuo Turkana (Kenijos) ežero. Norėdami pasiekti Dassanech gyvenvietę – Omorate, kanojomis plauksite Omo upe. Pusiau klajoklišką gyvenimą gyvenantys žmonės nuolat saugo savo skurdžius namus bei gyvulių bandas, aptverdami jas spygliais, kad negalėtų prieiti plėšrūnai. Dassanech tautos pagrindinis akcentas – vyrai dėvintys dramblio kaulo lūpų ar ausų aksesuarus.

Esant galimybei, grįžę į Turmi galėsite stebėti Hamer žmonių bulių šokinėjimo (jaunuolių tapimo vyrais) ceremoniją.

Nakvynė viešbutyje

11 diena. TURMI – KARO – KONSO

Pusryčiai. Aplankysite nedidelę etninę grupę Omo upėje – Karo. Vienas iš išskirtinių skiriamųjų šios tautos ženklų – kūno piešiniai naudojant pelenus ir dekoratyvūs randai, kurie sudaro įvairius raštus ant kūno. Karo gentis yra pati mažiausia Pietų Etiopijoje, o tradicijos primena netoli esančių Hamer tradicijas, tačiau tikrai verta juos aplankyti

Kelionę tęsite važiuodami į šiaurę – Konso link, kur gyvena Konso gentis. Konso yra žinomi dėl jų gyvenvietėje esančių senų ir unikalių terasų bei medžio drožinių, kurie puošia kapus. Kraštovaizdis šiame regione sukurtas dirbtinai. Dėl intensyvios žemdirbystės, kalvos buvo paverstos terasomis. Unikalus ryšys tarp žmogaus ir gamtos buvo pagerbtas 2011 m. birželį, kai buvo įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą.

Nakvynė viešbutyje

12 diena. KONSO – ARBAMINCH

Pusryčiai. Ryte keliausite iš Konso į Arbaminch, pravažiuodami įvairius kaimus turinčius skirtingas tradicijas. Atvykus Jūsų lauks ekskursija laivu po Chamo ežerą, kur galėsite išvysti didžiausius Afrikoje krokodilus, hipopotamus, vandens paukščius, įskaitant ir tulžį bei žuvinį erelį. Chanmo ežeras priklauso Nechisar nacionaliniam parkui. Nechisar reiškia „baltos žolės“ ir simbolizuoja centrinę parko lygumą, kurioje auga žolė ir yra tinkamos sąlygos gyventi „swayne hartebeest“ antilopių rūšiai, kuri yra laikoma nykstančia. Parke galėsite išvysti ir kitus gyvūnus, pvz.: zebrus ir kitų rūšių paukščius. Įsiregistruosite į viešbutį esantį Arbanminch – 40 – ies versmių miestą, vartus į vietines tautas ir didžiausią prekybos centrą pietuose. Viešbutis yra įsikūręs virš parko, todėl jums atsivers puikus vaizdas į gyvūnijos pasaulį bei skirtingų spalvų ežerus. 

Nakvynė viešbutyje

13 diena. DORZE – ADIS ABEBA

Pusryčiai. Važiuosite į Dorze miestą, kur gyvena Dorze etninė grupė kalbanti Omotic kalbų šeimos kalba. Kilsite į viršų Chencha kaimo link, kur gyvena Dorze žmonės. Audimas yra pagrindinė jų profesija. Kažkada Dorze tauta buvo puikūs kariai, o dabar – puikūs audėjai, žinomi dėl geros kokybės medvilnės dirbinių ir avilį primenančių namų. Iš bambuko pinti namai, siekia 8-12 metrų ir gali būti net dviejų aukštų bei siekti 80 metų. Pagrindinėje troboje rasite židinį, vietą sėdėjimui ir miegamuosius. Mažesnės trobelės skirtos svečiams, dirbtuvėms, virtuvei ar gyvuliams. Dorze žmonės patys augina maistą (prieskonius, daržoves, vaisius ir t.t.)ir saugo žemę nuo erozijos praktikuodami žemdirbyste terasose. 

Po susipažinimo su Dorze tauta, važiuosite į Arbaminch oro uostą skrydžiui į Adis Abebą. Paskutines akimirkas Etiopijoje galėsite praleisti pirkdami suvenyrus ir lankydami įvairias parduotuves. Vakare lauks atsisveikinimo vakarienė mėgaujantis ne tik Etiopijos virtuve, bet ir muzika bei šokiais. Vakare būsite pervežti skrydžiui atgal į Lietuvą.

14 diena. ADIS ABEBA – VILNIUS

Skrydis atgal į Lietuvą. Kelionės pabaiga.


Kelionės į Etiopiją kainą įskaičiuota:

 • 10 nakvynių viešbučiuose;
 • 2 nakvynės stovyklavietėse;
 • Pusryčiai ir vakarienė viešbučiuose;
 • Pusryčiai, pietūs, vakarienė stovyklavietėse;
 • Anglakalbio gido paslaugos;
 • Kelionių vadovo iš Lietuvos paslaugos;
 • Transportas su kondicionieriumi visos kelionės metu;
 • Kelionė laivu Chamo ežere;
 • Visi lankytinų vietų mokesčiai;
 • Visos papildomos paslaugos paminėtos programoje stovyklavimo metu;
 • Vanduo visos kelionės metu.

Kelionės į Etiopiją kainą neįskaičiuota:

 • Maitinimas nepaminėtas programoje;
 • Viza (apie 80 EUR);
 • Vietiniai skrydžiai (nuo 500 EUR);
 • Papildomi turai nepaminėti programoje;
 • Nuotraukų ir vaizdo įrašų mokesčiai;
 • Arbatpinigiai gidams ir vairuotojams;
 • Asmeninės išlaidos.

Svarbi informacija apie kelionę į Etiopiją

 • Galutinė kaina gali keistis dėl aviabilietų kainų pokyčio, kuro mokesčių ir/ar valiutos kurso pokyčių;
 • Nesusirinkus minimaliam keliautojų skaičiui (12 asm.), kelionės kaina perskaičiuojama, nesutikus, grąžinami sumokėti pinigai arba keičiama į kitą kelionę;
 • Kelionės organizatorius pasilieka teisę optimizuoti maršrutą likus mėnesiui iki kelionės pradžios;
 • Į ne ES šalis būtina vežtis pasą (asmens tapatybės kortelė NETINKA), galiojantį NE TRUMPIAU kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos;
 • Kelionių Organizatorius NEATSAKO už pasienio ir migracijos tarnybų pareigūnų veiksmus;
 • Kelionių organizatorius pasilieka teisę kelionės metu keisti programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui, dėl vizų pratęsimo, naujų lėktuvo bilietų, skiepų ir kt.

Etiopija – pasaulio civilizacijos lopšys


Keliavusių į Etiopiją atsiliepimai:

Zita ir Edvardas
2018-11-14

Kelionėje į Etiopiją praleidome vienuolika dienų. Mūsų kelionė prasidėjo skrydžiu iš Adis-Abebos į Lalibelą. Lalibelos miestas įsikūręs Etiopijos šiaurėje, tai Etiopijos krikščionių ortodoksu centras ir piligrimų vieta- vienas švenčiausiu pasaulio miestų. Lalibela garsėja įspūdingai atrodančiomis monolitinėmis cerkvėmis, iškaltomis iš raudonos vulkanines kilmės uolų. Jas iškalti įsakė imperatorius Gogre Mazgel Lalibela. Legenda pasakoja ,kad Lalibela susapnavo sapną, kad Dievas jam liepė pastatyti cerkves, tiksliai nurodydamas kur jos turi stovėti. Taip buvo sukurti šie architektūros šedevrai- iš uolų iškaltos 11- monolitinių Lalibelos cerkvių . Vienos cerkvės pasislėpusios giliose daubose ,kitos stovi atviroje vietoje. visos jos sujungtos požeminiais tunelių labirintais. Pati populiariausia ir įspudingiausia šv. Georgo cerkvė Ji iškirsta iš vientiso uolos gabalo nuo viršaus į apačią .Ji 15m. aukščio, kryžiaus formos.Pati seniausia ,tai šv. Marijos cerkvė. Jos sienos ištapytos paveikslais iš Marijos gyvenimo. Etiopijoje labai garbinama Marija su Jezumi ant rankų, trys karaliai, bei kankiniai su šv. Georgu priešakyje. Istorija sako, kad 5000 metų prieš Kristų viena iš princesių iš Etiopijos iškeliavo į Jeruzalę, ten susilaukė karaliaus Salamono sunaus. Užaugęs sunus lydimas 10000 karių grįžo į Etiopiją su 10 dievo įsakymų saugojimo skrynia, ir manoma kad ji iki šiol randasi Etiopijoje, bet šis faktas neįrodytas. Iki šiol kiekvienoje cerkvėje yra 10 dievo įsakymų saugojimo skrynios kopijos , bet kur paslėptas originalas niekas iki šiol nesužinojo. Baigus apžiūrėti cerkves mūsų dėmesį patraukė įdomi ceremonija, tai vaikų krikšto ceremonija,buvo labai įdomu stebėti ,nes mums tai neįprasta. Sekančia diena važiavome pasižiūrėti už Lalibelos keleta km. esančiu cerkviu.Važiuodami grožėjomes gamta ,kaip jie darydami terasas ,mažuose ploteliuose augina javus, daržoves. Dviejų jaučių traukiamu arklu aria žemę. Pagrindinis javas yra sorga iš jos miltų kepa taip vadinama duoną, tai toks didžiulis blynas, mums neįprasto skonio.Mus sužavėjo ne tik gamta ,bet mūsų vairuotojo vairavimo įgūdžiai, kaip jis važiuodamas keliu lengvai be didelio vargo ir streso apvažiuoja kliūtis t. y . piemenų varomos karvių, ožkų, avių bandas. Atvažiavome prie kalno ,nuo kalno viršaus teka nedidelis krioklys, šis vanduo jiems šventas.Įeiname į olą ,o joje cerkvė.Šios olos gilumoje sudėti piligrimų griaučiai. Dar gyvi būdami piligrimai išreikšdavo norą, jiems mirus, būtų padėti olos gilumoje. Yra apie 5000 griaučių. Sekanti cerkvė kurią mes aplankėme, tai 3,5 km. aukštyje.Įkopti į tokį aukšti nebuvo lengva,bet po truputi pailsėdami pasiekiame tikslą.Kiekvienoje cerkvėje mus pasitikdavo šventikas , jis parodydavo šiai cerkvei priklausanti kryžių,daugiausia kryžiai pagaminti iš sidabro ir yra labai seni. Užlipus dar aukščiau pasiekėm kalno viršūnę ,nuo jos nuostabus vaizdas. Šiais gražiais vaizdais mūsų kelionė po Lalibelą ir jos apylinkes baigėsi,valanda skrydžio ir mes jau Gondare. Labai sužavėjo Simeono nacionalinio parko vaizdai su didžiuliais tarpekliais ir dželado babuinų bandomis. Tyliai elgiantis laisvai galima pasivaikščioti kartu su jomis. Jos labai mielos. Gondaro karalių rūmai apgriuvę, šiek tiek bandoma juos atstatyti, malonu išgirsti Jų didingą praeitį ,bet norėtusi ,kad nors vienuose iš jų būtų šiuo- laikinis muziejus,kuriame būtų matyti šio objekto didi praeitis. Apsilankėme vienoje Gondaro cerkvių,kuri panaši į Nojaus laivą.Gondare buvo 43 cerkvės ,užpuole sudaniečiai sunaikino 42 cerkves liko ji viena ,nes aplink buvo daug laukinių bičių ir bandant ją padegti bitės užpuolė padegėjus ir juos nuvijo. Toliau keliaujame kalnų keliais iki Bahir Daro .Aplankėme laukinės kavos mišką, kur stebėjome kavos auginimo ir apdorojimo procesus.Aplankėme viduryje salos esanti vienuolyną. Mūsų kelionė šiaurinėje Etiopijos dalyje baigesi. Toliau kelionę tesiame jau pietinėje Etiopijos dalyje. Apie pietų Etiopijos vėlyvojo akmens amžiaus gentis ir jų gyvenimo būdą galima labai daug pasakoti ,bet visą tai būtina pamatyti. įdomu buvo stebėti boni genties turgų .Čia žmones ateina apsikeisti įvairiomis prekėmis ,pabendrauti , jie vilki nacionalinius rūbus, pagal jų rūbus galima spręsti iš kurios genties jie kile.Turistai gali nusipirkti įvairių suvenyrų ir derėtis del kainos. Didžiausia gentis –Konso pati turtingiausia, ji aprūpina didžiąją Etiopijos dalį maisto produktais, o Dorze gentis audiniais.Daugelis istorinių paminklų tame tarpe ir vėlyvojo akmens amžiaus gentys saugomos UNESKO paveldo.
Turėjome labai patyrusią gidę ,kuri mums daug pasakojo apie Etiopijos istoriją ir šiandieną. Kad nesugriūtų ekskursijos mes bendru sutarimu nevaišinome Etiopiečių vaikų nei saldainiais ,nei kitais įvairiais suvenyrais.

Dekojame už nuostabiai suorganizuota kelionę į Etiopiją. Pagarbiai Zita ir Edvardas

  Domina ši kelionė?
  Susisiekite su Santitravels egzotinių kelionių vadybininku:
  Santaras Bagužis
  el. paštu: info@santitravels.com
  telefonu: +37066699998
  arba užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su jumis susisieksime

Santaras