Australija

Kaina - 5950 € + aviabilietas

TRUMPA INFORMACIJA APIE KELIONĘ Į AUSTRALIJĄ

Kelionės datos:

2019 04 13 – 05 03
2019 11 09 – 11 29

Kelionės kaina:

5950 € + aviabilietas (nuo 1000 €)
(kaina 12 asmenų grupei)

Mažos ir kompaktiškos grupės (būsite ne tik klausytojai, bet ir patys dalyvausit ir bendrausit su gidais ir vietiniais);

Kelionių vadovas, gyvenęs Australijoje, bei rusakalbiai – anglakalbiai gidai, kurie Jūs lydės kelionės metu, ne tik parodys Jums geriausias vietas, tačiau ir papasakos istorijų.


KELIONĖS PROGRAMA

1 diena.  Skrydis iš Vilniaus.

Maitinimas: pilnas lėktuve

2 diena.  Melburnas

Nusileidžiame Melburne. Pervežimas į viešbutį. Vakare, esant norui išeisime pamatyti vakarinio Melburno gyvenimo. Melburnas laikomas vienu geriausiu miestų pasaulyje, pagal restoranų, pramogų pasirinkimą pasaulyje!

Apgyvendinimas viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

3 diena.  Pusdienio turas po Melburną su pakylimu į Eureką dangoraižį ir turas po Filipo salą su Koalų parku ir pingvinų paradu (turo trukmė ~12 val.)

11:30 Pusdienio turas po Melburno miestą. Susitikimas su rusakalbiu gidu viešbutyje. Melburnas yra Viktorijos valstijos sostinė, dar žinomas kaip kultūros sostinė, tai antras pagal dydį miestas Australijoje. Šis žavus Australijos turtas yra nuostabių sodų ir žalumynų savininkas. Jūs pereisite didinguosius Parlamento pastatus kartu su “Fitsroy” sodais, taip nueidami link garsiojo Kapitono Koko kotedžo. “Westgate” tiltas suteiks galimybę pamatyti Melburno miestą gražiausiu kampu. Toliau vyksime pro milžinišką Melburno Kriketo aikštę, nacionalinį teniso centrą, Albert parką (kuriame vyksta formulės vienas varžybos), toliau vaikščiosime po boutique stiliaus gatves Yarros ir Toorak gatvėse. Vėliau pakilsime į aukščiausią Melburno dangoraižį ir pamatysime visą miestą iš aukštai.

15:30 Po pietų vyksime į nuostabią Australijos laukinės gamtos apsaugos centrą, esantį Filipo saloje. Turėsime pirmą galimybę pamatyti vienus tingiausių, tačiau labai mielus gyvūnų pasaulyje- Koalas.

Kartu pamatysime ir vadinamuosius jūrų lokius ir pingvinus. Būtent mažieji pingvinai kiekvieną saulėlydį grįžta iš vandenyno į Summerland paplūdimį, ir krypuodami keliauja link savo „namų“ uolose, kaip tai darė tūkstančiai kartų šios rūšies pingvinų. Turėsime galimybę pamatyti šį tūkstančius metų vykstantį procesą savo akimis nuo tam skirtos platformos.

23:30 grįžtame į Melburną. Apgyvendinimas viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

4 diena.  Didžiojo vandenyno kelio turas (turo trukmė ~12 val.)

08:00 Ryte keliaujame vaizdinguoju Great Ocean keliu. Pirmiausiai vykstame pro žymiuosius banglentininkų miestelius – Lorne ir Torquay. Šiuose miesteliuose, pamatysime vieną žymiausių banglentininkų paplūdimių – Bells Beach, kuriame bangų dydis atims žadą. Pietums sustosime Apollo Bay miestelyje ant jūros kranto, pietausime (asmeninės išlaidos). Toliau važiuojame Great Ocean keliu su įspūdingais kraštovaizdžiais nuo klinčių uolų krentančių į vandenį iki balto smėlio paplūdimių. Atvykstame iki vieno Viktorijos valstijos simbolių – 12 apaštalų. Tai didžiulės iš Ramiojo vandenyno kyšančios kalkakmenio uolos, susiformavusio per milijonus metų. Mėgausimės vaizdu, vaikščiodami po tam padarytas pėsčiųjų takus ir tiltus. Toliau vyksime į Port Campbell nacionalinį parką, esantį ant uolos, kuris pasakoja virš 50 sudužusių laivų ir prarastų gyvybių istorijas dėl savo uolėto kranto. Prieš pradėdami kelionę atgal į Melburną, aplankysime natūraliai susidariusio „Londono“ tilto liekanas.

20:00 grįžtame į Melburną nakvynei. Apgyvendinimas viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

5 diena.  Ballarat ir Sovereign kalvos turas su aukso karštligės muziejumi (turo trukmė ~8 val.).

09:30 Išsiregistravimas iš viešbučio. Vyksime į Ballarat miestą, esantį and Sovereign kalno, kuriame puikiai atsispindi Australijos Vesterno stilius. Tai muziejus ir parkas po atviru dangumi, kuriame pamatysite kasdieninį 19a. Aukso amžiaus gyvenimą. Aplankysime vietos smukles, auksakalius, prekybininkus, kareivius ir t.t.. Liesimės į aukso kasyklą ir aukso muziejų kuriame pamatysite Aukso karštligės istoriją, auksiniu dirbinius ir artefaktus.

18:00 Vykstame į uostą, naktiniam plaukimui į Tasmaniją.

19:30 Išplaukiame iš Melburno.

Apgyvendinimas: Keltas Melburnas-Tasmanija (dvivietė kajutė), (pusryčiai įskaičiuoti).

6 diena.  Launcenston ir Hobart miestų turai su pakylimu į Wellingtono kalną. (turo trukmė ~8 val.)

6:00 Atplaukiame į Tasmanijos salą. Rytinis trumpas turas po Launceston miestą su anglakalbiu gidu. Tai miestas esantis šiaurinėje Tasmanijos dalyje ir garsus Cataract tarpekliu su panoraminiais vaizdais, pasivaikščiojimų takais, raižytais sodais ir keltuvu. Karalienės Viktorijos muziejus, anksčiau 19 amžiaus traukinių gamykla, laiko Tasmanijos istorijos eksponatus. Kitoje upės pusėje stovi menų muziejus su Karališkuoju parku. Tamar slėnyje, esančiame į šiaurės vakaruose, gėrėsimės Tasmanijos vynuogynais. Vėliau atvyksime į Hobartą.

13:00 Įsiregistravimas į viešbutį, pasidėję daiktus, truputėlį pailsėję ir pavalgę, turėsime turą po Hobarto miestą su tikru šio miesto žinovu. Aplankysime Anglesea kareivines, Cascade alaus gamyklos sodus, nuteistųjų moterų kalėjimo fabriką, Rosny kalvos apžvalgos aikštelę bei Karališkąjį Botanikos sodą. Vėliau vyksime į Wellingtono kalną nuo kurio atsiveria nuostabus ir vaizdingas Hobarto miesto peizažas.

17:00 Turas baigiamas viešbutyje.  Apgyvendinimas viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

7 diena.  Tasmano Peninsulos ir Port Arthur turas (turo trukmė ~8 val.)

09:00 Po trumpo važiavimo iki Tasmano peninsulos aplankysime didžiausius jūros skardžius visoje Australijoje su sustojimais prie vaizdingos Tasman arkos, „Velnio Virtuvės“, Krioklio įlankos. Po pietų vyksime į Port Arthur istorinę vietovę. Gidas aprodys ir papasakos apie vietovę, pamatysime istorinius kalėjimo griuvėsius. Patirsime ir išgirsime istorijas apie nuteistuosius, žiaurumus, vykusius šiose vietovėse. Turas baigsis trumpu kruizu po Port Arthur uostą.

17:00 Keliausime atgal į viešbutį, esantį Hobarto mieste.

Apgyvendinimas viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti)..

8 diena.  Mt Field nacionalinio parko turas (turo trukmė ~8 val.)

09:00 Mt. Field nacionalinis parkas – seniausias Tasmanijos nacionalinis parkas. Turėsime lengvą žygį vaizdingu taku, kuriame pirma aplankysime Russell krioklius su trimis vandens kritimo vietomis, o truputi toliau Horseshoe kriokliai. Taip pat, eisime „Aukštų medžių taku“ su aukščiausiais vienos eukalipto rūšies medžiais vadinamais – Swamp Gum. Šie medžiai gali būti net 80 metrų aukščio. Toliau turėsime trumpus pasivaikščiojimus įvairiais takais pro atogrąžų miškus, eukaliptus, upelius ir vietos laukinę gamtą. Eisime Pandani Grove taku, kuris eina aplink Dobson ežerą, grožėsimės laukine gamta ir aplinkiniais kalnais. Augalai šiame regione išlikę milijonus metų – pajausime senovės dvasią ir pamatysime kaip turėjo atrodyti mūsų žemė prieš milijonu metų.

17:00 Vakare pervežimas į viešbutį Hobarte.

Apgyvendinimas viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

9 diena.  Darvino miesto pusdienio turas.

Labai ankstyvas išsiregistravimas iš viešbučio ir pervežimas į oro uostą.

06:05 Skrydis Hobartas – Darvinas (su persėdimu Melburne).

10:55 Atskridus į Darviną – mūsų laukia pervežimas į viešbutį. Truputį pailsėję ir pasistiprinę susitiksime su gidu.

13:00 Pusdienio turas po Darvino miestą, vienintelį Australijos tropinį didmiestį. Aplankysime svarbiausias Darvino vietas kaip Kinų šventykla, istorinę karinį muziejų. Šis muziejus ir meno galerija yra labiausiai lankomi muziejai Šiaurinėje Australijos dalyje. Pamatysime didžiausią Aborigenų meno kūrinį visoje Australijoje. Vėliau vyksime į George Brown botanikos sodą įkurtą prieš 130 metų. Dėl ypatingos vietovės, kai sodas tęsiasi nuo jūros iki plynaukštės – tai vienas iš kelių botanikos sodų pasaulyje, kuris turi natūraliai augančių nuo jūrinių augalų iki upių žiočių. Šiame sode ne tik pamatysime egzotinius ir nematytus augalus, bet ir vietinę gyvūniją.

17:00 Vakare pervežimas į viešbutį.

Apgyvendinimas viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

10 diena.  Kakadu nacionalinis parkas (turo trukmė ~12 val.)

07:30 Šiandien keliausime vienu ilgiausių Australijos greitkelių (the Stuart Highway), aplink kurį – vienas įspūdingiausių kraštovaizdžių. Nusukę nuo šio kelio ir truputį pavažiavę, mes pasieksime didžiausią nacionalinį parką Australijoje – Kakadu, kuris įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą. Jo plotas – 19 800 kvadratinių kilometrų. Mangrove džiunglės, potvynių nuplautos lygumos, kalvos ir miškai – šis įvairus kraštovaizdis kuria gyvenvietes ir buveines milijonams įvairiausių rūšių gyvūnų ir augalų. Būsite sužavėti įvairių gyvūnų, paukščių, vabzdžių ir augalų populiacijų ir rūšių dydžiais. Turėsime kruizą Geltonąja upe, kuri yra tūkstančių krokodilų ir 60 rūšių egzotinių paukščių gyvenvietė. Po pietų, aplankysime Warradjan aborigenų kultūros centrą, esanti tame pačiame parke. Kakadu nacionalinis parkas yra namai Bininj aborigenų genties. Turėsime puikią galimybę pamatyti jų gyvenimoą ir kultūrą.

Vėliau turėsime 1.5 val. pasivaikščiojimą po Nourlangie genčių uolas. Tai uolos, kurios suteikė pastogę vietiniams aborigenas tūkstančius metų, o skirtingų piešinių formos piešiniai atskleidžia jų gyvenimo būdo pokytį per tūkstančius metų ir gilią dvasinę kultūrą.

19:30 Vakare grįžtame į viešbutį Darvino mieste.

Apgyvendinimas viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

11 diena.  Litchfield nacionalinis parkas (turo trukmė ~8 val.)

09:00 Batchelor miestelis yra vartai į Litchfield nacionalinį parką. Pasimėgausime kava ir arbata (neįskaičiuota) vietinėje kavinėje. Litchfield nacionalinis parkas įkurtas 1986 metais, kuriame pamatysime įspūdingus krioklius, tropinę augmeniją ir gyvūnija bei istorines, šventas aborigenų vietas. Šiame parke tradiciniai gyventojai yra Wagait gentis, kurie dar yra išlikę. Aplankysime ir didžiuosius termitų namus – tai architektūriniai „šedevrai“, kurių aukštis vietomis siekia net 5 metrus. Šie piliakalniai, pilni arkų, tunelių sistemos ir įvairiausių kambarių- paliks Jus be žado.

Toliau vyksime pamatyti Florence krioklio iš aukštai, o vėliau ir leisimės prie jo ir maudysimės viename iš baseinų. Turėsime galimybę pasivaikščioti po vaizdingus musonų vynmedžių miškus. Pakeliui aplankysime ir kitus krioklius, tarp žymiausių – Tabletop Range ir Tolmer Falls, kuriuose išvysime retas šikšnosparnių rūšis (oranžiniai pasagnosiniai ir vaiduokliniai). Po pietų vyksime prie dar vieno krioklio – Wangi, kuris turi daugybę uolėtų baseinų, viename iš jų maudysimės.

17:00 grįšime į viešbutį.

18:00 pervežimas į oro uostą.

20:00 skrydis į Kernsą.

23:00 Atvykstame į Kernsą ir perveža į viešbutį nakvynei.

Apgyvendinimas viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

12 diena.  Kuranda turas su Tjapukai ir Skyrail (turo trukmė ~8 val.)

9:00 Susitinkame savo gidą viešbutyje.

Pirma, aplankome Tjapukai aborigenų kultūros parką. Ten tyrinėsime parką, kuriame matysime tradicinius maisto gaminimo ypatumus ir turėsime galimybę paragauti jo. Taip pat, žiūrėsime įvairius pasirodymus, kaip didgeridoo, The Circle of Life, Bundarra Cassowary Egg teatrą, Tjapukai ir Torres šokius. Toliau kelsimės funikulieriumi virš tropinių miškų. Aplankysime tarp atogrąžų miškų (įtraukti į UNESCO) ir kalnų įsikūrusį Kuranda kaimelį, kuris buvo Djabugay aborigenų genties namai daugiau nei 10000 metų.

17:00 vyksime atgal į Kernsą.

Apgyvendinimas viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

13 diena.  Kruizas po Didįjį Barjerinį Rifą (su anglakalbe grupe)

06:30 Pervežimas iš viešbučio į prieplauką.

07:30 Kruizas po Didįjį Barjerinį Rifą.

09:45 Atvykstame į pirmą nardymo vietą.

11:00 Pietūs.

12:30 Pirma nardymo sesija.

14:30 Vykstame į kitą nardymo vietą.

16:00 Antra nardymo sesija

18:00 Vakarienė. Laisvas laikas laive.

Apgyvendinimas viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

14 diena.  2 diena po Didįjį Barjerinį Rifą.

05:30 Keliamės

06:00 Pirma nardymo sesija.

07:00 Pusryčiai

07:30 Vykstame į kitą nardymo vietą.

08:00 Antra nardymo sesija.

11:00 Paskutinė nardymo sesija.

12:00 Pietūs

14:45 Vykstame atgal.

17:00 Atvykstame į Kernsą ir pervežimas į viešbutį.

Apgyvendinimas viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

15 diena.  Paukščių ir krokodilų rezervatas (turo trukmė ~8 val.)

09:00 Pirma, aplankysime Laukinės gamtos draustinį, esantį netoli Port Douglas. Tai vienas pagrindinių paukščių ir drugelių rezervatų Australijoj, įkurtas 1989 m. Tai taip pat, vienas iš dviejų parkų pasaulyje, kuriuose galima pamatyti retos rūšies kengūras (Lumholtz’s Tree Kangaroos), kurios gyvena medžiuose. Būtent šis parkas turi daugiausiai ir kitos rūšies sterblinių gyvūnų (valabės, filanderiai ir kitos rūšys). Be šių gyvūnų pamatysite ir daug kitų, kaip koalos, pitonai, krokodilai. Toliau vyksime į Hartleys krokodilų rezervatą, kuris įsikūręs 10 hektarų teritorijoje. Tai daug apdovanojimų pelnęs ekoturizmo vietovė. Daugiau nei 2100 km takelių išsiraizgiusių aplinkui veda į daugybę skirtingų ir mažai paliestų zonų, kuriuose pamatysime įvairiausių rūšių gėlavandenių krokodilų, kitų gyvūnų ir augalų. Toliau plauksime po pelkes, kuriame stebėsime krokodilus, paukščius ir kitą gyvąją gamtą, bei ypatingus ir retus Melaleuca genties augalus.

17:00 Vykstame į viešbutį.

Apgyvendinimas viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

16 diena.  Po pietinis turas po Uluru su saulės pasitikimu (angliakalbis gidas, dalinantis bendru autobusu su kitais turistais).

05:00 Vykstame į oro uostą.

07:00 Skrydis į Ayers Rock.

09:15 Atvykstame ir pervežimas į viešbutį.

15:00 Popietinis turas po Uluru, o vakare stebėsime garsųjį saulėlydį.

Visų pirma aplankysime pagrindinę Uluru bazę, kur gidas papasakos apie šio šventojo kalno geologiją ir istoriją. Tada vyksite į Kuniya, kur eisime iki Mutitjulu Waterhole. Tai natūrali vandens kaupimosi vieta, kuris buvo labai svarbus aborigenų gyvenime tūkstančius metų. Taip pat, pamatysime senovinius aborigenų uolų piešinius ir gidas papasakos apie jų svarbą. Vėliau vyksime į Uluru – Kata Tjuta kultūros centrą. Apžiūrėsime tradicinius aborigenų namukus su jų tradiciniais piešiniais, keramikos ir medžio dirbiniais. Be to, pažinsime unikalios ir dvasingo Uluru genties Anangu gyvenimą. Vakare vyksime į Uluru saulėlydžio apžvalgos aikštelę, o pakeliui matysime vienakuprius kupranugarius, vaikštančius šioje teritorijoje. Atvykus į apžvalgos aikštelę gausite vietinio vyno ir užkandžių, kol stebėsime įspūdingus vaizdus. Uluru – tai didžiausias ir garsiausias monolitinis akmuo pasaulyje, kurio aukštis siekia 348 m., o dar didesnė dalis jos yra po žeme. Būtent saulėlydžio metu pamatysite daugybę atspalvių ant šios uolos, kuri ir yra garsi būtent dėl savo besikeičiančių spalvų.

18:30 Turas baigiasi viešbutyje.

Apgyvendinimas viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

17 Diena.  Uluru saulėtekis ir Kata Tjuta turas (anglakalbis gidas, dalinantis bendru autobusu su kitais turistais).

05:45 Pasitiksime saulę stebėdami nuo platformos iš kurios atsiveria vaizdai į Uluru uolą ir kitus Kata Tjuta kalnus, kol mėgausimės rytine kava ir arbata. Tuo metu kai gerėsimės pirmais saulės spinduliais paliečiančiais šiuos kalnus, gidas papasakos apie Uluru – Kata Tjuta nacionalinį parką, kuriame aborigenai gyvena jau daugiau nei 22000 metų, todėl tai tikrai ilga istorija papasakoti. Vėliau vyksime į Kata Tjuta (arba kitaip „Olga“) kalnų grupę, kur stosime prie geriausios apžvalgos aikštelės iš kurios atsiveria nuostabiausi vaizdai. Toliau turėsime valandos žygį po Walpa tarpeklį, kuriame gidas aprodys unikalią šios vietovės florą ir fauną, bei šių kalnų geologiją.

11:00 Pervežimas į oro uostą.

12:35 skrydis į Sidnėjų.

17:10 Atvykstate į Sidnėjų. Pervežimas į viešbutį

Apgyvendinimas viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

18 diena.  Mėlynieji kalnai įskaitant laukinės gamtos parką. (turo trukmė ~8 val.)

09:00 Ryte prasidės visos dienos turas į Mėlynuosius kalnus. Atvykimas į vaizdingąjį mėlynųjų kalnų pasaulį, kurio grožį geriausiai pademonstruoja kalnų keltuvas, geležinkelis. Šie pasivažinėjimai puikiai pristato slėnių statumą, kanjonų didingumą bei trijų seserų akmens susiformavimo ypatumus. Vėliau stabtelėsite pasigrožėti “Narrowneck” ir “Cahill” vaizdais, kurie Jus priblokš savo begaliniu grožiu. Atvykimas į “Leura” kaimelį pasistiprinti gardžiu maistu (asmeninės išlaidos). Po pietų turėsite šiek tiek laisvo laiko pasivaikščioti po šio nuostabaus kaimelio gatves. Būsite pamaloninti žiūrėdami į nuostabiai sutvarkytus sodus bei neįprastai įdomias krautuvėles. Vėliau vyksite į laukinių gyvūnų parką ir galėsite nusifotografuoti su džiaugsmą keliančia koala, vombatais, kengūromis, dingais ir mažais pingvinais.

17:00 Turas baigsis viešbutyje Sidnėjuje.

Apgyvendinimas viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

19 Diena.  Pietinės pakrantės turas (turo trukmė ~8 val.)

09:00 Pradėsime turą šiuo keliu, kuri tęsiasi 600 km. Apžiūrėsit vietinius miestelius, kaimelius, mėgausitės aplinkine gamta ir rezervatais arba tiesiog atsipūsti paplūdimiuose. Vykstant šiuo keliu yra virš 30 skirtingų nacionalinių parkų. Atvyksime į Shellharbour paplūdimį, kuriame trumpam stabtelsime, pasimaudysi ir pasimėgausim ramiu miesteliu. Toliau vyksime į Kiama miestelį, kuriame pasivaikščiosim pėsčiųjų takais, kuriuose atsiveria įspūdingi paplūdimių ir miškų vaizdai. Iš Kiama vyksite į Minnamurra tropinius miškus, kurie yra Budderoo nacionaliniame parke. Tai kerinčių krioklių namai, kuriuos pamatysime vaikščiodami po šį parką. Pakeliui dar stabtelsime Jamberoo, puikų ir ramų kaimelį.

17:00 Grįžtame į Sidnėjų.

Apgyvendinimas viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

20 diena.  Sidnėjaus miesto turas. (turo trukmė ~6 val.)

11:30 Išsiregistruojame viešbutyje ir palikę lagaminus keliaujam po Sidnėjų. Visų pirma vyksime į Sidnėjaus dangoraižį (Sydney Tower) ir turėsime atsisveikinimo pietus (aukščiausias restoranas pietų pusrutulyje), gerėdamiesi miesto panorama. Turėsim švediško stalo pietus (gėrimai neįskaičiuoti), kuriuose bus galima išbandyti tiek vietinę, tiek tarptautinę virtuvę.

13:30 Pavalgę, vyksime į istorinė ir įžymiausios Rocks rajoną, kuriame yra garsieji operos rūmai, vėliau po Harbour tiltu, atvykę prie Macquarie’s Chair fotografuosime Sidnėjų iš vienos gražiausių vietų. Toliau vyksime pro įvairias istorines ir įžymias Sidnėjaus dalis. Aplankysime garsiausią Sidnėjaus paplūdimį – Bondi Beach. Pravažiuosim ir pro prašmatnias priemiesčio dalis – Double Bay, Potts Point ir Vaucluse. Turą baigsime tikriausiai populiariausioje miesto dalyje – Kings Cross.

17:30 Grįšime į viešbutį.

18:30 Pervežimas į oro uostą.

Maitinimas: Pusryčiai

21 diena.  Skrydis Vilnius/Ryga


Į kainą įskaičiuota:

 • Transportas po Australiją;
 • 4 vietiniai skrydžiai: (Hobartas – Darvinas; Darvinas – Kernsas; Kernsas – Ayers Rock; Ayers Rock – Sidnėjus);
 • 1 Naktinis keltas (Melburnas – Tasmanija)
 • 17 Nakvynių Australijoje 3* viešbučiuose ir moteliuose;
 • 1 nakvynė laive kruizo po Didįjį Barjerinį Rifą;
 • Užkandžiai Uluru saulėtekio ir saulėlydžio metu;
 • Pietūs ir vakarienė kruizo po rifą pirmą dieną;
 • Pusryčiai ir pietūs kruizo po rifą antrą dieną;
 • Pietūs Sidnėjaus dangoraižyje;
 • Profesionalūs Rusų kalbos gidas;
 • Profesionalus anglų kalbos gidas (Ayers Rock ir Launceston);
 • Kelionių vadovas iš Lietuvos;
 • Įėjimo mokesčiai į programoje paminėtus lankomus objektus;
 • Viešbučių mokesčiai;
 • Vizos/leidimo vykti tvarkymas.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Tarptautiniai aviabilietai (Vilnius – Melburnas ir Sidnėjus – Vilnius);
 • Mokesčiai atsiskaitant kredito kortele;
 • Nepaminėtas maitinimas;
 • Alkoholiniai ir nealkoholiniai gėrimai;
 • Skambinimo paslaugos;
 • Arbatpinigiai vairuotojams ir gidams;
 • Programoje nepaminėtos paslaugos;
 • Programoje nurodytos papildomos pramogos/turai.
 • Asmeninės išlaidos;
 • Kelionių rizikos draudimas

Svarbu! Galutinė kaina gali keistis dėl aviabilietų kainų pokyčio, kuro mokesčių ir/ar valiutos kurso pokyčių.

SVARBI INFORMACIJA

 • Skrydžiai  dažniausiai vykdomi su Singapore arba Etihad oro linijomis.
 • Į ne ES šalis būtina vežtis pasą (asmens tapatybės kortelė NETINKA), galiojantį NETRUMPIAU kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos.
 • Galutinė kaina gali keistis dėl aviabilietų kainų pokyčio, kuro mokesčių ir/ar valiutos kurso pokyčių;
 • Nesusirinkus minimaliam keliautojų skaičiaus (10 asm.), kelionės kaina perskaičiuojama, nesutikus, grąžinami sumokėti pinigai arba keičiama į kitą kelionę;
 • Kelionių organizatorius pasilieka teisę optimizuoti maršrutą likus mėnesiui iki kelionės pradžios;
 • Kelionių organizatorius NEATSAKO už pasienio ir migracijos tarnybų pareigūnų veiksmus;
 • Kelionių organizatorius pasilieka teisę kelionės metu keisti programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui, dėl vizų pratęsimo, naujų lėktuvo bilietų, skiepų ir kt.

ATSILIEPIMAI:

Ramutė
.
Mūsų, keliaujančių į Australiją ir Tasmaniją, kelionės tikslas buvo aplankyti Didžiojo vandenyno kelią, pakirkinti pingviniukus, koaliukus, kengūriukus, panardyti barjeriniam rife, pabuvoti Darvine, kur pats Darvinas niekada nebuvo, pavaikščioti Kakadu parke, išgerti vyno prie Uluru – raudonosios uolos, susipažinti su Melburno ir Sidnėjaus miestų gyvenimais.
Pirmasis mūsų lankomas miestas – Melburnas. Labai smagu jį apžiūrėti iš dangoraižyje esančios apžvalgos aikštelės. Miestas, kaip ir kiti Australijos miestai, yra jaunas – apie 200 metų. Senieji pastatai puikiai dera prie naujai pastatytų ir statomų statinių. Gatvėse daug kinų kilmės australiečių. Istoriškai taip susiklostė, kad kinai čia atvažiavo ieškoti aukso ir įsikūrė visam laikui. Migrantų dabar australai nepriima, geriausiu atveju, o gal blogiausiu – apgyvendina Naujojoje Gvinėjoje arba tiesiog apsuka laivus ir neleidžia išsilaipinti. Na, o senbuviai arba legaliai atvykusieji yra priimami svetingai. Tuo mus patikino ir sutikti Australijoje gyvenantys lietuvaičiai. Netoli Melburno galima stebėti ypatingą reginį – kaip, saulei nusileidus, šimtai mažų pingviniukų grįžta iš vandenyno į savo namelius ant kranto uolose. Išlipa iš vandens, draugiškai palaukia giminaičių ar kaimynų ir krypuodami ir besišnekučiuodami, smalsiai apžiūrinėdami juos stebinčius turistus, keliauja į savo urvelius. Fotografuoti su blykstėm draudžiama, kad nenervinti mažučių šios salos gyventojų. Gražu, net graudu! Namučiuose pingviniukų laikia mažučiai vaikučiai. Ir tėvų, ir maisto. Vaikystė baigiasi tuomet, kai tėvai grįžta iš vandenyno, o namo neužsuka. Porą dienelių palaukę, pingviniukai priversti lįsti iš uolų ir keliauti su visa armija pingvinų į vandenyną ir patiem ieškoti ir žvejoti žuveliokų. Gražių vaizdų prisižiūrėjome važiuodami DIDŽIOJO VANDENYNO KELIU (GREAT OCEAN ROAD). Pasak gido, tai vienas nuostabiausių ir įspūdingiausių maršrutų visame pasaulyje. Į Nacionalinio Australijos paveldo sąrašą įtraukto kelio ilgis – 243 km, jis jungia du didelius miestus – Melburną ir Adelaidę. Palei vandenyną didingai kyla iš vandens „12 apaštalų“ – tai natūraliai susidariusios kalkakmenio uolos. Apaštalus suformavo erozija: aršios ir ekstremalios Pietinio vandenyno oro sąlygos laipsniškai graužė minkštą kalkakmenį, taip uolose formuodamos urvus, tapusius arkomis, kurios, laikui bėgant, įgriuvo. Galiausiai liko tik aukštos, iki 50 m., uolos. Į Tasmaniją atplaukėme naktiniu keltu. Tasmanijoje nėra nei uodų, nei musių, nei ryklių, nei skorpijonų, nėra jokios infekcijos. Daug kalnų, ežeriukų. Saloje auga apie 70 rūšių eukaliptų medžių. Labai daug baltos spalvos papūgų Kakadu. Unikalus medus – jis nesaldus, tai natūralus antibiotikas iš eukaliptų medžių. Sniego niekada nebūna. Žiemą +10–+15 šilumos, kitu laiku +23–25 šilumos. Auginamos įvairios daržovės, vynuogės, lašišos. Labai gera ir derlinga žemė. Niekada nebūna žemės drebėjimų. Valstybė labai rūpinasi senais žmonemis. Moka už tai, kad vaikai padeda tėvams nuvežti juos į parduotuvę apsipirkti, kad žolę nupjauna ir t. t… Saloje yra pats didžiausias biologijos ir chemijos universitetas. Valstybinėse mokyklose namų darbų neužduoda, nebūna egzaminų, kad mokiniams nesukelti streso, jei nori mokytis, tai mokykis, jei ne – niekas neverčia. Gidas pabrėžė, kad čia visi žmonės labai laimingi ir Tasmanijoje, net šunys šypsosi:). Lankome į MONA muziejų. Jį įkūrė pokerio lošėjas, 58 metų tasmanietis, kuris tam muziejui skyrė 300 mln. Australijos dolerių. Šis muziejus super moderniškas.
Tasmaniečiai į muziejų gali užeiti nemokamai. Ekskursija į tasmanišką mišką. Tankūs medžiai, milžiniško dydžio paparčiai, eukaliptų žievės, nusidriekusios iki pat žemės, palieka didelį įspūdį. Aukščiausias Eukaliptas šiame miške – 98 metrų, o apimtis – 11 žmonių vos apglėbėme! Vėliau matysim tokių miškų ir daugiau, bet šis buvo super vaizdais, o dar miško glūdumoje krioklys, tai tikra pasaka! Taigi, prisižiūrėję ir prisiklausę Tasmanijos gyvenimo ypatumų, skrendam atgal į Australiją – į Darviną. Tai vienintelis miestas įsikūręs tropikuose. Mangrovijos auga kiekvienoje miesto baloje. Mėgino jas išnaikinti ir pastatė toje vietoje gyvenamuosius namus…, bet gyventi buvo neįmanoma – baisus kvapas. Pasirodo, mangrovijos yra kenksmingų balų dujų filtras… Gamta yra gamta. Žino ką daro. Darvine gyvenati, iš Peterburgo kilusi, gidė pasakoja įdomių istorijų. Taigi, ji ir papasakojo iš kur kilę aborigenai. Jų pačių įsitikinimu, aborigenus sukūrė Žmogus iš žvaigždžių. Aborigenų Australijoje yra daug. Patys atspariausi civilizacijos pinklėm, gyvena giliai dykumose. Smalsiems turistams, norintiems bet kokia kaina juos pamatyti, kelias yra tik į vieną pusę…. Miestuose ar šalia miestų gyvenančius aborigenus labai sunku integruoti į šiuolaikinį gyvenimą. Valdžia jiems moka pašalpas apie 2.800 austr. dolerių, kuriuos aborigenai kaip mat išleidžia, o tiksliau dauguma tiesiog prageria. Jau ryte prie parduotuvių gali pamatyti miegančių aborigenų.
.
Ina ir Virginijus
.

 

  Domina ši kelionė?
  Susisiekite su Santitravels egzotinių kelionių vadybininku:
  Santaras Bagužis
  el. paštu: info@santitravels.com
  telefonu: +37065273161
  arba užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su jumis susisieksime