Balio sala ir Singapūras

Kaina - 1399 € + aviabilietas

Egzotiškoji Balio sala ir modernus Singapūras už neįtikėtinai žemą kainą

Šioje kelionėje Jūs pamatysite modernųjį Singapūrą, nuostabius Balio salos smėlio paplūdimius, pakopines ryžių terasas kalnų slėniuose, žavingus ugnikalnius, žaliąsias beždžionių džiungles ir paslaptingą povandeninį pasaulį. Susipažinsite su Balio salos hinduistine kultūra aplankydami unikalias šventyklas nuo kurių priklauso baliečių gyvenimo ritmas.

14 dienų kelionė po Balio salą su Singapūru už neįtikėtinai žemą kainą 1399 eurų + aviabilietai

Mes Jums suplanuosime tobulą kelionę į Balio salą ir Singapūrą pagal Jūsų poreikius ir galimybes. Kelionės datos parenkamos individualiai.


Privalumai renkantis mūsų siūlomą kelionę: tiksliai, tinkamai ir efektyviai suplanuotas laikas; laiko patikrinti profesionalūs vietiniai gidai; per daugelį metų išmokome kelionės dienų laiką suplanuoti idealiai ir su maksimaliu šalies pažinimu; mūsų atstovas pasiekiamas 24 valandas per parą.


Detali informacija, ką veiksime kiekvieną dieną visos kelionės metu:

1 diena. Skrydis iš Vilniaus (galimas iš Rygos, Varšuvos) į Singapūrą. 1 arba 2 persėdimai Europos miestuose.

2 diena.  Singapūras

Oro uoste Jus pasitiks mūsų atstovai ir būsite pervežti į viešbutį. Vakare turėsite laisvo laiko poilsiui moderniame ir kosmopolitiškame mieste.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

Vakare, pagal Jūsų pageidavimus, galimi papildomi pažintiniai turai (safaris zoologijos sode arba Sentosos sala, arba Universal Studios pramogų parkas). Daugiau informacijos rasite žemiau esančiame skyrelyje “Papildomi turai Singapūre”.

3 diena. Singapūras – Denpasaras (Bali sala) – Ubudas

Po pusryčių Jūsų lauks pažintinis turas po Singapūrą su mūsų vietiniu gidu. Pradėsite savo kelionę nuo Raffles viešbučio – tai vienas pirmųjų sostinės viešbučių, išlaikęs savitą kolonijinę architektūrą ir istoriją. Turo metu taip pat turėsite progą susipažinti su arabų, kinų ir indų kvartalais, bei vietinių gyventojų kultūra ir papročiais. Vėliau keliausite į Singapūro krantinę, kurioje aplankysite Merlion parką su vienu iš įstabiausių fontanų visoje Pietryčių Azijoje! Tęsite kelionę didžiausiu ir populiariausiu miesto bulvaru – Oarchard – iki Clarke krantinės, kuri XIX a. veikė kaip pagrindinis miesto uostas ir komercinis centras. Šią vietą galima pavadinti muziejumi po atviru dangumi – išvysite įspūdingai atrodančią senovinės ir moderniosios architektūros sintezę. Vakare Jūsų lauks skrydis į Denpasarą (Bali sala). Denpasaro oro uoste Jus pasitiks gidas ir būsite pervežti į viešbutį Ubudo miestelyje.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

4 diena. Ubudas

Papusryčiavę turėsite laisvą dieną poilsiui ir aklimatizacijai. Apsistosite Ubude – tai Bali kultūros sostinė, apsupta džiunglių, ryžių laukų ir kalnų! Ubude įkurti vieni iš geriausių meno muziejų visoje Indonezijoje, o vietiniai gyventojai pasižymi amatų puoselėjimu (ypač dirbiniais iš medžio, tekstilės ir juvelyrikos).Turėsite progą patyrinėti ramybe alsuojantį miestelį, pasakiškų kalnų apsuptyje. Norintiems aktyviau praleisti laiką, siūlome peržvelgti žemiau esančius skyrelius – „Papildomi turai Balio saloje“ ir „Aktyvios pramogos Balio saloje“.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

5 diena. Ubudas – Bedugulas

Po pusryčių Jūsų lauks pirmasis pažintinis turas po Bali salą. Pirma stotelė – Tanah Lot šventykla, stovinti ant uolos, Indijos vandenyno apsuptyje. Ši hinduistų šventovė buvo pastatyta dar XVI a., ir yra viena iš septynių jūros šventyklų pietvakarinėje Bali salos dalyje. Potvynių metu ji tampa nepasiekiama, kadangi šventyklos salą iš visų pusių apsemia vanduo. Vėliau vyksite į Alas Kedaton mišką ir to paties vardo šventyklą. Čia sutiksite krabaėdes makakas ir didžiuosius šikšnosparnius, kurie vietinių gyventojų yra laikomi šventais. Trečia stotelė – Ulun Danu šventykla, įsikūrusi šalia skaidraus Bratan ežero. Tai pagrindinė vandens ir Šivos šventykla Bali saloje – čia vyksta hinduistų ceremonijos skirtos vandens, ežerų ir upių deivei. Po apsilankymo šventykloje, keliausite į Bedugulo botanikos sodą. Šis sodas įsikūręs 1000 m aukštyje virš jūros lygio, todėl turėsite puikią progą atsivėsinti nuo tropinio karščio, o išskirtinė flora ir fauna spalvingai apipavadalina nuo sodo atsiveriančią panoramą. Paskutinis šios dienos monumentas – Taman Ayun šventykla (XVII a.), įtraukta į UNESCO paveldo sąrašą. Architektūrinis šios šventyklos ir jos pastatų braižas tiesiog atima žadą. Jaukią atmosferą šventovės teritorijoje įkūnija maži prūdeliai su lotosų žiedais.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai ir pietūs įskaičiuoti).

6 diena. Ubudas – Kintamani

Po pusryčių Jūsų lauks antrasis pažintinis turas po Bali salą. Pradėsite kelionę nuo Batuan šventyklos. Ši hindų šventykla skaičiuoja jau beveik 1000 metų ir yra ne tik dvasinis centras, bet ir vieta, turtinga savo istorija. Šventovės viduje yra begalė priešistorinių relikvijų, apipintų legendomis apie dievybes ir senovės ritualus. Vėliau keliausite į beždžionių mišką Ubude – tai šventas baliečių miškas, sukurtas apsaugoti vietinę florą ir fauną pagal Tri Hita Karana doktriną. Ši doktrina skelbia tris būdus pasiekti dvasinę gerovę ir fizinį gerbūvį – harmoningi santykiai su žmonėmis, su savimi ir aplinka, bei savimi ir Dievais. Po apsilankymo šventajame miške vyksite prie Tegenungan krioklio, pasislėpusio džiunglių tankmėse. Turėsite galimybę pasimaudyti ir atsigaivinti po vaikščiojimo džiunglėse. Vėliau keliausite pro pritrenkenčias Tegallalange ryžių terasas, besitęsiančias slėniuose ir kalnų papėdėse. Kita turo stotelė – Gunung ugnikalnis ir Batur ežeras. Tai vienas iš įspūdingiausių gamtos stebuklų Balio saloje – milžiniškas (3000 m aukščio) ugnikalnis iškilęs virš smaragdinių džiunglių, vaiskaus ežero apsuptyje. Turo pabaigoje lankysitės Luwuak žvėrelių fermoje, kurioje gaminama brangiausia kava pasaulyje! Pamatysite ir išgirsite viską apie kavos gaminimo procesą, galėsite paragauti šios kavos ir, esant norui, jos įsigyti (čia ji gerokai pigesnė).

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai ir pietūs įskaičiuoti).

7 diena. Poilsis Ubude 

Laisvas laikas poilsiui. Ubude rasite šimtus parduotuvių, kuriose galite įsigyti antikvarinių daiktų, medžio drožinių, tekstilės, tapybos ir juvelyrikos. Jei norėsite aktyviau praleisti laiką, rekomenduojame išsinuomoti dviračius ir pasivažinėti po Ubudo apylinkes. Taip pat siūlome apsilankyti Ubudo rūmuose, turguje ir Green School – tai vienintelė pasaulyje mokykla, pastatyta iš aplinkai nekenksmingų medžiagų – net bankomatas pagamintas iš Bambuko! Rezervacija turite atlikti iš anksto, šios mokyklos tinklapyje. Turo laikas – 10:00 val. ir 14:00 val. Kaina apie 12 USD/asm. Jei norėsite ramaus poilsio, galėsite pasinaudoti viešbučio siūlomomis SPA paslaugomis ir masažais.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

kelione i bali

8 diena. Ubudas – Besakih – Sanuras

Po pusryčių Jūsų lauks trečiasis pažintinis turas po Bali salą. Turą pradėsite nuo didžiausio Balyje šventyklų komplekso – Besakih. Šventyklos įsikūrusios vieno kilometro aukštyje ir yra virš 1000 metų senumo. Šis kompleksas išsiskiria tuo, kad visoms hindų kastoms leidžiama jame apsilankyti – Besakih pastatytas kaip pirminis centras visoms hinduizmo ceremonijoms. Vėliau Jūsų laukia pasivaikščiojimas orchidėjų parke, kuriame rasite ne tik įvairiausių rūšių orchidėjų, bet ir tropinės augemenijos, įkūnijančios pačius įvariausius žalumos atspalvius. Po pasivaikščiojimo parke vyksite stebėti Barong pasirodymo – tai tradicinis hinduistų ritualinis šokis, įkūnijantis šventą kovą tarp gėrio ir blogio – dvasių karalius ir gerumo skleidėjas Barong kaunasi su demonų motina Rangda. Tai įspūdingas šokis su daugybe kaukių, vaizduojančių hinduizmo dievybes. Po pasirodymo keliausite į Goa Gajah šventyklą, vietinių vadinamą „Dramblių urvu“. Tai dvasinės meditacijos vieta ir svarbus archeologinis kompleksas, kuriame yra daugybė uolų raižinių, centrinė meditacijos ola, prausimosi baseinai ir fontanai. Šventyklos vandeniu vietiniai gyventojai plauna save nuo blogų dvasių. Jei dar turėsite laisvo laiko, vyksite apžiūrėti mūsų gido kaimelį ir sužinosite daugybę dalykų apie jų kultūrą ir tradicijas. Esant galimybei, įmanoma išvysti ir gaidžių peštynes (jei tuo metu jos vyksta). Peštynės labai populiarios tarp vietinių ir eina iš kartos į kartą. Nors oficialiai gaidžių peštynės yra uždraustos, valstybė taiko išimtis, jei kova vyksta religiniu pagrindu, o miestelėnai mėgsta tuo pasinaudoti. Vietiniai tiki, kad kovoje išlietas gaidžio kraujas išvaro demoniškas dvasias.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai ir pietūs įskaičiuoti).

9-10 -11-12-13 dienos. Poilsis Sanure

Turėsite galimybę ištiesti kojas paplūdimyje ir pasimėgauti saule. Sanurą supa pasakiški vaizdai – balto smėlio paplūdimiai, palmės ir skaidrus azūrinis vanduo. Ši oazė rytinėje Balio dalyje įkūnija tobulą atmosferą poilsiui.

4 nakvynės viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

Galimi individualūs turai, kuriuos rasite žemiau esančiuose skyreliuose – „Papildomi turai Balio saloje“ ir „Aktyvios pramogos Balio saloje“.

14 diena. Pervežimas į oro uostą. Skrydis atgal į Lietuvą.


Į kainą įskaičiuota: 

 • 12 nakvynių 3* arba geresniuose viešbučiuose;
 • 12 pusryčių ir 3 pietūs;
 • maitinimas ir gėrimai skrydžio metu;
 • programoje nurodyti turai;
 • rusakalbiai arba anglakalbiai gidai;
 • mikroautobusas/autobusas su oro kondicionieriumi pažintinių turų ir pervežimų metu;
 • programoje nurodytų lankomų objektų įėjimo mokesčiai.

Į kainą neįskaičiuota:

 • tarptautiniai aviabilietai (nuo 700 Eur/asm.), dažniausiai skraidinama Lufthansa arba KLM oro linijomis;
 • papildomi turai, nenurodyti programoje (žiūrėti žemiau);
 • medicininių išlaidų draudimas užsienyje, nelaimingų atsitikimų, bagažo ir neįvykusios kelionės draudimas, atšauktos kelionės draudimas;
 • programoje nenurodytas maitinimas;
 • arbatpinigiai gidams ir vairuotojams;
 • asmeninės išlaidos.

SVARBI INFORMACIJA

 • Skrydžiai  dažniausiai vykdomi Lufthansa arba KLM oro bendrovių. Jei atsiranda pigesnių aviabilietų kitomis oro linijomis, pakeičiame su klientų sutikimu;
 • Į ne ES šalis būtina vežtis pasą (asmens tapatybės kortelė NETINKA), galiojantį NE TRUMPIAU kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos;
 • Kelionių organizatorius  NEATSAKO už pasienio ir migracijos tarnybų pareigūnų veiksmus;
 • Kelionių organizatorius pasilieka teisę kelionės metu keisti programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui, dėl vizų pratęsimo, naujų lėktuvo bilietų, skiepų ir kt.

Papildomi turai Balio saloje


1. Saulės pasitikimas ant Batur ugnikalnio 

Saulėtekio sutikimas ant Batur ugnikalnio viršūnės puikiai tiks tikriems romantikams. Savo horizonte saulė apšvies džiungles, jūrą, ugnikalnius ir ežerus, sukurdama neįtikėtinus atspalvius, o švelnus kalnų klimatas ir švarus oras puikiai Jus tonizuos. Vaizdas nuo ugnikalnio tiesiog atima žadą. Žygis trunka apie 3 – 4 valandas. Į turo kainą įeina – pervežimai, lengvi pusryčiai ir patyrusio instruktoriaus paslaugos (jis Jus lydės viso žygio metu).

2. Uluwatu šventykla su vakariene Jimbaran paplūdimyje 

Pusdienio pažintinis turas į piečiausią Balio šventyklą. Tai turbūt viena įspūdingiausių, legendomis apipintų šventyklų visoje saloje. Vaizdinga Uluwatu šventykla įsikūrusi ant 100m aukščio uolėto skardžio, nuo kurio atsiveria stulbinanti panorama į jūrą. Saulėlydžiai šioje vietoje tiesiog atima žadą, o vietinės beždžionės nenustoja juokinti lankytojų. Atminkite, kad turite saugoti savo daiktus, o ypač maistą, nes galite greitai jo netekti. Tai pat išvysite tradicinį Baliniečių šokį “Kecak fire”, vykstantį saulėlydžio metu. Saulei nusileidus vyksite į Jimbaran paplūdimį, kuriame galėsite pasimėgauti šviežiomis jūrų gėrybėmis. Į turo kainą įeina – gidas (rusų arba anglų k.) su privačia transporto priemone, vakarienė ir įėjimo mokesčiai.

3. Naktinis žygis ant dramblių 

Ar kada svajojote apie naktinę kelionę ant dramblių po džiungles? Šis naktinis turas kaip tik Jums! Specialiu maršrutu mus ves naktį po ūkanotą Taro atogražų mišką saulei leidžiantis – vaizdai neįtikėtini, kai paskutiniai saulės spinduliai dar bando prasiskverbti pro vešlius miškus. Spalvos… Vau! Nepamirškite fotoaparatų! Vėliau matysime dramblių šou pasirodymus, o vakare turėsime puikią vakarienę ant ežero kranto kartu su drambliais. Atsargiai! Jie mėgsta vagiliauti. Šiame ture, mes Jums suteiksime – visus pervežimus, naktinis safaris su drambliais, dramblių pasirodymas ir 4 patiekalų vakarienę, bei draudimus.


Aktyvios pramogos Bali saloje


1. Raftingas (plaukimas gumine valtimi kalnų upe) 

Rekomenduojame! Ekstremali pramoga nuotykių ieškotojams. Plauksite sraunia kalnų upe, kurioje atsiveria pritrenkiantys vaizdai – nuo džiunglių žalumos su tropinių paukščių garsais, iki krištolo skaidrumo krioklių. Būsite pervežami vaizdingomis vietovėmis iki išplaukimo vietos, kurioje Jus pasitiks besišypsantis instruktorius su “welcome” gėrimu. Atsigaivinus, bus pravestas instruktažas ir gausite gelbėjimosi liemenes, specialius šalmus, rankšluosčius, neperšlampamą kuprinę ir irklus. Valtyje Jūsų lauks instruktorius, kuris padės Jums perplaukti šia mažai paliesta Bali upe. Pasiekę savo galutinę stotelę, galėsite nusiprausti po dušu, persirengti ir papietauti restorane nuo kurio atsiveria nuostabus vaizdas į džiungles ir upės slėnį. Į turo kainą įeina – pervežimai, visa „raftingo“ įranga, profesionalaus instruktoriaus paslaugos, pietūs restorane ir draudimas.

2. Žygis džiunglėmis centrinėje Bali dalyje 

Jei kada svajojote apie kelionę drėgnaisiais atogrąžų miškais, pamatyti tropinę augmeniją, išgirsti egzotinių paukščių giesmes ir pamatyti makakas – šis žygis Jums. Dieną pradėsite nuo kelionės iki žygio pradžios taško – Bedugul kaimelio. Jūsų laukia ne tik žygis pėsčiomis per džiungles, bet persikėlimas per kalnų ežerą tradicinėmis balietiškomis kanojomis. Šio maršruto kraštovaizdis be galo kerintis, todėl rekomenduojame su savimi turėti fotoaparatus. Perplaukus ežeru Jūsų lauks pietūs restorane. Po pietų vyksite į atgal savo viešbutį. Į turo kainą įeina – pervežimai, profesionalaus gido paslaugos, įranga žygio metu, persikėlimas kanojos, pietūs, draudimas.

3. Safaris po atokiausias Bali vietas su galingais visureigiais 

Pamirškite autobusus ir asfaltuotus kelius – leiskitės po paslaptingiausias Balio vietas su galingais visureigiais! Keliausite po atokius ir autentiškus Bali kaimelius viduryje džiunglių. Kaimeliuose išbandysite tradicinius patiekalus, kavą ir arbatą, pamatysite, kaip auginami ir gaminami prieskoniai. Toliau tęsite kelionę po džiungles, pasiekdami smaragdines ryžių terasas, kurios neprieinamos įprastoms transporto priemonėmis. Vykdami džiunglėmis taip pat aplankysite nerealius Angseri terminius šaltinius – tai tikrai unikali Bali vieta. Vėliau keliausite iki Batukur kalno papėdės, esančios viduryje bambukų miškų. Šioje vietoje yra krioklys, todėl galėsite maudytis tiek bendrame karštų versmių ežere, tiek individualiose baseinėliuose. Sustosite papietauti ant vienos iš Bedugulo kalvų, nuo kurios atsiveria vaizdai į kalnus. Pasisotinę keliausite po atokiausius salos kampelius, apsuptus nepaliestos gamtos. Paskutinė stotelė bus netoli Ulan Danu šventyklos, įsikūrusios ant Bratan ežero. Šią šventyklą supa džiunglių toliai, kalnų aukštumos ir jas dengiantys debesys. Į turo kaina įeina – pervežimai, profesionalaus gido paslaugos, įėjimas į šventyklą, apžvalgos aikštelių ir terminių baseinų lankymas, pietūs, draudimas.

4. Ypatingai rekomenduojame! Komodo drakonų salos! 

Nusikelkite į praeitį ir pamatykite artimiausius dinozaurų palikuonis – Komodo drakonus! Iš ryto būsite pervežti į oro uostą, vietiniam skrydžiui į Labuan Bajo (Flores salą). Atvykę į Labuan Bajo, būsite pervežti į Bajo uostą. Persėsite į motorizuotą laivelį ir plauksite į Rinca salą. Šioje saloje pamatysite nuostabiuosius Komodo drakonus jų natūralioje aplinkoje! Nesijaudinkite, vaikščiosite su profesionaliais gidais, kurie jus saugos, viską papasakos ir padės rasti šiuos išskirtinius gyvūnus. Pietūs bus patiekti laivelyje. Komodo drakonai išlikę tik šiose Indonezijos salose ir čia jie laikomi šventais. Senovėje, vietiniams gyventojams sumedžiojus buivolą, pusė jo būdavo paaukojama Komodo drakonams. Dabar šių didingų gyvūnų populiacija sparčiai mažėja dėl gamtos atšilimo. Išplaukus iš Rinca salos (prieš vakarienę), turėsite puikią galimybę panardyti vienoje iš geriausių Indonezijos vietų, kurioje galite pamatyti vėžlių, ryklių, rajų ir pačių margiausių žuvyčių. Vakare saulėlydį pasitiksite laivelyje prie Kalong salos, kurioje išvysite išskirtinius gyvūnus – „skraidančias lapes“, t.y. didžiuosius šikšnosparnius, ieškančius maisto po saulėlydžio. Nakvynė laivelyje. Į turo kainą įeina – pervežimai, nakvynė laive su pilnu maitinimu, paviršinio nardymo įranga.

5. Nardymas (nuo 60 USD/asmeniui)

Giluminio nardymo mėgėjams turime net kelias nuostabias nardymo vietas. Pradedantiesiems siūlome Nusa Dua regioną, iš kurio lengvai pasieksite turtingą koralinį rifą. Norintiems pamatyti Antrojo pasaulinio karo metu nuskendusį JAV kreiserį – rinkitės Tulamben nardymo vietą. Amed nardymo vieta pripažinta turinti patį spalvingiausią koralinį rifą aplink Bali salas! Crystal Bay nardymo vieta – pati skaidriausia (30 metrų matomumas), joje galite sutikti gigantiškas karalžuves. Gili Tepekong nardymo vietą siūlome tik labai patyrusiems nardytojams, nes čia siaučia stiprios srovės, plaunančios koralinį rifą. Šiame rife galime pamatyti tikrai įspūdingus gyvius – Mol-Mola, mėlynuosius omarus ir daugybę kitų. Menjangan – turbūt geriausia nardymo vieta profesionalams. Kartu su įvairiais koraliniais rifais, nardysite po povandenines olas ir urvus. Juose ieškosite įvairiausių vandens gyvūnų – nuo vėžlių ir žuvų iki ryklių, rajų, ir barakudų. Tai viena mėgstamiausių nardymo vietų pasaulyje! Jei norite pamatyti retas ir įspūdingas Manta rajas – plaukite į Manta Point. Į kelionės kainą įeina – pervežimai, pilna nardymo įranga, instruktoriaus paslaugos, pietūs ir medicininių išlaidų draudimas.

6. Plaukiojimas su delfinais 

Siūlome susipažinti ir pasiplaukioti su žaismingais delfinais – tai puiki pramoga visai šeimai! Plauksite į specialų, vandenyne įrengtą baseinėlį, kuriame Jus pasitiks delfinai! Į turo kainą įeina – pervežimai, “welcome” gėrimai, 40 min. pasiplaukiojimas su delfinais, profesionalaus instruktoriaus paslaugos, sveikatos draudimas.

7. Vandens pramogos

Galime pasiūlyti Jums pačių įvairiausių vandens pramogų – nuo banglenčių sporto ir jėgos aitvarų, iki plaukiojimų vandens motociklais ar tiesiog paviršinio nardymo! Taip pat siūlome ir daug  vietinių kruizų, kad kelionė Bali saloje neprailgtų. Daugiau informacijos – mūsų biure.


Papildomi turai Singapūre


1. Naktinis Safaris zoologijos sode

Pirmasis pasaulyje naktinis safaris įspūdingame Singapūro zoologijos sode! Pamatykite endeminius gyvūnus natūralioje jų aplinkoje ir dalyvaukite įspūdinguose šou. Visų pirma, turą pradėsite nuo ugnies šou, kurį sukūrė pasaulyje pripažinti profesionalai. Vėliau pereisite specialiai naktiniam safariui įrengtais takais, kuriuose sutiksite pačius įvairiausius gyvūnus. Pagrindiniai šio pasivaikščiojimo akcentai – valabiai, didieji Malajų tigrai ir leopardai. Vėliau viename iš amfiteatrų stebėsite įvairių naktinių gyvūnų pasirodymus. Turo pabaigoje sėsite į tramvajų ir vyksite pamatyti didžiųjų laukinių gyvūnų. Keliausite per 6 geografines zonas, kuriose keičiasi klimatas, flora ir fauna. Kainos priklauso nuo keliaujančių skaičiaus ir amžiaus, todėl drąsiai klauskite.

2. Vakarinis turas į Sentosa salą su gidu

Jūsų laukia nepamirštamas vakaras. Visų pirma, kelsitės į Sentosą salą su funikulieriumi, iš kurio atsiveriantys vaizdai į salą ir Singapūrą yra neįkainojami. Nusileidę Sentosoje, keliausite į milžinišką akvariumą, kuriame gyvena virš 100 000 vandens gyvūnų ir žuvų! Po apsilankymo akvariume vyksite stebėti „Wings of Time“ šviesų ir fontanų šou. Tai daugybę apdovanojimų pelnęs šou, kuris Jums papasakos epą apie drąsą, paslaptis ir magiją.

3. Universal Studios pramogų parkas (Ypatingai rekomenduojame keliaujant su vaikais)

Tai vienas žinomiausių teminių parkų pasaulyje, pagal Universal Studios sukurtus filmus ir animacinius filmukus. Jame gausu pasirodymų, pramogų, atrakcionų ir veikėjų, iš tokių filmų, ir filmukų, kaip Geniukas Vudis, Transformeriai, Šrekas, Jūros Periodo Parkas, Madagaskaras ar Vandens Pasaulis. Turėsite progą leistis nepakartojamais amerikietiškais kalneliais, mėgautis žinomų herojų spektakliais ir gatvės pasirodymais. Galėsite nusifotografuoti su mėgstamiausiais herojais ir apsilankyti teminiuose restoranuose!


Svarbu! Labai atidžiai rinkitės kurioje vietoje apsistoti. Norite aktyvaus naktinio gyvenimo ir chaoso – rinkitės Kuta arba Legian. Norite ramaus šeimų poilsio, rekomenduojame Sanur! Norite gyventi džiunglių ir ryžių apsuptyje? Rinkitės jaukųjį menininkų kaimelį – Ubud! Ar norite patirti visišką “relaxą” šalia balto smėlio paplūdimių? Tada jums puikiai tiks Gili salos. O gal norite suderinti kelis variantus? Mes tai darome, t.y. apgyvendinimas per kelias vietas, kad gautumėt maksimalų kiekį įspūdžių!
Mes sudėliojame programą, viešbučius pagal Jūsų norus ir galimybes. Dėmesio! Turite galimybę keisti kelionės programą netgi ir turo metu! Pvz.: esate užsisakę turą antrą dieną po kelionės, tačiau jaučiate, kad reikia daugiau poilsio? Tikrai nebėda, galite persikelti į kitą dieną!
Mes bendradarbiaujame tik su baliečiais gidais. Juk kas geriausiai papasakos apie savo salą, nei tikras Balietis? O dar esantis ir savo kaimo “seniūnas”, kuris su mielu noru priims pas save, aprodys tikrą, o ne turistinį vietinį kaimelį. Papasakos Bali istoriją, išskirtinę Bali gyventojų hierarchiją, tradicijas ir papročius, bei kodėl Bali sala tapo tokia populiari šiais laikais.

Bendrą informaciją ir patarimus keliaujant į Balio salą rasite čia


KELIAVUSIŲ Į BALIO SALĄ ATSILIEPIMAI:
.

Jolita
2018-12-16

Ačiū už puikų aptarnavimą ir dar puikesnę kelionę 🙂 Aukštas lygis.

  Domina ši kelionė?
  Susisiekite su Santitravels egzotinių kelionių vadybininke:
  Agnė Bagužienė
  el. paštu: agne@santitravels.com
  telefonu: +370 620 47347
  egzotines keliones
  arba užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su jumis susisieksime

egzotines keliones
Agnė