Singapūras ir Balio sala

Kaina - 1090 € + aviabilietas

TRUMPA INFORMACIJA APIE KELIONĘ

Kelionės datos:

2019 03 08 – 03 23
2019 04 18 – 05 04
2019 06 22 – 07 14
2019 07 13 – 07 26
2019 07 20 – 08 02
2019 08 17 – 08 30
2019 08 24 – 09 06
2019 09 14 – 09 27
2019 09 28 – 10 11
2019 11 09 – 09 22
2019 11 23 – 12 06

!  Galimos individualios datos (pagal atskirą užklausimą) su jau patikrintais patikimais vietiniais rusakalbiais arba anglakalbiais gidais. Programa derinama pagal laiką ir galimybes.

Kelionės kaina:

1090 € + aviabilietas
(10 asmenų grupei)


Kodėl verta keliauti į Bali salą?

 • Paplūdimiai – nuo uolėtų krantų iki balto smėlio pakrančių;
 • Skirtingas kraštovaizdis vos keliolikos minučių atstumu – nuo chaotiško Denapasar miesto iki tropinių miškų, kalnų ir ramių paplūdimių.
 • Saulės pasitikimas ir pusryčiais ant 1800 m. aukščio ugnikalnio;
 • Nenusakomas vietinių draugiškumas ir svetingumas;
 • Nesikandžiojančios kainos tiek kelionės, restoranų ar vietinių gėrybių;
 • Galimybė pamatyti seniausius ir artimiausius dinozaurų palikuonis – Komodo drakonus.

14 DIENŲ PROGRAMA

1 diena.  Skrydis iš Vilniaus (galimas iš Rygos, Varšuvos) į Singapūrą su 1 persėdimu Europos mieste

2 diena.  Singapūras

Atskridusius (po pietų) oro uoste Jus pasitiks mūsų partneriai ir perveš į viešbutį. Vakare poilsis ir laisvas laikas labai moderniame ir kosmopolitiškame mieste.

Nakvynė Singapūre. Maitinimas pilnas lėktuve.

Galimi alternatyvūs turai* (Aprašymus galite rasti žemiau esančiame “Papildomi turai” skyrelyje)

3 diena.  Singapūras

Po pusryčių Jūsų laukia 4 val. trukmės pažintinė ekskursija po Singapūrą, kurią ves vietinis gidas.
Aplankysite pagrindines Singapūro miesto įžymybes:
– Raffles viešbutis – vienas pirmųjų viešbučių Singapūre, išlaikęs savitą, kolonijinę architektūrą ir istoriją.
– Arabų, Kinų ir Indų kvartalai – su savita kultūra ir tradicijomis bei architektūra.
– Vaikščiodami po Singapūro krantinę prieisite Merlion parką su vienu garsiausių fontanų – “Merlion”.
– Orchard bulvaras – tai didžiausia ir populiariausia laisvalaikio praleidimo vieta Singapūre.
– Galiausiai aplankysime Clarke krantinę, pavadintą antro Singapūro gubernatoriaus Sero Andrew Clarke vardu. XIX a. pradžioje tai buvo komercinis centras, į kurį suplaukdavo visi kroviniai iš kitų šalių.
 

Po pietų Jus nuveš į oro uostą skrydžiui į Denpasarą (Bali sala).
Kai atskrisite, Jus pasitiks mūsų vietinis rusakalbis/anglakalbis gidas ir perveš į pirmąją nakvynės vietą.
Nakvynė Bali saloje. Pusryčiai įskaičiuoti.

4 diena.  Bali sala

Diena skirta poilsiui ir apsipratimui su kitokiais kvapais, oro temperatūra, garsais ir vaizdais. Apsistosite Ubude, apsuptame džiunglių ir ryžių laukų! Visur žalia, nuo tamsių iki ryškiai šviesių atspalvių! Šiame nuostabiame menininkų kaimelyje, kuriame gyvenimas kitoks nei visame Bali – lėtesnis, ramesnis. Neskubėdami siūlome aplankyti šį žavingą kaimelį, apsuptą įspūdingos gamtos. Norintiems aktyviau praleisti laiką, galima pasirinkti viešbučio arba mūsų vietinio (rusakalbio/angalkalbio) gido paslaugas (ekskursijų aprašymas apačioje).
Nakvynė viešbutyje. Pusryčiai įskaičiuoti.

5 diena.  Turas Balyje – Bedugulas

Iš ryto vykstame į pirmą dienos turą Bali saloje. Pirma – Tanah Lot šventykla, kabanti ant milžiniškos uolos vandenyje. Tai XVI a. statyta šventykla – viena iš septynių jūros šventyklų pietvakarinėje Balio salos dalyje. Tai Bali salos ir tuo pačiu įdomios Hinduistų mitologijos dalis. Įdomu, atoslūgiu metu, ji būna kaip salos dalis, o potvynių – neprieinama sala. Tanah Lot yra viena labiausiai lankomų vietų visoje Balio saloje.

Toliau vykstame prie Alas Kedaton – tai miškas, kuriame pastatyta to pačio vardo šventykla. Alas Kedaton apgyvendinta beždžionėmis ir šikšnosparniais, kurie sukuria ramią ir jaukią aplinką.

Toliau važiuojame į Ulun Danu šventyklą, kuri yra įsikūrusi prie skaidraus Bratan ežero. Tai pagrindinė Šivos ir vandens šventykla Bali saloje. Čia vyksta Hindų ceremonijos skirtos vandens, ežerų ir upių deivei.

Botanikos sodas Bedugule. Virš 1000 m. stūksantis didžiulis botanikos sodas – labai populiari vieta „piknykams“, o gana didelis aukštis virš jūros lygio atvėsina nuo tropinio karščio.

Po botanikos sodo vykstame į Taman Ayun šventyklą – tai karališka šventykla įtraukta į UNESCO paveldo sąrašą, pastatyta XVII a. ji taip pat buvo pagrindinė senosios Mengwi karalystės šventovė. Tai ypatinga vieta, kurią būtina pamatyti.

Nakvynė viešbutyje. Pusryčiai įskaičiuoti.

6 diena.  Turas Balyje – Kintamani

Šį dienos turą pradėsime nuo Batuan šventyklos, esančios Batuano kaimelyje. Ši Hindu šventykla skaičiuoja jau beveik 1000 metų. Batuan – ne tik dvasinis centras, bet ir vieta, turtinga savo istorija. Viduje yra daug priešistorinių relikvijų menančių, kaip iš paprastų akmenų, esančių šventykloje, Hindu kultūra pavertė savo dievybių garbinimo vieta.  Beždionių miškas Ubude – tai šventas Baliečių miškas, sukurtas apsaugoti vietinę florą ir fauną pagal Tri Hita Karana doktriną. Ši doktrina skelbia tris būdus pasiekti dvasinę gerovę ir fizinį gerbūvį – harmoningi santykiai tarp žmonių, tarp žmonių ir aplinkos, bei tarp žmonių ir dievų. Toliau vykstame prie Tegenungan krioklio – aplankysite šį džiunglėse pasislėpusį gamtos grožį. Turėsite galimybę išsimaudyti labai švariame vandenyje ir atsigauti po vaikščiojimo džiunglėse. Ryžių terasos Tegallalange, sudarytos iš trijų slėnių, kuriuose žaliuoja vandenyje paskendę ryžių laukai, kylantys į kalną. Vėliau pamatysime Ugnikalnį Gunung ir ežerą Batur – vienas iš įspūdingiausių kraštovaizdžių Balio saloje. Įspūdingo dydžio ugnikalnis yra iškilęs virš žaliųjų džiunglių ir Batur ežero. Pabaigoje neaplenksime ir Luwuak žvėriukų fermos (kavos gaminimo ypatumai) – turbūt girdėjote apie brangiausią pasaulyje kavą, kurios pagrindinė gamybos vieta yra būtent Balio sala. Pamatysite ir išgirsite apie visą kavos gaminimo procesą, paragausite šios kavos ir, esant norui, turėsite galimybę jos įsigyti (čia ji gerokai pigesnė nei užsienyje).
Nakvynė viešbutyje. Pusryčiai įskaičiuoti.

7 diena.  Poilsis

8 diena.  Turas Balyje – Besakih šventyklos

Tai visos dienos ekskursija. Iš viešbučio išvykstame 9 val ryte, grįžtame apie 18 val.
Visų pirma vyksime prie Didžiausio Balyje šventyklų komplekso Besakih – visų Balio šventyklų „motina“. Ši, ypatinga šventykla, įsikūrusi vieno kilometro virš jūros lygio aukštyje, yra virš 1000 metų senumo. Šis kompleksas išskirtinis tuo, jog visos Hindų kastos gali jame apsilankyti, nes ji pastatyta kaip pirminis centras visoms Hindų ceremonijoms. Vėliau mūsų laukia orchidėjų parkas – tai didelis orchidėjų parkas, kuriame rasite ne tik įvairiausių rūšių orchidėjų, bet ir kitų tropinių augalų. Tai įvairiausių spalvų augalai, susiliejantys su dominuojančia žalios spalvos augmenija bei sukuriantys ramią ir taikią atmosferą. Po pasivaikščiojimo gėlių parku, vykstame stebėti Barong pasirodymo – tai tradicinis Hindų ritualinis „šou-šokis“, kuriame dvasių karalius ir gerumo skleidėjas Barong kaunasi su demonų motina Rangda – šventa kova tarp gėrio ir blogio. Tai įspūdingas tradicinis šokis su daugybę kaukių, vaizduojančių Hindų kultūros dievybes. Goa Gajah šventykla arba kitaip Dramblių urvas. Dvasinė vieta meditacijai ir svarbus archeologinis kompleksas, kuriame yra daugybė uolų raižinių, centrinė meditacijos uola, prausimosi baseinai ir fontanai. Beje, šiuo šventu vandeniu vietiniai plauna save nuo blogų dvasių. Jei dar turėsime laiko vyksime apžiūrėti Autentiško balietiško namo ir kaimelio  – Apžiūrėsite mūsų gido tradicinį Balietišką kaimelį ir sužinosite daugybę dalykų apie jų kultūrą ir tradicijas, kaip pavyzdžiu, kodėl šeima turi bent 4 vaikus, kaip pagal durų dydį, galima spręsti apie šeimos galvos stotą; kodėl beveik visos vietinių virtuvės yra pietuose ir dar daugiau. Esant galimybei vyksime žiūrėti Gaidžių peštynes – vietinė unikali egzotika (jei vyksta tuo metu), kuri yra labai populiari tarp vietinių ir eina iš kartos į kartą. Nors oficialiai gaidžių peštynės uždraustos, tačiau yra išimtys dėl religinių tikslų, kuriomis naudojamasi… Tarp vietinių Bali žmonių manoma, kad kovoje išlietas gaidžio kraujas išvaro demoniškas dvasias.
Nakvynė viešbutyje. Pusryčiai įskaičiuoti.

9-10 -11-12-13 dienos. Poilsis Bali

Poilsis ant jūros kranto Balio saloje Sanuro kurorte. Galimi papildomi individualūs turai (žiūrėti žemiau – “Papildomi turai”)

Nakvynės viešbutyje. Pusryčiai įskaičiuoti.

14 diena. Pervežimas į oro uostą. Skrydis atgal į Lietuvą.


Į kainą įskaičiuota: 

 • 12 nakvynių 3 žvaigždučių (pagal šalies kategoriją) arba geresniuose viešbučiuose;
 • 12 pusryčių ir 3 pietūs;
 • Kelto bilietai į Gili salas;
 • Maitinimas ir gėrimai skrydžio metu;
 • Programoje paminėti turai;
 • Rusakalbiai/anglakalbiai gidai;
 • Mikroautobusas/autobusas su oro kondicionieriumi turų ir pervežimų metu;
 • Paminėtų lankomų objektų įėjimo mokesčiai;
 • Mūsų biuro paslaugos visos kelionės metu.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Tarptautiniai aviabilietai (nuo 700 Eur/asm.), dažniausiai skraidinama Lufthansa arba KLM oro bendrovėmis ekonomine klase (aukštesnės klasės skrydžiai – pagal atskirą užklausimą).
 • Papildomi turai nenurodyti programoje (žiūrėti žemiau);
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje, nelaimingų atsitikimų, bagažo ir neįvykusios kelionės draudimas, atšauktos kelionės draudimas;
 • Programoje nepaminėtas maitinimas;
 • Arbatpinigiai gidams ir vairuotojams;
 • Asmeninės išlaidos.

Papildomi turai Balio saloje


 1. Saulės pasitikimas ant Batur ugnikalnio (60 JAV dolerių asmeniui)
  Įspūdingas kopimas į Batur ugnikalnio viršūnę, pasitikti saulės, puikiai tiks tikriems romantikams. Saulė kils horizonte apšviesdama džiunglių, jūros, ugnikalnių ir ežerų! Susiliejusi su debesimis, saulė sukurs neįtikėtinus atspalvius, o švelnus kalnų klimatas ir švarus oras – tiesiog atgaivins Jus! Pasikraukit fotoaparatus ir pirmyn. Norintiems dar įspūdingesnio vaizdo, palipkit dar aukščiau, kur nėra pritaikytų kelių – Nepasigailėsit! Vaizdai pritrenks. Žygiuosite apie 3 – 4 valandas. Šiame ture Jūs gausite – pervežimus, lengvus pusryčius, profesionalų instruktorių, kuris lydės viso žygio metu.
 2. Uluwatu šventykla su vakariene Jimbaran paplūdimyje (nuo 35 JAV dolerių asmeniui)
  Pusdienio turas į piečiausią Bali šventyklą. Tai turbūt viena įspūdingiausia, legendomis apipinta šventyklą visoje saloje. O ji įspūdinga dėl savo vietos! Vaizdinga Uluwatu šventykla įsikūrusi ant 100m aukščio uolėto skardžio, nuo kurio atsiveria vaizdai į jūrą, o bangos daužosi į šias uolas. O saulėlydžiai šioje vietoje, tiesiog atima žadą… O vietinės beždžionės tikrai Jus pralinksmins. Tik saugokit savo daiktus, o ypač maistą, nes galit greitai jo netekti. Tai pat, pamatysite tradicinį Baliniečių šokį – “Kecak fire”, kuris vyksta saulei leidžiantis. O jau saulei nusileidus – vyksite į Jimbaran paplūdimį, kuriame mėgausitės šviežiomis jūrų gėrybėmis. Į programą įtraukiame: Profesionalų gidą (rusų arba anglų k.) su privačia transporto priemone, vakarienę ir visus įėjimo mokesčius.
 3. Safaris po žvaigždėmis (Kaina ~100 eur/asm)
  Ar kada svajojote apie naktinę kelionę ant dramblių po džiungles? Šis naktinis turas kaip tik Jums! Specialiu maršrutu mus ves naktį po ūkanotą Taro atogražų mišką saulei leidžiantis – vaizdai neįtikėtini, kai paskutiniai saulės spinduliai dar bando prasiskverbti pro vešlius miškus. Spalvos… Vau! Nepamirškite fotoaparatų! Vėliau matysime dramblių šou pasirodymus, o vakare turėsime puikią vakarienę ant ežero kranto kartu su drambliais. Atsargiai! Jie mėgsta vagiliauti. Šiame ture, mes Jums suteiksime – visus pervežimus, naktinis safaris su drambliais, dramblių pasirodymas ir 4 patiekalų vakarienę, bei draudimus.

Aktyvios pramogos Bali saloje


 1. Raftingas (plaukimas gumine valtimi kalnų upe) Nuo 40 JAV dolerių asmeniui
  Rekomenduojame! Ekstremali pramoga, nuotykių žalumos ieškotojams. Plauksite sraunia kalnų upe, kurioje atsivers “Vau” vaizdai, nuo džiunglių ir ryžių terasų žalumos su tropinių paukščių garsais iki krištolo skaidrumo krioklių, o žodžiai “Boom Boom” su plačia šypsena, bus neatsiejamas vietinio instruktoriaus akcentas! Diena prasidės nuo pervežimo vaizdingomis vietovėmis iki išplaukimo vietos, jus pasitiks besišypsantis instruktorius su “welcome” gėrimu. Atsigaivinus, bus pravesta instrukcija, duosime jums gelbėjimosi liemenes, specialius šalmus, rankšluosčius, neperšlampamą kuprinę, irklus ir… be abejo valtį, kurioje bus instruktorius, padėsiantis jums plaukti šia mažai paliesta Bali upe. Atplaukus iki taško, Jūsų lauks vairuotojas. Bet pirma turėsite galimybę nusiprausti po dušu, persirengti tam skirtose kabinose ir turėsite pietus restorane nuo kurio atsiveria nuostabus vaizdas į džiungles ir upės slėnį. Pavalgius parvešime Jus namo. Į programą įtraukėme – visus pervežimus, visą reikalingiausią „raftingo“ įrangą, profesionalų instruktorių, pietus ir dušą po plaukimo ir draudimą.

   

 2. Žygis džiunglėmis centrinėje Bali dalyje (Nuo 60 JAV dolerių asmeniui)
  Fantastika! Žygis nuostabiomis džiunglėmis. Jei kada svajojote kelionę drėgnaisiais atogrąžų miškais, pamatyti tropinę augmeniją, išgirsti egzotinių paukščių “koncertą” virš Jūsų galvų ir pamatyti makakas – šis žygis Jums. Dieną pradėsim nuo kelionės iki žygio pradžios, tradiciniame Bali kaimelyje Bedugul, iš čia pajudėsime ir keliausime džiunglėmis, pakeliui ne tik žygiuosite, bet ir priėję kalnų ežerą, turėsime perplaukti tradicinėmis Balietiškomis kanojomis. Nuotraukų turėsite labai daug! Pažadame, nes vaizdai kerintys! Perplaukus mes turėsime pietus vaizdingame restorane. Po pietų vyksime į savo viešbutį. Į turą įeina – visi pervežimai, profesionalus gidas, įranga žygio metu, kanojos, pietūs, draudimas.
 3. Safaris po atokiausias Bali vietas su galingais visureigiais (~100 JAV dolerių/asm.)
  Pamirškite autobusus ir asfaltuotus kelius ir leiskimės po vietas, kurios pasiekiamos tik galingais visureigiais ir atrasime neįtikėtinas Bali paslaptis. Vyksime po atokius ir tikrai autentiškus Bali kaimelius viduryje džiunglių. Ne turistinius, kuriuose Jus vilios tik pirkt prekes! Kaimeliuose išbandysime tradicinius patiekalus, kavą ir arbatą, pamatysime, kaip auginami ir gaminami prieskoniai. Toliau tęsime kelionę po džiungles, važiuosime pro smaragdines ryžių terasas, kurios nepasieksite su paprastom transporto priemonėm. Verta! Toliau, vykdami džiunglėmis, pasieksime nerealius Angseri terminius šaltinius pasislėpusius giliai džiunglėse. Tai tikrai unikali Bali vieta. Vau! Batukur kalno papėdėje, viduryje Bambukų miškų ir šalia esantis nuostabus krioklys atims žada. Galėsite maudytis tiek bendrame karštų versmių ežere arba individualiose baseinėliuose. O viso šito mišinys! Nenorėsit išvykti. Vėliau sustosime sotiems pietums Bedugul regione ant kalvos, nuo kurios atsiveria vaizdai į kalnus. Pavalgę toliau lėksime po atokiausius salos kampelius, gėrėsimės įvairialypiu kraštovaizdžiu, nepaliesta gamta ir gaiviu kalnų klimatu. Pakeliui sustosime gražiausiuose vietose, pasidaryti foto. Paskutinė stotelė prie Ulan Danu šventyklos, kuri įsikūrusi ant Bratan ežero, tai viena gražiausių kraštovaizdžių turinti šventykla, kurią sups žalios džiunglės ir ryžių terasos, o tolumoje šmėžuos tamsiai žalios spalvos kalnai, kurių viršūnes dengia debesys! Į turą įeina – visi pervežimai, profesionalus gidas, įėjimas į šventyklą, apžvalgos aikšteles ir terminius baseinus, pietūs, draudimas.

Ypatingai rekomenduojame! Komodo drakonų salos! (Kaina ~ 500 Eur/asm.)

Grįžkime į praeitį ir pamatykime artimiausius dinozaurų palikuonys – Komodo drakonus! Ryte paimame Jus iš viešbučio. Pervežimas į oro uostą, vietinis skrydis į Labuan Bajo (Flores sala). Atvykus į Labuan Bajo, pervežame į Bajo uostą. Persėsit į motorizuotą laivelį ir plaukimas į Rinca salą. Šioje saloje pamatysime nuostabiuosius Komodo drakonus jų natūralioje aplinkoje. Nesijaudinkit, vaikščiosite su profesionaliais gidais, kurie jus saugos, pasakos ir padės rasti šiuos gąsdinančius, tačiau tikrai ypatingus gyvūnus. Pietūs bus patiekti laivelyje. Komodo drakonai išlikę tik šiose Indonezijos salose, kuriose šis gyvūnas yra šventas. Anksčiau vietiniams gyventojams sumedžiojus šį gyvūną, pusė jo būdavo paaukojama Komodo drakonams, kaip taikos simbolis. Dabar šių didingų gyvūnų populiacija sparčiai mažėja dėl gamtos atšilimo. Išplaukus iš Rinca salos, prieš vakarienę turėsite puikią galimybę panardyti vienoje geriausių vietų pasaulyje, kurioje galite pamatyti ir vėžlių ir ryklių, ir ypatingųjų Mantra rajų, o kur dar įvairiaspalvės žuvytės. Abejingų nepalieka! Vakare saulėlydį pasitiksite laivelyje, prie Kalong salos, kurioje matysite išskirtinius gyvūnus – „skraidančias lapes“ t.y. didžiulius šikšnosparnius, kurie, saulei nusileidus, skrenda ieškoti maisto. Vaizdas pritrenkiantis, kai beveik vienu metu pakyla tūkstančiai šių išskirtinių gyvūnų. Nakvynė laivelyje. Į kainą įtraukėme – visus pervežimus, nakvynę laive su pilnu maitinimu, visus reikalingus pervežimus, paviršinio nardymo įrangą ir… nuostabią, pilną įspūdžių kelionę!

Nardymas (nuo 60 JAV dolerių/asm.)

Giluminio nardymo mėgėjams turime net kelias nuostabias nardymo vietas. Pradedantiesiems siūlome Nusa Dua regioną iš kurio lengvai pasieksite turtingą koralinį rifą, norintiems pamatyti nuskendusį JAV kreiserį (antrojo pasaulinio karo), aplink kurį susidarė tikras koralų ir vandens gyvūnų pasaulis – rinkitės Tulamben nardymo vietą. Amed nardymo vieta – pripažintą turintį įvairiausią ir spalvingiausią koralinį rifą aplink Bali salas! O Crystal Bay nardymo vieta – pati skaidriausia (matosi net 30 m.) ir joje galite sutikti žuvį- gigantą (fish-moon). Gili Tepekong siūlome tik labai patyrusiems nardytojams, nes turi tikrai stiprias sroves, kurios plauna koralinį rifą, o jame pamatysite tikrai įspūdingas žuvis ir kitus gyvūnus, kaip Mol-Mola, fish-bat, mėlynuosius omarus ir daugybę kitų. Menjangan – turbūt geriausia vieta nardymo profesionalams. Tai maža sala mangrovių džiunglių sala, kuriame nardymas nepaliks abejingų. Kartu su įvairiais koraliniais rifais, nardysite po povandenines olas, urvus, 60 m. aukščio sienas. Juose ieškosime įvairiausių vandens gyvūnų nuo vėžlių, įvairiausių žuvų iki ryklių, rajų ir barakudų. Tai viena mėgstamiausių nardymo vietų pasaulyje! O jei norite pamatyti retas ir įspūdingas Manta rajas – plaukite į Manta Point. Į kelionės kainą įtraukėme – visi pervežimai iš viešbučio ir atgal, visa nardymo įranga, instrukcija, pietūs ir medicininių išlaidų draudimas.

Plaukiojimas su delfinais (79 JAV doleriai asmeniui)

Susipažinkite, žaiskite, draugaukite ir plaukiokite su šiais žaismingais, mielais ir be galo protingais delfinais. Šie gyvūnai nepaliks abejingų nei suaugusių, nei vaikų. Puiki pramoga visai šeimai! Plauksime į, tam skirtą, vandenyne įrengtą baseinėlį, kuriame šios linksmos būtybės pasitiks ir neleis nuobodžiauti! Įspūdžiai garantuoti. Išbandykite šią nuostabią programą, Jūsų vaikai jums dėkos visą gyvenimą! Į kainą įtraukėme – visus pervežimus, “welcome” gėrimus, 40 min. plaukiojimą su delfinais, profesionalų instruktorių, persirengimo kambarį su dušais ir rankšluosčiais ir sveikatos draudimą.

Kruizai

Turime įvairiausių kruizų. Nuo pramoginių, plaukiojimų su delfinais iki nardymų kruizų ir t.t.. Užklauskite ir mes pasiūlysime Jums įvairiausius kruizus po žydrąjį Indijos vandenyną.
Kitos vandens pramogos – Nuo banglenčių sporto, jėgos aitvarų iki plaukiojimų vandens motociklais ar tiesiog paviršinio nardymo! Turime daug ir įspūdingų kelionių, kad kelionė Bali saloje tikrai neprailgtų!


Papildomi turai Singapūre


Naktinis Safaris zoologijos sode

Pirmasis pasaulyje naktinis safaris Įspūdingame Singapūro zoologijos sode. Pamatykite iš arti tik naktį aktyvius gyvūnus jų natūralioje aplinkoje, dalyvaukite įspūdinguose šou ir dar daugiau veiklos. Vaikams ypač patiks, tačiau nebus liūdna ir suaugusiems. Visu pirma, turą pradėsime nuo ugnies šou, kurią sukūrė pasaulyje pripažinti profesionalai. Vėliau vaikščiosime keturiais specialiai naktiniam safariui sukurtais takais, kuriuose sutiksite įvairiausius gyvūnus. Pagrindiniai šio vaikščiojimo akcentai – Valabiai, didieji Malajų tigrai ir leopardai. Vėliau viename iš amfiteatrų stebėsime įvairių naktinių gyvūnų pasirodymus. Tikrai įdomu. Ir pabaigai… Sėsime į vieną iš tramvajų ir vyksime pamatyti laukinių didžiųjų gyvūnų. Vyksime per 6 skirtingas geografines zonas, kuriose – skirtingas klimatas, skirtinga augmenija ir gyvūnija. Abejingų nepaliks. Kainos priklauso nuo keliaujančių skaičiaus ir amžiaus, todėl drąsiai klauskite.

Vakarinis turas į Sentosa salą su gidu.

Jūsų laukia nepamirštamas vakaras. Visų pirma kelsitės į Sentosą salą su funikulieriumi, vaizdai tiek į salą, tiek į Singapūrą – neįkainojami. Nusileidus į Sentosą – vykstame į milžinišką akvariumą. Jame rasite virš 100 000 vandens gyvūnų ir žuvų, 49-iose skirtingose aplinkose. Tikrai verta ir neįtikėtinai įspūdinga vieta, pamatyti jūrų pasaulį. Po įspūdžiu akvariume, jau saulei nusileidus – vykstame žiūrėti Wings of Time šviesų ir fontanų šou. Tai neįtikėtina daugybę apdovanojimų pelnęs šviesos ir fontanų šou, kuris jums papasakos epinę pasaką apie drąsą, paslaptis ir magiją.

Universal Studios pramogų parkas (Ypatingai rekomenduojame keliaujant su vaikais)

Vienas žinomiausių teminių parkų pasaulyje, pagal Universal Studios kurtus filmus ir animacijas. Jame gausu pasirodymų, pramogų, atrakcionų populiarų filmų ar herojų temomis, kaip Geniukas Vudis, Transformeriai, Šrekas, Jūros Periodo Parkas, Madagaskaras ar Vandens Pasaulis. Patiks tiek vaikams tiek suaugusiems. Leisitės nepakartojamais teminiais amerikietiškais kalneliais ir kitais atrakcionais, mėgaukitės žinomų herojų šou spektakliais ar gatvės pasirodymais. Fotografuokitės su mėgstamiausiais herojais gatvėje ir valgykit teminiuose restoranuose. Visas kompleksas viename! Rekomenduojame su keliaujant su vaikai!


SVARBI INFORMACIJA

 • Skrydžiai  dažniausiai vykdomi Lufthansa arba KLM oro bendrovių. Jei atsiranda pigesnių aviabilietų kitomis oro linijomis, pakeičiame su klientų sutikimu;
 • Į ne ES šalis būtina vežtis pasą (asmens tapatybės kortelė NETINKA), galiojantį NE TRUMPIAU kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos;
 • Kelionių Organizatorius  NEATSAKO už pasienio ir migracijos tarnybų pareigūnų veiksmus.

Svarbu! Labai atidžiai rinkitės kurioje vietoje apsistoti. Norite aktyvaus naktinio gyvenimo ir chaoso – rinkitės Kuta arba Legian. Norite ramaus šeimų poilsio, rekomenduojame Sanur! Norite gyventi džiunglių ir ryžių apsuptyje? Rinkitės jaukųjį menininkų kaimelį – Ubud! Ar norite patirti visišką “relaxą” šalia balto smėlio paplūdimių? Tada jums puikiai tiks Gili salos. O gal norite suderinti kelis variantus? Mes tai darome, t.y. apgyvendinimas per kelias vietas, kad gautumėt maksimalų kiekį įspūdžių!
Mūsų klientai dažniausiai renkasi individualias keliones! Kodėl? Mes sudėliojame programą, viešbučius pagal Jūsų norus ir galimybes. Dėmesio! Turite galimybę keisti kelionės programą netgi ir turo metu! Pvz.: esate užsisakę turą antrą dieną po kelionės, tačiau jaučiate, kad reikia daugiau poilsio? Tikrai nebėda, galite persikelti į kitą dieną!
Mes bendradarbiaujam Tik su vietiniu gidu. Juk kas geriausiai papasakos apie savo salą, nei tikras Balietis? O dar esantis ir savo kaimo “seniūnas”, kuris su mielu noru priims pas save, aprodys tikrą, o ne turistinį vietinį kaimelį. Papasakos Bali istoriją, išskirtinę Bali gyventojų hierarchiją, tradicijas ir papročius, bei kodėl Bali sala tapo tokia populiari šiais laikais.

 

  Domina ši kelionė?
  Susisiekite su Santitravels egzotinių kelionių vadybininke:
  Agnė Bagužienė
  el. paštu: agne@santitravels.com
  telefonu: +370 620 47347
  egzotines keliones
  arba užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su jumis susisieksime