Balio sala – maksimalus pažinimas

Kaina - 1199 € + aviabilietas

INFORMACIJA APIE KELIONĘ Į BALIO SALĄ SU MAKSIMALIU PAŽINIMU

Šioje kelionėje pamatysite nuostabius Balio salos smėlio paplūdimius, pakopines ryžių terasas kalnų slėniuose, žavingus ugnikalnius, žaliąsias beždžionių džiungles ir paslaptingą povandeninį pasaulį. Patirsite ekstremalius pojūčius leisdamiesi valtimi kalnų upėmis ir pasitiksite saulę įkopę į ugnikalnį. Susipažinsite su Balio salos hinduistine kultūra aplankydami unikalias šventyklas nuo kurių priklauso baliečių gyvenimo ritmas.

2024 01 23 – 02 05 d. (grupė renkama)

Pažintinė kelionė po Balio salą 1199€ + aviabilietai

Mes Jums suplanuosime tobulą kelionę į Balio salą ir Singapūrą pagal Jūsų poreikius ir galimybes. Kelionės datos parenkamos ir individualiai.


Privalumai renkantis mūsų siūlomą kelionę: tiksliai, tinkamai ir efektyviai suplanuotas laikas; laiko patikrinti profesionalūs vietiniai gidai; per daugelį metų išmokome kelionės dienų laiką suplanuoti idealiai ir su maksimaliu šalies pažinimu; mūsų atstovas pasiekiamas 24 valandas per parą.


Detali informacija ką veiksime kiekvieną dieną visos kelionės metu:

1 diena. Skrydis iš Vilniaus (galimas iš Rygos, Varšuvos) į Balį. 1 arba 2 persėdimai

2-3 diena. Jimbaranas

Denpasaro uoste Jus pasitiks mūsų atstovai ir būsite pervežti į viešbutį Jimbarane. Jimbarano kurortas įsikūręs pietvakarinėje Bali pakrantėje ir siaura juosta jungiasi su Bali pusiasaliu. Šio kurorto atmosferą gaubia ramybė, todėl turėsite puikią progą atsipalaiduoti palmių ir balto smėlio paplūdimių apsuptyje.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

4 diena. Jimbaranas – Bedugulas

Po pusryčių Jūsų lauks pirmasis pažintinis turas po Bali salą. Pirma stotelė – Tanah Lot šventykla, stovinti ant uolos, Indijos vandenyno apsuptyje. Ši hinduistų šventovė buvo pastatyta dar XVI a., ir yra viena iš septynių jūros šventyklų pietvakarinėje Bali salos dalyje. Potvynių metu ji tampa nepasiekiama, kadangi šventyklos salą iš visų pusių apsemia vanduo. Vėliau vyksite į Alas Kedaton mišką ir to paties vardo šventyklą. Čia sutiksite krabaėdes makakas ir didžiuosius šikšnosparnius, kurie vietinių gyventojų yra laikomi šventais. Trečia stotelė – Ulun Danu šventykla, įsikūrusi šalia skaidraus Bratan ežero. Tai pagrindinė vandens ir Šivos šventykla Bali saloje – čia vyksta hinduistų ceremonijos skirtos vandens, ežerų ir upių deivei. Po apsilankymo šventykloje, keliausite į Bedugulo botanikos sodą. Šis sodas įsikūręs 1000 m aukštyje virš jūros lygio, todėl turėsite puikią progą atsivėsinti nuo tropinio karščio, o išskirtinė flora ir fauna spalvingai apipavidalina nuo sodo atsiveriančią panoramą. Paskutinis šios dienos monumentas – Taman Ayun šventykla (XVII a.), įtraukta į UNESCO paveldo sąrašą. Architektūrinis šios šventyklos ir jos pastatų braižas tiesiog atima žadą. Jaukią atmosferą šventovės teritorijoje įkūnija maži prūdeliai su lotosų žiedais.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai ir pietūs įskaičiuoti).

5 diena. Jimbaranas – Besakih

Po pusryčių Jūsų lauks antrasis pažintinis turas po Bali salą. Turą pradėsite nuo didžiausio Balyje šventyklų komplekso – Besakih. Šventyklos įsikūrusios vieno kilometro aukštyje ir yra virš 1000 metų senumo. Šis kompleksas išsiskiria tuo, kad visoms hindų kastoms leidžiama jame apsilankyti – Besakih pastatytas kaip pirminis centras visoms hinduizmo ceremonijoms. Vėliau Jūsų laukia pasivaikščiojimas orchidėjų parke, kuriame rasite ne tik įvairiausių rūšių orchidėjų, bet ir tropinės augmenijos, įkūnijančios pačius įvariausius žalumos atspalvius. Po pasivaikščiojimo parke vyksite stebėti Barong pasirodymo – tai tradicinis hinduistų ritualinis šokis, įkūnijantis šventą kovą tarp gėrio ir blogio – dvasių karalius ir gerumo skleidėjas Barong kaunasi su demonų motina Rangda. Tai įspūdingas šokis su daugybe kaukių, vaizduojančių hinduizmo dievybes. Po pasirodymo keliausite į Goa Gajah šventyklą, vietinių vadinamą „Dramblių urvu“. Tai dvasinės meditacijos vieta ir svarbus archeologinis kompleksas, kuriame yra daugybė uolų raižinių, centrinė meditacijos ola, prausimosi baseinai ir fontanai. Šventyklos vandeniu vietiniai gyventojai plauna save nuo blogų dvasių. Jei dar turėsite laisvo laiko, vyksite apžiūrėti mūsų gido kaimelį ir sužinosite daugybę dalykų apie jų kultūrą ir tradicijas. Esant galimybei, įmanoma išvysti ir gaidžių peštynes (jei tuo metu jos vyksta). Peštynės labai populiarios tarp vietinių ir eina iš kartos į kartą. Nors oficialiai gaidžių peštynės yra uždraustos, valstybė taiko išimtis, jei kova vyksta religiniu pagrindu, o miestelėnai mėgsta tuo pasinaudoti. Vietiniai tiki, kad kovoje išlietas gaidžio kraujas išvaro demoniškas dvasias.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai ir pietūs įskaičiuoti).

6 diena. Jimbaranas – Kintamani – Ubudas

Po pusryčių Jūsų lauks trečiasis pažintinis turas po Bali salą. Pradėsite kelionę nuo Batuan šventyklos. Ši hindų šventykla skaičiuoja jau beveik 1000 metų ir yra ne tik dvasinis centras, bet ir vieta, turtinga savo istorija. Šventovės viduje yra begalė priešistorinių relikvijų, apipintų legendomis apie dievybes ir senovės ritualus. Vėliau keliausite į beždžionių mišką Ubude – tai šventas baliečių miškas, sukurtas apsaugoti vietinę florą ir fauną pagal Tri Hita Karana doktriną. Ši doktrina skelbia tris būdus pasiekti dvasinę gerovę ir fizinį gerbūvį – harmoningi santykiai su žmonėmis, su savimi ir aplinka, bei savimi ir Dievais. Po apsilankymo šventajame miške vyksite prie Tegenungan krioklio, pasislėpusio džiunglių tankmėse. Turėsite galimybę pasimaudyti ir atsigaivinti po vaikščiojimo džiunglėse. Vėliau keliausite pro pritrenkenčias Tegallalange ryžių terasas, besitęsiančias slėniuose ir kalnų papėdėse. Kita turo stotelė – Gunung ugnikalnis ir Batur ežeras. Tai vienas iš įspūdingiausių gamtos stebuklų Balio saloje – milžiniškas (3000 m aukščio) ugnikalnis iškilęs virš smaragdinių džiunglių, vaiskaus ežero apsuptyje. Turo pabaigoje lankysitės Luwuak žvėrelių fermoje, kurioje gaminama brangiausia kava pasaulyje! Pamatysite ir išgirsite viską apie kavos gaminimo procesą, galėsite paragauti šios kavos ir, esant norui, jos įsigyti (čia ji gerokai pigesnė).

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai ir pietūs įskaičiuoti).

7 diena. Poilsis Ubude

Papusryčiavę turėsite laisvą dieną poilsiui. Ubudas – tai Bali kultūros sostinė, apsupta džiunglių, ryžių laukų ir kalnų! Ubude įkurti vieni iš geriausių meno muziejų visoje Indonezijoje, o vietiniai gyventojai pasižymi amatų puoselėjimu (ypač dirbiniais iš medžio, tekstilės ir juvelyrikos). Turėsite progą patyrinėti ramybe alsuojantį miestelį, pasakiškų kalnų apsuptyje. Norintiems aktyviau praleisti laiką, siūlome peržvelgti žemiau esančius skyrelius – „Papildomi turai Balio saloje“ ir „Aktyvios pramogos Balio saloje“.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

kelione i bali

8 diena. Raftingas Ubude (plaukimas gumine valtimi kalnų upe)

Po pusryčių išvyksite ekstremaliam pasiplaukiojimui sraunia kalnų upe, kurioje atsiveria pritrenkiantys vaizdai – nuo džiunglių žalumos su tropinių paukščių garsais, iki krištolo skaidrumo krioklių. Būsite pervežami vaizdingomis vietovėmis iki išplaukimo vietos, kurioje Jus pasitiks besišypsantis instruktorius su “welcome” gėrimu. Atsigaivinus, bus pravestas instruktažas ir gausite gelbėjimosi liemenes, specialius šalmus, rankšluosčius, neperšlampamą kuprinę ir irklus. Valtyje Jūsų lauks instruktorius, kuris padės Jums perplaukti šia mažai paliesta Bali upę. Pasiekę savo galutinę stotelę, galėsite nusiprausti po dušu, persirengti ir papietauti restorane nuo kurio atsiveria nuostabus vaizdas į džiungles ir upės slėnį. Po pasiplaukiojimo būsite pervežti atgal į savo viešbutį.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai ir pietūs įskaičiuoti).

9 diena. Poilsis Ubude

Laisvas laikas poilsiui.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

10 diena. Ubudas – Batur ugnikalnis – Sanuras

2 val. ryto keliausite sutikti saulėtekio ant Batur ugnikalnio viršūnės. Žygis iki viršūnės truks apie 3-4 valandas, bet vaizdas, kurį išvysite, Jums atims žadą. Savo horizonte saulė apšvies džiungles, jūrą, ugnikalnius ir ežerus, sukurdama neįtikėtinus atspalvius, o švelnus kalnų klimatas ir švarus oras puikiai Jus tonizuos. Mėgaudamiesi saulėtekiu, pasivaišinsite ant ugnikalnio paruoštais tradiciniais pusryčiais. Po žygio būsite pervežti į Sanuro kurortą.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

11-12-13 dienos. Poilsis Sanure

Turėsite galimybę ištiesti kojas paplūdimyje ir pasimėgauti saule. Sanurą supa pasakiški vaizdai – balto smėlio paplūdimiai, palmės ir skaidrus azūrinis vanduo. Ši oazė rytinėje Balio dalyje įkūnija tobulą atmosferą poilsiui.

3 nakvynės viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

Galimi individualūs turai, kuriuos rasite žemiau esančiuose skyreliuose – „Papildomi turai Balio saloje“ ir „Aktyvios pramogos Balio saloje“.

14 diena. Pervežimas į oro uostą. Skrydis atgal į Lietuvą


Į kainą įskaičiuota:

 • 12 nakvynių 3* arba geresniuose viešbučiuose;
 • 12 pusryčių ir 4 pietūs;
 • maitinimas ir gėrimai skrydžio metu;
 • programoje nurodyti turai;
 • rusakalbiai arba anglakalbiai gidai;
 • mikroautobusas/autobusas su oro kondicionieriumi pažintinių turų ir pervežimų metu;
 • programoje nurodytų lankomų objektų įėjimo mokesčiai.

Į kainą neįskaičiuota:

 • tarptautiniai aviabilietai (nuo 900 Eur/asm.), dažniausiai skraidinama Turkish airlines oro linijomis;
 • papildomi turai, nenurodyti programoje (žiūrėti žemiau);
 • medicininių išlaidų draudimas užsienyje, nelaimingų atsitikimų, bagažo ir neįvykusios kelionės draudimas, atšauktos kelionės draudimas;
 • programoje nenurodytas maitinimas;
 • arbatpinigiai gidams ir vairuotojams;
 • asmeninės išlaidos.

SVARBI INFORMACIJA

 • Į ne ES šalis būtina vežtis pasą (asmens tapatybės kortelė NETINKA), galiojantį NE TRUMPIAU kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos;
 • Kelionių organizatorius  NEATSAKO už pasienio ir migracijos tarnybų pareigūnų veiksmus.
 • Kelionės organizatorius pasilieka teisę kelionės metu keisti programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui, dėl vizų pratęsimo, naujų lėktuvo bilietų, skiepų ir kt.

Galimos kitos pramogos Balio saloje


Saulės pasitikimas ant Batur ugnikalnio 

Saulėtekio sutikimas ant Batur ugnikalnio viršūnės puikiai tiks tikriems romantikams. Savo horizonte saulė apšvies džiungles, jūrą, ugnikalnius ir ežerus, sukurdama neįtikėtinus atspalvius, o švelnus kalnų klimatas ir švarus oras puikiai Jus tonizuos. Vaizdas nuo ugnikalnio tiesiog atima žadą. Žygis trunka apie 3 – 4 valandas. Į turo kainą įeina – pervežimai, lengvi pusryčiai ir patyrusio instruktoriaus paslaugos (jis Jus lydės viso žygio metu).

Uluwatu šventykla su vakariene Jimbaran paplūdimyje 

Pusdienio pažintinis turas į piečiausią Balio šventyklą. Tai turbūt viena įspūdingiausių, legendomis apipintų šventyklų visoje saloje. Vaizdinga Uluwatu šventykla įsikūrusi ant 100m aukščio uolėto skardžio, nuo kurio atsiveria stulbinanti panorama į jūrą. Saulėlydžiai šioje vietoje tiesiog atima žadą, o vietinės beždžionės nenustoja juokinti lankytojų. Atminkite, kad turite saugoti savo daiktus, o ypač maistą, nes galite greitai jo netekti. Tai pat išvysite tradicinį Baliniečių šokį “Kecak fire”, vykstantį saulėlydžio metu. Saulei nusileidus vyksite į Jimbaran paplūdimį, kuriame galėsite pasimėgauti šviežiomis jūrų gėrybėmis. Į turo kainą įeina – gidas (rusų arba anglų k.) su privačia transporto priemone, vakarienė ir įėjimo mokesčiai.

Naktinis žygis ant dramblių 

Ar kada svajojote apie naktinę kelionę ant dramblių po džiungles? Šis naktinis turas kaip tik Jums! Specialiu maršrutu mus ves naktį po ūkanotą Taro atogražų mišką saulei leidžiantis – vaizdai neįtikėtini, kai paskutiniai saulės spinduliai dar bando prasiskverbti pro vešlius miškus. Spalvos… Vau! Nepamirškite fotoaparatų! Vėliau matysime dramblių šou pasirodymus, o vakare turėsime puikią vakarienę ant ežero kranto kartu su drambliais. Atsargiai! Jie mėgsta vagiliauti. Šiame ture, mes Jums suteiksime – visus pervežimus, naktinis safaris su drambliais, dramblių pasirodymas ir 4 patiekalų vakarienę, bei draudimus.

Žygis džiunglėmis centrinėje Bali dalyje 

Jei kada svajojote apie kelionę drėgnaisiais atogrąžų miškais, pamatyti tropinę augmeniją, išgirsti egzotinių paukščių giesmes ir pamatyti makakas – šis žygis Jums. Dieną pradėsite nuo kelionės iki žygio pradžios taško – Bedugul kaimelio. Jūsų laukia ne tik žygis pėsčiomis per džiungles, bet persikėlimas per kalnų ežerą tradicinėmis balietiškomis kanojomis. Šio maršruto kraštovaizdis be galo kerintis, todėl rekomenduojame su savimi turėti fotoaparatus. Perplaukus ežeru Jūsų lauks pietūs restorane. Po pietų vyksite į atgal savo viešbutį. Į turo kainą įeina – pervežimai, profesionalaus gido paslaugos, įranga žygio metu, persikėlimas kanojos, pietūs, draudimas.

Safaris po atokiausias Bali vietas su galingais visureigiais 

Pamirškite autobusus ir asfaltuotus kelius – leiskitės po paslaptingiausias Balio vietas su galingais visureigiais! Keliausite po atokius ir autentiškus Bali kaimelius viduryje džiunglių. Kaimeliuose išbandysite tradicinius patiekalus, kavą ir arbatą, pamatysite, kaip auginami ir gaminami prieskoniai. Toliau tęsite kelionę po džiungles, pasiekdami smaragdines ryžių terasas, kurios neprieinamos įprastoms transporto priemonėmis. Vykdami džiunglėmis taip pat aplankysite nerealius Angseri terminius šaltinius – tai tikrai unikali Bali vieta. Vėliau keliausite iki Batukur kalno papėdės, esančios viduryje bambukų miškų. Šioje vietoje yra krioklys, todėl galėsite maudytis tiek bendrame karštų versmių ežere, tiek individualiose baseinėliuose. Sustosite papietauti ant vienos iš Bedugulo kalvų, nuo kurios atsiveria vaizdai į kalnus. Pasisotinę keliausite po atokiausius salos kampelius, apsuptus nepaliestos gamtos. Paskutinė stotelė bus netoli Ulan Danu šventyklos, įsikūrusios ant Bratan ežero. Šią šventyklą supa džiunglių toliai, kalnų aukštumos ir jas dengiantys debesys. Į turo kaina įeina – pervežimai, profesionalaus gido paslaugos, įėjimas į šventyklą, apžvalgos aikštelių ir terminių baseinų lankymas, pietūs, draudimas.

Ypatingai rekomenduojame! Komodo drakonų salos! 

Nusikelkite į praeitį ir pamatykite artimiausius dinozaurų palikuonis – Komodo drakonus! Iš ryto būsite pervežti į oro uostą, vietiniam skrydžiui į Labuan Bajo (Flores salą). Atvykę į Labuan Bajo, būsite pervežti į Bajo uostą. Persėsite į motorizuotą laivelį ir plauksite į Rinca salą. Šioje saloje pamatysite nuostabiuosius Komodo drakonus jų natūralioje aplinkoje! Nesijaudinkite, vaikščiosite su profesionaliais gidais, kurie jus saugos, viską papasakos ir padės rasti šiuos išskirtinius gyvūnus. Pietūs bus patiekti laivelyje. Komodo drakonai išlikę tik šiose Indonezijos salose ir čia jie laikomi šventais. Senovėje, vietiniams gyventojams sumedžiojus buivolą, pusė jo būdavo paaukojama Komodo drakonams. Dabar šių didingų gyvūnų populiacija sparčiai mažėja dėl gamtos atšilimo. Išplaukus iš Rinca salos (prieš vakarienę), turėsite puikią galimybę panardyti vienoje iš geriausių Indonezijos vietų, kurioje galite pamatyti vėžlių, ryklių, rajų ir pačių margiausių žuvyčių. Vakare saulėlydį pasitiksite laivelyje prie Kalong salos, kurioje išvysite išskirtinius gyvūnus – „skraidančias lapes“, t.y. didžiuosius šikšnosparnius, ieškančius maisto po saulėlydžio. Nakvynė laivelyje. Į turo kainą įeina – pervežimai, nakvynė laive su pilnu maitinimu, paviršinio nardymo įranga.

Nardymas 

Giluminio nardymo mėgėjams turime net kelias nuostabias nardymo vietas. Pradedantiesiems siūlome Nusa Dua regioną, iš kurio lengvai pasieksite turtingą koralinį rifą. Norintiems pamatyti Antrojo pasaulinio karo metu nuskendusį JAV kreiserį – rinkitės Tulamben nardymo vietą. Amed nardymo vieta pripažinta turinti patį spalvingiausią koralinį rifą aplink Bali salas! Crystal Bay nardymo vieta – pati skaidriausia (30 metrų matomumas), joje galite sutikti gigantiškas karalžuves. Gili Tepekong nardymo vietą siūlome tik labai patyrusiems nardytojams, nes čia siaučia stiprios srovės, plaunančios koralinį rifą. Šiame rife galime pamatyti tikrai įspūdingus gyvius – Mol-Mola, mėlynuosius omarus ir daugybę kitų. Menjangan – turbūt geriausia nardymo vieta profesionalams. Kartu su įvairiais koraliniais rifais, nardysite po povandenines olas ir urvus. Juose ieškosite įvairiausių vandens gyvūnų – nuo vėžlių ir žuvų iki ryklių, rajų, ir barakudų. Tai viena mėgstamiausių nardymo vietų pasaulyje! Jei norite pamatyti retas ir įspūdingas Manta rajas – plaukite į Manta Point. Į kelionės kainą įeina – pervežimai, pilna nardymo įranga, instruktoriaus paslaugos, pietūs ir medicininių išlaidų draudimas.

Plaukiojimas su delfinais 

Siūlome susipažinti ir pasiplaukioti su žaismingais delfinais – tai puiki pramoga visai šeimai! Plauksite į specialų, vandenyne įrengtą baseinėlį, kuriame Jus pasitiks delfinai! Į turo kainą įeina – pervežimai, “welcome” gėrimai, 40 min. pasiplaukiojimas su delfinais, profesionalaus instruktoriaus paslaugos, sveikatos draudimas.

Vandens pramogos

Galime pasiūlyti Jums pačių įvairiausių vandens pramogų – nuo banglenčių sporto ir jėgos aitvarų, iki plaukiojimų vandens motociklais ar tiesiog paviršinio nardymo! Taip pat siūlome ir daug  vietinių kruizų, kad kelionė Bali saloje neprailgtų. Daugiau informacijos – mūsų biure.


Svarbu! Labai atidžiai rinkitės kurioje vietoje apsistoti. Norite aktyvaus naktinio gyvenimo ir chaoso – rinkitės Kuta arba Legian. Norite ramaus šeimų poilsio, rekomenduojame Sanur! Norite gyventi džiunglių ir ryžių apsuptyje? Rinkitės jaukųjį menininkų kaimelį – Ubud! Ar norite patirti visišką “relaxą” šalia balto smėlio paplūdimių? Tada jums puikiai tiks Gili salos. O gal norite suderinti kelis variantus? Mes tai darome, t.y. apgyvendinimas per kelias vietas, kad gautumėt maksimalų kiekį įspūdžių!
Mes sudėliojame programą, viešbučius pagal Jūsų norus ir galimybes. Dėmesio! Turite galimybę keisti kelionės programą netgi ir turo metu! Pvz.: esate užsisakę turą antrą dieną po kelionės, tačiau jaučiate, kad reikia daugiau poilsio? Tikrai nebėda, galite persikelti į kitą dieną!
Mes bendradarbiaujame tik su baliečiais gidais. Juk kas geriausiai papasakos apie savo salą, nei tikras Balietis? O dar esantis ir savo kaimo “seniūnas”, kuris su mielu noru priims pas save, aprodys tikrą, o ne turistinį vietinį kaimelį. Papasakos Bali istoriją, išskirtinę Bali gyventojų hierarchiją, tradicijas ir papročius, bei kodėl Bali sala tapo tokia populiari šiais laikais.

Bendrą informaciją ir patarimus keliaujant į Balio salą rasite čia


KELIAVUSIŲ Į BALIO SALĄ ATSILIEPIMAI:

Irma Narkevičienė
2023-05-25

Sveiki,

Noriu padėkoti už jūsų suorganizuotą kelionę. Tokių jaukių viešbučių dar nepasitaikė keliaujant. Gražus Balis, nuoširdūs jo žmonės, puiki kelionė, paliko daug daug gerų ir gražių įspūdžių. Ačiū jums!!.

Jolita
2018-12-16

Ačiū už puikų aptarnavimą ir dar puikesnę kelionę 🙂 Aukštas lygis.

  Domina ši kelionė?
  Susisiekite su Santitravels egzotinių kelionių vadybininke:
  Agnė Bagužienė
  el. paštu: agne@santitravels.com
  telefonu: +370 620 47347
  egzotines keliones
  arba užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su jumis susisieksime

egzotines keliones
Agnė