fbpx

Alžyras

Kaina - 1860 € + aviabilietas

INFORMACIJA APIE KELIONĘ Į ALŽYRĄ

Žemiau pateiktomis datomis renkamos grupės iki 12 asmenų:

2022 spalio 12 d. – spalio 22 d. (renkama grupė, liko 12 vietų)

Kelionės trukmė: 11 dienų

Kelionės kaina: nuo 2 210 Eurų asmeniui (kelionė – 1 860 Eurų, aviabilietas nuo 350 Eurų)

Šios kelionės metu išvysite Romos imperijos miestų griuvėsius ir mauzoliejus, kolonijinės architektūros šedevrus šalies sostinėje, bei susipažinsite su Alžyro istorija, tyrinėdami berberų ir tuaregų genčių kaimelius Saharoje. Aplankysite svarbiausius Alžyro religinius centrus ir mečetes, veikiančias ne vieną šimtmetį, bei M’Zabo slėnio geologinius darinius, primenančius scenas iš mokslinės fantastikos filmo. Atmosferą apsilankymo metu įprasmina viduržemio klimatas, palmės, dykumų toliai, nuo kalnų atsiveriančios panoramos ir vietinių gyventojų nuoširdumas.

Susirinkus 12 asmenų grupei, kelionė į Alžyrą vyks su profesionaliu vadovu iš Lietuvos:

 • kuris sužiūrės, kad visa kelionės programa įvyktų taip, kaip buvo suplanuota;
 • visada išspręs netikėtai iškilusius nesklandumus, jei tokie atsirastų;
 • esant poreikiui atliks vertėjo paslaugas;
 • siekiant užtikrinti sklandžią kelionės eigą, glaudžiai dirbs kartu su vietiniais gidais ir vairuotojais.


Detaliau, ką veiksime ir kur keliausime kiekvieną kelionės dieną:

1 diena. Vilnius – Alžyras

Alžyro oro uoste Jus pasitiks mūsų atstovai ir būsite pervežti į viešbutį. Priklausomai nuo atvykimo laiko, Jūsų lauks trumpas arba ilgas apžvalginis turas po šalies sostinę.
Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

2 diena. Alžyras

Po pusryčių Jūsų lauks pažintis su šalies sostine – Alžyru. Tai viena iš charizmatiškiausių Afrikos sostinių, kurioje archajiškos tradicijos susilieja su modernumu, atspindinčiu kolonijinę šalies praeitį. Alžyrą supa plačios palmių alėjos, vedančios prie sostinės senamiesčio, paslėpto gatvelių labirinte. Vyksite į šventąjį Mauritanijos mauzoliejų („Tombeau de la Chrétienne“), esantį netoli nuo Alžyro. Tai vienas iš svarbiausių archeologinių monumentų visoje Afrikoje. Anot legendų, šio mauzoliejaus teritorijoje buvo palaidotas berberų karalius Juba II ir karalienė Kleopatra II. Vėliau keliausite į Tipazą – UNESCO saugomą senovės finikiečių ir Romos imperijos miesto griuvėsių vietą, iš kurios atsiveria pritrenkiantis vaizdas į Viduržemio jūrą. Tipazoje aplankysite romėnų amfiteatrą, IV a. baziliką, forumą, senąjį uostą ir muziejų.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

3 diena. Alžyras – Oranas

Po pusryčių Jūsų lauks skrydis į Oraną. Anot legendos, X a. Orane gyveno nemažai liūtų, bet žuvus paskutiniams dviems liūtams, vietiniai gyventojai įamžino juos miesto herbe. Tai antras pagal dydį Alžyro uostamiestis, esantis arčiausiai Ispanijos, todėl čia vis dar jaučiama Andalūzijos įtaka. Šiame mieste aplankysite XIV a. sultono Abou Hassano fortą, kurį XVI a. užėmė ispanų konkistadorai, XVIII a. – Otomanų imperija, o XIX a. – Prancūzijos kolonistai. Taip pat išvysite XVIII a. Bėjaus rūmus, ir Didžiąją Orano mečetę.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

4 diena. Oranas – Tlemcenas

Papusryčiavę keliausite į Tlemceną. Šiame mieste susilieja berberų ir islamo kultūros, o kraštovaizdį supa kalnai. Vietiniai gyventojai pasižymi įsišaknijusiomis rankdarbių tradicijomis (juvelyrika, rankomis verpiamais kilimais, gaminiais iš odos) ir atsidavimu religijai, todėl šis miestas buvo išrinktas 2011 m. Islamo kultūros sostine. Tlemcene aplankysite XIII a. Sidi Bel Hassao mečetę, XI a. Didžiąją Tlemceno mečetę (tai vienas iš svarbiausių Islamo monumentų šiaurės Afrikoje), milžiniškos XIII a. Mansourah mečetės griuvėsius, neapsakomo grožio Sidi Boumediene mečetę ir mauzoliejų (XII a. religinio šalies vedlio rūmai).

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

5 diena. Oranas – Taghitas

Po pusryčių tęsite pažintį su Oranu. Lankysitės kolonijiniame teatre, Murdjadjou plynaukštėje (iš kurios atsiveria panorama į uostą), bei žadą atimančiame Santa Cruz forte, įsikūrusiame viršukalnėje. Šis XVI a. fortas yra 400 m aukštyje ir ilgą veikė kaip gynybinis Ispanijos gubernatoriaus štabas. Forte veikia Santa Cruz koplyčia, kuri buvo pastatyta Orano vyskupo garbei. Choleros epidemijos metu Orano vyskupas nusprendė nugabenti Šv. Marijos statulą ant šios kalvos ir su tikinčiaisiais meldė Dievo lietaus, kad miestiečiai pasveiktų. Stebuklas įvyko, o jam įamžinti buvo pastatyta koplyčia. Vakare Jūsų lauks skrydis į Taghitą.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

6 diena. Taghitas

Papusryčiavę pasinersite į nuotykius Saharos oazėje – Taghite. Tai viena iš labiausiai stulbinančių berberų komunų, apsupta kanjonais ir smėlio kopomis. Išvysite neregėto grožio namus iš smėlio ir molio, miestelio senamiestį su siauromis gatvelėmis ir skersgatviais, milžiniškas Grand Erg Occidental kopas ir priešistorinius piešinius urvuose.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

.

7 diena. Taghitas – Beni Abbes – Timimunas

Po pusryčių vyksite į dar vieną oazių provinciją – Timimuną. Pakeliui užsuksite į Beni Abbes miestelį, vietinių vadinamą „Baltąją oaze“, kurioje aplankysite autentiškumu alsuojantį senamiestį, jo muziejų ir ermitažą.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

8 diena. Timimunas

Praleisite visą dieną raudonų atspalvių miestelyje – Timimune. Timimunas pasižymi senovine architektūra, vietinių gaminamais rankdarbiais ir archajiška drėkinimo sistema, padėjusia atokiai oazei atlaikyti nežmoniškas karščio bangas.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

9 diena. Timimunas – Ghardaja

Papusryčiavę išvyksite į Ghardajos regioną. Keliaudami stebėsite besikeičiančią dykumų kraštovaizdžio florą ir fauną

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

10 diena. Ghardaja

Praleisite visą dieną tyrinėdami M’Zabo slėnį (UNESCO paveldas). Šis slėnis kupinas keisčiausių formų geologinių darinių, pastatų iš purvo ir kalkakmenio plynaukščių. Tai natūraliai susiformavęs Saharos regionas, kuris ribojasi su nuostabaus grožio Ghardajos miestu. Turėsite progą iš arčiau pažvelgti į alžyriečių kasdienybę, lankydamiesi Ghardajos senamiestyje, turgaus aikštėje „keturpirštėje“mečetėje, mauzoliejuje, bei datulių plantacijoje.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

11 diena. Ghardaja – Alžyras – Vilnius

Jūsų lauks skrydis iš Ghardajos į Alžyrą ir tarptautinis skrydis namo. Jei bus laiko, galėsite aplankyti Alžyro pakrantės bulvarą, karo už nepriklausomybę memorialą („Place des Martyrs“), esantį netoli XVII a. El Djedid mečetės, ir ikoniškąjį Alžyro centrinį paštą (Maurų architektūros paveldas).


Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • iškvietimas į Alžyrą;
 • 10 nakvynių 3* viešbučiuose su pusryčiais;
 • pervežimai (iš oro uostų ir kelionės metu);
 • vietiniai skrydžiai;
 • įėjimo mokesčiai lankytinose vietose (pagal programą);
 • anglakalbio arba rusakalbio gido paslaugos;
 • kelionės vadovas iš Lietuvos (susirinkus 12 asmenų grupei);
 • visi vietiniai mokesčiai.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • tarptautinis skrydis;
 • Alžyro viza;
 • arbatpinigiai gidams ir vairuotojams;
 • asmeninės išlaidos;
 • draudimas (KRD).

Svarbi informacija apie kelionę

 • Galimas papildomas poilsis Alžyro mieste. Nakvynės 4* viešbutyje kaina 75 € (pusryčiai įskaičiuoti).
 • Į ne ES šalis būtina vežtis pasą (asmens tapatybės kortelė NETINKA), galiojantį NE TRUMPIAU kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos.
 • Galutinė kaina gali keistis dėl aviabilietų kainų pokyčio, kuro mokesčių ir/ar valiutos kurso pokyčių.
 • Nesusirinkus minimaliam keliautojų skaičiui (12 asm.), kelionės kaina perskaičiuojama, nesutikus, grąžinami sumokėti pinigai arba keičiama į kitą kelionę.
 • Kelionės organizatorius pasilieka teisę optimizuoti maršrutą likus mėnesiui iki kelionės pradžios.
 • Kelionių organizatorius NEATSAKO už pasienio ir migracijos tarnybų pareigūnų veiksmus.
 • Kelionės organizatorius pasilieka teisę kelionės metu keisti programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui, dėl vizų pratęsimo, naujų lėktuvo bilietų, skiepų ir kt.).
  Domina ši kelionė?
  Susisiekite su Santitravels egzotinių kelionių vadybininku:
  Santaras Bagužis
  el. paštu: info@santitravels.com
  telefonu: +37066699998
  arba užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su jumis susisieksime

Santaras