Kambodža ir Vietnamas

Kaina - 1990 € + aviabilietas

INFORMACIJA APIE KELIONĘ Į KAMBODŽĄ IR VIETNAMĄ

Pažintinė kelionė į Vietnamą su keliomis poilsio dienomis organizuojama grupėms iki 15 asmenų. Pateikiame Jums mūsų planuojamų kelionių datas kuriomis yra renkamos grupės. Jei Jums netinka konkreti data maloniai prašome kreiptis ir mes prisiderinsime prie Jūsų.

Visos kelionės metu Jumis rūpinsis mūsų vietiniai, licencijuoti, didelę darbo patirtį turintys rusakalbiai/anglakalbiai gidai. Niekas geriau nepažįsta šalies, nei žmonės kurie gimė ir užaugo Vietname.

Programa optimaliai priderinama pagal kiekvieną skrydžio datą, atvykimo ir išvykimo laikus.

Kelionės datos:

2024 11 22 – 12 06 (liko 13 vietų)

Kelionės kaina: 1 990 eurų + aviabilietas

Kelionės programa parengta maksimaliam dviejų šalių pažinimui. Visos kelionės metu mūsų atstovai – vietiniai gidai keliauja kartu ir supažindina su šalimi.

SIEM RIEPAS – HANOJUS – SAPA – NINH BINH – HALONG BAY – HO CHI MINH (SAIGONAS) – MEKONGO DELTA – MUI NE

kelionė į Kambodža, egzotinės kelionės, kelionės į Vietnamą ir Kambodžą


Detali informacija, ką veiksite kiekvieną dieną visos kelionės į Vietnamą ir Kombodžą metu:

1 diena.  Skrydis: Vilnius – 2 tarpiniai oro uostai – Siem Reap miestas (Kambodža)

2 diena. Siem Reap’as (vakarienė)

Nusileidžiate Siem Reap’o orouoste.. Pasiėmus bagažą, išeinant  iš oro uosto, Jus pasitiks gidas su lentele rankose “Santi Travels”. Pervažiavimas į  viešbutį. Pasveikinimo vakarienė vietiniame restorane. Nakvynė Siem Reap’e. 

Jei bus noro ir jėgų galėsite aplankyti ganėtinai modernų, vakarinį Siem Reap’o miestą. Geriausia judėjimo priemonė Kambodžoje –  motociklas su priekaba.

Čia būtina paragauti nacionalines virtuvės patiekalų (https://maistologija.wordpress.com/2010/08/07/kambodzos-virtuve/). Nacionaliniai Kambodžos patiekalai – žuvienė (Num Banh Choc), vištienos sriuba (Mon Sngor), kepta vištiena su imbieru (Sach Mon Chha Khnhei), kepti kiaulienos šonkauliukai (Choeeng Chomni Chrouc Chean), rūgščiai troškinta jautiena (Somlar Mochu Sachko). 

„Kaip ir kitose Azijos šalyse, Kambodžos virtuvėje vartojami egzotiniai produktai. Vietiniai delikatesai – kepti žiogai, vabalai, tarantulai, žalios gyvatės ir vabzdžių lervos, paukščių gemalai, kepti paukščiukai. Pakelės užeigose prie alaus siūloma sūdytų keptų tarakonų (A ping), kurių skonis panašus į pistacijų.

Delikatesui neapdorotos gyvatės valgomos beveik visoje vidurio ir pietų Azijoje ir visur laikomos labai sveiku ir maistingu patiekalu, ypač vyrams. Skaniausias patiekalas laikomas iš kobros: virėjas paima gyvą kobrą stipriai laikydamas jai už galvos kad neįkąstų. Tada su dideliu virtuviniu peiliu jai nukertamas uodegos galiukas ir įkišamas į tuščią kokakolos butelį. Jis greitai prisipildo kraujo. Kraują nuleisti būtina, kad mėsa įgytų skonį. Kraujo neišpila, praskiedžia su degtine ir geria. Vėliau nukertama galva ir dar judantis kūnas metamas į verdantį puodą. Vietinių žolelių prieskoniai, truputis druskos ir delikatesas jau paruoštas. Skonis panašus kaip į ungurio, tik šiek tiek riebesnis.)

3 diena. Siem Reap’as – Ankor Thom, Ankor Wat (pusryčiai)

Po pusryčių pradėsite kelionę į kelių dešimčių kvadratinių kilometrų teritoriją, kurioje išsidėstę gausybė buvusių rūmų ir šventyklų kompleksų, kurie verčia žavėtis senovės khmerų kruopštumu ir meniniais gebėjimais.

Ankorvato pažinimas prasides nuo miesto-tvirtovės Angkor Thom pietinio įėjimo, kurį saugo vartai dievai, verčiantys žiūrėti į juos užvertus galvas iš apačios su pagarba ir susižavėjimui. 

Angkor Thom – karaliaus Jayavarman VII šedevras. Po to, kai 1177–1181 m. khmerai užėmė Angkorą, naujasis karalius nusprendė savo imperijos centre pastatyti neįveikiamą tvirtovę. Čia pamatysite Bayon šventyklą. Kitaip tariant išpūsto Jayavarman VII ego išraišką. 

(Keletą šimtmečių prieš tai, kai Leonardo DaVinci sukūrė mįslingą savo Monos Lizos šypseną, garsiojoje šventykloje, dabar žinomoje Bayon vardu, buvo išraižyti šimtai ramių veidų, kuriuose buvo tokios pat paslaptingos šypsenos.)

Iš pradžių Bayon buvo sukurta kaip pagrindinė karališkojo kulto vieta ir asmeninis Jayavarmano mauzoliejus; ji stovėjo Angkor Thom, centre. Keturių pusių centrinis bokštas yra išraižytas veidais. Centrinį bokštą supa dar 12 bokštų, o kiekvienoje šių bokštų pusėje taip pat yra išraižyti veidai. Iš viso Bayon aikštelėje yra 54 bokštai. Visuose vaizduojamos Jayavarmano karines pergales, taip pat įprasto gyvenimo scenos.

Toliau lankysite Raupsuotojo karaliaus terasą. Statula buvo pavadinta „Raupsuotųjų karaliumi“, nes pakitusi spalva ir augančios samanos priminė raupsais sergantį asmenį, taip pat todėl, kad ji atitiko Kambodžos legendą apie Angkorų karalių Jasovarmaną I, kuris sirgo raupsais.

Akmeninis monarchas yra visiškai nuogas, jo plaukai supinti ir sėdi pagal javos madą. Kojos per trumpos liemeniui, o formos, per daug suapvalintos, neturi stiprių vyriškų raumenų iškilimų; tačiau, kad ir kokie ryškūs būtų jo trūkumai, jis turi daug grožybių, o kaip charakterio atspindys – jis  yra khmerų skulptūros šedevras. Kol jo kūnas ilsisi, jo siela verda jame.

Stabtelsite prie dramblių terasos, kuri iš pradžių buvo naudojama kaip karaliaus apžvalgos galerija, skirta paradams, pasirodymams ir tradicinėms sporto šakoms vykti. Pietinėje pusėje yra Baphuon, šventykla, kažkada laikyta gražiausia Angkoro šventykla .

Po pietų aplankykite vaizdingą Ta Prohm šventyklą, kuri beveik išnyko džiunglėse ,nes yra apaugusi, keistai išsikerojusiomis medžių šaknimis, besistumiančiomis tarp didžiulių šventyklos akmeninių luitų, kurie suteikia savotišką vaiduoklišką ir kartu egzotišką atmosferą. 

Antroje dienos pusėje lankysite visų šventyklų motiną – Angkor Wat. Tai  pagrindinis traukos centras. Manoma, kad tai didžiausias religinis pastatas pasaulyje, ši šventykla yra tobula simbolikos ir simetrijos sintezė bei visų khmerų pasididžiavimo ir stiprybės šaltinis.

Nakvynė Siem Reap’e.

4 diena. Siem Riep’as – Tonle Sap ežeras, skrydis į Hanojų (pusryčiai)

Šiandieną mėgausimės pasiplaukiojimu valtimi Tonle Sap ežere. Tai didžiausias nuolatinis gėlo vandens ežeras Pietryčių Azijoje ir įteka į Tonle Sap upę, prisijungiančią prie Mekongo Pnompenyje. Pamatysime žvejų „plaukiojantį kaimą“ su plaukiojančiomis mokyklomis, plūduriuojančią policijos nuovadą ir pan. Tai tas pats, kas didelis kaimas, plūduriuojantis ežere, o „kaimas“ juda iš vienos vietos į kitą pagal vandens lygį ir srovę.

Pervežimas į Siem Rypo oro uostą skrydžiui į Hanojų.

Hanojuje po bagažo pasiėmimo, laukimo salėje Jus pasitiks gidas su užrašu rankose “Santi Travels” . Būsite nuvežti į viešbutį nakvynei.

5 diena. Hanojus (gidas)

Atvykstate į Hanojų. Po bagažo atsiėmimo Jus pasitiks gidas su lentele ir užrašu “Santi Travels”. Pervežimas į viešbutį. Įsiregistravimas viešbutyje.

Šiandieną Jūs turėsite progą plačiau susipažinti su Vietnamo sostine kuri yra garsi amžių senumo architektūra ir turtinga kultūra, kuriai didelę įtaką padarė Kinijos bei Prancūzijos šalys.
Į chaotiškai subalansuotą širdies ritmą, Jus, nenoromis įtrauks motorolerių užtvindytos gatvės, smilkalų rūkas senovinėse budistų šventyklose ir pagodos, apgaubtos senovės legendomis.

Ekskursiją pradėsite nuo Ho Chi Minh mauzoliejaus (pagal darbo laiką). Ho Chi Minh mauzoliejaus lankymas vietnamiečių yra labai vertinamas kaip garbė, pateisinanti daugelio piliečių sunkią kelionę. Ho Chi Minh vertinamas kaip vizionieriškas lyderis, suvaidinęs pagrindinį vaidmenį formuojant Vietnamo istorijos eigą. Savo nepalaužiama dvasia ir nepajudinamu ryžtu jis išliko kaip gerbiama figūra, vedanti Vietnamo žmones į nepriklausomybę ir apsisprendimą.

Pamatysite One Pillar pagodą (vieno “stulpo “pagodą) kurios ištakos siekia miesto įkūrimą. Ši unikali pagoda yra žinoma dėl savo išskirtinės architektūros, kurios vienas stulpas kyla iš tvenkinio. Pagoda turi didelę kultūrinę ir istorinę reikšmę, nes buvo pastatyta XI amžiuje ir atlaikė laiko išbandymą.

Aplankysite ypač išskiriamą Tran Quoc pagodą. Hanojaus širdyje įsikūrusi pagoda yra viena seniausių. Būdama daugiau nei 1500 metų pagoda primena daugybę dvasingumo, istorijos ir architektūros vertybių.

Po pietų aplankysite ir visą eilę kitų įžymių vietų: Literatūros šventyklą (Van Mieu- Quoc Tu Giam) – įkurtą imperatoriaus Ly Thanh Tong ir skirtą Konfucijui. Čia buvo pirmasis Vietnamo universitetas kuriame išsaugoti Vietnamo architektūros, geriausių mokslininkų ir literatūros pasiekimai. 11 amžiuje pastatyti sodai ir gerai išlikusi architektūra siūlo žvilgtelti į Vietnamo praeitį..

Pasivažinėsite dviračiu po Senojo Kvartalo gatves, kurios buvo pavadintos konkrečių prekių, kažkada siūlytų šiose vietose, vardais.

Stabtelsite prie Hoan Kiem ežero (sugrąžinto kardo ežeras) sužinoti įdomią legendą apie vėžlį saugojantį kardą ežero dugne.

Užsuksite į šalia esančią Ngoc Son šventyklą. Tai šventa vieta, kur žmonės ateina melstis už sėkmę ir sielos ramybę.

Programos naujiena – „Traukinių gatvė“. Šimto metų senumo traukinių bėgiai nutiesti per pačią Hanojaus senamiesčio širdį. Tai ypatinga vieta, kuri traukia keliautojus. Gatvė yra tokia siaura, kad visi gyventojai turi pasirūpinti savo, savo augintinių, transporto priemonių ir daiktų saugumu kiekvieną kartą, kai pravažiuoja traukinys, o tuo pat metu, jų kasdienis gyvenimas abiejose kelio pusėse vyksta normaliai.

Vakare Jūsų lauks išskirtinis vandens lėlių teatras – tai mūsų dovana Jums.

Apgyvendinimas: 3* viešbutyje, Hanojuje.

6 diena. Hanojus – Sаpа (~4–4,5 val. kelio) Lао Chai – Таvаn kaimelis (pusryčiai)

Pusryčiai viešbutyje. Po jų 08:00 val. susitiksite su gidu ir išvažiuosite į Sapą.

Atvykus įsikursite viešbutyje. Sapa – tai miestas rūke. Miestelis įsikūręs 1600 metrų aukštyje virš jūros lygio, Hoang Lien Son kalnyne. Oras čia drėgnas, o matomumas vos 20–30 metrų, nes toliau viską gaubia tirštas rūkas. Tai daugelio mažų genčių gimtoji vieta, todėl moterų nacionaliniai apdarai atrodo be galo įspūdingai.

Po pietų turėsite galimybę susipažinti su Lao Chai – Tavan kaimeliu. Kelias iki jo driekiasi įspūdingų Muong Хоа smaragdinių ryžių terasų pakrasčiu, kas einant leidžia stebėti vietinių gyvenimo tėkmę. Grįžtant stabtelsite vietinėje katalikų bažnytėlėje.

Nakvynė Sapoje.

kelionė į Kambodža, egzotinės kelionės, kelionės į Vietnamą ir Kambodžą

7 diena. Sаpа. Tram Ton – Hamrong kalnas. Hаnojus (pusryčiai)

Po pusryčių 08:00 val., su gidu, vyksite į Hoang Lien nacionalinį parką pamatyti Tram Ton (2000 m.) perėjos, kurios pavadinimas, dar nuo senovės laikų, reiškia “vartai į dangų”. Tai pati aukščiausia perėja Vietname todėl laikoma viena iš pagrindinių vietų Sapoje iš kur galite pamatyti visus svaiginančius kalnų kelius, taip pat visus Sapos atspalvius. Pakeliui aplankysite Sidabro krioklį ir stebėsite Fancipano kalną.

Pailsėjus ir užkandus kopsite į Hamrong kalną. Čia auga apie šeši tūkstančiai gėlių rūšių. Taip pat puikus orchidėjų sodas ir vienos iš kalnų turtų – retos gydomosios žolelės. Vietiniai nuo senų senovės renka jas gydomųjų tepalų ir vaistinių trauktinių gamybai. Grįžtate į Hanojų.

Nakvynė Hanojuje.

8 diena. Hanojus – Ninh Binh (pusryčiai, pietūs), (Ninh Binh randasi šiaurinėje Vietnamo dalyje, tarp Red River ir Ma upių, apie 90 km į pietus nuo Hanojaus. Plotas – 1389 km² ) saugoma UNESCO

Išvykimas 8.30 val. iš viešbučio Hanojuje 2 valandos kelio automobiliu į Ninh Binh provinciją.

Pirmasis sustojimas yra Hoa Lu – buvusi Vietnamo sostinė, prieš tai, kai ji buvo perkelta į Thang Long-Hanoi 1010 m. Pietūs vietiniame restorane.

Po pietų sėsite į mažus irklinius laivelius, kad galėtumėte keliauti kanalais tarp vietinių kaimų, žalių laukų. Mėgausitės Tam Coc grožiu – Bich Dong kitaip vadinama “Halong Bay sausumoje”.

Tam Kok iš vietnamiečių kalbos verčiasi – „Trys olos“. Ekskursija trunka apie 3 valandas ir apima: plaukimą valtimis ramia Ngo Dong upe greta įspūdingo grožio uolų, aplanlant natūraliai suformuotas skirtingo dydžio olas: Ilgiausia (127 m) ir žemiausia – ne daugiau kaip pusantro metro – Ka ola. Antroji – Zhua ola – 70 m, ilgio, o trečioji mažiausia Kyoy – jos ilgis yra 40m. Aplankykite urvą ir plaukite atgal.

Tikėtina praplauksite senovinę pagodą Bich Dong. Tai trijų pakopų šventykla, į kurios višūnę veda stačių akmenų užkopimas, tačiau tikrai verta užlipti ir pamatyti vaizdus iš viršaus. Prieš Jus atsivers fantastiškas vaizdas į ryžių laukus , uolų viršūnes kyšančias tarp jų , o vanduo sukurs smaragdinio veidrodžio efektą. Likusią dienos dalį galite praleisti laisvai arba tyrinėti Ninh Binh kaimą.

Nakvynė Nin Binh.

9 diena. Ninh Binh – Halongo įlanka (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

Po pusryčių 8:30 valandos iš Ninh Binh. 3-3,5 val. vyksite per daugybę tipiškų Šiaurės Vietnamo miestelių ir kaimų į Ha Longo prieplauką. Iš čia prasidės 2 dienų kelionė į vieną iš pasaulio gamtos stebuklų ir UNESCO paveldo saugomų vietų su daugiau nei 3000 įspūdingų kalkakmenio salų kylančių iš skaidrios, smaragdinės jūros. Halong Bay – Vietnamo vizitinė kortelė.

Halong verčiasi “kur drakonas nusileido į jūrą.” Viena iš legendų byloja, kad Halong Bay salas sukūrė raudonas drakonas kuris gyveno aukštai kalnuose. Kai jis nusileido ant kranto, jo uodega trenkėsi į uolas ir suskaldė jas į slėnius ir daubas, kurios jam panirus į jūrą prisipildė vandens ir liko tik keli matomi žemės lopinėliai.

Kita vietinė legenda pasakoja, kaip dievai pasiuntė drakonų šeimą ginti šalį nuo įsiveržusių kinų. Drakonai išspjovė brangakmenius, kurie virto salomis, susijungdami, kad sukurtų sieną prieš priešą. Tiesa yra beveik tokia pati įspūdinga kaip legenda.

Įsiregistravimas laive. Laisvas laikas – galėsite atsipalaiduoti mėgaudamiesi besikeičiančiais vaizdais ilsėdamiesi ant gultų denyje. Pietūs laive.

Kruizo metu bus galimybė išlipti, dažnai naudojant mažesnius laivelius ar, galbūt, baidares, kad įplauktumėte į paslėptas grotas ir urvus. Taip pat galėsite sustoti tyrinėdami lankytinas vietas, tokias kaip plūduriuojantys žvejų kaimeliai ir vaizdingos apžvalgos aikštelės.

P.S. Kiekvienas laivas turi skirtingą maršrutą

kelionė į Kambodža, egzotinės kelionės, kelionės į Vietnamą ir Kambodžą

10 diena. Halongo įlanka – Hanojus. Skrydis Hanojus – Ho Chi Minh (Saigonas) (pusryčiai)

Laive diena prasideda anksti – atsikėlę, anksčiau nei įprastai, galite pasigrožėti kaip kyla saulė ir kartu su visais praktikuoti Tai Chi mankštą terasoje. Laivas plaukia atgal į uostą, bet ekskursija tęsiasi. Išsiregistravimas iš kajučių vyksta apie 10:45 h. (tam, kad jas spėtų sutvarkyti sekantiems klientams.) Grįžtate į Halongo uostą. Čia Jūsų lauks automobilis ir kelionė į Hanojų, orouostą skrydžiui į Ho Chi Minh.

Nuskridus Jus pasitiks gidė ir būsite palydėti į viešbutį nakvynei.

11 diena. Ho Chi Minh – Меkongo Delta – Ben Tre – Мui Ne (pusryčiai, pietūs)

Susitikimas su gidu viešbutyje apie 08:00 h . Išvyksite į Mitxo. Pakeliui užvažiuosite į gyvačių fermą Dong Tam.

Atvykus, į uostą, persėsite į valtis ir prasidės kelionė po nepakartojamų vaizdų karalystę. Plauksite Vam Xep kanalu per atogražų sodus. Plaukiant matysite Mekongo upės pakrantėje įsikūrusių vietinių žmonių gyvenimą: galbūt pasitaikys galimybė išvysti vietinius rankomis gaudant žuvį. Pasieksite nedidelę salelę kur galėsite pasivaikščioti. Vėl tęsite kelionę iki rankdarbių kaimelio, kur bus pademonstruotas vienos šeimos pajamų šaltinis – kokosų perdirbimas – čia galime įsigyti ir išragauti rankų darbo kokosų saldainių, kokoso miltų, kokoso aliejaus (šeimos galva mikliomis rankomis nuskelia sunokusio kokoso viršūnę ir visus ragina paragauti šviežių kokoso sulčių).

Laiveliui prisišvartavus, galėsite pasivaikščioti po vietinių gyventojų kaimelį, mėgautis niekur neskubančiu gyvenimu, nulinkusiomis palmėmis, ryžių ir prieskonių plantacijomis.

Vėliau grįšite į motorizuotą valtį ir būsite parplukdyti į uostą.

Po ekskursijos (be gido) Jus perveš į Phan Thiet (Mui Ne) kurortą prie Pietų Kinijos jūros. Bus vėlyvas metas. Įsiregistravimas viešbutyje poilsiui.

Viešbutis: 4 * ant jūros kranto / bungalow nameliai

kelionė į Kambodža, egzotinės kelionės, kelionės į Vietnamą ir Kambodžą

12-13 dienos. Poilsis Mui Ne (pusryčiai)

Laisvas laikas.

Mui Ne – aktyvaus poilsio mėgėjų rojus. Čia vidutinė metinė temperatūra 28 °C. Čia šviečia saulė beveik ištisus metus. Phan Thiet’as turi du pagrindinius sezonus: Sausas sezonas (nuo lapkričio iki balandžio) ir drėgnas sezonas (nuo gegužės iki spalio).

Nuo lapkričio iki balandžio yra geriausias laikas jėgos aitvarams, užsiimti burlenčių sportu.

Papietauti ir pavakarieniauti galėsite bet kur aplinkui viešbutį.

Binh Thuan provincijos patiekalai yra labai švieži ir skanūs. Jų virtuvė garsėja gausa jūros dumblių, jūros produktų žuvų, kalmarų, krevėčių, šukučių, jūros agurkų. Binh Thuan taip pat žinomas dėl žuvies padažų (Nuoc mam Phan Thiet), džiovintų jūros gėrybių su prieskoniais, taip pat skaniais vaisiais. Ypač, drakono vaisius – laikomas vietos karaliumi.

Jei nenorėsite lepintis saule pajūryje – galėsite aplankyti: Rožines ir Baltasias kopas (apie 10 km. nuo viešbučio), raudonojo smelio mini kanjoną.

14 diena. Мui Ne – Ho Chi Minh – skrydis namo (pusryčiai)

Išsiregistravimas iš viešbučio. Jus pasitiks vairuotojas ir perveš į Ho Chi Minh oro uostą (be gido) išvykimui namo. Važiuosite apie 4,3 – 5 val. 

15 diena.  Vilnius

Daugiau apie Kambodžą skaitykite >>


Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • anglakalbio/rusakalbio vietinio gido paslaugos pažintinės kelionės metu; 
 • viešbučiai pagal programą; 
 • avia bilietai: Siem Riepas – Hanojus, Hanojus – Ho Chi Minhas;
 • maitinimas pagal programą; 
 • transferiai: automobiliai su kondicionieriais; 
 • laivas/valtys; 
 • vanduo ir drėgnos servetėlės kelionės metu (2 buteliai asm. dienai); 
 • įėjimo mokesčiai;
 • Vietnamo e-viza;
 • Kambodžos e-viza.

Į kainą neįskaičiuota:

 • tarptautinis skrydis;
 • gėrimai ir maistas nenurodyt. programoje;
 • asmeninės išlaidos;
 • arbatpinigiai gidams ir vairuotojams;
 • medicininių išlaidų draudimas (KRD);
 • visos kitos programoje nenurodytos paslaugos.

SVARBI INFORMACIJA APIE KELIONĘ: 

 • Skrydžiai dažniausiai vykdomi TURKISH AIRLINES oro linijomis arba Finnair oro linijomis;
 • Į ne ES šalis būtina vežtis pasą (asmens tapatybės kortelė NETINKA), galiojantį NE TRUMPIAU kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos;
 • Kelionių Organizatorius NEATSAKO už Vietnamo ir Kambodžos pasienio ir migracijos tarnybų pareigūnų veiksmus;
 • Vietname ir Kambodžoje privalomų skiepų nėra. Dėl papildomos informacijos galite konsultuotis su NVSC (Nacionalinis visuomenės sveikatos centras ) https://nvsc.lrv.lt/skiepai-keliautojams. Informacija apie skiepus: (8 5) 264 9676
 • Kelionių organizatorius pasilieka teisę kelionės metu keisti programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios.

KELIAVUSIŲ Į VIETNAMĄ ATSILIEPIMAI:

Daiva
2024-01-02

Laba diena,
Noriu padėkoti už nuostabiausią gyvenimo kelionę. Daug keliaujame ir dažniausiai keliaujame su draugais.
Šįkart aplankėme Vietnamą, kuris maloniai nustebino. Pradedant nepakartojamais gamtos vaizdais, puikia infrastruktūra, prižiūrimais laukais, žmonių darbštumu ir sąžiningumu ir galiausiai aukšta aptarnavimo kokybe. Tiek daug dėmesio turistui ir tikrai ne priekabiaujant, o stengiantis perskaityti jo mintis, neteko patirti. Pabaigoje visi patvirtino, kad tai buvo geriausia kelionė. Net pralenkė tokią egzotinę šalį, kaip Indiją (liko antra :)).  Ačiū, Santitravels komandai ir jos partneriams Vietname.
.
Daumantė
2023-12-12
.
Santi Travels radau atsitiktinai internete- ieškojau kelionės po Kambodžą ir Vietnamą, ir labai nustebau, kad kelionės aprašymas atitiko būtent tai, ko mes norime – keliauti ir apžiūrėti  kuo daugiau, o kelionės pabaigą praleisti prie jūros (vandenyno) – pailsėti ir, kad visi įspūdžiai gražiai sugultų į savo vietas.

Kadangi buvome atlikę namų darbus – pasiskaitę apie šalis, jų ekonomiką, istoriją, kultūrą, turiu pasakyti –  visa kelionė buvo sudėliota  puikiai. Kaip ir tikėjomės  nugalėjo gamta ir žmonės – labai draugiški, geranoriški. Vienos vakarienės metu sugalvojome išsivirti  lauke sriubą, kaip verda vietiniai. Prisipažinom, kad verdam pirmą kartą, tai mokė mus visi, pradedant savininkais, baigiant restoranėlio lankytojais, po to ėjom ragauti „mokytojų“ ant žarijų keptos mėsos, bulvių, batatų. Ir nors „mokytojai“ kalbėjo vietnamietiškai, mes angliškai, supratom puikiai, net dabar prisiminus virimo pamokas ima juokas.
Mums patiko viskas – nuoširdūs gidai abejose šalyse, agentūros organizuoti kultūriniai pasirodymai- koncertas Kombodžoje bei spektaklis ant vandens Hanojuje. O apie organizuotus nacionalinių valgių pristatymus, galiu sakyti WOOW, nes tikrai grįžom pridėję po kelis kilogramus.
Visai komandai šilti likėjimai. Ačiū už puikią kelionę ir nepamirštamas akimirkas!!!
.

Jovita
2023-11-01

Kelionė l.patiko, įspūdžių – pilnos akys, nuotraukos jau sugundė kitus vykti į šiuos kraštus.

O šiaip tai pasiūlyčiau klientams parodyti Saigono miesto – bent jau ratą apsukti autobusu vakare ar dieną šiek tiek išlipant. Nes ne muziejai domina mieste, o pats miestas. Gerai, kad mums pavyko vėlai vakare dar pasigauti apžvalginį autobusą po Saigoną – tikrai paliko įspūdį pats miestas!!

Mačiau, kad dabar vežate tik į Vietnamą, be Kambodžos. Bet aš manau, kad Kambodžą būtina prijungti prie programos, tikrai l.verta pamatyti!!!!

L. patiko vietnamietis gidas, kuris mus lydėjo po Š.Vietnamą – l.geros rusų k žinios, l.komunikabilus ir idomus gidas!!! Dar mums suorganizavo pasivažinėjimą dviračiais iki upės – irgi buvo egzotika 🙂

Kambodžiečio gido rusų k kartais būdavo gana sunku sprasti… Tačiau atpirko savo bendravimu 🙂 Gidas P.Vietname – irgi buvo įdomus, komunikabillus ir emocionalus 🙂

Ir tikrai džiaugiuos tomis keliomis dienomis poilsio prie jūros kelionės pabaigoje – l.pasiteisino! Labai patiko tie bungalai ir jų aplinka.

Patiko ir koncertinis vakarėls Siem Reepe su vakariene. Ir aplamai, patiko suorganizuotos vakarienės bei pietūs. Tik….. galėtų būti ne iš 9 patiekalų, o iš kokių bent 7 🙂 🙂 Grįžus vėl teko sėsti ant dietos.

Dar gal klientus informuokite apie “MUST” – kojų ir viso kūno masažai tiek Kambodžoje, tiek Vietname!!!

Tad dėkui už šauniai suorganizuotą kelionę, sėkmės versle !!!

Jolanta
2020-01-12

Kol įspūdžiai dar neišblėso, norėjau pasidžiaugti apie kelionę po Kambodžą ir Vietnamą. Kelionė buvo puiki ir lūkesčiai pasiteisino. Maršrutas parinktas kruopščiai, įtrauktos visos įdomiausios vietos, viešbučiai puikūs. Jei jums patinka Azijos gamta ir kultūra, nuoširdūs žmonės, puikus klimatas, skanus maistas ir didžiulė vaisių įvairovė, tai ši kelionė kaip tik jums. Vietnamo šiaurėje turėjome nepaprastai nuoširdų vietinį gidą Ton, kuris mums daug pasakojo apie šalį ir jos žmonės, jų papročius ir kultūrą, dainavo nacionalines dainas. Per savaitę mes taip susidraugavome, kad išsiskirdami braukėme atsisveikinimo ašaras. Kelionės laikas irgi labai pasisekė, lietaus visai nebuvo. Kai Lietuvoje saulės beveik nematyti, mes Vietname džiaugėmės saule ir lepinomės maudynėmis Pietų Kinijos jūroje, vanduo buvo 29 laipsniai šilumos.

Daug tenka keliauti ir naudotis įvairių kelionių agentūrų paslaugomis. Bet tokio nuoširdaus ir rūpestingo bendravimo kurį patyriau bendraudama su Agne dar neturėjau.  Mūsų turizmo gigantai turėtų pasimokyti iš Santi Travels kaip reikia bendrauti su klientais.

Linkiu Santi travels sėkmės sudarant naujus kelionių maršrutus, o mums keliautojams laiko ir finansinių galimybių, pasineriant į užburtus kelionių labirintus.

Nomeda
2019-12-11

Norėčiau padėkoti už kelionę į Vietnamą. Kelionė buvo nuostabi, iki šiol dar prisimenu tuos nuostabius gamtos vaizdus, įspūdingus statinius, nerealaus skonio vaisius ir draugiškus Vietnamo žmones. Kelionės programa buvo puikai suplanuota-susipažinome su Vietnamu nuo šiaurės iki pietų, gidai puikūs, viešbučiai irgi. Atskirai norisi padėkoti Agnei, kurios rūpestį jautėme visos kelionės metu. Be to, Agnė mūsų pageidavimu „paailgino“ mūsų kelionę ir mes turėjome dar keletą nuostabių poilsio dienų kurorte, kuris nebuvo įtrauktas į kelionės programą. Viskas buvo tobulai sustyguota ir sutvarkyta. Apibendrinus-kelionė nuostabi, organizatorių rūpestis begalinis, Vietnamas-nuostabi šalis. Linkiu visiems kada nors aplankyti šią šalį. Aišku, su Santi Travels.

Aleksej ir Rūta
2019-11-25
.
Esame labai patenkinti kelione : puikiai parinktas maršrutas, gerai suplanuotas laikas, geri viešbučiai. Labiausiai sužavėjo nuostabi gamta, egzotinių vaisių gausybė, malonūs šalies žmonės. Vietiniai gidai geri. Ačiū už puikią kelionę. Linkime sėkmės šiame darbe. 
.
Dalia
2019-02-12
.
Labai AČIŪ už puikią kelionę į Vietnamą. Egzotika rūke, švelnus Halong Bay brizas, išraiškingos nors ir tuščios ryžių terasos, nepakartojamas Tam Coc kraštovaizdis, ir, žinoma, prabangus pasilepinimas Mui Ne saulėje – visa tai nepakartojamos šiltų žiemos atostogų akimirkos. Mes žinojom, kad keliauti bus smagu, tačiau realybė pranoko lūkesčius! Ačiū Jums ir visai Santitravels komandai! 
.
Reda
2018-01-30
.
Norėčiau padėkoti už kelionę į Vietnamą. Kelionė tikrai patiko. Nepaisant, kad Vietnamas kažkuo artimas Tailandui, Šri Lankai, kuriose esame lankėsi, ši šalis savita ir įdomi! Ačiū už tokią turiningą programą – jaučiamės susipažinę su Vietnamu: viskas idealiai suplanuota, labai geri viešbučiai, maitinimas, daug visko pamatyta ir išgirsta. Šiaurėje ryškų įspūdį padarė Halongo įlanka, pietuose Saigonas ir be galo šilta jūra Mui Ne. Didelis ačiū nuostabiai„Santi Travels“ kelionių organizatorei Agnei. Labai maloni, atsižvelgianti į pageidavimus ir besirūpinanti savo keliautojais visos kelionės metu.Visiems rekomenduoju keliauti kartu su „Santi Travels“. Dar kartą ačiū Jums Agne. Sėkmės darbuose ir tikiuosi dar ne kartą su Jumis keliauti 🙂
.
Paulina ir Mantas
2018-10-29
.
Trumpai papasakosiu apie kelionės į Vietnamą įspūdžius. Labai mėgstu keliauti, o dar labiau planuoti keliones. Esame aplankę ne vieną kraštą su draugais ir tik su antra puse, ir kiekvieną detalę mėgstu išanalizuoti pati. Santi travels paslaugomis pasinaudojau pirmą kartą. Tiesa sakant taip buvo pirmas kartas pasinaudojus kelionių agentūros paslaugomis. Prisižadėjom draugams važiuoti kartu ir prisijungėm prie jų planuojamos kelionės.
Su vyru buvom gan skeptiški iš pradžių, bet rezultate visai nepasigailėjom.
Kiekviena diena buvo suplanuota nuo ankstaus ryto iki vakaro, taip kaip man patinka. Puikūs viešbučiai, puikus aptarnavimas,gražūs prisiminimai ir nerealūs užfiksuoti kadrai. O kokie pojūčiai. Apart to, kad motina gamta galėjo viena diena kai plaukėm Mekongo delta nepagailėti saulės mums, galima sakyti nebuvo nei vienos klaidos. Pamačiau viską kas buvo žadėta, nebuvo jokių problemų nuo pat pradžių tvarkantis vizas iki pat paskutinės dienos pervežimo į oro uostą.Beje privalau išskirti vieną gidą. Deja jį turėjom tik vieną dieną, prieš pat persikeliant lėktuvu į kitą Vietnamo vietą. Pirmomis dienomis turėjom mielą juokingą panelę, kuriai gal šiek tiek trūksta patirties, ir jei atsitiko šeimoj nelaimė, dėl to jos darbą perėmė kolega. Gidas per vieną dieną TiEK DAUG PAPASAKOJO, tiek įdomių dalykų, net kai kur nesusijusių su lankoma vieta. Išnaudojo KIEKVIENĄ laisvą minutę mums. Net restorane sustojus pavalgyt labai taktiškai ir neįkyriai padėjo užsisakyt patiekalus, nes kai kur sunkiai šneka angliškai vietnamiečiai, ir labai taktiškai pasišalino ir leido mums ramiai pavalgyt. Ne veltui sakė, kad jis kompanijos geriausias. Žmogaus tikrai įdomu klausyt, net turbūt pasakojant Tau nelabai interesuotą istoriją būsi suintriguotas.Perskridus i Saigoną (Ho chi Minh ) gidas buvo nerealus vyriokas, prisiminsiu turbūt visą gyvenimą jo juoką, bajerius ir anglišką akcentą: RELAX skambėjo kaip RELAAA, X kažkur dingavo ir ant galo pridėdavo be galo įsimintiną skardu kvatojimąsi. Miegodamas pabusi, liudėdamas pradžiugsi Reziume, jei norit pakeliaut visai nesukdami galvos, tik sumokėdami pinigus ir laukdami atostogų, tai ši kelionių agentūra puikus pasirinkimas. Beje ir iki kelionės atstovės Agnės komunikabilumas sužavėjo. Puikiai atlieka savo darbą 
Ir Vietnamą tiesiog būtina nuvažiuoti, jei tik galimybės leidžia, PIRMYN !
.
Simona
2018-04-12
.
Prieš kelias dienas šešių žmonių grupė grįžome iš kelionės po Vietnamą. Turas vyko sklandžiai, anglakalbis gidas Dong geras,tik reikėjo truputį laiko priprasti prie jo tarimo:) Labai patiko kruizas po Halongo įlanką, o taip pat Sapa, kur praleidome dvi su puse dienos. Mėgstantiems pasivaikščioti ten išties yra gražių ir įdomių vietų. Kas truputį erzino,tai gan ikyrios vietinės prekiautojos.
Poilsis Bamboo Village viešbutyje buvo nuostabus.Ačiū Agnei uz puikią kelionę!
.

Kazimieras
2018-04-03
.
Kelione ir poilsis buvo labai geri, aciu Jums uz gera organizacija. Sekmes Jums tolesneje veikloje.
.

Jolanta
2017-12-04
.
Laba diena,
Kaip žadėjau, siunčiu trumpus atsiliepimus apie mūsų kelionę. Pirmiausia apie kelionės laiką: laikas lapkričio mėnesį buvo idealus. Nestipriai lijo tik vieną dieną. todėl sąlygose tiek ekskursijoms, tiek poilsiui buvo puikios. Kelionės maršrutai: Kambodžoje užimtumas pirmą dieną (šventyklos) buvo pakankamas, o antrą dieną dar galima papildomai įdėti kokį objektą, nes lieka daug laisvo laiko. Tada tenka papildomai pačiam sukti galvą kur praleisti tą laiką.

Vietname vienintelis minusas buvo viena pilna diena autubusiuke, nes atstumai tarp objektų dideli ir realiai tą dieną nieko nepamatai. Nereikalingas trečias kaimas, į kurį nusibelsti daug laiko, nes kelias labai blogas, o nuvažiavus mažai ką pamatom.

Transportas pervežimams buvo patogus, vairuotojai paslaugūs.
Tai visi minusai. Visa kita buvo puiku.Viešbučiai parinkti labai patogiose vietose. Viešbučiai geri, švarūs. Tai tiek

Ačiū dar kartą Agnei, su kuria, organizuojant kelionę, buvo labai paprasta ir malonu bendrauti.
.

Ina
2017-12-04
.
Keletas pastebėjimų apie kelionę
Jau būnant Mui Ne visi bendrai diskutavome ko galima butu atsisakyti ar papildyti prabėgusią kelionę (beveik trys savaitės- kaip akimirka žavinga) ! Kambodžoje turėjom dušios gidą. Gal jis ir neturėjo Super daug žinių, bet jo vidinis pasaulis ir viska ko perteikimas mus pakerėjo.Jo pasiteiravus ką galima pamatyti papildomai – mus nuvežė į šventyklą, kurioje buvo filmuojamas filmas Mauglis. Šventykla nedaug lankomą turistų, bet viskas paliktą taip kaip buvę- nugruvę, užgriuvę, viskas peraugę medžių šaknimis. Štai čia ir buvo WOW ! Man asmeniškai paliko šį vietą didesnį įspūdį, negu Ankorvatas . Dar norėjo mums parodyti ( bent priartėti ) prie likusių nuo karo minų laukų ir l gražaus gamtovaizdžio,bet tam reikėtų papildomos dienos.Dėja…

Žiauriai trūko vienos dienos HoJan miestelyje.Tiesiog pasigrožėti žibintais,pasidžiaugti ale ramybe.Ten turėjom potvynį,negalėjom pakliūti į Tamų religinius statinius džiunglėse. Užtat pamatėm,kaip akimirksniu kila vanduo ir upės išeina iš krantų.Nepakartojamas reginys! Čia gidas neblogas buvo. Tik mes ji šiek tiek terorizavom nes jis nesigaudė laike . Bet tai tikrai smulkmena. Ir mes nuo jo turėjom atrakciją.

Na o Mui Ne nepaliko abėjingų! Gidas pranoko mūsų lūkesčius. Nei pridėt nei atimt !!! Jūra, bangos, žvėriškai skanus maistas (jau apie jūros gėrybes net nekalbu) ir laaabai gražus ir jaukus viešbutis. TOBULA kelionės pabaiga! Ir čia jau mes šėlom!
Nepakliuvom į kažkokį teatrą,žvejų pasirodymas. Su l gražiais fontanais. Pasirodymai vyksta trečiadienį, penktadienį ir šeštadienį. Kai apie tą vietą mums papasakojo,jau buvo sekmadienis. Sakė,reginys vertas dėmesio.

Mes su vyru beveik niekad nesakom, kad norim grižti į aplankytą šalį. Todėl,kad yra dar begalė neaplankytų šalių, jūrų marių, neužkoptų kalnų viršūnių. Bet į Vietnamą norėtume grižti. Viskas patiko.Ir net labai! Tad dar kartą ačiū už puikiai sudarytą programą ir kruopščiai atrinktus viešbučius.
.

Jūratė ir Jonas
2018-11-13
.
Viskas prasidėjo taip… Ilgai ieškojus, kur praleisti atostogas netikėtai kompiuterio ekrane pasirodė skelbimas su nuoroda „Kelionė į Vietnamą“. Parašėme į kelias agentūras siūlančias šią kelionę ir tik Santi Travels su Agne priešaky dėka mes išsiruošėme į šia kelionę. Agnės nuoširdus bendravimas užbūrė mus ir mes pasakėme Vietnamui TAIP. Po ištarto žodžio TAIP praėjo ilgi 3 laukimo mėnesiai. Prieš pat kelionę prasidėjo panika, nes orų prognozės rodė, kad bus šilta bet taip pat, kad visą kelionės laiką lis. Bet nelijo, na negaliu sakyti, kad nelijo, lijo tik porą kartų, kai vykome iš vienos vietos į kitą, todėl Vietnamas mus pasitiko su fantastiškai šiltu oru, kas dieną šviečiančia saule.

Išlipus iš lėktuvo ir nuvykus į Hanojų mus pasitiko nenusakomas kiekis motorolerių, kurie važiuoja kas kaip nori. Eismo taisyklių ten nėra, tik garsinis signalas, kuris pirmomis dienomis gąsdino, o po to įpratome prie jo. Pripratome ir prie to, kad norint pereiti gatvę reikia tiesiog žengti į ja, nes niekas tavęs nepraleis. Pirmas rytas Sapoje, kai pusryčiauji viešbučio terasoje ir matai prieš akis kalnus ir ryžių terasas pakerėjo ir toliau buvo tik gražiau. Vingiuoti takeliai kalnais, vietiniai apsirėdę tautiniais drabužiais, bėgiojantys po kelią vaikai, daugybę krioklių, iki kurių tenka kopti stačiais laiptais arba brautis pro vietines džiungles. Vaizdas kai esi kalno viršūnėje ir matai į kalnus atsirėmusius debesis, tai buvo tai ko mes norėjome, gražios gamtos ir ramybės. Aplankius šiaurę leidomės į pietus ir atsidūrėme Halong Bay įlankoje. 2 dienų kruizas buvo nuostabus. Geri kavą ir gėriesi tūkstančiais iškylančių kalvų iš vandens. Vakaras denyje grojant ramiai muzikai ir stebint aplinkui nakvynei prisišvartavusius laivus. Halong Bay paliko didelį įspūdį, neįmanoma nusakyti to vaizdo, reikia pamatyti, norėtųsi sugrįžti ten vėl… 

Įpusėjus kelionei nuskridome į pietus, kur pasitiko maloni +30 °C šiluma. Apžiūrėjome Saigoną (Hồ Chí Minh), Paplaukiojome Mekongo delta, paskanavome rankų darbo kokosinių saldainių, kokosinės degtinės. Viskas buvo nuostabu, o po to leidomės į ilgą kelionę į Mui Ne, kur praleidome 5 dienas poilsiaudami, šokinėdami per bangas, mėgaudamiesi saulės šiluma, šviežiais vaisiais, skaniu maistu.Kelionės metu turėjome 2 fainus gidus. Šiaurinis gidas, kuris mus lydėjo šiaurinėje dalyje nuoširdumo įsikūnijimas, tačiau jo atsakymas apie į klausimą „Kam pirmumas įvažiuoti į žiedinę sankryžą?“ visus prajuokino, nes kaip žmogus vairuojantis motorolerį, jis nežino automobilių eismo taisyklių. O Pietinėje dalyje pasitikęs pietinis gidas buvo tiesiog plepus, sužinojome apie Vietnamiečių kasdienį gyvenimą, kultūrą. Įsivaizduojate, jie perka savo vaikams gyvates kaip naminius žaisliukusVisa kelionė buvo tikrai gerai suorganizuota, gyvenome miestų centruose, todėl vakarais buvo galima pasivaikščioti po miestą, susirasti kur pavalgyti ar papramogauti.. Visi radome tai ko norime. Mes patys net kelis kartus pasinaudojome jų siūlomais masažaisKeliais sakinais nupasakoti kelionę Vietname sunku, reikia patiems nuvykti ir pamatyti. O kai kas nors paklausia ar verta vykti į Vietnamą, vienareikšmiškai atsakau TAIP. Visur verta nuvykti ir patirti bei pamatyti naujų dalykų, nes pasaulis didelis ir neištirtas.

Tariam AČIŪ Santi Travels už kelionės organizavimą, tikimės su jumis keliauti ir toliau.

  Domina ši kelionė?
  Susisiekite su Santitravels egzotinių kelionių vadybininke:
  Agnė Bagužienė
  el. paštu: agne@santitravels.com
  telefonu: +370 620 47347
  egzotines keliones
  arba užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su jumis susisieksime

egzotines keliones
Agnė