Kambodža ir Vietnamas

Kaina - 1890 € + aviabilietas

INFORMACIJA APIE KELIONĘ Į KAMBODŽĄ IR VIETNAMĄ

Pažintinė kelionė į Kambodžą ir Vietnamą su 2-3 poilsio dienomis organizuojama grupėms iki 12 asmenų. Pateikiame Jums mūsų planuojamų kelionių datas kuriomis yra renkamos grupės. Jei Jums netinka konkreti data maloniai prašome kreiptis ir mes prisiderinsime prie Jūsų.

Kelionės datos:

2023.11.07- 11.21 (vietų nebėra)

Kelionės kaina: 1 890 eurų + aviabilietas

Kelionės programa parengta maksimaliam dviejų šalių pažinimui. Visos kelionės metu mūsų atstovai – vietiniai gidai keliauja kartu ir supažindina su šalimi.


Detali informacija, ką veiksite kiekvieną dieną visos kelionės metu:

1 diena.  Skrydis: Vilnius – 2 tarpiniai oro uostai – Siem Reap miestas (Kambodža)

2 diena.  Siem Reap (Kambodža) (gidas)

Nusileidžiate Siem Reap’o oro uoste. Praeinate muitinės patikrą (reikės pateikti 2 fоtо nuotraukas 4×6 см ir apmokėti 30 JAV doleriai už vizos antspaudą). Pasiėmus bagažą, išeinant iš oro uosto, Jus pasitiks rusakalbis gidas su lentele rankose “Santi Travels”. Pervežimas į viešbutį poilsiui po skrydžio.
Jei dar bus noro ir jėgų, galėsite aplankyti modernų, vakarinį Siem Reap miestą. Po kelionės atpalaiduos geras masažas. Geriausia judėjimo priemonė Kambodžoje – motociklas su priekaba. Pasivažinėjimas po miestą pusdieniui~ 15 JAV dolerių. JAV doleriai Kambodžoje – kur kas plačiau naudojami nei vietinė valiuta – rieliai. Neformalus Kambodžos simbolis – sidabras.
Nacionaliniai Kambodžos patiekalai – žuvienė (Num Banh Choc), vištienos sriuba (Mon Sngor), kepta vištiena su imbieru (Sach Mon Chha Khnhei), kepti kiaulienos šonkauliukai (Choeeng Chomni Chrouc Chean), rūgščiai troškinta jautiena (Somlar Mochu Sachko).
Kaip ir kitose Azijos šalyse, Kambodžos virtuvėje vartojami egzotiniai produktai. Vietiniai delikatesai – kepti žiogai, vabalai, tarantulai, žalios gyvatės ir vabzdžių lervos, paukščių gemalai, kepti paukščiukai. Pakelės užeigose prie alaus siūloma sūdytų keptų tarakonų (A ping), kurių skonis panašus į pistacijų.
Delikatesui neapdorotos gyvatės, valgomos beveik visoje vidurio ir pietų Azijoje ir laikomos labai sveiku, maistingu patiekalu, ypač vyrams. Skaniausias patiekalas – gaminamas iš kobros: virėjas paima gyvą kobrą stipriai laikydamas jai už galvos, kad neįkąstų. Tada dideliu virtuviniu peiliu jai nukertamas uodegos galiukas ir įkišamas į tuščią Coca-Cola butelį. Jis greitai prisipildo kraujo. Kraują nuleisti būtina, kad mėsa įgytų skonį. Kraujo neišpila, praskiedžia degtine ir geria. Vėliau nukertama galva ir dar judantis kūnas metamas į verdantį puodą. Vietinių žolelių prieskoniai, truputis druskos ir delikatesas jau paruoštas! Skonis panašus į ungurio, tik šiek tiek riebesnis.

Apgyvendinimas: Angkor Holiday 3* arba panašaus lygio alternatyva.

3 diena. Siem Reap (Kambodža) – Angkor Wat (pusryčiai/ rus. gidas)

08:00 ryto susitiksite su rusakalbiu gidu ir pradėsite kelionę į Angkor Vatą, kuris yra tik vienas iš dešimčių išlikusių khmerų šventyklų dabartinėje Kambodžos Angkoro srityje. Tai buvusios khmerų galios, meniškumo ir įtakos regione didybės pavyzdys. Kelių dešimčių kvadratinių kilometrų teritoriją, kurioje išsidėstę gausybė buvusių rūmų ir šventyklų kompleksų, verčia žavėtis senovės khmerų kruopštumu ir meniniais gebėjimais. Angkor Vato pažinimas prasidės nuo miesto – tvirtovės Angkor Thom pietinio įėjimo, kurį saugo vartai dievai, verčiantys žiūrėti į juos užvertus galvas iš apačios su pagarba ir susižavėjimui. Čia pamatysite Bayon šventyklą – khmerų genties šventyklą, kuri garsi savo bokštais, vaizduojančiais akmenines galvas. Taip pat, išvysite kitus puošnius Angkor Thom komplekso paminklus: Baphuon ir Phimean Akas šventyklas, Dramblių bei vieną iš Ankoro brangenybių Karaliaus Leper terasas, Ta Prohm šventyklą. Ji apaugusi figų medžiais, kurie suteikia vaiduoklišką ir kartu egzotišką atmosferą. Galingos medžių šaknys, per šimtmečius apraizgiusios šventyklos akmenis, sukuria “pamiršto miesto” vaizdą. Pietūs restorane.
Antroje dienos pusėje – ekskursiją pratęsite Ankor Vate – pagrindiniame Kambodžos traukos centre. Šią induistų šventyklą Angkoro valdytojas Suryavarmanas II-asis pastatė dar XII a. kaip karališkąją kapavietę. Vėliau, galėsite pasigrožėti saulėlydžiu užlipę į Pre – Rup šventyklą.

Apgyvendinimas: Angkor Holiday 3* arba panašaus lygio alternatyva. 

4 diena.  Siem Reap (Kambodža) – Tonle Sap ežeras – Hanojus (Vietnamas) (pusryčiai/ rus. gidas)

Pusryčiai viešbutyje. Po jų susitikimas su gidu ir kartu išvyksite paplaukioti Tonle Sap ežere. Čia pamatysite plaukiojantį žvejų kaimelį, mokyklas, ligoninę, restoranus. Grįžtant bus galima sustoti vietinėse turgavietėse nusipirkti suvenyrų. Pietūs pagal pageidavimą savo sąskaita. Pervežimas į oro uostą skrydžiui į Hanojų.
Nusileidus Hanojuje, pereisite muitines patikras. Vizai gauti reikės pateikti: 2 nuotraukas 3×4 cm (jos turi būti prisegtos prie anketos sąvaržėle – klijuoti nereikia), iškvietimą į Vietnamą, anketą, gali reikėti parodyti aviabilietų kopijas, turo vaučerį. Sumokėsite 25 JAV dolerius (grynais) už Vietnamo vizą.
Po bagažo pasiėmimo susitiksite su rusakalbiu gidu, kuris lauks išeinant iš oro uosto su užrašu “Santi Travels”. Pervežimas į viešbutį nakvynei.

Apgyvendinimas: Delano Hotel 3* arba panašaus lygio alternatyva.

5 diena.  Hanojus – Sapa (pusryčiai/ rus. gidas)

Pusryčiai viešbutyje. Po jų 08:00 val. susitiksite su gidu ir išvažiuosite į Sapą. Sapa – tai miestas rūke. Miestelis įsikūręs 1600 metrų aukštyje virš jūros lygio, Hoang Lien Son kalnyne. Oras čia labai drėgnas, o matomumas vos 20–30 metrų, nes toliau viską gaubia tirštas rūkas. Tai daugelio mažų genčių gimtoji vieta, todėl moterų nacionaliniai apdarai atrodo be galo įspūdingai. Atvykus įsikursite viešbutyje. Po pietų turėsite galimybę susipažinti su Lao Chai – Tavan kaimeliu. Kelias iki jo driekiasi įspūdingų Muong Хоа smaragdinių ryžių terasų pakraščiu. Einant galima stebėti vietinių Dzai (Dzay) gyvenimo tėkmę.

Apgyvendinimas: Sunny Mountain Hotel 3* arba panašaus lygio alternatyva.

6 diena.  Sapa – Sidabro krioklys – Cat Cat kaimelis – Ham Rong kalnas – Sapa (pusryčiai/ rus. gidas)

Šiandieną Jūsų laukia nuostabi diena žalumos apsuptyje. Po pusryčių 8 valandą ryto, su gidu, vyksite pamatyti „sidabro krioklio“ ir “meilės krioklio“ nacionaliniame Hoang Lien parke. Pamatyti vaizdingus slėnius iš viršaus, galėsime užkilę į Tram Ton perėją 2000 metrų aukštyje. Po pietų, pasistiprinę ir pailsėję, kilsite pamatyti Ham Rong kalno. Čia auga apie šeši tūkstančiai gėlių rūšių. Taip pat, puikus orchidėjų sodas ir vienos iš kalnų turtų – retos gydomosios žolelės. Svečiuositės “Cat Cat” kaimelyje. Čia gyvena juodųjų Hmong žmonių gentis. Susipažinsite su vietinių gyvenimu ir ypatumais. Juodieji hmongai atrodo įspūdingai – rengiasi kaip ir jų protėviai rengėsi prieš du šimtus metų. Jei jiems skauda galvą – jie eina pas vietinį šamaną, kuris prie kaktos jiems deda įkaitintas iki raudonumo monetas. Randas visam gyvenimui – jiems smulkmena. Kas dar Hmongams yra grožio kultas sužinosite vietoje.

Apgyvendinimas:  Sunny Mountain Hotel 3* arba panašaus lygio alternatyva.

7 diena.  Sapa – Hanojus (pusryčiai/ rus. gidas)

Jūs turėsite progą plačiau susipažinti su Vietnamo sostine, kuri yra garsi amžių senumo architektūra ir turtinga kultūra, kuriai didelę įtaką padarė Kinija, bei Prancūzija. Į chaotiškai subalansuotą širdies ritmą, Jus, nenoromis įtrauks motorolerių užtvindytos gatvės, smilkalų rūkas senovinėse budistų šventyklose ir apgaubtos senovės legendomis – pagodos. Hanojuje Jūs aplankysite visą eilę įžymių vietų: Literatūros šventyklą – įkurtą imperatoriaus Ly Thanh Tong skirtą Konfucijui. Čia buvo pirmasis Vietnamo universitetas kuriame išsaugoti Vietnamo architektūros, geriausių mokslininkų ir literatūros pasiekimai. Kiek vėliau važiuosite aplink Hoan Kiem ežerą (Sugrąžinto kardo ežeras) ir išgirsite įdomią legendą apie vėžlį saugojantį kardą ežero dugne. Aplankysite Nefritinę šventyklą (kuri stovi Nefrito ežere) su žymiuoju mediniu tiltu The Xuc kylančios saulės tiltu. Dar vėliau pėsčiomis pasivaikščiosite senaisiais Hanojaus kvartalais (36 senovinės gatvelės ir gildijos), įskaitant „sidabrinę“ gatvę Hang Bac, senovinio namo lankymas gatvėje Ma May Nr. 87. Aplankysite „Dоng Suan“ turgų — tai pats seniausias turgus Hanojuje, Šventojo Džozefo bažnyčią.
Mūsų dovana Jums – tradicinis vietnamietiškas lėlių teatro pasirodymas ant vandens.

Apgyvendinimas: Delano Hotel 3* arba panašaus lygio alternatyva.

8 diena.  Hanojus – Halong Bay įlanka (pusryčiai, pietūs, vakarienė/ rus. gidas)

Šį rytą (apie 6 valandą ryto) (savarankiškai) atsikėlus kiek anksčiau ir nuvykus prie Hoan Kiem ežero – galima pamatyti įspūdingą reginį: (sklaidantis peršviečiamam rūkui virš legendomis apipinto ežero ir grojant lengvam džiazui )- T’ai Chi mankštą praktikuojančios grupelės senjorų, o ant suolelių (lyg jie ten sedėtų šimtą metų) šachmatais žaidžiantys senoliai. Tai vaizdas, kuris lyg paveikslėlis įsirėžia į atmintį ir lieka kaip suvenyras apie Hanojų.
Po pusryčių, 8 valandą išvykstate iš Hanojaus. Apie 3.5 – 4 valandas automobiliu vyksite į Halongo prieplauką. Iš ten prasidės 2 dienų kelionė į vieną iš pasaulio gamtos stebuklų ir UNESCO paveldo saugomų vietų su daugiau nei 3000 įspūdingų kalkakmenio salų kylančių iš skaidrios, smaragdinės jūros. Halong Bay – Vietnamo vizitinė kortelė.
Įsiregistravimas laive. Sutikimo gėrimas ir gėlės. Laisvas laikas – galėsite atsipalaiduoti mėgaudamiesi besikeičiančiais vaizdais ilsėdamiesi ant gultų denyje. Pietūs laive.  Aplankysite: Dau Go ir Tien Kung grotas, prancūzams žinomas kaip Grotte des Merveilles (stebuklų urvas) – tai didelis urvas, kuris susideda iš trijų salių. Dar ne taip seniai atrasta Tian “Kung (Dangus rūmai) grota yra laikoma vienu iš gražiausių Halong Bay, ji yra pietvakarinėje įlankos dalyje. Grotos viduje galite išgirsti vėjo dainavimą uoloms – garsą panašų į bugno mūšimą. Sustosite Titovo – garsaus Rusijos kosmonauto vardu pavadintame paplūdimyje maudynėms. Pasikelsite į kalno viršūnę ištirti Halongo įlankos panoramą.  Poilsis laukiniame paplūdimyje, kur kajakais tyrinėsite įlankėlę. Saulę palydėsite laive.

Apgyvendinimas: Majestic Cruise 3* / Oriental Sail 3* ar kitoje tokios pat kategorijos laivo kajutėje.
Nuo laivo kompanijos šiek tiek gali skirtis programa laive.

9 diena.  Halong įlanka – Ninh Binh (pusryčiai, pietūs/ rus. gidas)

Laive diena prasideda anksti – atsikėlę anksčiau nei įprastai, galite pasigrožėti kaip kyla saulė ir kartu su visais praktikuoti Tai Chi mankštą terasoje. Pusryčiai. Laivas plaukia atgal į uostą, bet ekskursija tęsiasi. Ha Long verčiasi “kur drakonas nusileido į jūrą”. Legenda byloja, kad Halong Bay salas sukūrė raudonas drakonas, kuris gyveno aukštai kalnuose. Kai jis nusileido ant kranto, jo uodega trenkėsi į uolas ir suskaldė jas į slėnius ir daubas, kurios jam panirus į jūrą prisipildė vandens ir liko tik keli matomi žemės lopinėliai. Apie 09:45 ryte reikės išsiregistruoti iš kajučių, kad personalas galėtų jas sutvarkyti. Atgal į uostą laivas atplauks apie 12:00 valandą dienos. Ha Long uoste Jūsų lauks automobilis ir pervažiavimas į Ninh Bin provinciją (Buvusi pirmoji Vietnamo sostinė. Kelionė užtruks apie 4 valandas.

Apgyvendinimas: Vissai Hotel Ninh Binh 3* arba panašaus lygio alternatyva.

10 diena.  Ninh Binh – Tam Coc – Bic Dong – Hao Lu – Hanojus – Ho Chi Minh’as (pusryčiai/ rus. gidas)

8 valandą ryto, po pusryčių, pravažiuosite senovės miestą Hoa Lu: tai pirmoji valstybės sostinė (oficialus Vietnamo pavadinimas nuo 968 iki 1054 metų) vėliau sostinė buvo perkelta į Hanojų. Kiek vėliau turėsite kruizą valtimis į Tam Coc nacionalinį parką, kitaip vadinamą “Halong Bay sausumoje”. Parkas įsikūręs Ninh Binh provincijoje, (Ninh Binh randasi šiaurinėje Vietnamo dalyje, tarp Red River ir Ma upių, apie 90 km į pietus nuo Hanojaus. Plotas – 1389 km²) ir yra saugomas UNESCO.
Tam Coc iš vietnamiečių kalbos verčiasi – trys olos, o Bic Dong verčiasi – žaliasis perlas. Tai nuostabiai vaizdingos apylinkės. Ekskursija po Tam Coc trunka apie 3 valandas ir apima: plaukimą valtimis ramia Ngo Dong upe greta įspūdingo grožio uolų ir praplaukiant tris natūraliai suformuotas skirtingo dydžio olas: Hang Ka (didžiausia – 127 m. ilgio ir ir 1,5 m. aukščio), vidurinė – Hang Giua (70 m. iligo) ir trečiąją mažiausią Hang Cuoi (40m ilgio). Apie 3 kilometrus nuo Tam Coc Jūsų lauks senovinė pagoda Bic Dong. Tai trijų pakopų šventykla, į kurios viršūnę veda stačių akmenų užkopimas. Pakilti ir pamatyti peizažą iš viršaus tikrai verta. Prieš Jūsų akis atsivers ryžių laukų platybės, kyšančios uolų viršūnės.
Grįžtate atgal į Hanojų, pervežimas į oro uostą skrydžiui į Ho Chi Minh miestą. Nusileidus ir pasiėmus bagažą Jus pasitiks rusakalbis gidas su užrašu rankose “Santi Travels”, būsite pervežti į viešbutį.

Apgyvendinimas: Ha Hien Signature Hotel 3* arba panašaus lygio alternatyva.

11 diena.  Ho Chi Minh’as – Mekongo Delta – Mui Ne (Phan Thiet) (pusryčiai/ rus. gidas)

7 valandą ryto susitikimas su gidu viešbutyje. Išvykstate į Mekongo deltos uostą – Mitxo. Pakeliui užvažiuosite į gyvačių fermą Dong Tam. (Šią ekskursiją galima pakeisti į seniausios Vin Trang šventyklos Mekongo Deltoje lankymą). Atvykus į uostą, persėsite į valtis ir kelionė siaurais Megongo Deltos upeliais prasidės. Pirmoji stotelė – Thoi Son sala. Tai viena iš keturių garsių Tien Giang provincijos salų skirta ekologiniam turizmui. Laiveliui sustojus, galėsite čia išlipti ir pasivaikščioti po kaimelį, mėgautis niekur neskubančiu gyvenimu, šviežiais tropiniais vaisiais. Galėsite susipažinti su tradiciniais amatais tokiais kaip: siuvinėjimas, produktų iš kokoso gamyba, bičių ūkis. Vėliau kruizas tęsis ramiais Ben Che upeliais. Matysite vietinių žmonių gyvenimą iš arti (Juk ne kasdien pamatysi kaip rankomis gaudoma žuvis). Pakeliui bus galima sustoti papietauti. Vėliau grįšite į motorizuotą valtį ir būsite parplukdyti į uostą. Iš ten važiuosite į Ho Chi Minh’ą ir ten turėsite trumpą apžvalginę ekskursiją. Pereisite centrinę miesto dalį išilgai garsiosios Dong Khoi gatvės, pamatysite Operos teatrą, Dievo Motinos katedrą, centrinį paštą, Ben Thanh turgų. Ekskursija baigsis apie 18 valandą. Pervežimas į Mui Ne (Phan Thiet) kurortą (be gido) (kelionė individualiu automobiliu yra apie 4 valandas).
Įsiregistravimas viešbutyje poilsiui.

Apgyvendinimas pagal užimtumą: Terracota Resort 4*, Allezboo Resort 4*, Bamboo Village 4* Deliukso ar Superrior tipo kambariuose.

12-13 dienos.  Mui Ne (Phan Thiet’as) kurortas (pusryčiai)

Laisvas laikas. Mui Ne – aktyvaus poilsio mėgėjų rojus. Čia vidutinė metinė temperatūra 28 °C. Saulė šviečia beveik ištisus metus. Mui Ne (Phan Thietas) turi du pagrindinius sezonus: Sausas sezonas (nuo lapkričio iki balandžio) ir drėgnas sezonas (nuo gegužės iki spalio). Nuo lapkričio iki balandžio yra geriausias laikas jėgos aitvarams, užsiimti burlenčių sportu. Papietauti ir pavakarieniauti galėsite, bet kur aplinkui viešbutį.
Binh Thuan provincijos patiekalai yra labai švieži ir skanūs. Jų virtuvė garsėja gausa jūros dumblių: jūros produktų ,žuvų, kalmarų, krevečių, šukučių, jūros agurkų. Binh Thuan taip pat žinomas dėl žuvies padažų (Nuoc mam Phan Thiet), džiovintų jūros gėrybių su prieskoniais, taip pat skaniais vaisiais. Ypač drakono vaisius – laikomas vietos karaliumi.
Jei nenorėsite lepintis saule pajūryje – galėsite aplankyti: Rožines ir Baltasias kopas (apie 10 km. nuo viešbučio), raudonojo smėlio mini kanjoną.

14 diena.  Mui Ne (Phan Thiet’as) – Ho Chi Minh’as (pusryčiai)

Laisvas laikas. Priklausomai nuo skrydžio laiko išsiregistravimas iš viešbučio. Jus pasitiks vairuotojas ir perveš (be gido) atgal į Ho Chi Minh oro uostą (apie 230 km. arba apie 4 – 4.5 valandos kelio) skrydžiui namo.

15 diena.  Vilnius


Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Ekskursijos su rusakalbiais gidais;
 • Viešbučiai pagal programą;
 • Skrydžiai: Siem Riepas – Hanojus, Hanojus – Ho Chi Minh;
 • Maitinimas pagal programą;
 • Transferiai: automobiliai su kondicionieriais;
 • Laivas/valtys;
 • Vanduo ir drėgnos servetėlės kelionės metu (2 but./asm. dienai);
 • Įėjimo mokesčiai.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Tarptautinis skrydis;
 • Asmeninės išlaidos;
 • Arbatpinigiai gidams ir vairuotojams;
 • Draudimas (KRD);
 • Vietnamo viza;
 • Kambodžos viza.

SVARBI INFORMACIJA APIE KELIONĘ: 

 • Galimos papildomos dienos poilsiui Mui Ne kurorte (pietinė Vietnamo dalis)! Dėl kainos teirautis biure;
 • Skrydžiai dažniausiai vykdomi TURKISH AIRLINES oro linijomis arba Finnair oro linijomis;
 • Į ne ES šalis būtina vežtis pasą (asmens tapatybės kortelė NETINKA), galiojantį NE TRUMPIAU kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos;
 • Kelionių Organizatorius NEATSAKO už Vietnamo ir Kambodžos pasienio ir migracijos tarnybų pareigūnų veiksmus;
 • Rekomenduojama Vietname turėti medicininių išlaidų draudimą. Užsisakyti papildomai galima mūsų ofise;
 • Vietname ir Kambodžoje privalomų skiepų nėra. Dėl papildomos informacijos galite konsultuotis su. ULAC (Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro) paskambinti tel : tel. (8 5) 230 0125.
 • Kelionių organizatorius pasilieka teisę kelionės metu keisti programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui, dėl vizų pratęsimo, naujų lėktuvo bilietų, skiepų ir kt.

KELIAVUSIŲ Į VIETNAMĄ ATSILIEPIMAI:

Jolanta
2020-01-12

Kol įspūdžiai dar neišblėso, norėjau pasidžiaugti apie kelionę po Kambodžą ir Vietnamą. Kelionė buvo puiki ir lūkesčiai pasiteisino. Maršrutas parinktas kruopščiai, įtrauktos visos įdomiausios vietos, viešbučiai puikūs. Jei jums patinka Azijos gamta ir kultūra, nuoširdūs žmonės, puikus klimatas, skanus maistas ir didžiulė vaisių įvairovė, tai ši kelionė kaip tik jums. Vietnamo šiaurėje turėjome nepaprastai nuoširdų vietinį gidą Ton, kuris mums daug pasakojo apie šalį ir jos žmonės, jų papročius ir kultūrą, dainavo nacionalines dainas. Per savaitę mes taip susidraugavome, kad išsiskirdami braukėme atsisveikinimo ašaras. Kelionės laikas irgi labai pasisekė, lietaus visai nebuvo. Kai Lietuvoje saulės beveik nematyti, mes Vietname džiaugėmės saule ir lepinomės maudynėmis Pietų Kinijos jūroje, vanduo buvo 29 laipsniai šilumos.

Daug tenka keliauti ir naudotis įvairių kelionių agentūrų paslaugomis. Bet tokio nuoširdaus ir rūpestingo bendravimo kurį patyriau bendraudama su Agne dar neturėjau.  Mūsų turizmo gigantai turėtų pasimokyti iš Santi Travels kaip reikia bendrauti su klientais.

Linkiu Santi travels sėkmės sudarant naujus kelionių maršrutus, o mums keliautojams laiko ir finansinių galimybių, pasineriant į užburtus kelionių labirintus.

Nomeda
2019-12-11

Norėčiau padėkoti už kelionę į Vietnamą. Kelionė buvo nuostabi, iki šiol dar prisimenu tuos nuostabius gamtos vaizdus, įspūdingus statinius, nerealaus skonio vaisius ir draugiškus Vietnamo žmones. Kelionės programa buvo puikai suplanuota-susipažinome su Vietnamu nuo šiaurės iki pietų, gidai puikūs, viešbučiai irgi. Atskirai norisi padėkoti Agnei, kurios rūpestį jautėme visos kelionės metu. Be to, Agnė mūsų pageidavimu „paailgino“ mūsų kelionę ir mes turėjome dar keletą nuostabių poilsio dienų kurorte, kuris nebuvo įtrauktas į kelionės programą. Viskas buvo tobulai sustyguota ir sutvarkyta. Apibendrinus-kelionė nuostabi, organizatorių rūpestis begalinis, Vietnamas-nuostabi šalis. Linkiu visiems kada nors aplankyti šią šalį. Aišku, su Santi Travels.

Aleksej ir Rūta
2019-11-25
.
Esame labai patenkinti kelione : puikiai parinktas maršrutas, gerai suplanuotas laikas, geri viešbučiai. Labiausiai sužavėjo nuostabi gamta, egzotinių vaisių gausybė, malonūs šalies žmonės. Vietiniai gidai geri. Ačiū už puikią kelionę. Linkime sėkmės šiame darbe. 
.
Dalia
2019-02-12
.
Labai AČIŪ už puikią kelionę į Vietnamą. Egzotika rūke, švelnus Halong Bay brizas, išraiškingos nors ir tuščios ryžių terasos, nepakartojamas Tam Coc kraštovaizdis, ir, žinoma, prabangus pasilepinimas Mui Ne saulėje – visa tai nepakartojamos šiltų žiemos atostogų akimirkos. Mes žinojom, kad keliauti bus smagu, tačiau realybė pranoko lūkesčius! Ačiū Jums ir visai Santitravels komandai! 
.
Reda
2018-01-30
.
Norėčiau padėkoti už kelionę į Vietnamą. Kelionė tikrai patiko. Nepaisant, kad Vietnamas kažkuo artimas Tailandui, Šri Lankai, kuriose esame lankėsi, ši šalis savita ir įdomi! Ačiū už tokią turiningą programą – jaučiamės susipažinę su Vietnamu: viskas idealiai suplanuota, labai geri viešbučiai, maitinimas, daug visko pamatyta ir išgirsta. Šiaurėje ryškų įspūdį padarė Halongo įlanka, pietuose Saigonas ir be galo šilta jūra Mui Ne. Didelis ačiū nuostabiai„Santi Travels“ kelionių organizatorei Agnei. Labai maloni, atsižvelgianti į pageidavimus ir besirūpinanti savo keliautojais visos kelionės metu.Visiems rekomenduoju keliauti kartu su „Santi Travels“. Dar kartą ačiū Jums Agne. Sėkmės darbuose ir tikiuosi dar ne kartą su Jumis keliauti 🙂
.
Paulina ir Mantas
2018-10-29
.
Trumpai papasakosiu apie kelionės į Vietnamą įspūdžius. Labai mėgstu keliauti, o dar labiau planuoti keliones. Esame aplankę ne vieną kraštą su draugais ir tik su antra puse, ir kiekvieną detalę mėgstu išanalizuoti pati. Santi travels paslaugomis pasinaudojau pirmą kartą. Tiesa sakant taip buvo pirmas kartas pasinaudojus kelionių agentūros paslaugomis. Prisižadėjom draugams važiuoti kartu ir prisijungėm prie jų planuojamos kelionės.
Su vyru buvom gan skeptiški iš pradžių, bet rezultate visai nepasigailėjom.
Kiekviena diena buvo suplanuota nuo ankstaus ryto iki vakaro, taip kaip man patinka. Puikūs viešbučiai, puikus aptarnavimas,gražūs prisiminimai ir nerealūs užfiksuoti kadrai. O kokie pojūčiai. Apart to, kad motina gamta galėjo viena diena kai plaukėm Mekongo delta nepagailėti saulės mums, galima sakyti nebuvo nei vienos klaidos. Pamačiau viską kas buvo žadėta, nebuvo jokių problemų nuo pat pradžių tvarkantis vizas iki pat paskutinės dienos pervežimo į oro uostą.Beje privalau išskirti vieną gidą. Deja jį turėjom tik vieną dieną, prieš pat persikeliant lėktuvu į kitą Vietnamo vietą. Pirmomis dienomis turėjom mielą juokingą panelę, kuriai gal šiek tiek trūksta patirties, ir jei atsitiko šeimoj nelaimė, dėl to jos darbą perėmė kolega. Gidas per vieną dieną TiEK DAUG PAPASAKOJO, tiek įdomių dalykų, net kai kur nesusijusių su lankoma vieta. Išnaudojo KIEKVIENĄ laisvą minutę mums. Net restorane sustojus pavalgyt labai taktiškai ir neįkyriai padėjo užsisakyt patiekalus, nes kai kur sunkiai šneka angliškai vietnamiečiai, ir labai taktiškai pasišalino ir leido mums ramiai pavalgyt. Ne veltui sakė, kad jis kompanijos geriausias. Žmogaus tikrai įdomu klausyt, net turbūt pasakojant Tau nelabai interesuotą istoriją būsi suintriguotas.Perskridus i Saigoną (Ho chi Minh ) gidas buvo nerealus vyriokas, prisiminsiu turbūt visą gyvenimą jo juoką, bajerius ir anglišką akcentą: RELAX skambėjo kaip RELAAA, X kažkur dingavo ir ant galo pridėdavo be galo įsimintiną skardu kvatojimąsi. Miegodamas pabusi, liudėdamas pradžiugsi Reziume, jei norit pakeliaut visai nesukdami galvos, tik sumokėdami pinigus ir laukdami atostogų, tai ši kelionių agentūra puikus pasirinkimas. Beje ir iki kelionės atstovės Agnės komunikabilumas sužavėjo. Puikiai atlieka savo darbą 
Ir Vietnamą tiesiog būtina nuvažiuoti, jei tik galimybės leidžia, PIRMYN !
.
Simona
2018-04-12
.
Prieš kelias dienas šešių žmonių grupė grįžome iš kelionės po Vietnamą. Turas vyko sklandžiai, anglakalbis gidas Dong geras,tik reikėjo truputį laiko priprasti prie jo tarimo:) Labai patiko kruizas po Halongo įlanką, o taip pat Sapa, kur praleidome dvi su puse dienos. Mėgstantiems pasivaikščioti ten išties yra gražių ir įdomių vietų. Kas truputį erzino,tai gan ikyrios vietinės prekiautojos.
Poilsis Bamboo Village viešbutyje buvo nuostabus.Ačiū Agnei uz puikią kelionę!
.

Kazimieras
2018-04-03
.
Kelione ir poilsis buvo labai geri, aciu Jums uz gera organizacija. Sekmes Jums tolesneje veikloje.
.

Jolanta
2017-12-04
.
Laba diena,
Kaip žadėjau, siunčiu trumpus atsiliepimus apie mūsų kelionę. Pirmiausia apie kelionės laiką: laikas lapkričio mėnesį buvo idealus. Nestipriai lijo tik vieną dieną. todėl sąlygose tiek ekskursijoms, tiek poilsiui buvo puikios. Kelionės maršrutai: Kambodžoje užimtumas pirmą dieną (šventyklos) buvo pakankamas, o antrą dieną dar galima papildomai įdėti kokį objektą, nes lieka daug laisvo laiko. Tada tenka papildomai pačiam sukti galvą kur praleisti tą laiką.

Vietname vienintelis minusas buvo viena pilna diena autubusiuke, nes atstumai tarp objektų dideli ir realiai tą dieną nieko nepamatai. Nereikalingas trečias kaimas, į kurį nusibelsti daug laiko, nes kelias labai blogas, o nuvažiavus mažai ką pamatom.

Transportas pervežimams buvo patogus, vairuotojai paslaugūs.
Tai visi minusai. Visa kita buvo puiku.Viešbučiai parinkti labai patogiose vietose. Viešbučiai geri, švarūs. Tai tiek

Ačiū dar kartą Agnei, su kuria, organizuojant kelionę, buvo labai paprasta ir malonu bendrauti.
.

Ina
2017-12-04
.
Keletas pastebėjimų apie kelionę
Jau būnant Mui Ne visi bendrai diskutavome ko galima butu atsisakyti ar papildyti prabėgusią kelionę (beveik trys savaitės- kaip akimirka žavinga) ! Kambodžoje turėjom dušios gidą. Gal jis ir neturėjo Super daug žinių, bet jo vidinis pasaulis ir viska ko perteikimas mus pakerėjo.Jo pasiteiravus ką galima pamatyti papildomai – mus nuvežė į šventyklą, kurioje buvo filmuojamas filmas Mauglis. Šventykla nedaug lankomą turistų, bet viskas paliktą taip kaip buvę- nugruvę, užgriuvę, viskas peraugę medžių šaknimis. Štai čia ir buvo WOW ! Man asmeniškai paliko šį vietą didesnį įspūdį, negu Ankorvatas . Dar norėjo mums parodyti ( bent priartėti ) prie likusių nuo karo minų laukų ir l gražaus gamtovaizdžio,bet tam reikėtų papildomos dienos.Dėja…

Žiauriai trūko vienos dienos HoJan miestelyje.Tiesiog pasigrožėti žibintais,pasidžiaugti ale ramybe.Ten turėjom potvynį,negalėjom pakliūti į Tamų religinius statinius džiunglėse. Užtat pamatėm,kaip akimirksniu kila vanduo ir upės išeina iš krantų.Nepakartojamas reginys! Čia gidas neblogas buvo. Tik mes ji šiek tiek terorizavom nes jis nesigaudė laike . Bet tai tikrai smulkmena. Ir mes nuo jo turėjom atrakciją.

Na o Mui Ne nepaliko abėjingų! Gidas pranoko mūsų lūkesčius. Nei pridėt nei atimt !!! Jūra, bangos, žvėriškai skanus maistas (jau apie jūros gėrybes net nekalbu) ir laaabai gražus ir jaukus viešbutis. TOBULA kelionės pabaiga! Ir čia jau mes šėlom!
Nepakliuvom į kažkokį teatrą,žvejų pasirodymas. Su l gražiais fontanais. Pasirodymai vyksta trečiadienį, penktadienį ir šeštadienį. Kai apie tą vietą mums papasakojo,jau buvo sekmadienis. Sakė,reginys vertas dėmesio.

Mes su vyru beveik niekad nesakom, kad norim grižti į aplankytą šalį. Todėl,kad yra dar begalė neaplankytų šalių, jūrų marių, neužkoptų kalnų viršūnių. Bet į Vietnamą norėtume grižti. Viskas patiko.Ir net labai! Tad dar kartą ačiū už puikiai sudarytą programą ir kruopščiai atrinktus viešbučius.
.

Jūratė ir Jonas
2018-11-13
.
Viskas prasidėjo taip… Ilgai ieškojus, kur praleisti atostogas netikėtai kompiuterio ekrane pasirodė skelbimas su nuoroda „Kelionė į Vietnamą“. Parašėme į kelias agentūras siūlančias šią kelionę ir tik Santi Travels su Agne priešaky dėka mes išsiruošėme į šia kelionę. Agnės nuoširdus bendravimas užbūrė mus ir mes pasakėme Vietnamui TAIP. Po ištarto žodžio TAIP praėjo ilgi 3 laukimo mėnesiai. Prieš pat kelionę prasidėjo panika, nes orų prognozės rodė, kad bus šilta bet taip pat, kad visą kelionės laiką lis. Bet nelijo, na negaliu sakyti, kad nelijo, lijo tik porą kartų, kai vykome iš vienos vietos į kitą, todėl Vietnamas mus pasitiko su fantastiškai šiltu oru, kas dieną šviečiančia saule.

Išlipus iš lėktuvo ir nuvykus į Hanojų mus pasitiko nenusakomas kiekis motorolerių, kurie važiuoja kas kaip nori. Eismo taisyklių ten nėra, tik garsinis signalas, kuris pirmomis dienomis gąsdino, o po to įpratome prie jo. Pripratome ir prie to, kad norint pereiti gatvę reikia tiesiog žengti į ja, nes niekas tavęs nepraleis. Pirmas rytas Sapoje, kai pusryčiauji viešbučio terasoje ir matai prieš akis kalnus ir ryžių terasas pakerėjo ir toliau buvo tik gražiau. Vingiuoti takeliai kalnais, vietiniai apsirėdę tautiniais drabužiais, bėgiojantys po kelią vaikai, daugybę krioklių, iki kurių tenka kopti stačiais laiptais arba brautis pro vietines džiungles. Vaizdas kai esi kalno viršūnėje ir matai į kalnus atsirėmusius debesis, tai buvo tai ko mes norėjome, gražios gamtos ir ramybės. Aplankius šiaurę leidomės į pietus ir atsidūrėme Halong Bay įlankoje. 2 dienų kruizas buvo nuostabus. Geri kavą ir gėriesi tūkstančiais iškylančių kalvų iš vandens. Vakaras denyje grojant ramiai muzikai ir stebint aplinkui nakvynei prisišvartavusius laivus. Halong Bay paliko didelį įspūdį, neįmanoma nusakyti to vaizdo, reikia pamatyti, norėtųsi sugrįžti ten vėl… 

Įpusėjus kelionei nuskridome į pietus, kur pasitiko maloni +30 °C šiluma. Apžiūrėjome Saigoną (Hồ Chí Minh), Paplaukiojome Mekongo delta, paskanavome rankų darbo kokosinių saldainių, kokosinės degtinės. Viskas buvo nuostabu, o po to leidomės į ilgą kelionę į Mui Ne, kur praleidome 5 dienas poilsiaudami, šokinėdami per bangas, mėgaudamiesi saulės šiluma, šviežiais vaisiais, skaniu maistu.Kelionės metu turėjome 2 fainus gidus. Šiaurinis gidas, kuris mus lydėjo šiaurinėje dalyje nuoširdumo įsikūnijimas, tačiau jo atsakymas apie į klausimą „Kam pirmumas įvažiuoti į žiedinę sankryžą?“ visus prajuokino, nes kaip žmogus vairuojantis motorolerį, jis nežino automobilių eismo taisyklių. O Pietinėje dalyje pasitikęs pietinis gidas buvo tiesiog plepus, sužinojome apie Vietnamiečių kasdienį gyvenimą, kultūrą. Įsivaizduojate, jie perka savo vaikams gyvates kaip naminius žaisliukusVisa kelionė buvo tikrai gerai suorganizuota, gyvenome miestų centruose, todėl vakarais buvo galima pasivaikščioti po miestą, susirasti kur pavalgyti ar papramogauti.. Visi radome tai ko norime. Mes patys net kelis kartus pasinaudojome jų siūlomais masažaisKeliais sakinais nupasakoti kelionę Vietname sunku, reikia patiems nuvykti ir pamatyti. O kai kas nors paklausia ar verta vykti į Vietnamą, vienareikšmiškai atsakau TAIP. Visur verta nuvykti ir patirti bei pamatyti naujų dalykų, nes pasaulis didelis ir neištirtas.

Tariam AČIŪ Santi Travels už kelionės organizavimą, tikimės su jumis keliauti ir toliau.

  Domina ši kelionė?
  Susisiekite su Santitravels egzotinių kelionių vadybininke:
  Agnė Bagužienė
  el. paštu: agne@santitravels.com
  telefonu: +370 620 47347
  egzotines keliones
  arba užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su jumis susisieksime

egzotines keliones
Agnė