fbpx

Uzbekija (maksimalus pažinimas)

Kaina - 1690 € + aviabilietas

INFORMACIJA APIE KELIONĘ Į UZBEKISTANĄ

Žemiau pateiktomis datomis renkamos grupės iki 12 asmenų:

2024 rugsėjo 6 d. – rugsėjo 20 d. (liko 8 vietos)
2024 spalio 4 d. – spalio 18 d.

Kelionės trukmė: 15 dienų

Kelionės kaina: 1 690 eurų + aviabilietas

Uzbekistaną drąsiai galima vadinti Centrinės Azijos kultūros lopšiu, sugebėjusiu išsaugoti ne tik Šilko kelio relikvijas, bet ir seniausius Azijos monumentus. Šios kelionės metu susipažinsite su priešistoriniais Persijos imperijos religiniais centrais, mirusiųjų miestais ir kerinčiomis mečetėmis. Aplankysite seniausias Islamo šventyklas Azijoje, išsiskiriančias savo ornamentais, dekoracijomis ir archajiškomis relikvijomis. Susipažinsite su seniausių pasaulio religijų – Sufizmo ir Zoroastrizmo – ištakomis, aplankysite Savitskio meno muziejų, kuriame eksponuojami žymiausi Uzbekijos ir Rusijos menininkų darbai. Keliausite per Kyzylkumo dykumą, kurioje pasijodinėsite kupranugariais, išmėginsite vietinius valgius jurtose, žygiuosite per Nuratau kalnų slėnį, lankysitės vietos amatininkų dirbtuvėse, bei mokysitės gaminti uzbekišką plovą.

Susirinkus 12 asmenų grupei, kelionė į Uzbekiją vyks su profesionaliu vadovu iš Lietuvos:

  • kuris sužiūrės, kad visa kelionės programa įvyktų taip, kaip buvo suplanuota;
  • visada išspręs netikėtai iškilusius nesklandumus, jei tokie atsirastų;
  • esant poreikiui atliks vertėjo paslaugas;
  • siekiant užtikrinti sklandžią kelionės eigą, glaudžiai dirbs kartu su vietiniais gidais ir vairuotojais.

Detaliau, ką veiksime ir kur keliausime kiekvieną kelionės dieną:

1-2 diena. Ryga/Vilnius – Taškentas

Pasiekę Taškento oro uostą, susitiksite su mūsų vietiniu gidu ir būsite pervežti į viešbutį. Įsikūrę ir papusryčiavę, pradėsite pažintį su istoriniu Uzbekijos sostinės senamiesčiu, siaurų gatvelių labirintais vedančiu pro molinius namus ir mečetes. Pirma stotelė – Khast-Imam aikštė. Tai religinis miesto epicentras, pritraukiantis tikinčiuosius iš viso pasaulio. Apsilankysite nuostabaus grožio Barak-Khan šventovėje, kuri buvo įkurta dar XVI a., ir iki pat šių dienų veikia kaip islamo religijos mokykla. Taip pat aplankysite ir netoliese esantį mauzoliejų, kuriame laikomi žymaus uzbeko poeto ir visuomenės veikėjo Kafal-al-Shashio palaikai. Antroji turo stotelė – Kulkedash šventykla su įspūdingo grožio kupolais ir oazišku vidiniu kiemeliu. Ši šventovė įsikūrusi ant kalvos, nuo kurios atsiveria įspūdinga Taškento miesto panorama. Kalno papėdėje stovi viena populiariausių sostinės vietų – Chorsu turgavietė. Ši turgavietė unikali tuo, jog ji įsikūrusi po milžinišku kupolu, po kuriuo kasdien būriuojasi šimtai prekeivių. Šioje turgavietėje galima įsigyti visko – nuo prieskonių, iki saldumynų, o norintys gali paragauti ir plovo, šašlykų, bei tradicinės uzbekų duonos. Popiet aplankysite Taškento nepriklausomybės aikštę su kvapą gniaužiančiais fontanais bei monumentais, skirtais įamžinti Uzbekijos išsilaisvinimą iš Sovietų Sąjungos. Paskutinė šio turo stotelė – gigantiškoji Minoro mečetė. Žaliuojantis parkas, aukšti minaretai, plačios vidinės erdvės – tai tik keli magiškosios šventyklos motyvai.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

3 diena. Taškentas – Nukusas

Po pusryčių būsite pervežti į oro uostą, skrydžiui į Nukusą. Šis miestas yra autonominės Karakalpakstano Respublikos sostinė, kurią dar 1860 m. įkūrė Nukus genties atstovai. Iš pažiūros šaltas ir atokus Uzbekistano metropolis saugo kerinčius monumentus, kurie sužavės net ir visko mačiusius keliautojus. Pradėsite pažintį su Nukusu nuo Savitskio meno muziejaus, kuriame eksponuojami žymiausi Rusijos ir Uzbekijos menininkų darbai. Meno ekspertai ir menotyrininkai iš viso pasaulio laiko šį muziejų Azijos Luvru, kadangi jame galite išvysti per 90 000 eksponatų – nuo antikinių dirbinių, iki avant-garde šedevrų. Po apsilankymo muziejuje vyksite į Mizdakano nekropolį – tai milžiniško dydžio Gyaur-Kala miesto griuvėsiai, kurių peizažas atrodo mažų mažiausia siurrealistiškai. Anot archeologų, miestas buvo įkurtas dar IV a. pr. Kr., todėl išlikusiuose mauzoliejuose, kapinėse ir šventyklose vis dar randamos istorinės relikvijos. Ornamentais, tuneliais ir gigantiškais antkapiais pasižyminčius mauzoliejus kasmet aplanko minios piligrimų.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

4 diena. Nukusas – Khiva

Po pusryčių Jūsų lauks kelionė į Khivą – vieną pagrindinių Šilko kelio miestų, kurio autentišką architektūrą įprasmina X a. tvirtovės, didingos mečetės ir nepaprasto grožio senamiestis. Pakeliui į Khivą aplankysite II a. Ayaz-Kala tvirtovės griuvėsius – tai trijų fortų kompleksas, gyvavęs Kušanų Imperijos laikotarpiu. Milžinišką tvirtovės vidinį kiemą supa gynybinės sienos, padėjusios kušanams apsiginti nuo priešų ir pasislėpti nuo karščio. Pakeliui taip pat aplankysite III a. įrengtos Toprak-Kala tvirtovės griuvėsius. Toprak-Kala – tai buvusi Chorezmo regiono sostinė, kurios didikai tvirtovės gynybai pasitelkė neįprastų formų labirintus, tunelius ir gynybines sienas. Archeologinių kasinėjimų metu šiame mieste buvo surastos chorezmiečių lankų, keramikos ir medalionų dirbtuvės. Pasieksite Khivą popiet, o sekančią dieną pasinersite į pažintį su magiškojo miesto peizažais.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

5 diena. Khiva

Po pusryčių Jūsų lauks turas po Khivą. Tai vienas archaiškiausių Uzbekijos miestų, kurį vietiniai gyventojai praminė „miestu-muziejumi“. Khiva ne tik veikė kaip viena iš pagrindinių Šilko kelio vietų – miesto legendos siekia net ir biblinius laikus, todėl vaikščiodami miesto senamiesčiu jausitės lyg nusikėlę į kitą laikmetį. Pirmoji šio turo stotelė – žymaus uzbekų filosofo ir poeto, Pakhlavano Mahmudo, mauzoliejus. Tai vienas unikaliausių architektūros šedevrų visoje Khivoje, išsiskiriantis persišku interjeru, ornamentais, gigantišku turkio spalvos kupolu ir išmargintais sarkofagais. Vėliau aplankysite Kunya-Ark citadelę su milžiniškomis gynybinėmis sienomis ir vartais, saugojusiais karaliaus haremą, arsenalą, mečetes ir arklides. Trečioji šios dienos stotelė – Islam Khoja minaretas ir mečetė, išsiskiriantys autentiškais ornamentais, spalvinga fasado apdaila ir aukščiausiu Uzbekijos minaretu (56 m). Vėliau lankysitės XIX a. Tash Khovli rūmuose, rytinėje senamiesčio dalyje. Šiuos elegantiško dizaino rūmus puošia unikalios architektūrinės konstrukcijos iš marmuro, medžio ir keramikos. Penktoji šios dienos stotelė – XVIII a. Djumos mečetė. Pačioje senamiesčio širdyje įsikūrusi mečetė išsiskiria tuo, jog neturi islamiškoms valstybėms būdingų mečetės bruožų – kupolo, galerijų ir kiemo. Mečetės viduje išvysite vieną didžiulę salę, kurios lubas remia net 218 kolonų! Vėliau keliausite prie didžiausios Centrinės Azijos šventyklos – Mohamado Amin-Khano mečetės ir minareto. Per 70 metrų nusidriekusi šventovė išsiskiria ne tik turkio spalvos ornamentais ir savo dydžiu, bet ir besistiebiančiais į dangų bokštais ir harmoniją įkūnijančiu vidiniu kiemu. Paskutinė šios dienos turo stotelė – Avestos muziejus. „Avesta“ vadinama šventoji Zoroastrizmo knyga, kurios ištakos prasidėjo Khivoje. Avestos muziejuje iš arčiau susipažinsite su vienos iš pirmųjų pasaulio religijų istorija.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

6 diena. Khiva – Bukhara

Po pusryčių Kyzylkumo dykuma keliausite link Bukharos – sakrališkojo Uzbekijos miesto, kurio senamiestis įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą. Atvykę turėsite laisvo laiko poilsiui ir pirmai pažinčiai su Bukhara, kurioje praleisite dvi ateinančias dienas.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

7 diena. Bukhara

Papusryčiavę susipažinsite su seniausiu Uzbekijos miestu – Bukhara. Anot istorikų, miestą VI a. pr. Kr. įkūrė Sivajušidų dinastijos atstovai, pavertę Bukharą pagrindiniu Uzbekijos mokslo, religijos ir kultūros centru. Šiame mieste yra virš 140 istorinių monumentų, kurių didžioji dalis skaičiuoja daugiau nei vieną tūkstantmetį. Pradėsite šios dienos turą nuo vieno iš seniausių Bukharos monumentų – Samanidų mauzoliejaus. Dar 905 metais pastatytame mauzoliejuje laikomi Samanidų dinastijos valdovo ir jo šeimos palaikai. Praėjus virš 1110 m., iš pažiūros nesudėtingos konstrukcijos mauzoliejui nė karto neprireikė renovacijos. Vėliau aplankysite Chashma-Ayub mauzoliejų, kuriame, anot legendos, apsilankė pranašas Jobas, įrengęs šulinį sausras kenčiantiems dykumos gyventojams. Trečioji šios dienos stotelė – Bolo Hauz kompleksas. XVIII a. vietos didikas (emyras) Shahmuradas įkūrė viešąją mečetę su minaretu ir vandens rezervuaru, tokiu būdu norėdamas pelnyti vietinių gyventojų palankumą. Šalia šio komplekso stovi vienas įspūdingiausių Bukharos pastatų – Ark citadelė. Tai seniausias Bukharos pastatas, įkurtas dar IV a. pr. Kr., kuris veikė kaip pagrindinė miesto tvirtovė ir rūmai. Nežmoniško dydžio gynybinės sienos, milžiniški vartai ir kolonos – tai miestas mieste, kurį privalo aplankyti kiekvienas keliautojas. Sekanti turo stotelė – Poi Kalyan kompleksas, susidedantis iš keturių monumentų. „Poi Kalyan“ išvertus reiškia „didvyrių pjedestalas“ – apsilankę šiame komplekse, suprasite kodėl. Taip pat aplankysite ir XV a. pastatytą Ulugbeko musulmoniškąją mokyklą, su plačiomis arkomis, erdviais, ornamentais išmargintais koridoriais ir tikinčiųjų kambariais. Po pietų aplankysite Lyabi-Hauz architektūrinį ansamblį, kuriame stovi XVI a. Kukeldašo ir XVII a. Nadir Divan-Begio islamo mokyklos, stovinčios greta Bukharos centrinio vandens kanalo. Paskutinė šios dienos turo stotelė – miesto centre įrengta turgavietė po kupolu.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

8 diena. Bukhara užmiestis

Po pusryčių Jūsų lauks turas po archajiškuosius Bukharos užmiesčio monumentus. Pirmoji šios dienos turo stotelė – Sitorai Mokhi-Khosa. Tai paskutinio Bukharos emyro vasaros rezidencija, kurios architektūrinių monumentų gausa ir tekstūra tiesiog atima žadą. Šiame komplekse išvysite visko – nuo ornamentais išmargintų vartų ir vidinio vandens rezervuaro, iki žadą atimančių dekoracijų, šventyklų ir istorinių artefaktų rezidencijos salėse. Vėliau keliausite į Chor Bakr nekropolį (mirusiųjų miestą), kuriame įrengtos prašmatnios šeichų kapavietės (XVI a.). Nekropolį kasmet aplanko minios piligrimų, pagerbdamos ne tik didikų kapavietes, bet ir kitus komplekso monumentus. Nuo XX a. nekropolio monumentų skaičius išaugo net iki trisdešimties, neskaitant kapaviečių, mečetės, minareto ir vartų į mirusiųjų miestą. Paskutinė šios dienos stotelė – Bakhoudino Nakšbandžio mauzoliejus. Šis mauzoliejus puikiai pažįstamas visiems tikintiesiems, kadangi Bakhoudinas Nakšbandis buvo vienas iš svarbiausių islamo teologų ir mokytojų. Anot legendos, teologas skatino žmones neparsiduoti vardan turtų ir vertinti kuklumą. Jis vadovavosi posakiu „Širdis skirta Dievui, rankos – darbui („Dil ba joru, dast ba kor“). Įspūdingo grožio komplekse įrengtos ornamentais papuoštos šventyklos, mečetės, minaretas, tikinčiųjų kambariai, bei erdvūs vidiniai kiemai. Tai vienas autentiškiausių Uzbekijos lobių, įprasminantis kiekvieno keliautojo lūkesčius. Po apsilankymo šiame komplekse būsite pervežti atgal į viešbutį Bukharoje. Turėsite progą pailsėti, bei patys patyrinėti šį nuostabų miestą.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

kelione i uzbekija

9 diena. Bukhara – Šakhrizabzas – Samarkandas

Po pusryčių Jūsų lauks kelionė į Samarkando miestą, o pakeliui aplankysite Šakhrizabzo miestą. Šakhrizabze aplankysite gigantiškus 40 m aukščio Ak Saray rūmus. Tai Uzbekijos valdovo Amiro Timūro rūmai, įrengti dar XIV-XV a. laikotarpyje. Milžinišką marmurinį kompleksą puošia tradicinės musulmonų mozaikos ir ornamentai, palikdami siurrealistišką įspūdį oaziško kraštovaizdžio apsuptyje. Sekanti stotelė – Dorus Saodat šventyklos kompleksas, skirtas atminti Timunidų dinastijai. XIV a. įrengtą šventovę supa didžiulis parkas, o jos viduje įrengtas mauzoliejus Timūro sūnums atminti. Vėliau aplankysite Dorus Tilovat memorialinį kompleksą. XIV a. įrengti rūmai, skirti atminti Šamsidinui Kulalai – Sufizmo pradininkui. Sufizmas yra mistinė islamo srovė, propaguojanti asketišką gyvenseną ir metafiziką. Musulmonai tiki, kad jų gyvenimas yra pašvęstas vardan aukojimosi Dievui, tačiau Sufizmo praktikuotojai tiki, kad Dieviškąją dvasią galima patirti dar gyvenant Žemėje. Šis kompleksas puikiai atspindi tradicinės musulmonų architektūros sąveiką su Sufizmu. Paskutinė šio turo stotelė – netoliese esanti Kok Gumbazo mečetė, vietinių vadinama „Mėlynojo kupolo“ mečete. XIV a. šventyklos viduje įrengtos marmurinės kapavietės Timunidų dinastijos atstovams. Vidus išmargintas įvairiausių spalvų keramikiniais ornamentais, o šventyklos išorę puošia milžiniška arka, bei greta stovintis apžvalginis bokštelis. Vakare pasieksite Samarkandą ir įsikursite viešbutyje.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

10 diena. Samarkandas

Po pusryčių Jūsų lauks pažintis su vienu iš unikaliausių Uzbekijos miestų – Samarkandu. Šis miestas laikomas Uzbekijos vizitine kortele ir pagrindiniu Šilko kelio centru, o Samarkando architektūrinių ir istorinių monumentų gausa veda bet kurį keliautoją prie kultūrinio šoko. Pradėsite savo turą nuo Registano aikštės. Magiški majolikos ornamentai, azūrinės mozaikos ir didingos šventyklos – tai tik keli centrinės Samarkando aikštės motyvai. Šiame skvere aplankysite Ulugbeko, Sher Dor ir Tila-Kari šventyklas – tai vienintelės Samarkando šventyklos, kurių nesunaikino Čingishanas. Ulugbeko šventykloje (įrengtoje XV a.) tikintieji iki pat šių dienų mokosi teologijos ir atvyksta melstis. XVII a. Sher Dor šventykla vietinių praminta „Liūtų šventykla“, kadangi majolika dekoruotų šventyklos arkų viršuje išvysite ornamentais apipintų tigrų atvaizdus (nors statybų pradžioje buvo planuojama atvaizduoti du liūtus). XVII a. buvo draudžiama vaizduoti gyvūnų atvaizdus ant šventyklų, tačiau šventykla tapo svarbiu monumentu vietos tikintiesiems, todėl pastatas nebuvo nugriautas. Į UNESCO paveldą itraukta Tila-Kari šventovė laikoma vienu svarbiausių religinių monumentų visoje šalyje. „Tila-Kari“ iš uzbekų kalbos išvertus reiškia „Auksu dengta“ – būtent auksas ir yra pagrindinis komplekse esančios mečetės dekoracijos elementas. Šventovė pasižymi didžiuliu vidiniu kiemu, majolikos ornamentais ir auksu dekoruota mečete, kurios viduje galite išvysti nespalvotas senojo Samarkando nuotraukas. Taip pat aplankysite ir XV a. Timūro šeimos mauzoliejų, Bibi-Khanymo mečetė (tai 41 m aukščio mečetė, kurios architektūrinės konstrukcijos nė iš tolo neprimena musulmoniškojo šventyklų braižo), Shah-i-Zinda nekropolį (tai mirusiųjų miestas, vietinių vadinamas „Mauzoliejų alėja“, kurioje rasite visą galybę šventyklų, bei kapaviečių, skirtų ne tik šeichams, bet ir pranašo Mahometo giminaičiams), bei XV amžiaus Ulugbeko observatoriją.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

kelione i uzbekija

11 diena. Samarkandas – Khajatas

Papusryčiavę vyksite į jurtų stovyklavietę, įsikūrusią Kyzylkumo dykumoje, Aidarkulo ežero pakrantėje. Stovyklavietėje Jūsų lauks kupranugariai, kuriais pasijodinėti galės kiekvienas norintis. Pasigrožėję smėlio horizonto toliais ir papietavę, vyksite į Khajato miestelį, įsikūrusį Nuratau kalnuose. Khajato miestelis yra vartai į Uzbekijos gamtos grožį – nuo stulbinančių panoraminių vaizdų ir žalumos lopinėlių, iki uolėtų dykumos tolių ir smėlio. Nakvynei įsikursite vietiniuose svečių namuose, o vakare Jūsų lauks išskirtinė, uzbekistanietiško plovo gaminimo pamokėlė.

Nakvynė svečių namuose (pusryčiai, pietūs ir vakarienė įskaičiuoti).

12 diena. Khajatas – Taškentas

Po pusryčių Jūsų lauks žygis aukštutinėje Khajato kaimelio dalyje ir Hayatsay slėnyje. Šis slėnis įsikūręs centrinėje Nuratau kalnų dalyje, iš kurios atsiveria vaizdas į Hayat Bashi kalno viršūnę, esančią 2169 m aukštyje. Turėsite puikią progą susipažinti su Uzbekijos gamta, bei vietinių gyventojų ypatumais, kuriuos išvysta retas keliautojas. Žygio metu taip pat aplankysite ir Severtsovo veislės, kalnų avių fermą. Tai viena iš rečiausių kalnų avių rūšių, randama tik Centrinės Azijos regionuose. Po žygio papietausite svečių namuose ir vyksite į Taškentą.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai ir pietūs įskaičiuoti).

13 diena. Taškentas – Margilanas – Kuva – Fergana

Po ankstyvų pusryčių viešbutyje, iš Taškento vyksite į Ferganos miestą. Keliausite 300 km besidriekiančiu Ferganos slėniu per Kamčiko perėją, įsikūrusią 2268 m aukštyje virš jūros lygio. Slėnio kraštovaizdį supa upės ir milžiniški kalnai, primenantys vaizdus iš mokslinės fantastikos filmų. Pirmoji šios dienos turo stotelė – Margilanas. Šis miestas ne per seniausiai paminėjo 2000-tąsias metines ir yra laikomas pagrindiniu šilko apdirbimo miestu. Margilane aplankysite Jodgorliko šilko gamybos fabriką ir pagrindinę miesto turgavietę, kurioje susirenka ne tik vietiniai, bet ir kaimyninių šalių prekeiviai. Tęsite kelionę iki Kuvos miestelio. Šis miestelis pasižymi giliomis amatininkystės tradicijomis, todėl viduramžiais Kuva buvo viena iš pagrindinių keramikos, juvelyrikos ir metalo apdirbimo vietų. Čia aplankysite pirmųjų regiono genčių įsikūrimo vietą. Archeologai mano, kad pirmosios gentys Kuvos regione apsigyveno dar IV-III a. pr. Kr., o prieš keletą metų, tyrinėtojų grupė iškasė VII a. įrengtą budistų šventyklą su Budos statula. Taip pat aplankysite monumentą, skirtą žymiam Uzbekijos astronomui ir matematikui – Al-Fergani. Vakare pasieksite Ferganos miestą, kuriame praleisite nakvynę.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

14 diena. Fergana – Rištanas – Kokandas – Taškentas

Po pusryčių keliausite į Rištaną – Uzbekijos keramikos sostinę. Beveik 90 % keramikinių dirbinių į suvenyrų parduotuves atkeliauja iš šio miestelio, todėl turėsite progą ne tik aplankyti vietines keramikos dirbtuves, bet ir patys sudalyvauti profesionalioje žiedimo pamokoje. Toliau vyksite į Kokandą. Tai vienas seniausių Uzbekijos miestų, kuris buvo laikomas svarbiu Uzbekijos religiniu centru, kol jo nenuniokojo Čingishanas. Pirmoji stotelė Kokande – grandioziški Khano rūmai, įrengti XIX amžiuje. Šis architektūros šedevras buvo sukonstruotas laikantis visų islamiškųjų tradicijų – su aukštais, ornamentais išmargintais pagrindiniais vartais ir arkomis, bei minaretais. Tai miestas mieste, apgaubtas mistika, milžinišku fasadu ir didybe. Sekanti stotelė – Madori Khan mauzoliejus. XIX a. kapavietė pasižymi balto marmuro, bronzos ir keramikos antkapiais, skirtais pagerbti vietos menininkus ir didikus. Paskutinė stotelė Kokande – XIX a. Jami mečetė, kurią supa harmoningas parkelis, 22 m aukščio minaretas ir 98 kolonomis remiamas portikas. Po apsilankymo šiuose monumentuose vyksite į traukinių stotį, iš kurios keliausite į Taškentą su traukiniu.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

15 diena. Taškentas – Vilnius/Ryga

Po pusryčių būsite pervežti į Taškento oro uostą, skrydžiui namo.


Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • vidinis skrydis (Taškentas-Nukusas);
  • 12 nakvynių 3 žvaigždučių viešbučiuose ir 1 nakvynė svečių namuose;
  • maitinimas pagal programą;
  • pervežimai (iš oro uostų ir kelionės metu);
  • įėjimo mokesčiai lankytinose vietose (pagal programą);
  • traukinio bilietas (Kokandas-Taškentas);
  • anglakalbio arba rusakalbio gido paslaugos;
  • kelionės vadovas iš Lietuvos (susirinkus 12 asmenų grupei);
  • vanduo (1 but./asm. dienai).

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • tarptautinis skrydis;
  • fotografavimo ir filmavimo mokesčiai lankytinuose objektuose;
  • arbatpinigiai gidams ir vairuotojams;
  • gėrimai ir maitinimas, nenumatytas programoje;
  • asmeninės išlaidos;
  • draudimas (KRD).

Svarbi informacija apie kelionę

  • Galutinė kaina gali keistis dėl aviabilietų kainų pokyčio, kuro mokesčių ir/ar valiutos kurso pokyčių.
  • Nesusirinkus minimaliam keliautojų skaičiui (12 asm.), kelionės kaina perskaičiuojama, nesutikus, grąžinami sumokėti pinigai arba keičiama į kitą kelionę.
  • Kelionės organizatorius pasilieka teisę optimizuoti maršrutą likus mėnesiui iki kelionės pradžios.
  • Į ne ES šalis būtina vežtis pasą (asmens tapatybės kortelė NETINKA), galiojantį NE TRUMPIAU kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos.
  • Kelionių organizatorius NEATSAKO už pasienio ir migracijos tarnybų pareigūnų veiksmus;
  • Kelionių organizatorius pasilieka teisę kelionės metu keisti programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui, dėl vizų pratęsimo, naujų lėktuvo bilietų, skiepų ir kt.

    Domina ši kelionė?
    Susisiekite su Santitravels egzotinių kelionių vadybininku:
    Santaras Bagužis
    el. paštu: info@santitravels.com
    telefonu: +37066699998
    arba užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su jumis susisieksime

Santaras