fbpx

Sokotros sala

Kaina - 2490 €+ aviabilietas

Magiška Ekspedicija į Socotra salą – Indijos vandenyno galapagus

Kelionės datos:

2022 01 02 – 01 11
2022 01 23 – 02 01
2022 02 13 – 02 22
2022 02 27 – 03 08
2022 03 06 – 03 15
.

Kelionės trukmė: 8 dienos

Kelionės kaina: nuo 2 490 Eurų asmeniui (esant 14 žmonių grupei) 

Idealiai suplanuota kelionė į Sokotros salą su patyrusiu vadovu iš Lietuvos ir profesionaliais vietiniais gidais:

 • kelionės vadovas sužiūrės, kad visa kelionės programa įvyktų taip, kaip buvo suplanuota;
 • visada išspręs netikėtai iškilusius nesklandumus, jei tokie atsirastų;
 • esant poreikiui atliks vertėjo paslaugas;
 • siekiant užtikrinti sklandžią kelionės eigą, glaudžiai dirbs kartu su vietiniais gidais ir vairuotojais;
 • vietiniai gidai išsamiai supažindins su šių kraštų gamta, kultūra, papročiais, tradicijomis, istorija, architektūra ir žmonių gyvenimo būdu.

SOCOTRA

UNESCO Pasaulio Paveldo vietovė, svarbi savo unikalia kultūra bei išskirtine floros ir faunos gausa. Socotros salynas, susidedantis iš 4 salų ir 2 uolėtų salelių, slepiasi Indijos vandyne 560 km į pietus
nuo Jemeno. Nors plotu apima tik 3,800 km 2 , yra 3-ia sala pasaulyje pagal biodiversiškumą, turinti daugiausiai endeminių paukščių rūšių Vidurio Rytuose. Kraštovaizdis, biologinė įvairovė, vietinė kalba, kultūra bei tradicijos yra tiek unikalios, kad Socotra įvardijama tarp 33-ejų vietovių planetoje, kurias būtina aplankyti šiame gyvenime, apibūdinama kaip svetingiausia vieta žemėje.


Detali informacija, ką veiksime kiekvieną dieną visos kelionės metu:

Diena 1: Atvykimas į Socotra – Qalansiya – Detwah lagūna

Pasitikimas oro uoste. Po formalumų, užsuksime į Hadibo, sostinę ir vienintelį “miestą” salyne, pietūs vietiniame restorane – pirma proga paragauti Socotra omaro (arba žuvies, esant alergijai vėžiagyviams). Pasistiprinus, ekspedicijos pradžia vykstant į vakarinėje salos dalyje esantį Qalansiya žvejų kaimelį su tradiciniais namais, siauromis gatvelėmis ir valtimis nusėtu paplūdimiu. Atvykimas į Detwah lagūną – saugomą jūrinę vietovę garsia savo magišku kraštovaizdžiu.

Vakarienė ir nakvynė Detwah stovyklavietėje.

Diena 2: Detwah lagūna – Shuab – Dixam

Po pusryčių, iš Qalansiya uosto žvejų laiveliu pasieksime Shuab laukinį paplūdimį, kur bus galima išsimaudyti ir aplankyti mangrovių mišką. Pakeliui, matysime įvairius paukščius, tarp jų ir kormoranus, taip pat bus didelė tikimybė sutikti delfinus. Vidurdienį, judėsime atgal į Detwah pietauti pas vietinę įžymybę Abdullah the Cave Man (urvinį žmogų). Grįžtant, norintys gales išbandyti linijinę žvejybą ir laimikiu paįvairinti vakarienę. Pervažiavimas į Dixam plokščiakalnį ir tarpeklį – vieną iš įspūdingiausių salos vietų, kur auga senieji Dragon’s Blood (Drakono Kraujo) medžiai. Pasivaikščiojimas palei tarpeklį, grožintis panorama ir pradingusiu pasauliu apačioje.

Vakarienė ir nakvynė Dixam stovyklavietėje.

Diena 3: Dixam – Derhur kanjonas – Fermhin miškas – Zahek/Hayf kopos – Aomak

Po pusryčių, žygis po senąjį Firmhin, kuris yra paskutinis Dragon’s Blood medžių miškas. Niekur kitur pasaulyje neauga tiek šių medžių kaip čia. Vietiniai žmonės pavaišins arbata ir parodys kaip renka Drakono Kraują – vertingą raudoną medžių dervą, kurią lyg šiol naudoja medicinai ir kitiems tikslams. Nusileidus į Derhur kanjoną, bus galima atsigaivinti natūraliame gėlo vandens telkinyje apsuptame palmių, kur bus pateikti pietūs. Vyksime į pietinę salos dalį pasivaikščioti po Zahek ir Hayf balto smėlio kopas, sutikti užburiančio saulėlydžio, prieš įsikuriant Aomak ant Indijos vandenyno kranto.

Vakarienė ir nakvynė Aomak paplūdimio stovyklavietėje.

Diena 4: Aomak – Di Farho kanjonas – Di Hamri

Po pusryčių, keliaujame į šiaurinę dalį, pro mažus kaimelius ir pervažiuodami Di Farho kanjoną, kuriame auga Frankincense ir daugybė butelio formos (dar vadinamų Dykumų Rožė) medžių, sustodami pietums nuostabioje oazėje su naturaliu gėlo vandens baseinu, kurame bus galima išsimaudyti. Likusią dienos dalį praleisime Di Hamri saugomoje jūrinėje vietovėje, garsia savo koraliniu rifu. Atsipalaidavimas paplūdimyje arba maudymasis ir paviršinis nardymas Di Hamri įlankoje. Nardymo įrangą galima išsinuomoti vietoje.

Vakarienė ir nakvynė Di Hamri paplūdimio stovyklavietėje.

Diena 5: Di Hamri – Hoq urvas – Arher

Po pusryčių, važiuosime į Terbak kaimą ir pradėsime žygį į Hoq urvą, vieną iš didžiausių saloje. Požeminė ola yra daugiau nei 3 km ilgio su gausybe stalagmitų, stalaktitų, kristalinių darinių ir senovinais raštais. Išėjus į paviršių, tęsime kelionę prie Arher didžiųjų kopų, siekiančių 150 m aukštį, kurias suformavo galingi musoniniai vėjai. Šaltinis, bėgantis nuo kalnų masyvo per Arher paplūdimį, nuplaus druską po maudymosi jūroje arba atgaivins po kopimo į gigantišką kopa nuo kurios atsiveria neužmirštamas vaizdas.

Vakarienė ir nakvynė Arher paplūdimyje.

Diena 6: Arher – Qaria lagūna – Homhil – Arher

Po pusryčių, vykstame į Homhil saugomą vietovę, pakeliui sustodami prie Qaria lagūnos suskaičiuoti flamingų. Atliksime vidutinio sunkumo 1,5 val. kopima į Homhil, besigrožėdami žemiau esančio slėnio vaizdais. Užkopus, yra keletas takų, kuriais galima pasivaikščioti tarp Dragon‘s Blood, Desert Rose ir Frankincense medžių, natūralus baseinas su panoraminiu vaizdu į jūra. Čia taip pat turėtume sutikti vaikus pardavinėjančius Frankincense ir Dragon‘s Blood dervą, kurią Socotra gyventojai renka metų metus. Grįšime į Arher pietauti, vėliau aplankysime Erisel žvejų kaimelį.

Vakarienė ir nakvynė Arher paplūdimyje.

Diena 7: Arher – Delisha – Hadibo

Po pusryčių, persikelsim į Delisha laukinį balto smėlio paplūdimį pamėgtą krabų. Čia galima užlipti į didžiulę kopą, išsimaudyti jūroje ir/ar gėlo vandens lagūnoje. Po pietų ant jūros kranto, atvyksime į Hadibo, pasivaikščiosim po turgų ir užsuksim į Socotra Moterų Centrą, kur gaminami vietiniai rankdarbiai. Vakarienė restorane.

Nakvynė viešbutyje Hadibo centre.

Diena 8: Hadibo – Išvykimas iš Socotra

Po pusryčių, važiuojame į Socotra oro uostą, skrydis namo.

*Programa gali keistis be perspėjimo – operatorius pasilieka teisę tobulinti įspūdžius ir emocijas.


Į kainą įskaičiuota:

 • Viza
 • Skrydžiai JAE-Socotra-JAE
 • 4×4 transportas su angliškai kalbančiu vairuotoju/gidu
 • Visi pervėžimai Socotra saloje kaip įvardinta programoje
 • Turo vadovas kalbantis lietuviškai
 • Visos nakvynės palapinėse Vienviečio/Dviviečio pagrindu
 • Paskutinė nakvynė “Summer Land Hotel”
 • Kempingo reikmenys ir visi stovyklavimo mokesčiai
 • Maitinimas (3 kartus per pilną dieną) ir pakankamas kiekis geriamo vandens
 • Virėjas ir maisto gaminimo įranga
 • Visi leidimai ir saugomų vietų mokesčiai
 • Plaukimas į Shuab
 • Žygių mokesčiai vietiniams gidams tam tikrose vietovėse
 • Covid-19 PCR testas (jeigu reikia)

Į kainą neįskaičiuota:

 • Tarptautinis skrydis 1 – abipusio skrydžio į ir iš JAE bei programa Dubai arba Abu Dhabi už papildomą mokestį pagal pageidavimą
 • Asmeniniai reikmenys – miegmaišis ir papildoma įranga išvardinta rekomendacijų sąraše, kurie pagerintų kelionės patirtį
 • Kelionės draudimas
 • Arbatpinigiai vietiniai komandai – neprivalomi, bet vertinami
 • Bet kokia veikla, apgyvendinimas ar kitas organizavimas neįeinantis į programą

SVARBI INFORMACIJA

 • Nesusirinkus minimaliam keliautojų skaičiaus (14 asm.), kelionės kaina perskaičiuojama, nesutikus, gražinami sumokėti pinigai arba keičiama į kitą kelionę;
 • Kelionės organizatorius pasilieka teisę optimizuoti maršrutą likus mėnesiui iki kelionės pradžios;
 • Skrydžiai dažniausiai vykdomi TURKISH, AEROFLOT arba BELAVIA oro linijomis;
 • Į ne ES šalis būtina vežtis pasą (asmens tapatybės kortelė NETINKA), galiojantį NE TRUMPIAU kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos;
 • Kelionių Organizatorius  NEATSAKO už pasienio ir migracijos tarnybų pareigūnų veiksmus;
 • Rekomenduojama turėti medicininių išlaidų draudimą. Užsisakyti papildomai galima mūsų biure;
 • Kelionių organizatorius pasilieka teisę kelionės metu keisti programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui, dėl vizų pratęsimo, naujų lėktuvo bilietų, skiepų ir kt.
  Domina ši kelionė?
  Susisiekite su Santitravels egzotinių kelionių vadybininku:
  Santaras Bagužis
  el. paštu: info@santitravels.com
  telefonu: +37065273161
  arba užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su jumis susisieksime

Santaras