Omanas

Kaina - 3390 € + aviabilietas

11 dienų „Santi Travels“ Omano turas stebins ištroškusiuosius tikros rytietiškos egzotikos, paslaptingumo.

Renkamos mažos grupės iki 14 asmenų.

Kelionės datos:

2025 m. vasario 16 d. – vasario 26 d. 

Kelionės kaina: nuo  3390 Eur asmeniui (esant 14 žmonių grupei) + tarptautinis avia ~660 Eur.

Omanas, oficialiai vadinamas Omano Sultonatu, turizmo požiūriu labai egzotiška ir patraukli valstybė pietvakarinėje Azijos dalyje, Artimuosiuose Rytuose. Neužgožta turistų gausos, alsuojanti arabų kultūra, gal kiek stokojanti mums įprastos gamtos, bet stebinanti dykumų smėlynais, kalnais, kalnų tarpekliais, pastatais, išsaugotomis ir itin puoselėjamomis tradicijomis, kultūra.

Į Omaną rekomenduojama keliauti rudens-žiemos periodu, pvz., rudeniui įpusėjus – nuo lapkričio ir maždaug iki kovo mėnesio, nes tuomet oro temperatūra čia būna žemiau 35 laipsnių ir turistams lengviau iškęsti dykumų karštį.

Idealiai suplanuota kelionė į Omaną su patyrusiu kelionės vadovu (lietuviu) ir profesionaliais vietiniais gidais:

 • kelionės vadovas sužiūrės, kad visa kelionės programa įvyktų taip, kaip buvo suplanuota;
 • visada išspręs netikėtai iškilusius nesklandumus, jei tokie atsirastų;
 • esant poreikiui atliks vertėjo paslaugas;
 • siekiant užtikrinti sklandžią kelionės eigą, glaudžiai dirbs kartu su vietiniais gidais ir vairuotojais;
 • vietiniai gidai išsamiai supažindins su šių kraštų gamta, kultūra, papročiais, tradicijomis, istorija, architektūra ir žmonių gyvenimo būdu.


Siūlomas turas apima daug vietovių ir juose esančių objektų: Muscat – Wadi Shab – Ras Al Hadd – Sur – Wadi Bani Khaled – Wahiba Sands – Birkat Al Mouz – Al Sogara – Jebel Al Akhdar – Wadi Bani Habib – Nizwa – Jebel Shams – Al Hamra – Misfat Al Abrieen – Bilad Sayt – Wadi Bani Awf – Rustaq – Nakhl – Muscat – Dolphin Cruise


1 diena. Muscat

Kelionės pradžia – pirmoji pažintis su įspūdingu Muscat miestu. Tai labai senas miestas, nes žmonės jame įsikūrė dar 6-ajame amžiuje prieš Kristų. Turistai pasitinkami oro uoste ir
pervežami į viešbutį. Priklausomai nuo atvykimo laiko, pirmąją kelionės dieną galima leisti skirtingai: arba atsipūsti po kelionės, arba iškart tęsti pažintį su Muscat miestu. Atvykstantiems
ryte siūloma mėgautis viešbučio komfortu arba vykti į Yiti paplūdimį pasideginti, išsimaudyti Omano įlankoje, papietauti vietinių ant smėlio suruoštame piknike ir tęsti viešnagę dalyvaujant popietinėje programoje. Atvykstantiems popiet siūlomas turas po Muscat miestą, aplankant senąją miesto dalį, stabtelint įsiamžinti prie Al Alam rūmų – Jo Didenybės oficialios rezidencijos, kuri yra apsupta portugališkų dvynių fortų Al Mirani ir Al Jalali. Taip pat siūloma pažintis su Karališkaisiais operos namais, Bait Al Zubair muziejumi, kuriame galima susipažinti su šalies kultūra, paveldu, struktūra. Turistų lauks trumpas sustojimas Al Riyam parke prie gigantiškos smilkalinės su vaizdu į Sultan Qaboos uostą. Bus galimybė apsilankyti Mutrah turguje, garsėjančiame įspūdingomis gerybėmis, įskaitant omaniečių „kumma“ kepures, sidabro papuošalus, kvapnius aliejus, smilkalus ir t.t. Vėliau turistų lauks vakarienė tradiciniame restorane. Pagal pageidavimą, bus galimybė susipažinti su garsiąja „Amouage“ parfumerijos kompanija ir jos produkcija.

Nakvynė pasirinktame Muscat viešbutyje.

2 diena. Muscat – Quriyat – Bimmah – Fins Beach – Wadi Shab – Sur – Ras AlJinz – Ras Al Hadd

Po pusryčių turistų lauks apsilankymas Sultan Qaboos didžiojoje mečetėje – pagrindinėje maldų vietoje Omane. Vėliau lauks išvykimas link Ras Al Hadd, pakeliui aplankant: Quriyat žvejų kaimelį, Bimmah smegduobę, Fins balto smėlio paplūdimį. Omanas garsėja kalnų tarpekliais. Nepaprastą įspūdį turėtų palikti atvykimas į Wadi Shab, vieną iš gražiausių Omano tarpeklių, apsuptą aukštį skardžių, kur gėlas vanduo teka tarp bananų plantacijų ir akmens takų. Turistai galės išsimaudyti ir atsikvėpti, bus siūloma plaukti iš vieno natūralaus baseino į kitą. Vėliau lauks pietūs vietinėje kavinėje. Kelionės dieną paįvairins sustojimas Sur palydėti saulės. Kelionė bus pratęsiama Ras Al Hadd – čia lauks vakarienė, o po jos trumpa išvyka į Ras Al Jinz vėžlių perėjimo rezervatą. Tai labai unikali vieta, kurioje galima stebėti, kaip Omano paplūdimiuose didžiųjų žaliųjų jūrinių vėžlių patelės naktį išeina į krantą dėti kiaušinių. Didele tikimybė yra pamatyti vos išsiritusius vėžliukus, kurie pirmąkart keliauja per smėlį į jūrą.

Nakvynė pasirinktame Ras Al Hadd arba Ras Al Jinz viešbutyje.

3 diena. Ras Al Hadd – Sur – Wadi Bani Khaled – Wahiba Sands

Po pusryčių lauks apsilankymas istoriniame jūrininkų mieste Sur, medinių „dhow“ tipo laivų muziejinėje statykloje. Vėliau numatytas vykimas į Wadi Bani Khaled – natūralų vandens parką ir vieną iš didžiausių tarpeklių šalyje. Lauks pasivaikščiojimas kanjonu, maudynės bei pietus su vietiniais gyventojais jų šeimos namuose. Turas po egzotišką šalį tęsis išvyka į Wahiba Sands, kur bus galima patirti, kas tai yra tikroji dykuma: kopos, smėlio jūra, arabiškos kavos su datulėmis gėrimas Bedouin namuose, 4×4 važiavimas kopomis, jojimas kupranugariu. Po
saulėlydžio bus galimybė pasimėgauti pokalbiais prie laužo ir vakariene dykumos stovykloje.
Nakvynė pasirinktoje Wahiba Sands stovykloje.

4 diena. Wahiba Sands – Birkat Al Mouz – Al Saybani – Al Sogara – Jebel Al Akhdar

Šią dieną verta pradėti anksčiau: atsikėlus galima išvysti įspūdingą reginį pasitinkant magišką saulės tekėjimą dykumoje. Po pusryčių turistų lauks nepaprastų įspūdžių kelionė į Birkat Al Mouz kaimelį, esantį Jebel Al Akhdar kalno papėdėje. Laukia sustojimas sename Al Saybani kaime, kuriame iš molio pastatyti apleisti namai, bus galima pasivaikščioti po bananų ir datulių plantacijas. Paminėtina, kad čia esanti Falaj Al Khatmeen vandens irigacijos (drėkinimo) sistema pripažinta UNESCO kaip Omano indelis į pasaulio žemdirbystes vystymą. Kelionė tęsis keliantis mašina į Jebel Al Akhdar kalną. Bus sustojama Sayq apžvalgos taške. Po gardžių pietų su omaniečių šeima laukia įspūdinga Dian’s Point apžvalgos vieta. Vėliau kelionė bus tęsiama vykstant į Al Sogara kaimelį kalnuose. Vakarienė viešbutyje.

Nakvynė pasirinktuose Jebel Al Akhdar arba Al Sogara svečių namuose arba viešbutyje.

5 diena. Al Ayn – Al Sharaijah – Wadi Bani Habib

Turistų lauks naujų įspūdžių, įvairių skonių, kvapų kupinas apsilankymas vaisių, daržovių ir rožių soduose. Bus siūlomas pasivaikščiojimas kalnų takeliais į Wadi Bani Habib su kvapą gniaužiančiais aplinkos vaizdais, slėnių ir sodų terasomis. Po pietų vietiniame restorane lauks grįžimas į viešbutį. Bus siūloma laisva popietė arba trumpas žygis po kalnus, pasirinktinai. Vakarienė viešbutyje.

Nakvynė pasirinktuose Jebel Al Akhdar arba Al Sogara svečių namuose arba viešbutyje.

6 diena. Jabal Al Akhdar – Jabreen – Bahla – Nizwa

Po pusryčių numatytas išvykimas į buvusią Sultonato sostinę Nizwa – islamo Omane gimimo vietą. Neišdildomą įspūdį turėtų palikti Nizwa turgus ir penktadieninis gyvulių turgus su avių aukcionu. Vėliau laukia Nizwa forto lankymas, pietūs vietiniame restorane. Pažintį su Omanu praturtins trumpa kelionė į Jabreen pilį, stebinančią išskirtiniu grožiu, pieštomis lubomi ir mediniais drožiniais.  Grįžtant numatytas trumpas sustojimas įsiamžinimui nuotraukoms prie Bahla forto. Vakarienė vietiniame restorane.

Nakvynė pasirinktuose Nizwa arba Al Hamra svečių namuose arba viešbutyje.

7 diena. Nizwa – Jebel Shams – Al Hamra – Misfat Al Abrieen

Po pusryčių turistų lauks naujos įspūdingos patirtys – kėlimasis mašina į aukščiausią kalną Osmane – Jebel Shams (2,997 m). Pasiekus viršūnę lauks pasivaikščiojimas Balcony Walk su vaizdais į Wadi Ghul – didįjį Arabijos kanjoną, praeinant Sab Bani Khmis kaimą, galimybė išsimaudyti prie krioklio. Šis žygis nesudėtingas – iš viso 9 km į prieki ir atgal, truks iki 3-4 val. su sustojimais. Vėliau numatyti pietūs vietiniame restorane. Kelionės diena bus tęsiama nusileidžiant mašina į Al Hamra kultūrinį kaimą, aplankant Bait Al Safa istorinį muziejų, kur gyvai demonstruojamos Omano tradicijos ir galima nusifotografuoti vilkint nacionalinius kostiumus. Vėliau bus važiuojama į Misfat Al Abrieen kalnų miestelį, lauks pasivaikščiojimas bananų plantacijoje. Vakarienė vietiniame restorane.

Pastaba. Tiems turistams, kurie nenorėtų žygio po kalnus arba jis atrodytų per sudėtingas, būtų siūloma alternatyva aplankyti Hoota urvą.

Nakvynė pasirinktuose Misfat Al Abrieen arba Al Hamra svečių namuose arbaviešbutyje.

8 diena. Misfat Al Abrieen – Bilad Sayt – Rustaq – Nakhl – Muscat

Po pusryčių numatyta dar viena įdomi pažintis, vykstant į Bilad Sayt, t. y. vieną iš gražiausių kalnų kaimų šalyje. Laukia važiavimas į Rustaq miestą Wadi Bani Awf keliu su įspūdingais Snake kanjono vaizdais. Numatytas trumpas sustojimas įsiamžinimui nuotraukoms prie Rustaq forto. Atvykus į Nakhl turistų lauks maudymasis Ain Al Thawara karšto vandens šaltinyje, įsiamžinimas prie Nakhl forto. Vėliau numatyti pietūs vietiniame restorane ir grįžimas į Muscat. Vakarienė vietiniame restorane.

Nakvynė pasirinktame Muscat viešbutyje.

9 diena. Muscat – Dolphin cruise

Po pusryčių turistų lauks Delfinų stebėjimo turas. Bus galima plaukti kruizu ir rinktis iš dviejų programų: tik delfinų stebėjimą (trukmė 2 val.); delfinų stebėjimą ir nardymą Bandar Khiran įlankoje (trukmė 3 val.). Plaukiant laivu bus galima grožėtis Omano pakrante, miesto vaizdais. Kapitonas bendraus su turistais ir padės atpažinti skirtingas delfinų rūšis. Jei nusišypsos laimė, bus tikimybė pamatyti ir banginius. Vėliau laukia kelionė į oro uostą ir skrydis namo arba kelionė į Jungtinius Arabų Emiratus.


Omanas – unikali ir paslaptinga Artimųjų Rytų šalis (informacija apie šalį, gamtą, kultūrą ir maistą)


Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Nakvynės pasirinktuose viešbučiuose;
 • 1 nakvynė stovyklavietėje dykumoje;
 • Maitinimas pagal programą: dažniausiai pusryčiai, pietūs ir vakarienė (įtraukti net keli pietūs pas vietinę šeimą jų namuose);
 • Pervežimai pagal programą;
 • Turai ir bilietai pagal programą;
 • Kelionių vadovo (lietuvių k.) ir vietinių gidų paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Tarptautinių skrydžių bilietai (su reg. bagažu);
 • Omano viza;
 • Kelionės draudimas ;
 • Asmeninės išlaidos;
 • Papildomos ekskursijos ( jei norėsite);
 • Arbatpinigiai vietiniams gidams ir vairuotojams (3-5 eur. nuo asmens/už dieną);
 • Kelionių organizatorius pasilieka teisę kelionės metu keisti programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui, dėl vizų pratęsimo, naujų lėktuvo bilietų, skiepų ir kt.

Svarbi informacija apie kelionę

 • Galutinė kaina gali keistis dėl aviabilietų kainų pokyčio, kuro mokesčių ir/ar valiutos kurso pokyčių;
 • Nesusirinkus minimaliam keliautojų skaičiaus (14 asm.), kelionės kaina perskaičiuojama, nesutikus, gražinami sumokėti pinigai arba keičiama į kitą kelionę;
 • Kelionių organizatorius pasilieka teisę optimizuoti maršrutą likus mėnesiui iki kelionės pradžios;
 • Skrydžiai  dažniausiai vykdomi TURKISH AIRLINES oro linijomis;
 • Į ne ES šalis būtina vežtis pasą (asmens tapatybės kortelė NETINKA), galiojantį NE TRUMPIAU kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos;
 • Kelionių organizatorius NEATSAKO už pasienio ir migracijos tarnybų pareigūnų veiksmus;
 • kelionių organizatorius pasilieka teisę kelionės metu keisti programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui, dėl vizų pratęsimo, naujų lėktuvo bilietų, skiepų ir kt.

 

KELIAVUSIŲ Į OMANĄ ATSILIEPIMAI:

Vytautas
2021-12-19

Paliko įspūdį šios egzotinės kelionės organizavimas, sklandus didelio skaičiaus tikėtų ir netikėtų logistikos problemų (pvz., susijusių su skirtingais Covid testų reikalavimais įvairiose šalyse) sprendimas. Drąsiai rekomenduočiau firma “Santi Travels” savo draugams kaip patikima.

Ramutė Kalčinskienė
2021-12-19

Puikiai paruošta abiejų kelionių programa. Įspūdžiai patys geriausi. Labai gražūs vaizdai, turininga ir įtempta programa neleido nuobodžiauti.  Omanas – ramesnė šalis, tačiau keliavimas kalnų keliais ir kanjonais buvo super! Išdidūs ir malonūs omaniečiai rūpinosi mūsų gera nuotaika. Buvo labai įdomu ankstyvą rytą stebėti ožkų aukcioną. Ačū Santarui ir Albertui už nuolatinį rūpestį!

Jadvyga Mardosevič
2021-12-19

Omanas kitoks, su savo paslaptimis, užburia…..kalnai, tarpekliai, jūra, nuostabūs paplūdimiai, mečetės…ir aišku žmonės… kitokie, išdidūs bet irgi labai draugiški. Ačiū už gerą laiką… kelionė fantastiška. Jau laukiu kitų atostogų…. žinau, kad vėl bus atrastos nematytos vietos.

Jūratė
2021-12-19

Viena iš įdomiausiu kelionių. Labai netikėtas Omanas, įdomi gamta, orus vietiniai gyventojai. Tikrai verta visa tai patirti !

Sigita Slapšienė
2021-12-06

Omanas nustebino mane kalnais ir Didžiuoju konjonu ir nuoširdžiais arabais,puikiai viskas komandos buvo sudeliota,net nakvynės gamtiniuose kalnų viešbutukuose.Labai puikiai buvo sudaryti trekingai kalnuose ,dėka sportiškojo gido Alberto.Teko paprakaituoti,tas ir suteikė kelionėje žavumo.O kas dėl pastabų,tai reikėtų perspėti keliautojus,kad pasiimtų trekingo batus,nes akmenys smaili,reikia stabilesnio avalynės pagrindo ir žinoma truputį fizinio pasirengimo šiai kelionei.Man čia viskas labai tiko,nes seniai esu žygeivė ir nebuvo sunku įveikti atstumus.Tad linkiu jums sekmės ir toliau ruošiant įvairias kelionių programas!!!

Audrius
2021-12-06

Pagrindinė razinos – Didysis Arabijos kanjonas (galima skirt ir daugiau laiko) ir begalybė realiai veikiančių irigacijos sistemų . Ką dar norėčiau pamatyti – tai didžiąsias slankiojo smėlio kopas – įsitikint , ar iš tiesų didžiausios pasaulyje ?!!

Vida ir Mindaugas
2021-12-06

Į visas keliones lydėjo vadovas Santaras. Visos kelionės vyko sklandžiai. Šalių programos labai apgalvotos, išieškotos. Visomis kelionėmis likome patenkinti ir drąsiai rekomenduojame draugams, jų atsiliepimai taip pat puikūs.

  Domina ši kelionė?
  Susisiekite su Santitravels egzotinių kelionių vadybininku:
  Santaras Bagužis
  el. paštu: info@santitravels.com
  telefonu: +37066699998
  arba užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su jumis susisieksime

Santaras