Mianmaras

Kaina - 1960 € + aviabilietas

TRUMPA INFORMACIJA APIE KELIONĘ

Kelionės datos:

2019.01.03-16 
2019.02.09-22 
2019.02.27-03.12 
2019.03.06-19 

Galimi individualūs (pagal atskirą užklausimą) užsakymai su jau patikrintais patikimais vietiniais rusakalbiais arba anglakalbiais gidais. Programa derinama pagal laiką ir galimybes.

Kelionės kaina:

1960 € + aviabilietas (nuo 300 €) (12 asmenų grupei)


Mianmaro (Birmos) gyventojai tarsi žmonės iš kitos planetos. Jie tokie autentiški, įdomūs ir kažkuo patrauklūs, kad vadinti tiesiog tokiais žmonėmis kaip mes būtų perdaug paprasta. Jie ne tokie kaip mes, jie apskritai į nieką nepanašūs.
Tik pas juos aštuonios dienos savaitėje, vyrai dėvi sijonus, surištus priekyje į didelį mazgą. Tik pas juos senutės rūko cigarus, susuktus iš kukurūzų lapų ir prikimštus kažkokių priemaišų, nuo kurių vien tik kvapo galima išprotėti! Ir tik jie gamina romą ir viskį, bet negeria jo, o aukoja šventyklose ir nuoširdžiai šypsosi savo „kraujuotomis“ nuo kramtomo betelio burnomis, kas priverčia manyti, jog kanibalizmas – kažkur šalia…


KELIONĖS PROGRAMA

1 diena. Skrydis iš Vilniaus į Jangoną.

Nakvynė lėktuve

2 diena.  Jangonas

Atskridę, pervežimas į viešbutį. Truputi pailsėjus –  pažintinis turas po sostinę. Apžiūrime kolonijinio stiliaus miesto centrą su paauksuota Sule Pagoda, kuri buvo pastatyta prieš 2000 metų. Paskui, pamatysime Bogyoke turgų su virš dviejų tūkstančių parduotuvių, kuriame galima rasti įvairiausių daiktų, suvenyrų, o nenorintys nieko pirkti – praleis puikų laiką juokaudami, bendraudami su šiltais ir maloniais vietiniais.
Saulėlydį pasitinkame prie didžiosios Švedagono pagodos (118 m. aukščio stupas – svarbiausias statinys ir tikras pasaulio stebuklas, papuoštas 60 tonų aukso, daugybe deimantų ir brangakmenių). Kiekvienas iš mūsų šiame komplekse turime savo kosminį gyvūną, kuriam galėsime paaukoti ir atiduoti pagarbą. Vakarienei – nacionalinių patiekalų virtuvė.

Nakvynė viešbutyje.

3 diena.  Jangonas – Heho – Pindaya

Rytinis trumpas pažintinis pasivaikščiojimas Sule Pagoda Road.
Vėliau – skrydis į Heho. Atskridus vykstame į įžymūjį Pindaya miestelį. Įsikūręs kalnuose, 1300m. aukštyje. Pakeliui aplankysime Šan turgelius. Įsikūriame viešbutyje ir išvykstame link ShweOoMin pagodos. Pagoda – šventose budistams olose – urvuose. Ten nepakartojamo įspūdžio gausybė Budų statulų. Vėliau aplankome keletą vietinių namų, kur gaminami unikalūs Šan popieriaus gaminiai. Šalia- Banyan 300 metų senumo medžiai. Apeiname ežerą  besimėgaudami vėsoku kalnų klimatu.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti)

4 diena.  Pindaya – Paung Taw (Danu kaimas)

Iškeliaujame į trijų dienų lengvą žygį po miškingas kalnų vietoves. Tikslas – pabendrauti su unikaliomis vietinėmis etninėmis grupėmis Taung Yoe, Palaung, Danu, Pa-O. Gentys išsiskiria savo apranga, ūkio priežiūra, folkloru ir kt. Kiekvienas kaimelis yra nutolęs vienas nuo kito apie 1 val. – 1:30 val. pėsčiomis. Pietūs bus pateikti žygio metu. Pasivaikščioję po kaimelius, vakare atvyksime į Phaung Taw vienuolyną.

Nakvynė Phaung Taw vienuolyne (pusryčiai ir pietūs įskaičiuoti).

5 diena.  Phaung Taw – Yasakyi (Palaung kaimelis)

Anksti ryte, vykstame toliau tęsiame lengvą žygį po Danu genties kaimelius, kuriuose kiekvienas kaimelis turi savo ypatingas tradicijas. Po pietų vyksime į kitos genties Palaung kaimelius. Ši animistinė gentis yra viena seniausių Mianmare. Iki dabar jie laikos savo senųjų papročių ir tradicijų. Labiausiai šios gentys išsiskiria savo labai ilgais gyvenamaisiais namais, kur kelios šeimos gyvena kartu. Ši gentis gyvena iš sezoninių augalų auginimo ir  Say Ywat Kyi lapų, naudojamų Birmiečių namų gamybos cigarams suktis. Vakare atvykstame į Yasakyi vienuolyną.

Nakvynė Yasakyi vienuolyne (pusryčiai ir pietūs įskaičiuoti).

6 diena.  Yasakyi – Taung Paw Gyi – Pindaya 

Šią dieną toliau tęsime žygį po tradicinius Mianmaro kaimelius. Truputi lipsime į Yasakyi (virš 2000 metrų aukščio) kalną, vietą, kurioje atsiveria nuostabūs kraštovaizdžiai. Vėliau vaikščiosime po įvairius kaimelius, o vakare grįšime į Pindaya miestelį.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai ir pietūs įskaičiuoti).

7 diena.  Pindaya – Inle ežeras

Pasiekiame Inle ežerą. Inle – tai maždaug 22 km ilgio ir apytiksliai 11 km pločio ežeras, kuris yra vienas didžiausių Pietryčių Azijoje.
Plaukdami laiveliais matome kerinčią gamtą – plaukiojančius kaimus, tiesiog ant vandens žaliuojančius daržus (pomidorai duoda tris kartus daugiau derlių nei augdami žemėje). Sutinkame žvejus, kurie irkluoja kojomis, o rankomis meistriškai gaudo žuvis.
Vėliau aplankome Nga Pe Čaung („šokinėjančių kačių“) vienuolyną, cigarų gamyklėlę, lotoso siūlų verpyklą, sidabro kalyklėlę. Sutinkame Padaung gentis. Padaung moterys nešioja žiedus ant kaklo nuo vaikystės iki gyvenimo galo, kas porą metų užsimaudamos po dar vieną žiedą. Tokiu būdu moterų kaklas ištempiamas net iki 25 centimetrų.
Vėliau aplankome Phaung Daw Oo pagodą bei Indein.

Nakvynė viešbutyje prie Inle ežero (pusryčiai įskaičiuoti).

8 diena.  Inle ežeras – Heho – Mandalajus

Apsilankome vietiniame spalvingame šeštadienio turguje (Jei sutampa datos). Čia aplinkinių regionų kalniečiai atveža savo prekes. Po pietų, pervežimas į Heho oro uostą – skrendame į Mandalajų. Tai sparčiai besivystantis miestas Mianmare, tačiau gyvenimas verda tarsi kaime…  Vietiniai dievina šį įvaizdį ir nesibodi tokio epiteto. Pamatysite daug vienuolių, ramiai vaikščiojančių po parkus ir kitas istorines vietas. O naktį iš triukšmingo miesto, tampa labai ramiu “kaimeliu”. Turėsite laisvo laiko savarankiškai apsižvalgyti po miestą.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

9 diena.  Manadalajus – Amarapūra – Mandalajus

Vykstame į Amarapurą – senąją 18-19 a. Mianmaro karalių sostinę. Stebime rytinę vienuolių procesiją. Čia vienu metu gyvena ir studijuoja maždaug 1000 vienuolių.
Aplankome ir Mahagadayono bei Bagajaus vienuolynus, pasivaikštome 1782 m. iš tikmedžio surestu U Bein tiltu, nutiestu per Taung Taman ežerą. 1,2 km ilgumo tiltas stovi ant 1700 vnt. didžiulių tikmedžio polių. Apžiūrime Kutodau pagodą, garsėjančią didžiausia pasaulio knyga, sudarytą iš 729 marmurinių plokščių. Kopiame į Mandalajaus kalvą, nuo kurios atsiveria puikus vaizdas į miesto panoramą. Čia sulauksime saulėlydžio. Norintys skanaus vietinio delikateso gali paragauti keptų svirplių.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

10 diena.  Mandalajus – Baganas

Anksti ryte skrendame į Baganą. Atvykę į Baganą, lekiame į viešbutį, prisiregistruojame ir pasidėję daiktus vykstame turą. Aplankome turbūt garsiausią Mianmaro simbolį milžiniįkų pagodų kompleksą. SHWEZIGON PAGODA pastatytą karaliaus Anawrahta XI a. pradžioj, toliau mūsų laukia KU BYAUK GYI, šventykla su išskirtinėmis Jataka scenų (Budos literatūra) freskomis. KHAY MIN GA, garsėjanti nuostabiais vaizdais, atsiveriančiais nuo šventyklos. ANANDA TEMPLE šventykla su keturiomis milžiniškomis Budos statulomis – tai tikriausias archtektūrinis šedevras. Vakare stebėsime kaip saulė pasislepia horizonte ir apšviečia skirtingais atspalviais šį didingą šventyklų kompleksą.

Galimas pasikėlimas oro balionu (už papildomą mokestį). 

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

11 diena.  Bagan – Popa kalnas – Bagan

Ryte vykstame link Popa kalno, kuris yra užgesęs ugnikalnis. Vieni sako, kad šis ugnikalnis užgeso prieš 250 000 metų, kiti – prieš 40 milijonų, o vietiniai sako “kalnas – kaip mėnulis ar saulė – niekas nežino tikslaus jų amžiaus”. Kalno viršuje yra įsikūrusi šventovė animistinėms dvasioms, kitaip vietinių vadinamiems “Nats”. Tai labai svarbi religinė vieta Mianmaro žmonės. Pietausime gražiame Popa kalno kurorte, o po jų, turintiems jėgų – bus galima užlipti į šventovę (777 laipteliai). Vaizdai nuo kalno, atperka visą kopimą! Vakare grįžtame į Baganą.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

12 diena.  Jangonas – Ngwe Saung

Skrydis i Jangoną. Vykstame į Ngwe Saung paplūdimį, esantį nuostabioje Bengalijos įlankoje. Krištolinio skaidrumo vanduo. Kokosų palmės. Laukiniai smėlio paplūdimiai, švelnus brizas, gaivinantis karštą saulėtą dieną. Šis paplūdimys tikrai patiks Afrikos, Indijos vandenyno kurortų ir Karibų jūros paplūdimių mylėtojams. Beje, vakarienei – turbūt pigiausi švieži omarai pasaulyje!

Nakvynė viešbutyje ant jūros kranto (pusryčiai įskaičiuoti).

13 diena.  Ngwe Saung

Poilsis arba papildomai galimas žygis į Chaung Tha. Tikrai vertas žygis, pamatyti dar mažai turistų lankomas vietas, kaimelius ir pamatyti senovinius ūkius. O vaikai vis dar šokinės iš džiaugsmo pamatę Jus.

Nakvynė viešbutyje ant jūros kranto (pusryčiai įskaičiuoti).

14 diena.  Ngwe Saung

Poilsis arba papildomai plaukimas i „Bird“ arba „Love“ salas arba „White sand“ salą. Norintys gali išbandyti paviršinį nardymą, kartu suderinant su įspūdingų paukščių stebėjimu, tarp kurių Mianmaro nacionalinis paukštis – pilkieji poviniai fazanai.

Nakvynė viešbutyje  ant jūros kranto (pusryčiai įskaičiuoti).

15 diena.  Ngwe Saung

Poilsis arba papildomai galimas apsilankyti dramblių fermoje.

Nakvynė viešbutyje ant jūros kranto (pusryčiai įskaičiuoti).

16 diena.  Ngwe Saung

Poilsis.

Nakvynė viešbutyje ant jūros kranto (pusryčiai įskaičiuoti).

17-18 dienos.  Skrydis iš Jangono. Naktis lėktuve.


Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • 15 nakvynių 3 – 4* viešbučiuose ( pagal šios šalies kategoriją);
 • 15 pusryčių ir 3 pietūs;
 • 4 vietiniai skrydžiai (Jangonas – Inle ežeras – Mandalajus – Baganas – Jangonas);
 • Privatus autobusiukas su oro kondicionieriumi;
 • Laivas Inle ežere;
 • Visa reikalinga žygio įranga;
 • Profesionalūs rusų kalbos gidai (pagal pageidavimą anglakalbis);
 • Įėjimo mokesčiai į programoje paminėtus lankomus objektus;
 • Viešbučių mokesčiai;
 • Vizos/leidimo vykti tvarkymas.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Tarptautinis skrydis Vilnius/Ryga – Jangonas – Vilnius/Ryga (nuo 750 Eur). Skrydžiai dažniausiai vykdomi Turkish Airlines oro linijomis.
 • Viza (~56 Eur)
 • Išvykimo iš oro uosto mokestis (~10 Eur/asm.)
 • Mokesčiai atsiskaitant kredito kortele;
 • Nepaminėtas maitinimas;
 • Alkoholiniai ir nealkoholiniai gėrimai;
 • Skambinimo paslaugos;
 • Arbatpinigiai vairuotojams ir gidams;
 • Programoje nepaminėtos paslaugos;
 • Programoje nurodytos papildomos pramogos/turai.
 • Gido paslaugos laisvo laiko ir poilsio prie jūros metu;
 • Asmeninės išlaidos;
 • Kelionių rizikos draudimas.

SVARBI INFORMACIJA

 • Skrydžiai  dažniausiai vykdomi  TURKISH AIRLINES  oro linijomis.
 • Į ne ES šalis būtina vežtis pasą (asmens tapatybės kortelė NETINKA), galiojantį NETRUMPIAU kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos.
 • Kelionių Organizatorius  NEATSAKO už pasienio ir migracijos tarnybų pareigūnų veiksmus.

KOMENTARAI:

Sigita
Kelionė tikrai buvo KAŽKAS NEPAPRASTO. Kiekviena diena buvo vis kitokia ir vis kažkuo maloniai nustebindavo. Tai buvo viena iš geriausių mano kelionių. Džiaugiuosi dar iki šiol. Mianmarui duodu 100%. Erika, ačiū už Jūsų kantrybę ir už malonų bei šiltą bendravimą.
  Domina ši kelionė?
  Susisiekite su Santitravels egzotinių kelionių vadybininke:
  Erika Nėnė
  telefonu: +37064063360
  egzotines keliones
  arba užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su jumis susisieksime