Mianmaras

Kaina - 1960 €

INFORMACIJA APIE KELIONĘ Į MIANMARĄ

Siūlome Jums egzotinę kelionę į Mianmarą idealiai parinktomis datomis, kada yra palankiausios gamtos sąlygos keliauti po šalį: plaukti upėmis ir ežerais, skristi oro balionu, ilsėtis prie vandenyno kranto. Šioje kelionėje pamatysite jaukius vietinių bendruomenių kaimelius, išvysite kruopščiai išpuoštas šventyklas ir pagodas, pažinsite laukines upes ir ežerus, plaukdami valtimis, patirsite susižavėjimą, skrisdami oro balionu tekant saulei virš šimtų Begano šventyklų, bei gerai pailsėsite baltutėlio smėlio pakrantėje Ngapali kurorte. 

Fiksuotos pažintinės kelionės pradžios ir pabaigos datos (esant poreikiui grįžimo datą galima nukelti, pasilikus ilgesniam poilsiui Ngapali kurorte už papildomą mokestį):

2019 spalio 15 d – spalio 28 d.
2019 lapkričio 6 d. – lapkričio 19 d.
2019 gruodžio 6 d. – gruodžio 19 d.
2019 gruodžio 29 d. – sausio 11 d.

Kelionės trukmė: 14 dienų 

Kelionės kaina: 2 760 Eurų (1960 Eurų pažintinė kelionė, ir apie 800 Eurų aviabilietas)


Detali informacija, ką veiksime kiekvieną dieną visos kelionės metu:

1 diena. VILNIUS/RYGA – TARPINIS ORO UOSTAS – JANGONAS

Atvykus į oro uostą, Jus pasitiks gidas ir kartu nuvažiuosite į viešbutį, kuriame pirmiausia apsistosite.

Vėliau Jūsų lauks nedidelis apžvalginis turas mieste. Pamatysite kolonijinio stiliaus miesto centrą su paauksuota Sule pagoda, kuri buvo pastatyta net prieš 2000 metų!

Saulėlydį pasitiksite prie didžiosios Švedagono pagodos (118 m. aukščio stulpas – svarbiausias statinys ir tikras pasaulio stebuklas, papuoštas 60 tonų aukso, daugybe deimantų ir brangakmenių). Kiekvienas iš mūsų šiame komplekse turime savo kosminį gyvūną, kuriam galėsime paaukoti ir atiduoti pagarbą. Po mini turo grįšite į viešbutį nakvynei.

2 diena.  JANGONAS – MANDALĖJUS – AMARAPURA – AVA – MANDALĖJUS

Po pusryčių turėsite skrydį į Mandalėjų. Aplankysite Mahamuni Budos šventyklą, kurioje saugomas vienas švenčiausių Budos atvaizdų, o tiesiai po jos vyksite į Mahaganajono vienuolyną, kuriame gyvena apie tūkstantis budizmą išpažįstančių vienuolių. Būdami vienuolyne, galėsite stebėti kasdienį vienuolių gyvenimą, pavyzdžiui, pamatysite ritualą, kurio metu pasiturinčios Mianmaro šeimos aukoja maistą vienuoliams. Mėgausitės nuostabaus Shwe vienuolyno didingumu, Kuthodaw pagoda su didžiausia pasaulyje knyga, Atumashi vienuolynu, vietomis, kur gaminami aukso lakštai, akmens ir medžio dirbiniai, šilko medžiagos. Po šio turo, Jūsų lauks kelionė laivu iki buvusios karališkosios sostinės Avos, kurioje pamatysite Maha Aung Mye Bon San vienuolyną, iš kurio atsiveria puikūs apylinkių vaizdai, ir Avos stebėjimo bokštą. Čia, jei norėsite, galėsite pasivažinėti arklių traukiamais vežimaičiais. Po dienos įspūdžių, vyksite į Amarapurą, o nuo beveik 200 metų senumo U Bein tilto galėsite pamatyti nuostabų saulėlydį.

Nakvynė Mandalėjuje (pusryčiai įskaičiuoti).

3 diena.  MANDALĖJUS – SAGAINGAS – MINGUNAS – MANDALĖJUS

Po pusryčių vyksite į Minguną. Keliausite ne tik autobusu, bet ir plauksite laiveliu. Mingune išvysite karaliaus Bodavpajos įsakymu 1790 metais pradėtos statyti šventyklos liekanas. Kadaise, ji turėjo būti didžiausia pasaulyje… Taip pat pamatysite didžiausią pasaulyje, net 90 tonų sveriantį Minguno varpą, kuris buvo išlietas to paties karaliaus įsakymu. Popiet išvyksite į Sagaingą, kuris Mianmare yra žymus vienuolynų skaičiumi ir Kaunghmudaw pagoda.

Vakarop pasigrožėsite Sagaingo kalvos apylinkių grožiu. Nakvynei grįšite į Mandalėjų (pusryčiai įskaičiuoti).

4 diena.  MANDALĖJUS – BAGANAS

Turėsite ankstyvą kruizą į Baganą. Nuostabus pasiplaukiojimas truks 7val. ryto iki 15val. popiet. Mianmare sakoma, kad niekas nepažins tikrojo Mianmaro, jei neapsilankys Bagane. Net garsusis keliautojas Marco Polo kadaise sakė, jog Baganas jam yra viena gražiausių vietų pasaulyje. Čia verda pats tikriausias gyvenimas, apsuptas vietinių tradicijų ir senosios istorijos, o tiek daug nuostabiai išpuoštų pagodų nerasite niekur kitur Mianmare.

Nakvynė Bagane (pusryčiai įskaičiuoti).

5 diena.  BAGANAS

Labai ankstyvą rytą Jus pasiims iš viešbučio skrydžio oro balionu atstovai. Jums bus suteikta visa reikalinga informacija apie skrydį oro balionu. Pakilę į dangų, brėkštančios saulės spinduliuose pamatysite nepamirštamą šventyklų, gamtos ir kitų, pakilusių į orą, balionų reginį. To praleisti visiškai nerekomenduojame, nes prisiminimai išliks ilgam. Skrydis trunka maždaug nuo 45min. iki 1val. Po jo, turėsite šiek tiek laiko poilsiui viešbutyje.

Po trumpo poilsio apsilankysite spalvingame NyaungOo turguje, kuriame išvysite įvairių prekystalių bei vietinių gyventojų. Vėliau tęsite dienos turą, lankydami svarbiausias apylinkių šventyklas: auksu dengtą Shwezigone šventyklą, baltą Ananda šventyklą, pasižyminčią ypatingai dailia architektūra, Manuha šventyklą, Nan Paya ir MyinKha. Saulėtekį pasitiksite pagal pageidavimą arba gido rekomendacijas.

Nakvynė Bagane (pusryčiai įskaičiuoti).

6 diena.  BAGANAS

Po pusryčių apsilankysite vietiniuose kaimuose Phwar Saw ir Minanthu. Turėsite galimybę pasivažinėti arklio traukiamu vežimu arba kita vietine transporto priemone. Gidas Jums papasakos apie vietinių gyventojų kasdienybę, veiklą, kaip keičiasi kaimų gyvenimas bėgant metams. Po pietų plauksite Ayeyarwaddy upe. Apsilankysite Lawkanandar pagodoje Bupajoje. Saulėlydį pasitiksite plaukiant atgal į Baganą.

Nakvynė Bagane (pusryčiai įskaičiuoti).

7 diena.  BAGANAS – POPA KALNAS – KALAWAS

Po pusryčių Jūsų lauks kelionė link piligrimų traukos centro – Popa kalno. Vieni sako, kad šis ugnikalnis užgęso prieš 250 000 metų, kiti – prieš 40 milijonų, o vietiniai sako: “Kalnas – kaip mėnulis ar saulė – niekas nežino tikslaus jų amžiaus”. Kalno viršuje yra įsikūrusi šventovė animistinėms dvasioms, kitaip vietinių vadinamiems “Nats”. Tai labai svarbi religinė vieta Mianmaro žmonės. Šio kalno apylinkės nuostabiai žalios, kas yra neįprasta sausringame Mianmare, tad vaizdai Jus atgaivins. Pamatysite vietinių kaimelių, išsidėsčiusių žaliuose žemės lopynėliuose, žemės riešutų plantacijas. Po dienos turo keliausite į Kalaw kaimelį, kuriame nakvosite (pusryčiai įskaičiuoti).

8 diena.  KALAWAS

Papusryčiausite. Jūsų lauks dienos turas, aplankant apylinkių kaimelius, tokius kaip Pao, Palaung, Shan, Danu. Žygio metu būsite apgaubti natūraliu kaimo vaikų smalsiu dėmesiu, nesuvaidintomis šypsenomis. Gėrėsitės gamtos kvapais, laukinių paukščių giesmėmis. Nakvynė Kalaw kaimelyje.

Dienos ture pietūs įskaičiuoti (vietinis maistas).

9 diena.  KALAWAS – NYAUNG SHWE – INLE EŽERAS

Po pusryčių keliausite į Nyaung Shwe kaimelį, kuris yra puiki pradžia pažinčiai su Inlės ežero apylinkėmis. Sustosite pamatyti Shwe Yan Pyay vienuolyną, kuris yra didžiausias ir seniausias Nyaung Shwe apylinkėse. Šiandien taip pat mėgausitės pasiplaukiojimu laiveliu. Pamatysite kaimelius, įsikūrusius ant vandens, vandens prekeivius, žvejus. Išvysite PhaungDawOo pagodą, Inn Paw Khon ir NgaPheChaug vienuolynus.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

10 diena.  INLE EŽERAS – HEHO – TANDVĖ (NGAPALI KURORTAS)

Ryte skrisite į Tandvę (Thandwe), Ngapali kurortą, kur ilsėsitės švelnaus balto smėlio pakrantėje, apsuptoje palmių medžių. Ngapali paplūdimys yra vienas gražiausių Mianmare. Tai puiki proga keletą dienų savarankiškai pailsėti prie vandens po įsimintino turo. Nakvynė Ngapali kurorte.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

11 – 12 diena. NGAPALI KURORTAS

Poilsis Ngapali kurorte (pusryčiai įskaičiuoti).

kelione i mianmara

13 diena. NGAPALI KURORTAS – TANDVĖ – JANGONAS

Poilsis arba papildomai plaukimas i „Bird“ arba „Love“ salas arba „White sand“ salą. Norintys gali išbandyti paviršinį nardymą, kartu suderinant su įspūdingų paukščių stebėjimu, tarp kurių Mianmaro nacionalinis paukštis – pilkieji poviniai fazanai.

Nakvynė viešbutyje  ant jūros kranto (pusryčiai įskaičiuoti).

14 diena. SKRYDIS NAMO


Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • apgyvendinimas su pusryčiais 3*-4* viešbučiuose (pagal šalies kategoriją),
 • įėjimo mokesčiai į lankomus objektus, nurodytus programoje;
 • skrydis oro balionu;
 • transportas turo metu (sausuma, vandeniu);
 • plaukimas kruizu Mandalėjus – Baganas,
 • vietiniai skrydžiai;
 • rusakalbis/anglakalbis gidas turo metu.

Į kainą neįskaičiuota:

 • kelionės draudimas;
 • tarptautiniai bilietai;
 • Mianmaro viza;
 • Išvykimo iš Mianmaro mokestis (10 USD);
 • asmeninės išlaidos;
 • mokesčiai, atsiskaitant banko kortele;
 • alkoholiniai ir nealkoholiniai gėrimai;
 • skambinimo paslaugos.

SVARBI INFORMACIJA

 • Galutinė kaina gali keistis dėl aviabilietų kainų pokyčio, kuro mokesčių ir/ar valiutos kurso pokyčių;
 • Nesusirinkus minimaliam keliautojų skaičiaus (12 asm.), kelionės kaina perskaičiuojama, nesutikus, grąžinami sumokėti pinigai arba keičiama į kitą kelionę;
 • Kelionės organizatorius pasilieka teisę optimizuoti maršrutą likus mėnesiui iki kelionės pradžios;
 • Skrydžiai dažniausiai vykdomi TURKISH AIRLINES arba UKRAINE INTERNATIONAL AIRLINES oro linijomis;
 • Į ne ES šalis būtina vežtis pasą (asmens tapatybės kortelė NETINKA), galiojantį NE TRUMPIAU kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos;
 • Kelionių Organizatorius NEATSAKO už pasienio ir migracijos tarnybų pareigūnų veiksmus;
 • Kelionių organizatorius pasilieka teisę kelionės metu keisti programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui, dėl vizų pratęsimo, naujų lėktuvo bilietų, skiepų ir kt.

ATSILIEPIMAI APIE KELIONĘ Į MIANMARĄ:

Sigita
Kelionė tikrai buvo KAŽKAS NEPAPRASTO. Kiekviena diena buvo vis kitokia ir vis kažkuo maloniai nustebindavo. Tai buvo viena iš geriausių mano kelionių. Džiaugiuosi dar iki šiol. Mianmarui duodu 100%. Erika, ačiū už Jūsų kantrybę ir už malonų bei šiltą bendravimą.
  Domina ši kelionė?
  Susisiekite su Santitravels egzotinių kelionių vadybininke:
  Erika Nėnė
  telefonu: +370 636 13733
  egzotines keliones
  arba užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su jumis susisieksime

egzotines keliones
Erika