fbpx

Meksika

Kaina - 1999€ + aviabilietas 

INFORMACIJA APIE KELIONĘ Į MEKSIKĄ

Kai pas mus Lietuvoje šalta, Meksikoje šilta ir gaivu. Siūlome Jums egzotines keliones i Meksiką idealiai parinktomis datomis.

Fiksuotos pažintinės kelionės pradžios ir pabaigos datos (esant poreikiui grįžimo datą galima nukelti, pasilikus poilsiui Kankūno kurorte už papildomą mokestį):

2022 lapkričio 23 d. – gruodžio 01 d.
2022 gruodžio 27 d. – 2023 sausio 04d.

Kelionės kaina 2 799 eurų (1999 eurų pažintinė kelionė, ir apie 800 eurų aviabilietas). Norint pratęsti kelionę papildoma poilsio diena 3* viešbutyje Kankūne kainuotų apie 60 eurų asmeniui.


Detali informacija, ką veiksime kiekvieną dieną visos kelionės metu:

1 diena. MEKSIKAS

Atvykimas į Meksiko miestą. Susitikimas oro uoste su rusiškai kalbančiu gidu, pervežimas į 4* viešbutį.

2 diena. MEKSIKAS – NACIONALINIS ANTROPOLOGIJOS MUZIEJUS – TEOTIHUAKANAS

Po sočių pusryčių apžiūrėsime istorinį sostinės centrą (įtrauktą į UNESCO paveldą) – Sokalo aikštę ir šalia stūksančią Didžiąją actekų šventyklą Templo Mayor. Taip pat pamatysime didžiausią katalikišką katedrą Meksikoje ir nacionalinius (prezidento) rūmus, kurių interjerą puošia pasaulinio garso meksikiečio tapytojo Diego Rivera freskos. Aplankysime nacionalinį antropologijos muziejų – vieną iš turtingiausių muziejų Lotynų Amerikoje. Muziejaus kolekcija didžiuojasi archeologijos ir etnografijos artefaktais iš visos Meksikos – daiktiniais įrodymais, patvirtinančiais šalies kultūros originalumą ir spalvingumą. Popietę praleisime senoviniame Teotihuakano mieste (įtrauktas į UNESCO paveldą). Kopsime į visame pasaulyje žinomas Saulės ir Mėnulio piramides, pamatysime Mirusiųjų alėją ir Kecalkoatlio šventyklą, dekoruotą milžiniškais senoviniais raštais ir gyvatės galvomis. Vakare grįžtame į viešbutį Meksike.
* Nacionalinės šventės, valdininkų apsilankymo ar kitais galimais atvejais nacionaliniai rūmai turistams yra neprieinami. Tokiu atveju „Santi Travels” pasilieka teisę atšaukti vizitą į rūmus.

3 diena. MEKSIKAS – PUEBLA – VERAKRUZAS

Pusryčiaujame ir išvykstame iš Meksiko į Pueblą. Pakeliui į angelų miestą atsivers didingi aktyvių ugnikalnių Popokatepetlio ir Istaksiuatlio vaizdai. Pueblo miestas alsuoja kolonijine dvasia, išskirtine virtuve, garsėja keramikos dirbiniais, rankdarbiais, bažnyčiomis ir koplyčiomis. Atvykimas į Verakruzą – vieną didžiausių Meksikos uostų, pagarsėjusį draugiškais vietiniais, aromatinga kava ir išlaikytomis senovės tradicijomis. Apgyvendinimas 4* viešbutyje Verakruze.

4 diena. VERAKRUZAS – LA VENTA – PALENKĖ

Pusryčiai. Išvykimas iš Verakruzo link Palenkės. Ekskursija po egzotiškąjį miestą Vilahermosą, vizitas į muziejų po atviru dangumi – La Venta. Muziejuje eksponuojamos garsiosios akmeninės galvos ir kiti įžymus artefaktai, leidžiantys pajusti seniausios ir paslaptingiausios Amerikos civilizacijos Olmekų paslaptis. Atvykimas į Palenkę. Apgyvendinimas 4* viešbutyje Palenkėje.

5 diena. JAŠČILANAS – KRIOKLIAI – PALENKĖ

Išvyksime labai anksti, todėl pusryčiai bus pateikti dėžutėse išsinešimui. Keliausime į Usumasintos upės žiotyse įsikūrusias džiungles, kur mus pasitiks laivas, nuplukdysiantis į senovės griuvėsius. Aplankysime Jaščilaną, vieną iš įspūdingiausių Majų kultūros vietovių, apsuptą turtinga džiunglių flora ir fauna. Tikėkimės, kad pasitaikys galimybė pamatyti vietines beždžiones ir tukanus. Pakeliui atgal į Palenkę, sustosime prie akinamo žydrumo Misol Ha krioklio. Išsimaudę grįšime į Palenkę ir nakvosime viešbutyje.

6 diena. PALENKĖ – KAMPEČĖ

Pusryčiai. Ekskursija po vieną iš žymiausių ir įdomiausių Meksikos Majų miestų – Palenkę. Turėsime pakankamai laiko ištyrinėti paslaptingojo miesto lobius, senovinius pastatus ir kvapą gniaužiančią tropikų gamtą. Į popietę vyksime į kerintį kolonijinį uostą Kampečę, įsikūrusį Meksikos įlankos pakrantėje. Kampečė yra vienas iš keleto Meksikos miestų, iki šių dienų išsaugojęs kolonijinėje eroje pastatytus sutvirtinimus. Rekomenduojame vietinę ekskursiją tramvajumi, kuris vingiuoja aplink visą miestą. Apgyvendinimas 4* viešbutyje Kampečėje arba netoli Kampečės.

7 diena. KAMPEČĖ – UŠMALIS – MERIDA

Papusryčiavę keliausime į paslaptingąjį Ušmalio miestą, pasižymintį didingu Majų civilizacijos architektūriniu stiliumi, kuris iki šių dienų neprarado savo žavesio. Po to keliausime į kultūrinį centrą ir Jukatano sostinę – Meridą. Pagrindinis baltojo miesto traukos objektas yra miesto alėja Pasėjo del Montejo, apsupta prabangiais Europietiško stiliaus dvarais, pastatytais XIX-XX amžiuje. Nakvynė 4* viešbutyje Meridoje.
* Tik nuo sausio iki kovo mėnesio į kelionę yra įtraukta išvyka į rožinių flamingų nacionalini draustinį Selestane. (be papildomo mokesčio)
Pakeliui iš Ušmalio į Meridą sustosime Selestane – mažame kaimelyje, įsikūrusiame vakarinėje Jukatano pusiasalio pakrantėje. Aplankysime įspūdingąjį Biosfero rezervatą, kur galėsime iš arti stebėti dideles rožinių flamingų kolonijas. Prie paukščių tyliai ir atsargiai prisiartinsime pripučiamomis valtimis, sukurdami unikalią galimybę juos stebėti iš labai arti.
** Flamingai ne visada būna rezervate. Vizitas į Selestano rezervatą yra papildomas eksursija-dovana ir „Santi Travels” negali užtikrinti, kad tuo metu flamingai bus rezervate.

8 diena. MERIDA – ČIČEN ITSA – KANKUNAS

Po pusryčių keliausime į politinį ir apeiginį Majų kultūros centrą – Čičen Itsą. Pagrindinis archeologinės vietos lankytinas objektas yra Kukulkano piramidė, kuri yra vienas iš naujųjų septynių pasaulio stebuklų. Čia taip pat pamatysime senovinę observatoriją, Karių šventyklą ir milžinišką ritualinių žaidimų aikštelę. Lankysime pasigėrėjimą keliantį požeminį Ik-Kil ežerą. Čia galėsime atsipalaiduoti prieš kelionę į svetingąją Karibų jūros pakrantę. Vakare atvykimas į Kankuną.
** Rekomenduojame planuoti išvykimą iš Kankuno likus bent vienai dienai prieš skrydį. Paprastai keliautojai yra linkę dar pora dienų pabūti šiame kurortiniame mieste. Jei yra būtinybė išvykti skubiai, rekomenduojame užsisakyti skrydžius po 21:00 val. Turėkite omenyje, kad oro uoste reikia būti bent 2-3 valandos iki skrydžio.

Kelionės pabaiga 

„Santi Travels” pasilieka teisę susiklosčius tam tikromis aplinkybėmis keisti maršrutą, kad būtų išlaikyta aukšta teikiamų paslaugų kokybė.

*YRA GALIMYBĖ PRATĘSTI KELIONĘ CENTRINĖJE AMERIKOJE (GVATEMALA, SALVADORAS, HONDŪRAS)

egzotines keliones


Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • nakvynės 4* viešbučiuose turo metu su pusryčiais;
 • profesionalaus rusakalbio gido paslaugos;
 • radio gidai (jei grupė yra didesnė nei 30 asmenų);
 • DVD filmai autobuse (rusų kalba);
 • vanduo autobuse;
 • nauji, geros kokybės autobusai (max 2-3 metų senumo);
 • įėjimo bilietai visose lankytinose turo vietose;
 • arbatpinigiai viešbučio personalui;
 • pervežimai: oro uostas – viešbutis (Meksiko mieste);
 • pervežmai: viešbutis Kankune – Kankuno oro uostas;
 • *pervežimai nebus įskaičiuoti, jei apgyvendinimo paslaugos bus užsakomos savarankiškai.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • tarptautinių skrydžių aviabilietai;
 • viešbutis po turo;
 • kurorto mokestis Cancune apie 1 USD/asm už naktį;
 • išvykimo iš šalies mokestis ~28 USD (mokamas oro uoste);
 • arbatpinigiai gidui bei vairuotojui;
 • KRD draudimas;
 • asmeninės išlaidos.

Svarbi informacija apie kelionę

 • Galutinė kaina gali keistis dėl aviabilietų kainų pokyčio, kuro mokesčių ir/ar valiutos kurso pokyčių;
 • Kelionės organizatorius pasilieka teisę optimizuoti maršrutą likus mėnesiui iki kelionės pradžios;
 • Į ne ES šalis būtina vežtis pasą (asmens tapatybės kortelė NETINKA), galiojantį NE TRUMPIAU kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos;
 • Kelionių organizatorius NEATSAKO už pasienio ir migracijos tarnybų pareigūnų veiksmus;
 • Kelionių organizatorius pasilieka teisę kelionės metu keisti programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui, dėl vizų pratęsimo, naujų lėktuvo bilietų, skiepų ir kt.

ATSILIEPIMAI  APIE KELIONĘ Į MEKSIKĄ: 

Indrė
2019-04-11

Miela, Erika! Visos kompanijos vardu dėkoju už puikią kelionę- Meksika mus sužavėjo! Sėkmingo darbo toliau organizuojant keliones!:)
P.s darbe rasit dovanėlę nuo mūsų- Ačiū dar kart!

Jūratė
2019-02-22

Kai beveik prieš metus sugalvojome nuvykti į Amerikos žemyną, Santaras padėjo mums apsispręsti ir pasiūlė kelionę į centrinę Ameriką-Gvatemala, Salvadoras, Hondūras, Belizas. O kai sumastėme, kad visai neblogai tuo pačiu būtų prijungti ir Meksiką, Santi travels komandai tai nesukėlė jokių sunkumų. Ir štai grįžome iš 30 dienų trukusios kelionės,pilni įspūdžių, emocijų, nuotykių. Noriu pasakyti ačiū Aringai ir Erikai, kurios abi prisidėjo organizuojant mums kelionę. Viskas buvo taip sustyguota,kelionė intensyvi, bet suspėjome visur laiku, informacijos gavome labai daug. Meksikoje keliavome su gide (rusų kalba), labai profesionali gidė. Stebėdavomės kaip ji gali be perstojo pasakoti 3-4 valandas. Gvatemaloje mus pasitiko lietuvaitė gidė. Buvau sužavėta jos darbu – matėsi kaip ji myli šitą šalį, labai myli ir gerbia šito krašto žmones, bei jų papročius. Mums tikrai pasisekė, kad visą kelionę po centrinę Ameriką lydėjo gidė. Kuo nuoširdžiausias ačiū Santi travel komandai už puikiai suorganizuotą kelionę.
Jūratė, Jurijus, Rimantas, Aldona

  Domina ši kelionė?
  Susisiekite su Santitravels egzotinių kelionių vadybininku:
  Santaras Bagužis
  el. paštu: info@santitravels.com
  telefonu: +37066699998
  arba užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su jumis susisieksime

Santaras