fbpx

Meksika (su Fridos ir Trockio muziejais)

Kaina - 2195 € + aviabilietas

INFORMACIJA APIE KELIONĘ Į MEKSIKĄ (su Fridos ir Trockio muziejais)

Kai pas mus Lietuvoje šalta, Meksikoje šilta ir gaivu. Siūlome Jums kelionę į pagrindines kultūrines ir religines vietas Meksikos centrinėje ir rytinėje dalyse idealiai parinkta data. Jus pakerės didingos archeologinės vietovės, kolonijinė architektūra, tradicijų įvairovė ir natūralumas. Ši programa skirta specialiai tiems, kurie nori pajusti paslaptingesnę Meksiką.

Fiksuota pažintinės kelionės pradžios ir pabaigos data (esant poreikiui grįžimo datą galima nukelti, pasilikus poilsiui Kankūno kurorte už papildomą mokestį):

2024 vasario 02 d.  – vasario 12 d.

Kelionės kaina: 2 195 eurų + aviabilietas. Norint pratęsti kelionę papildoma poilsio diena 3* viešbutyje Kankune kainuotų apie 60 Eurų asmeniui.


1 diena. MEKSIKAS

Atvykimas į Meksiką. Oro uoste Jus pasitiks rusakalbis gidas ir perveš į 4* viešbutį poilsiui.

2 diena. MEKSIKAS – GVADALUPĖS BAZILIKA – TEOTIHUAKANAS

Po pusryčių Jūsų lauks pažintinis turas Meksiko mieste. Pirmiausia apsilankysite istoriniame miesto centre, kuris yra įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą. Pamatysite Sokalo aikštę ir šalia stūksančią didžiąją actekų šventyklą Templo Mayor. Taip pat pamatysime didžiausią katalikišką katedrą Meksikoje ir nacionalinius (prezidento) rūmus, kurių interjerą puošia pasaulinio garso meksikiečio tapytojo Diego Rivera freskos. Popietę praleisime senoviniame Teotihuakano mieste (įtrauktas į UNESCO paveldą). Kopsime į visame pasaulyje žinomas Saulės ir Mėnulio piramides, pamatysime Mirusiųjų alėją ir Kecalkoatlio šventyklą, dekoruotą milžiniškais senoviniais raštais ir gyvatės galvomis. Vakare grįžtame į viešbutį Meksike.
* Nacionalinės šventės, valdininkų apsilankymo ar kitais galimais atvejais nacionaliniai rūmai turistams yra neprieinami. Tokiu atveju „Santi Travels” pasilieka teisę atšaukti vizitą į rūmus.

3 diena. ANTROPOLOGIJOS MUZIEJUS – FRIDOS KAHLO MUZIEJUS – TROCKIO MUZIEJUS – TASKO

Aplankysime nacionalinį antropologijos muziejų – vieną iš turtingiausių muziejų Lotynų Amerikoje. Muziejaus kolekcija didžiuojasi archeologijos ir etnografijos artefaktais iš visos Meksikos – daiktiniais įrodymais, patvirtinančiais šalies kultūros originalumą ir spalvingumą. Taip pat apsilankysite Fridos Kahlo muziejuje – “Mėlynajame”. Jame sužinosite daug detalių apie spalvingos dvasios menininkę, kuri surado savo pašaukimą tapybai gulėdama lovoje po sunkios traumos. Vėliau apsilankysite žymaus revoliucionieriaus Levo Trockio muziejuje, kuriame galėsite apžiūrėti daug jo asmeninių daiktų ir nuotraukų. Vakare atvyksite į Tasko miestą, kuriame nakvosite. Šis miestas yra laikomas vienas gražiausių Meksikoje – tvarkingos siauros gatvelės, seni namai, raudonų čerpių stogais, tolumoje matomi kalnai, sužavi kiekvieną čia atvykusį svečią. Apsilankysite svarbiausioje miesto aikštėje Plaza Borda, lankysitės sidabro verslo pradininko tasko mieste prancūzo Joseph de la Borda name – muziejuje, taip pat išvysite XVIII a. baroko stiliumi pastatytą Santa Prisca bažnyčią. Nakvynė viešbutyje Tasko mieste.

4 diena. TASKO – XOCHICALCO – KAKAUAMILPA GROTOS – TASKO

Po pusryčių vyksite į nuostabaus grožio slėnyje įkurtą, ikikolumbinių laikų gyvenvietę, dabar jau archeologinę vietovę – Xochicalco. Pavadinimas, išvertus iš indėnų kalbos, reiškia “gėlių namai”. Kadaise šis miestas itin suklestėjo po kitų didžiųjų centrų (Teotihuacan, Monte Alban, Palenque ir Tikal) žlugimo. Vienas įspūdingiausių išlikusių šio miesto objektų – plunksnuotosios gyvatės šventykla su didžiuliais raižiniais ant sienų. Toliau keliausite į Kakauamilpo grotas, laikomas gražiausias visoje šalyje. Net 27-iose požeminėse salėse, maždaug 1400 metrų ilgio trasoje išvysite įspūdingus stalagtitus ir stalagmitus. Vakare sugrįšite į Tasko. Nakvynė viešbutyje.

5 diena. TASKO – XOCHIMILKO KANALAI – MEKSIKAS

Po pusryčių paliksite Tasko miestą ir vyksite prie Xochimilko kanalų. Šią vietą būtina pamatyti, keliaujant Meksiko regione. Vietiniai žmonės šią vietovę paprastai apibūdina kaip Xochimilko plaukiojančiais sodais, o turistams tai lyg Meksikos Venecija – fotogeniškos, ryškiomis spalvomis dažytos gondolos kasdien plukdina šimtus žmonių išraizgytais kanalais. Nakvynė Meksike.

kelione i meksika

6 diena. MEKSIKAS – PUEBLO – VERAKRUZAS

Pusryčiausite ir išvyksite iš Meksiko į Pueblą. Pakeliui į angelų miestą atsivers didingi aktyvių ugnikalnių Popokatepetlio ir Istaksiuatlio vaizdai. Pueblo miestas alsuoja kolonijine dvasia, išskirtine virtuve, garsėja keramikos dirbiniais, rankdarbiais, bažnyčiomis ir koplyčiomis. Atvykimas į Verakruzą – vieną didžiausių Meksikos uostų, pagarsėjusį draugiškais vietiniais, aromatinga kava ir išlaikytomis senovės tradicijomis. Nakvynė Verakruze.

7 diena. VERAKRUZAS – LA VENTA – PALENKĖ

Po pusryčių išvyksite iš Verakruzo link Palenkės. Turėsite malonų pasivaikščiojimą po egzotiškąjį miestą Vilahermosą, vizitą į muziejų po atviru dangumi – La Venta. Muziejuje eksponuojamos garsiosios akmeninės galvos ir kiti įžymus artefaktai, leidžiantys pajusti seniausios ir paslaptingiausios Amerikos civilizacijos Olmekų paslaptis. Nakvynė Palenkėje.

8 diena. PALENKĖ – JAŠČILANAS – KRIOKLIAI – PALENKĖ

Dėl ankstyvo išvykimo į dienos turą, pusryčius gausite dėžutėse. Keliausime į Usumasintos upės žiotyse įsikūrusias džiungles, kur mus pasitiks laivas, nuplukdysiantis į senovės griuvėsius – tai vienintelis būdas patekti į archeologinę vietą. Aplankysime Jaščilaną, vieną iš įspūdingiausių Majų kultūros vietovių, apsuptą turtinga džiunglių flora ir fauna. Tikėkimės, kad pasitaikys galimybė pamatyti vietines beždžiones ir tukanus. Pakeliui atgal į Palenkę, sustosime prie akinamo žydrumo Misol Ha krioklio. Nakvynė Palenkėje.

 

9 diena. PALENKĖ – KAMPEČĖ

Papusryčiausite. Jūsų lauks turas po vieną iš žymiausių ir įdomiausių Meksikos Majų miestų – Palenkę. Turėsime pakankamai laiko ištyrinėti paslaptingojo miesto lobius – senovinius pastatus ir kvapą gniaužiančią tropikų gamtą. Į popietę vyksime į kerintį kolonijinį uostą Kampečę, įsikūrusį Meksikos įlankos pakrantėje. Kampečė yra vienas iš keleto Meksikos miestų, iki šių dienų išsaugojęs kolonijinėje eroje pastatytus sutvirtinimus. Galima už papildomą mokestį vietoje užsisakyti kelionę tramvajumi. Nakvynė Kampečėje.

10 diena. KAMPEČĖ – UŠMALIS – MERIDA

Papusryčiavę keliausime į paslaptingąjį Ušmalio miestą, pasižymintį didingu Majų civilizacijos architektūriniu stiliumi, kuris iki šių dienų neprarado savo žavesio. Po to keliausime į kultūrinį centrą ir Jukatano sostinę – Meridą. Pagrindinis baltojo miesto traukos objektas yra miesto alėja Pasėjo del Montejo, apsupta prabangiais Europietiško stiliaus dvarais, pastatytais XIX-XX amžiuje. Nakvynė Meridoje.

Dėmesio! * Tik nuo sausio iki kovo mėnesio į kelionę yra įtraukta išvyka į rožinių flamingų nacionalini draustinį Selestane. (be papildomo mokesčio). Pakeliui iš Ušmalio į Meridą sustosime Selestane – mažame kaimelyje, įsikūrusiame vakarinėje Jukatano pusiasalio pakrantėje. Aplankysime įspūdingąjį Biosfero rezervatą, kur galėsime iš arti stebėti dideles rožinių flamingų kolonijas. Prie paukščių tyliai ir atsargiai prisiartinsime pripučiamomis valtimis, sukurdami unikalią galimybę juos stebėti iš labai arti.
** Flamingai ne visada būna rezervate. Vizitas į Selestano rezervatą yra papildomas ekskursija-dovana ir „Santi Travels” negali užtikrinti, kad tuo metu flamingai bus rezervate.

11 diena. MERIDA – ČIČEN ITSA – IK KIL EŽERAS – KANKUNAS

Po pusryčių keliausite į politinį ir apeiginį Majų kultūros centrą – Čičen Itsą. Pagrindinis archeologinės vietos lankytinas objektas yra Kukulkano piramidė, kuri yra vienas iš naujųjų septynių pasaulio stebuklų. Čia taip pat pamatysime senovinę observatoriją, milžinišką ritualinių žaidimų aikštelę, įvairias šventyklas, krepšinio žaidimo aikštelę. Taip pat aplankysite pasigėrėjimą keliantį požeminį Ik-Kil ežerą. Čia galėsime atsipalaiduoti prieš kelionę į svetingąją Karibų jūros pakrantę. Nemokantys plaukti už nedidelį mokestį gali išsinuomoti specialias liemenes. Vakare atvyksite į Kankuną. Nakvynė viešbutyje.

** Paprastai keliautojai yra linkę dar bent porą dienų pabūti šiame kurortiniame mieste ir pasimėgauti Karibų jūra balto smėlio paplūdimiuose. Jei yra būtinybė išvykti skubiai, rekomenduojame užsisakyti skrydžius po 21:00 val. Turėkite omenyje, kad oro uoste reikia būti bent 2-3 valandos iki skrydžio.

Kelionės pabaiga

„Santi Travels” pasilieka teisę susiklosčius tam tikromis aplinkybėmis keisti maršrutą, kad būtų išlaikyta aukšta teikiamų paslaugų kokybė.


Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • nakvynės 4* viešbučiuose turo metu su pusryčiais;
 • profesionalaus rusakalbio gido paslaugos;
 • radijo gidai (jei grupė yra didesnė nei 30 asmenų);
 • DVD filmai autobuse (rusų kalba);
 • vanduo autobuse;
 • nauji, geros kokybės autobusai (max 2-3 metų senumo);
 • įėjimo bilietai visose lankytinose turo vietose;
 • arbatpinigiai viešbučio personalui;
 • pervežimai: oro uostas – viešbutis (Meksiko mieste);
 • pervežimai: viešbutis Kankune – Kankuno oro uostas*;

*pervežimai nebus įskaičiuoti, jei apgyvendinimo paslaugos bus užsakomos savarankiškai.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • tarptautinių skrydžių aviabilietai (apie 850 EUR);
 • viešbutis Kankune;
 • kurorto mokestis Kancune apie 1 USD/asm už naktį;
 • išvykimo iš šalies mokestis ~28 USD (mokamas oro uoste, jo mokėti gali ir neprireikti, kartais būna įskaičiuotas į avia bilietą);
 • arbatpinigiai gidui bei vairuotojui;
 • KRD draudimas;
 • asmeninės išlaidos.

Svarbi informacija apie kelionę

 • Galutinė kaina gali keistis dėl aviabilietų kainų pokyčio, kuro mokesčių ir/ar valiutos kurso pokyčių;
 • Kelionės organizatorius pasilieka teisę optimizuoti maršrutą likus mėnesiui iki kelionės pradžios;
 • Į ne ES šalis būtina vežtis pasą (asmens tapatybės kortelė NETINKA), galiojantį NE TRUMPIAU kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos;
 • Kelionių organizatorius NEATSAKO už pasienio ir migracijos tarnybų pareigūnų veiksmus;
 • Kelionių organizatorius pasilieka teisę kelionės metu keisti programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui, dėl vizų pratęsimo, naujų lėktuvo bilietų, skiepų ir kt.
  Domina ši kelionė?
  Susisiekite su Santitravels egzotinių kelionių vadybininku:
  Santaras Bagužis
  el. paštu: info@santitravels.com
  telefonu: +37066699998
  arba užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su jumis susisieksime

Santaras