fbpx

Meksika

Kaina - 2159 € + aviabilietas

INFORMACIJA APIE KELIONĘ Į MEKSIKĄ

Kelionės kaina: 2 159 eurų + aviabilietas

Kelionės trukmė: 9 dienos

Grupės su rusakalbiu gidu. Nepakartojama kelionė su net 10 UNESCO paveldo vietų, aplankysite kolonialinės architektūros miestus ir tikrą Šiaurės Amerikos gamtos stebuklą – Sumidero Kanjoną (El Canyon Del Sumidero)


Detali informacija, ką veiksime kiekvieną dieną visos kelionės metu:

1 diena. Atvykimas į sostinę, Meksikas.

Pasitikimas oro uoste ir pervežimas į viešbutį (su rusakalbiu gidu).

2 diena. Meksiko miestas.

Pažintis su miestu, Nacionalinis antropologijos muziejus ir išvyka į Teotihuaną

Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Meksiko miestą aplankant istorinį centrą – Sokalo aikštę, netoliese jos yra išlikę pagrindinio actekų ritualų centro – Major Šventyklos griuvėsiai. Taip pat pamatysite ispūdingą ir didžiausią Meksikoje katalikų katedrą, bei Nacionalinius (Prezidento) rūmus, išpuoštus garsiausio meksikiečių muralizmo pradininko Diego Rivieros freskomis. Keliaujame į Nacionalinį antropologijos muziejų – vieną iš turtingiausių Lotynų Amerikos muziejų. Muziejaus kolekciją sudaro daugybė archeologinių ir etnografinių artefaktų iš visų Meksikos regionų, atspindinčių unikalią šalies materialinės kultūros įvairovę. Po to vyksime į archeologinį Teotihuano kopleksą, kurį sudaro įžymiosios Saulės ir Mėnulio piramidės, Mirties kelias ir Plunksnuotosios gyvatės šventykla su gyvačių galvų ornamentu.

Grįžimas į 4* viešbutį Meksike.

*Nacionaliniai rūmai ne visuomet yra atverti klientams. Kelionės organizatorius pasilieka galimybę neaplankyti Nacionalinių rūmų, dėl galimų švenčių centrinėje Sokolo aišktėje, oficialių vizitų ar kitų aplinkybių, dėl kurių Nacionalinių rūmų lankymas būtų negalimas turistams.

3 diena. Puebla – Oaxaca

Pusryčiai. Po pusryčių išvykstatelink Pueblos, pakeliui pasigrožėsite aktyviais Popocatepetlio ir Istaxihuatlio ugnikalniais. Atvykstate į Puebla – „angelų miestą“, vieną iš UNESCO pavedo vietovių. Miestas garsus savo kolonialinio periodo architektūra, savo vietine virtuve, Talavera keramika, rankų darbo gaminiais, bažnyčiomis ir koplyčiomis. Išvykstate į Oachaką, taip pat į UNESCO paveldo sąrašą įtrauktą miestą. Vakarinė apžvalginė ekskursija po miestą, kuriuo ne veltui didžiuojasi patys meksikiečiai. Nakvynė 4* viešbutyje.

4 diena. Oaxaca – Monte Alban – Thule

Pusryčiai. Išvykstate į Monte Alban – senosios Zapotecų civilizacijos ceremonijų centrą, vieną iš įspūdingiausių archeologinių vietovių Meksikoje. Monte Alban įsikūręs ant kalvos, nuo kurios Jums atvivers panoraminiai vaizdai į Oachakos slėnį. 1987 m. Monte Alban taip pat buvo įtrauktas į UNESCO pavedo sąrašą. Pakeliui į Teuantepeką stabtelėsite prie didžiausio skersmens medžio visame pasaulyje – Tule. On the way to Tehuantepec, we will stop near the largest diameter tree in the world – Árbol del Tule. Vakare pasieksite nakvynės vietą viešbutyje Teuantepeke arba Salina Kruze.

5 diena. Sumidero kanjonas, San Kristobal de las Kasas

Po pusryčių Jūsų kelionė tęsis per Siera Madre kalnus į Sumidero kanjoną, kur Jūsų laukia pasiplaukiojimas laivu. Tikėtina, kad gali pavykti pamatyti krokodilus ar beždžiones, šio kanjono ir jo apylinkių gyventojus. Vietomis kanjono krantų uolos siekia iki 1000 metrų aukščio – tikrai įspūdinga! Po to vykstate į San Kristobal de las Kasas – šis XVI a. pradžioje ispanų kolonialistų įkurtas miestas, buvo viena pirmųjų gyvenviečių įkurta žemyne. Miestas žavi savo praeitų amžių dvasia. Apgyvendinimas 4* viešbutyje.

6 diena. San Chuan Chamula, Misol Ha ir Palenkė

Po pusryčių aplankysite San Chuan Chamula kaimelį, garsėjantį savo bažnyčia, kurioje indėnai atlieka katalikų šventiesiems skirtus ritualus. Bažnyčia tampa paslaptinga šventykla dėl daugybės degančių žvakių ir senovinės katedros tyloje skambančių tikinčiųjų balsų, besimeldžiančių tsotsil majų tarme. Nusileidę nuo šaltų Sierra Lacandona viršukalnių, ne tik pasigrožėsite Misol Ha* kriokliu, bet ir galėsite išsimaudyti! Vėliau vykstame į Palenkę, esant galimybei – pasivaikščiojimas po vakarinį miestą. Nakvynė 4* viešbutyje.

*Priėjimas prie Misol-Ha krioklio ne visada galimas (priklausomai nuo metų laiko), todėl kelionių organizatorius pasilieka teisę pakeisti Misol Ha krioklio lankymą kitų gamtos objektų lankymu.

7 diena. Palenkė ir Kampečė

Pusryčiai. Išvykstame į didžiausią senovės majų ritualų centrą – Palenkę. Vėliau Jūsų laukia vaizdingoji Kampečė, miestas ne veltui įtrauktas į UNESCO pavedo sąrašą. Rekomenduojama miestą apžiūrėti turistiniu traukinuku (už papildomą mokestį).

Nakvynė 4* viešbutyje Kampečėje arba pakeliui į Ušmalį.

8 diena. Kampečė – Ušmalis – Merida

Po pusryčių keliaujate į Ušmalį. Vienas iš gražiausių senovės majų miestų, didingas savo Puuk’o stiliaus architektūros statiniais, iki šių dienų nepraradusiais savo žavesio. Kitas sustojimas – Jukatano valstybės sostinė Merida. Turistus čia žavi Nepriklausomybės aikštė ir Paseo del Montejo – plati alėja, bei šalia jos esančios prabangios europietiško stiliaus rezidencijos, pastatytos XIX a.pab. – XX a. pr.

Nakvynė 4* viešbutyje Meridoje.

9 diena. Merida – Čičen Ica – Senotas – Kankunas

Po pusryčių leidžiatės į apžvalginę Meridos ekskursiją, aplankant gražiąsias kolonialinio stiliaus bažnyčias, katedrą ir aikštes. Po to vykstame į Čičen Icos archeologinę vietovę. Kukulkano piramidė ne tik įtraukta į UNESCO paveldo sąrašą, bet taip pat yra ir vienas iš 7 naujų septynių pasaulio stebuklų. Tuometet vykstate pasigrožėti senotu – tai reto grožio gamtos darinys požeminis ežeras, suformavęs karstinių urvų smegduobėse. Taip pat yra galimybė išsimaudyti. Atvykimas į Kankuną Kankunas įtrauktas į geriausių pasaulio kurortų dešimtuką. Kurorto pakrantės ilgis apie 25 km Jis gerai žinomas pasaulyje dėl savo begalinių balto smėlio paplūdimių ir skaidraus Karibų jūros vandens.

Kelionė į Meksiką, egzotinės kelionės


Į programos kainą įskaičiuota:

 • Pasitikimas oro uoste atvykus;
 • Pervežimai pagal programą;
 • Pusryčiai programos metu;
 • 4* viešbučiai, atitinkantys 4* viešbučių reikalavimus ir patogumus (išskyrus viešbutį Tuantepeke, 3*);
 • Rusakalbis licenzijuotas gidas (license from the National Institute of Anthropology and History);
 • Vanduo autobuse;
 • Wi Fi autobuse (Sprinters minivanuose ir mažesniuose automobiliuose) Informuojame, kad ryšys signalas nėra visuomet stiprus, priklausomai nuo teritorijos.

Į programos kainą neįskaičiuota:

 • Apgyvendinimas viešbutyje pasibaigus ekskursijai (t.y. viešbutis poilsiui skaičiuojamas atskirai);
 • Pervežimas po papildomo poilsio Kankune;
 • Lėktuvo bilietai Vilnius–Meksikas; Kankunas -Vilnius (su persėdimu);
 • Kelionės medicininių išlaidų draudimas (KRD);
 • Arbatpinigiai gidui ir vairuotojui;
 • Asmeninės išlaidos.

Svarbi informacija apie kelionę

 • Taikomos privalomos Covid-19 plitimą mažinančios priemonės, atitinkamai pagal šalies vidaus taisykles.
 • Atsiradus tipiniams COVID-19 simptomams (karščiavimui, kosuliui, slogai), turistui teks kreiptis medicininės pagalbos į vietą.
 • PTM neprisiima atsakomybės už susijusią logistiką ir išlaidas. Grupė tęs maršrutą. Gidas turės likti su grupe ir pagal programą bei laiku užbaigti ekskursiją.
 • Organizatorius neatsako už išlaidas ar pagalbą, jei kuriam nors iš keleivių pasireiškia COVID simptomai. Tokiu atveju užsikrėtęs turistas turi izoliuotis nuo grupės. Visas kitas išlaidas ir veiksmus prisiima turistas.
 • ** Pasiliekame teisę keisti programą, jei Meksikos vyriausybė įves naujas taisykles ir apribojimus, paskelbs specialias rekomendacijas dėl turizmo, kai kurių kultūros objektų uždarymo ir pan. Prašome suprasti tokias force majeure aplinkybes su pandemija.
 • Kelionės organizatorius esant būtinybei gali keisti programą, siekiant išsaugoti programos ir serviso kokybę.
  Domina ši kelionė?
  Susisiekite su Santitravels egzotinių kelionių vadybininke:
  Viktorija Mikelėnienė
  telefonu: +370 63993499
  arba užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su jumis susisieksime

Viktorija