fbpx

Meksika (maksimalus pažinimas)

Kaina - 3995 € + aviabilietas

INFORMACIJA APIE KELIONĘ Į MEKSIKĄ

Kai pas mus Lietuvoje pavasaris tik rodo pirmuosius ženklus, Meksikoje labai šilta ir gaivu. Siūlome Jums kelionę į pagrindines kultūrines ir religines vietas idealiai parinkta data. Jus pakerės didingos archeologinės vietovės, kolonijinė architektūra, tradicijų įvairovė ir natūralumas. Ši programa skirta specialiai tiems, kurie nori pamatyti kuo daugiau įvairių Meksikos miestelių.

Kelionės kaina: 3995 eurų + aviabilietas. Norint pratęsti kelionę papildoma poilsio diena 3* viešbutyje Kankune kainuotų apie 60 eurų asmeniui.


Detali informacija, ką veiksime kiekvieną dieną visos kelionės metu:

1 diena. Tarptautiniai skrydžiai

Atvykimas į Meksiko miestą. Oro uoste Jus pasitiks rusakalbis gidas. Būsite pervežti į viešbutį poilsiui.

Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Meksikas – Antropologijos muziejus – Teotihuakas

Po pusryčių Jūsų lauks pažintinis turas Meksiko mieste. Pirmiausia apsilankysite istoriniame miesto centre, kuris yra įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą. Pamatysite Sokalo aikštę ir šalia stūksančią didžiąją actekų šventyklą Templo Mayor. Taip pat pamatysime didžiausią katalikišką katedrą Meksikoje ir nacionalinius (prezidento) rūmus, kurių interjerą puošia pasaulinio garso meksikiečio tapytojo Diego Rivera freskos. Taip pat Aplankysime nacionalinį antropologijos muziejų – vieną iš turtingiausių muziejų Lotynų Amerikoje. Muziejaus kolekcija didžiuojasi archeologijos ir etnografijos artefaktais iš visos Meksikos – daiktiniais įrodymais, patvirtinančiais šalies kultūros originalumą ir spalvingumą. Popietę praleisime senoviniame Teotihuakano mieste (įtrauktas į UNESCO paveldą). Kopsime į visame pasaulyje žinomas Saulės ir Mėnulio piramides, pamatysime Mirusiųjų alėją ir Kecalkoatlio šventyklą, dekoruotą milžiniškais senoviniais raštais ir gyvatės galvomis. Vakare grįžtame į Meksiką.
* Nacionalinės šventės, valdininkų apsilankymo ar kitais galimais atvejais nacionaliniai rūmai turistams yra neprieinami. Tokiu atveju „Santi Travels” pasilieka teisę atšaukti vizitą į rūmus.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

3 diena. Tula – Queretaras – Guanajuatas

Po pusryčių keliausime į Tulos miestą, kurį įkūrė mistinė toltekų civilizacija. Šis miestas garsus savo milžiniškomis, apie 8 tonas sveriančiomis skulptūromis, vadinamais atlantais. Toltekų kultūra turėjo didelę įtaką vėlesnėms Mesoamerikos kultūroms – actekams, majams ir kitoms, mažiau žinomoms istorijoje, gentims. Vėliau keliausime į Queretaro miestą, žavintį savo architektūra – bažnyčiomis, vienuolynais ir akveduko tiltu. Vakarop atvyksime į Guanajuato miestą, kuris yra įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą. Šviesaus ir gyvybingo miesto istorija glaudžiai susijusi su sidabro gavyba, VIIIa. miestas galėjo pasigirti didžiausiomis sidabro kasyklomis pasaulyje. Šiame mieste viešėsite dvi naktis.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

4 diena. San Miguelis – Atotonilkas – Guanajuatas

Po pusryčių keliausime į spalvingąjį San Miguelio miestą. Akmenimis grįstos gatvelės, ryškūs pastatų fasadai, St. Miguel katedra, muziejai, puošnūs gyvenamieji namai Jus sužavės ir paliks malonų įspūdį. Vėliau vyksime į Atotonilko miestelį. Čia išvysite dailią Jėzaus Kristaus iš Nazareto bažnyčią, kurioje Miguelis Idalgo paskelbė Nepriklausomybės karą, o Gvadalupės motinos ikona tapo šio karo simboliu. Vakare grįšite į Guanajuatą nakvynei.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

5 diena. Morelija – Tekilos degustacija

Po pusryčių išvyksime į Morelijos regioną. Čia lankysitės vienoje tekilos gamintojų įmonėje, kur sužinosite apie įvairių rūšių tekilos gaminimo būdus. Taip pat turėsite tekilos degustacijos sesiją. Pasieksime Moreliją. Būsite sužavėti į UNESCO paveldo sąrašą įtraukta miesto centro architektūra bei tvarkingomis miesto gatvėmis.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

6 diena. Monarcho drugių biosferos rezervatas – Valle de Bravo

Šiandien pamatysite nuostabų gamtos stebuklą, keliausite į biosferos rezervatą stebėti drugelių. Kiekvienais metais Monarcho drugeliai migruoja iš Kanados į Meksiką ieškoti drėgnos ir šiltos vietos daugintis. Po ilgos, net 6000 kilometrų trunkančios kelionės, drugiai pasiekia Meksiką, kur lieka žiemoti. Biosferos rezervatas slypi miškingoje vietovėje kalvose. Nuo lapkričio iki kovo mėnesio, čia galima pamatyti tūkstančius nuostabiųjų drugelių. Bus nedrąsu net kvėpuoti – aplink nusvyrusios medžių šakos nuo drugelių gausos ant jų, o papūtus vėjui, staiga į dangų pakyla oranžinės spalvos raštuotų sparnelių debesys.. Taip pat šiame rezervate turėsite nevarginantį pasijodinėjimą žirgais! Po apsilankymo rezervate, vyksite į magišką nedidelį miestelį Valle de Bravo. Kolonijinis miestelis įsikūręs 1850 m virš jūros lygio vaizdingojoje Avandaro ežero pakrantėje.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai (dėžutėse) įskaičiuoti).

7 diena. Kakauamilpa grotos – Tasko

Po pusryčių vyksite į Kakauamilpa grotas, laikomas gražiausias visoje šalyje. Net 27-iose požeminėse salėse, maždaug 1400 metrų ilgio trasoje išvysite įspūdingus stalagtitus ir stalagmitus. Vėliau atvyksite į Tasko miestą, kuriame nakvosite. Šis miestas itin populiarus tarp keliautojų – tvarkingos siauros gatvelės, seni namai su raudonų čerpių stogais, tolumoje matomi kalnai, sužavi kiekvieną čia atvykusį svečią. Apsilankysite apžvalgos aikštelėje ant Atachi kalno, kur yra pastatyta 20m. aukščio “Kristaus Gelbėtojo” skulptūra. Nuo šios aikštelės atsivers puikus vaizdas į Tasko miestą bei jo apylinkes. Taip pat pamatysite sidabro verslo Tasko mieste pradininko, prancūzo Joseph de la Borda namą – muziejų, taip pat išvysite XVIII a. baroko stiliumi pastatytą Santa Prisca bažnyčią.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

kelione i meksika

8 diena. Atzala ežerai – Akapulkas

Po pusryčių paliekame Tasko miestą ir vykstame į Atzala mėlynuosius ežerus. Čia galėsite pasigrožėti nedideliais kriokliais ir atsigaivinti ryškiai mėlynos spalvos ežeruose. Tokią spalvą jie įgavę dėl didelės mineralų koncentracijos vandenyje. Vėliau važiuosime į žinomą kurortą – Akapulką. Šiuolaikiškas miestas įsikūręs 35km ilgio Ramiojo vandenyno pakrantėje.

9 diena. Meksikas

Šiandien grįšime į Meksiko miestą. Pervežimas truks apie 5 valandas, priklausomai nuo transporto srauto. Į Meksiko miestą atvyksite apie 15 – 16 valandą. Po pervežimo laisvas laikas mieste, poilsis viešbutyje.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

10 diena. Puebla – Oaksaka

Šiandien vyksime į Pueblą. Pakeliui į angelų miestą atsivers didingi aktyvių ugnikalnių Popokatepetlio ir Istaksiuatlio vaizdai. Pueblo miestas alsuoja kolonijine dvasia, išskirtine virtuve, garsėja keramikos dirbiniais, rankdarbiais, bažnyčiomis ir koplyčiomis. Po Pueblo miesto apžvalginio turo vyksime į UNESCO paveldo sąrašą įtrauktą Oaksako (Oaxaca) miestą.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

11 diena. Monte Albanas – Thulis

Po pusryčių Jūsų lauks turas į Monte Alban archeologinę vietovę. Tai senovės Zapotekų civilizacijos sakralinis centras, įkurtas vaizdingame Oaxao slėnyje. Taip pat, kelyje link nakvynės vietos sustosime pasigrožėti medžiu Thuliu, kuris turi plačiausią kamieną pasaulyje.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

12 diena. Sumidero kanjonas – San Kristobalis de las Casis

Po pusryčių keliausime nuostabiais Sierra Madre kalnyno keliais link Sumidero kanjono, kur tęsime savo kelionę motorine valtimi. Kanjonas sužavės – uolų aukštis vietomis siekia net 1000 metrų, pakrantėje galima išvysti krokodilų, o medžiuose gali pasirodyti beždžionėlės. Popiet lankysimės kolonijiniame mieste, įkurtame katalikų kunigų San Kristobalyje de las Casis. Šis miestas vis dar alsuoja praeities atmosfera.

13 diena. San Juan Čamula – Misol Ha krioklys * – Palenkė

Po pusryčių tęsime kelionę po Meksiką, aplankydami San Juan Čamulą – miestą, žymų savo unikaliu senovės majų ritualų ir krikščionių tikėjimo tradicijų mišiniu. Lankysitės vienoje iš didžiųjų bažnyčių ir sudalyvausite religinėje ceremonijoje. Šimtais žvakių apšviestoje koplyčioje pamatysite kaip žmonės meldžiasi majų dievui Tzotziliui. Palikus miestą, keliausime į Lacandon džiunglių (Lacandon selva) regioną, kur išvysite Misol Ha krioklį. Čia galėsite pailsėti ar net paplaukioti vandenyje. Vėliau atvyksime į Palenkę. Turint laiko, galėsite savarankiškai patyrinėti miesto gatveles.
* Misol Ha krioklys ne visada būna atviras lankytojams. Tokiu atveju kelionių agentūra pasilieka teisę keliautojams pasiūlyti kitą, ne mažiau įdomų gamtos objektą.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

14 diena. Palenkė – Kampečė

Po pusryčių Jūsų lauks turas po vieną iš žymiausių ir įdomiausių Meksikos Majų miestų – Palenkę. Turėsite pakankamai laiko ištyrinėti paslaptingojo miesto lobius – senovinius pastatus ir kvapą gniaužiančią tropikų augmeniją. Į popietę vyksime į kerintį kolonijinį uostą Kampečę, įsikūrusį Meksikos įlankos pakrantėje. Kampečė yra vienas iš keleto Meksikos miestų, iki šių dienų išsaugojęs kolonijinėje eroje pastatytus sutvirtinimus. Pagal pageidavimą, galima už papildomą mokestį vietoje užsisakyti kelionę tramvajumi. Nakvynė Kampečėje.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

15 diena. Kampečė – Ušmalis – Merida

Papusryčiavę keliausime į paslaptingąjį Ušmalio miestą, pasižymintį didingu Majų civilizacijos architektūriniu stiliumi, kuris iki šių dienų neprarado savo žavesio. Po to keliausime į kultūrinį centrą ir Jukatano sostinę – Meridą. Pagrindinis baltojo miesto traukos objektas yra miesto alėja Pasėjo del Montejo, apsupta prabangiais Europietiško stiliaus dvarais, pastatytais XIX-XX amžiuje.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

16 diena. Čičen Itaa – Ik kil ežeras – Kankunas

Po pusryčių keliausite į politinį ir apeiginį Majų kultūros centrą – Čičen Itsą. Pagrindinis archeologinės vietos lankytinas objektas yra Kukulkano piramidė, kuri yra vienas iš naujųjų septynių pasaulio stebuklų. Čia taip pat pamatysime senovinę observatoriją, milžinišką ritualinių žaidimų aukštelę, įvairias mažesnes šventyklas, senovinio “krepšinio” žaidimo aikštelę. Taip pat aplankysite pasigėrėjimą keliantį požeminį Ik-Kil ežerą (senotę). Čia galėsime atsipalaiduoti prieš kelionę į svetingąją Karibų jūros pakrantę. Nemokantys plaukti už nedidelį mokestį gali išsinuomuoti specialias liemenes, tačiau verta paminėti, kad net geri plaukikai pabijo plaukioti be liemenių tamsiame bedugniame ežere.. Vakare atvyksite į Kankuną. Nakvynė viešbutyje arba pervežimas į oro uostą.

* Paprastai keliautojai yra linkę dar bent porą dienų pabūti šiame kurortiniame mieste ir pasimėgauti Karibų jūra balto smėlio paplūdimiuose. Jei yra būtinybė išvykti skubiai, rekomenduojame užsisakyti skrydžius po 21:00 val. Turėkite omenyje, kad oro uoste reikia būti bent 2 val. iki skrydžio.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).


Į kainą įskaičiuota:

 • Transportas visos kelionės metu;
 • Apgyvendinimas viešbučiuose su pusryčiais ( esant labai ankstyvam išvykimui, pusryčiai pateikiami dėžutėse);
 • Rusakalbių gidų paslaugos;
 • Geriamas vanduo transporte;
 • Įėjimo mokesčiai į programoje paminėtus objektus;
 • Arbatpinigiai kambarinėmsviešbučiuose.
 • Pervežimas oro uostas – Meksikas;
 • Pervežimas Kankunas – oro uostas (pervežimai nebus įskaičiuoti, jei apgyvendinimo paslaugos bus užsakomos savarankiškai).

Į kainą neįskaičiuota:

 • Tarptautiniai skrydžiai Vilnius/Ryga – Meksikas; Kankunas – Vilnius/Ryga (Kaina nuo 950 eur.).;
 • Viešbutis Kankune po turo;
 • Kurorto mokestis Kankune apie 1 USD už naktį asmeniui.
 • Tranzitinė e-viza skrydžiui per JAV arba Kanadą, jei skrendama;
 • Gali prireikti oro uoste sumokėti išvykimo iš šalies mokestį ( ~ 28 USD/ asm.), jei mokestis nebūna įskaičiuotas į avia bilietą;
 • Mokesčiai atsiskaitant kredito kortele;
 • Nepaminėtas maitinimas;
 • Alkoholiniai ir nealkoholiniai gėrimai;
 • Skambinimo paslaugos;
 • Arbatpinigiai vairuotojams ir gidams;
 • Programoje nepaminėtos paslaugos;
 • Gido paslaugos laisvalaikiu ir poilsio kurorte metu;
 • Asmeninės išlaidos;
 • Kelionių rizikos draudimas.

Svarbi informacija apie kelionę

 • Kelionės programa gali nežymiai keistis dėl nenumatytų ir nuo kelionių  organizatoriaus neįtakojamų priežasčių;
 • Kaina nurodyta vienam asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje. Yra galimybė keliauti pavieniui asmenius – kaina perskaičiuojama.
 • Skrydžiai vykdomi įvairiomis oro linijomis su persėdimu;
 • Į ne ES šalis būtina vežtis pasą (asmens tapatybės kortelė NETINKA), galiojantį NE TRUMPIAU kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos;
 • Kelionių Organizatorius NEATSAKO už pasienio ir migracijos tarnybų pareigūnų veiksmus;
  Domina ši kelionė?
  Susisiekite su Santitravels egzotinių kelionių vadybininku:
  Santaras Bagužis
  el. paštu: info@santitravels.com
  telefonu: +37066699998
  arba užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su jumis susisieksime

Santaras