Marokas

Kaina - 1249 € + aviabilietas 

TRUMPA INFORMACIJA APIE KELIONĘ

Kelionės datos:

2019 05 03 – 05 16

2019 09 06 – 09 19

Galimi individualūs (pagal atskirą užklausimą) užsakymai su jau patikrintais patikimais vietiniais rusakalbiais arba anglakalbiais gidais. Programa derinama pagal laiką ir galimybes.

Kelionės kaina:

1249 € +aviabilietas 


Kasablanka – Rabatas – Šefšauenas – Volubilis – Meknesas – Fesas – Merzouga – Uarzazatas – Ait Benhadas –Marakešas – Es Savira – Agadiras

KELIONĖS PROGRAMA

1 diena.  Vilnius – Kasablanka

Atvykstate į Mohamedo oro uostą.
Pervežimas ir apgyvendinimas viešbutyje. Pirmasis susipažinimas su Maroku – turas po legendinę Kasablanką.
Pamatysite įspūdingą Hasano II mečetę (išorinė apžvalga) ir pasivaikščiosite vaizdinga „kornišo“ krantine (skrydžiui vėluojant – apžvalginė ekskursija po Kasablanką).

2 diena.  Kasablanka – Rabatas (92 km)

Iškart po sočių pusryčių kelionė į antrąjį pagal dydį po Kasablankos Maroko miestą – Rabatą.
Pažintinis turas.
Aplankysite senovinį nekropolį ir gyvenvietės liekanas – Šelą, pastatytą II a., Mohamedo V mauzoliejų, kurio valdymo metu Marokas atkovojo nepriklausomybę, XII a. Hasano bokštą (55 m. minaretas), senovines Kasba Udaja ir Medinos citadeles, pastatytas 18-ajame amžiuje, stebinančias savo didybe.
Apgyvendinimas.

4 diena.  Šefšauenas

Volubilis – Meknesas – Fesas (92 km)
Po sočių pusryčių keliaujame į Fesą – trečiąjį pagal dydį Maroko miestą, vieną iš keturių „Maroko imperatorių“ miestų. Pakeliui sustojame Volubilio ir Mekneso miesteliuose.
Volubilis buvo pastatytas II-III a. Čia išvysite gražiausius ir išraiškingiausius Romos laikotarpio griuvėsius Maroke. Atkasti ir dalinai restauruoti Kapitolijus, bazilika, pirtys, gyvenamieji namai, mozaika, kuri atspindi dvasinę ir žemišką erą ir t.t.
Meknese pamatysite išlikusią senamiesčio gynybinę sieną su Al Mansuro vartais (XVIII a. architektūros šedevras), aplankysite Mulaj Ismailo mečetę-kapavietę (Mekneso miesto įkūrėjo, Liudviko XIV ir Petro I amžininką). Galėsite susipažinti su jos senosiomis klėtimis, vandens rezervuaru, arklide, nusileisti į požeminį kalėjimą, kur buvo laikomi vergai iš Europos, dovanoti sultonui.
Tęsiame kelionę į Fesą. Apgyvendinimas riade (vietiniame viešbutyje).

5 diena.  Fesas

Turas po seniausią Maroko imperatorių ir pagrindinį dvasinį miestą – Fesą. Jį įkūrė Idrisas I dar 808 metais. Fesas – tai ryškus arabų-Andalūzijos kultūros kūrinys.
Neskubėdami pasivaikščiosime po šį pasakišką miestą, pasigrožėsime jo panorama, užsuksime į
Mediną per Bab Bužludą. Pamatysime kur buvo tradiciškai apdirbama oda, stalių rajoną, mečetę Medresė Buananja, Karauin universitetą, kurį pastatė Fatima Fihrija dar 9 amžiuje, fontaną Nežarin, dekoruotą įspūdinga mozaika ir ornamentu, praeisime paslaptingomis gatvelėmis ir užsuksime į žymiuosius rytų turgus bei pamatysime rankų darbo keramikos gamyklą (mėlynoji Feso spalva).
Nakvynė riade (vietiniame viešbutyje). Pusryčiai įskaičiuoti.

6 diena.  Fesas – Merzouga (470 km)

Po pusryčių išvykstame į Maroko dykumos perlą – nuostabųjį Merzougą. Čia lygi stepė susilieja su didingąja Sachara. Tai geriausia vieta mėgautis kerinčiomis smiltinėmis kopomis, kurios saulei leidžiantis nusidažo įvairiausiomis spalvomis ir atspalviais. Kelias į Merzougą eina pro mažesnius, bet neatsiliekančius savo grožiu miestelius Ifraną, Mideltą, Erfudą.
Nakvynė viešbutyje.

7 diena.  Merzouga – Uarzazatas (400 km)

Iš pat ryto, dar prieš pusryčius keliaujame pasitikti saulėtekio Sacharos dykumoje! Važiuosime džipais, užsuksime į vietinius kaimelius, susitinksime su beduinais, kurie būtinai pakvies Jus pasivaišinti marokietiška arbata be cukraus. Išvysite gražiausią gyvenime saulėtekį smėlio kopose.
Po pusryčių važiuojame į Uarzazatą.
Kelionės metu grožėsitės kvapą gniaužiančiais vaizdais, bei galėsite pasivaikščioti Todros tarpeklyje.
Nakvynė viešbutyje.

8 diena.  Uarzazatas – Ait Benhadas – Marakešas (400 km.)

Pažintinis turas po miestą, pageidaujantiems – apsilankymas kino studijoje.
Kelionė į Marakešą per Ait Benhadą.
Ait Benhadas – kasba (sustiprintas berberų miestas iš molio, kuris tarnavo kaip prieglobstis vietiniams gyventojams karo metu, o likusį laiką buvo naudojamas gyvenimui), unikalus miestas Maroke, žinomas ne tik dėl įspūdingo kraštovaizdžio ir tvirtovę primenančios architektūros, bet ir to, kad čia buvo filmuojamos garsių filmų „Gladiatorius“, „Babelis“, „Mumija“, „Persijos princas“ scenos. Tęsiame kelione pro Tizin-Tiškos perėją (aukštis 2 260 m.)
Atvykstame į Marakešą ir apsigyvename riade. Pusryčiai įskaičiuoti.

9 diena.  Marakešas

Po pusryčiu išvykstame į turą po Marakešą.
Pamatysite didingus XIX a. Bahia rūmus. Tai gana jaunas pastatas, pradėtas statyti 1880 m. Jo pavadinimas reiškia „gražuolės rūmai“. Jos pastatė didysis sultonų (Mulajus Hasanas ir Mulajus-Abd-al-Aziza) viziris – Sidi Musa – vienai iš savo 24 sugulovių. Sodas Mažorel nepanašus nei į vieną pasaulio sodų. Jis įsikūrė tarp senųjų musulmonų rajonų ir naujojo miesto. Šį rojaus vietelę įsigijo įžymus mados dizaineris Yves Saint Laurent‘as. Kitas išskirtinis pastatas – Kutubijos minaretas. Minaretas ir mečetė pastatyti 12 amžiuje, o minareto aukštis siekia 77 metrų. Pamatysite ir Menarą, Saadinų šeimos kapavietę bei Žamaa El Fna aikštę.
Nakvynė riade.

10 diena.  Marakešas – Es Savira (200 km.)

Po pusryčių vykstame į Es Savirą – žvejybos uostą, kuris buvo žinomas finikiečiams jau VII amžiuje prieš Kristų, o vėliau ir romėnams. 1506 metais portugalai pradėjo stiprinti miestą. Sultono Saadino iš Saaditų dinastijos valdymo periodu (1628 m.) tvirtovės statyba buvo tęsiama. 1960-70-aisiais miestas tapo hipių „meka“.
Pažintinis turas po Es Savirą. Pamatysite išgarsėjusią portugališką tvirtovę, uostą, Mediną, autentiškas suvenyrų ir žuvies parduotuvėles.
Nakvynė riade.

11 diena – 13 diena  Poilsis Agadyryje

14 diena. Skrydis namo


 Į kainą įskaičiuota:

 • Apgyvendinimas pasirinktuose vieįbučiuose su pusryčiais (6 ir 7d. Pusryčiai ir vakarienės);
 • Transportas;
 • Rusakalbis gidas 11d;
 • Bilietai į muziejus :Chellah, Attarine,Medersa Bouanania, Grenier of Meknes, Volubilis, Bahia Palace, Medersa Ben
 • Yousef, Majorelle Garden;
 • Ekskursija su džipais: saulės sutikimas dykumoje;
 • 1/2 vandens dienai.

Neįskaičiuota:

 • Įvairus gėrimai;
 • Maitinimas, išskyrus pusryčius ir 2 vakarienes;
 • Papildomos paslaugos viešbučiuose(numerių aptarnavimas, telefonas);
 • Asmeninės išlaidos;
 • Įėjimo bilietai, nenurodyti programoje;
 • Arbatpinigiai gidui ir vairuotojui;
 • Kelionės rizikos draudimas.

Svarbi informacija apie kelionę

 • Galutinė kaina gali keistis dėl aviabilietų kainų pokyčio, kuro mokesčių ir/ar valiutos kurso pokyčių;
 • Nesusirinkus minimaliam keliautojų skaičiaus (12 asm.), kelionės kaina perskaičiuojama, nesutikus, grąžinami sumokėti pinigai arba keičiama į kitą kelionę;
 • Kelionės organizatorius pasilieka teisę optimizuoti maršrutą likus mėnesiui iki kelionės pradžios;
 • Skrydžiai dažniausiai vykdomi TURKISH AIRLINES arba UKRAINE INTERNATIONAL AIRLINES oro linijomis;
 • Į ne ES šalis būtina vežtis pasą (asmens tapatybės kortelė NETINKA), galiojantį NETRUMPIAU kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos;
 • Kelionių Organizatorius NEATSAKO už pasienio ir migracijos tarnybų pareigūnų veiksmus.

 

  Domina ši kelionė?
  Susisiekite su Santitravels egzotinių kelionių vadybininke:
  Agnė Bagužienė
  el. paštu: agne@santitravels.com
  telefonu: +370 620 47347
  egzotines keliones
  arba užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su jumis susisieksime