fbpx

Madagaskaras

Kaina - 2369 € + aviabilietas

INFORMACIJA APIE KELIONĘ Į MADAGASKARĄ

Kelionės data:

2024 birželio 3 d. – birželio 18 d. 

Kelionės trukmė: 16 dienų

Kelionės kaina: 2 369 Eur + aviabilietai

Unikali pažintis su Afrika – Madagaskaras

Šios kelionės metu keliausime pro įstabiausias Madagaskaro vietas – kalnus, slėnius, spalvingus miestelius ir atogrąžų miškus. Susipažinsime su vietinių kaimelių gyvenimo ritmu bei aplankysime didžiausius šalies nacionalinius parkus, kuriuose mus lydės lemūrai, chameleonai ir gigantiški baobabai. Poilsiausime jaukiuose nameliuose ant Indijos vandenyno kranto. Šioje programoje nėra numatomi ilgi žygiai pėsčiomis, ir visos nakvynės bus viešbučiuose arba svečių namuose.

Susirinkus 10 asmenų grupei, kelionė į Madagaskarą vyks su profesionaliu vadovu iš Lietuvos:

 • visada išspręs netikėtai iškilusius nesklandumus, jei tokie atsirastų;
 • esant poreikiui atliks vertėjo paslaugas;
 • siekiant užtikrinti sklandžią kelionės eigą, glaudžiai dirbs kartu su vietiniais gidais ir vairuotojais.

Detaliau, ką veiksime ir kur keliausime kiekvieną kelionės dieną:

1 diena. Vilnius – Tarpinis oro uostas – Antananarivas

Tarptautiniai skrydžiai. Vakare atvykimas į Madagaskaro sostinę, pervežimas į viešbutį. Poilsis.

2 diena. Antananarivas – Marozevo – Andasibė

Pusryčiai. Dienos pirmoje pusėje turėsite apžvalginį turą po Madagaskaro sostinę Antananarivą. Popiet keliausite link Andasibės miestelio, esančio į pietus nuo sostinės ( ~ 80 km ). Tai egzotiška vieta, apsupta žaliuojančių miškų ir šalia tekančios upės. Vieninteliai pastatai iš betono Andasibėje yra paštas, traukinių ir autobusų stotys, bei keletas bažnyčių. Pakeliui aplankysite privatų Pereyras Marozevo rezervatą, kuriame išvysite pačių įvairiausių rūšių chameleonus, o vėliau pasieksite ir atogrąžų miškus.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

3 diena. Andasibė – Vakona nacionalis parkas-rezervatas

Po pusryčių lankysitės Analamazaotra nacionaliniame parke, kuriame išvysite pačias įvairiausias lemūrų rūšis. Tarp jų – didžiausių lemūrų rūšis „Indri Indri” (jų ūgis gali siekti 1,6 m); šių lemūrų būriai keliauja medžių viršūnėmis. Vaikštinėdami po parką ieškosite ir kitų lemūrų rūšių (pilkųjų bambukinių lemūrų, ar rudųjų raudonpilvių lemūrų). Šis parkas žavi marga flora ir fauna, todėl čia pamatysite ir mėlynąsias gegutes, medžių gyvates, Parsono chameleonus, bei begalę kitų gyvūnų. Vėliau keliausite į Vakona rezervatą, kuriame galėsite iš arčiau pažvelgti į fosų ir krokodilų gyvenimą. Po apsilankymo rezervate kanajomis plauksite į Cata lemūrų salą.

Nakvynė viešbutyje/bungaluose/svečių namuose (pusryčiai įskaičiuoti).

4 diena. Andasibė – Ambatolampis – Antsirabė

Anksti ryte Jūsų lauks dienos kelionė į Antsirabę (~ 310 km). Sustosite Ambotolampyje pamatyti vietinį aliuminio fabrikėlį. Čia neišvysite modernaus pastato su profesionaliomis daiktų gaminimo mašinomis, bet pamatysite savadarbes krosnis, įvairiausius rakandus, sustatytus tiesiog kieme. Toliau tęsite kelionę į Antsirabę, kur nakvosite.

Nakvynė viešbutyje/bungaluose/svečių namuose (pusryčiai įskaičiuoti).

5 diena. Antsirabė – Tritriva ežeras 

Po pusryčių turėsite apžvalginį turą po Antsirabės miestelį, kuris nustebins savo spalvotais pastatais ir tvarkingomis gatvelėmis. Po to nuvyksite pamatyti legendomis apipintą Tritriva vulkaninį ežerą, pasižvalgysite vietiniuose kaimeliuose, aplankysite vietinę pradinę mokyklą.

Nakvynė viešbutyje/bungaluose/svečių namuose (pusryčiai įskaičiuoti).

6 diena. Ambositra – Ranomafana

Po pusryčių tęsite kelionę link Ambositros (~105 km.). Ambositra – tai žalumos nestokojantis kalnų miestelis, pulsuojantis menu, jį galima drąsiai pavadinti medžio inkrustacijų ir skulptūrų sostine. Neaplankyti vietinių menininkų dirbtuvių būtų tikra nuodėmė. Šiame miestelyje meno dirbiniai yra gerokai pigesni nei Antananarive, todėl turėsite puikią progą jų įsigyti. Smagiai praleidę laiką miestelyje, tęsite kelionę važiuodami link Ranomafanos (~130 km.).

Nakvynė viešbutyje/bungaluose/svečių namuose (pusryčiai įskaičiuoti).

7 diena. Ranomafana – Kelilalina

Šiandien apsilankysite dar viename Madagaskaro nacionaliniame parke, kuris įtrauktas į UNESCO sąrašą. Jame gyvena nemažai retų ir tik čia sutinkamų augalų ir gyvūnų rūšių. Pamatysite lemūrų, įvairių paukščių ir driežų. Talatekely atogražų miške yra įrengta nemažai patogių vaikščiojimui medinių takų, laiptų ir tiltelių, tad pažinti vietovę nebus sudėtinga. Toliau tęsite kelionę, aplankydami Kelaliną. Tai nedidelis kaimelis, kur sutiksite svetingus gyventojus ir jų karalių. Dažnai svečiams jie surengia nedidelį pasirodymą.

Nakvynė viešbutyje/bungaluose/svečių namuose (pusryčiai įskaičiuoti).

8 diena. Ranomafana – Fianarantsoa

Po pusryčių tęsite kelionę link Fianarantsoa (~ 62 km.). Ten turėsite apžvalginį turą, kur gyvena didelė dalis Betsileo genties atstovų. Pamatysite neaprėpiamus ryžių laukus, kuriuos kruopščiai prižiūri vietiniai.Papietausite taip pat vietinėje šeimoje.

Nakvynė viešbutyje/bungaluose/svečių namuose (pusryčiai įskaičiuoti).

9 diena. Fianarantsoa – Ambalavao – Ranohira

Po pusryčių keliausite link Ambalavao, į privatų lemūrų parką – „Anja“(~65 km.). Didžiausias šio rezervato turtas – lemūrai su baltos ir juodos spalvos „žiedais“ ant uodegos. Tęsite kelionę link Ranohiros, kur prasideda Isalo nacionalinis parkas (~200 km.).

Nakvynė viešbutyje/bungaluose/svečių namuose (pusryčiai įskaičiuoti).

10 diena. Isalo nacionalinis parkas

Papusryčiavę, turėsite visos dienos pažintinį turą po Isalo nacionalinį parką. Jo plotas užima 81 000 ha. Tai vienas populiariausių nacionalinių parkų Madagaskare, o vaizdai jame tiesiog atima žadą – žygiuosite kanjonais, vešliais atogrąžų miškais, kurių kraštovaizdį perpina ryžių laukai, kalnais tekanti upė, palmės ir bambukai. Žygio metu Jus visur lydės lemūrai ir chameleonai, kurie netoliese suka lizdus. Turėsite progą pasimaudyti natūraliuose baseinuose, papietauti ir pasigrožėti kriokliais. Grožėsitės saulėlydžiu nuo Fenetre de I’salo uolos.

Nakvynė viešbutyje/bungaluose/svečių namuose (pusryčiai įskaičiuoti).

11 diena. Ranohira – Toliaris – Ifatis

Po pusryčių vyksite link Toliario(~230 km.). Aplink vien savanos ir dygliakrūmių vaizdai. Sustosite nusifotografuoti prie įspūdingųjų baobabų. Apsilankysite botanikos sode, kur išvysite endemines augalų rūšis. Poilsis atvykus Ifatyje.

Nakvynė viešbutyje/bungaluose/svečių namuose (pusryčiai ir vakarienės įskaičiuoti).

12 diena. Ifatis

Po pusryčių turėsite pasiplaukiojimo prie rifo pramogą. Tai puiki galimybė išbandyti paviršinį nardymą. Rekomenduojame į kelionę pasiimti savo nardymo kaukes, vamzdelius. Šiek tiek vėliau pasižvalgysite vietinių žvejų kaimelyje. Per pietus poilsis, o vakare stebėsite žvejų genties – Vezo pasirodymą.

Nakvynė viešbutyje/bungaluose/svečių namuose (pusryčiai ir vakarienė įskaičiuoti).

13 diena. Ifatis – Toliaris – Anakao

Ryte turėsite pervežimą į Toliarį, iš kur motorine valtimi persikelsite į Anakao. Poilsis be pažintinės programos.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai ir vakarienė įskaičiuoti).

14 diena. Anakao

Poilsis viešbutyje.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai ir vakarienė įskaičiuoti).

kelione i madagaskara

15 diena. Anakao – Toliaris – Antananarivas

Pervežimas į Toliary, į oro uostą. Skrydis į sostinę. Atvykus galėsite patyrinėti amatininkų turgų, pasmaguriauti vietinių patiekalų ir įsigyti trūkstamų suvenyrų.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

16 diena. Tarptautiniai skrydžiai

Šiandien turėsite nevarginantį turą su gidu po miestą ar jo apylinkes, ko dar nebūsite spėję aplankyti 2-ąją kelionės dieną. Vėliau – pervežimas į oro uostą skrydžiui atgal į Lietuvą.


Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • nakvynės 2-3* viešbučiuose arba svečių namuose su pusryčiais turo metu;
 • nakvynės 4* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis poilsio dienomis;
 • 2 nakvynės palapinėse;
 • anglakalbis arba rusakalbis (pagal užklausimą) gidas turo metu ( išskyrus poilsio dienomis);
 • vietinis skrydis Toliaris – Antananarivas (apie 220 Eur/asm.);
 • įėjimo mokesčiai visuose parkuose ir rezervatuose, paminėtuose programoje;
 • vietiniai gidai parkuose ir rezervatuose;
 • pervežimai iš oro uostų ir kelionės metu (visureigiais ir autobusais)
 • bagažo gabentojų paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • tarptautinio skrydžio bilietas (apie 700 – 1000 Eur/asm.);
 • priemoka už maitinimą, nenurodytą programoje;
 • mokesčiai už programoje nenurodytus lankomus objektus, leidimus ir gido paslaugas laisvalaikiu;
 • kelionių rizikos draudimas;
 • Madagaskaro viza ir kiti jai taikomi mokesčiai ( ją įsigyti galima atvykus į Madagaskarą, oro uoste, kaina apie 35 Eur/asm.);
 • arbatpinigiai gidams ir vairuotojams;
 • galimi papildomi vietinių oro uostų mokesčiai;
 • asmeninės išlaidos.

SVARBI INFORMACIJA

 • Galutinė kaina gali keistis dėl aviabilietų kainų pokyčio, kuro mokesčių ir/ar valiutos kurso pokyčių;
 • Nesusirinkus minimaliam keliautojų skaičiui (10 asm.), kelionės kaina perskaičiuojama, nesutikus, grąžinami sumokėti pinigai arba keičiama į kitą kelionę;
 • Kelionės organizatorius pasilieka teisę optimizuoti maršrutą likus mėnesiui iki kelionės pradžios;
 • Į ne ES šalis būtina vežtis pasą (asmens tapatybės kortelė NETINKA), galiojantį NE TRUMPIAU kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos;
 • Kelionių Organizatorius NEATSAKO už pasienio ir migracijos tarnybų pareigūnų veiksmus;
 • Kelionių organizatorius pasilieka teisę kelionės metu keisti programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui, dėl vizų pratęsimo, naujų lėktuvo bilietų, skiepų ir kt.

Daugiau apie Madagaskarą skaitykite čia


KELIAVUSIŲ Į MADAGASKARĄ ATSILIEPIMAI:

Loreta
2019-11-05

Keliavome 2019 rugpjūčio mėnesį. Noriu nuoširdžiai padėkoti Santitravels agentūros darbuotojams už puikią kelionės organizaciją ir nuoširdų rūpestį mūsų atostogomis. Esame patyrę keliautojai, bet šioje kelionėje buvo tokių nuotykių, kurie ir mums buvo pirmą kartą. Asmeniškai noriu padėkoti gerb. Agnei už greitus sprendimus savo keliautojų naudai, moralinį palaikymą, atsakingą požiūrį į klientą , esant sudėtingomis situacijomis.

Agne, jūs esate puiki profesionalė!  

Šalies gamta nuostabi, kelionės maršrutas apgalvotas ir įdomus, gerai parinkta malagasė gidė. Santitravel patikima agentūra , kurią galiu rekomenduoti visiems. Tik jūsų profesionalumo ir pastangų dėka mūsų atostogos buvo puikios! Ačiū !
.

Kęstutis
2019-09-26

Puikus vadovas iš Lietuvos – Santaras Bagužis, idealiai suderintas maršrutas, įkopimas į Pico viršūnę ir šiaip visa organizacija.

Diana
2019-09-26

Tikrai nemažai keliauju, bet pirmoje vietoje Madagaskaras, nors jau buvau prieš 5 metus.Gamta, žmones, įspūdžiai.Būtinai Madagaskaras turi būti lankytinų šalių sąraše:)

Vygintas
2019-09-26

Kelionės originalios, gerai organizuotos, kvalifikuoti gidai. Neišdildomą įspūdį paliko malagasiai ir afrikos gentys.

.
Rasa Vaičiūnienė
2017-09-28
.
teko keliauti ne viena syki… tikrai nuoširdiai ir atsakingai dirba….kelione i Madagaskara buvo nepakartojama…. ACIU 
  Domina ši kelionė?
  Susisiekite su Santitravels egzotinių kelionių vadybininku:
  Santaras Bagužis
  el. paštu: info@santitravels.com
  telefonu: +37066699998
  arba užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su jumis susisieksime

Santaras