fbpx

Šri Lanka ir senovės karalysčių paslaptys

Kaina - 1190 € + aviabilietas

INFORMACIJA APIE KELIONĘ Į ŠRI LANKĄ

Kelionės datos:

2024 02 12 – 02 26 (renkama grupė iki 12 asmenų)
2024 03 03 – 03 14 (renkama grupė iki 12 asmenų)

Visos kelionės metu Jumis rūpinsis mūsų vietinis, licencijuotas, didelę darbo patirtį turintis rusakalbis/anglakalbis gidas. Niekas geriau nepažįsta šalies, nei žmogus kuris gimė ir užaugo Šri Lankoje.

Kelionės kaina:

1 190 € + aviabilietas (nuo 12 asmenų grupei)


Šios kelionės metu maksimaliai susipažinsite su nuostabiąja Šri Lanka .Kiekvienas iš Jūsų turėsite unikalią galimybę savo akimis pamatyti salą kur vaizdai pakeri, sužinotos istorijos verčia stebėtis, vietinių žmonių šypsenos paperka, o beribiai auksinio smėlio paplūdimiai, nors trumpam, leidžia pamiršti viską pasaulyje.  Poilsį praleisite tropiniuose Indijos vandenyno paplūdimiuose.

kelione i sri lanka, egzotines keliones


KELIONĖS PROGRAMA

1 diena. skrydis Vilnius – Stambulas

2 diena.  Colombas. Habarana (gidas) 

Atskridus į Colombą, perėjus patikras ir pasiėmus lagaminus , prie išėjimo iš oro uosto, Jus pasitiks , (su pavardės užrašu rankose) mūsų rusakalbis gidas. Kartu išvykstate į Habaraną. Pakeliui pradėsite pažindintis su nuostabiai, žalia ir ežeringa sala. Vakare turint noro – galėsite pajodinėti ant dramblių.

Vakarienė ir nakvynė 3* viešbutyje (vakarienė įskaičiuota).

3 diena.  Polonaruva. Sigirija arba Liūto uola (gidas)

Po pusryčių Jūsų lauks gidas ir kartu išvyksite į nuostabiausias salos vietas. Pradėsite nuo Polonaruvos. Tai buvusi senoji Šri Lankos sostinė. Didžiulė parko teritorija, pagodos ir stupos, karaliams pastatytos maldos vietos, baseinų griuvėsiai– visa tai didingos civilizacijos palikimas. Būnant šioje vietoje galėsite pabandyti įsivaizduoti kaip viskas atrodė 800 metų atgal didžiuoju karalių klestėjimo laikotarpiu kai ten buvo klestintis komercinis ir religinis centras.
Antroje dienos pusėje vyksite į Sigiriją – vieną iš vertingiausių Šri Lankos istorinių paminklų, neprilygstamo miesto planavimo, vandens inžinerijos, sodininkystės ir meno derinių. Dėl savo unikalumo Sigirija 1982 m. UNESCO paskelbta Pasaulio paveldo objektu. Turbūt neveltui 🙂
Rūmų ir tvirtovės kompleksas stovi ant masyvios uolos, maždaug 200 metrų aukščiau nei aplinkinis kraštovaizdis. Didžiulė tvirtovės teritorija talpina savyje apsodintus sodus, tvenkinius, kanalus, alėjas ir fontanus. Vienas iš ryškiausių Sigirijos bruožų – veidrodinė siena. Senosiomis dienomis ji buvo taip nuodugniai nupoliruota, tam, kad karalius galėtų matyti joje savo atspindį.
Vakarinė Sigirijos siena buvo visiškai padengta freskomis. Aštuoniolika jų išliko iki šių dienų.
Freskose vaizduojami nuogų moterų – Kasyapos žmonų ir sugulovių atliekančių religinius ritualus portretai – spėjama galėtų reikšti duoklę moters grožiui ….

Nakvynė 3* viešbutyje (pusryčiai ir vakarienė įskaičiuoti).

4 diena.  Dambula šventykla. Matale prieskonių sodas (gidas)

Po pusryčių išvažiuojate link Kandi. Dienos tikslas pamatyti pakeliui esančią Dambulа šventyklą, kuri yra viena įspūdingiausių, didžiausių ir autentiškiausių Šri Lankos vienuolynų. Tai uoloje iškalta budistų šventykla, kurią sudaro penkių olų kompleksas. Šiame vienuolyne rasite virš 150 įspūdingų Budos atvaizdų, kurių pati didžiausia – milžiniška 14 metrų pločio Budos figūra. Aplink šventyklą vaikštynėjantys budistų vienuoliai sukurs nepamirštamą reginį. Vėliau aplankysite prieskonių sodą kuris randasi Mataleje. Tai vidutinio dydžio regioninis miestas salos širdyje , derlingas slėnis, kurio aukštis siekia 300 m. Į šiaurę nuo miesto yra dešimtys prieskonių plantacijų, kuriuose auga vanilė, guma, cinchona, džakuziniai vaisiai, kakava ir kardamonas. Vieną iš jų Jūs ir aplankysite: prieskonių ir žolelių sodą, kur savo akimis pamatysite kaip auga tradiciniai prieskoniai ir vaistažolės, matysite tradicinę maisto gaminimo demonstraciją.

Nakvynė 3* viešbutyje (pusryčiai ir vakarienė įskaičiuoti).

5 diena.  Kandi. Budos danties šventykla. Nuvara Elija

Kandi miestas – tai vienas iš gražiausių pasaulyje šiuolaikinių kultūros centrų. Čia daug senovės paminklų, keistai iškarpytų krūmų ir statinių. Važiuojant per Kandi miestelį aplankysite pakeliui esančią Budos danties šventyklą – tai pagrindinė Kandi įžymybė. Pervažiuojate į Nuvara Eliją. Tai vienas iš žymiausių ir patraukliausių Azijos kurortų . Šis miestas – sodas apsuptas kalnais ir kriokliais, randasi 1880 metrų virš jūros lygio. Kelionės metu lydėjęs karštis, čia palengva pasimirš. Aplink plytinčios arbatmedžių plantacijų spalvos ir gaivos kvapai nors trumpam nukels jus į kitą laiką, kitą pasaulį. Pačios tikriausios ir autentiškiausios arbatos galėsite įsigyti arbatos krautuvėlėje.

Nakvynė 3* viešbutyje (pusryčiai ir vakarienė įskaičiuoti)

6 diena. Gale olandų fortas (gidas)

Šiandieną po pusryčių lankysite vieną iš įdomiausių salos istorinių vietų – Gale miestą, uostą ir buvusį fortą. Tai trečias pagal dydį Šri Lankos miestas esantis 116 km. nuo Kolombo. Istorikai teigė, kad pirmieji europiečiai išlipę šiame uoste – buvo portugalai. Tačiau pagrindiniai nuopelnai Gale miesto kūrime priklauso olandams. Viskas buvo kaip filme: 1505 metais portugalų flotilė pasiklydo jūroje, bet surado užuovėję šioje žemėje. Ryte išgirdę giedant gaidį – vietovę pavadino Galo (portugališkai gaidys ) ir įsikūrė kaip namuose 🙂 . 1589 metais po vieno vietinių sukilimo, portugalai pastatė paprastą uosto apsaugos įtvirtinimą ir pavadino tvirtovę “Santa Cruz Fortaleza”. 1640 m. tvirtovę atakavo olandai, ir portugalų valdymo era baigėsi. Suvokdami strateginę uosto svarbą 1663 m., olandai pastatė (Galle) fortą , kuris ir dabar yra viena iš labiausiai saugomų kolonijinių fortų Azijoje. Forto teritorijoje buvo pastatytas visas miestas: šventyklos, gyvenamieji ir administraciniai pastatai, švyturys, kalėjimas, gatvės, iš kurių daugelis dar turi olandiškus pavadinimus.

Nakvynė 4* viešbutyje ant jūros kranto (vakarienė įskaičiuota).

7, 8, 9, 10, 11, 12 dienos. Poilsis su pusryčiais ir vakariene Hikkaduwa kurorte

13 diena. Išsiregistravimas iš viešbučio

Gidas perveža Jus į oro uostą. Pagal galimybę, trumpa ekskursinė programa Colombe. Išskrendate iš Colombo namo.

14 diena. Vilnius

P.S. 
Kelionės programos išdėstymas gali keistis priklausomai nuo laiko kuriuo keliaujate. Nuo keliavimo laiko priklausys ir kurioje salos dalyje turėsite poilsį.


Dėmesio! Galima poilsį perkelti į Maldyvus. Dėl tokios galimybės ir kainų teiraukitės asmeniškai.

Į kainą įskaičiuota:

 • Pažintinė programa Šri Lankoje (individuali programa su anglakalbiu/rusakalbiu gidu);
 • 4* viešbutis poilsio metu (7 naktys);
 • 3* viešbučiai programos metu (4 naktys);
 • Patogus transportas kelionės metu (autobusu/mikroautobusu) su oro kondicionieriumi;
 • HB maitinimas (pusryčiai ir vakarienė) / DBL kambarys
 • Pervežimai iš ir į oro uostą;
 • Kelionės dokumentų tvarkymas;

Į kainą neįskaičiuota:

 • Šri Lankos viza;
  Tarptautiniai avia bilietai (nuo 500 eur.);
 • Mokami objektai pažintinės programos metu – Sigirija 30 USD/asm; Polonaruva 25 USD/asm.; Dambula 13 USD/asm.; Budos danties šventykla 10 USD/asm., Jalos nacionalinis parkas 25
 • USD (papildomai galimas turas visureigiais 50 USD);
 • Papildomi turai (poilsio prie jūros metu, esant pageidavimams);
 • Arbatpinigiai gidui ir vairuotojui;
 • Asmeninės išlaidos;

SVARBI INFORMACIJA

 • Skrydžiai  dažniausiai vykdomi TURKISH AIRLINES ir Ukraine International Airlines oro linijomis;
 • Nesusirinkus minimaliam keliautojų skaičiaus (12 asm.), kelionės kaina perskaičiuojama, nesutikus, grąžinami sumokėti pinigai arba keičiama į kitą kelionę;
 • Į ne ES šalis būtina vežtis pasą (asmens tapatybės kortelė NETINKA), galiojantį NE TRUMPIAU kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos;
 • Kelionių organizatorius  NEATSAKO už pasienio ir migracijos tarnybų pareigūnų veiksmus;
 • Kelionių organizatorius pasilieka teisę kelionės metu keisti programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui, dėl vizų pratęsimo, naujų lėktuvo bilietų, skiepų ir kt.

Kodėl Šri Lanka?

 • Didingos civilizacijos palikimo pėdsakai;
 • Paslapties persisunkusios freskos uoloje ir kvapą gniaužianti panorama uolos viršūnėje;
 • Tūkstantis žalių atspalvių žymiausių pasaulio arbatų arbatmedžių plantacijose;
 • Platūs smėlio paplūdimiai su gyvais povandeniniais koraliniais parkais;
 • Saloje vyraujanti harmonija – tarp žmonių, gyvūnų ir gamtos.

ATSILIEPIMAI:

Dovilė
2020-01-02

Dėkojam už gerai organizuotą kelionę į Šri Lanką. Labai patiko turėti kelių dienų pažintinį turą, ne vien poilsį. Kai šalis tolima, norisi ją pažinti, čia buvo aukso viduriukas.

Edvinas
2019-12-10

DIDELIS ačiū Agnei už rūpestį visos kelionės metu, likome labai nustebę gerąją prasme. Š.m lapkričio mėn. vykome į Šri Lanką. Nustebino mus Šri Lanka tikrai, nesitikėjome, kad bus taip įdomu. Turėjome labai šaunų gidą. Jis buvo labai puikus vairuotojas ir vadovas. Visada laimingas, besišypsantis ir paslaugus. Mūsų kelionė buvo labai gerai organizuota ir suplanuota mums be streso. Matėme daug nuostabių įvairių vietų, apsistojome geruose viešbučiuose ir valgėme nuostabų maistą. Kiekviena diena buvo skirtinga – nuo senovinių vietų ir šventyklų iki vietinių restoranų, kelionių po laukinį gyvenimą ir paplūdimius. Gidas dažnai sustodavo ne pagal maršrutą, norėdamas duoti mums paragauti skanių vietinių patiekalų. Jis buvo labai lankstus ir visada rūpinosi, kad būtume patenkinti savo diena. Todėl didelis AČIŪ mūsų gidui!  

Agnė
2019-03-04
.
Laba diena, Agne! Norim padekoti uz tokia nerealiai kelione. Parsivezeme pacius geriausius ispudzius is toookios nuostabios salies. Pasisemem geru emociju ilgam. Aciu 🙂 
  Domina ši kelionė?
  Susisiekite su Santitravels egzotinių kelionių vadybininke:
  Agnė Bagužienė
  el. paštu: agne@santitravels.com
  telefonu: +370 620 47347
  egzotines keliones
  arba užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su jumis susisieksime

egzotines keliones
Agnė