fbpx

Japonija ir Pietų Korėja

Kaina - 5010 € + aviabilietas

INFORMACIJA APIE KELIONĘ Į JAPONIJĄ IR PIETŲ KORĖJĄ

Kelionės data:

2024 m. spalio 20 – lapkričio 17 d.

Kelionės trukmė: 29 dienos

Kelionės kaina:  5010 eurų + aviabilietas

Mes jums siūlome magiškąją kelionę į Pietų Korėją ir Japoniją. Jos metu pamatysite moderniuosius, niekada nemiegančius miestus, kur aplankysite naktinius restoranus ir paragausite rytietiškos virtuvės patiekalus. Pamatysite puikiai išvystytą miestų infrastruktūrą, kuri esant dideliam žmonių kiekiui bei transporto srautams veikia nepriekaištingai. Išvysite daugelį metų saugomas ir puoselėjimas šventyklas, kuriose pajusite šimtametės kultūros didingumą. Jus sužavės gražiausios šalių salos, unikalios savitu gyvenimo ritmu, kur pasidžiaugsite ne tik gamta, bet ir pažinsite vietinius gyventojus bei jų gyvenimo būdą.


Detali informacija, ką veiksite kiekvienos dienos metu:

1 diena. TARPTAUTINIAI SKRYDŽIAI.

2 diena. OSAKOS PILIS – DOTONBORI RAJONAS – UMEDA SKY DANGORAIŽIS

Atvykus į Osaką užsiregistruosite viešbutyje ir Jūsų lauks apžvalginis turas trečiajame pagal dydį šalies mieste Osakoje. Joje pamatysite dar 1583 metais pradėtą statyti miesto pilį, apsuptą gynybinio vandens kanalo ir nuostabaus parko, kuris būna itin mėgiamas lankytojų pavasarį, kada sužydi sakuros. Vakare pamatysite gyvybingiausią miesto rajoną Dotonborį, kuriame galva svaigs nuo nesuskaičiuojamos maisto restoranų pasiūlos. Vakare siauros gatvelės tampa ypač gyvos – žmonės čia traukia susitikti su draugais, gausiai pavalgyti ar tiesiog pasėdėti prie vandens kanalo. Čia rekomenduojame paragauti populiariausių visoje Japonijoje takoyaki spurgyčių su aštuonkojų gabaliukais, įvairaus skonio okonomiyaki blynų, o galbūt net ir Fugu žuvies, kuri yra itin kruopščiai paruošiama profesionaliai apmokytų virtuvės šefų. Vakare galėsite pamatyti miesto panoramą iš Umeda Sky dangoraižio apžvalgos aukšto (Įėjimas mokamas).

Nakvynė tradiciniame kapsuliniame viešbutyje.

3 diena. KIJOTAS – FUSHIMI INARI – KINKANKUJI AUKSINIS PAVILJONAS – RYOANJI ŠVENTYKLA

Po pusryčių vyksite į Kijoto miestą ( ~ 1 val. kelio traukiniu), kur turėsite apžvalginį turą po Kijoto miestą ir jo apylinkes. Pirmiausia, nuvyksite į Kijoto centrą ir apsilankysite Kinkankuji šventyklos teritorijoje, dar kitaip vadinamoje auksiniu paviljonu. Jos du viršutiniai aukštai yra paauksuoti, kurie atrodo itin ryškūs šviečiant saulei. Taip pat Jums bus malonu pasivaikščioti aplink šventyklos teritoriją, kurioje yra tvenkinys, arbatos namelis ir statulos, į kurias, tikima, įmetus monetą, prisišaukiama laimė į asmeninį gyvenimą. Dienos pabaigoje apsilankysite Fushimi Inari, kur pamatysite daugybę Torii vartų, pastatytų iki pat Inari kalno viršūnės, pagerbiant ryžių dievą Inari. Atkreipkite dėmesį į įvairiose vietose išdėstytas lapių skulptūras – manoma, jog jos yra dievo Inari pasiuntinės. Šiais laikais ši šventykla labiausiai skirta žmonėms, meldžiantiems pasisekimo ir klestėjimo savo versle. Ekskursijos metu, galėsite įsigyti suvenyrų arba gardžių užkandžių prie pat šventyklos įėjimo.

Nakvynė viešbutyje Kijote.

4 diena. ARASHIYAMA BAMBUKŲ TAKAS – NENBUTSUJI ŠVENTYKLA – ARBATOS CEREMONIJA

Šiandien turėsite išvyką į Arashiyama bambukų giraitę. Tai populiarus, takais apraizgytas parkelis, skirtas pasigrožėti bambukais. Ši vietovė nėra didelė, tad pasivaikščiojimas nevargins, o kaip tik puikiai atgaivins visai dienai. Taip pat, jei bus norinčių, bus galima apsilankyti beždžionių parke (įėjimas mokamas). Šalia Arashiyamos, pasislėpusi tarp kalvų, glūdi Otagi Nenbutsuji šventykla. Ji paliks neišdildomą įspūdį savo teritorijoje talpinanti net 1200 akmeninių skulptūrų. Vaikščiojant 794 metais pastatytos šventyklos kieme pasijusite lyg persikėlę į stebuklingą vietovę – statūs kalvų šlaitai, apaugę medžiais, ir neaprėpiamas kiekis apsamanojusių skulptūrų, įvairiausių emocijų veidais, sukels įvairiausių emocijų. Po dienos išvykos iš Kijoto, sugrįšite į miestą, kuriame turėsite ypatingą pramogą – pamatysite geišos pasirodymą ir dalyvausite tikroje arbatos gėrimo ceremonijoje (įėjimas mokamas).

Nakvynė viešbutyje.

5 diena. LAISVA DIENA KIJOTE

Laisva diena mieste. Galite savarankiškai pasižvalgyti po miestą arba nuvykti traukiniu į nuostabioje vietoje įkurtą budistų šventyklą Kiyomizu Dera. Ji buvo pradėta statyti 1633 m. Tokugawos Iemitsu įsakymu, nepanaudojant nei vienos vinies! Šventykla gali pasigirti milžiniška veranda su nuo jos atsiveriančiu nuostabiu vaizdu į gamtą. Didelės verandos ir erdvios patalpos buvo itin populiarios Edo periodu, kada reikėjo sutalpinti dideles grupes piligrimų. Arba galite nukeliauti į į UNESCO paveldą įtrauktą baltojo garnio pilį Himeji. Tokį pavadinimą ji gavo dėl savo grakščių baltos spalvos sienų. Pilyje puikiai įrengtiems įtvirtinimams niekada nebuvo lemta būti panaudotiems mūšiuose, tad iki šių dienų išliko autentiška jos architektūra. Nesijaudinkite savarankiškai pakeliauti miesto apylinkėse – gidas Jums paaiškins, kaip ir su kuo nuvažiuoti ( turėsite traukinio nuolatinį bilietą), ką būtina pamatyti, ir ką verta įsigyti.

Nakvynė viešbutyje Kijote.

6 diena. NARA – KASUGA TAISHA – TODAIJI ŠVENTYKLA – UJI

Po pusryčių iš ryto važiuosite į senąją Japonijos sostinę Narą ( ~ 2 val. kelio traukiniu ). Pamatysite didžiausią medinį pastatą pasaulyje – šventyklą Todaiji, kurios viduje saugoma 15 metrų aukščio
bronzinė Budos skulptūra. Šioje šventykloje rasite įdomią nemokamą pramogą – vienos stambios pastato sijos apačioje iškirsta nedidelė anga, pro kurią nori pralįsti tiek vaikai, tiek smulkesni suaugusieji. Tikima, jog pralindusieji sulauks nušvitimo sekančiame gyvenime. Jei nepasitikite savo jėgomis, tai bent pastebėkite kitus turistus, mėginančius savo sėkmę. Taip pat aplankysite ir Kasuga Taisha šventyklą, kurios aplinkoje pamatysite nesuskaičiuojamus kiekius bronzinių ir akmeninių žibintų. Beje, Naros parke Jus pasitiks laisvėje gyvenantys elniai. Jie visiškai prijaukinti ir nebaikštūs, tik kartais labai reiklūs – norės paragauti Jūsų turimo maisto! Anot senovės legendos, kai buvo pastatyta Nara, jos sergėti raitas ant balto elnio atvyko mitinis dievas, todėl lygi šių dienų elniai yra šventi gyvūnai Japonijoje – nemedžiojami ir neskriaudžiami, kas juos šiek tiek išlepino – negavę pakankamai gardumynų iš turistų, jie gali juos pastumti arba apkramsnoti drabužius! Po smagių akimirkų Naroje, keliausite į Uji miestelį, kuris Japonijoje yra laikomas žaliosios arbatos sostine. Čia galėsite pasimėgauti gamta ir galbūt įsigyti arbatos žolelių lauktuvėms.

Nakvynė viešbutyje.

7 diena. ARIMA KARŠTOSIOS VERSMĖS

Šiandien vyksite į Arimą. Tai vienas seniausių ir svarbiausių Japonijoje karštųjų versmių miestų. Šalies rašytiniuose šaltiniuose Arima miestas pirmą kartą buvo paminėtas jau 631 metais, kada buvo aprašytas imperatorius Jomei apsilankymas karštosiose versmėse. Čia galėsite pailsėti tradiciniame japoniškame viešbutyje ryokane, kur kambario grindys bus išklotos tatamiu (ryžių pluošto kilimai), o miegosite ant specialiai miegui skirtų futonų (čiužinių). Viešbutyje bus įskaičiuotas maitinimas du kartus. Išbandysite japonų kaiseki valgių tipą – visas valgis susideda iš daug įvairių patiekalų nedidelėmis porcijomis.

Nakvynė viešbutyje.

8 diena. OKAYAMA – KORAKUEN PARKAS – KURASHIKI

Šiandien traukiniu vyksite apžiūrėti Okayamos miestą (~ 1 val. kelio traukiniu). Jame yra įkurtas vienas iš trijų laikomų gražiausių parkų Japonijoje – Korakuen. Kadaise valdovų įsakymų įkurtas parkas, norint maloniai ir ypatingai priimti svarbius svečius, dabar yra atviras visuomenei. Šiame sode iš bet kurios jo vietos atsiveria gražus peizažas, matyti net nuostabioji Okayamos pilis! Taip pat apsilankysite gretimame mieste Kurashiki. Šiame mieste gausu vandens kanalų, kurie buvo itin svarbūs Edo periodu, naudojant ryžių paskirstymui į apylinkes. Netgi miesto pavadinimas japonų kalboje reiškia žodį “sandėlis”. Jei norėsite, galėsite įsigyti pasiplaukiojimą valtele.

Nakvynė viešbutyje Okayamoje.

kelione i japonija

9 diena. HIROSHIMA – MEMORIALINIS PARKAS – MIYAJIMOS SALA – OKAYAMA

Ryte Jūsų lauks maloni kelionė greituoju traukiniu į Hirošimą, nuo kur keltu persikelsite į Miyajimos salą. Čia ypatingai malonu pasivaikščioti siaurose parduotuvėlių gatvelėse, kur galite įsigyti suvenyrų arba  labai skanių lapelių formos pyragėlių su įvairiausiais įdarais. Nuslūgus vandeniui pakrantėje, galima prieiti arčiau prie milžiniškų Torii vartų priešais Itsukušimos šventyklą, o peizažas už jų atrodys magiškai. Saloje yra ir daugiau įvairiausio dydžio ir svarbos šventyklėlių. Jos išsidėsčiusios Misen kalno šlaituose. Varginti kojų stipriai nereikės, į kalno viršūnę kilsite keltuvu, o nuo ten atsivers nuostabus vaizdas į tolį. Vakare sugrįšite į Hirošimą. Aplankysite atominės bombos sprogimo aukoms atminti skirtą memorialinį parką. Jame stovi po sprogimo išlikę pramonės ir prekybos rūmų griuvėsiai, kurie šiuo metu yra laikomi taikos simboliu.

Nakvynė viešbutyje Okayamoje.

10 diena. NAOSHIMA SALA – OKAYAMA

Šiandien keltu plauksite į dar vieną salą – Naošimą. Kadaise buvusi rami žvejų mėgstama vietelė, išpopuliarėjo 1992 m čia įkūrus šiuolaikinio meno galeriją ir viešbutį. Saloje imta demonstruoti ir
profesionalių menininkų ir jaunųjų kūrėjų darbus. Šiuo metu yra 17 skulptūrų, eksponuojamų po atviru dangumi, iš kurių populiariausia yra Pumpkin (liet. “moliūgas”). Galėsite iš arti apžiūrėti eksponatus ne tik lauke, bet ir muziejuose, kurių saloje yra net keletas.

Nakvynė viešbutyje Okayamoje.

11 diena. TOKIJAS – SHIBUYA – HARAJUKU

Šiandien greituoju traukiniu vyksite į šalies sostinę Tokiją ( ~ 3,5 val. kelio traukiniu). Įsiregistravus viešbutyje, pirmiausia apsilankysite Shibuya rajone. Čia pamatysite daug parduotuvių, kavinių, vieną judriausių pasaulyje traukinių stočių ir garsiąją sankryžą, kur kasdien piko metu į gatvę žengia nesuskaičiuojamas kiekis žmonių. Ši vieta itin dažnai rodoma filmuose – galbūt net esate matę filmą „ Pasiklydę vertime“? Turėsite progą apžiūrėti ir netoliese esantį Harajuku rajoną, kuriame dažniausiai vaikštinėja spalvingai apsirengęs jaunimas. Jame gausu įvairiausių parduotuvėlių ir desertinių. Vakare miesto panorama galėsite pasimėgauti nuo vieno iš miesto dangoraižių apžvalgos aikštelių.

Nakvynė viešbutyje.

12 diena. KAMAKURA – BUDOS SKULPTŪRA – TSURUGAOKA HATIMANGU ŠVENTYKLA

Po skanių pusryčių keliausite į Kamakurą, nutolusią nuo Tokijo apie 60 kilometrų. Tai senoji Japonijos sostinė, garsi savo šventyklomis ir Ramiojo vandenyno pakrante. Beje, būtent šiame mieste yra Japonijos imperatoriaus vasaros rezidencija. Kamakuroje apsilankysite Kotokuin šventykloje, kurioje pamatysite Daibutsu Budos skulptūrą, taip pat galėsite pamatyti ir jos vidų (už papildomą simbolinį mokestį). Taip pat apsilankysite Tsurugaoka Hatimangu šventykloje, pastatytoje jau XI amžiuje. Jei turėsime laiko, vykstant atgal į Tokiją, trumpam apsilankysime Yokohamos mieste. Tai antras didžiausias miestas šalyje pagal populiaciją, turintis itin svarbų uostą.

Nakvynė viešbutyje Tokijuje.

13 diena. FUJIKAWAGUCHIKO MIESTAS – IYASHI NO SATO KAIMELIS

Šiandien Jūsų lauks maloni diena Fujikawaguchiko miestelyje, esančio prie pat šalies simboliu virtusio vulkano Fudžijamos. Kelionės trukmė tik apie 2 val. traukiniu. Čia pasivažinėsite senoviniu autobusu arba dviračiais, plauksite Kawagučiko ežeru ( jei bus norinčiųjų) ir kilsite keltuvu į kalną, nuo kurio atsivers puikus vaizdas į Fudžijamos vulkaną, miestelį ir aplink esančius miškus. Taip pat apsilankysite tradicinių senovinių namukų šiaudiniais stogais kaimelyje – muziejuje Iyashi no-sato.

Vakare grįšite į Tokiją nakvynei.

14 diena. LAISVA DIENA TOKIJUJE

Šiandien Jūsų laukia laisva diena šalies sostinėje. Ryte rekomenduojame apsilankyti Tsukiji žuvų turguje, kuriame išvysite gausybę prekystalių, stebinančių jūros gėrybių įvairove: moliuskais,
aštuonkojais, krabais, pačiu šviežiausiu tunu, ( kai kurie prekeiviai žuvies šviežumą įrodinėja demonstratyviai padėję šviežiai nupjautą milžinišką tuno galvą kuo arčiau praeivių srauto gatvelėje) taip
pat, galėsite paieškoti ir įsigyti mažučių keramikinių puodelių ar lėkštučių lauktuvėms arba paragauti ką tik paruoštų sušių, o galbūt net susigundysite nusipirkti sakės skonio ledų! Svarbiausia, kad į turgų atvyktumėte bent apie 10 val. ryto, nes popiet turgus pradeda užsidarinėti. Po turgaus įdomybių galite nuvykti į Ginzą – šiuolaikišką, prabangų dangoraižių rajoną. Jei Tokijuje nebūtų daugybės rajonų ir centrų, daugelis pasakytų, kad centras yra būtent čia! Neįtikėtina, bet šiame rajone yra viena didžiausių nekilnojamo turto bei žemių kaina visame pasaulyje. Vakare rekomenduojama nuvykti į Akihabaros rajoną, kuriame rasite daugybę pramogų, neįprastų lietuvių kultūrai: gatvėse vaikštinėjančios merginos, apsivilkusios tarnaičių arba pasakų veikėjų kostiumais, siūlys įsigyti valandos trukmės vakarienę kavinukėse, kuriose būsite aptarnaujami kaip šeimininkai. Taip pat, šiame rajone rasite dangoraižių, kuriuose yra gausybė MANGA komiksų knygynų, kolekcinių anime filmukų herojų figūrėlių bei elektronikos parduotuvių, netrūks ir panchinko bei didelių žaidimų automatų barų,kuriuose vietiniai japonai praleidžia ištisas valandas vakare po darbo ar mokslų. Beje, galite rasti ir ežiukų ir pelėdų kavinių, kur susimokėjus už įėjimą, galima praleisti laiką geriant kavą/arbatą bei nusifotografuoti, paglostyti gyvūnėlius. Bent vieną iš šių pramogų pamatyti ir išbandyti tiesiog privaloma, nes tai, kas mums yra visiškai keista ir neįprasta, japonų pasaulyje vaikiška kultūra yra tvirtai įsišaknijusi.

Nakvynė viešbutyje.

kelione i japonija

15 diena. TOKIJAS – SEULAS

Skrydis į Pietų Korėjos sostinę Seulą. Po registracijos viešbutyje, keliausite papietauti mieste. Nors sostinėje netrūksta užsienietiškos virtuvės restoranų, stipriai rekomenduojame paragauti korėjietiškos virtuvės. Ji labai panaši į japonų. Papietavę keliausite pamatyti miesto rotušės. Šis pastatas gali pasigirti didžiausia žaliąja siena pasaulyje, dar kitaip vadinama vertikaliaisiais sodais.

Nakvynė viešbutyje.

16 diena. SEULAS – CHANGDEOKGUNG RŪMAI – SEULO BOKŠTAS

Šiandien pamatysite karališkuosius Changdeokgung rūmus su slaptuoju sodu. Po to nuvažiuosite pasidairyti Insa dong rajone, kuriame gausu meno galerijų, amatininkų parduotuvių ir arbatos krautuvėlių. Vakarop užkilsite į Seulo simboliu tapusio N bokšto apžvalgos aikštelę, nuo kurios atsivers miesto panorama.

Nakvynė viešbutyje.

17 diena. SORAKSANO NACIONALINIS PARKAS

Šiandien paliksite šurmuliuojantį Seulą ir nuvyksite į 1970 m. įkurtą Soraksano nacionalinį parką. Čia turėsite nevarginantį, poros valandų žygį specialia pėsčiųjų trasa, kurio metu išvysite nuostabius gamtos vaizdus.

Nakvynė viešbutyje.

18 diena. DANYANGAS

Ryte autobusu keliausite į Daniyangą ( ~ 4,5 val.). Turėsite dar vieną progą pasigrožėti pavasariška Pietų Korėjos gamta. Laisvas laikas poilsiui.

Nakvynė viešbutyje.

19 diena. DANYANGAS – ANDONGAS

Šiandien lauks turininga diena. Apsilankysite prieš 450 milijonų metų susidariusiuose Gosu urvuose, kur lankytojams paruošta net 1,7 kilometro ilgio trasa. Taip pat nuvyksite pamatyti puošnią Guinsa šventyklą. Čia ne tik susipažinsite su korėjietišku budismu, bet ir paragausite tradicinio vegetariško maisto. Daugelyje pagrindinių Pietų Korėjos budistų šventyklų yra įprasta vaišinti visus svečius, nepaisant jų rasės ar religijos skirtumų. Po dienos turo traukiniu vyksite į Andongą.

Nakvynė viešbutyje.

20 diena. ANDONGAS

Šiandien susipažinsite su Andongu. Jis vadinamas muziejumi po atviru dangumi – tai senosios Pietų Korėjos kultūros ir tradicijų centras. Viename kaimelyje pamatysite kaukių festivalį.

Nakvynė viešbutyje.

kelione i pietu koreja

21 diena. GJONGDZU – BULGUKSOS ŠVENTYKLA – SEOKGURAMO GROTA

Vos 1,5 valandos traukiniu iš Andongo ir pasieksite buvusią senosios Šilos karalystės sostinę Gjongdzu. Čia pamatysite UNESCO paveldo objektą Bulguksos šventyklą, bei Seokguramo grotą – iš granito luitų pastatytą šventyklą, kurios viduje saugoma didžiulė Budos skulptūra.

Nakvynė tradiciniame viešbutyje hanoke.

kelione i pietu koreja

22 diena. GJONGDZU – BUSANAS

Po vienos valandos kelionės autobusu, pasieksite Busaną. Po registracijos viešbutyje, turėsite nevarginantį apžvalginį turą mieste, kurio metu aplankysite žuvų turgų, miesto paplūdimį ir parką.

Nakvynė viešbutyje.

23 diena. GAMČEONAS – GEUMGANGO PARKAS – SEOKBULSA ŠVENTYKLA

Po pusryčių Jūsų lauks apsilankymas Gamčeono miestelyje, kurį įkūrė Korėjos karo pabėgėliai. Ši vietovė Jus nustebins savo žemaūgiais, pastelinėmis spalvomis nudažytais namukais, dailiai sustatytais ant kalvų šlaitų ir siauromis gatvelėmis, kuriomis lipant, atsivers puikus vaizdas į tolimoje esančią pakrantę ar miestelio stogus. Šiandien taip pat turėsite įstabią kelionę lyno keltuvu (įskaičiuota į kainą) virš Busano miesto į Geumgango parką. Trasos ilgis – 1260 m. Ją įveikę pasieksite Geumjaongo kalno viršūnę, kur apsilankysite Seokbulsos šventykloje, išpuoštoje uolos išskaptuotais vaizdiniais ir figūromis.

Nakvynė viešbutyje.

24 diena. JEJU SALA

Šiandien turėsite skrydį į Jeju salą. Tai vulkaninės kilmės sala, vadinama korėjiečių Havajais. Čia jūs pasimėgausite gamta, grynu oru ir nuostabiais paplūdimiais. Pamatysite įžymųjį krioklį, kurio vanduo nuteka tiesiai į jūrą!

25 diena. NARDYTOJOS HENIJOS – SEONGSANO UGNIKALNIS

Šiandien būsite supažindinti su gyvuoju Pietų Korėjos paveldu – nardytojomis henijomis (Haenyeo). Dauguma henijų – suaugusios moterys arba net senolės, nes vyrauja nuomonė, kad geriausiai nardo ir vertingiausias jūros gėrybes gali atrasti tik sukaupus pakankamai išminties ir ištvermės. O ištvermės tikrai reikia – vanduo dažniausiai yra šaltutėlis, o moterys nenaudoja jokios specialios nardymo įrangos, nerdamos net į 10 metrų gylį! Taip pat jūsų lauks smagus kopimas į maždaug 5000 metų amžiaus Seongsano ugnikalnį (Yra kopimo mokestis). 182 m aukščio ugnikalnio kraterio forma primena apvalios pilies tvirtovės griuvėsius. Nuo ugnikalnio viršaus atsivers puikus, saulėlydyje paskendęs, vaizdas į salą.

Nakvynė viešbutyje.

26 diena. DIENOS ŽYGIS Į HALASANO UGNIKALNĮ

Šiandien Jūsų lauks visos dienos žygis į Halasano ugnikalnį. Po truputį lipdami į viršų, pasieksite net 1950 m. aukštį. Kopimas truks apie 8 valandas su pietų ir atokvėpio pertraukėlėmis. Tai pati aukščiausia viršūnė Pietų Korėjoje, tad praleisti šį žygį nevalia! Nakvynė viešbutyje.

27 diena. SEULAS

Šiandien lauks skrydis atgal į Seulą. Po registracijos viešbutyje, keliausite į populiarų rajoną Itaewon, kur gausu įvairiausių parduotuvių, restoranų ir barų. Taip pat pamatysite memorialą, skirta Korėjos karo aukoms atminti. Vakare atsipalaiduosite didžiausiame Pietų Korėjos spa komplekse Dragon Hill Spa (įėjimas neįskaičiuotas).

Nakvynė viešbutyje.

28 diena. LAISVA DIENA MIESTE

Šiandien turėsite laisvą dieną šalies sostinėje. Ji skirta Jūsų poilsiui arba suvenyrų apsipirkimui prieš kitos dienos kelionę atgal į Lietuvą. Kam būtų įdomu, galima už papildomą mokestį nukeliauti į Korėjos demilitarizuotą zoną, t.y. žemės plotą, žymintį ribą tarp Šiaurės ir Pietų Korėjos. Šioje zonoje yra įkurta Jungtinė saugumo sritis. Ji ilgą laiką buvo vienintelė jungtis tarp Šiaurės ir Pietų Korėjos. Šiuo metu tai yra pastatų kompleksas, kurio konferencijų salėse vyko visos lygi šiol buvę tarpvalstybinės derybos.

Nakvynė viešbutyje.

29 diena. SKRYDIS ATGAL Į LIETUVĄ

Pusryčiai, pervežimas į tarptautinį oro uostą.

egzotines keliones


Į turo kainą įskaičiuota:

 • du vietiniai skrydžiai Korėjoje;
 • profesionalaus rusakalbio/anglakalbio kelionių vadovo paslaugos;
 • pusryčiai viešbučiuose ( beveik visuose)
 • transportas turo metu ( vietinis transportas: autobusai, keltai, traukiniai)
 • apgyvendinimas dviviečiuose kambariuose 3* viešbučiuose arba svečių namuose.

Į turo kainą neįskaičiuota:

 • tarptautiniai skrydžiai;
 • skrydis iš Tokijo į Seulą (apie 150 eur);
 • kelionės draudimas;
 • nepaminėtas maitinimas;
 • asmeninės išlaidos;
 • įėjimo į lankytinas vietas bilietai (apie 250 eur.).

Svarbi informacija apie kelionę

 • Galutinė kaina gali keistis dėl aviabilietų kainų pokyčio, kuro mokesčių ir/ar valiutos kurso pokyčių;
 • Kelionės organizatorius pasilieka teisę optimizuoti maršrutą likus mėnesiui iki kelionės pradžios;
 • Kelionės metu šalyse keliaujama viešuoju transportu.
 • Į ne ES šalis būtina vežtis pasą (asmens tapatybės kortelė NETINKA), galiojantį NE TRUMPIAU kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos;
 • Kelionių organizatorius NEATSAKO už pasienio ir migracijos tarnybų pareigūnų veiksmus;
 • Kelionių organizatorius pasilieka teisę kelionės metu keisti programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui, dėl vizų pratęsimo, naujų lėktuvo bilietų, skiepų ir kt.
  Domina ši kelionė?
  Susisiekite su Santitravels egzotinių kelionių vadybininku:
  Santaras Bagužis
  el. paštu: info@santitravels.com
  telefonu: +37066699998
  arba užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su jumis susisieksime

Santaras