Japonija ir Pietų Korėja

Kaina - 3255 € + aviabilietas

INFORMACIJA APIE KELIONĘ Į JAPONIJĄ IR PIETŲ KORĖJĄ.

Kelionės data – 2019 Spalio 28 d. – Lapkričio 17 d.
Kelionės trukmė: 21 diena
Kelionės kaina: 4105 Eurų (3255 Eurų pažintinė kelionė, ir apie 850 eurų aviabilietas)

Mes jums siūlome magiškąją rudeninę kelionę į Pietų Korėją ir Japoniją. Šis laikotarpis ypač tinkamas patogiam gamtos pažinimui kol kalnai nepasidengė sniegu, o gamta nusidažiusi stebuklingomis spalvomis. Kelionės metu Jūs pamatysite moderniuosius, niekada nemiegančius miestus, kur aplankysite naktinius restoranus ir paragausite rytietiškos virtuvės patiekalus. Pamatysite puikiai išvystytą miestų infrastruktūrą, kuri esant dideliam žmonių kiekiui bei transporto srautams veikia nepriekaištingai. Išvysite daugelį metų saugomas ir puoselėjimas šventyklas, kuriose pajusite šimtametės kultūros didingumą. Jus sužavės gražiausios šalių salos, unikalios savitu gyvenimo ritmu, kur pasidžiaugsite ne tik gamta, bet ir pažinsite vietinius gyventojus bei jų gyvenimo būdą.


Detali informacija, ką veiksite kiekvienos dienos metu:

1 diena. SKRYDŽIAI – BUSANAS

Atvykimas į Busaną. Būsite pervežti į viešbutį. Esant galimybei, turėsite nevarginantį apžvalginį turą mieste. Busanas – antras pagal dydį Pietų Korėjos miestas, turintis daugiau gyventojų nei visa Lietuva, gali pasigirti modernia architektūra, turtingu kultūriniu gyvenimu, gražiais parkais ir paplūdimiais. Jame yra didžiausias šalyje ir penktas pagal dydį pasaulyje uostas.

Nakvynė viešbutyje.

kelione i japonija

2 diena. GAMČEONAS – GEUMGANGO PARKAS – SEOKBULSA ŠVENTYKLA

Po pusryčių Jūsų lauks malonus apsilankymas Gamčeono miestelyje, kurį įkūrė Korėjos karo pabėgėliai. Ši vietovė Jus nustebins savo mažaūgiais, pastelinėmis spalvomis nudažytais namukais, dailiai sustatytais ant kalvų šlaitų ir siauromis gatvelėmis, kuriomis lipant, atsivers puikus vaizdas į tolimoje esančią pakrantę ar miestelio stogus. Šiandien taip pat turėsite įstabią kelionę lyno keltuvu (įskaičiuota į kainą) virš Busano miesto į Geumgango parką. Trasos ilgis – 1260 m. Ją įveikę pasieksite Geumjaongo kalno viršūnę, kur apsilankysite Seokbulsos šventykloje, išpuoštoje uolose išskaptuotais vaizdiniais ir figūromis.

Nakvynė viešbutyje.

3 diena. JEJU SALA

Šiandien turėsite kelionę į Jeju salą. Tai vulkaninės kilmės sala, vadinama korėjiečių Havajais. Čia jūs pasimėgausite gamta, grynu oru ir nuostabiais paplūdimiais. Nakvynė viešbutyje saloje.

4 diena. KOPIMAS Į SEONGSANO UGNIKALNĮ

Šiandien daug sužinosite apie gyvąjį Pietų Korėjos paveldą – nardytojas moteris henijas (Haenyeo). Dauguma henijų – suaugusios moterys arba net senolės, nes vyrauja nuomonė, kad geriausiai nardo ir vertingiausias jūros gėrybes gali atrasti tik sukaupus pakankamai išminties ir ištvermės. O ištvermės tikrai reikia – vanduo dažniausiai yra šaltutėlis, o moterys nenaudoja jokios specialios nardymo įrangos, nerdamos net į 10 metrų gylį! Šiandien jūsų taip pat laukia smagus kopimas į maždaug 5000 metų amžiaus Seongsano ugnikalnį (yra kopimo mokestis). 182 m aukščio ugnikalnio kraterio forma primena apvalios pilies tvirtovės griuvėsius. Nuo ugnikalnio viršaus atsivers puikus vaizdas į salą.

Nakvynė viešbutyje.

5 diena. DIENOS ŽYGIS Į HALASANO UGNIKALNĮ

Šiandien Jūsų lauks visos dienos žygis į Halasano ugnikalnį. Po truputį lipdami į viršų, pasieksite net 1950m. aukštį. Tai pati aukščiausia viršūnė Pietų Korėjoje, tad praleisti šį žygį nevalia!

Nakvynė viešbutyje.

6 diena. SEULAS

Šiandien skrisite į Pietų Korėjos sostinę Seulą. Miestas įsikūręs šalies šiaurės vakaruose prie Han upės. Šiame mieste yra daug muziejų, karališkųjų pastatų, budistų šventyklų, bažnyčių, zoologijos sodų ir parkų, universitetų, tad kasmet pritraukia maždaug 8 mln. turistų iš viso pasaulio. Apsilankysite populiariajame rajone Itaewon, kur gausu įvairiausių parduotuvių, restoranų ir barų. Vakare atsipalaiduosite didžiausiame Pietų Korėjos spa komplekse Dragon Hill Spa (įėjimo mokestis neįskaičiuotas).

Nakvynė viešbutyje.

7 diena. LAISVA DIENA MIESTE

Šiandien turėsite laisvą dieną šalies sostinėje. Ji skirta Jūsų poilsiui arba suvenyrų apsipirkimui prieš kitos dienos kelionę į Japoniją. Kam būtų įdomu, galima nukeliauti į Korėjos demilitarizuotą zoną, t.y. žemės plotą, žymintį ribą tarp Šiaurės ir Pietų Korėjos. Šioje zonoje yra įkurta Jungtinė saugumo sritis. Ji ilgą laiką buvo vienintelė jungtis tarp Šiaurės ir Pietų Korėjos. Šiuo metu tai yra pastatų kompleksas, kurio konferencijų salėse vyko visos lygi šiol buvę tarpvalstybinės derybos.

Nakvynė viešbutyje.

kelione i pietu koreja

8 diena. SKRYDIS Į OSAKĄ – OSAKOS PILIS – DOTONBORI RAJONAS

Šiandien atsisveikinsite su Pietų Korėja ir skrisite į Japoniją. Pirmąją dieną Jūsų lauks pažintinis turas trečiajame pagal dydį šalies mieste Osakoje. Joje pamatysite dar 1583 metais pradėtą statyti miesto pilį, apsuptą gynybinio vandens kanalo ir nuostabaus parko, kuris būna itin mėgiamas lankytojų pavasarį, kada sužydi sakuros. Vakare pamatysite gyvybingiausią miesto rajoną Dotonborį, kuriame galva svaigs nuo nesuskaičiuojamos maisto restoranų pasiūlos. Vakare siauros gatvelės tampa ypač gyvos – žmonės čia traukia susitikti su draugais, gausiai pavalgyti ar tiesiog pasėdėti prie vandens kanalo. Čia rekomenduojame paragauti populiariausių visoje Japonijoje takoyaki spurgyčių su aštuonkojų gabaliukais, įvairaus skonio okonomiyaki blynų, o galbūt net ir Fugu žuvies, kuri yra itin kruopščiai paruošiama profesionaliai apmokytų virtuvės šefų.

Vakare galėsite pamatyti miesto panoramą iš Umeda Sky dangoraižio apžvalgos aukšto (įėjimas mokamas).

Nakvynė tradiciniame kapsuliniame viešbutyje.

9 diena. KIJOTAS – FUSHIMI INARI – KINKANKUJI AUKSINIS PAVILJONAS- RYOANJI ŠVENTYKLA

Po pusryčių vyksite į Kijoto miestą ( ~ 1 val. kelio traukiniu), kur turėsite apžvalginį turą po Kijoto miestą ir jo apylinkes. Pirmiausia, nuvyksite į Kijoto centrą ir apsilankysite Kinkankuji šventyklos teritorijoje, dar kitaip vadinamoje auksiniu paviljonu. Jos du viršutiniai aukštai yra paauksuoti, kurie atrodo itin ryškūs šviečiant saulei. Taip pat Jums bus malonu pasivaikščioti aplink šventyklos teritoriją, kurioje yra tvenkinys, arbatos namelis ir statulos, į kurias, tikima, įmetus monetą, prisišaukiama laimė į asmeninį gyvenimą. Taip pat apsilankysite Ryoanji šventyklą, turinčią dailiai sutvarkytą parką su tvenkiniu bei akmenų sodą, kuris yra itin populiarus ir pritraukiantis daug lankytojų. Dienos pabaigoje apsilankysite Fushimi Inari, kur pamatysite daugybę Torii vartų, pastatytų iki pat Inari kalno viršūnės, pagerbiant ryžių dievą Inari. Atkreipkite dėmesį į įvairiose vietose išdėstytas lapių skulptūras – manoma, jog jos yra dievo Inari pasiuntinės. Šiais laikais ši šventykla labiausiai skirta žmonėms, meldžiantiems pasisekimo ir klestėjimo savo versle. Ekskursijos metu, galėsite įsigyti suvenyrų arba gardžių užkandžių prie pat šventyklos įėjimo.

Nakvynė viešbutyje Kijote.

10 diena. ARASHIYAMA BAMBUKŲ TAKAS – NENBUTSUJI ŠVENTYKLA – ARBATOS CEREMONIJA

Šiandien turėsite išvyką į Arashiyama bambukų giraitę. Tai populiarus, takais apraizgytas parkelis, skirtas pasigrožėti bambukais. Ši vietovė nėra didelė, tad pasivaikščiojimas neišvargins, o kaip tik puikiai atgaivins visai dienai. Taip pat, jei bus norinčių, bus galima apsilankyti beždžionių parke (įėjimas mokamas). Šalia Arashiyamos, pasislėpusi tarp kalvų, glūdi Otagi Nenbutsuji šventykla. Ji paliks neišdildomą įspūdį savo teritorijoje talpinanti net 1200 akmeninių skulptūrų. Vaikščiojant 794 metais pastatytos šventyklos kieme pasijusite lyg persikėlę į stebuklingą vietovę – statūs kalvų šlaitai, apaugę medžiais, ir neaprėpiamas kiekis apsamanojusių skulptūrų, įvairiausių emocijų veidais, sukels įvairiausių emocijų. Po dienos išvykos iš Kijoto, sugrįšite į miestą, kuriame turėsite ypatingą pramogą – pamatysite geišos pasirodymą ir dalyvausite tikroje arbatos gėrimo ceremonijoje.

Nakvynė viešbutyje.

11 diena. LAISVA DIENA MIESTE

Laisva diena mieste. Galite savarankiškai pasižvalgyti po miestą arba nuvykti traukiniu į nuostabioje vietoje įkurtą budistų šventyklą Kiyomizu Dera. Ji buvo pradėta statyti 1633 m. Tokugawos Iemitsu įsakymu, nepanaudojant nei vienos vinies! Šventykla gali pasigirti milžiniška veranda su nuo jos atsiveriančiu nuostabiu vaizdu į gamtą. Didelės verandos ir erdvios patalpos buvo itin populiarios Edo periodu, kada reikėjo sutalpinti dideles grupes piligrimų.

Arba galite nukeliauti į į UNESCO paveldą įtrauktą baltojo garnio pilį Himeji. Tokį pavadinimą ji gavo dėl savo grakščių baltos spalvos sienų. Pilyje puikiai įrengtiems įtvirtinimams niekada nebuvo lemta būti panaudotiems mūšiuose, tad iki šių dienų išliko autentiška jos architektūra.

Nesijaudinkite savarankiškai pakeliauti miesto apylinkėse – gidas Jums paaiškins, kaip ir su kuo nuvažiuoti ( turėsite traukinio nuolatinį bilietą), ką būtina pamatyti, ir ką verta įsigyti.

Nakvynė viešbutyje Kijote.

12 diena. NARA – KASUGA TAISHA – TODAIJI ŠVENTYKLA – UJI

Po pusryčių iš ryto važiuosite į senąją Japonijos sostinę Narą. Pamatysite didžiausią medinį pastatą pasaulyje – šventyklą Todaiji, kurios viduje saugoma 15 metrų aukščio bronzinė Budos skulptūra. Šioje šventykloje rasite įdomią nemokamą pramogą – vienos stambios pastato sijos apačioje iškirsta nedidelė anga, pro kurią nori pralįsti tiek vaikai, tiek smulkesni suaugusieji. Tikima, jog pralindusieji sulauks nušvitimo sekančiame gyvenime. Jei nepasitikite savo jėgomis, tai bent pastebėkite kitus turistus, mėginančius savo sėkmę. Taip pat aplankysite ir Kasuga Taisha šventyklą, kurios aplinkoje pamatysite nesuskaičiuojamus kiekius bronzinių ir akmeninių žibintų. Beje, Naros parke Jus pasitiks laisvėje gyvenantys elniai. Jie visiškai prijaukinti ir nebaikštūs, tik kartais labai reiklūs – norės paragauti Jūsų turimo maisto! Anot senovės legendos, kai buvo pastatyta Nara, jos sergėti raitas ant balto elnio atvyko mitinis dievas, todėl lygi šių dienų elniai yra šventi gyvūnai Japonijoje – nemedžiojami ir neskriaudžiami, kas juos šiek tiek išlepino – negavę pakankamai gardumynų iš turistų, jie gali juos pastumti arba apkramsnoti drabužius! Po smagių akimirkų Naroje, keliausite į Uji miestelį, kuris Japonijoje yra laikomas žaliosios arbatos sostine. Čia galėsite pasimėgauti gamta ir galbūt įsigyti arbatos žolelių lauktuvėms.

Nakvynė viešbutyje.

13 diena. ARIMA KARŠTOSIOS VERSMĖS

Šiandien vyksite į Arimą. Tai vienas seniausių ir svarbiausių Japonijoje karštųjų versmių miestų. Šalies rašytiniuose šaltiniuose Arima miestas pirmą kartą buvo paminėtas jau 631 metais, kada buvo aprašytas imperatorius Jomei apsilankymas karštosiose versmėse. Čia galėsite pailsėti tradiciniame japoniškame viešbutyje ryokane, kur kambario grindys bus išklotos tatamiu (ryžių pluošto kilimai), o miegosite ant specialiai miegui skirtų futonų (čiužinių). Viešbutyje bus įskaičiuotas maitinimas du kartus. Išbandysite japonų kaiseki valgių tipą – visas valgis susideda iš daug įvairių patiekalų nedidelėmis porcijomis.

Nakvynė viešbutyje.

14 diena. OKAYAMA – KORAKUEN PARKAS – KURASHIKI

Šiandien traukiniu vyksite apžiūrėti Okayamos miestą ( ~ 1 val. kelio traukiniu ). Jame yra įkurtas vienas iš trijų laikomų gražiausių parkų Japonijoje – Korakuen. Kadaise valdovų įsakymų įkurtas parkas, norint maloniai ir ypatingai priimti svarbius svečius, dabar yra atviras visuomenei. Šiame sode iš bet kurios jo vietos atsiveria gražus peizažas, matyti net nuostabioji Okayamos pilis! Taip pat apsilankysite gretimame mieste Kurashiki. Šiame mieste gausu vandens kanalų, kurie buvo itin svarbūs Edo periodu, naudojant ryžių paskirstymui į apylinkes. Netgi miesto pavadinimas japonų kalboje reiškia žodį “sandėlis”. Jei norėsite, galėsite įsigyti pasiplaukiojimą valtele.

Nakvynė viešbutyje Okayamoje.

kelione i japonija

 

15 diena. HIROSHIMA – MEMORIALINIS PARKAS – MIYAJIMOS SALA

Ryte Jūsų lauks maloni kelionė į Miyajimos salą. Joje taip pat gyvena japonų labai mylimi ir lepinami elniukai, tad turėkite omenyje nesinešti rankose maisto, nes galite būti greitai pastebėti žmogiškų saldumynų mėgėjų. Saloje ypatingai malonu pasivaikščioti siaurose parduotuvėlių gatvelėse, kur galite įsigyti suvenyrų arba labai skanių lapelių formos pyragėlių su įvairiausiais įdarais. Nuslūgus vandeniui pakrantėje, galima prieiti arčiau prie milžiniškų Torii vartų priešais Itsukušimos šventyklą, o peizažas už jų atrodys magiškai. Saloje yra ir daugiau įvairiausio dydžio ir svarbos šventyklėlių. Jos išsidėsčiusios Misen kalno šlaituose. Varginti kojų stipriai nereikės, į kalno viršūnę kilsite keltuvu, o nuo ten atsivers nuostabus vaizdas į tolį.

Taip pat keliausite ir į Hirošimą. Aplankysite atominės bombos sprogimo aukoms atminti skirtą memorialinį parką. Jame stovi po sprogimo išlikę pramonės ir prekybos rūmų griuvėsiai, kurie šiuo metu yra laikomi taikos simboliu.

Nakvynė viešbutyje Okayamoje.

16 diena. NAOSHIMA SALA

Šiandien keltu plauksite į dar vieną salą – Naošimą. Kadaise buvusi rami žvejų mėgstama vietelė, išpopuliarėjo 1992 m čia įkūrus šiuolaikinio meno galeriją ir viešbutį. Saloje imta demonstruoti ir profesionalių menininkų ir jaunųjų kūrėjų darbus. Šiuo metu yra 17 skulptūrų, eksponuojamų po atviru dangumi, iš kurių populiariausia yra Pumpkin (liet. “moliūgas”). Galėsite iš arti apžiūrėti eksponatus ne tik lauke, bet ir muziejuose, kurių saloje yra net keletas.

Nakvynė viešbutyje Okayamoje.

17 diena. TOKIJAS – SHIBUYA – HARAJUKU – ASAKUSA – MEIJI JINGU ŠVENTYKLA

Šiandien greituoju traukiniu vyksite į šalies sostinę Tokiją. Turėsite išsamų pažintinį turą mieste. Apsilankysite Asakusos rajone, kuriame Jus sužavės Sansoji šventykla ir prie jos esanti Nakamisedori suvenyrų gatvelė, kurioje galėsite įsigyti nebrangių suvenyrų: varpelių, skulptūrėlių, japoniškų kaukių ir vėduoklių bei kitų smulkmenų. Čia galima išbandyti pasivažinėjimą tradicine japoniška rikša (~ 20 eur.). Taip pat nuvyksite į Yoyogi parką, kuriame tarp ilgamečių medžių slepiasi Meiji Jingu šventykla. Netoli šios vietos yra garsieji rajonai – Shibuya, kur kasdien piko metu į gatvę žengia nesuskaičiuojamas kiekis žmonių, ir Harajuku rajonas, kuriame dažniausiai vaikštinėja spalvingai apsirengęs jaunimas. Jame gausu įvairiausių parduotuvėlių ir desertinių. Vakare miesto panorama galėsite pasimėgauti nuo vieno iš miesto dangoraižių apžvalgos aikštelių.

Nakvynė viešbutyje.

18 diena. KAMAKURA – BUDOS SKULPTŪRA – TSURUGAOKA HATIMANGU ŠVENTYKLA

Po skanių pusryčių keliausite į Kamakurą, nutolusią nuo Tokijo apie 60 kilometrų. Tai senoji Japonijos sostinė, garsi savo šventyklomis ir Ramiojo vandenyno pakrante. Beje, būtent šiame mieste yra Japonijos imperatoriaus vasaros rezidencija. Kamakuroje apsilankysite Kotokuin šventykloje, kurioje pamatysite Daibutsu Budos skulptūrą, taip pat galėsite pamatyti ir jos vidų (už papildomą simbolinį mokestį). Taip pat apsilankysite Tsurugaoka Hatimangu šventykloje, pastatytoje jau XI amžiuje. Jei turėsime laiko, vykstant atgal į Tokiją, trumpam apsilankysime Yokohamos mieste. Tai antras didžiausias miestas šalyje pagal populiaciją, turintis itin svarbų uostą.

Nakvynė viešbutyje Tokijuje.

19 diena. FUJIKAWAGUCHIKO MIESTAS – IYASHI NO SATO KAIMELIS

Šiandien Jūsų lauks maloni diena Fujikawaguchiko miestelyje, esančio prie pat šalies simboliu virtusio vulkano Fudžijamos. Čia pasivažinėsite senoviniu autobusu, plauksite Kawagučiko ežeru ir kilsite keltuvu į kalną, nuo kurio atsivers puikus vaizdas į Fudžijamos vulkaną, miestelį ir aplink esančius miškus. Taip pat apsilankysite tradicinių senovinių namukų šiaudiniais stogais kaimelyje – muziejuje Iyashi no-sato.

Vakare grįšite į Tokiją nakvynei.

20 diena. LAISVA DIENA TOKIJUJE

Šiandien Jūsų laukia laisva diena šalies sostinėje. Ryte rekomenduojame apsilankyti Tsukuji žuvų turguje, kuriame išvysite gausybę prekystalių, stebinančių jūros gėrybių įvairove: moliuskais, aštuonkojais, krabais, pačiu šviežiausiu tunu, ( kai kurie prekeiviai žuvies šviežumą įrodinėja demonstratyviai padėję šviežiai nupjautą milžinišką tuno galvą kuo arčiau praeivių srauto gatvelėje) taip pat, galėsite paieškoti ir įsigyti mažučių keramikinių puodelių ar lėkštučių lauktuvėms arba paragauti ką tik paruoštų sušių, o galbūt net susigundysite nusipirkti sakės skonio ledų! Svarbiausia, kad į turgų atvyktumėte bent prie 10 val. ryto, nes popiet turgus pradeda užsidarinėti. Po turgaus įdomybių galite nuvykti į Ginzą – šiuolaikišką, prabangų dangoraižių rajoną. Jei Tokijuje nebūtų daugybės rajonų ir centrų, daugelis pasakytų, kad centras yra būtent čia! Neįtikėtina, bet šiame rajone yra viena didžiausių nekilnojamo turto bei žemių kaina visame pasaulyje. Vakare rekomenduojama nuvykti į Akihabaros rajoną, kuriame rasite daugybę pramogų, neįprastų lietuvių kultūrai: gatvėse vaikštinėjančios merginos, apsivilkusios tarnaičių arba pasakų veikėjų kostiumais, siūlys įsigyti valandos trukmės vakarienę kavinukėse, kuriose būsite aptarnaujami kaip šeimininkai. Taip pat, šiame rajone rasite dangoraižių, kuriuose yra gausybė MANGA komiksų knygynų, kolekcinių anime filmukų herojų figūrėlių bei elektronikos parduotuvių, netrūks ir panchinko bei didelių žaidimų automatų barų,kuriuose vietiniai japonai praleidžia ištisas valandas vakare po darbo ar mokslų. Beje, galite rasti ir ežiukų ir pelėdų kavinių, kur susimokėjus už įėjimą, galima praleisti laiką geriant kavą/arbatą bei nusifotografuoti, paglostyti gyvūnėlius. Bent vieną iš šių pramogų pamatyti ir išbandyti tiesiog privaloma, nes tai, kas mums yra visiškai keista ir neįprasta, japonų pasaulyje vaikiška kultūra yra tvirtai įsišaknijusi.

Nakvynė viešbutyje.

21 diena. SKRYDIS ATGAL Į LIETUVĄ

Pusryčiai, pervežimas į tarptautinį oro uostą.


Į turo kainą įskaičiuota:

 • du vietiniai skrydžiai Korėjoje;
 • profesionalaus rusakalbio/anglakalbio gido paslaugos;
 • pusryčiai viešbučiuose (ne visuose);
 • transportas turo metu;
 • plaukimai keltais;
 • apgyvendinimas dviviečiuose kambariuose;

Į turo kainą neįskaičiuota:

 • tarptautiniai skrydžiai;
 • skrydis iš Seulo į Osaką (apie 140 eur);
 • kelionės draudimas;
 • nepaminėtas maitinimas;
 • asmeninės išlaidos;
 • įėjimo į lankytinas vietas bilietai ( apie 250 eur.).

Svarbi informacija apie kelionę

 • Galutinė kaina gali keistis dėl aviabilietų kainų pokyčio, kuro mokesčių ir/ar valiutos kurso pokyčių;
 • Kelionės organizatorius pasilieka teisę optimizuoti maršrutą likus mėnesiui iki kelionės pradžios;
 • Į ne ES šalis būtina vežtis pasą (asmens tapatybės kortelė NETINKA), galiojantį NE TRUMPIAU kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos;
 • Kelionių organizatorius  NEATSAKO už pasienio ir migracijos tarnybų pareigūnų veiksmus;
 • Kelionių organizatorius pasilieka teisę kelionės metu keisti programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui, dėl vizų pratęsimo, naujų lėktuvo bilietų, skiepų ir kt.
  Domina ši kelionė?
  Susisiekite su Santitravels egzotinių kelionių vadybininke:
  Erika Nėnė
  telefonu: +370 636 13733
  egzotines keliones
  arba užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su jumis susisieksime

egzotines keliones
Erika