Filipinai (šiaurė ir pietūs)

Kaina - 1480 € + aviabilietas

INFORMACIJA APIE KELIONĘ Į FILIPINUS

Kelionės data:

Į Filipinus keliaujame nuo 2024 m. sausio 1 d. iki 2024 m. birželio 30 d., kada šalyje yra sausasis sezonas ir palankus klimatas poilsiauti. Renkamos mažos grupės iki 12 asmenų.

Kelionės trukmė: 13 dienų

Kelionės kaina: 1 480 eurų + aviabilietas

Šios kelionės metu susipažinsite ne tik su moderniąją Filipinų sostine, bet taip pat nukeliausite ir į šiaurinę salos dalį. Šį regioną pasieksite keliaudami vaizdingu Daltono kalnų tarpekliu, esančiu 900 m aukštyje. Aplankysite senovės genčių miestelius, kuriuos supa kalnai, urvai ir kriokliai. 1500 m aukštyje esančiame Sagados kaimelyje susipažinsite su keisčiausiomis čiabuvių gyvenimo tradicijomis ir išvysite kabančius karstus. Bontoc miestelio muziejuje sužinosite daugiau apie vietinių genčių istoriją, bei galėsite pabendrauti su pačiais gentainiais. Taip pat išvysite į UNESCO paveldo sąrašą įtrauktas Ifuago ryžių terasas, vietinių vadinamas „milžinų laiptais“. Poilsį praleisite rojų primenančioje Boracay saloje, kurioje Jus sups palmių alėjos, krištolinio skaidrumo vanduo ir baltojo smėlio krantai.


Detaliau, ką veiksime ir kur keliausime kiekvieną kelionės dieną:

1-2 diena. Vilnius/Ryga – Tarpinis oro uostas(-ai) – Manila

Atskrendate į Filipinų sostinę – Manilą. Oro uoste Jus pasitiks mūsų vietinis gidas ir būsite pervežti į viešbutį.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

3 diena. Manila

Po pusryčių Jūsų lauks pažintinis turas po Manilą – išvysite spalvingą naujosios ir senosios Manilos kontrastą. 600 km2 ploto metropolyje galima pamatyti visko – nuo dangoraižių ir verslo centrų, iki lūšnynų kvartalų ir chaotiškų miesto gatvių, užtvindytų džipniais. Pirma stotelė – Jose Rizalio parkas. Tai didžiulė žalumos arterija, pulsuojanti pačioje miesto širdyje – rūpesčius čia užgožia ramybė, ornamentais išmargintos pavėsinės, fontanai ir monumentai Filipinų didvyriams. Būtent dėl to šis parkas pavadintas rašytojo, bei sukilimo prieš Ispanijos kolonistus iniciatoriaus garbei. Vėliau keliausite į Intramuro kvartalą  – tai miestas mieste, kuris nuo XVI a. iki pat Antrojo pasaulinio karo veikė kaip ispaniškoji Manilos dalis. Visą šį kvartalą juosia akmeninė gynybinė siena už kurios atsiveria visas kolonijinis palikimas – pritrenkančios architektūros pastatai, senoviniai bastionai, gynybinės sienos vartai ir aikštės. Intramure taip pat aplankysite ir Fort Santiago – tai pirmoji Manilos citadelė kurią įkūrė ispanų konkistadoras Miguel López de Legazpi. Šis gynybinį fortą Antrojo pasaulinio karo metais japonai pavertė karo nusikaltėlių kalėjimu. Tęsite turą iki seniausios katalikų bažnyčios Filipinuose – San Agustin (UNESCO paveldas). XVII a. šventyklos ornamentai tiesiog atima žadą – bežiūrint į 3D reljefus ne vienam lankytojui bažnyčios vidus tampa optine iliuzija. Kelionė užbaigsite finansiniame ir komerciniame Manilos epicentre – Makati. Čia išvysite urbanistišką Manilos pusę, kitaip tariant, filipinietišką Wall Street’ą. Šioje miesto dalyje įsikūrę bankai, tarptautinės korporacijos ir Filipinų akcijų birža. Dangoraižių, šurmulio ir šviesų apsuptyje išvysite Manilą kitu kampu.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

4 diena. Manila – Banaue

Po pusryčių iš Manilos keliausite į vieną įstabiausių Filipinų miestelių – Banaue. Serpantininis kelias Jus ves pro kvapą gniaužiantį Daltono kalnų tarpeklį, esantį 900 m virš jūros lygio. Išvysite ne tik kalnyno gamtos grožį, bet ir aplink kalvas įsikūrusius kaimelius, žmones, bei jų gyvenimo ritmą. Vėliau pasieksite Bagabag miestelį, kuriame kalnų ir upių peizažas atveria vartus į Banaue. Šios dienos kelionę užbaigsite nakvyne Banaue.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

kelione i filipinus

5 diena. Banaue – Sagada – Bontoc

Papusryčiavę susitiksite su gidu ir vyksite į Sagadą. Šį kalnų kaimelį (esantį 1500 m auktšyje virš jūros lygio) galima laikyti viena iš retų Žemės vietų, kurioje visiškai atsiribojama nuo civilizacijos – kalnai, urvai, kriokliai ir vietinės gentys yra tik keletas kerinčios Sagados elementų. Niekur kitur Azijoje, nesusidursite su tokiomis keistomis čiabuvių tradicijomis – senovėje nenusipelniusių mirusiųjų karstai buvo ne užkasami po žeme, o pakabinami ant kalno šono, arba užkasami urvuose, kuriuos aplankysite. Papietavę, iš Sagados keliausite į netoliese esantį Bontoc miestelį. Tai viena iš pagrindinių prekybos vietų šiaurinėje Filipinų dalyje, tačiau tarp chaotiškų turgaviečių ir vietinių šurmulio, vis dar galite išvysti tatuiruotus čiabuvių gentainius, kurių tradicijos nepasiduoda laiko tėkmei. Aplankysite Bontoc muziejų, kuriame iš arčiau susipažinsite su šokiruojančiais pagrindinių genčių gyvenimo ypatumais, o vėliau susitiksite ir su pačiomis gentimis, kurios supažindins Jus savo tradicijomis, išlikusiomis nuo archaiškų laikų.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai ir pietūs įskaičiuoti).

6 diena. Banaue

Po pusryčių su džipniais (tradiciniais daugiaviečiais džipais) išvyksite aplankyti aštuntuoju pasaulio stebuklu vadinamas Ifuago ryžių terasas. Pasiekę tradicinį Banga-an miestelį, pradėsite trumpą žygį iki panoraminių slėnių, nuo kurių atsiveria vaizdas į smaragdines kalvas. Pakeliui iki terasų susipažinsite su vietiniais gyventojais, turėsite progą su jais pabendrauti, bei aplankyti tipiškus filipiniečių namus. Sekanti stotelė – į UNESCO įtrauktos laiptuotosios ryžių terasos, laikomos Filipinų vizitine kortele. Ši vieta sugebės nustebinti ir visko mačiusius keliautojus, kadangi toks gamtos stebuklas kalba pats už save. Prieš 2000 m. vietiniai gyventojai nuožulnią kalno pusę pavertė ryžių terasomis su savita drėkinimo sistema, tačiau anot legendos, Dievas Kabunjanas nulipdavo laiptuotu kalno šonu aplankyti žmonių.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

7 diena. Banaue – Manila

Po pusryčių viešbutyje tuo pačiu maršrutu keliausite atgal į Manilą. Pasiekę sostinę turėsite laisvo laiko poilsiui.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

8 diena. Manila – Boracay

Po pusryčių būsite pervežti į oro uostą, skrydžiui į vieną iš populiariausių Filipinų kurortų – Boracay. Šis kurortas išsiskiria daugiau nei 3 km besitęsiančiais balto smėlio paplūdimiais, palmėmis ir tobulo atsipalaidavimo atmosfera, kuris leis Jums užmiršti visus žemiškus rūpesčius. Praleisite šiame rojaus kampelyje keturias dienas, todėl galėsite nevaržomai mėgautis saule, palmių užuovėja ir įvairiausiomis naktinio gyvenimo pramogomis.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

9-11 diena. Boracay

Laisvas laikas poilsiui.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

kelione i filipinus

12-13 diena. Boracay – Manila – Skrydis namo

Po pusryčių būsite pervežti į Boracay oro uostą, skrydžiui į Manilą. Maniloje Jūsų lauks tarptautinis skrydis namo.


Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • vidiniai skrydžiai (Manila-Boracay, Boracay-Manila);
 • 7 nakvynės 3* viešbučiuose ir 3 nakvynės 4* viešbučiuose;
 • maitinimas pagal programą;
 • pervežimai (iš oro uostų ir kelionės metu);
 • įėjimo mokesčiai lankytinose vietose (pagal programą);
 • anglakalbio gido paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • tarptautinis skrydis;
 • arbatpinigiai gidams ir vairuotojams;
 • gėrimai ir maitinimas, nenumatytas programoje;
 • asmeninės išlaidos;
 • draudimas (KRD).

Svarbi informacija apie kelionę

 • Skrydžiams šalies viduje leidžiamas registruoto bagažo svoris – 20 kg.
 • Galutinė kaina gali keistis dėl aviabilietų kainų pokyčio, kuro mokesčių ir/ar valiutos kurso pokyčių.
 • Nesusirinkus minimaliam keliautojų skaičiui (12 asm.), kelionės kaina perskaičiuojama, nesutikus, grąžinami sumokėti pinigai arba keičiama į kitą kelionę.
 • Kelionės organizatorius pasilieka teisę optimizuoti maršrutą likus mėnesiui iki kelionės pradžios.
 • Į ne ES šalis būtina vežtis pasą (asmens tapatybės kortelė NETINKA), galiojantį NE TRUMPIAU kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos.
 • Kelionių organizatorius NEATSAKO už pasienio ir migracijos tarnybų pareigūnų veiksmus;
 • Kelionių organizatorius pasilieka teisę kelionės metu keisti programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui, dėl vizų pratęsimo, naujų lėktuvo bilietų, skiepų ir kt.
  Domina ši kelionė?
  Susisiekite su Santitravels egzotinių kelionių vadybininku:
  Santaras Bagužis
  el. paštu: info@santitravels.com
  telefonu: +37066699998
  arba užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su jumis susisieksime

Santaras