Filipinai (šalies šiaurė ir centrinės salos)

Kaina - šiuo laikotarpiu tikslinama

INFORMACIJA APIE KELIONĘ Į FILIPINUS

Kelionės data:

2024 12 06 – 2023 12 20  (renkama grupė). Kelionės kaina asmeniui: šiuo laikotarpiu tikslinama

Kelionės trukmė: 15 dienų

Kodėl Filipinai? Tai vieta, kurioje susijungia stulbinančios gamtos ir istorijos paslaptys – nuo Ispanijos konkistadorų palikimo iki žmogaus nepaliestų džiunglių. Filipinai išlaiko nenugalimą praeities dvasią, atiduodami svarbią duoklę savo kultūros puosėlijimui. Nepamirškite ir salas juosiančio Ramiojo vandenyno – kiekviena Filipinų sala turi skirtingą aurą, kraštovaizdį ir gyvūniją. Ugnikalniai, Šokolado kalvos ir reta endeminė fauna – tai tik dalis Filipnų magijos. Turėsite progą aplankyti karščiausius šios šalies taškus ir įsitikinsite, kad optimistiškas vietinių požiūris į gyvenimą telpa vienoje frazėje – Bahala na – tebūnie… 🙂


Detaliau, ką veiksime ir kur keliausime kiekvieną kelionės dieną:

1-2 diena. Vilnius– Tarpinis oro uostas – Manila. Atvykimas į Manilą

18:10 h. Atskrendate į Filipinų sostinę – Manilą. Oro uoste Jus pasitiks mūsų vietinis gidas ir būsite pervežti į viešbutį. „Heritage Hotel“. Įsiregistravimas ir nakvynė.

3 diena. Manila

Po pusryčių Jūsų lauks pažintinis turas po Manilą – išvysite spalvingą naujosios ir senosios Manilos kontrastą. 600 km2 ploto metropolyje galima pamatyti visko – nuo dangoraižių ir verslo centrų, iki lūšnynų kvartalų ir chaotiškų miesto gatvių, užtvindytų džipniais. Pirma stotelė – Jose Rizalio parkas. Tai didžiulė žalumos arterija,
pulsuojanti pačioje miesto širdyje – rūpesčius čia užgožia ramybė, ornamentais išmargintos pavėsinės, fontanai ir monumentai Filipinų didvyriams. Būtent dėl to šis parkas pavadintas rašytojo, bei sukilimo prieš Ispanijos kolonistus iniciatoriaus garbei. Vėliau keliausite į Intramuro kvartalą  – tai miestas mieste, kuris nuo XVI a. iki pat Antrojo pasaulinio karo veikė kaip ispaniškoji Manilos dalis. Visą šį kvartalą juosia akmeninė gynybinė siena už kurios atsiveria visas kolonijinis palikimas – pritrenkančios architektūros pastatai, senoviniai bastionai, gynybinės sienos vartai ir aikštės. Intramure taip pat aplankysite ir Fort Santiago – tai pirmoji Manilos citadelė kurią įkūrė ispanų konkistadoras Miguel López de Legazpi. Šis gynybinį fortą Antrojo pasaulinio karo metais japonai pavertė
karo nusikaltėlių kalėjimu. Tęsite turą iki seniausios katalikų bažnyčios Filipinuose – San Agustin (UNESCO paveldas). XVII a. šventyklos ornamentai tiesiog atima žadą – bežiūrint į 3D reljefus ne vienam lankytojui bažnyčios vidus tampa optine iliuzija. Kelionė užbaigsite finansiniame ir komerciniame Manilos epicentre – Makati. Čia išvysite urbanistišką Manilos pusę, kitaip tariant, filipinietišką Wall Street’ą. Šioje miesto dalyje įsikūrę bankai, tarptautinės korporacijos ir Filipinų akcijų birža. Dangoraižių, šurmulio ir šviesų apsuptyje išvysite Manilą kitu kampu.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

4 diena. Manila / Banaue kelionė (apie 200 km.)

Po pusryčių iš Manilos keliausite į vieną įstabiausių Filipinų miestelių – Banaue. Serpantininis kelias Jus ves pro kvapą gniaužiantį Daltono kalnų tarpeklį, esantį 900 m virš jūros lygio. Išvysite ne tik kalnyno gamtos grožį, bet ir aplink kalvas įsikūrusius kaimelius, žmones, bei jų gyvenimo ritmą. Vėliau pasieksite Bagabag miestelį, kuriame kalnų ir upių peizažas atveria vartus į Banaue. Šios dienos kelionę užbaigsite nakvyne Banaue.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

P.S. Vienas prancūzas keliautojas apie šią vietą rašė : “Jei pagalvojai apie Filipinus, dauguma žmonių įsivaizduoja vien gražius paplūdimius. Žinoma jų Filipinuose yra daug. Tačiau daugelis nežino apie neįtikėtinas Banaue ryžių terasas. Šios terasos, dažnai vadinamos „aštuntuoju pasaulio stebuklu“,Šias terasas kalnuose išraižė vietiniai žmonės, daugiausia rankomis, daugiau nei prieš 2000 metų! “ “Banaue yra neįtikėtina vieta, verta mažiausiai dviejų dienų. Apgyvendinimas prastas, bet vaizdai – ne iš šio pasaulio, vertinu 10/10!“

kelione i filipinus, egzotines keliones

5 diena. Ekskursija po ryžių terasas ir kaimą

Pusryčiai viešbutyje.Vietiniu džipu aplankykite Banga-an Village – tradicinį kaimą, įsikūrusį panoraminiame terasų slėnyje. 20 minučių pasivaikščiojimas besileidžiančiu taku leidžia iš arčiau pažvelgti į vidinį Ifugaos gyvenimą. Bendraukite su jais ir sužinokite, kaip vyksta jų kasdienis gyvenimas. Pereikite į apžvalgos tašką, kad pamatytumėte ryžių terasas, kai debesys slenka po jumis arba virš jūsų – tai įsivaizduojami vaizdai ir patirtis.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

6 diena. Sagada /Baguio

Papusryčiavę susitiksite su gidu ir vyksite į Sagadą. Šį kalnų kaimelį (esantį 1500 m aukštyje virš jūros lygio) galima laikyti viena iš retų Žemės vietų, kurioje visiškai atsiribojama nuo civilizacijos – kalnai, urvai, kriokliai ir vietinės gentys yra tik keletas kerinčios Sagados elementų. Niekur kitur Azijoje, nesusidursite su tokiomis keistomis čiabuvių tradicijomis – senovėje nenusipelniusių mirusiųjų karstai buvo ne užkasami po žeme, o pakabinami ant kalno šono, arba užkasami urvuose, kuriuos aplankysite. Papietavę, iš Sagados keliausite į netoliese esantį Bontoc miestelį. Tai viena iš pagrindinių prekybos vietų šiaurinėje Filipinų dalyje, tačiau tarp chaotiškų turgaviečių ir vietinių šurmulio, vis dar galite išvysti tatuiruotus čiabuvių gentainius, kurių tradicijos nepasiduoda laiko tėkmei. Aplankysite Bontoc muziejų, kuriame iš arčiau susipažinsite su šokiruojančiais pagrindinių genčių gyvenimo ypatumais, o vėliau susitiksite ir su pačiomis gentimis, kurios supažindins Jus savo tradicijomis, išlikusiomis nuo archajiškų laikų.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai, pietūs ir vakarienė įskaičiuoti).

7 diena. Baguio/Manila/Boholas

Pusryčiai viešbutyje. Skrydis į Boholą. Atvykimas į Panglao oro uostą, susitikimas ir pervežimas į viešbutį Bohol Beach Club. Įsiregistravimas ir nakvynė.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

8 diena. Šokolado kalnai/plaukimas Loboc upe 

Pusryčiai kurorte. Ekskursija prasideda aplankant kraujo kompaktinį žymeklį, vėliau – Baklayon bažnyčią ir muziejų. Eisite į nuostabias Šokolado kalvas, einančias per dirbtinį raudonmedžio mišką ir trumpam sustokite, kad akis į akį pamatytumėte tarsierį – mažiausios beždžionės rūšį. Laive motorizuota valtis, kruizas Loay/Loboc upe, kur taip pat bus patiekiami pietūs. Atgal į kurortą.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai ir pietūs įskaičiuoti).

9-10 diena. Boholas (Panglao sala)

Poilsis.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

11 diena. Boholas (Panglao sala) – Siquijor sala 

Pervežimas į Bohol prieplauką keltui į Siquijor. Atvykimas į Siquijor prieplauką, susitikimas ir pervežimas

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

kelione i filipinus, egzotines keliones

12 diena. Siquijor sala

Poilsis. Mėgaukitės šia mistiška sala, kuri yra labai paprasta ir nesugadinta.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

13 diena. Siquijor sala – Manila

Pervežimas į Siquijor prieplauką keltui į Dumaguete. Atvykimas, pervežimas į Dumaguete oro uostą skrydžiui į Manilą. Atvykimas, susitikimas ir pervežimas į Heritage Hotel. Įsiregistravimas ir nakvynė.

14 diena. Manila. Išvykimas namo

Pervežimas į Manilos tarptautinį oro uostą skrydžiui namo. Skrydis Manila – Stambulas.

15 diena. Stambulas – Vilnius


Į kainą įskaičiuota:

 • Rusiškai kalbantis gidas viso turo metu;
 • Įėjimo mokesčiai, taikomi mokesčiai ir vanduo buteliuose ekskursijų metu;
 • Visi sausumos pervežimai pagal maršrutą;
 • „Banga-an Village“ kelionė vietiniu džipu ;
 • Visi maitinimai paminėti programoje;
 • Viešbučiai 3* ir 4 * kategorijos;
 • Į/Iš Oro uostų/keltų terminalų pervežimai pagal maršrutą;
 • Chocolate Hills/Loay upės kruizas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • tarptautinis skrydis;
 • arbatpinigiai gidams ir vairuotojams;
 • gėrimai ir maitinimas, nenumatytas programoje;
 • asmeninės išlaidos;
 • draudimas (KRD).

SVARBI INFORMACIJA

 • Skrydžiai vykdomi įvairiomis oro linijomis su persėdimu;
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, kad galėtume pateikti geresnes skrydžių bilietų kainas;
 • Kelionės kaina gali svyruoti dėl sezoninių viešbučių kainų;
 • Į ne ES šalis būtina vežtis pasą (asmens tapatybės kortelė NETINKA), galiojantį NE TRUMPIAU kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos;
 • Kelionių Organizatorius NEATSAKO už pasienio ir migracijos tarnybų pareigūnų veiksmus.
  Domina ši kelionė?
  Susisiekite su Santitravels egzotinių kelionių vadybininke:
  Agnė Bagužienė
  el. paštu: agne@santitravels.com
  telefonu: +370 620 47347
  egzotines keliones
  arba užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su jumis susisieksime

egzotines keliones
Agnė