Centrinė Amerika (Gvatemala – Belizas – Hondūras – Salvadoras)

Kaina - 2754 € + aviabilietas

TRUMPA INFORMACIJA APIE KELIONĘ Į CENTRINĘ AMERIKĄ

Kelionės datos:

2019 10 12 – 10 29

Kelionės kaina:

2754 € + aviabilietas (nuo 950 €)
(kaina 6 asmenų grupei)

Lietuviškai kalbantis gidas, gyvenantis Gvatemaloje. Kelionė su grupe iš Lietuvos (iki 10 asmenų).

Galimi individualūs (pagal atskirą užklausimą) užsakymai su jau patikrintais patikimais vietiniais rusakalbiais arba anglakalbiais gidais. Programa derinama pagal laiką ir galimybes.


Centrinė Amerika – tai žymiausios ir seniausios Majų civilizacijos žemės. Jei norite patirti pačią geriausią kultūrinę ir ekologinę nuotykių kelionę savo gyvenime – pirmyn į Centrinę Ameriką. Tik čia Jūs iš arti galėsite susipažinti ir prisiliesti prie senosios Majų civilizacijos griuvėsių. Taip pat čia galėsite iš arti pamatyti egzotinių tropinių džiunglių augaliją ir gyvūniją, nes Centrinėje Amerikoje gyvena fantastinis skaičius įvairių rūšių gyvūnų, kurių namai yra visur – nuo sausringų slėnių ir pelkių, iki vandenynų pakrančių.Vyriausybė aktyviai saugo savo gamtą, todėl, pavyzdžiui, Gvatemaloje yra daugiau nei 30 saugomų nacionalinių parkų. Būnant Centrinėje Amerikoje būtina aplankyti bent vieną iš be galo spalvingų vietinių turgų. Pabūti, pajausti jo dvasią ir, žinoma, pasiderėti perkant vieną ar kitą autentišką daiktą…


19 DIENŲ PROGRAMA

1 diena.  Tarptautiniai skrydžiai

Atvykimas į Antigua miestą. Susitikimas oro uoste su lietuviškai kalbančiu gidu, pervežimas į viešbutį poilsiui.

Nakvynė viešbutyje (maitinimo nėra).

2 diena.  Antigua – Azotea kavos plantacijos – muziejai ir šventyklos

8:00 po pusryčių važiuosite į “Kryžių kalną” (Cerro de la Cruz), kur atsiveria įspūdingi vaizdai į Antigua Guatemala miestą. Toliau vyksite į Azotea kavos plantacijas, kuriose daug sužinosite apie kavos auginimo procesus bei turėsite galimybę aplankyti Casa Kojom muziejų, kurio paskirtis yra išsaugoti tradicinę Gvatemalos muziką. Vėliau aplankysite šventyklas, griuvėsius ir muziejus, menančius kolonijinius Gvatemalos laikus.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

3 diena.  Chichicastenango turgus

Pusryčiai viešbutyje. Apie 8:00 val. vykstate į Chichicastenangą (2,5 val), kuriame lankysite vieną ryškiausių ir spalvingiausių turgų visoje Centrinėje Amerikoje, kuriame smilkalų kvapai ir vietinių žmonių autentiškumas sukuria unikalią atmosferą. Turgus atsidaro ir užsidaro kiekvieną ketvirtadienį ir sekmadienį, kaip vienas iš senovės Majų komercinių tradicijų Gvatemalos aukštumose. Vakare pervežimas prie Atitlan ežero.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

4 diena.  Atitlan ežeras – Antigva Gvatemala

Vaizdingas pasiplaukiojimas ežeru (30 min.) iki San Juan La Laguna kaimelio, kur aplankysite moterų tekstilės “fabrikėlius”. Čia susipažinsite su tradiciniais rankų darbo audimo metodais, stiliais, taip pat ir su natūraliais tekstilės dažymo procesais. Vykstate į Santiago kaimelį, kur lankysite Majų dievą Maksimoną. Šio dievo asmenybė sukurta į vieną paveikslą sujungus Majų dievybes, ispanų užkariautoją Pedro de Alvarado ir… biblinį Judą. Čia taip pat pasinersite į T’zutujil Majų tradicijas. Vakare, grįžimas atgal į Antigva Gvatemalą.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

kelione i gvatemala, kelione i amerika

5 diena.  Antiqua – La Libertad (Salvadoras).

8:00 ryto išvykstate į Salvadorą (La Libertad miestą), pakeliui užsukant į spalvotus ir jaukius kolonijinio stiliaus kaimelius: Juayua, Ataco, Apaneca, Nahuizalco, kurie vienu bendru pavadinimu vadinami Ruta de las Flores.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

6-7 dienos. El Tunco papludimys – La Liberdad

Šiomis dienomis mėgaustės populiariausiu Salvadoro papludimiu El Tunco. Porą dienų galėsite džiaugtis vandens pramogomis (neįskaičiuota į kainą) arba patyrinėti juodais, vandens nuglūdintais akmenimis puoštą pakrantę

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

kelione i gvatemala, kelione i amerika

8 diena.  El Salvador – Copan (Hondūras).

8:00 išvykimas į Hondūrą Copano regioną,vieną iš svarbiausių Majų pasaulio archeologinių vietų. Čia prie Jūsų grupės prisijungs gidai – ekspertai, kurie Jus lydės per ceremonijų centrą bei Akropolį, čia Jūs apstulbsite išvydę vieną labiausiai Copano saugotų paslapčių- Rosalila Šventyklą, kuri buvo paslėpta ištisus šimtmečius.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

9 diena.  Copanas – Lankvinas (Gvatemala)

8:00 Ryto vyksite į Lankviną. (Pervežimas apie 6 val.)

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

10 diena.  Semuc Champney

Šiandien aplankysite Semuc Champey. Išvysite nuostabius, natūraliai gamtos sukurtus krištolo skaidrumo baseinus.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

11 diena.  Lankvino regionas – Rio Dulčė

Laisvas rytas pasimėgauti Cahabon upe, ieškantiems nuotykių yra galimybė pasileisti upe su vandens padangomis (viešbutis suteikia įrangą). Po pietų pervežimas į Rio Dulčę (apie 4.5 val)

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

12 diena.  Livingstonas – Petenas

Po pusryčių vyksite į Garifuna (Afro karibų, Majų ir Latio kultūrų mišinys) kaimelį Livingstone. Livingstonas – įsikūręs Hondūro įlankoje tarp Rio Dulce upės žiočių. Rio Dulce – trumpa, bet vandeninga upė, ištekanti iš Isabalio ežero ir pratekanti El Golfetės ežerą, bei toliau vingiuojanti į rytus tropinėmis džiunglėmis. Po to ši upė įteka į Karibų jūros Hondūro įlanką. Jus sužavės puikūs vaizdai plaukiant.Vakare išvykstame į Flores salą, esančią Peten Itza ežere. Nakvynė.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti)

13 diena.  Tikalio nacionalinis parkas

Turas po svarbiausią Majų civilizacijos miestą, kuriame susilieja archeologija ir gamta. Pamatysite beribę laukinę gamtą, Majų miškus bei jų kelius, tūkstantmečius skaičiuojančias šventyklas, kurios liudija įspūdingos Majų civilizacijos gimimą ir vieną paslaptingiausių išnykimų pasaulyje. Tikalis dar kitaip vadinamas „balsų miestu“. Tikalyje yra tūkstančiai senovinių pastatų, kurių tik maža dalis yra archeologų ištirta bei išvalyta nuo džiunglių augmenijos. Įžymiausi Tikalio pastatai yra šešios didžiulės laiptuotosios piramidės. Kai kurios iš jų yra 60 metrų aukščio. Apžiūrėsime pagrindinius taškus: „Lost World“, „Complex Q“, „Temples 1, 2, 4, 5“, „The Great Plaza“, ir „The Window Palace“. Grįžimas į Flores salą. Nakvynė.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai ir pietūs įskaičiuoti).

14 diena.  Yaxha nacionalinis parkas

Vyksite į Yaxha nacionalinį parką. Žygis po džiungles, pamatysite laukinę gamtą, aplankysite šventyklas nuo kurių atsiveria nuostabūs vaizdai. Pabaigoje aplankysite aukščiausią šventyklą nacionaliniame parke. Po žygio vyksite į Belizą – San Ignacio regioną.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai ir pietūs įskaičiuoti).

15 diena.  Aktun Tunichil Muknal – Placencia

Vyksite į vienaą įspūdingiausių Majų civilizacijos palikimo vietovių – „Cave of The Stone Sepulcher“ urvą, kuris slepiasi viduryje Belizo džiunglių. Tai buvo priešistorinio periodo Majų sakralinė vieta. Tarsi nukeliausite į senąją Majų civilizaciją, kur buvo aukojami žmonės, o šiais laikais vis dar randami originalūs artefaktai. Atvykus prie urvo Jūs būsite aprūpinti įranga pažintiniam turui: šalmais, prožektoriais ir liemenėmis. Norime perspėti, kad kai kur reikės bristi vandeniu. Per tris valandas kopimo ir vaikščiojimo po urvą jūs pasieksite įspūdingą bei slaptą senovės majų šventąją vietą.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai ir pietūs įskaičiuoti).

16-17 dienos.  Placencia (be gido)

Laisvas laikas mėgautis Karibų jūra ir saule arba rinktis aktyvias vandens pramogas (neįskaičiuota į kainą).

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

18 diena.  Tarptautinis skrydis

Pervežimas iš viešbučio iki oro uosto Belize. Atsiveikinimas su įspūdingaja Centrine Amerika.

*YRA GALIMYBĖ PRATĘSTI KELIONĘ MEKSIKOJE


Į kainą įskaičiuota:

 • autobusiukas visos kelionės metu;
 • apgyvendinimas viešbučiuose pagal šalyse esančias viešbučių kategorijas;
 • plaukimas laivais Livingstone ir Atitlan ežere (Gvatemala);
 • 3 pietūs (1 – Tikalyje; 1 – Yaxha; 1 – Aktuan Tunichili Muknal);
 • profesionalus lietuvių gidas;
 • įėjimo mokesčiai į programoje paminėtus lankomus objektus;
 • viešbučių mokesčiai.

Į kainą neįskaičiuota:

 • tarptautiniai skrydžiai Vilnius/Ryga – Gvatemala; Belizas –
 • vilnius/Ryga (Kaina nuo 950 eur.).;
 • tarptautiniai skrydžiai,;
 • tranzitinė e-viza skrydžiui per JAV arba Kanadą;
 • sienų kirtimo/išvykimo iš šalių mokesčiai: *Belizas – išvykimo mokestis 20 USD (paprastai būna įskaičiuotas į lėktuvo bilieto kainą) * Hondūras – atvykimo mokestis 3 USD * Gvatemala ir Salvadoras – mokesčių nėra. (Mokesčiai gali kisti);
 • mokesčiai atsiskaitant kredito kortele;
 • nepaminėtas maitinimas;
 • alkoholiniai ir nealkoholiniai gėrimai;
 • skambinimo paslaugos;
 • arbatpinigiai vairuotojams ir gidams;
 • programoje nepaminėtos paslaugos;
 • gido paslaugos laisvalaikiu ir poilsio kurorte metu;
 • asmeninės išlaidos;
 • kelionių rizikos draudimas.

Svarbi informacija apie kelionę

 • Kelionės programa gali nežymiai keistis dėl nenumatytų ir nuo kelionių organizatoriaus neįtakojamų priežasčių;
 • Nesusirinkus minimaliam keliautojų skaičiaus (6 asm.), kelionės kaina perskaičiuojama, nesutikus, grąžinami sumokėti pinigai arba keičiama į kitą kelionę;
 • Individualios kelionės daromos pagal atskirą užklausą ir datos, trukmė, bei programa derinama pagal individualius poreikius. Jei Jūs domitės, prašome kreiptis!;
 • Skrydžiai vykdomi įvairiomis oro linijomis su persėdimu;
 • Į ne ES šalis būtina vežtis pasą (asmens tapatybės kortelė NETINKA), galiojantį NE TRUMPIAU kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos;
 • Kelionių Ooganizatorius NEATSAKO už pasienio ir migracijos tarnybų pareigūnų veiksmus;
 • Kelionių organizatorius pasilieka teisę kelionės metu keisti programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui, dėl vizų pratęsimo, naujų lėktuvo bilietų, skiepų ir kt

ATSILIEPIMAI: 

Jūratė
2019-02-22

Kai beveik prieš metus sugalvojome nuvykti į Amerikos žemyną, Santaras padėjo mums apsispręsti ir pasiūlė kelionę į centrinę Ameriką-Gvatemala, Salvadoras, Hondūras, Belizas. O kai sumastėme, kad visai neblogai tuo pačiu būtų prijungti ir Meksiką, Santi travels komandai tai nesukėlė jokių sunkumų. Ir štai grįžome iš 30 dienų trukusios kelionės,pilni įspūdžių, emocijų, nuotykių. Noriu pasakyti ačiū Aringai ir Erikai, kurios abi prisidėjo organizuojant mums kelionę. Viskas buvo taip sustyguota,kelionė intensyvi, bet suspėjome visur laiku, informacijos gavome labai daug. Meksikoje keliavome su gide (rusų kalba), labai profesionali gidė. Stebėdavomės kaip ji gali be perstojo pasakoti 3-4 valandas. Gvatemaloje mus pasitiko gidė lietuvaitė. Buvau sužavėta jos darbu – matėsi kaip ji myli šitą šalį, labai myli ir gerbia šito krašto žmones, bei jų papročius. Mums tikrai pasisekė, kad visą kelionę po centrinę Ameriką lydėjo gidė. Kuo nuoširdžiausias ačiū Santi travel komandai už puikiai suorganizuotą kelionę.
Jūratė, Jurijus, Rimantas, Aldona

  Domina ši kelionė?
  Susisiekite su Santitravels egzotinių kelionių vadybininke:
  Erika Nėnė
  telefonu: +370 636 13733
  egzotines keliones
  arba užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su jumis susisieksime