Centrinė Amerika (Gvatemala – Belizas – Hondūras – Salvadoras)

Kaina - 2960 € + aviabilietas

INFORMACIJA APIE KELIONĘ Į CENTRINĘ AMERIKĄ

Kelionės datos:

2024 spalio 23 d. – lapkričio 9 d.

Kelionės trukmė: 18 dienų;

Kelionės kaina: 2 960 eurų +aviabilietas, keliaujant 8 asmenų grupėje.

Jei norite patirti pačią geriausią kultūrinę ir ekologinę nuotykių kelionę savo gyvenime – pirmyn į Centrinę Ameriką. Mes Jums siūlome egzotišką kelionę iškart į 4 šalis pačiu gražiausiu laikotarpiu, kada itin sužavės po lietaus sezono sužydėjusi gamta ir maloni, nealinanti lauko temperatūra. Kelionės metu iš arti galėsite susipažinti ir prisiliesti prie senosios Majų civilizacijos griuvėsių. Taip pat galėsite pamatyti egzotinių tropinių džiunglių augaliją ir gyvūniją, nes Centrinėje Amerikoje gyvena fantastinis skaičius įvairių rūšių gyvūnų, kurių namai yra visur – nuo sausringų slėnių ir pelkių, iki vandenynų pakrančių. Visos kelionės metu Jus lydės lietuviškai kalbantis gidas, gyvenantis Gvatemaloje.


Detali informacija, ką veiksite kiekvienos dienos metu:

1 diena.  Tarptautiniai skrydžiai

Atvykimas į Antigua miestą. Oro uoste Jus pasitiks lietuviškai kalbantis gidas. Būsite pervežti į viešbutį poilsiui.

Nakvynė viešbutyje (maitinimo nėra).

2 diena.  Antigua – Azotea kavos plantacijos – muziejai ir šventyklos

Po pusryčių, apie 8:00 val. važiuosite į vadinamąjį Kryžiaus kalną (Cerro de la Cruz) – apžvalgos aikštelę, kur atsiveria įspūdingi vaizdai į Antigua Guatemala miestą. Toliau vyksite į Azotea kavos plantacijas, kuriose daug sužinosite apie kavos auginimo procesus bei turėsite galimybę aplankyti Casa Kojom muziejų, kurio paskirtis yra išsaugoti tradicinę Gvatemalos muziką bei regiono kultūrines tradicijas. Vėliau Antigvos mieste aplankysite šventyklas, griuvėsius ir muziejus, menančius kolonijinius Gvatemalos laikus.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

3 diena.  Chichicastenango turgus

Po pusryčių, apie 8:00 val. vyksite į Chichicastenangą (2,5 val), kuriame išvysite vieną ryškiausių ir spalvingiausių turgų visoje Centrinėje Amerikoje, kuriame smilkalų kvapai ir vietinių žmonių autentiškumas sukuria unikalią atmosferą. Turgus atsidaro ir užsidaro kiekvieną ketvirtadienį ir sekmadienį, kaip vienas iš senovės Majų komercinių tradicijų Gvatemalos aukštumose. Čia dalyvausite ir tradicinėje majų ceremonijoje, kuri padės geriau susipažinti su majų dvasingumo sistema ir požiūriu į mūsų gyvenimą ir jo prasmę. Vakare turėsite pervežimą prie Atitlan ežero.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

4 diena.  Atitlan ežeras – Antigva Gvatemala

Po pusryčių dieną pradėsite vaizdingu pasiplaukiojimu ežeru (30 min.) iki San Juan La Laguna kaimelio, kur aplankysite moterų tekstilės “fabrikėlius”. Čia susipažinsite su tradiciniais rankų darbo audimo metodais, stiliais, taip pat ir su natūraliais tekstilės dažymo procesais. Vykstate į Santiago kaimelį, kur lankysite Majų dievą Mašimoną. Šio šventojo asmenybė sukurta į vieną paveikslą sujungus Majų dievybes, ispanų užkariautoją Pedro de Alvarado ir… biblinį Judą. Čia taip pat pasinersite į T’zutujil etnijos Majų tradicijas. Vakare grįšite atgal į Antigva Gvatemalą.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

kelione i gvatemala, kelione i amerika

5 diena.  Antigva – Ruta de las Flores – La Liberdad

8:00 val. ryto išvyksite į Salvadorą (La Libertad regioną, įsikūrusį prie Ramiojo vandenyno), pakeliui užsukant į spalvotus ir jaukius kolonijinio stiliaus kaimelius, garsėjančius įdomiais amatais: Juayua, Ataco, Apaneca, Nahuizalco, kurie vienu bendru pavadinimu vadinami Ruta de las Flores / Gėlių keliu.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

6 diena.  Cerro Verde ugnikalnis – Joya de Ceren

Šiandien apsilankysite vieninteliame Salvadoro UNESCO paveldo objekte Joya de Ceren. Šis archeologinis parkas unikalus tuo, kad jame rasti gyvenamieji maždaug 1400 metų senumo gyvenvietės likučiai, kurie padeda mums įsivaizduoti, kaip gyveno, kuo užsiėmė tuometiniai Mesoamerikos gyventojai. Taip pat vyksite prie ugnikalnio Cerro Verde, kur lauks nesudėtingas pasivaikščiojimas po užgęsusio ugnikalnio kraterį, kur atsivers nuostabūs vaizdai į vulkaninę kalnų grandinę.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

7 diena.  La Libertad regionas

Turėsite laisvą dieną mėgautis Salvadoro paplūdimiu šalia Ramiojo vandenyno (be programos). Esant norui galėsite išbandyti įvairias vandens pramogas ( už papildomą mokestį).

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

8 diena.  El Salvador – Copanas, Hondūras

Apie 8:00val. išvyksite į Hondūrą Copano regioną – vieną iš svarbiausių Majų pasaulio archeologinių vietų. Čia prie Jūsų grupės prisijungs gidas – ekspertas, kurio žinios padės pažinti galingą pietrytinių majų žemių miestą, jo karinius bei urbanistinius pasiekimus. Žavėsitės gražiausiomis stelomis (graviruotais monolitais) visame majų pasaulyje ir didžiausiu istoriniu tekstu, egzistuojančiu Žemės vakarų pusrutulyje, išdėliotame ant įspūdingų heroglifų laiptų. Apsilankysite archeologiniame parke ir muziejuje.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

9 diena.  Copanas – Lankinas (Gvatemala)

8:00 val. išvyksime į Lankiną. Pervežimas truks apie 6val. Sustosime vėsiame, gyvybės pilname rūkingame miške, kur tarpsta įvairių rūšių augmenija ir gyvena Gvatemalos nacionalinis paukštis ketzalis.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

10 diena.  Semuc Champney

Šiandien apsilankysite Semuc Champey. Išvysite nuostabius, gamtos sukurtus krištolo skaidrumo baseinus. Norintieji galės užkilti į apžvalgos aikštelę, nuo kurios atsiveria nuostabus Semuc Champey vaizdas.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

11 diena.  Lankino regionas – Rio Dulsė

Išvyksime link Rio Dulsės. Pervežimas truks apie 7val. Pakeliui apsilankysime kavos ūkyje, kur susipažinsite su kavos auginimu bei apdirbimo procesu.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

12 diena.  Livingstonas – Petenas

Po pusryčių vyksite į Garifuna (vienintelių Gvatemalos juodaodžių, afrikiečių ir Karibų jūros salų aborigenų mišinys) kaimelį Livingstone. Livingstonas – įsikūręs Amatikės įlankoje šalia Rio Dulsė upės žiočių. Rio Dulsė – trumpa, bet vandeninga upė, ištekanti iš Isabalio ežero ir išplatėjanti ties vadinamuoju Golfu, bei toliau vingiuojanti į rytus tropinėmis džiunglėmis. Po to ši upė įteka į Karibų jūros Amatikės įlanką. Jus sužavės puikūs vaizdai plaukiant. Po pietų išvyksite į Flores salą, esančią Peten Itza ežere.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti)

13 diena.  Tikalio nacionalinis parkas

Šiandien lauks turas po svarbiausią Majų civilizacijos miestą, kuriame susilieja archeologija ir gamta. Pamatysite beribę laukinę gamtą, Majų miškus bei jų kelius, tūkstantmečius skaičiuojančias šventyklas, kurios liudija įspūdingos Majų civilizacijos gimimą ir vieną paslaptingiausių išnykimų pasaulyje. Tikalis dar kitaip vadinamas „balsų miestu“. Tikalyje yra tūkstančiai senovinių pastatų, kurių tik maža dalis yra archeologų ištirta bei išvalyta nuo džiunglių augmenijos. Įžymiausi Tikalio pastatai yra šešios didžiulės laiptuotosios šventyklos, kai kurios iš jų yra daugiau nei 70 metrų aukščio. Apžiūrėsime pagrindines šventyklas, piramides ir aikštes. Grįžimas į Flores salą.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai ir pietūs įskaičiuoti).

14 diena.  Yaxha nacionalinis parkas

Vyksime į Yaxha nacionalinį parką. Turėsite žygį po džiungles, pamatysite laukinę gamtą, aplankysite vienintelę Yaxha šventyklą, nuo kurios atsiveria nuostabūs vaizdai. Po žygio vyksite į Belizą – San Ignacio regioną.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai ir pietūs įskaičiuoti).

15 diena.  Xunantunich – Saint Herman Blue Hole nacionalinis parkas – Placencija

Iš ryto apsilankysime majų archeologiniame parke Xunantunich, kur galėsite užlipti ant aukščiausios žmogaus kada nors pastatytos struktūros Belizo teritorijoje, vadinamos pilimi. Vėliau išvyksime link viešbučio Placencijoje, pakeliui sustodami Saint Herman Nacionaliniame parke, kur pažinsite vieną labiausiai kamerinių Belizo urvų ir turėsite galimybę išsimaudyti senotėje. Tai gėlo vandens kupina duobė, susidariusi įsmūkus kalkakmenio gruntui, po kuriuo glūdi požeminis vanduo. Senovės Centrinėje Amerikoje ne viena senotė buvo naudojama įvairioms apeigoms ar aukojimams. Po žygio, vyksite į Placenciją, kur apsistosite likusias tris naktis prie Karibų jūros.

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai ir pietūs įskaičiuoti).

16-17 dienos.  Placencia (be gido)

Laisvas laikas mėgautis Karibų jūra ir saule arba rinktis aktyvias vandens pramogas (neįskaičiuota į kainą).

Nakvynė viešbutyje (pusryčiai įskaičiuoti).

18 diena.  Placencia/Belize City (be gido)

Pervežimas iš viešbučio iki oro uosto Belize. Atsisveikinimas su įspūdingąja Centrine Amerika.

egzotines keliones


Į kainą įskaičiuota:

 • Transportas visos kelionės metu;
 • Apgyvendinimas 3* viešbučiuose su pusryčiais (kategorija pateikiama orientacijai, šalyse nėra oficialios viešbučių klasifikacijos) arba tvarkinguose svečių namuose;
 • Plaukimas laivais Livingstone ir Atitlan ežere (Gvatemala);
 • 3 pietūs (1 – Tikalyje; 1 – Yaxha; 1 – Belize);
 • Profesionalus lietuvių gidas;
 • Vietiniai gidai ten, kur jie yra reikalingi;
 • Įėjimo mokesčiai į programoje paminėtus lankomus objektus;
 • Viešbučių mokesčiai.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Tarptautiniai skrydžiai Vilnius/Ryga – Gvatemala; Belizas – Vilnius/Ryga (Kaina nuo 950 eur.);
 • Tranzitinė e-viza skrydžiui per JAV arba Kanadą;
 • Sienų kirtimo/išvykimo iš šalių mokesčiai:
 • Belizas – išvykimo mokestis 20 USD (paprastai būna įskaičiuotas į lėktuvo bilieto kainą)
 • Hondūras – atvykimo mokestis 4 USD
 • Gvatemala – 1.5 USD išvykimo mokestis
 • Salvadoras – mokesčių nėra. (Mokesčiai gali kisti);
 • Mokesčiai atsiskaitant kredito kortele;
 • Nepaminėtas maitinimas;
 • Alkoholiniai ir nealkoholiniai gėrimai;
 • Skambinimo paslaugos;
 • Arbatpinigiai vairuotojams ir gidams;
 • Programoje nepaminėtos paslaugos;
 • Gido paslaugos laisvalaikiu ir poilsio kurorte metu;
 • Asmeninės išlaidos;
 • Kelionių rizikos draudimas.

Svarbi informacija apie kelionę

 • Kelionės programa gali nežymiai keistis dėl nenumatytų ir nuo kelionių organizatoriaus neįtakojamų priežasčių;
 • Nesusirinkus minimaliam keliautojų skaičiaus (8 asm.), kelionės kaina perskaičiuojama, nesutikus, grąžinami sumokėti pinigai arba keičiama į kitą kelionę;
 • Individualios kelionės daromos pagal atskirą užklausą ir datos, trukmė, bei programa derinama pagal individualius poreikius. Jei Jūs domitės, prašome kreiptis!;
 • Skrydžiai vykdomi įvairiomis oro linijomis su persėdimu;
 • Į ne ES šalis būtina vežtis pasą (asmens tapatybės kortelė NETINKA), galiojantį NE TRUMPIAU kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos;
 • Kelionių Oganizatorius NEATSAKO už pasienio ir migracijos tarnybų pareigūnų veiksmus;
 • Kelionių organizatorius pasilieka teisę kelionės metu keisti programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui, dėl vizų pratęsimo, naujų lėktuvo bilietų, skiepų ir kt

KELIAVUSIŲ Į CENTRINĘ AMERIKĄ ATSILIEPIMAI: 

Jolita Cirtautienė
2020-03-06

Sveiki,

Kelione puiki, gidė Lina nuostabi, daug informacijos, teisingai parinktas maršrutas. Gal kai kurias dienas per ilgas važiavimas autobusu ( buvo net 8 val.) ,tai sekančia diena jau norėjosi nebelipti į autobusą.  Bet suprantame, kad kitaip neina pravažiuot iki sekančio norimo aplankyti objekto.  Abu su vyru esame labai patenkinti kelione ir bendrakeleiviais, nes grupėje atmosfera buvo draugiška ir visus gidės siūlymus priėmėme bendru sutarimu. Netgi galiu pasakyti , kad bendra keliones bendrakeleivių nuomone, ji pranoko mūsų lūkesčius. Taip pat ačiū Jums už puikią komunikaciją.
.

Evaldas ir Jūratė Baliai
2020-03-06

Laba diena,

Norėčiau parašyti apie kelionę į Gvatemalą, kuri vyko vasario 7-25 dienomis. Kelionė įspūdinga. Norėtume padėkoti organizatoriams už suteiktą galimybę patirti tiek malonių akimirkų. Kelionė suorganizuota nuo pat pradžios iki pabaigos. Atskirą ačiū tariame nuostabiajam kelionės vadovui. Tai be galo šiltas ,dėmesingas, daug žinantis ir sugebantis perduoti daug žinių žmogus. Didelis ačiū.

Vienintelis minusas- tai labai ilga kelionė namo su 10val. laukimu Frankfurte. Tai labai vargino.

Milvydas Gasiūnas
2020-03-05
Po kelionės jaučiuosi gerai ir aš asmeniškai ja patenkintas. Puikiai savo darbą atliko gidė Lina. Maršrutas ir kelionės intensyvumas buvo geras, todėl noriu Jums padėkoti už gerai praleistą laiką. Ačiū !

Jonas 
2020-03-04

Laba diena

Šiais metais dalyvavau Santi Travels organizuotoje kelionėje po Centrinę Ameriką. Kelionė išsiskyrė įspūdžių gausa. Kiekviena diena buvo kitokia. Dėl puikios organizacijos ir įvairovės ši ilga kelionė nei kiek neprailgo.

Labai norėčiau padėkoti Santi Travels agentūros darbuotojai Erikai Nėnei už išskirtinį puikų darbą, geranoriškumą bei kantrybę.

Taip pat išsiskyrė kelionės gido darbas. Prieš tai teko daug keliauti su kitų agentūrų gidais iš Lietuvos po kitas šalis ir susidurdavau su ta pačia problema. Tikriausiai dėl to, kad gidams tie patys, daug kartų besikartojantys maršrutai būdavo nusibodę, jie nuolat stengdavosi „apkarpyti“ maršrutą ir dirbtinai sumažinti įtrauktų į programą objektų skaičių. Šiuo tveju to tikrai nebuvo. Kelionėje po Centrinę Ameriką, gidė sąžiningai mums aprodė viską, kas buvo pateikta kelionės programoje. Visos kelionės metu gidė nepailstamai nuolat kalbėjo, pasakojo bei atsakinėjo į mūsų klausimus.

Dėkoju už puikią kelionę.

Liudas Bružas
2019-11-01

Dėkoju už rūpestį. Bendrai kelionę vertinu labai gerai, nes aplamai lūkesčiai buvo viršyti. Žinoma, nepatiko laikas praleistas kurortuose. Tuo labiau, kad šiuo metu dar ne sezono metas. Bet tai jau, matyt, mano asmeninės keistenybės.

Ramutė Kalčinskienė
2019-09-26

Visos kelionės buvo puikiai organizuotos, gerai parinkti vietiniai gidai, įdomios nestandartinės programos, geras kainos ir paslaugų santykis. Ateityje planuoju keliauti su Santitravels!

Jūratė
2019-02-22

Kai beveik prieš metus sugalvojome nuvykti į Amerikos žemyną, Santaras padėjo mums apsispręsti ir pasiūlė kelionę į centrinę Ameriką-Gvatemala, Salvadoras, Hondūras, Belizas. O kai sumastėme, kad visai neblogai tuo pačiu būtų prijungti ir Meksiką, Santi travels komandai tai nesukėlė jokių sunkumų. Ir štai grįžome iš 30 dienų trukusios kelionės,pilni įspūdžių, emocijų, nuotykių. Noriu pasakyti ačiū Aringai ir Erikai, kurios abi prisidėjo organizuojant mums kelionę. Viskas buvo taip sustyguota,kelionė intensyvi, bet suspėjome visur laiku, informacijos gavome labai daug. Meksikoje keliavome su gide (rusų kalba), labai profesionali gidė. Stebėdavomės kaip ji gali be perstojo pasakoti 3-4 valandas. Gvatemaloje mus pasitiko gidė lietuvaitė. Buvau sužavėta jos darbu – matėsi kaip ji myli šitą šalį, labai myli ir gerbia šito krašto žmones, bei jų papročius. Mums tikrai pasisekė, kad visą kelionę po centrinę Ameriką lydėjo gidė. Kuo nuoširdžiausias ačiū Santi travel komandai už puikiai suorganizuotą kelionę.
Jūratė, Jurijus, Rimantas, Aldona

  Domina ši kelionė?
  Susisiekite su Santitravels egzotinių kelionių vadybininku:
  Santaras Bagužis
  el. paštu: info@santitravels.com
  telefonu: +37066699998
  arba užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su jumis susisieksime

Santaras