fbpx

Argentina, Čilė ir Velykų sala

Kaina - 3960 € + aviabilietas

INFORMACIJA APIE KELIONĘ Į ARGENTINĄ, ČILĘ IR VELYKŲ SALĄ

Kelionės data: 

2023 m. lapkričio 7 d. – lapkričio 24 d. 

Kelionės trukmė: 18 dienų

Kelionės kaina: 3 960 eurų + aviabilietas keliaujant 10 asmenų grupėje.

Mes jums siūlome magiškąją rudeninę kelionę į Čilę ir Argentiną. Šis laikotarpis ypač tinkamas patogiam gamtos pažinimui, kai yra maloni lauko temperatūra ir tinkamos sąlygos keliauti po įvairias vietoves: lygumas, kalnus ir šaltąjį Patagonijos regioną.


KELIONĖS PROGRAMA

Atraskite gaivų Argentinos ir Čilės gamtos grožį: apsilankykite pasaulio krašte Ušuajoje, pamatykite galingo dydžio Perito Moreno ledyną, degustuokite čilietišką vyną, pajuskite argentinietiško tango karštį ir Velykų salos mistiškumą.

1 diena. Tarptautiniai skrydžiai

Atvykimas į Bueno Aires. Oro uoste Jus pasitiks mūsų atstovas ir nuveš į viešbutį poilsiui.

2 diena. Buenos Airės

Po pusryčių Jūsų lauks dienos turas europietiškiausiame Pietų Amerikos mieste. Dauguma gyventojų yra emigravę iš Italijos ir Ispanijos, netrūksta vokiečių, prancūzų, portugalų ir kitų mūsų europietiškųjų kaimynų. Dėl didelių migracijos srautų iš Europos, Argentinos sostinė buvo itin paveikta europietiškų kultūros idėjų. Turo metu,važiuodami 9-uoju aveniu, pamatysite žymųjį Kolono teatrą ir obeliską – miesto simbolius. Apsilankysite pagrindinėje senamiesčio aikštėje Plaza de Mayo (iš ispanų kalbos: “Gegužės aikštė”) 1810m. šioje vietoje prasidėjo Gegužės revoliucija, po kelerių metų atvedusi šalį į nepriklausomybę. Aplink aikštę išsidėstę keletas svarbių miesto pastatų: kabildas, kolonijinės miesto valdžios būstinė, prezidentūra Casa Rosada, katedra, dabartinė miesto savivaldybė. Aikštės aplinka taip pat maloni – papuošta fontanais, monumentais ir dailiai išaugusiais medžiais. Pamatysite ir kitas populiarias miesto dalis: Mayo ir Corrientes gatves, San Martin, Alvear ir Congreso aikštes. Vakare Jūsų lauks nuostabi pramoga. Atvykus į Buenos Aires privalu pajusti čia gimusio Tango ugnį, tad Jūsų lauks šventinė vakarienė ir Tango šokėjų pasirodymas. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Buenos Airės

Po pusryčių vyksite į už miesto esančią Don Silvano estanciją (Meksikiečių rančos atitikmuo). Jos plotas didžiulis – 380 hektarų. Būsite pasitinkami su gardžiomis empanadomis (sulenktos tešlos pyragėliai, pagardinti įdaru). Dieną praleisite gryname ore, turėsite jodinėjimą žirgais arba važiavimą karieta (pasirinktinai). Mėgausitės tradiciniu argentinietišku barbekiu Asado, vaišinsitės desertu ir įvairiais gėrimais. Čia taip pat būsite palepinti tradicinių šokių ir muzikos šou bei pažengusių raitelių gaučų (gauchos) pasirodymu. Jie Jums pademonstruos savo sugebėjimais jojant žirgais. Po smagios išvykos, sugrįšite į Buenos Aires nakvynei. 

4 diena. Buenos Airės – Foz Do Iguacu

Po pusryčių vyksite į oro uostą. Turėsite skrydį į Foz Do Iguacu miestą. Pasidėjus bagažą viešbutyje, keliausite į Iguazu Nacionalinį parką iš Argentinos šalies pusės. Jame yra trys apžvalginiai keliai: “Žemasis ratas” leidžiantis pamatyti krioklių kaskadas iš apačios, “Aukštasis ratas”, leidžiantis mėgautis kriokliais iš apačios, ir “Velnio gerklė”, kur atsidursite, keliaudami su ekologišku džiunglių traukinuku. Po išvykos grįšite į Foz Do Iguacu nakvynei.

5 diena. Iguacu kriokliai

Po pusryčių keliausite pamatyti Iguacu krioklius iš braziliškosios pusės. Eidami apžvalgos maršrutu, mėgausitės vaizdu į šimtus mažų krioklių. Maršruto pabaigoje atsidursite Velnio gerklės priešakyje. Po dienos turo grįšite atgal į viešbutį.

6 diena. Iguacu – Ušuaja

Po pusryčių turėsite skrydį į Ušuają. Poilsis viešbutyje.

7 diena. Ušuaja

Po pusryčių pradėsite turą po Ušuajos regioną. Ušuaja – piečiausiai pasaulyje esantis miestas, turintis per 60 000 gyventojų. Iš šio regiono vykdomos ekspedicijos ir turai į Pietų ašigalį ir
Antarktidą. Vos išvykus iš miesto Jus pasitiks nuostabūs gamtos vaizdai šalia Escondido ir Fagnano ežerų.Vyksite per durpynus ir pelkes. Pažinsite vietovės istoriją, geologiją ir laukinę gyvūniją. Apsilankysite senojoje, jau nebeveikiančioje, Martinez lentpjūvėje šalia Fagnano ežero. Tai leis žvilgtelėti į vietinę istoriją.
Nakvynė viešbutyje.

8 diena. Ušuaja – Ugnies žemės nacionalinis parkas

Po pusryčių Jūsų lauks kelionė į Ugnies žemės nacionalinį parką (The Tierra del Fuego National Park), nutolusį nuo miesto vos 11 km. Keliu pro Susana kalvos šlaitą, pasieksite senąjį, jau uždarytą regiono kalėjimą, kur turėsite galimybę važiuoti dabar tik turistams skirtu End of the world traukiniu, kuris anksčiau buvo naudojamas tiekti medieną kalėjimui. Žygio metu per pelkes ir tiltus pasieksite Macarena krioklį. Gidas supažindins Jus su nacionalinio parko gamtos turtais. Tęsite kelionę per Ensenada įlanką, kur išvysite Redonda ir Estorbo salas ir snieguotas kalnų viršūnes, priklausančias Sampaio grandinės kalnams Čilėje. Žygio pabaigoje pamatysite žaliąją ir juodąją lagūnas, Roca ežerą, Lapataia upę.
Po dienos turo grįšite į miestą poilsiui. Nakvynė viešbutyje.

9 diena. Ušuaja – El Calafate

Po pusryčių turėsite skrydį į El Calafatę. Atvykus – poilsis viešbutyje.

10 diena. El Calafate – Perito Moreno

Po pusryčių vyksite pamatyti Perito Moreno ledyną, kuris yra įtrauktas į UNESCO pasaulinio paveldo sąrašą. Ledyno plotas – 250 km², ilgis – 30 km. Mokslininkai apskaičiavo apytikslį jo amžių, jis yra net 18000 metų senumo! Perito Moreno ledynas yra vienas iš 48 ledynų, sudarančių  Pietų Patagonijos ledo kepurę  (ši yra 3-ias pagal dydį pasaulyje gėlo vandens šaltinis). Daugelis turistų čia atvyksta tikėdamiesi pamatyti kartais nutinkančio reginio – galingos ledo griūties dėl aukšto slėgio vandens tekėjimo. Nors šis didingas reginys pasitaiko retai, tačiau 60m aukščio iškilęs virš vandens ledynas dažnai palepina nedidelėmis atskilusių ledo gabalų griūtimis į vandenį. Tokios nedidelės griūtys įvyksta bent kelis kartus į dieną, dažniausiai popiet. Galbūt net ir Jums pavyks tai įamžinti fotoaparatais plaukiant keltu arba žvelgiant nuo apžvalgos aikštelės. Po dienos turo grįšite į miestą poilsiui. Nakvynė viešbutyje.

11 diena. El Calafate – Puerto Natales

Po pusryčių vyksite į autobusų stotį, iš kur Jūsų lauks kelionė į Puerto Natales. Atvykus, Jus pasitiks ir perveš į viešbutį poilsiui.

12 diena. Puerto Natales

Po pusryčių, Jūsų lauks visos dienos turas su angliakalbiu gidu Torres del Paine nacionaliniame parke. Jame lankysitės Milodon urve, kuriame 189 metais buvo rastas kardadančio tigro skeletas. Viduje turėsite nevarginantį apžvalginį žygį. Po jo tęsite kelionę į nacionalinio parko širdį, kur išvysite kontrastingą kraštovaizdį, pradedant Magelano mišku ir baigiant Patagonijos lygumomis, kur karaliauja sausas oras ir stiprus vėjas.Taip pat Jūsų akis džiugins ežerų gausa su krištoliniu vandeniu ir laukinių paukščių įvairovė. Nuvyksite prie įstabaus krioklio Salto Grande, kuris jungia 2 ežerus – Nrdenskold ir Peoe. Nakvynė viešbutyje.

13 diena. Santjagas

Po pusryčių vyksite į autobusų stotį Punta Arenas mieste, kur turėsite pervežimą į oro uostą skrydžiui į Santjagą. Po skrydžio – poilsis viešbutyje.

14 diena. Santjagas

Po pusryčių pradėsite dienos turą Čilės sostinėje. Apsilankysite istoriniame senamiestyje, pagrindinėje miesto aikštėje, pamatysite katedrą, paštą, miesto savivaldybės pastatą. Taip pat pamatysite valdžios rūmus, vadinamus La Moneda. Apžiūrėjus senąją miesto dalį, pamatysite ir rytinį Santjagą, kuriame karaliauja modernūs pastatai, parduotuvės ir prekybos centrai. Po pietų turėsite privatų turą vyninėje Santa Rita. Vos 45min. kelio nuo Santjago ir vėl mėgausitės nuostabia gamta. Turėsite vyno degustaciją, galėsite patyrinėti teritoriją, sužinoti vyninės istoriją. Po turo grįšite į miestą. Nakvynė viešbutyje.

15 diena. Santjagas – Velykų sala – Akiva
*Svarbi informacija: pažintiniai turai Velykų saloje vykdomi anglų kalba.

Po pusryčių vyksite į oro uostą skrydžiui į Velykų salą. Šiandien turėsite pusės dienos turą, aplankant Ahu Akiva – septynias skulptūras Moai, atgręžtas į vandenyno pusę. Tai vienintelės skulptūros, pastatytos ne ant kranto,o salos viduryje. Taip pat apsilankysite Puna Pau karjere, kur buvo kasamas akmuo skulptūrų gamybai. Nakvynė viešbutyje.

16 diena. Velykų sala – Anacostia

Po pusryčių Jūsų lauks visos dienos turas, įskaitant lankymąsi paplūdimyje. Dėl maitinimo nesijaudinkite, bus paruošti užkandžiai. Aplankysite įvairias archeologines vietas, kurios padės pažinti Rapa Nui kultūros vystymąsi, pakilimo ir žlugimo laikotarpius. Taip pat pamatysite Aha Akahanga – pirmojo salos karaliaus kapavietę, užgesusį vulkaną Rano Raraku. Nustebsite, kad įvairiose salos dalyse yra senovinių akmeninių skulptūrų, tačiau ne visos jos yra išlikusios sveikos. Nuotykių pusiaukelėje pavalgysite nuostabios, šiuolaikinės civilizacijos nepaliestos, gamtos apsuptyje. Vėliau pamatysite ir dažnai internete Velykų salą reprezentuojančią akmens skulptūrų platformą. Apsilankysite Anakena paplūdimyje, puošniu baltu smėliu,palmėmis, mėlynu jūros vandeniu ir Ahu Nau Nau skulptūrų platforma.Galėsite atsipūsti ir pasimėgauti pakrante. Nakvynė viešbutyje.

17 diena. Velykų sala – Orongo

Po pusryčių Jūsų lauks pusės dienos turas į Orongo sakralinį miestelį. Ši vietovė įsikūrusi pietvakariniame Rano Kaodo vulkano šlaite. Oronge pamatysite specialiai pastatytų ritualinių “namų” skirtų pagerbti mistinę dievybę – žmogų-paukštį Manutara Manu. Po turo turėsite pervežimą į oro uostą skrydžiui į Santjagą. Nakvynė viešbutyje.

18 diena. Santjagas – Išvykimas. 

Po pusryčių turėsite pervežimą į oro uostą skrydžiui atgal į Lietuvą.


Į turo kainą įskaičiuota:

 • privatus ir vietinis transportas turo metu;
 • rusakalbių, angliakalbių gidų paslaugos;
 • maitinimas, nurodytas programoje;
 • nakvynės 3* viešbučiuose;
 • įėjimų mokesčiai į programoje nurodytus mokamus objektus.

Į turo kainą neįskaičiuota:

 • tarptautinių skrydžių bilietai;
 • vietinių skrydžių bilietai;
 • vizos;
 • kelionių draudimas;
 • maitinimas, nepaminėtas programoje;
 • asmeninės išlaidos;
 • arbatpinigiai;
 • filmavimas ir fotografavimas tam tikruose objektuose.

Svarbi informacija apie kelionę

 • Galutinė kaina gali keistis dėl aviabilietų kainų pokyčio, kuro mokesčių ir/ar valiutos kurso pokyčių;
 • Nesusirinkus minimaliam keliautojų skaičiaus (10 asm.), kelionės kaina perskaičiuojama, nesutikus, grąžinami sumokėti pinigai arba keičiama į kitą kelionę;
 • Kelionės organizatorius pasilieka teisę optimizuoti maršrutą likus mėnesiui iki kelionės pradžios;
 • Skrydžiai dažniausiai vykdomi TURKISH AIRLINES arba UKRAINE INTERNATIONAL AIRLINES oro linijomis;
 • Į ne ES šalis būtina vežtis pasą (asmens tapatybės kortelė NETINKA), galiojantį NE TRUMPIAU kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos;
 • Kelionių Organizatorius NEATSAKO už pasienio ir migracijos tarnybų pareigūnų veiksmus;
 • Kelionės organizatorius pasilieka teisę kelionės metu keisti programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui, dėl vizų pratęsimo, naujų lėktuvo bilietų, skiepų ir kt.
  Domina ši kelionė?
  Susisiekite su Santitravels egzotinių kelionių vadybininku:
  Santaras Bagužis
  el. paštu: info@santitravels.com
  telefonu: +37066699998
  arba užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su jumis susisieksime

Santaras